Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.29. 22:25:14

A Ligát biztos nem nyerik meg,az ATM-nek már csak 2 könnyű meccse van és bajnokok. Mi azért a City ellen sem voltuk rosszak idén. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2014.04.29. 22:23:54

Leon írta:Elismerem ma nagyon hatékony a Madrid és köze nincs a meccshez a Bayernek. De mi ezt a hatékony Madridot oda-vissza csaptuk a bajnokságban a Barbenauba négyet rúgva! :mrgreen: Szóval a Ligához sok köze nincs a Realnak,azt a Barca bukta el a kis csapatok ellen.
Jövőre sem félek a Realtól,egy normális védelemmel még jobban megagyaljuk majd a blankókat. :twisted:
Biztos vagyok benne, hogyha nem kapunk ki tőletek a Bernabeuban, hanem mondjuk 3-3, akkor nincs se kupa siker, se Bayern verés. Ancelotti rájött, hogy nem tudunk dominálni egy ilyen stílusú csapat ellen.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.29. 22:20:09

Azért el kell ismerni, nem rossz ez a Madrid, maximálisan megérdemelten mennek a döntőbe. Fel lehet hozni ellenük a két bajnoki klasszikust, de nekünk kb. a két legjobb meccsünk volt a szezonba, a többi meccsen meg sem tudtuk közelíteni azt a játékot, amit azokon játszottunk, a Real meg kb. azt játszotta, amit a szezon nagy részében, és mind2 meccs elég szoros volt így is. Idén jobb a Real, nem hiába vannak előttünk. Ettől függetlenül még bízok benne, hogy két szék közé esnek a pad alá, de lélekben már felkészültem a triplázásukra is.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.29. 22:18:47

Elismerem ma nagyon hatékony a Madrid és köze nincs a meccshez a Bayernek. De mi ezt a hatékony Madridot oda-vissza csaptuk a bajnokságban a Barbenauba négyet rúgva! :mrgreen: Szóval a Ligához sok köze nincs a Realnak,azt a Barca bukta el a kis csapatok ellen.
Jövőre sem félek a Realtól,egy normális védelemmel még jobban megagyaljuk majd a blankókat. :twisted:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.04.29. 22:06:17

Leon írta:
Mezner2 írta: Azért sajnàlom is őket mert àltalában a Bernabeuban akkor látnak jó focit csak ha mi vendégeskedünk .... (2-6 , 0-2, 3-4)
:mrgreen:

Elképesztő,hogy pont ők rinyálnak emiatt! #-o
Remélem kedden a bajorok szanaszét csapkodják a fejüket egy gálafocival és akkor majd nem mondhatják a madridisták,hogy egy csúnya játékot toló csapattól kaptak ki! :mrgreen:
A gálafoci úgy tűnik már nem lesz meg német részről. Szerintem jövőre egy még stabilabb Madridot láthatunk majd. Beérni látszik Carlo munkája. Annak meg kifejezetten örülök, hogy nem két csapatos a spanyol bajnokság.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.27. 19:42:35

Mezner2 írta: Azért sajnàlom is őket mert àltalában a Bernabeuban akkor látnak jó focit csak ha mi vendégeskedünk .... (2-6 , 0-2, 3-4)
:mrgreen:

Elképesztő,hogy pont ők rinyálnak emiatt! #-o
Remélem kedden a bajorok szanaszét csapkodják a fejüket egy gálafocival és akkor majd nem mondhatják a madridisták,hogy egy csúnya játékot toló csapattól kaptak ki! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.04.27. 19:34:26

Mondjuk mást nem is vártam .... Ott már az is gálának számít ha Cr meccsenkénti 30-35 " vaktában picsán rúgom oszt majd lesz valami" lövéséből néha beakad egy pár.. Azért sajnàlom is őket mert àltalában a Bernabeuban akkor látnak jó focit csak ha mi vendégeskedünk .... (2-6 , 0-2, 3-4)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.27. 19:24:01

:lol: A pofám leszakad...madridék kifogásolják a csúnya játékot... :lol: :lol:
Teljesen megérdemli az atletico. Vitán felül.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.04.27. 19:16:45

Azért az meg van srácok, hogy jelenleg az összes létező platformon azon hisztizik madrid csunyabbik fele, hogy milyen jàtékkal nyer bajnokságot az Atleti ... Óriási :D :D ők èvi 150-200 millás költésből is sündisznóznak az első komoly brigád ellen, de ők leszólják a tizedannyiból gazdálkodó hozzájuk képest kiscsapatot ugyanezért :D bohocok ...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.04.27. 11:12:13

Megnéztem a tegnapi Real meccs góljait - Ronci második gólja elég szép lett -, és enyhe Deja vu-m volt az utolsó gólnál. :D

Alves vs Carvajal

A Brazil balbekk odateszi a Spanyol irányítónak, aki átveszi, és rögtön beteszi a berobbanó jobbekknek - sajnos itt már a nemzetiség más volt :cry: :D - aki szépen átfejeli a kapus fölött, és ezzel kialakul a végeredmény. A vezetőség helyében plagizálás miatt beperelném a Madridot! :mrgreen:

Valamelyik Realos kolléga kicsit írhatna amúgy Isco teljesítményéről, én nagyon kedvelem a srácot, és nem tudom, hogy mi van vele, hogy teljesít első szezonjában? Valami olyan rémlik, hogy az új Ancelotti féle taktika miatt kiszorult a kezdőből, azóta sikerült alkalmazkodnia, vagy még mindig epizodista? Ha játszik milyen? Köszi a választ előre is! :wink:

u.i.: Ez az Iniesta gólpassz az én all time kedvencem tőle, hihetetlenül elegáns és könnyed a mozdulat, pontosabbra meg rajzolni se lehetett volna.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2014.04.22. 13:53:39

szóval most akkor mi van?? Remélem nem szól közbe a FIFA, mert tényleg jó lenne végre magyar gyereket látni a Nou Camp gyepén.

http://sportgeza.hu/futball/2014/04/22/tajti/" target="_blank
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.20. 21:54:41

GonzalezRaul írta:Most ennyit tudnak. Kitartok a véleményem mellett. Akkor meg most nem ugyanaz. 1 év alatt is sokminden történik. Nem hogy 4-5 év alatt. Nem tudnak többet. Lehet tudnának, de nem tudnak.
Hát, ne is haragudj, de ebben az esetben ez nem túl nyerő megfogalmazás. Ilyeneket ide felesleges írogatni szerintem, csak agyhúzás van belőle, mert alap értelmezésében az ennyit tudnak című mondatod egyszerűen nem helytálló, ismerve az előzményeket. [-X
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.04.20. 21:27:45

Barcaman1993 írta:
GonzalezRaul írta:Tök gáz, hogy hetek óta azt hallom, hogy ennél sokkal jobban tud a Barca focizni. Szerintem nem. Ennyit tudnak. Nehéz megemészteni a szurkolóknak, hogy ennyire képesek, de ez van. Ha meg nem tudtok igazolni, ez sajnos csak rosszabb lesz.
Ezek a játékosok 6-ot rúgtak a Bernabeuban és 5-öt itthon a kedvenc csapatodnak. :wink: Gondolom ezt hamar sikerült elfelejtened. Ha szted ennyit tudnak, akkor ott komoly problémák vannak. Megjegyzem, hogy az idei 3 meccsből mi húztunk be 2-őt, nem tudom mi értelme volt ezért átjönnöd trollkodni? Örülj, hogy nyertetek, indulatkeltésre nincs szükségünk.
Most ennyit tudnak. Kitartok a véleményem mellett. Akkor meg most nem ugyanaz. 1 év alatt is sokminden történik. Nem hogy 4-5 év alatt. Nem tudnak többet. Lehet tudnának, de nem tudnak.
Kép
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.04.20. 21:23:49

A történelem során, sokszor előfordult már, hogy nem az esélyesebb csapat nyert. Tavaly 2 meccsen hetet kaptatok, de ez nem jelenti azt, hogy a Real nem juthat tovább. Anno a Chelsea-re sem fogadott volna senki. Szerdán meg okosabbak leszünk. Legfeljebb kárörvendtek majd. De szerintem nem lesz akkora differencia majd a két csapat között. Nem lefutott a dolog.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.19. 00:59:17

Megérdemelte a Real a kupát mert ők kb 2 helyzetből kettőt lőttek,mi meg a kaput sem nagyon találtuk el. Nem tudom egyébként sokan miért tartják olyan esélyesnek a Madridot a Bl-re vagy akár csak a Bayern ellen.Szerintem a mostani csapatuk köszönő viszonyban sincs a Murinnyó féle 11-12es bajnokcsapattal akik még úgy is alul maradtak a Bayernnel szemben,hogy erősebbek voltak náluk... :roll: Így meg,hogy jóval gyengébbek meg CR játéka is kérdéses,nem sok esélyt látok nekik! :D
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.04.19. 00:07:36

Barcaman1993 írta:
GonzalezRaul írta:Tök gáz, hogy hetek óta azt hallom, hogy ennél sokkal jobban tud a Barca focizni. Szerintem nem. Ennyit tudnak. Nehéz megemészteni a szurkolóknak, hogy ennyire képesek, de ez van. Ha meg nem tudtok igazolni, ez sajnos csak rosszabb lesz.
Ezek a játékosok 6-ot rúgtak a Bernabeuban és 5-öt itthon a kedvenc csapatodnak. :wink: Gondolom ezt hamar sikerült elfelejtened. Ha szted ennyit tudnak, akkor ott komoly problémák vannak. Megjegyzem, hogy az idei 3 meccsből mi húztunk be 2-őt, nem tudom mi értelme volt ezért átjönnöd trollkodni? Örülj, hogy nyertetek, indulatkeltésre nincs szükségünk.
Tehát te is azok közé a szurkolók közé tartozol akik nehezen emésztik meg :D
Jössz itt ilyen kifutott eredményekkel, tök véletlenek voltak... Az elmúlt közel 8 év is csak az volt, nem tudnak focizni igazából.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.18. 23:20:23

GonzalezRaul írta:Tök gáz, hogy hetek óta azt hallom, hogy ennél sokkal jobban tud a Barca focizni. Szerintem nem. Ennyit tudnak. Nehéz megemészteni a szurkolóknak, hogy ennyire képesek, de ez van. Ha meg nem tudtok igazolni, ez sajnos csak rosszabb lesz.
Ezek a játékosok 6-ot rúgtak a Bernabeuban és 5-öt itthon a kedvenc csapatodnak. :wink: Gondolom ezt hamar sikerült elfelejtened. Ha szted ennyit tudnak, akkor ott komoly problémák vannak. Megjegyzem, hogy az idei 3 meccsből mi húztunk be 2-őt, nem tudom mi értelme volt ezért átjönnöd trollkodni? Örülj, hogy nyertetek, indulatkeltésre nincs szükségünk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.18. 23:04:12

hank1ee írta:Komolyan, ennek a topiknak így mi értelme? Hát az a lenézés meg sárdobálás ami itt megy... kifordul a gyomrom :|
Visszaolvastam, szerintem nem volt itt semmilyen sárdobálás!
Ha a gyomrod a semmitől is kifordul, mit keresel a túloldalon, azt hogy birod??? :-k :shock:
mirko1199 írta:Amúgy kajak imádom, mikor a Real megnyeri a kupát. Aztán elindulnak buszozni, mintha BL-t nyertek volna :lol:
Pedig előbb-utóbb a BL-t is meg fogják nyerni! Az elmúlt években már-már mániákusan kergették a 10-ediket, szerintem éppen ezért nem sikerült nekik. Idén kevésbé érzem rajtuk ezt a nyomást, akár be is húzhatják.
Cooh írta:Gratulálok a Realnak!
Ezt teszem én is, gratulálok a kupagyőzelemhez.
Gyenge színvonalú mecss volt, ez tény. Mourinho bajnokságot nyert Madridja ízekre szedte volna ezt a Barcát (kb 4-0 oda), ehhez képest két kontrából született góllal vertek meg minket, az első gól szép volt, viszont Bale góljában az ő gyorsaságán kívül nem volt semmi extra, semmi tudatosság, szimplán és kizárólag egyéni képesség döntött. Vicces gól volt, kb megye1-ben látni ekkora sebesség különbséget támadó és védő között, ezen a szinten ilyen gól egyszerűen nem születhet. Ha a védő ismeri a saját korlátait és tudja, hogy az ellenfele ennyivel gyorsabb, faultol. Bartra egyenlített, majd róla kaptunk egy gólt. Ilyen a foci.
Visca el BARCA!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2014.04.17. 19:25:33

mirko1199 írta:Amúgy kajak imádom, mikor a Real megnyeri a kupát. Aztán elindulnak buszozni, mintha BL-t nyertek volna :lol:


igaz,nem kéne,elég lett volna majd a bajnoksággal együtt.. :lol:

de amugy meg nyugi,nektek ilyen gondotok nem lesz ebben az évben.. :lol:
Látom már az idézet gombhoz is diploma kell. :lol:

Szerintem nem véletlenül nem várták meg a bajnokság végét. :mrgreen: Bár annyiból érthető, hogy gyakorolnak kicsit, elvégre múltkor is leejtették, azóta meg nem nagyon volt lehetőség ilyen mutatványokra, minden lehetőséget meg kell ragadni. :mrgreen:

Ez nem sárdobálás, csak egészséges piszkálódás, szvsz. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.17. 19:11:46

Komolyan, ennek a topiknak így mi értelme? Hát az a lenézés meg sárdobálás ami itt megy... kifordul a gyomrom :|
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
mirko1199
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.07.28. 20:20:24
Tartózkodási hely: Pécs

2014.04.17. 18:48:45

Amúgy kajak imádom, mikor a Real megnyeri a kupát. Aztán elindulnak buszozni, mintha BL-t nyertek volna :lol:


igaz,nem kéne,elég lett volna majd a bajnoksággal együtt.. :lol:

de amugy meg nyugi,nektek ilyen gondotok nem lesz ebben az évben.. :lol:
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.04.17. 18:33:37

Tök gáz, hogy hetek óta azt hallom, hogy ennél sokkal jobban tud a Barca focizni. Szerintem nem. Ennyit tudnak. Nehéz megemészteni a szurkolóknak, hogy ennyire képesek, de ez van. Ha meg nem tudtok igazolni, ez sajnos csak rosszabb lesz.
Kép
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2014.04.17. 14:10:42

Stalkyard írta:Amúgy kajak imádom, mikor a Real megnyeri a kupát.
zsír, azt mi is szeretjük :)

Koncentráló egy népművészeti cserépedény, szó se róla. Minden csapatban megvannak a felelős férgek... mint ahogy a kifejezetten szimpatikus emberek is. Én pld. Alvest ki nem állom tőletek (és Neymar is "jó" irányba halad..), de vannak olyanok akiket kifejezetten kedvelek, Iniesta, Pedritó, Adriano..
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2014.04.17. 13:44:26

Amúgy kajak imádom, mikor a Real megnyeri a kupát. Aztán elindulnak buszozni, mintha BL-t nyertek volna :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2014.04.17. 13:43:17

Ohh, azt hittem, hogy Pepe a pantomimes srác. De akkor az nem más, mint Coentrao.
Sorry!

Off vége.
.
Válasz küldése