Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.09.02. 22:19:48

Leon írta:Ronaldo nem csak folyamatosan sérült de neki is kezd elege lenni a Realból: :roll:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... ralta.html" target="_blank
Ha örülnek azoknak, akik érkeztek, akkor mi a baja?
Nem tartom jó ötletnek, hogy pont Mathieu-t igazolták le, de örülök neki.
Ez utóbbit én találtam ki, csak nehogy félreértés történjen :mrgreen:
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.09.02. 22:11:59

visca el barca írta:Ronaldoval se tudom mi lesz, állandóan sérült, ha ő is kiesik egy-két hónapra, lehet h télre nagyon mínusz lesz....
Olvastam olyan híreket, hogy Ronaldo lehet Őssejtbeültetésre megy, mert ettől rendbejönne a térde teljesen. Ez esetben viszont 1,5-2 hónapot is kihagyna... Nem tudom mennyi a valóságalapja a dolognak. Madridistán olvastam.

Amúgy Khedira is minden bizonnyal a Barcelona elleni meccsre fog felépülni. Addig meg kíváncsian várom, hogy mit alkot majd a madrid.

Noha messze még a klasszikus, de most néztem, hogy azon a héten mikor lesz, mi kedden játszunk BL-t itthon az Ajaxxal, míg a madrid szerdán utazik majd Liverpoolba. Azért ez sem hátrány nekünk. De mint írtam, sok víz lefolyik még a Dunán addig :mrgreen:
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.02. 21:40:17

Ronaldo nem csak folyamatosan sérült de neki is kezd elege lenni a Realból: :roll:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... ralta.html" target="_blank
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.02. 20:09:47

3. forduloban atletico, 6.-ban villarreal,, rögtön utána bilbao, jó lesz ez vkp nélkül, mindenki ugy át fog rajtuk szaladni mint a huzat. ronaldoval se tudom mi lesz, állandóan sérült, ha ő is kiesik egy-két hónapra, lehet h télre nagyon mínusz lesz....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.09.02. 19:47:24

Erxy írta:Khedira egyébként megsérült, várhatóan 4-6 hetet kell kihagynia. :-k
Vajon hány Real-szimpatizáns gondolta volna a nyár elején, hogy Khedira kiesése ténylegesen gyengíteni fogja a keretet? :-k

Chicharito érkezése is érdekes, mondjuk fogalmam sincs, miért nem fért be a MU-ba...
Unicef
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.12.14. 17:21:16

2014.09.02. 19:46:41

Ronaldoval mi a helyzet, milyen sérülése van?
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.09.02. 19:27:59

Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.02. 18:17:55

daffy írta:Chicharito: Morata elment,ráadásul bitang jó áron. Helyette jött ő. Moratat a nagyanyám is pótolná,minőségileg előrelépés,még ha nem is a megfelelő mértékben.
Bármilyen furcsa, szerintem lényegesen jobban járt ezzel a csapat, mint a Falcaoval. Vele már tényleg túl sok lett volna elől a kihagyhatatlan kategóriájú játékos és nem biztos, hogy ez jól sült volna el a csapaton belül.
A mexikói viszont tűrni fogja a padot is és tökéletes kiegészítőember lesz előre. A MU-ban sem volt alapember, a Realban sem lesz az. Viszont bármennyire is nem a legnagyobb gólvágók között emlegetik, nagyon is gólérzékeny játékos. Kroos mellett a legjobb vétel.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.09.02. 10:07:49

Átigazolási szezon:
Navas: Megfelelő húzás lenne,ha Ikert minimum a padra küldené/küldhetné CA.
Kroos: Istenkirályzsír. Szerintem bármely csapatban klasszis teljesítményt hozna. Nagy fogás diszkont áron.
James: Normál esetben azt mondom,hogy nem kell. Nem a "fújj vidd innen" kategória,mint Khedira,de minek is jött ennyiért? Megfelelően használva lehet hasznos,a BBC-t rotálva. De nem rá kellett volna fordítani a pénzt,főleg nem az értékének a háromszorosát.
Chicharito: Morata elment,ráadásul bitang jó áron. Helyette jött ő. Moratat a nagyanyám is pótolná,minőségileg előrelépés,még ha nem is a megfelelő mértékben.
Kb 10 éve van lyuk a kp-n. 1 igazolás kellett csak ahhoz,hogy papíron tökéletes csapatot lehessen összehozni. Nem sikerült,sőt.. Egyetlen (Juvés) arcot kellett volna James helyett igazolni,de nem. Pereznek még mindig belóg a deszka rendesen. Ez van,nem rossz a csapat,de ennyi hiányzik ahhoz,hogy első számú esélyes legyen minden porondon. Így örömmel írnám alá most a bajnoki elsőséget és a bl elődöntőt. A kupa idén nem érdekel. Nehéz idény lesz,tavaly szépen összejött minden,félek idén nem fog. Szerencsére jövőre nem igazoltok és nem kell Pereznek kontrázni egy drága játékosotokra,így jöhet végre a kp-s igazolás távozó nélkül.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.09.01. 19:49:39

olyan hú de messzemenő következtetéseket még elég korai sztem levonni ebből a zakójukból, mert még van hátra 13416 forduló. ha esetleg ugyanezt a szintet hoznák négy-öt meccsen keresztül, akkor már egy kicsit hangosabban is lehet röhögni rajtuk. carletto legalább olyan jó edző, mint mondjuk del bosque, úgyhogy biztos kezelni fogja ezt a szitut. persze az is lehet, h előbb-utóbb besokall, elege lesz a főnökség ámokfutásából és lelép.
ezzel együtt nekem nagyon tetszik, amikor ilyen jellegű sallerokat kap az a megalomániás fsz perez, és remélem, nem is ez volt az utolsó ebben a szezonban!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.01. 18:01:15

visca el barca írta:a realnak mindössze annyit kellett volna csinálni, hogy khedirat meg illarat eladják 30+20-ért, 50-ért meg vesznek egy csúcsfekát középra, mert makelele óta nincs ott értelmes játékosuk. ha ez meg van, akkor lehetett volna még arbeola helyére egy másik jobb bekket hozni, meg talán benzemának egy alternatívát.

ehelyett megvették az egyidényes gyereket 80-ért, abból jött volna nekik egy pogba+minőségi cserecsatár kombó és jók is lettek volna.

volt egy jol mukodo rendszer, amit perez megalomániája miatt rombolni kell. nem is értme miért nem zavarják már el..
Még eladniuk sem kellett volna, mert bőven maradt pénz az eladott játékosok miatt.
Verratti ha jól tudom most hosszabbított, Vidal a Juveban folytatja, egyedül Pogba elérhető ilyen poszton, de még pletykaszinten sem merült fel.
Én pontosan ezt mondtam korábban, hogy a kp-n van Isco-kroos-James-Modric (ami a kezdőket illeti) és ezek közül egyedül Kroos tudna valamennyit besegíteni a védekezésbe, de ő sem az igazi. Xabi távozásával nincs olyan ember aki védekezésben tudna segíteni. Illarramendit látványosan nem használják. Ha pedig Khedira van ott ki kell hagyni két sztárt, ami elég necces és még úgy sem életbiztosítás ismerve a "németet".
Tegnap is átjáróház volt a kp. A baszkok úgy futottak át rajta ahogy nem szégyellték. Pepe sem véletlenül ordítozott rájuk.
Azzal cseszték el igazán, hogy nem egy-két lyukat foltoztak be, hanem rávittek Ancelotti hátára sztárokat, ő pedig egyelőre nem tud ezzel mit kezdeni.

Azt viszont végre felismerték, hogy kell egy csatár Benzema mellé, de a francia híresen rosszul viseli a konkurenciát, most pedig úgy néz ki egy hónapra Cr-t is elfelejthetik. A legnagyobb hiba egyértelműen DM és Xabi elengedése volt, bár utóbbi esetében nem tudom mit tehettek volna, de hiába nem volt túl sok idejük, valakit muszáj lett volna hozni. Előbbi, ha már elment nem jó emberrel pótolták, ez nyilvánvaló, köszönhető Perez megalomániájának.
Én ennek ellenére nem írnám le őket, sőt! Mi valamivel tudatosabban építkeztünk, de a real sem gyengült. Ha Ancelotti valahogy megtalálja a helyes szisztémát még komolyabb tényezők lesznek. Viszont nehéz lesz, ha muszáj lesz ennyi sztárt rendesen játszatni. Mert egy Bale-t vagy Jamest nem padoztathat.
Forca Barca!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.09.01. 14:49:10

A tegnapi vereség lehet felnyitotta a madridi szemeket is. A védelmük még oké is létszámban, és minőségben is (ha senki nem vadul), de a középpályán elfogytak. Kroos és Modric is az a fajta középpályás, aki sokat tud segíteni a támadásban és védekezésben is, mennek, mint a robotok, de egyik sem vkp. Így mögéjük kell egy szűrő, aki jelen esetben Khedira lehet, neki a cseréje pedig Illaramendi. Kroos és Modric alternatívája meg James lehetne és Isco. De a tegnapi kezdő középpályájuk átjáróház lesz, és ezért volt különösen nagy hiba ennyiért venni Jamest, mert nem ülhet egy ilyen drága játékos a padon. Kezdőbe meg Kroos és Modric jobb, míg Khedira/Illara hasznosabb. Elől meg a kezdő triójukon kívül egy szem Jeséjük van/volt, szóval kellett oda vki. Szerintem amúgy Hernandezzel nem járnak rosszul. Őt én is elnéztem volna itt, mert szimpatikus játékos, aki a MU-nál megtanulta tűrni a padot, de elég gólveszélyes volt fejjel és lábbal is. Szóval én ha nem ment volna Sanchez, és nem jön Suarez, akkor szivesen elnéztem volna itt, mert megszerezhető és sem vételi (jelen esetben kölcsönvételi) ára nem magas, míg a fizetése sem horribilis.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.09.01. 14:40:10

Hivatalos Chicharito érkezése.Hát ahhoz képest,hogy tegnapelőtt még Falcao volt a favorit jól leadták. :lol:

Az AS szerint még Verratti érkezhet.Azt nem értem,hogy ilyen fizikummal mint ami az olasznak van,hogy lehet vkp?Őt még Busi is leütközi,Masch meg kb darabokra szedné csóri gyereket.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.01. 14:05:28

Nem olyan biztos az, hogy a spanyol ligában nem teljesít majd jobban, mint az angolban. Anno Forlant nagyon kikezdték Menchesterben, csetlett-botlott, néha megvillant, aztán átjött, s elég meghatározó támadó lett. Nem írnám le Chicharitot.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.01. 13:48:47

tök feleslegesen igazolták. benzema most kb otthon ül és a térdét csapokdva röhög h milyen konkurenciát hoztak a nyakára. kb annyi sót sem fog megenni mint huntelaar. közepes játékos, max egy villarreal, sevilla szint.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2014.09.01. 13:32:47

Most zajlik a bemutatás :lol:
Kép

Hát azért én örülök hogy nem Falcao-t szerezték meg. DM és Xabi Alonso nagy veszteség nekik , remélem erőltetik ezt a "minden sztárnak kezdeni kell" mert akkor fognak még pontokat hullajtani.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.01. 13:15:29

TripleH írta:
Leon írta:Engem egyáltalán nem zavar,hogy még ilyen helyzetben is előre igazolgat a Madrid,még hoznak 1-2 kapust és elöl meg hátul jól meg is lesznek! :lol:
Bár kicsit csalódott vagyok,hogy Falcaot nem vették meg 60-80 millióért! :( :mrgreen:
Azért azt lássuk be, hogy Falcao gólérzékenyebb mint Benzema.
Természetesen nem azért örvendtem volna,hogy a Real megszerez egy világklasszis csatárt,mert úgy gondolom Falcao az,hanem az érte kiadott pénz miatt meg azért,hogy ilyen problémás középpálya esetén sem próbálnak egy igazi top játékost oda megszerezni hanem továbbra is a támadósort bővítik. :)
Mondjuk biztos lenne nagy sírás itt nálunk is ha mondjuk ma éjfél előtt 2 perccel bejelentik,hogy a Real megvette a Vidal-Pogba kettőst... #-o
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2014.09.01. 13:10:14

Leon írta:Engem egyáltalán nem zavar,hogy még ilyen helyzetben is előre igazolgat a Madrid,még hoznak 1-2 kapust és elöl meg hátul jól meg is lesznek! :lol:
Bár kicsit csalódott vagyok,hogy Falcaot nem vették meg 60-80 millióért! :( :mrgreen:
Azért azt lássuk be, hogy Falcao gólérzékenyebb mint Benzema.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2014.09.01. 13:07:31

salas9 írta: Szimpatikus kis csávó, de én nem tartom olyan jó játékosnak. Persze ízlések, és pofonok :D
Tipikusan az a játékos, akit ezen a szinten egy edző se rakna a kezdőbe, csereként viszont tud villantani, így annak beválhat. Így már majdnem 100, hogy Benz marad az első számú csati.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.01. 13:03:59

Engem egyáltalán nem zavar,hogy még ilyen helyzetben is előre igazolgat a Madrid,még hoznak 1-2 kapust és elöl meg hátul jól meg is lesznek! :lol:
Bár kicsit csalódott vagyok,hogy Falcaot nem vették meg 60-80 millióért! :( :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.09.01. 12:57:28

BFC írta:Chicharito ManU-ben játszott nem ? (én legalábbis valami ilyesmire emlékszem. Most Madridba igazol ez nekem új. :D
Igen ott, de most Madridba kerül kölcsönbe! Szimpatikus kis csávó, de én nem tartom olyan jó játékosnak. Persze ízlések, és pofonok :D
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.01. 12:56:37

BFC írta:Chicharito ManU-ben játszott nem ? (én legalábbis valami ilyesmire emlékszem. Most Madridba igazol ez nekem új. :D
Aha, ott volt. Nagy eséllyel kölcsönbe megy 1 évre a Realhoz.

off.: A MU meg a legfrissebb hírek szerint Falcaot veszi kölcsön..
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2014.09.01. 12:51:59

palesz77 írta:
TripleH írta:Igen a tegnapi meccset vettem csak alapul, az meg, hogy Hamesz kapta a 10es mezt úgy, hogy még semmit nem tett érte hát az no comment.. Iscot kihagytam bocsánat, igen Ini jobb.. a fiatalokat tekintve pedig nem tudhatjuk mik LE tervei. :)
Ja akkor értem, gyanús volt hogy így gondoltad, csak az a Hamesz középpályán, Isco sehol dolog megkevert.. :)

Lehet megéljük még a napot, hogy úgy fogják őt a kezdőbe várni, mint a Messiást.. :lol: Durva lenne amúgy, ha Khedira lenne a kezdő vkp a Realnal.. Bár még van majdnem 12 óra, addig lehet hoznak valami rombolót gyorsan.

Chicharito közben orvosin van Madridban, számomra mégegy szimpatikus arccal bővült a Real kerete.
Chicharito ManU-ben játszott nem ? (én legalábbis valami ilyesmire emlékszem. Most Madridba igazol ez nekem új. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.01. 12:18:21

TripleH írta:Igen a tegnapi meccset vettem csak alapul, az meg, hogy Hamesz kapta a 10es mezt úgy, hogy még semmit nem tett érte hát az no comment.. Iscot kihagytam bocsánat, igen Ini jobb.. a fiatalokat tekintve pedig nem tudhatjuk mik LE tervei. :)
Ja akkor értem, gyanús volt hogy így gondoltad, csak az a Hamesz középpályán, Isco sehol dolog megkevert.. :)

Lehet megéljük még a napot, hogy úgy fogják őt a kezdőbe várni, mint a Messiást.. :lol: Durva lenne amúgy, ha Khedira lenne a kezdő vkp a Realnal.. Bár még van majdnem 12 óra, addig lehet hoznak valami rombolót gyorsan.

Chicharito közben orvosin van Madridban, számomra mégegy szimpatikus arccal bővült a Real kerete.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2014.09.01. 12:07:55

palesz77 írta:
TripleH írta:...
1: Kroos, nem Kross..
2: Busi nálunk a vkp - bár nem az a klasszikus, ez igaz, de még így is több, mint a Realnal volt tegnap.
3: Rafinha nem lesz kezdő, ha Ini visszatér, Ini meg Modric közt pedig szerintem egyértelmű melyik a jobb képességű játékos.
4: Munir és Sandro sose lesznek kezdők, ha visszatér Neymar és Suárez, szóval ezt se értem igazából.
5: Benzema 9-es, Hámesz a 10-es. :D
+6: A Real védelme papíron azért erősebb, bár ezt tegnap nem bizonyították - éljen a csapatvédekezés! :D

Ha csak a tegnapi meccsre írtad, és azért ezek a nevek akkor bocs, bár akkor Iscot kellett volna a középpályára írnod, nem Jamest.

Amúgy durva, hogy ahhoz képest, milyen jól indult a Madrid átigazolási szezonja, mennyire el lett cseszve a végére.. Nem mintha ez zavarna, de érdekes azért, még a végén kiderül, hogy mi jobban igazoltunk a nevek ellenére is.. :D
Igen a tegnapi meccset vettem csak alapul, az meg, hogy Hamesz kapta a 10es mezt úgy, hogy még semmit nem tett érte hát az no comment.. Iscot kihagytam bocsánat, igen Ini jobb.. a fiatalokat tekintve pedig nem tudhatjuk mik LE tervei. :)
Válasz küldése