Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.07.17. 17:58:00

kristop írta:ez a james rodriguez igazolás még a mi suarezes igazolásunknál is nagyobb hülyeség lenne szerintem. ha tényleg szükségük van rá, akkor leigazolhatták volna a vébé előtt, feleannyiért. de így csak és kizárólag a marketing miatt menne, az meg még soha nem jött be senkinek.
Beckham. Focistának nem volt kiemelkedő,de az arcával a használt wc papírt is el lehetett adni.
James pedig nem kell,ez nem vitás. Egy kp-s kell Khedira helyére és egy cserecsatár.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.07.17. 17:50:37

ez a james rodriguez igazolás még a mi suarezes igazolásunknál is nagyobb hülyeség lenne szerintem. ha tényleg szükségük van rá, akkor leigazolhatták volna a vébé előtt, feleannyiért. de így csak és kizárólag a marketing miatt menne, az meg még soha nem jött be senkinek.

amivel jól jártunk az az, hogy suarez ára a vébével csökkent, jamesé pedig megduplázódott :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.17. 17:30:34

Danka00792 írta:
hank1ee írta:Azt nem értem, hogy a Realnál miért került szóba egyáltalán Falcao, amikor ott van elöl Benzema?
Nincs váltótársa. Én már tavaly is meredeknek tartottam, hogy Higu távozásával Benzema mögött a padon csak Jesé és Morata van. Morata pedig most (ha jól tudom) Juvéba tart. Szóval 2-en maradnak, kell még valaki oda.
Szinte tuti, hogy elsőként dobbantana a francia, ha jönne Falcao, és jogosan tenné. A padozásnál sokkal több van benne, persze Radamel neve jobban cseng, meg jobb spíler is, de érkezésével ugyanúgy egy klasszis 9-esük lenne.
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2014.07.17. 16:46:04

hank1ee írta:Azt nem értem, hogy a Realnál miért került szóba egyáltalán Falcao, amikor ott van elöl Benzema?
Nincs váltótársa. Én már tavaly is meredeknek tartottam, hogy Higu távozásával Benzema mögött a padon csak Jesé és Morata van. Morata pedig most (ha jól tudom) Juvéba tart. Szóval 2-en maradnak, kell még valaki oda.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.17. 16:18:10

ferninho írta: ???
Marcelo/Coentrao tökéletes duó
Carvajal/Arbeloa szintén, bár Arbeloa helyett lassan kell majd valaki, de cserének teljesen jó.
a Ramos, Varane, Pepe hármas meg szenzációs főleg ha megnézzük más csapatok középhátvédjeit... és van még egy Nacho is, aki amikor játszott mindig jól tolta és szélsőhátvéd poszton is eljátszogat elég jól.
de Pepe helyett kell majd valaki jövőre, mert be kéne szépen lassan építeni Varanet és gondolom állandó cserének nem maradna Pepe.
teljesen hibátlan a védelem, azóta mióta Carvajal vissza lett hozva... de nem hiszem, hogy itt kéne ecsetelnem milyen nehéz is találni egy jó jobbhátvédet... és a Real kinevelt egyet :mrgreen:
az a Bayeres 1 év nagyon jót tett Carvajalnak.
Hú bocs, nem így gondoltam. :D Nem a Real védőit akartam leszólni, hanem arra gondoltam, hogy totál azokat a játékosokat igazolnátok le, akikre nekünk van szükségünk. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.07.17. 16:15:27

Azt nem értem, hogy a Realnál miért került szóba egyáltalán Falcao, amikor ott van elöl Benzema?

A francia klasszis játékos, góllövésben, előkészítésben is jeleskedik, kiválóan cselez és nagyon kombinatív amellett, hogy a labdatartására is eléggé lehet alapozni.

Sokan le fognak hurrogni, de szerintem Falcao egy magasan túlértékelt játékos, nálam nincs ott a világ legjobb kilencesei között, ellentéten Benzemával.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.17. 16:01:58

Barcaman1993 írta:Anyám, ez a Real Madrid... megvette azt a két játékost, akiket nálunk szerettem volna látni az idei szezontól. :cry: Még az kéne, hogy hozzanak egy normális hátvédet... :? Ez egy elég erős keret lesz.
???
Marcelo/Coentrao tökéletes duó
Carvajal/Arbeloa szintén, bár Arbeloa helyett lassan kell majd valaki, de cserének teljesen jó.
a Ramos, Varane, Pepe hármas meg szenzációs főleg ha megnézzük más csapatok középhátvédjeit... és van még egy Nacho is, aki amikor játszott mindig jól tolta és szélsőhátvéd poszton is eljátszogat elég jól.
de Pepe helyett kell majd valaki jövőre, mert be kéne szépen lassan építeni Varanet és gondolom állandó cserének nem maradna Pepe.
teljesen hibátlan a védelem, azóta mióta Carvajal vissza lett hozva... de nem hiszem, hogy itt kéne ecsetelnem milyen nehéz is találni egy jó jobbhátvédet... és a Real kinevelt egyet :mrgreen:
az a Bayeres 1 év nagyon jót tett Carvajalnak.
madridista
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.17. 15:46:02

Anyám, ez a Real Madrid... megvette azt a két játékost, akiket nálunk szerettem volna látni az idei szezontól. :cry: Még az kéne, hogy hozzanak egy normális hátvédet... :? Ez egy elég erős keret lesz.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.17. 11:53:52

GonzalezRaul írta:Egyedül a kapusposzt tűnik érdekesnek (minden tiszteletem Casillasé, de lehet többet árt ha marad, mint ha megy). Három jó képességű kapus eddig, kíváncsi leszek ki marad... A középpályánk még ha Khedira vagy Di Maria el is megy bombabiztosnak tűnik (Alonso, Modric, Isco, Bale, Casimiro, Illaramendi+Kroos és esetleg James Rodrigez). A hátvédsorunk adott, a támadósorunk Ronaldoval, Benzemával a padon Jesével és lehet Falcaoval is elég jónak tűnik.
Javíts ki, ha tévedek, de kb. minden egyes Hámeszes cikknél Casemirót emlegetik, mint cserealap a 70-80 millió euró mellé. Továbbá Xabi Alonso Vb-formájából meg korából kiindulva, azért nem lennék túl elégedett a középpályás védekezéssel. Nekem kifejezetten a "galaktikus" korszakra kezd emlékeztetni az alakuló Real középpálya, remélhetőleg annak sikereivel :twisted:
Falcaot meg nem értem, minek kellene oda, ahol már van egy Bale meg egy C. Ronaldo. Suarez esetében is elég félő a mi részünkről, hogy nem lesz-e túl sok klasszis elől.
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.07.16. 20:43:06

A chilei La Tercera nevű lap arról számol be, hogy 69-szeres pénzt fizet az egyik fogadóiroda, amennyiben Suarez Ronaldót vagy Bale-t megharapja a következő szezonban. Ám, ha Pepét harapja meg, akkor csak 21-szeres pénz jár a fogadónak. Forrás: Madridom.hu
Ezen csak mosolyogni tudok...:D


Más. Nagyon sok a pesszimista hozzászólás, a Barca szurkolók részéről a keretükkel illetően. A Madrid keretét nézve most nyugodt vagyok. Egyedül a kapusposzt tűnik érdekesnek (minden tiszteletem Casillasé, de lehet többet árt ha marad, mint ha megy). Három jó képességű kapus eddig, kíváncsi leszek ki marad... A középpályánk még ha Khedira vagy Di Maria el is megy bombabiztosnak tűnik (Alonso, Modric, Isco, Bale, Casimiro, Illaramendi+Kroos és esetleg James Rodrigez). A hátvédsorunk adott, a támadósorunk Ronaldoval, Benzemával a padon Jesével és lehet Falcaoval is elég jónak tűnik.


Egyébként most látom az új mezeken a Beko reklámot. Kicsit vicces. Még 4-5 év és tele lesztek reklámokkal...:D
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.16. 11:10:27

Varatrix írta:Viszonylag egybehangzó sajtó értesülések szerint a Madrid leigazolta Keylor Navast 10 millió euróért. López lehet az áldozat...

Mondjuk nemrégiben már írtak erről és ott ügye Kiko Casillat is írták. Én még mindig nem tartom teljesen lehetetlennek, hogy cserélik ők is mindkettőt.

Ahogyan ügye nem tudom volt e már említve, de Ochoa minden bizonnyal az Atletico új kapusa.
Elég hülye lesz a Real ha elküldik Lópezt. Casillas nagyon nincs formába és lehet , hogy már soha nem lesz olyan jó formába mint régen. Azon nagyon röhögnék ha Navas kiszorítaná Casillast :lol: :mrgreen:
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.07.16. 09:43:06

Viszonylag egybehangzó sajtó értesülések szerint a Madrid leigazolta Keylor Navast 10 millió euróért. López lehet az áldozat...

Mondjuk nemrégiben már írtak erről és ott ügye Kiko Casillat is írták. Én még mindig nem tartom teljesen lehetetlennek, hogy cserélik ők is mindkettőt.

Ahogyan ügye nem tudom volt e már említve, de Ochoa minden bizonnyal az Atletico új kapusa.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.15. 20:25:48

ferninho írta:azért azt sokan elfelejtik, hogy Rodriguez nem egy semmiből hirtelen előtörő emberke, ő játszott a Portoban, majd 1 éve a Monaco megvette hivatalosan 45 millió euróért.
SZVSZ ezzel nem is lenne gond, de amikor létrejött a vámpír üzlet, a rengeteg Madridos csak nevetett, hogy mekkora szánalom, hogy ennyi pénzért megveszünk egy felesleges játékost (holott ha szezon végén lett volna egy gólerős csatárunk, mi lennénk most a címvédők).
Bezzeg, hogy valószínűleg megy hozzátok Hámesz, az nem gond, fantasztikus üzlet, stb...
Ez igazából nem neked üzenet, hanem az elvakult Madrid szurkolóknak. Ennek a Barcának égető szüksége volt egy gólerős emberre, mert ha Messi nem teljesít, más nem fog gólt lőni.
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.07.15. 20:19:43

FRISS HÍR: KARL-HEINZ RUMMENIGGE MEGERŐSÍTETTE TONI KROOS TÁVOZÁSÁT!
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.15. 18:57:06

azért azt sokan elfelejtik, hogy Rodriguez nem egy semmiből hirtelen előtörő emberke, ő játszott a Portoban, majd 1 éve a Monaco megvette hivatalosan 45 millió euróért.

de ez a 60 meg 70 sok, én nem támogatom egyáltalán a leigazolását, kéne egy csatár és meg kell tartani Di Mariát és ennyi...
bőven elég 2 embert igazolni, a féket kivenni a csapatból végérvényesen Khedira személyével és kész.

Kroos-Csatár pakk az sztem kötelező és DMet max akkor engedni el, ha jöhet helyette a egy Pogba, bár én a legnyugodtabb akkor lennék ,ha DM maradna a seggén.
madridista
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.07.15. 18:41:21

ZBarca írta:Nem azért, de szerintem ez baromi sok egy VB-n berobbant ígérettől. Na mindegy, a lényeg, hogy Suarez kb. ugyanennyibe került plusz 5 milla. :lol:
Isco: Nekem messze a legszimpatikusabb játékos a Real-ból. Ha választanom kéne, hogy kit hozzunk el onnan, én őt választanám.
A Barca leigazolta Suarezt aranyáron. Nem tudom, hogy elkelt-e védő már valaha annyi pénzért, mint amennyiért David Liuz a PSG-be ment. Őszintén, neked nem égne a pofád Perez helyében, hogy már július 15. van és nem a Madrid vezeti a legtöbb pénzt kiadók listáját? Hidd el, ha függő az ember, ilyen híreknél mint a fent említett kettő, bizony k....ra megremeg az a jobb kéz a csekkfüzettel. :wink:
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.15. 18:10:16

Hacsak megközelítőleg is igazak a számok Rodríguez ügyében és le is igazolják, akkor visszavonok mindent és Suárez nekünk szinte ingyen volt.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.07.15. 17:56:44

hank1ee írta:James Rodríguez várhatóan a Real Madridhoz igazol, mintegy 70 millió euróért, plusz Casemiroért cserébe.
Nem azért, de szerintem ez baromi sok egy VB-n berobbant ígérettől. Na mindegy, a lényeg, hogy Suarez kb. ugyanennyibe került plusz 5 milla. :lol:
Isco: Nekem messze a legszimpatikusabb játékos a Real-ból. Ha választanom kéne, hogy kit hozzunk el onnan, én őt választanám.
Kép
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.07.15. 17:52:21

Én is örülnék, ha nálunk jatszana, max. neki is menne a disznófej dobálás :D =D>
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.07.15. 17:26:13

Hogyha nem is tudnánk Iscot a Realból leigazolni, egy olyan transzfert azért el tudnék képzelni, ahol Isco egy másik klubba megy, amivel a Barca megegyezik, hogy egy év múlva megvásárolhatja a játékjogát. :D Na de ez a jövő zenéje, és, hogy kicsit off legyek, ott van még Koke is, akivel kapcsolatban szintén lehetnek tervek, de én inkább Iscot favorizálnám.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.15. 17:20:06

ferninho írta: legyen annyi elég, hogy Messinek hívják az egyik kutyáját.... :lol:
Akkor a 6-os mezt félre is lehet rakni neki.. :lol:
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.15. 17:16:53

palesz77 írta: Amúgy milyen Barcás nyilatkozatai vannak Isconak? Emlékeim szerint volt valami 4 éves nyilatkozata amiben szidta a Realt kicsit, de más nem rémlik azóta.. Szóval valami forrással együtt belinkelhetnéd őket, mert érdekelnének. :)
legyen annyi elég, hogy Messinek hívják az egyik kutyáját.... :lol:
madridista
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.15. 17:08:02

hank1ee írta:...
Hámesznek kicsit "örülnék", mert kidobnának egy csomó pénzt egy olyan játékosra, akire nincs égető szükségük. Inkább egy védekezni is jól tudó középpályás kéne nekik ha Di Maria elmegy, mert ő hatalmas mezőnymunkát végez a meccseken, azt Rodriguez nem tudná pótolni. Vkp posztra meg van egy 50 éves Xabijuk, meg Illarramendi jelenleg, ha megy Khedira és Casimeiro is.. Nem állnak azon a poszton túl jól. Plusz vele csak lenne még egy fiatal támadó szellemű játékos akinek kell a perc, pedig erre már ott van Jese és Isco is. Ha leigazolnák, akkor azzal dugába is dőlne az idei "okosan építkezünk" szlogenjük. Egy Pogbával pl többre mennének, bár én őt se tartom akkora játékosnak, de egy hasonló stílusú játékos jobban elkelne most oda, mint James.

Iscot meg nagyon bírom, Ini helyén akár én is el tudnám képzelni - amikor Thiago elment örültem is volna ha jön -, DE! Egy, hogy oda van egy Rafinhánk, és jövőre már lehet Halilovic is az első csapatnál fog kopogtatni, úgyhogy fiatal ígéretekből van elég jelenleg. Kettő meg, hogy Madrid játékos, így 99,9%, hogy nem fogjuk leigazolni. Ez a B csapatból való igazolgatás azért nagyon más, az első csapat játékosait nagyon régóta nem cserélgeti a két klub, és szerintem ez maradni is fog még nagyon sokáig így, emlékeim szerint valami szóbeli megállapodás is van a két klub között.. Úgyhogy ez a transzfer max Fifában jön létre..

Amúgy milyen Barcás nyilatkozatai vannak Isconak? Emlékeim szerint volt valami 4 éves nyilatkozata amiben szidta a Realt kicsit, de más nem rémlik azóta.. Szóval valami forrással együtt belinkelhetnéd őket, mert érdekelnének. :)
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.07.15. 16:27:34

James Rodríguez várhatóan a Real Madridhoz igazol, mintegy 70 millió euróért, plusz Casemiroért cserébe. Nem kis biznisz, az tuti, és emellett még Di María (de kár, hogy nem játszott a döntőn, bár nem volt más választása :( ) valószínűleg Párizsba távozik 60 millió euró fejében.

Feltételezem, hogy a jó az öreg a háznál elv tekintetében Xabi Alonso maradni fog a klubnál, viszont Khedira eladása a hírek szerint könnyen megeshet. Így a Real 3 középpályás posztja a frissen igazolt Kroos és James mellett a Modric, Xabi Alonso, Illarramendi, Isco névsorból tevődhet össze, ami ugye pont két embert jelent minden pozícióra, bár Rodríguez szélsőt is tud játszani adott esetben, legfőképp Bale alternatívájaként.

Ami érdekes lehet, az Isco kérdése. Nekem nagyon szimpatikus pali, már akkor is az volt, mikor javában Madridban tolta, és még fogalmam se volt róla, hogy Barca-drukker. Na mindegy. :D Ugye az előző szezonban jutott neki bőven a padból, és a fővárosiak nyári átigazolási ügyleteit elnézve ez a következőben se lesz másképp. Szerintem egy piszok jó játékosról van szó, aki a labda ördöge, remekül lát a pályán, nagyon kreatív, fordulékony, gyors, és még fizikai ereje is van, de a kapura is elég veszélyes tud lenni. Még mindig nagyon fiatal, én a spanyol futball jövője legmeghatározóbb játékosának tartom, amihez viszont kellene játszania, ami az adott körülményeket ismerve nehézkes lesz neki odaát, és szerintem nem a játéktudása, sokkal inkább a korábban elsütött Barca-Madrid nyilatkozatai miatt.

Nem tudom, igazolhatunk-e a Realból vagy sem, valahogy biztos meg lehet oldani, Kiko is átment a B-csapatunkból hozzájuk, tegyék le Iscot a második keretbe, és hozzuk el onnan, de én egy év múlva akár 40 milliót is kiadnék rá Iniesta pótlására, ha elnök, vagy sportigazgató lennék. 8) Vélemények?
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.15. 12:12:15

daffy írta: Nálatok Suarez azért gáz,mert az elmúlt évek saját neveléses hisztije után,az igazolási mizéria közepette kaptok egy játékost,akire nem biztos,hogy akkora szükség volt,mint amekkora az árából érkező védőre és középpályásra lett volna. Abból a 80+ millióból kijött volna hozzávetőleg egy Hummels-Vidal a jelen állás szerint.
Alapjában véve egyetértek veled azzal a különbséggel, hogy nálam két igazán jó védő - Hummels + valaki, ez a pakk meglenne Suarez árából - és a Reus-Kroos kettősből az egyik érkezne.
Nyilván nem tudom mi zajlott a háttérben, de jelen állás szerint a Reus-Kroos kettősből egyik sem lesz a Barca játékosa, amit óriási hibának tartok a vezetés részéről.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Válasz küldése