Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.09.20. 17:22:04

ZBarca írta:Szerintem mondjuk csak szimplán bénák a spanyol játékvezetők, azért ha tényleg ellenünk fújnának, akkor pl ezt sem fújták volna be.
Mondjuk ez az eset épp kompenzáció volt, mert előtte egy pár perccel nem adott meg egy teljesen jogos büntetőt.
És természetesen nem kell hinni mindenkinek a konspirációs teóriáknak, én is csak mértékkel teszem. Viszont valami miatt az az érzésem, hogy ebben a szezonban sokan még a legszkeptikusabbak közül is meg lesznek győzve, mert még semmit nem láttunk. Lehet nem lesz igazam, meg ne is legyen igazam, de valamiért azt érzem, hogy Simeonénak lesz igaza és készítik a Real Madridnak a bajnoki trófeát.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.09.20. 13:23:33

Szerintem mondjuk csak szimplán bénák a spanyol játékvezetők, azért ha tényleg ellenünk fújnának, akkor pl ezt sem fújták volna be. Ha meg a Realnak fújnának folyamatosan, akkor sokkal több tizit kapnának a mostaninál, mert minden apró lökést, meg műesést befújnának. Félreértés ne essék, engem is nagyon idegesít a sok nem megadott büntető, de ezekről nem Perez vagy a Real tehet. Egyszerűen ennyire alacsony a színvonal a spanyol ligában, már ami a bíráskodást illeti.

Én is nagyon dühös vagyok, ha a Real ellen vagy a mi kárunkra tévednek. Sokszor fel is hozom ezt itt a fórumon. Az ATMA elleni meccs után azt írtam, hogy "ma legyőztük az Atleticot és a bírót is". De kezdek rájönni, hogy se nem ellenünk se nem a Realnak nem fújnak, hanem csak nem ismerik a szabálykönyvet, illetve a játékvezetői szakmát nem nekik találták ki.
Messias2 írta:
ZBarca írta: Szomorú, ha a világ állítólag második legjobb játékosa csak tizikkel tud kiemelkedni. Ma sem volt jó meccse - ahogy azt a kommentekből leszűrtem, mert nem láttam az egész meccset.
Az erős túlzás, h csak tizikkel tud kiemelkedni. Ma valóban nem volt jó meccse, bár ez is relatív. Mivel még így is ő volt a legveszélyesebb a kapura a Real-ban. Hisztiei, illetve gólörömei nekem se szimpatikusak, de ne vegyük már el az érdemeit. És ne állítsuk be úgy, mintha az összes gólját tiziből lőné, és folyamatosan a bírók segítenék. Mert ez egyrészt nem igaz, másrészt méltatlan egy barcás fórumhoz.
Lehet, hogy nem játszott rosszul, a Madridomos kommentekből mindenesetre azt szűrtem le, hogy tegnap nem volt a toppon.

A kiemelt részhez: lehet, hogy kicsit tényleg erős volt a "csak tizikkel tud kiemelkedni" rész. Abban egyetértünk, hogy egy nagyszerű játékos a portugál, de pl tegnap is nagy szüksége lett volna a Realnak egy jó CR-re, ehelyett Ronci csak dobálta magát és reklamált. Bár mondjuk ő adta Isconak a passzt a gólt előtt, ez ha kicsivel is, de javít az összképen.

De még egyszer mondom javítsatok ki, ha tévednék, mert nem láttam az egész meccset és lehet hülyeséget írok. :D
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.20. 12:34:04

Pont ezért kéne bevezetni a videóbírót, biztosan meg lehetne oldani itt is, egy rakás sportban van már egy ideje..

És igen, Laoz megtestesíti ezt, a FIFA/UEFA meg egyebek meg nagyban tolják hogy mennyire kell tisztelni a játékvezetőket, de talán ennek oda-vissza is működni kéne, hogy a bírók is tiszteljék a játékosokat, nem pedig olyan pökhendi "nekem te ne, én vagyok az atyaúristen, majd én eldöntöm, jobban láttam 100 méterről hogy a levegőtől tört el a lábad, nem pedig azért mert lerúgtak" hozzáállással álljanak oda a játékosok elé.

Tiszteletet nem lehet elérni csakegy ruha segítségével (kivéve ha Batmannek öltözöl :mrgreen: ), ha egy olyan bunkót beöltöztetünk bírónak, attól még ugyanúgy egy bunkó marad, nincs mit rajta tisztelni...

Plusz amikor kezd kicsúszni a kezükből a meccs, és kompenzálnak, illetve össze-vissza ítélgetnek...

Nameg az UEFa hozzáállása is, Jordi Alba instant kiállítása egy "miért mindig én?!" -ért és 2 meccses eltiltása jogos, Piqué odaszólása a partjelzőhöz 4 meccs eltiltás, de aki 1 héten belül 2 embert is súlyosan lesért mint most, meg aki úgy odalép mint Rafinhának(meg ugyanez lerúgott nagyonbrutálul márciusban egy más játékost), az meg teljesen természetes, nincs miért bűntetést adni.... :roll:
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.09.20. 12:18:54

roby122 írta:http://kepfeltoltes.hu/view/150920/1200 ... es.hu_.jpg

Azért az érdekes, hogy így nyert a Madrid 1-0 -ra. A második félidőben lefocizta a Real a Granadat, viszont, itt akkor is pontot érdemelt volna a Granada.
Najó azért a második képen az a vonal nagyon ferde, és a Granada meg nem adott góljáról sem a beadás pillanatában készült a kép... :) Ettől függetlenül szerintem a Granada gólját meg kellett volna adni, a Realét meg nem, de azért pluszban volt ott több tizenegyes-gyanús szituáció is, amiről illik beszélni.

Nagy egészében én nem látok állandó tendenciát a játékvezetők tévedései terén, pár évvel ezelőtt azt hallgattuk, hogy nekünk fújnak a bírók, és való igaz, akkortájt több számunkra kedvező ítélet is született, mostanában a pedig kétségtelenül a Madrid jár jobban az ítéletekkel. Ettől még a szélsőséges vélemények (Uefalona/a csodabarszát nyomni kell vs. Perez kilóra veszi a bíróka/spanyol elnyomás/Franco) teljesen átesnek a ló túloldalára.

Sajnos el kell fogadni, hogy bár a közvetítések fejlődtek annyit, hogy a játékosok seggén a pattanás átmérőjét meg tudjuk mondani milliméter pontossággal, de a három játékvezetőnek a másodperc törtrésze alatt kell döntést hoznia és alapvetően rohadt sűrűn tévednek, ami persze remek táptalaj a másik mocskolásának/összeesküvés-elméletek gyártásának vagy épp az ezekből eredő pszichikai hadviselésnek és tömegmanipulálásnak (lásd a Marca tévedésből elkövetett képhamisítását).

Igazából engem a játékvezetői tévedés, mint olyan nem is zavar, ami miatt szerintem kimagaslóan rossz a spanyol játékvezetői kar, az az a fajta arrogancia és önérzetesség, aminek a legjelesebb képviselője az a Mateu Lahoz, aki ahelyett, hogy elfogadná ha téved, és a játékosokból egy-egy ítélete a meccs hevében heves érzelmi (emberi!!!) reakciókat vált ki, a játékosok-szurkolók felett lebegve olyan pökhendi módon viselkedik és közlekedik a pályán, mintha a tévedhetetlenség élő szobra lenne, és ha bárki hozzá mer szólni, vagy meg meri kérdőjelezni a döntéseit, azzal futball legnagyobb bűnét követi el. És sajnos ez a fajta játékvezetői felfogás, ami az arroganciával és a felsőbbrendűségi tudattal óhajtja kivívni a játékosok tiszteletét, ez alapvetően jellemző a spanyol bírói karra, ami szerintem sokkal rosszabb, mint egy-egy kirívó tévedés.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.20. 11:58:33

Nekem a kedvencem a bírókérdésben az, hogy a másik tábor szerint minket nyomnak a bírók.. Minden csapat úgy érzi, hogy az övét sújtják leginkább, példákat is fel lehet hozni mindenhol, főleg a La Ligában, ahol a játékvezetés katasztrófa. Tényleg frusztráló tud lenni, és engem is nyilván picit zavar, hogy mi mostanság alig kapunk 11-est, pedig nem egy tiszta szituáció volt, de hál istennek ezek nélkül is vezetjük a bajnokságot, úgyhogy engem különösebben nem foglalkoztatnak a bírói ténykedések. Ha ezen pörögnék folyton, már kitéptem volna az összes hajam az elmúlt 10 év alatt, olyan színvonalon szoktak vezetni..
roby122 írta:Viszont ahogy tegnap próbálta azokat kiharcolni a játékvezetőnél, az valami szánalmas volt. Az ellenfél védője elveszi tőle a labdát, ő már fekszik, széttárt karok, és saját magán röhög. :D
Just CR things.. :D Ritka antipatikus figura, pedig én több Real játékost is komálok, de amit ő le tud művelni, az valami fergeteges.

Granada amúgy nem volt rossz, Success és El Arabi nekünk is okozhatnak majd kellemetlen perceket, technikailag baromi képzett támadók, úgy forgatták a Real védelmét tegnap, hogy öröm volt nézni - még ha a kapu előtt el is szerencsétlenkedtek mindent.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.09.20. 11:54:09

http://kepfeltoltes.hu/view/150920/1200 ... es.hu_.jpg

Azért az érdekes, hogy így nyert a Madrid 1-0 -ra. A második félidőben lefocizta a Real a Granadat, viszont, itt akkor is pontot érdemelt volna a Granada. Nem lett volna rossz, ha 4 pont hátránnyal mennének Bilbao-ba,(Persze még nekünk is be kell húzni a Levantet).
Engem nem szokott zavarni, ha Cr lövi a tiziket, belőhet belőle 5-öt is 1 meccsen, meg is nyerheti az aranycipőt 40 tizi góllal, amíg mi hozzuk a meccseinket baromira nem fog érdekelni. Viszont ahogy tegnap próbálta azokat kiharcolni a játékvezetőnél, az valami szánalmas volt. Az ellenfél védője elveszi tőle a labdát, ő már fekszik, széttárt karok, és saját magán röhög. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.20. 11:47:08

Én csak arra gondoltam, hogyha ellenünk lennének, akkor nem kapta meg volna az ellenfél a sorsdöntő meccseken a pirosakat (Motta, van Persie, Pepe, Terry, Marcelo, Ramos, Arbeloa stb.) Vannak periódusok amikor inkább talán a mi javunkra tévednek többet a bírok, van amikor meg a Madrid javára, de az hogy ez tudatos lenne az vicc. Ezen a szinten ezt senki nem merné meghúzni. Amúgy amit a San Mamesbe kaptunk tizi az se volt jogos.

Tata évében meg a sorsdöntő klasszikuson kaptunk két 11est meg kiszorták Ramost kétes esetnél. Nagyon kislányos dolognak tartom a kifogások keresésėt és a bíróra való mutogatást.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.20. 10:38:37

Nem tudom már melyik évben volt, amikor a Real vmi 11-3-ra vezetett tizenegyesek terén, az egész sajtó kezdte taglalni h mennyi a tizenegyes a javukra, erre gyorsan, valami 5 meccs alatt kaptunk kb 7 tizenegyest h kiegyenlítődjön a statisztika. De egyértelmű h véletlen volt. :oops: :lol: :lol:
A Fifa egy szégyen
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.09.20. 10:25:01

Nero. írta:Melyik évben múlt a bírói ítéleteken a bajnoki cím?
mondjuk Tata évében az Atleti ellen jogtalanul elvette Lahoz Messi gólját, pedig azzal bajnokok lettünk volna :wink:
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.09.20. 08:11:35

Messias2 írta:
ZBarca írta:[
Szomorú, ha a világ állítólag második legjobb játékosa csak tizikkel tud kiemelkedni. Ma sem volt jó meccse - ahogy azt a kommentekből leszűrtem, mert nem láttam az egész meccset.
Az erős túlzás, h csak tizikkel tud kiemelkedni. Ma valóban nem volt jó meccse, bár ez is relatív. Mivel még így is ő volt a legveszélyesebb a kapura a Real-ban. Hisztiei, illetve gólörömei nekem se szimpatikusak, de ne vegyük már el az érdemeit. És ne állítsuk be úgy, mintha az összes gólját tiziből lőné, és folyamatosan a bírók segítenék. Mert ez egyrészt nem igaz, másrészt méltatlan egy barcás fórumhoz.
egyet tudok érteni azzal amit írsz. az a helyzet, hogy engem a magánéleti allűrjei egyáltalán nem érdekelnek, de amit a pályán művel azt egyszerűen: utálom. a pofátlan műesései, a hisztis követelőzései, a hányinger gólöröme...stb. sajnos pontosan tudom ugyanakkor, hogy nagyon jó és veszélyes, és szélvész gyors és hihetetlen gólveszélyes de ha Messi, vagy Ney lő gólt az öröm, ha ez a pat...ny az szín tiszta bosszúság.
gondolom ezt jelentheti, hogy az ember kinek szurkol....
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.20. 00:52:42

ZBarca írta:[
Szomorú, ha a világ állítólag második legjobb játékosa csak tizikkel tud kiemelkedni. Ma sem volt jó meccse - ahogy azt a kommentekből leszűrtem, mert nem láttam az egész meccset.
Az erős túlzás, h csak tizikkel tud kiemelkedni. Ma valóban nem volt jó meccse, bár ez is relatív. Mivel még így is ő volt a legveszélyesebb a kapura a Real-ban. Hisztiei, illetve gólörömei nekem se szimpatikusak, de ne vegyük már el az érdemeit. És ne állítsuk be úgy, mintha az összes gólját tiziből lőné, és folyamatosan a bírók segítenék. Mert ez egyrészt nem igaz, másrészt méltatlan egy barcás fórumhoz.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.09.19. 23:00:23

noname írta:Mivel lusta vagyok megkeresni, nézd meg, melyik csapat hány tizenegyest kap, melyik csapatnak hány bírói ítéletet bírálnak felül évente.
A ligát, BL-t és a spanyol kupát nézve 57-54-re vezetnek (az értékesítettek arányában nagyobb a differencia a javukra), ha a 2011/12-es szezontól nézzük az ideiig. Gyanítom, hosszú távon is minimális lenne a különbség...

A második felét nem néztem meg, de az már egyébként is jóval szubjektívabb téma.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.19. 22:32:11

Nem álruhás madrid szurkoló vagy te véletlenül? :lol:

Mivel lusta vagyok megkeresni, nézd meg, melyik csapat hány tizenegyest kap, melyik csapatnak hány bírói ítéletet bírálnak felül évente.
Abszolút bizonyítéknak pedig ott van egy asszem Real-Osasuna meccs, amikor a bíró annyira a madridnak fújt h utána eltiltották az első osztálytól 1-2 hónapra.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.19. 22:29:51

Ronaldot meg azért nemlehet komolyan venni emberileg mert igényes? :D
Igényes = órákon át nézegeti magát a tükörben, oké. :lol:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.19. 22:22:57

Amúgy nem is csodálkozom hogy a madridisták ennyire lenézik ezt a fórumot. Mi az, hogy tudatosan nyomják a madridot? :lol: Melyik évben múlt a bírói ítéleteken a bajnoki cím? Amikor a bajnoki döntőn a kézilabdát is megengedték Messinek? Vagy amikor kétes esetben kiszorták Pepét egy pillanat alatt?

Ronaldot meg azért nemlehet komolyan venni emberileg mert igényes? :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.19. 21:26:09

Srácok, amióta az eszemet tudom, szembeszélben focizunk a spanyol sorozatokban. Mindegy,hogy a szövetség utólagos döntéseit, a sorsolásokat, vagy pedig a bírói ítéleteket nézzük. Ez az ára annak, hogy a Barcelona egyben a katalán identitás egyik, ha nem a legnagyobb jelképe.

Fogadjuk el, és könyveljük el végre, felesleges minden héten erről tépni a szánkat.

Minden normális ember számára világos, hogy ma igazság szerint minimum 2, inkább 3 pontot kellett volna veszítenie a madridnak, nem így történt, na bumm. :?

Örüljünk inkább neki, hogy döcög a szekér a fővárosban, és hogy holnap elég lesz egy Messi gól, hogy Ronaldo telesírja a kispárnáját. :mrgreen:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.09.19. 21:14:28

Messias2 írta:https://m.youtube.com/watch?v=hm3YPZ410-c
13:38 körül az Iscos eset, ahol egyértelműen megrúgják.
14:06 körül pedig Cét egyértelműen fellökik.
Ezek közül egyik sem ért 11-est.
whitecule írta:De ha ennyire a játékvezetést vizsgáljuk, akkor ne hagyjuk ki, hogy a Madrid egyetlen gólját megelőzően a gólpasszt Isco lesről adta, vagy hogy a Granada gólja tök szabályos volt az elején.


Én mondjuk itt megvédeném a partjelzőt. Pont a másik oldalon állt, ezért nem láthatta tisztán az esetet. Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy én még a visszajátszásokból sem tudnám határozottan megmondani, hogy les volt-e vagy sem. :D
Persze a Granada szabályos góljának elvétele nem vet rá túl jó fényt, nem hiszem el, hogy ilyen szinten ezt be tudta nézni. #-o
kanty írta:A Ronaldo-témához:
“Soha nem okozott gondot megbirkóznom nagy egóval rendelkező emberekkel. Elég ha Cristianóra gondolok, akit számtalanszor láttunk a tükör előtt állni, ahogy ott csodálta magát. De ez a fajta hiúság nekem tetszett. A többiek szinte mindig alsógatyákkal, cipőkkel és egyéb tárgyakkal dobálták meg ilyenkor” – mesélt SAF.

Számomra - emberileg - ezért komolyan vehetetlen a portugál, amellett, hogy a játékáért sem rajongok.
Ez meg tipikus Ronaldo. :lol: #-o
visca el barca írta:cuncusnak hogy nem fújtak semmit? játszott egyáltalán?
Szomorú, ha a világ állítólag második legjobb játékosa csak tizikkel tud kiemelkedni. Ma sem volt jó meccse - ahogy azt a kommentekből leszűrtem, mert nem láttam az egész meccset.
Pont ezért tartom már néha-néha Neymart a második legjobb játékosnak, mert ő nem tűnik el a fontos meccseken és mostanában mentalitásban is veri CR-t.
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.19. 20:57:14

Kash írta: Nem néztem a meccset, de rettentően meglepett ez az 1-0...Azthittem ma is gurítanak 5-6-tott(9-10-zet)nekik.
Elég gyengén játszott Real, a Granada ellenben kifejezetten jól játszott. Mindkét csapat védekezése eléggé kaotikus volt. És mind2 csapat nagyon sok helyzetet hagyott ki. Az 1. félidő kiegyenlített volt. A 2.-ban már bedarálták a Granadát.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.09.19. 20:38:05

S.Agüero írta:Ennyi erovel te meg azt irod le mindig, amikor nem segitenek nekik. Na mindegy.
Próbál korrekt lenni, és itt a "próbál" szón van a hangsúly.
Nem néztem a meccset, de rettentően meglepett ez az 1-0...Azthittem ma is gurítanak 5-6-tott(9-10-zet)nekik.
Főleg az lepett meg, hogy Ronaldo nem volt eredményes, pedig minimum 2 tizire befizettem volna...Jobb, hogy nem tettem. :D
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.19. 20:30:55

S.Agüero írta:Ennyi erovel te meg azt irod le mindig, amikor nem segitenek nekik. Na mindegy.
Én csak árnyalom a dolgot. És leírom az érem másik oldalát.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.19. 20:28:34

Ennyi erovel te meg azt irod le mindig, amikor nem segitenek nekik. Na mindegy.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.09.19. 20:25:49

visca el barca írta:cuncusnak hogy nem fújtak semmit? játszott egyáltalán?
Olyan szinten össze-vissza dobálta magát hogy már a madridisták agyát is felnyomta! :lol:
A bíró is annyira tett rá,hogy szerintem a sírva röhögés kerülgette! :mrgreen:

Ha nekünk tiszta kezezésre nem fújnak be tiziket akkor nehogy már a Ronaldo féle színi tanoda műsorestjére állandóan befújjanak! :roll:
Egyik sem volt büntető bármennyire is szeretné pár álbarcás! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2015.09.19. 20:06:30

Messias2 írta: Mert azt ti folyamatosan közlitek. Mintha kötelezőnek éreznétek, h minden ítéletet, amit Real ellenfele ellen hoznak, kiemeljetek.
Tipikus bullshit
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.19. 20:01:55

S.Agüero írta:
Nem védem őket. Csak a tényeket közlöm.
Akkor azt miért nem közlöd, ha az ő javukra ítélnek? :D
Mert azt ti folyamatosan közlitek. Mintha kötelezőnek éreznétek, h minden ítéletet, amit Real ellenfele ellen hoznak, kiemeljetek.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.19. 19:55:49

Nem védem őket. Csak a tényeket közlöm.
Akkor azt miért nem közlöd, ha az ő javukra ítélnek? :D
Válasz küldése