Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.10.03. 18:42:29

Háááát, ez a real nagyon gynege, Benzema és a maradék. A régi nagyok sehol sincsenek, a fiataljaik meg Valverde kivételével nemigen jók. Sima atleti bajnokság, hacsak mi nem váltunk edzőt, mert a keretünkben sokkal több van.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.10.03. 18:26:23

Barcaforever írta:
2021.10.03. 18:14:07
Espanol-RM 2-1

Laporta telefonhívása Pereznek: ,, Szia Uram! Egy olasz-holland edzőcsere érdekel? “ :lol:

Egyre jobban jön ki a lyukas védelem Madridban.
Ok is egy pont uo. gyenge fhos csapat mint mi. Kinyalnak ilyen tiraspol, espanyol felektol.

Atleti siman huzza a bajoksagot.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.03. 18:14:07

Espanol-RM 2-1

Laporta telefonhívása Pereznek: ,, Szia Uram! Egy olasz-holland edzőcsere érdekel? “ :lol:

Egyre jobban jön ki a lyukas védelem Madridban.
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.26. 22:37:26

Fél szemmel követem a real ténykedését és úgy gondolom, így elsőre 1 változó faktor van, ami nem más, mint Vinicius.

Benzema god módban tolja, sztem nem kell hozzáfűzni semmit, brutál. A védelem a gyenge pont egyértelműen, az javulni nem tud/nem fog szerintem, a középpálya a megszokott.

A támadók azok akik kérdésesek, Vinicius az elmúlt években, elég félelmetes dolgokat (negatív értelemben) művelt és most idén legalább 4 pontot hozott a realnak a bajnokságban. Az alap kezdő még Hazarddal meg Baleel volt, de Hazard az ő Griezmanjuk, Bale meg a Dembelejük. Kérdés mennyire lesz hullámzó a brazil formája, mert most felfele megy, reméljük hamar le is zuhan. Nagy kár lenne, ha tartaná a mostani formáját, mert imádom a tiktok videókat róla. :lol:
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.23. 16:03:54

recrea írta:
2021.09.23. 15:40:33

Mindig is klasszis volt, csak alárendelte magát cr-nek, nem véletlen rúgott a portugál 40-50 gólt minden szezonban. Elképesztő center, nagyon érti a posztot, labda nélkül az egyik - ha nem a - legjobb. Az sem véletlen, hogy tizenx éve kihagyhatatlan kezdő náluk, én nagyon szeretem a játékát, sokra vihette volna nálunk :D
persze, én is bírom, bírtam, néha azért voltak epic fail jelenetei mint Lajosnak, de tényleg klasszis.
ahogy meg tavaly meg idén hátára kapta a csapatot, az abszolút top szint. ilyen számokat Messi és Cé sem nagyon hozott.
egy jó EB-vel (csapatszinten mondjuk elődöntő) nálam ott lenne az aranylabda esélyesek szűk mezőnyében.
így is előbb adnám neki, mint Jorginhonak vagy akárkinek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.09.23. 15:40:33

csababarca írta:
2021.09.23. 09:56:04
Benzema nagyon komolyat megy, neki tett a legjobbat Ronaldo és Messi távozása a ligából, lubickol, kb 2-3 szinttel feljebb focizik, mint a többi liga támadó.
nagyon beteg számok ezek. 8 gól 7 gólpassz 6 meccsen.
Mindig is klasszis volt, csak alárendelte magát cr-nek, nem véletlen rúgott a portugál 40-50 gólt minden szezonban. Elképesztő center, nagyon érti a posztot, labda nélkül az egyik - ha nem a - legjobb. Az sem véletlen, hogy tizenx éve kihagyhatatlan kezdő náluk, én nagyon szeretem a játékát, sokra vihette volna nálunk :D
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.09.23. 15:12:47

Nagyon az elején vagyunk még a bajnokságnak, de Ancelotti mintha tudna mit kezdeni a Real fiataljaival, újoncaival.
Camavinga (18) - Valverde (23) - Asensio (25) / Kroos - Casemiro - Modric
Sok fiatal ellenére az egységes szerkezet és a szervezettség tekintetében lépéselőnyben vannak velünk szemben. Gutierrez (20), Vinicius (21), Rodrygo (20)
Több gólt kaptak, de jóval többet is szereztek mint mi.
Szakmai szempontból kifejezetten érdekes a Barca - Real párhuzam.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.23. 09:56:04

Benzema nagyon komolyat megy, neki tett a legjobbat Ronaldo és Messi távozása a ligából, lubickol, kb 2-3 szinttel feljebb focizik, mint a többi liga támadó.
nagyon beteg számok ezek. 8 gól 7 gólpassz 6 meccsen.

de a real is, 2021 januárja óta (akkor volt pár vereség, kupában, szuperkupában is) csak a Chelsea ellen kapott ki tétmeccsen.
nálunk az edzőváltás most pont azt a boostot hozta, amit sok esetben már láttunk. mondjuk nem is harmadvonalas edzők adják egymásnak a kulcsot ott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2021.09.17. 09:25:28

Barcaforever írta:
2021.09.16. 19:09:26
hogy engedhette el Varanet
A nyiltan elvagyodo jatekosokat mindig elengedte. Meg Rault, Casillast es Ronaldot is anno.
Varanerol mag par eve tudni lehetett, hogy a PL-ben is szeretne jatszani. Nincs ezzel semmi baj, ertheto mindket fel allaspontja. Es azt is megertem, hogy Koundeert sem akart 80 milliokat fizetni.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.09.16. 19:12:20

Barcaforever írta:
2021.09.16. 19:09:26
Nekem vmi gyanús a realnál, egyszerűen nem értem, hogy a megalomán Perez, hogy engedhette el Varanet, miközben senkit se hozott a helyére, Alaba nem belső vedő. A madridiak kis túlzással beáldozzák ezt az évet a Militao Nacho kettőstől függve, de úgy gondolom, hogy nem ok nélkül, vmi a háttérben készülődik.

Erre Tebas ma lenyilatkozta, hogy a madridnak bőven van annyi pénze, hogy leigazolja Mbappét és Haalandot egyszerre. Ezt ha megtennék én kitérnék a hitemből. :lol:
Nem gondolom,hogy egy csapatba igazolnanak amugy.
Illetve,ha en valamelyik helyebe lennek,biztos nem szeretnek a masik csapattarsa lenni. Azzal kb lefelezem az aranylabda eselyem.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.16. 19:09:26

Nekem vmi gyanús a realnál, egyszerűen nem értem, hogy a megalomán Perez, hogy engedhette el Varanet, miközben senkit se hozott a helyére, Alaba nem belső vedő. A madridiak kis túlzással beáldozzák ezt az évet a Militao Nacho kettőstől függve, de úgy gondolom, hogy nem ok nélkül, vmi a háttérben készülődik.

Erre Tebas ma lenyilatkozta, hogy a madridnak bőven van annyi pénze, hogy leigazolja Mbappét és Haalandot egyszerre. Ezt ha megtennék én kitérnék a hitemből. :lol:
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.09.03. 23:23:59

Chino írta:
2021.09.03. 14:53:34


Azért csak nem lesz olyan "ingyen" Mbappé. Még most sem bízza a véletlenre a dolgot Perez. Amit a Sport-on olvasni szokásosnál is sokkal nagyobb bónuszok ütik apuci + ügynöke kezét az aláírásnál, a fizetése pedig magasabb lesz, mint amit jelenleg keres Párizsban + bónuszok és ez még nőhet is.
Ezen van valami meglepő? Gondoltuk, hogy az egyik legnagyobb aktuális sztárjátékos nem aprópénzért ír majd alá, főleg úgy, hogy ő is tudja, hogy nem kevés pénzt spórol így meg a Realnak, annak egy részét igazán elkérheti. + a PSG ajánlataival is kell versenyeznie a madridiaknak, mert az egy dolog, hogy Mbappé hozzájuk akar menni, de lehet, hogy van a az pénz, amiért mégis meggondolná a hosszabbítást.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.09.03. 14:53:34

LG írta:
2021.08.28. 12:00:39

A kiemelt rész valóban így él a köztudatban, de az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy mindkét játékos mellett kiváló csapattársak voltak. Ha középszerű emberekkel kellett volna focizniuk, ők sem tudtak volna csodát tenni.

Szerintem a Realnak is (nekünk még inkább) kell néhány év, hogy a legszűkebb elitbe visszakapaszkodjon. De első lépésnek jó lehet Mbappét leigazolni. A jelenlegi mezőny egyik legjobbja. Egy kicsit megcsömörlött az utóbbi időben, de pont az átigazolás hozhat egy újabb áttörést a fejlődésébe. Főleg, hogy tudjuk, hogy Madridban akar focizni már, nem Párizsban.

Én megértem azt is, hogy nem akar a Real vele egy évet várni. Az alatt sok minden történhetne, akár meg is gondolhatná magát a játékos. Drágább, ugyanakkor biztosabb megoldás ez így. + így már ugye ebben a szezonban léphetnek egyet előre, ha ígéretes lesz a csapat, akkor jövőre nagyobb eséllyel jöhetnek újabb komoly erősítések.
Azért csak nem lesz olyan "ingyen" Mbappé. Még most sem bízza a véletlenre a dolgot Perez. Amit a Sport-on olvasni szokásosnál is sokkal nagyobb bónuszok ütik apuci + ügynöke kezét az aláírásnál, a fizetése pedig magasabb lesz, mint amit jelenleg keres Párizsban + bónuszok és ez még nőhet is.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.28. 12:00:39

ericco írta:
2021.08.27. 09:42:55
Leon írta:
2021.08.26. 23:47:11
Bappének nem tudom miért olyan vonzó egy lecsövesedett Real (a Barca is ilyen jelenleg ) de ha nem akar BL-t nyerni mostanában akkor megértem ha Madridba vágyik.
2009-ben ugyanezt mondtak legtobben, mikor CR egy nagyon jo MU-bol igazolt a Calderon altal szetbarmolt Real Madridba. Aztan szepen elkezdett kore felepulni a csapat, a story veget pedig mar ismerjuk. Csaknem egy evtizedes Messi-CR, Barca-Real europai foci dominalas.
Mbappera most volt esely, nem csak Perez, hanem a Real szurkolok tobbsege mar 4 eve vagyik ra, most kellett leigazolni, es en azt is megertem, hogy biztosra kellett menni, ez a jovore ingyen tul szep lett volna, hogy igaz legyen. Egy ev azert hosszu ido.
Valamivel jobb is a helyzet, mint anno volt, mivel maradt a keretben meg par focizni tudo arc, akikben benne lehet egy-ket jo szezon, kozben meg fognak jonni jatekosok.
Mbappe meg mindig csak 22 eves (CR 24 volt, mikor erkezett), nem a mostani es nem is a jovo szezon miatt erkezett.
A kiemelt rész valóban így él a köztudatban, de az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy mindkét játékos mellett kiváló csapattársak voltak. Ha középszerű emberekkel kellett volna focizniuk, ők sem tudtak volna csodát tenni.

Szerintem a Realnak is (nekünk még inkább) kell néhány év, hogy a legszűkebb elitbe visszakapaszkodjon. De első lépésnek jó lehet Mbappét leigazolni. A jelenlegi mezőny egyik legjobbja. Egy kicsit megcsömörlött az utóbbi időben, de pont az átigazolás hozhat egy újabb áttörést a fejlődésébe. Főleg, hogy tudjuk, hogy Madridban akar focizni már, nem Párizsban.

Én megértem azt is, hogy nem akar a Real vele egy évet várni. Az alatt sok minden történhetne, akár meg is gondolhatná magát a játékos. Drágább, ugyanakkor biztosabb megoldás ez így. + így már ugye ebben a szezonban léphetnek egyet előre, ha ígéretes lesz a csapat, akkor jövőre nagyobb eséllyel jöhetnek újabb komoly erősítések.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.08.27. 15:09:42

Lehet,de pont egy biztos Mbappeval közelebb van az a nyár. Haaland hiába álmodozik a Realról,jövőre azért futnak még érte páran. És a mai gyér felhozatalban inkább egy biztos Mbappe drágán,mint jövőre egy bizonytalan Mbappe és Haaland (ha esetleg meggyőzik évközben a franciát,ráadásul jövőre ingyen lenne,ami sok csapatos versenyfutás lehetne).
Egy lépéssel előrébb van a csapat.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.27. 15:03:48

daffy írta:
2021.08.27. 12:03:33
zsoltfree írta:
2021.08.26. 19:48:42
Állítólag ment egy újabb ajánlat 170m fix + 10m egyéb feltételekhez kötött. Omg.

Egyébként most megnéztem a Madrid keretét. Nekem ők sem tűnnek túl fényesnek sem rövid, sem hosszú távon.
Courtois-Carvajal,Militao,Alaba,Mendy-Valverde,Kroos,Casemiro-Benzema,Mbappe,Hazard
Ebből Kroosban van még 2-3 év,előre kell 2 ember,védelembe pedig 1. Ezt nem hívnám rossznak.
Nem mondtam, hogy rossz, de elment az a páros a védelemből, akiknek kis túlzással a legnagyobb érdemük volt azoknak a Bl-eknek (meg persze CR) Kroosra pedig 2 év múlva már inkább csereként lehet komolyabban számítani. Ő is azért januárban már 32. Benzema decemberben már 34, neki sincs már sok ideje a kezdőben. Valverde meg jó-jó, de azért Modrichoz képest komoly visszalépés. Ráadásul a felépülése óta nem igazán azon a szinten teljesít ahol kellene. Pogbaval azért vigyáznék. Lehet róla elmélkedni, de már idén nyáron közel állt a PSG-hez, és ha ingyen igazolhatóvá válik nem ti lesztek az egyetlen csapat aki meg akarja szerezni.
A lényeg, hogy az utóbbi pár év keretéhez képest már komolyan meggyengült/gyengülőben van a csapat és ahhoz, hogy az elitben maradjanak komoly erősítésekre van szükség, amire ez a 180 millió nagyon jól jönne. Mert egy Mbappé nem fog nyarat csinálni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.27. 12:44:40

Kovbal88 írta:
2021.08.27. 10:51:24
zsoltfree írta:
2021.08.26. 19:48:42
Állítólag ment egy újabb ajánlat 170m fix + 10m egyéb feltételekhez kötött. Omg.

Egyébként most megnéztem a Madrid keretét. Nekem ők sem tűnnek túl fényesnek sem rövid, sem hosszú távon.
Azért, nálunk jóval erősebbek. Ronaldo nélkül nyertek bajnokságot, mostanában az El Classico-n is simán elkalapáltak, úgy hogy itt volt Messi. A BL-ben nincs csúfos kiesés. Annyi, hogy mintha visszesett volna Mbappé teljesítménye. De egy ilyen játékos mindenképpen erősítés.

Ami még kemény, hogy ők el tudják hozni a játékost a PSG-től csak nekünk nem sikerült. Ebben is jobbak
Ez egyedül a játékosok múlik 1 évvel a szerződés lejárata előtt. Ha lenne még 2 éve, esélye nem lenne a transzfernek (amit amúgy gusztustalannak tartok, mert aki elvágyódik, azt el kell engedni). Elhozni 180ert ilyen szituban nem elnöki siker, sokkal inkább elnöki blfalloszság, jövőre ingyen lenne az övék. Persze jobb ez így sokkal, mintha lenne Mbappe+ lóvé is a további erősítésekre.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.27. 12:10:44

daffy írta:
2021.08.27. 12:03:33
Courtois-Carvajal,Militao,Alaba,Mendy-Valverde,Kroos,Casemiro-Benzema,Mbappe,Hazard
Ebből Kroosban van még 2-3 év,előre kell 2 ember,védelembe pedig 1. Ezt nem hívnám rossznak.
Tegyük hozzá Ancelotti edző nevét is, akti a zenitjén túl sem illendő egy legyintéssel elintézni.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.08.27. 12:03:33

zsoltfree írta:
2021.08.26. 19:48:42
Állítólag ment egy újabb ajánlat 170m fix + 10m egyéb feltételekhez kötött. Omg.

Egyébként most megnéztem a Madrid keretét. Nekem ők sem tűnnek túl fényesnek sem rövid, sem hosszú távon.
Courtois-Carvajal,Militao,Alaba,Mendy-Valverde,Kroos,Casemiro-Benzema,Mbappe,Hazard
Ebből Kroosban van még 2-3 év,előre kell 2 ember,védelembe pedig 1. Ezt nem hívnám rossznak.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.08.27. 11:08:20

Chino írta:
2021.08.26. 20:33:38


Én igazából nem bánom, hogy eltapsolják ezt a pénzt, jobban aggasztana, ha elkezdenének erősíteni a következő szezonokra vagy jövőre rámennének ők is Haalandra.
Azért egy 22 éves Mbappe szvsz a következő szezonokra is erősítés.. :)
Itt a baj a Ramos-Varane elengedés,a jövőre nézve inkább nyilvánvalóan a francia távozása,főleg hogy 50 millióért csak.
Viszont Pogba szerintem 99% hogy jövőre ingyen jön madridba,Ő azért erre a középpályára egy erősítés lehet,bár még ugye Raiola bekeverhet.
Szóval ha jönne,plusz még egy belső védőt tudnak igazolni,akkor ez nem néz ki rosszul.
Más kérdés,hogy Pogba mit hozna,vagy pl Mbappe,mert benne is ott van a nagy besülés,sőt,egyedül azért itt nehéz lesz neki,főleg hogy sokan az új CR-t várják benne,amit biztos,hogy nem fogunk megkapni..
Illetve azt se felejtsük el,hogy Bale,Mariano,Isco stb szerződések lejárnak,ez kb bruttó 100 millió a Realnak évente.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.08.27. 10:51:24

zsoltfree írta:
2021.08.26. 19:48:42
Állítólag ment egy újabb ajánlat 170m fix + 10m egyéb feltételekhez kötött. Omg.

Egyébként most megnéztem a Madrid keretét. Nekem ők sem tűnnek túl fényesnek sem rövid, sem hosszú távon.
Azért, nálunk jóval erősebbek. Ronaldo nélkül nyertek bajnokságot, mostanában az El Classico-n is simán elkalapáltak, úgy hogy itt volt Messi. A BL-ben nincs csúfos kiesés. Annyi, hogy mintha visszesett volna Mbappé teljesítménye. De egy ilyen játékos mindenképpen erősítés.

Ami még kemény, hogy ők el tudják hozni a játékost a PSG-től csak nekünk nem sikerült. Ebben is jobbak
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2021.08.27. 09:42:55

Leon írta:
2021.08.26. 23:47:11
Bappének nem tudom miért olyan vonzó egy lecsövesedett Real (a Barca is ilyen jelenleg ) de ha nem akar BL-t nyerni mostanában akkor megértem ha Madridba vágyik.
2009-ben ugyanezt mondtak legtobben, mikor CR egy nagyon jo MU-bol igazolt a Calderon altal szetbarmolt Real Madridba. Aztan szepen elkezdett kore felepulni a csapat, a story veget pedig mar ismerjuk. Csaknem egy evtizedes Messi-CR, Barca-Real europai foci dominalas.
Mbappera most volt esely, nem csak Perez, hanem a Real szurkolok tobbsege mar 4 eve vagyik ra, most kellett leigazolni, es en azt is megertem, hogy biztosra kellett menni, ez a jovore ingyen tul szep lett volna, hogy igaz legyen. Egy ev azert hosszu ido.
Valamivel jobb is a helyzet, mint anno volt, mivel maradt a keretben meg par focizni tudo arc, akikben benne lehet egy-ket jo szezon, kozben meg fognak jonni jatekosok.
Mbappe meg mindig csak 22 eves (CR 24 volt, mikor erkezett), nem a mostani es nem is a jovo szezon miatt erkezett.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2021.08.27. 14:14:10-kor.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.27. 01:18:27

Mbappé mögött azért néhány szezonnal több van, mint Haaland mögött. Néhány komolyabb meccsel is több van a lábában, vb döntőn szerzett gólt. Haaland 2 évvel fiatalabb, viszont egyelőre minimum éppen ennyivel többet is bizonyított már Mbappé. Szóval Haaland előtt adott a lehetőség, hogy bizonyítsa folyamatos a fejlődése.
Akik viszont a norvégban látják a Barca megváltóját, kicsit gondolkozzanak el azon, ha a norvég képes a folyamatos fejlődésre, vajon mennyire lenne neki vonzó egy Koeman féle Barcelona?
Mennyit ér egy barcelonai hívó szó? Laportát idézve, nekünk olyanok kellenek akik itt akarnak játszani.
A jövő tehetségeinek vajon minden álma egy olyan csapatban játszani, ahol már az is öröm lesz, ha a BL csoportban 2.-ként továbbjut. Aztán majd reménykedik, hogy a leggyengébb elsőt kapja és hátha futhat egy következő kört?
Vagy egy peches sorsolás esetén imádkozni kell, hogy ne legyen zakó?!
A tradíciók, a múlt, a történelem szép dolog....

Haaland, Mbappé, Fati féle tehetségek tudnak segíteni az aktuális csapatukon, de ők is akkor képesek a leghasznosabbak lenni, ha szervezett szerkezetben és szakmai koncepciókkal összerakott csapatban játszanak.

Lehet hivatkozni Bartora és az adósságokra, meg a ligára is, de ez nem lehet sem mentség, sem kifogás arra, hogy TS, Mingu, Gracia, Araujo, Dest, Alba, Busi, de Jong, Pedri, Puig, Cou, Gríz, Depay, Dembi, Fati képességű srácokból képtelen legyen valaki összerakni egy szervezett, tetszetős focit játszó csapatot.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.08.26. 23:47:11

Nem tudom miért gyenge a védelmük, mert elment a lassan egy éve folyamat sérült 35 éves Ramos?
Vele is aztán nagy boltot csinált a PSG, mint mi Agueroval. =D>
Varane kiesése talán nagyobb érvágás, főleg, hogy 10 év alatt kétszer is leszerelte Messit, de mivel már nincs Leo
így ettől sem kell tartaniuk. 8)
Bappének nem tudom miért olyan vonzó egy lecsövesedett Real (a Barca is ilyen jelenleg ) de ha nem akar BL-t nyerni mostanában akkor megértem ha Madridba vágyik. :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.08.26. 22:45:01

Gyenge a védelmük, akkor a mienk milyen? :lol: Ha Mbappe nem kiemelkedő játékos akkor jelenleg ki az? Értem én, hogy a PSG-ben nem sokat fejlődött, de így is magasan volt a léc. Azért majd megnézem mi lesz ha megint a Piqué, Lenglet védelmünkre viszi rá a labdát :mrgreen:
Válasz küldése