Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.24. 11:10:47

MikeTyson írta:de durva mennyire nulla a akarás a barcában... Mintha a tavalyi Realt látnám...
Remélem az újabb pofon után és azzal, hogy a Real előttünk van elkezdik a szívüket is kivinni a srácok a pályára, nem csak a stoplist...
A Madridnak gyakorlatilag nem volt még hullámvölgy (az év eleji teljesítményt Carlo kísérletezésének tudom be), nem lepődnék meg, ha hirtelen pár pontot ti is eldobnátok.
Persze hullámvölgy nélkül is le lehet hozni egy szezont,láttunk már ilyet, de az idei ne ilyen legyen! :lol:
Visca el BARCA!
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.02.22. 22:17:13

Mi meg remélem menni fogunk mert jó lenne végre ùgy zárni egy hetet, hogy elsők vagyunk, bár holnap az atma-nak sem lesz sima meccse... Őszintén nem gondoltam, hogy kikaptok ùgy, hogy Neymar-Messi pályán van, de durva mennyire nulla a akarás a barcában... Mintha a tavalyi Realt látnám...
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.02.22. 19:39:53

S.Agüero írta:
BarcafanTomee írta:26 meccse veretlen a Madrid. =D>
Következő forduló ideális lesz, hogy megszakadjon ez a sorozat :D
Ilyen rég volt már az El Clasico? :mrgreen:
Következő fordulóban az Atlético fogadja őket, ugye? :D
igen, mennek a Calderónba :D
az utóbbi hetekben gyengébbnek érzem az Atleticót, de attól tuti vissza akarnak vágni a kupa kiesésért.
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.02.22. 18:54:14

mess2009 írta:na a szokásos: egy elnézett les után jogtalan szöglet, egy lepattanóra belebikáznak, aztán öngól. ez a Madrid félideje. sajnos az Elche támadóereje egy nagy nulla, csak egy tisztes helytállás van bennük, semmi több.
Tùlzás ez a szokásos kijelentés :D, de ami tény, hogy mostanság vannak megpattanó góljaink, de azért még beakadt kettő utánna... Remélem atma ellen nyerünk! Nagyon kéne az a győzelem... Fusztrál kicsit ez az atma, hogy nem akar leszakadni...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.02.22. 18:47:47

BarcafanTomee írta:26 meccse veretlen a Madrid. =D>
Következő forduló ideális lesz, hogy megszakadjon ez a sorozat :D
Ilyen rég volt már az El Clasico? :mrgreen:
Következő fordulóban az Atlético fogadja őket, ugye? :D
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.02.22. 18:39:34

26 meccse veretlen a Madrid. =D>
Következő forduló ideális lesz, hogy megszakadjon ez a sorozat :D
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.02.22. 16:52:43

na a szokásos: egy elnézett les után jogtalan szöglet, egy lepattanóra belebikáznak, aztán öngól. ez a Madrid félideje. sajnos az Elche támadóereje egy nagy nulla, csak egy tisztes helytállás van bennük, semmi több.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.02.22. 14:53:04

De ha nem sikerül nekik Ronaldóval akkor ugye majd Pepe a 97.percben kiharcol a Realnak egy jogos 11est? [-o<
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.02.22. 13:40:50

Leon írta:
Charlie írta:Csupán érdekesség :)

Pablo Ruz bíró aki vizsgálja a Neymar ügyet a Real Madrid pártoló tagja.
C.
Micsoda véletlen...
Nem tudja valaki,hogy Ronaldo ma játszhat-e az otthoni Elche elenni meccsükön?
(elvileg nem de,azt olvastam Ancelotti mégis nevezte a csapatba)
Csak azért mert akkor nem 2-0ás ha nem 4-0ás tippet adok le.
elvileg fellebeztek és várják az ítéletet. ancelotti nevezte, uhogy le van ez már szépen zsírozva. az elche ellen biztosra kell menniuk...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.02.22. 13:00:16

Charlie írta:Csupán érdekesség :)

Pablo Ruz bíró aki vizsgálja a Neymar ügyet a Real Madrid pártoló tagja.
C.
Micsoda véletlen...
Nem tudja valaki,hogy Ronaldo ma játszhat-e az otthoni Elche elenni meccsükön?
(elvileg nem de,azt olvastam Ancelotti mégis nevezte a csapatba)
Csak azért mert akkor nem 2-0ás ha nem 4-0ás tippet adok le.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2014.02.22. 12:53:06

Csupán érdekesség :)

Pablo Ruz bíró aki vizsgálja a Neymar ügyet a Real Madrid pártoló tagja.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.19. 10:26:29

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... an-2316491" target="_blank

Nem tudom a hátterét ennek a Beckham-csapatnak, de ő hogyan indulhat az első osztályban? Vagy ez a csapat nem új már? Valaki világosítson fel :)
Kép
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.02.17. 18:31:11

shutterisland írta:nagyon jó, akkor már csak meg kellene nyerni valahogy, és szerintem akkor a bajnokságot is be fogjuk húzni. :)
Szerintem is nagy lépést fog tenni a bajnoki címért az a csapat aki nyer, de addig még vannak meccsek amiket meg kell nyerni, de utánna is lesznak hùzós meccsek nektek is és nekünk is...:)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.02.17. 18:30:30

örülök neki h emberi időpontban lesz és nem reggel 7:25-kor h a japók is lássák...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.02.17. 16:54:50

nagyon jó, akkor már csak meg kellene nyerni valahogy, és szerintem akkor a bajnokságot is be fogjuk húzni. :)
Unicef
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.12.14. 17:21:16

2014.02.17. 16:32:07

A Spanyol Labdarúgóliga (LFP) döntésének értelmében március 23-án (vasárnap) 21 órától rendezik a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának rangadóját, a Real Madrid–Barcelona találkozót.
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.02.14. 08:45:54

Federer22 írta:Azért nagyon remélem Iscónak meglesz találva valahogyan a helye, mert a spanyolok egyik következő nagy tehetsége. Még a katalán csapat szurkolói is kokettálnak vele, szimpatikus gyerek.

A kutyájának mondjuk választhatott volna másik nevet. :)
Ha egy kicsit jobb munkabírásù lenne nem lenne vele semmi baj, de nem olyan alkat. Hamis kilencesen tudom elképzelni kicsit hátrébtolva, amolyan 4-3-1-2-es felállásba, és akkor nem kéne kaparni Suarezért a nyáron, és "csak" annyi dolgunk lenne, hogy vennénk egy vkp-t. Bár van egy olyan érzésem, hogy menni fogunk Suarezért...
Amùgy a másik kutyája neve Fíga, azzal nem tudom mi a bajod :mrgreen:
Avatar
Federer22
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014.01.28. 14:49:19

2014.02.14. 08:28:44

Azért nagyon remélem Iscónak meglesz találva valahogyan a helye, mert a spanyolok egyik következő nagy tehetsége. Még a katalán csapat szurkolói is kokettálnak vele, szimpatikus gyerek.

A kutyájának mondjuk választhatott volna másik nevet. :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.02.13. 23:05:13

shutterisland írta:
mkhitaryan
Ne is mondd, amikor asszem VEB betolta a Szavazásnál a két dortmundi csávót (akit írtál meg az Aubolyong-ot :D ), mondom lekaparom magam, de ctrlcé-ctrlvé mentette a helyzetet :D

Reméljük Deu fog úgy játszani a jövőben (lehetőleg nálunk!), h mindenki megtanulja a nevét 8)

Am Isco baromi szimpatikus gyerek (volt pár hónappal ezelőttig :mrgreen: ), remélem megtalálja a helyét és lesz alkalmunk többször látni (lehetőleg ne a reálban :twisted: ). A sihederek közül őt és Thiagot néztem ki jobban magamnak, nagyon nagy fantázia van bennük.

Mondjuk ez már tényleg némileg off itt ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.02.13. 22:24:46

én tökéletesen elégedett lennék esetében a 4. számú támadó szerepkörével is, de ez itt off. :mrgreen:
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.02.13. 20:13:18

shutterisland írta:én csak megjegyeztem, ti lihegitek túl. :mrgreen:
inkább az volt a hülyeség, hogy sehol nincs a pl-ben...hát hogy lenne, ha sérült már mióta ?
előtte meg jól tolta. :)

bár mondjuk nem értem, mi a nehéz abban, hogy deulofeu.
azért nem egy blaszczykowski, mkhitaryan vagy papastathopoulos, de mindegy, elfogadom, hogy bonyolult. :wink:
Ha lesz olyan jó összjátékban, mint Sanchez, és mellette ugyanúgy tudja majd kamatoztatni a kiváló egyéni képességeit, én a chilei helyett is nagyon szívesen látom majd a csapatban. Az Arsenalnak lőtt gólja pazar volt...

szerk.: Ha visszajön, és Alexissel kell posztért csatáznia, a chilei legyőzheti az alázatával. Bár én még nem erőltetném annyira jövőre.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.02.13. 17:18:55

én csak megjegyeztem, ti lihegitek túl. :mrgreen:
inkább az volt a hülyeség, hogy sehol nincs a pl-ben...hát hogy lenne, ha sérült már mióta ?
előtte meg jól tolta. :)

bár mondjuk nem értem, mi a nehéz abban, hogy deulofeu.
azért nem egy blaszczykowski, mkhitaryan vagy papastathopoulos, de mindegy, elfogadom, hogy bonyolult. :wink:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.13. 16:23:32

Semmi gond nincs azzal, ha nem tudja leírni a nevét, ezen nincs értelme fennakadni és vitát generálni. (bár egy Barca fórumon, ahol shutter ott van elég nagy szentségtörés :D) Azzal viszont már igen, amit róla írtál. Nem akarom isteníteni a srácot, mert egyelőre nem bizonyított komolyan, de szerintem rossz helyre került mégsem vall szégyent. Az igaz, hogy az elején nem sokat játszatták, de aztán egyre több percet kapott és azért meg is mutatta mit tud. Martinez is lenyilatkozta, hogy januártól jön el Deulofeu ideje csak pont a legrosszabbkor jött ez a sérülése.
Piquével nem vonnek párhuzamot, mert egy védőnek teljesen más a helyzete, mint egy technikás támadónak. Jobb lett volna ha megy Luis Enrique alá a Celtaba, nem is tudom, hogy lett ebből Everton, de mindegy.

A Thiago-ügy elég bonyolult. Nekem az egyik kedvencem a mai napig, de szerintem inkább apuci kavart ott be, mintsem az ő elhatározása volt. Már tavalyelőtt is követelőzött meg fenyegetőzött Mazinho bácsi. És bárki bármit mond lett volna helye itt. Nem játszott volna annyit EGYELŐRE, mint most a Bayernben, de ez rövid időn belül változott volna. De ez persze egy nagy "HA", már sosem tudjuk meg. Azt, hogy mennyiért ment nem nagyon tudta volna a vezetőség befolyásolni. Azt egy új szerződéssel lehet változtatni, ő pedig ha menni akar hülye lesz aláírni. Egyoldalúan nem lehet új árcédulát akasztani rá. Amikor pedig ezt megállapították nem tudtak még semmit. Szóval örüljünk, hogy nem 18 milláért ment el.
Bízzunk abba, hogy az öcskös betölti az általa keletkezett űrt. Erre minden esély megvan látva hétről-hétre mit alkot. Jó lenne még egy ilyen technikás, látványosan játszó játékos a csapatba. Rég volt már, hogy egy kölcsönjátékos visszatérjen és beváljon a nagy csapatban. Mondjuk általában ők alig játszottak az új csapatukban ellentétben Rafinha-val. Várom már a srácot, csak a sérülések kerüljék el.

Iscot én személy szerint nagyon sajnálom. Az átigazolási szezon után az volt a véleményem, hogy ő és Ancelotti a legerősebb igazolásai a Realnak, de pont Carlo érkezése tett be neki közvetetten. Eladni 100%, hogy nem fogják és a kölcsönt sem tartom valószínűnek. Én stabil kezdőnek képzeltem el (talán ő maga is), és képességei alapján ott is lenne a helye, de ha ebbe a játékrendszerbe akarják beleerőltetni pont a tudása legjavát korlátoznák.
Kicsit felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban. Kedvelem a srácot és szeretném ha játszana és kiteljesedne, viszont az a riválisnak hatalmas erősítés lenne.
Itt el tudnám képzelni.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.02.13. 15:21:38

MikeTyson írta:
visca el barca írta:én sem tudom leítni a nevét, shuttertől szoktam ctrl c ctrl v módszerrel megoldani :lol:
Köszönöm megértésed :D
mentségemre szóljon, vannak nálam jobb kaliberek is :lol: multkor valaki (aki állítása szerint egyébként ősrégi katalán drukker) simán betolta h CHAVI. aztán mikor mondtuk h ezt mégsem kellen, írta, hogy fáradt volt és elgépelte :lol:

de volt már itt bouskets is meg hasonlók.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.02.13. 15:14:18

ferninho írta:
shutterisland írta:
Felétek is elég megnézni Deloufot vagy kit az evertonba.
az komoly bátyja.
a nevét nem bírod leírni, de lehúzod.
már bocs, hogy beleszólok, de én se bírom még mindig leírni, pedig már jó párszor ki kellett gugliznom a nevét...
nálam dől a fa és kész... bár ha írnék róla, akkor lenne bennem annyi, hogy megnézem, hogy kell írni, de tényleg pöppet bonyolult :lol:
a múltkori Jesé-s írásomnál is a google segített, mondjuk ennyi legyen is már a minimum, nem tart sokáig megnézni, hogy is kell írni.

Pedig nem nehéz megjegyezni :D

Deus lófejű :lol: ezt összeolvasztva (kivenni az s -t és j -t): Deulofeu
KépKép
Válasz küldése