Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2015.03.07. 19:37:28

Ha egy ilyen gyenge és enervált Real ellen nem lövünk 3-4 gólt a Camp Nouban, akkor ne is legyünk bajnokok...
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2015.03.07. 19:28:49

MichaaBee írta: Te nem fütyülnéd ki? :D
Egy Classicón még szép, hogy kifütyülném! :mrgreen:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.03.07. 19:25:13

dévid villa írta:Tudja valaki miért fütyüli ki a Bilbao-i nézősereg CR-t?
Mert tulajdonképpen egy kcsg. :D

Meg mert mutogat es sir a szaja allandoan.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.03.07. 19:22:55

dévid villa írta:Tudja valaki miért fütyüli ki a Bilbao-i nézősereg CR-t?
Te nem fütyülnéd ki? :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.07. 19:21:59

dévid villa írta:Tudja valaki miért fütyüli ki a Bilbao-i nézősereg CR-t?
hm nem tudom. talán utálják? :mrgreen:

ancselottit bírom amugy, nagy arc az öreg, sosem cserél a 80. percig. akkor meg majd jön kedira és széjjelvág' mindenkit :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2015.03.07. 19:25:00-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2015.03.07. 19:20:16

Tudja valaki miért fütyüli ki a Bilbao-i nézősereg CR-t?
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.03.07. 19:03:09

mess2009 írta:
P.U.Y.O.L. írta:Az 1. félidőben simán jobb volt a Bilbao. Többnyire az ő akaratuk érvényesült. Remélem megnyerik, de egy döntetlennel sem lennék boldogtalan...
megfigyeltétek, hogy zselés újabban mint valami pantomim szinész mutogat...,mutogat.... szurkolok a Bilbaónak, bár az alvó oroszlánt azért nem lehet leírni....
Nem is. Természetesen behúzhatják ezt a meccset is, de biztató a játék képe, az eredménytől függetlenül.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.03.07. 19:02:06

Aduriz fejese olyan volt, mint egy cirkuszi mutatvány. Gyönyörű gól volt.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.03.07. 18:57:41

P.U.Y.O.L. írta:Az 1. félidőben simán jobb volt a Bilbao. Többnyire az ő akaratuk érvényesült. Remélem megnyerik, de egy döntetlennel sem lennék boldogtalan...
megfigyeltétek, hogy zselés újabban mint valami pantomim szinész mutogat...,mutogat.... szurkolok a Bilbaónak, bár az alvó oroszlánt azért nem lehet leírni....
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.03.07. 18:57:23

Iszonyat milyen formában van a Madrid, ha nem utálnám ennyire a csapatot (köszi Mou), még a végén megsajnálnám őket :D
94:39 6 - 1
Avatar
szekelygyula
Jugador del Barça
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2012.10.05. 14:38:06

2015.03.07. 18:54:40

roby122 írta: Nem fikázni akarom én őket , de abból a középpályából nem is nehéz hülyét csinálni.
Kroos rém gyenge , ma Isco sincs formában , Illara...
Ez mondjuk igaz. Bőven elég az, hogy nagy keddvel játszanak, és a madrirdi középpálya már csak néz, hogy ezek meg mit csinálnak

roby122 írta: Közben Cr bemondására egyből megkapja a sárgát a Bilbao védője , amúgy nem adott volna lapot. :D
Az vicces jelenet volt. Úgy nézett ki mintha csak akkor vette volna észre hogy szegény Roncikát bántották, és akkor rájött, hogy sárgát kell adni :D
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.03.07. 18:47:18

Az 1. félidőben simán jobb volt a Bilbao. Többnyire az ő akaratuk érvényesült. Remélem megnyerik, de egy döntetlennel sem lennék boldogtalan...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.07. 18:43:23

ívelgetnek. ennyi a reál madrid taktikája. a 100 millios bale egy annyira hihetetlen gyenge játékos, h rossz nézni. lehet ver 2-t még ma, de ennek ellenére remélem sokáig fogja a a madridot erősíteni. ami nagyobb szerencse, ronaldo sincs tul nagy formában.

hajra bilbao, remélem legalább x-re kihúzzák!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.03.07. 18:42:29

szekelygyula írta:Mikel Rico és Aduriz hülyét csinál a közáppályájukból :D
Nem fikázni akarom én őket , de abból a középpályából nem is nehéz hülyét csinálni.
Kroos rém gyenge , ma Isco sincs formában , Illara...

Közben Cr bemondására egyből megkapja a sárgát a Bilbao védője , amúgy nem adott volna lapot. :D
Avatar
szekelygyula
Jugador del Barça
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2012.10.05. 14:38:06

2015.03.07. 18:35:27

Mikel Rico és Aduriz hülyét csinál a közáppályájukból :D
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.03.07. 18:28:14

és gólt lőtt a Bilbao :D csak nyerjenek :D
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.03.07. 18:27:39

Vezet a Bilbao! :D
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.06. 16:54:10

dévid villa írta:Az éjjel a márc. 22-i El Classicóról álmodtam. Arra emlékszem, hogy a meccs elején nagyon gyorsan lőttünk két gólt, hogy ki lőtte már nem tiszta, talán az egyiket Neymar. Aztán az álmomban valamiért megszakadt az adás, vagy 7-8 percig nem tudtam nézni a meccset. Mire visszajött a kép, már 2-2 volt az állás... És asszem akkor felébredtem.

Remélem a valóságban ha kétgólos előnyünk lesz bármikor a meccs folyamán, nem adjuk el ilyen könnyen... :roll:
én múltkor azt álmodtam, hogy megkenytük itthon 8-1 re a malagát, aztán meg kiszoptunk élőbe :lol: :lol:
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2015.03.06. 15:28:39

Az éjjel a márc. 22-i El Classicóról álmodtam. Arra emlékszem, hogy a meccs elején nagyon gyorsan lőttünk két gólt, hogy ki lőtte már nem tiszta, talán az egyiket Neymar. Aztán az álmomban valamiért megszakadt az adás, vagy 7-8 percig nem tudtam nézni a meccset. Mire visszajött a kép, már 2-2 volt az állás... És asszem akkor felébredtem.

Remélem a valóságban ha kétgólos előnyünk lesz bármikor a meccs folyamán, nem adjuk el ilyen könnyen... :roll:
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.06. 08:38:38

szerintem igenis gyengélkednek. ha azt mondom, hogy 2015-ben volt két jó meccsük, akkor talán még sokat is mondok. ettől függetlenül ezt az időszakot eddig jól átvészelték, a sorsolások is kedveztek nekik, például a schalke, meg a villarreal bé csapata ellen kellett játszaniuk, mert pár nappal előtte még európa ligáztak a sárgák, most majd a bilbao ellen hétvégén úgy kell játszaniuk, hogy nekik megint egy teljes hetük volt felkészülni, a bilbao meg szerdán ki-ki meccset játszott a copa del rey döntőért, és ugye a clásico előtt is nekünk hétközben lesz egy city elleni visszavágónk, nekik meg semmi, csak pihi. szóval összejöttek nekik a dolgok, ezzel szemben a sérülésekkel nem volt szerencséjük, a modric - ramos páros sokat fog dobni nekik. (mondjuk az lehet nem balszerencse kérdése a sérüléseknél, ha minden játékosát kifacsarja ancelotti ősszel)

és cé sincs formában. mondjuk az jó kérdés, hogy azért nem megy a csapatnak, mert a portugálnak nem megy, vagy azért nem megy a portugálnak, mert nem megy a csapatnak :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.06. 02:23:52

Kash írta:Szerintem meg nincs hullmávölgyben a Real. :D
Nem játszanak ők rosszul, kétszer annyi gólhelyzetük van minden egyes meccsen, mint nekünk, de ezekből annyit sem juttatnak kapuba, mint mi, és ez nem hullámvölgy, hanem szerencsétlenség. Egyáltalán nem várom a klasszikust, nagyon félek a Realtól, őket tekintem az egyetlen igazi ellenfélnek. Abban nem értek egyet sokakkal, hogy Cristiano nélkül nem mennének semmire, csak úgy, mint mi Messi nélkül. Nem azért, mert nem kedvelem CR-t, hanem azért, mert Ronaldo is egy tipikus center, csak úgylátszik sokan nem veszik észre. Be kell tolni a kapu elé, mert a bicikli cselen kívül máshoz nem nagyon ért -viszont levegőben szerintem nincs ellenfele a világon-, aztán a kipattanókat, szögleteket betolja a kapuba. Kell találni Modrichoz, Kroos-hoz hasonló játékosokat, megvenni, betenni Krisztián mögé, aztán azok olyan filléres labdákat adnak neki, amire nem tudok most hirtelen milyen jelzőt találni. Isco hihetetlen játékos, nem tudom, hogy egy ennyi zsével rendelkező klub miért nem vesz Iscohoz, Hazardhoz, Cazorlahoz és Modrichoz hasonló játékosokat. Najó, itt a végére kicsit elkalandoztam, aztán lehet én nem értek a dolgokhoz egyáltalán. Egy szó, mint száz: Nagyon bevagyok barnázva a Madridtól. :mrgreen:

Szerk...: Még annyit, hogy; VIVA PEPE!!!!!!
Abszolut nincs több helyzetük, mint nekünk, legalábbis ezt így nem lehet kijelenteni. Van meccs, amikor mi bővelkedünk benne, van mikor ők. Ez kb. kiegyenlítődik. A szerencse-szerencsétlenség meg egy olyan faktor, amit ilyen szinten már nem lehet figyelembe venni. Lehet, hogy néha a kapufáról pont kifelé pattan stb. de konstansan ilyenre fogni, még szegmensként sem érdemes. Arról meg ne is beszéljünk, hogy az utóbbi meccseket ilyen Cordoba-k meg hasonlók ellen is neccesen hozták, ami könnyen másfelé is elsülhetett volna.
Cr-t próbálták már középen és nem jött be, neki úgy megy, ha van területe, tud lendületből jönni, nem neki való a statikus játék, meg ez a "majd a kipattanót bevakarom" stílus.
Több sztárjátékost meg minek vegyenek. Így is ott van a kirobbanthatatlan Benzema-Bale-Cr trió mögött James, Modric, Isco, Kroos. Négy kezdő szintű játékos 3 posztra elégnek kell lennie, főleg, hogy ott van még Illarramendi és Lucas Silva. Hova tennének még egy ötödiket?
Forca Barca!!!!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.03.06. 00:45:57

Szerintem meg nincs hullmávölgyben a Real. :D
Nem játszanak ők rosszul, kétszer annyi gólhelyzetük van minden egyes meccsen, mint nekünk, de ezekből annyit sem juttatnak kapuba, mint mi, és ez nem hullámvölgy, hanem szerencsétlenség. Egyáltalán nem várom a klasszikust, nagyon félek a Realtól, őket tekintem az egyetlen igazi ellenfélnek. Abban nem értek egyet sokakkal, hogy Cristiano nélkül nem mennének semmire, csak úgy, mint mi Messi nélkül. Nem azért, mert nem kedvelem CR-t, hanem azért, mert Ronaldo is egy tipikus center, csak úgylátszik sokan nem veszik észre. Be kell tolni a kapu elé, mert a bicikli cselen kívül máshoz nem nagyon ért -viszont levegőben szerintem nincs ellenfele a világon-, aztán a kipattanókat, szögleteket betolja a kapuba. Kell találni Modrichoz, Kroos-hoz hasonló játékosokat, megvenni, betenni Krisztián mögé, aztán azok olyan filléres labdákat adnak neki, amire nem tudok most hirtelen milyen jelzőt találni. Isco hihetetlen játékos, nem tudom, hogy egy ennyi zsével rendelkező klub miért nem vesz Iscohoz, Hazardhoz, Cazorlahoz és Modrichoz hasonló játékosokat. Najó, itt a végére kicsit elkalandoztam, aztán lehet én nem értek a dolgokhoz egyáltalán. Egy szó, mint száz: Nagyon bevagyok barnázva a Madridtól. :mrgreen:

Szerk...: Még annyit, hogy; VIVA PEPE!!!!!!
Kép
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2015.03.06. 00:14:19

A Madrid ellen a Barca megnyerheti a bajnokságot szerintem, mert mi most hétvégén a San Mamésből hazaküldjük a Realt egy 2-0/2-1/3-1-gyel! Legalább ez összejönne a szezonban, és nagyon nem bánnám, ha ezen menne el a Real bajnoksága. Bár még mindig tartom, hogy elsősorban a BL-t ne nyerjék meg, de inkább azt se.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.05. 21:58:15

Hát igen, kérdés hogy Pérez bácsiék mennyire szólnak bele hogy kit mikor küldjön fel, meg a szponzorok...Azért a Realosok nagy része Ronaldo miatt megy ki, vagy most már James miatt is.
Plusz a szponzorok, meg Pérez, nem biztos hogy díjjazza ha a 100 milliós Bale-jét padoztatja és helyette egy Isco játszik.

Amúgy én nem az eredményekre gondoltam, hanem a mutatott játék alapján, mivel elég sokat nézek Real meccseket, mint ahogy a többi spanyol csapatét is.
Már hazai pályán egy Elche ellen is elég közel jártak a döntetlenhez ami azért elég durva.
Jóideje az ötlettelen beívelések mennek, és a félelmetes kontrák, amiket nemrég a világon a legjobban csináltak nemrég, azok kb teljesen eltűntek.
Persze egyértelmű, hogy ellenünk lesznek újból életük formájában...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.05. 20:35:31

mess2009 írta:szerintem kissé túl van dimenzionálva a Madrid gyengélkedése. a nyerő sorozatok igenis megszakadnak és minél tovább tartott annál nagyobb pszichés nyomást jelent az illető alakulatra. aztán ott volt zselés ámokfutása az aranylabdáért ebből a csapat profitált de most hogy kidurrant a lufi szívja a csapat is.
sajnos baromi erős az állományuk semmi komoly hullámvölgyre ne számítsatok. nem állítható, hogy nincs még egy-két csapat aki meglepheti őket de reális esélye csak a Barcának van és ebből a szempontból lesz óriási jelentősége a Clássicónak, mint ahogy általában.
különben meg a reváns okán is nagy derbi lesz!
Ezzel én is így vagyok. Nem olyan gyenge ez a Real, mint azt itt (és odaát is) sokan gondolják. Az viszont szerintem túl van dramatizálva, hogy kiesett Modric és azért van hullámvölgy, ha meg visszatér minden happy. Nagyon sokat számít, ez igaz, de nem miatta kezdett mélyrepülésbe több játékos és esett vissza Cr is. A Bilbao ellen pedig szinte legalább 80 %-ra veszem, hogy lesz közte három a Madrid javára.
Nem fog sokáig tartani ez a lejtmenet, ahogy mi is, úgy ők is kilábalnak belőle és ehhez nem feltétlenül a sérültek visszatérése lesz a kulcs. A védelemben is rendben, hiányzott Ramos, meg volt Pepe is, de nem ott volt igazán a gond, sőt ott volt a világlegjobbja Varane, aki mellett mindegy, hogy ki van. :mrgreen:
Azt se mondanám, hogy jelenleg is annyival esélyesebbek lennénk egy Clasícón. Talán valamivel igen, a hazai pálya is felénk billent valamennyit, de olyan nagy különbség nincs. Az ilyen 5:0-ás beszólások meg még túlzásnak is komolytalanok.
Sokan átestek is a ló túlsó oldalára. Nemrég még attól zengett a fórum, hogy fikarcnyi esélyünk sincs a Real ellen, örüljünk, ha három alatt megússzuk, minden poszton jobbak stb.

Én Carlo-nál látok elég amatőr hibákat. Nyilván nem vagyok top edző, de azért sok minden elég feltűnő. A rotálás egy dolog. Gyakorlatilag kijelenteni, hogy a támadótrió mindig kezdő, a másik pedig Kroos. De vannak még ott érdekes dolgok. Lehet még most is azzal jönni, hogy sok a sérült és rövid a pad. Könyörgöm, az ilyen kis csapatok ellen, akik a padon vannak is komoly játékerőt képviselnek, de az 50-60. perc körül majd' minden esetben lehetne cserélni, de ő folyamatosan vár a 75-85-ig az elsőre.
A másik pedig, hogy soha nem nyúl bele a csapatba, a taktikába meccs közben. Lehet, hogy én nem láttam azokat a meccseket, de mindig folyamatosan ugyanaz ment. Akár minimális változtatások, Marcelot mondjuk följebb tolni eggyel vagy bármi kis lépés, de én csak azt a folyamatos 4-3-3-at látom. Mondjuk nem bánom, amíg ez a ti károtokra megy, de Ancelotti szerintem top 5-ös, ha nem top 3-as edző mégse látni tőle bármilyen pluszt, a játékosok motiválásáról pedig még kevesebbet.
De ez legyen a ti bajotok, mindezek ellenére én akkor is 50-50-re saccolom a Klasszikust, a jelenlegi állapotban is, főleg, hogy mi még akkor kapunk egy Cityt is.
A bajnokságról pedig annyiból dönthet, hogy nekünk lesz-e még esélyünk. Ha marad a 2 pont, akkor is inkább nekünk lesz vesztenivalónk. -5-el több, mint csoda kellene a bajnokságra, a +1 pedig pont arra jó, hogy mindkét csapat kezdhet mindent a nulláról.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése