Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.11.05. 11:50:25

sztem is a madridi működésére gondolhatott a kolléga, mert az olaszoknál mindenkinek beugatott, aki szembejött és angliában sem fogta vissza magát.
de biztos vagyok benne, h itt is fel fog nőni a feledathoz, mivel villát már megtalálta, nem fognak kimaradni a többiek sem.
PUYOL-XAVI-INIESTA
peterphank
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.05.30. 12:23:34

2010.11.05. 11:50:24

ki rinyált az amúgy mindenkivel előforduló szerda-szombat-kedd meccssorozatért és mutogatott egyből a barcelonára?

ki magyarázta, hogy a barca ellen túl sok embert állítanak ki?

ki volt olyan modortalan pedro leon kihagyásával kapcsolatban?

ki célozgatott villa gólképtelenségére és árára?

és ki nyilatkozta azokat a prosztó hülyeségeket a barca inter visszavágó előtt?

hát nyílvánvaló, hogy csak egy úriember tesz ilyet!
tibi18
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.07.17. 22:09:07

2010.11.05. 11:22:20

ne máááár, ez komoly???
Hello!

Nem tudom, lehet rosszul érzem, de sztem arra gondolt, hogy mióta a Real edzője. Bár tény, hogy nem írta meg pontosan, hogy mire gondolt.
Hala Madrid!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.05. 10:46:43

Halfkey írta:
Csak érdekességképpen mondom hogy bármilyen sz@r is volt a játékvezetés eddig valaha is, egyszer sem szólt be érte. És a Barcával is nagyon minimálba foglalkozik, az aktuális ellenfeleknek sem szokott beszólogatni. Ez alól kivétel a Milan meg Allegri.
ne máááár, ez komoly???

most komolyan példákkal kell megcáfolni ezt a butaságot?(nem akarlak megsérteni, ezért így fogalmaztam...)

akkor 1-2 példa:

2005, BL-nyolcaddöntő első meccs: jm kikelt magából, h Frenkie és Frisk megbeszélték a sporik öltözőjében, h majd megbundázzák a meccset, h a Barca nyerjen. mi lett az eredménye ennek? a visszavágón egy szabálytalan góllal mentek tovább és persze csöndben maradt...
(megjegyzés: tavalyi bl-elődöntő első meccs után: " a Barca egyszerűen képtelen elismerni a vereséget, ez teljesen felháborító" [természetesen a lesgólt elfelejtette, vmint, h a haverja volt a spori, aki mezőnyben is annyit tévedett a kárunkra, h az már a pofátlanság netovábbja volt...])
{ugye ez nem beszólás az ellenfélnek? :D }

2006, BL-nyolcaddöntő első meccs: Messi vs Del Horno, a kedves luzitán ismét nem maradt csöndben, de szerencsére ekkor már "győzött az igazság"...

kicsit össze-visszaság lett ez a hsz, elnézést is kérek miatta, de remélem cáfolatnak megteszi... (vagy nem)
meg se említettem a Fergi és Wenger elleni beszólásait... hát igen, jm sose szól be az aktuális ellenfélnek...
:roll:

szerk:
egy utolsó megjegyzés: Ozsi tegnap leírta pontosan az én gondolataim is, tehát lehet kicsinyes trükkök nélkül is eredményeket elérni. ha ez úgy nem megy neki? szegénységi bizonyítvány...

szerk2: Cruyff nem is igazán beszólogatós, inkább Sztoicskovra igaz ez...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.11.05. 11:23:55-kor.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.11.05. 08:45:28

Ezt megint csak túlzásnak érzem. Meg kell nézni, hogy ment oda a Milan meccs után is az ellenfél játékosaihoz és azok hogy fogadták. Engem inkább Cruyff idegesít jobban. Állandóan beszól a Madridnak, pedig már 63 éves korára levetkőzhette volna ezt. És ezt most nem vitatéma indításnak szánom.
Na ja az öreg Johan szereti megmondani a frankót. :D
De ő talán az egyetlen egy múltbéli klasszis aki általában nem mond hülyeséget, ellentétben Pelével vagy Maradonaval. Általában negatív kritikával illet mindent de többnyire igaza van(és ez sokaknak fáj). Beckenbauer a másik múltbéli sztár aki normális.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.05. 06:54:33

Na de ennyit az álmodozásról, viszont ha már így feldobtam a témát, nektek mi esne jól egy Madrid győzelemben leginkább?
Na most kicsit ez olyan, mintha egy évtizede nem nyertünk volna Classicot. Én szép focit akarok látni, nekem jó lenne az 5:5 is, bár ilyen csak 100 évente egyszer van, de már volt ilyen. Szeretném ha a fociról szólna a dolog, valamint nem lenne a meccs után sem itt sem a Madridistán anyázás. Bár ez hiú ábránd, mert a legszebb öröm a káröröm. Egyébként a nyerési esélyek Barca 55% Döntetlen 25% Real Madrid 20%. Ebben benne van a kevés idő, amit Mourinhoval töltött a csapat, benne van, hogy idegenben játszunk, benne van, hogy jelenleg még gördülékenyebbnek látom a Barca játékát. Persze egy gyors gól, egy szerencsés mozdulat, egy egyéni villanás a Madrid malmára hajthatja a meccs történéseit.
Ez meg nem mondható el a portugálról,mert ott rúg bele bárkibe,ahol csak tud.
Ezt megint csak túlzásnak érzem. Meg kell nézni, hogy ment oda a Milan meccs után is az ellenfél játékosaihoz és azok hogy fogadták. Engem inkább Cruyff idegesít jobban. Állandóan beszól a Madridnak, pedig már 63 éves korára levetkőzhette volna ezt. És ezt most nem vitatéma indításnak szánom.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.11.05. 02:13:15

Pep is egy külön kategória,őt sem szívlelem egyébként annyira,de ő legalább tiszteletben tartja az ellen játékosait,klubéletét,szurkolóit.
Ez meg nem mondható el a portugálról,mert ott rúg bele bárkibe,ahol csak tud.
Csak érdekességképpen mondom hogy bármilyen sz@r is volt a játékvezetés eddig valaha is, egyszer sem szólt be érte. És a Barcával is nagyon minimálba foglalkozik, az aktuális ellenfeleknek sem szokott beszólogatni. Ez alól kivétel a Milan meg Allegri.
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.11.05. 01:15:41

kennyke04 írta:1. széthúzza a kép a fórumot
2. az utolsó tuti nem Alves, mert nincs rajta tetkó :wink:
az ronci :D
Visca El Barca
Kép
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.11.05. 00:57:39

1. széthúzza a kép a fórumot
2. az utolsó tuti nem Alves, mert nincs rajta tetkó :wink:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.04. 23:46:51

sjd írta:
szieszta írta:De egy cr - alves beszélgetést meghallgatnék :)
Megalkottam képregényben:

Kép
Kép
Kép
folytatom
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.04. 23:41:51

zsuni írta:
Már várom,hányszor fetreng meg a pályán minden ok nélkül
én ugyanezt visszafele várom :D
drámakirálynők rulz

Azért Alves még max egy kis udvarhölgy c-hez képest :D
Van még mit tanulnia.,bár inkább ne tanuljon semmit.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.11.04. 23:39:23

Már várom,hányszor fetreng meg a pályán minden ok nélkül
én ugyanezt visszafele várom :D
drámakirálynők rulz
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.04. 23:37:59

csababarca írta: Már várom,hányszor fetreng meg a pályán minden ok nélkül :D
Azért az Alves-Busquets párost se kell félteni ha fel kell venni vele a versenyt :D
(az egyébként tényleg epikus lenne, ha összeszólalkozna vmin Alvessel és aztán egyszerre dobnák fel magukat tettetve, hogy a másik ütött)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.04. 23:34:01

sjd írta:
Megalkottam képregényben:

Óriási :lol:
Már várom,hányszor fetreng meg a pályán minden ok nélkül :D
Tippjátékba írjátok be majd,és lehessen rá tippelni :)
LEsznek itt párharcok,emlékszem,tavaly ősszel c-vel Iniesta is összeszólalkozott. Még a kis nyugodt albínót is ki tudja hozni a sodrából :o :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.04. 23:28:40

szieszta írta:De egy cr - alves beszélgetést meghallgatnék :)
Megalkottam képregényben:

Kép
Kép
Kép
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.04. 23:13:38

sjd írta:
szieszta írta: - ha a játék végén tisztelettudóan viselkednének egymással (mint pl. a Raul - Puyol ölelkezés, beszélgetés, együtt lesétálás...az nagyon tetszett)
Kicsit úgy érzem ezek a játékosok már kikoptak a Realból, bár Casillas-szal vagy Xabi-val szerintem le fognak bratyizni a mieink
(de pl . egy Ronaldinho-R. Carlost nehezen tudok elképzelni mondjuk Messivel és Higuainnal kapcsolatban)
Valószínűleg. Meg szerintem Ramossal sem lenne gond, ezek a VB-n jól összehaverkodtak. De egy cr - alves beszélgetést meghallgatnék :)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.04. 23:09:31

szieszta írta: - ha a játék végén tisztelettudóan viselkednének egymással (mint pl. a Raul - Puyol ölelkezés, beszélgetés, együtt lesétálás...az nagyon tetszett)
Kicsit úgy érzem ezek a játékosok már kikoptak a Realból, bár Casillas-szal vagy Xabi-val szerintem le fognak bratyizni a mieink
(de pl . egy Ronaldinho-R. Carlost nehezen tudok elképzelni mondjuk Messivel és Higuainnal kapcsolatban)
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.04. 23:05:02

sjd írta:Na de ennyit az álmodozásról, viszont ha már így feldobtam a témát, nektek mi esne jól egy Madrid győzelemben leginkább?
Hát...lássuk csak...jó a kérdés nagyon.
- nekem egy sima győzelem alapból jól esne
- mégjobban esne, ha tiszta meccs lenne sérülések és felesleges bírói beavatkozások nélkül
- ha a nyerésünk után a korrektebb barcadrukkerek nem keresnének kifogást (ugye itt most arról van só, hogy nyerünk, nem megyek elébe semminek)
- ha a játék végén tisztelettudóan viselkednének egymással (mint pl. a Raul - Puyol ölelkezés, beszélgetés, együtt lesétálás...az nagyon tetszett)
- ha Murinhó nem intene be, nem szólna oda, tisztelettudó lenne ő is
- ha meccs végén nem lenne semmi kárörvendés semmi visszhang. Nyertünk, most mi voltunk a jobbak, ennyi (ja igen, ha mi lennénk a jobbak, akár taktikailag akár bárhogy)

Asszem így első levegőre ennyi, de lehet a fele túl demagóg :D
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.11.04. 23:04:53

Na de ennyit az álmodozásról, viszont ha már így feldobtam a témát, nektek mi esne jól egy Madrid győzelemben leginkább?
3pont, és a tudat hogy végre nyertek egy classicot
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.04. 22:51:02

szieszta írta: Azt is feltételezem, ha kikapunk a classicon (zsíros fogadsz rá? :D) lesz itt hatalmas örömmámor, de úgy látom, hogy már nem is a real miatt, hanem miatta és cr miatt.
Az is nagyon feldobná a dolgot, hogy 3 év óta most a legnagyobb a készülődés a Madrid győzelemre, így egy esetleges Barca-siker még édesebb lenne.
CR-rel szemben már kiéltem az ellenérzéseimet (Puyol elleni párharca a BL-döntőn, Keita köténye stb.), persze azért mindig jó látni ha szív :twisted:
Mourinho fancsali képét viszont a BL-elődöntő miatt mindenképp szeretném látni egy kiadós verés következményeképp (attól függetlenül h alapból nem utálom őt)
Pepével kapcsolatban meg csak annyi, hogy részemről akkor az örömmámor, ha nem lép pályára a Clasicon (Messiék testi épsége szempontjából hasznos lenne)
Na de ennyit az álmodozásról, viszont ha már így feldobtam a témát, nektek mi esne jól egy Madrid győzelemben leginkább?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.04. 22:04:05

LG írta: Azért hozzá teszem, h sokan voltak/vannak így Peppel is. Itt a fórumon sokan voltak a 6 kupás idény után, akik Pep minden mozzanatában a zsenialitást látták, vagy próbálták belemagyarázni. Azóta azért már feltűnt pár embernek, h talán nem is akkora zseni, de sokan vannak, akik még mindig, minden húzását úgy akarják bemagyarázni, h az mennyire jó.
Egyetértek. Nekem is voltak vitáim Pep-védőkkel.
Pep is egy külön kategória,őt sem szívlelem egyébként annyira,de ő legalább tiszteletben tartja az ellen játékosait,klubéletét,szurkolóit.
Ez meg nem mondható el a portugálról,mert ott rúg bele bárkibe,ahol csak tud.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.04. 22:01:25

ozsimiki írta:
Vannak olyan edző legendák,akik az ilyen kicsinyes cuccok -Josenál legyen egyenlő ez a pszichológiai hadviseléssel- NÉLKÜL tudnak eredményeket elérni,és közben még őket és a csapatukat se utálják meg.
Ez igaz, de ez még változhat könnyen. Mourinho még fiatal edző, és ha ilyen iramba nyeri a címeket, akkor lehet, h nem lesz olyan edző már, akit egy lapon lehet említeni vele, kicsinyes húzások ide v. oda.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.04. 21:57:21

csababarca írta:Én ezt is tudom.
És ezzel nem Mourinhot bántom.
Hanem inkább a szurkolókról írtam ezt a véleményt,hogy mourinho bármit csinál,az szép és jó. Kíváncsi vagyok meddig lesz ez így.
Azért hozzá teszem, h sokan voltak/vannak így Peppel is. Itt a fórumon sokan voltak a 6 kupás idény után, akik Pep minden mozzanatában a zsenialitást látták, vagy próbálták belemagyarázni. Azóta azért már feltűnt pár embernek, h talán nem is akkora zseni, de sokan vannak, akik még mindig, minden húzását úgy akarják bemagyarázni, h az mennyire jó.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.04. 21:05:44

A classicora meg fogadok, ha találunk olyat, ami mindkét fél számára megfelelő. Most jut eszembe, például lehetnék moderátor is a Eurobarcán... :lol:
Vicc volt...

Túl sok a dupla hsz, szerkeszt gombot használd, + nagyokat lehet álmodni, ezúttal felesleges :D

Sorry, úgy fogok tenni. Oda van írva, hogy vicc. De ha valaki fogadni akar akkor majd megírja. Ennyi. Ne ragozzuk túl.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.04. 21:02:39

Azt is feltételezem, ha kikapunk a classicon (zsíros fogadsz rá? Very Happy) lesz itt hatalmas örömmámor, de úgy látom, hogy már nem is a real miatt, hanem miatta és cr miatt. Talán ők vannak útálva itt legjobban (vagyis egyre jobban), nem is maga a real. Ez is érdekes. De lehet hogy rosszul látom.
Maradjunk már a zsírosdeszkánál inkább. Kicsit hosszú, de a zsírosról az jut eszembe, hogy dagadt vagyok, pedig ez nincs igazán így...:D
Pepét kihagytad, pedig sok Barcás utálja. Teljesen mind1, nyer-e a Madrid abból a szempontból, hogy így is, úgy is utálni fogják őket. Ha kikapunk még kárörvendés is lesz. De remélem nyerünk egy élvezetes 5:4-es meccsen!
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Válasz küldése