Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.05.10. 14:15:09

Lucho sajtotajekoztatoja. amikor megszerezte a Valencia a masodkk golt, kisebb unneples tort ki az oltozoben :D
https://vine.co/v/emJgADPnKYb" target="_blank
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.05.10. 13:34:34

azért nálunk is például xavi sokat kapott, és csak most hogy már stabil csere ezután került vissza az őt megérdemlő pozícióba. mármint ami a tiszteletet illeti. mondjuk kifütyülés az nem volt, az tényleg túlzás. de a frusztráció érthető, már régóta nem top kapus szinten véd, és mégis minden évben ő a kezdő, amikor meg nem (diego lopez), akkor kikezdik mind a kapust, mind azt aki megmerte húzni (mourinho).
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.05.10. 13:11:03

visca el barca írta:gondolom nem nagyon nézel real meccseket, nincs igazán topformában. nem mondom h sokat potyázik, de egy erősen átlag alatti szintet hoz. szerintem.
Nem nagyon. De akkor nem inkább Carlo bácsit kéne fütyülni? Hogy ott van egy lelkes costa ricai kölyök a padon, aki megtenne bármit, erre meg egy már kiégett legendát játszatnak állandóan?

Ha nem megy, nem megy, ez van. Rendben, Casillasnak is lehetne annyit töke, hogy ok srácok, már nem vagyok olyan, mint régen, leülök a padra, de a szurkolóknak akkor sem kellene ekkora parasztoknak lenniük szvsz. Nem írtak még levelet Ancelottinak, hogy valami újat kéne csinálni már, mester? Vagy talán Keylor Navas sem hozza a szintet?
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.10. 13:05:47

mahitoo írta:A tegnapi Real meccsről. Természetesen a Valenciának drukkoltam, de a hiányzóik és 2 százmillós sztárjuk akaratgyenge játéka ellenére megérdemelték volna a győzelmet a hazaiak. Iszonyat mit mentek, főleg a második félidőben, a Valencia meg semmit sem akart csinálni, időt húztak, fetrengtek, a kontráik is csak a végén ültek. Szinte biztos voltam benne, hogy a Madrid megszerzi a 3. gólt, szerencsére nem így történt. A bírónak voltak ide-oda hülyeségei (Spanyolország), de szerintem az 5 perc jogos volt, és ha meg akarta volna nyeretni a hazaiakkal a meccset, akkor meg is tette volna. Amennyi ütközés volt a 16-oson belül, nyugodtan fújhatott volna egy tizit, láttunk CR-től idén elég olyan kiharcolt szabadrúgás vagy büntetőt, ahol még kontakt sem volt. Azért még hozzáfűzném, hogy Pepe és Ramos megint hozta amit nyomás alatt szokott, csoda, hogy befejezhették a meccset. Értem, hogy sokan itt nem szimplán nem kedvelik a Real Madridot, de a gyűlölködésnek és a teljes szemellenzőnek nem látom értelmét. Mindkét táborban vannak olyan "szurkolók", akik jobban örülnek a rivális bukásának, mint a saját csapatuk győzelmének.

Casillas: ebbe meg nem sok okunk van beleszólni, de azért tényleg hihetetlen, hogy egy ekkora ikonnal így bánnak. Vitya 2 szezon alatt összehozott annyi hibát, mint Iker egész karrierje alatt, de nem emlékszem, hogy nagyon kifütyülték volna. Casillas már tényleg nem a régi, de bőven az egyik legjobb kapus még ma is. És azért nem keveset köszönhet neki a csapata. Madridi oldalon egyszerűen semmi tisztelet nincs a játékosok felé. Nálunk a néha botrányosan játszó, mindig a szerződéshosszabbítással variáló, pénzéhes Dani Alves nem kapott ennyi támadást. Ott valahogy Pereznek sikerült a megalomán gondolkodásával elérnie, hogy csak a közvélemény alapján éppen 11 legjobbnak megítélt játékos ér valamit, a többi nem is Madridba való, el kell zavarni, majd hozni másokat, akik persze befürödnek akkor is, ha 99%-ot hoznak.
Amúgy tényleg sikerült átvinni azt a felfogást, hogy ha valaki nem sztárigazolás, nem 2szer annyiért jött mint amennyit ér, akkor az biztosan nem jó játékos...
Juve ellen is jöttek a " mit akarnak ezek a 40 milliós keretükkel, a 15-20 milliós Moratával, a 10 milliós Tevezzel?!" aztán jól meg is szívták... :)
Mindenkit pénzben mérnek, és ha Casillas helyére jön egy új kapus túlárazottan 60 millióért és esetleg ugyanolyan teljesítményt hoz, akkor majd el lesznek ájulva tőle hogy micsoda szenzációs teljesítményt nyújt és mennyivel jobb mint Casillas.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.05.10. 12:55:36

A tegnapi Real meccsről. Természetesen a Valenciának drukkoltam, de a hiányzóik és 2 százmillós sztárjuk akaratgyenge játéka ellenére megérdemelték volna a győzelmet a hazaiak. Iszonyat mit mentek, főleg a második félidőben, a Valencia meg semmit sem akart csinálni, időt húztak, fetrengtek, a kontráik is csak a végén ültek. Szinte biztos voltam benne, hogy a Madrid megszerzi a 3. gólt, szerencsére nem így történt. A bírónak voltak ide-oda hülyeségei (Spanyolország), de szerintem az 5 perc jogos volt, és ha meg akarta volna nyeretni a hazaiakkal a meccset, akkor meg is tette volna. Amennyi ütközés volt a 16-oson belül, nyugodtan fújhatott volna egy tizit, láttunk CR-től idén elég olyan kiharcolt szabadrúgás vagy büntetőt, ahol még kontakt sem volt. Azért még hozzáfűzném, hogy Pepe és Ramos megint hozta amit nyomás alatt szokott, csoda, hogy befejezhették a meccset. Értem, hogy sokan itt nem szimplán nem kedvelik a Real Madridot, de a gyűlölködésnek és a teljes szemellenzőnek nem látom értelmét. Mindkét táborban vannak olyan "szurkolók", akik jobban örülnek a rivális bukásának, mint a saját csapatuk győzelmének.

Casillas: ebbe meg nem sok okunk van beleszólni, de azért tényleg hihetetlen, hogy egy ekkora ikonnal így bánnak. Vitya 2 szezon alatt összehozott annyi hibát, mint Iker egész karrierje alatt, de nem emlékszem, hogy nagyon kifütyülték volna. Casillas már tényleg nem a régi, de bőven az egyik legjobb kapus még ma is. És azért nem keveset köszönhet neki a csapata. Madridi oldalon egyszerűen semmi tisztelet nincs a játékosok felé. Nálunk a néha botrányosan játszó, mindig a szerződéshosszabbítással variáló, pénzéhes Dani Alves nem kapott ennyi támadást. Ott valahogy Pereznek sikerült a megalomán gondolkodásával elérnie, hogy csak a közvélemény alapján éppen 11 legjobbnak megítélt játékos ér valamit, a többi nem is Madridba való, el kell zavarni, majd hozni másokat, akik persze befürödnek akkor is, ha 99%-ot hoznak.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.05.10. 12:50:27

Rinku írta:
daffy írta:Vagy csak felületesen vagytok tisztában a dolgokkal.
Ez nagy valószínűség szerint így van, de akármi is folyik ott, ezt nem érdemli meg.
Egyébként leírnád, hogy mi ez az egyre erősödő, általános utálat feléje? :)
Amit én hallottam, bár ez elég gyenge kifogás:
Összebalhézott még anno Mou-val, így önző volt, nem a csapat érdekeit nézte...

Azóta a legnagyobb bajuk, hogy Suarez lövését nem fogta.

Ja meg, hogy nem jön ki a beadásokat lehúzni. De ezt úgy adják elő, mintha meccsenként minimum 1 gól ebből lenne.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.10. 12:48:54

Szerintem egyáltalán nem potyázik sokat.1-1 becsúszik, de közel sem olyan durva mint ahogy sok "madridista" feltűnteti... Juventusnak is kb kivédte a szemét, ha nem bravúrozik akkor 3-1-gyel, vagy akár 4-1-gyel várhatná a Real a Juvet....
Inkább támogatniuk kéne, mint ahogy mi tettük Suarezzel amikor még gólt se tudott rúgni.

Ez az ember nagyon nincs hozzászokva hogy kifütyüljék, ráadásul a saját közönsége, nem is véletlenül... Szerintem töke tele lehet azzal neki is már hogy a védelem sorra bealszik és bénázik, Ramosék is olyan failerek tudnak sokszor lenni, és ha 1v1-ben gólt kapnak emiatt akkor rögtön Casillas a hibás. Nem csodálkoznék ha elmenne olyan helyre ahol jobban tisztelik és megbecsülik, nem pedig ilyen hálátlanok vele.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.10. 12:39:01

Rinku írta:Egyébként leírnád, hogy mi ez az egyre erősödő, általános utálat feléje? :)
gondolom nem nagyon nézel real meccseket, nincs igazán topformában. nem mondom h sokat potyázik, de egy erősen átlag alatti szintet hoz. szerintem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.05.10. 12:35:29

daffy írta:Vagy csak felületesen vagytok tisztában a dolgokkal.
Ez nagy valószínűség szerint így van, de akármi is folyik ott, ezt nem érdemli meg.
Egyébként leírnád, hogy mi ez az egyre erősödő, általános utálat feléje? :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.05.10. 12:29:41

Sanama írta:http://index.hu/sport/futball/2015/05/1 ... _kozonseg/

Én nem tudnám/tudtam volna elképzelni, hogy Puyolt akármikor így fütyülték volna a Nou Camp-ben...
Én nagyon sajnálom Casillast, mert nem ezt érdemli. :( A kedvencem a Realból - ha lehet így fogalmazni - , és általában még én is megvédem, dehogy a saját szurkolói kifütyülik... #-o
Tisztelet a kivételnek.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.05.10. 12:28:10

Taibi írta:Néha azaz érzésem, hogy mi, Barca drukkerek, jobban tiszteljük őt, mint a Real szurkolói.
Vagy csak felületesen vagytok tisztában a dolgokkal.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2015.05.10. 12:01:19

Sanama írta:http://index.hu/sport/futball/2015/05/1 ... _kozonseg/

Én nem tudnám/tudtam volna elképzelni, hogy Puyolt akármikor így fütyülték volna a Nou Camp-ben...
Szegény Casillas... Néha azaz érzésem, hogy mi, Barca drukkerek, jobban tiszteljük őt, mint a Real szurkolói.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.10. 11:51:00

pedig a spori mindent megtett az 5 perc hosszabbítással, többet nem mert, nagyon látványos lett volna a csalás.

amugy meg öröm nézni, hogy ölik egymás megint a madridisták, igazi összetartó közösség. remélem szerdán még a juventus is durván megtolja őket hátulról és akkor végleg elcsendesednek egy időre.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.05.10. 11:47:27

http://index.hu/sport/futball/2015/05/1 ... _kozonseg/

Én nem tudnám/tudtam volna elképzelni, hogy Puyolt akármikor így fütyülték volna a Nou Camp-ben...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.10. 11:42:59

Nah mivan végre egy meccs, amikor nem segíti őket a bíró és egyből jön a hiszti?!
:lol:

Biztos Perez ezúttal elfelejtette meccs előtt átutalni a pénz a számlára.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.10. 10:40:09

HOPPÁ!

Ancelottira 2-3 meccses eltiltás vár!
Clos Gómez játékvezető a mérkőzés jegyzőkönyvében jelezte, hogy "A lefújást követően a hazai csapat edzője Don Carlo Ancelotti kb. 30 méter távolságból gúnyosan megtapsolta játékvezetői tevékenységemet. Ezt követően az öltözők felé vette az irányt, ahol az első számú segítőmet is hasonló módon kritizálta."
A az aktuális szabályok 117. paragrafusa értelmében az ilyen jellegű véleménynyilvánítás becsmérlésnek számít, amihez ha más súlyosabb vétség nem társul 2-3 mérkőzéses eltiltással jár.

(de szerintem Pérezék úgyis elintézik :twisted: )
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.10. 09:49:57

Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2015.05.09. 22:41:25

Így már nem fáj annyira a Sevilla... :)
Força Barça!
Csaron
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015.04.15. 21:04:45

2015.05.09. 22:17:01

Fuu nagyon jo meccs volt!dejo hogy kihúzták alves nagyon nagy
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2015.05.09. 22:09:57

Azért az Athleticót is verjük meg....

közben:
http://nb1.hu/hirek/szoban-megegyezett- ... a-sajtohir" target="_blank
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.05.09. 22:09:15

danianevem írta:Én igazán akkor nyugodnék meg, ha az Atléticot vernénk a következő fordulóban. A Depor ellen már mehetne a Z-csapat, a gálakezdő meg rápihenhetne a döntőkre. De befejezem a rinyálást, mert nem állunk katasztrofálisan. :lol:
Kupadöntővel együtt is 1 hetünk lesz pihenni az esetleges BL döntőre.
(Kupadöntő május 30, BL döntő június 6)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.09. 22:07:44

Én igazán akkor nyugodnék meg, ha az Atléticot vernénk a következő fordulóban. A Depor ellen már mehetne a Z-csapat, a gálakezdő meg rápihenhetne a döntőkre. De befejezem a rinyálást, mert nem állunk katasztrofálisan. :lol:

szerk.: @Messithebest: Igen, köszönöm. Azt hittem feszítettebb a tempó, így még jobb. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danianevem 2015.05.09. 22:16:27-kor.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.05.09. 22:07:30

4 pont, ket meccs. atleti idegen, depor otthon.
gyakorlatilag bajnokok vagyunk.

sztrajbol meglatjuk mi lesz, de remelem semmi, nem lenne jo erzes hetkozbe egy kozlemenybol megtudni hogy bajnokok lettunk, unnepeljuk a palyan. :D
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.09. 21:59:53

Nem hittem az egyenlítésnél hogy kihúzzák...
de miket hagyott ki a Vale? Bahh...agyvérzés kerülgetett.
Pepe meg hogy maradt fent megint végig a pályán nem értem.

Deport verni kell otthon,nincs mese. 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.09. 21:58:23

csóró valencia, azt hittem simán kifekszenek a végére.

a maradék két meccsen egy győzelmet csak összekaparunk vhogy.

bár már közben lehet bajnokok vagyunk :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése