Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.03.17. 18:49:05

DaVeR írta:Én attól tartok csak, hogy a Barcelona a ligában a legutolsó 5 idegenbeli meccsen elért a 15ből 5 pontott.. Idegenben zsinorban két vereség.. Ideje lenne változtatni ezen.. A madridnak meg egy veresége van hazai pályán.. Nem túl kedvező de ha tudjuk folytatni az elmúlt 2 meccsen mutatott teljesítményt akkor nem lehet baj!
A statisztika arra való, hogy a jelenkorban lévő sajnos a gyenge taníttatás miatt nehézkesen beszélő kommentátorok ne üljenek némán a mikrofon mögött. Nézz meg egy Szepesi Gyuri bácsi féle közvetítést, aztán egy mait, akkora különbség van, hogy nem hittem el fateromnak addig amíg nem hallottam :D

Nyer a Barca oszt jóvan. Felőlem a kőőccsön adott Dölöfeueaue is lőheti a gólt. :mrgreen:
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2014.03.17. 18:16:57

Én attól tartok csak, hogy a Barcelona a ligában a legutolsó 5 idegenbeli meccsen elért a 15ből 5 pontott.. Idegenben zsinorban két vereség.. Ideje lenne változtatni ezen.. A madridnak meg egy veresége van hazai pályán.. Nem túl kedvező de ha tudjuk folytatni az elmúlt 2 meccsen mutatott teljesítményt akkor nem lehet baj!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.17. 18:06:14

MikeTyson írta:DM tuti pihenni fog, meg még sokan és szerintem pont az ő játéka lesz az ami nagy zavart fog jelenteni a barcának mert az az ember amit gülizik új posztján az ember feletti, és az ő labdaszerzéseiből szerintem jó támadásokat fogunk tudni épiteni. Nálunk a szokásos kezdő lesz (Lopez-Carvajal,Pepe/Varane,Ramos,Marcelo-Modric,Alonso,DM-Bale,Benzema,CR), és aminek külön örülök az az, hogy holnap szinte mindenki pihenni fog. Holnap ilyen erősen B csapat áll majd ki a BL-ben ezt az öreg is lenyilatkozta... Ebből a szempontból örülök annak, hogy ilyen fölényesen tudtunk nyerni a németeknél. Nálunk vasárnap egyedül Benzema játéka kérdéses, de állitólag játékra kész lesz.
DM-ben viszont sok a pontatlanság az új posztján is és a gyors visszatámadás -ami nálunk nagy meccseken rendre visszaköszön- nagyon könnyen megzavarhatja, illetve ennek a gürizésnek az a hátránya is megvan, hogy a 65-70. perc környékén már a seggén veszi a levegőt komoly ellenfél ellen.
Ez a körbe-körbe adogatás, amit említesz inkább az előző szezonokban volt jellemző, persze még most is sokszor az megy, de Tata valamivel direktebben játszatja. Sokkal többször végződik egy sikeres/sikertelen kiugratással, betöréssel, helyzettel vagy góllal egy-egy támadás.

Ez a Klasszikus most egy igazi hatpontos, háromesélyes meccs lesz. Jelenleg jobb formában vagytok, magabiztosabbak így valamennyivel esélyesebbek vagytok, viszont nálunk is vannak pozitív tényezők.
Lehet, hogy ezzel sokan nem értenek egyet, de nekem az a véleményem, hogy ha ez a csapat igazán elszántan megy ki a pályára és a játékosok kihozzák azt ami bennük van, EGYELŐRE erősebb, mint a Real. Hogy ezt meg tudják-e valósítani az más kérdés, mert ezt egyre ritkábban látni.
Nagy kérdés lesz, hogy a City elleni kettős győzelem és a hétvégi gála miként hatott a játékosokra. Vérszemet kaptak-e és érzik, hogy akár a bajnokság is meglehet avagy azt hiszik majd, hogy ők a királyok és elég félgőzzel játszani. Ha utóbbi, akkor meggyőződésem, hogy még egy nagy pofonba is beleszaladhatunk.

Én olyan 55-45-re teszem az esélyeket, ha százalékban kellene kifejezni, habár ez felmehet akár 60-40-re, ha a hazai pálya előnyét is hozzáveszem.
Forca Barca!!!!
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.17. 17:39:24

Chino írta:Abban viszont bízom, hogy Ancelotti taktikája már inkább a labdatartásra épül, ha nem ők dominálnak főleg a kp-n, mindig bajban vannak, ha pedig Ini-Cesc-Xavi és Busi is egyszerre pályán van ez nem hiszem hogy sikerülne nekik.
Ancelotti taktikája legfőképpen azon van, hogy a labdát minnél hamarabb vissza kell szerezni, és gyors támadást kell belőle csinálni. Annyiből másabb a barca, hogy ők keresek a lyukat, és addig jár a labda körbe-körbe ameddig nincs meg az a lyuk vagy ameddig Messi nem tör be. Kicsit úgy mondanám, hogy direktebb a focink. DM tuti pihenni fog, meg még sokan és szerintem pont az ő játéka lesz az ami nagy zavart fog jelenteni a barcának mert az az ember amit gülizik új posztján az ember feletti, és az ő labdaszerzéseiből szerintem jó támadásokat fogunk tudni épiteni. Nálunk a szokásos kezdő lesz (Lopez-Carvajal,Pepe/Varane,Ramos,Marcelo-Modric,Alonso,DM-Bale,Benzema,CR), és aminek külön örülök az az, hogy holnap szinte mindenki pihenni fog. Holnap ilyen erősen B csapat áll majd ki a BL-ben ezt az öreg is lenyilatkozta... Ebből a szempontból örülök annak, hogy ilyen fölényesen tudtunk nyerni a németeknél. Nálunk vasárnap egyedül Benzema játéka kérdéses, de állitólag játékra kész lesz.
Leon írta:A Madridon nem lesz győzelmi kényszer
Most lesz csak igazán!
Leon írta:el tudom képzelni,hogy beállnak kőkeményen bekkelni mert nekik az X is tökéletes eredmény,aztán bíznak CR vagy Bale egy gyors kontrájában.
Biztos lehetsz benne, hogy nem José taktikával fogunk játszani :wink:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.17. 17:27:23

Nekem is az a gyanúm,hogy a City elleni kezdő lesz a Real ellen,Neymarral pedig csak jól jár a csapat mert a nagy meccseken kivétel nélkül jól teljesít.
A Madridon nem lesz győzelmi kényszer így el tudom képzelni,hogy beállnak kőkeményen bekkelni mert nekik az X is tökéletes eredmény,aztán bíznak CR vagy Bale egy gyors kontrájában.
Alba jelenleg top formában van,nem gyorsulja le senki.
Alves fentragadásaiból viszont garantált egy CR gól,szóval jobb lesz ha többet lesz a mi 16osunknál mint a Madridénál.
Amúgy én jobban félnék attól ha mondjuk Jesé játszana Bale helyén,szóval maradjon csak Mr százmillió ott a jobboson. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.17. 17:11:27

Gareth Tello írta: Én ebben biztos vagyok, a fejemet merném tenni rá. hogy ez lesz a kezdőnk: Valdés - Alves, Piqué, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Fabregas - Neymar, Messi, Iniesta.

Esetleg Sánchez vagy Pedro Neymar helyett, de nem valószínű.
Mondjuk nem biztos, hogy rossz ötlet lenne. Igaz most mi vagyunk inkább eredménykényszerben, nekünk kell jobban gólt lőni, ugyanakkor vigyázni is kell, mert ha kapunk akkor hatalmas sz@rban leszünk.
Abban viszont bízom, hogy Ancelotti taktikája már inkább a labdatartásra épül, ha nem ők dominálnak főleg a kp-n, mindig bajban vannak, ha pedig Ini-Cesc-Xavi és Busi is egyszerre pályán van ez nem hiszem hogy sikerülne nekik.
Ugyanez volt az angolok ellen. Nem tudták ők irányítani a meccset, így meg is főtt a játékuk.
Gareth Tello írta:Mondjuk a Ronaldo vs Alves és a Bale vs Alba párharcoktól félek egy kicsit, esélyes egy-két korai sárga, aztán utána lehet óvatoskodni...
Albatól szerintem annyira nem kell félni, meg tudja ő oldani. Bale is hiába egy futóbolond, Jordi képes ugyanolyan sprinteket levágni, ezzel pedig a méregfogát kivághatjuk. Inkább a távoli lövéseitől tartok, mintsem attól, hogy meglógna a szélen.

Alvesre pedig úgy néz ki Tata rá tud parancsolni, hogy ne futkosson annyit előre ez a City ellen kijött. Leginkább az első meccsen, mikor még 11 vs 11 volt.
Nem kell egy védekező, beszari taktikával kiállni, viszont nagy hangsúlyt kell helyezni a stabilitásra, labda megtartására.
Ez az a meccs, amikor nem igazán fogom bánni, ha megy a sok kis passz és a labdabirtoklásban föléjük kerekedünk.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.17. 16:51:36

visca el barca írta:martinonak annyira bejöhetett a 2 sziti elleni meccs, h erős a gyanum h megint a inix-messi-x csatársorral kezdünk, fabregassal a kp-n
Én ebben biztos vagyok, a fejemet merném tenni rá. hogy ez lesz a kezdőnk: Valdés - Alves, Piqué, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Fabregas - Neymar, Messi, Iniesta.

Esetleg Sánchez vagy Pedro Neymar helyett, de nem valószínű.

Mondjuk a Ronaldo vs Alves és a Bale vs Alba párharcoktól félek egy kicsit, esélyes egy-két korai sárga, aztán utána lehet óvatoskodni...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.17. 16:27:56

martinonak annyira bejöhetett a 2 sziti elleni meccs, h erős a gyanum h megint a inix-messi-x csatársorral kezdünk, fabregassal a kp-n
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.03.15. 22:26:35

ők meg rosszul játszva sem tudnak botlani.
ez a kulcs, a bajnokcsapatoknak általában az egyik ismérve, hogy gyengén, rosszul játszva is képesek nyerni.
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.03.15. 22:24:05

Én is néztem a Malaga-Realt, és ez egy vicc, hogy mi ha nem vagyunk topon, agyonszívatnak minket (Real Sociedad, Valladolid), ők meg rosszul játszva sem tudnak botlani.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.15. 22:09:13

Könnyeb lenne, ha nem az utolsó 15 percet néznéd, mert így véleményt alkotni vicces... Rég játszottunk ilyen rosszul, de a 2.félidő különösen gyenge volt.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.03.15. 21:50:12

Most mondom a 75.percben belenézek a Real meccsbe. Hát épp ezért nem szeretek Real meccset nézni, mindig ez van:
ellenfél építi a támadásait, passzolgat szépen, mezőnyben fölényben van. Majd a Real elindul Cr ráveri, aztán gól vagy nem.
Most is 0-1nél a Malaga támad, az egész Real játéka annyiból állt, hogy CR tolt 2 sprintet és ráverte. Persze a Malaga helyzeteinél úgy pattan hogy a Realnak jó legyen,stb. Egyszerűen nem hiszem el, hogy állandóan jól pattan nekik a labda.
A nagy Bale is a saját térfeléről beleszabott egyet a labdába és ennyi az utolsó 15percben.

Olyan élvezhetetlen amit ezek mutatnak a pályán, hogy azt leírni nem tudom. Olyan mintha ők lennének valami kiscsapat, akik annyit tudnak, hogy kivgáják a labdát meg kontra.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.15. 21:35:04

Nézem most a Malaga-Real meccset és a Madrid éppen csak vezet ellenük. A Malaga a 13. helyen van most. :roll:
Szóval ha behúzzuk ellenük a jövő hetit akkor szerintem simán x-elnek vagy buknak legalább egyet a maradék meccsekből. :D
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2014.03.15. 21:21:25

Azért ez a pepe gyerek még mindig ritka nagy tajték paraszt...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2014.03.12. 18:21:33

undormányos májenkó lesz a spori a klasszikuson... (ő vezette azt a gusztustalan kupadöntőt, ahol kis túlzással csak a lőfegyverek használata volt tiltott...)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.12. 11:26:56

annyit osztjuk zselét, hogy linkelek már rola valami szépet is

minden milliardos focista követhető a példáját, neki ez a 60000 euró kb egynapi bére =D>

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... et-2321283" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2014.03.08. 14:39:32

Nem nagyon követem az eseményeket, Varane-nal mi a túró van? Jól látom, h nem látom...(a pályán)?
Bale hogy játszik? Szerintem akkor lesz ő igazi erősítés, ha CR kifelé megy majd, asszem 5-6 évvel fiatalabb a walesi.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.08. 11:03:23

ferninho írta: beszélgessünk az Off topikban a kvantumfizikáról, hozzál fel belőle valami jó kis témát és tárgyaljuk ki, biztos van arról is véleményed, meg nekem is biztos van, hiába nincs sok közöm hozzá.
Akkor te biztos tudod a pí utolsó számjegyét! :mrgreen:
Én szórakozni járok ide meg társalogni a Barca fanokkal,nem kötekedni.
Egyébként nem tudtam,hogy itt csak a te szakértői véleményedet lehet publikálni!Elnézést kérek,legközelebb moderálom magam! :oops:

Egyébként nemrég ez jelent meg a Madridba mostanában "nagyon" megbecsült kapuslegendáról:
Iker Casillas nem játssza a sértődöttet: a Real Madrid kapujából kiszoruló kapus a Marca hasábjain dicséri riválisát, Diego Lópezt.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.03.08. 02:28:47

Özil a legelső évében nagyon jó volt, aztán jött az ami a mai napig tart nála...
folyamat alibizik, 70. percben meg már full fáradt az emberünk...
rengetegen voltak Özil ellen is, az elmúlt másfél - két évben, mert ezek a hibái nagyon láthatóak voltak (plusz az, hogy a jobb lábát még minimálisan használható szintre se tudta felhozni soha), de azért adogatta a gólpasszokat, meg rúgott néha gólt is, emiatt nem volt annyira folyamat lehúzva, de közel sem arról volt itt szó, hogy mindenki oda-vissza volt Özilről és istenítette folyamat, aztán amikor elment mindenki elkezdte szapulni... de tény, hogy van bőven arra is példa, amiről ti írtok.
Okozott rengeteg szép pillanatot a Realnak, én se örültem először, amikor elment, de jobb volt ez így mindenkinek.

Az idei Realból meg Özil aztán egyáltalán nem hiányzik, a posztja is teljesen megszűnt, ennyi pénzért hiba lett volna nem eladni (persze utólag könnyű itt okoskodni), főleg, hogy Isco is csak csere, aki összességében bőven van azon a szinten, mint Özil és ezt nyugodt szívvel ki tudom jelenteni és a Spanyolban még sok lehet, ha meg lesz a Real kezdőjében a helye, láthattuk a szezon elején mikre volt képes...
de mindenkinek lehet véleménye.
beszélgessünk az Off topikban a kvantumfizikáról, hozzál fel belőle valami jó kis témát és tárgyaljuk ki, biztos van arról is véleményed, meg nekem is biztos van, hiába nincs sok közöm hozzá.
madridista
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.08. 00:08:33

Leon,
Modriccal kapcsolatban vakvágányra futottál,mert idén kb a legjobb madridi a horvát kisember.

Özillel kapcsolatban meg valahol igaz, amikor a realban játszott, akkor ment a jobb mint Xavi,Iniesta,stb duma, ahogy lelécelt a Senalhoz már nullára volt értékelve...pedig ugyanazt hozza ott is mint madridban,de hát,ilyen a drukker.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.08. 00:01:25

Kit érdekel,hogy mi a hiteles,vagy,hogy pár a sötét oldalról átszivárgó egyénnek nem tetszik,ez egy fórum nem a Marca.com.
Barca drukkerként evidens,hogy jórészt nem különösebben érdekel mi van a Madriddal de mindenkinek lehet véleménye.
Annyit azért tudok,hogy amíg Özil a Realnal volt ő volt az isten,most,hogy elment meg egy nulla,áruló,stb. =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.03.07. 20:41:31

Leon írta:
Ja ezt mondták Modricról is,első fél évében meg is választották a La liga legrosszabb igazolásának.Azóta összekapta magát de Özilhez képest sehol sincs.
huuuhhh bakker, nagyon homályban vagy, mondjuk ezen nem csodálkozok a Reallal kapcsolatos kommentjeid után...
ennek elolvasása már tényleg fizikai fájdalommal járt...
Amennyiben nem követed elmondásod szerint a Madridot, akkor kár véleményt formálni erről, mert így kevésbé hiteles.
hát igen, sajnos rengetegen csinálják ezt...
madridista
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.07. 20:27:23

Leon írta: Ja ezt mondták Modricról is,első fél évében meg is választották a La liga legrosszabb igazolásának.Azóta összekapta magát de Özilhez képest sehol sincs.
Aztán ezt mondták Iscoról is,azóta sem igazán játszik...
Amúgy Mivel a PSG is versenyben érte ezért Pereznek megint le kell akasztania 100 milkát valahonnan ha be akarja gyűjteni. :mrgreen:
Nagyjából semmilyen összehasonlítás, amit írtál.

Egyrészt Modric és Özil más poszt, másrészt Pogba hiányposztra jönne, a fizikumából adódóan eleve nem éghet meg, Xabi Alonso pedig lassan túl van pályafutása zentijén.
Amennyiben nem követed elmondásod szerint a Madridot, akkor kár véleményt formálni erről, mert így kevésbé hiteles.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.07. 18:13:06

Nem követem mindig nyomon a Real dolgait, én csak arról beszéltem amit láttam.
Amúgy nekem édes mindegy,hogy teljesítenek a madridiak,de az megnyugtató számomra,hogy az utóbbi évek legjobb Real igazolását (Iscot,akit szívesen látnék a Barcában) nem nagyon játszatják a fővárosiak! =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Esteban
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.11.29. 23:40:20

2014.03.07. 17:26:22

Leon írta:a ezt mondták Modricról is,első fél évében meg is választották a La liga legrosszabb igazolásának.Azóta összekapta magát de Özilhez képest sehol sincs.
Ezt komolyan gondoltad? :shock:
Modric kihagyta az egész előszezont, Mou pedig az elején padoztatta, aztán a szezon második felében mikor már Mourinho is több lehetőséget adott neki, megmutatta hogy hibásan választották a legrosszabb igazolásnak. :wink:
Jah... Modric és Özil nem is egy poszt... Özil a csatárok mögött játszott ,"csak" a gólpasszokban jeleskedett, míg Modric több feladatot lát el a pálya közepén és nagyszerűen oldja meg a támadás és a védekezés részét is.
úgyhogy ha a 2 játékost hasonlitjuk össze, Modric szinte mindenben veri Özilt , sztem :wink:
Hala Madrid !!!
Válasz küldése