Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.18. 22:23:49

Az a mi meccsünkön is látszik, hogy a Ligára más szabályok vonatkoznak. Itt hiába van VAR, már azt is alig használják, ha pedig igen, akkor hiába mutat valamit a videó, ellenkezőt fújnak 😂

Èrthetetlen hozzá nem èrtès.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.04.18. 22:20:36

MQuCsabi írta:
2022.04.18. 22:07:39
Arról meg ne is beszèljünk, hogy tegnap megint 2-0n álltak a habcsókok, majd 2-3ra vègeztek. Èn ezt inkább irigyelnèm, nem fikáznám őket.
Jogos. Borzalmas első félidő mintha egy kicserélték volna őket a másodikra. De hogy nem küldték le Camavingát, azt bosszantó, 10 emberrel kicsit nehezebb lett volna a fordítás. Igaz, a második félidőben elvettek a Realtól is egy teljesen szabályos gólt.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.18. 22:07:39

Arról meg ne is beszèljünk, hogy tegnap megint 2-0n álltak a habcsókok, majd 2-3ra vègeztek. Èn ezt inkább irigyelnèm, nem fikáznám őket.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.04.18. 21:13:59

Deluigi írta:
2022.04.18. 16:06:14
kicsit magas lorol beszelsz, baratom

majd a city elleni dupla utan beszelgethetunk
az ilyen élelmes beszólások után szokott a real meglepően könnyen továbblépni:)
ők BL 4 között vannak, mi pedig EL-ben se tudtunk bejutni a 4 közé, és ekkora az arc :lol:

a 0-4ről lehet beszélgetni, de egy meccs, semmit nem jelent, csak annyit hogy nekünk jól esett, a realnak meg rosszul aznap.
de semmit nem befolyásolt, se nálunk pozitív, se náluk negatív irányba.
Elvitatni nem kell a sikert, szép győzelem volt, mellé remek játék párosult (ez fontosabb mint a győzelem mértéke, szerintem), de nagy tanulságokat nem lehet levonni belőle.

Ahogy a frankfurt elleniből is max annyit, hogy európai ligákban továbbra is megremegnek a lábak, amikor nagyobb tét van. Ez bebizonyosodott.
Én pl erre írtam azt amit, aztán már megy a pofozkodás, meg az arcoskodás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ignier
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2022.04.18. 16:03:58

2022.04.18. 17:05:05

LG írta:
2022.04.18. 14:30:24
De nem a Real elleni 4-0, ami kilóg a sormintából, hanem a Frankfurt elleni zakó, hiszen a válogatott szünet előtt komoly formában volt a csapat.
Az El Clásico sem igazán illik bele a sormintába. Benzema hiánya nem pusztán a potenciális veszélyes támadásaink számát redukálta, ez a rész már előre borítékolható volt, ahogy az is, hogy értelmes balhátvéd hiányában átjáróház lesz a baloldalunk (Nacho játszott Mendy hiányában).
Benzema sérülése teljes szerkezeti átalakítást, és idegen taktikát vont magával, ahol Modric hamis 9-esként játszott, és a fél csapat idegen szerepkörben próbált meccselni. Ez a kamikáze-akció viszont már nemcsak a támadójátéknak, de az egész csapatnak betett. Natúr taktikai vereség Ancelottiék részéről Xavival szemben.

Ettől függetlenül is nagyjából minden korszakban be tudjuk gyűjteni a nagy veréseinket kb. bárki ellen. Anno a Zaragoza ellen 1-5, 6-1, Sevilla ellen 3-5, Atlético ellen 4-0, 2-4, 3-7 (ez utóbbi legalább tét nélküli volt). Egy meccsen simán benne van a csapatban egy nagyobb égés hosszú ideje, és ha folyamatosan az ilyen kilengéseket vennénk alapul, akkor nemcsak az lenne elmondható, hogy a Barca konstans jobb csapat, de az is, hogy a Real évtizedek óta egy erős középcsapat. De gondolom a Frankfurt elleni taktikai vereségből sem érdemes azt levonni, hogy beárazták a Barcát, és egyértelműen erősebbek a németek. Volt egy elképzelés az adott meccsre, ami ott és akkor csődöt mondott, nagyjából ennyi, ez a foci szerves része.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.04.18. 16:53:21

Mindenesetre ma este remek alkalom nyílik arra a csapatunk előtt, hogy elsöprő játékával és teljesítményével jelezze a világnak, nem a négygólos meccsek teljesítményei voltak a kicsúszó kíválók, hanem a Frankfurt elleni hazai búcsúmeccs volt a becsúszó gyengécske, ami után megrázzuk magunkat és robogunk tovább.
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.04.18. 16:37:28

Deluigi írta:
2022.04.18. 16:06:14
kicsit magas lorol beszelsz, baratom

majd a city elleni dupla utan beszelgethetunk
Miért, ha a City duplán elveri a Madridot, akkor nem ejtették ki a PSG-t és a Chelseat?
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.04.18. 16:06:14

kicsit magas lorol beszelsz, baratom

majd a city elleni dupla utan beszelgethetunk
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.04.18. 14:39:26

Cseri írta:
2022.04.18. 13:37:52
Special Five korszak rémlik, ha már mocskolodásról van szó? Madrid fényes történelméhez a Franco korszak nem keveset tett hozzá, ha már tiszta politikáról beszélünk.
Special Five egyetlen példa, aki ráadásul mindig nehezményezte, hogy nem állnak mögé a Madrid vezetőségéből a háborújában. Szükséges rosszként kezelték, ki is vetette magából az a közeg. Nem jó ellenpéldának.
Franco éráról csak azt tudom, tudnám, aminek utánajártam, mert nem éltem benne, gondolom te sem, ugye? Viszont ugyanúgy lehetetlen tájékozódni, mint most az orosz-ukrán háborúról, mert egymásnak teljesen ellentmondó hírek, írások vannak, szinte leellenőrízhetetlen forrásokkal. Nem tudom mi volt, objektíve az tény, hogy ebben az időszakban a Barca nyert 8 bajnokságot, és 11 kupát, aminek akkor még sokkal nagyobb presztizse volt. Az elnyomás az nem ilyen. Bár amúgy sem értem, hogy ez minket miben befolyásol. Nem akkor voltunk szurkolók, hanem most. Az "apák bűne" kérdés meg elég messze vezet innen.
Cseri írta:
2022.04.18. 13:37:52
Mindazon által a két klub játékosai, elnökei között messze nem olyan rossz a kapcsolat, mint a két csapat magyarországi szurkolói között, legalábbis, ami fórum szintjén megjelenik itthon.
Ebben egyetértünk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.04.18. 14:30:24

Kassandra írta:
2022.04.18. 13:22:40


Igen.
Nagyon erős önbecsapás, ha abból az egyetlen egy meccsből indulsz ki. Eleve nem volt Benzema, de még lehetne sorolni. Ha az az egy meccs alapján a Barca jobb csapat a Madridnál, akkor a Frankfurt is, remélem érted a logikát. ;)
De nem a Real elleni 4-0, ami kilóg a sormintából, hanem a Frankfurt elleni zakó, hiszen a válogatott szünet előtt komoly formában volt a csapat. Azóta van hullámvölgy, ez látszott már a németek elleni odavágón és a Levante ellen is. Most meg néhányan úgy akarjátok beállítani, mintha a Real elleni győzelem a semmiből jött volna, holott már előtte is hangos volt a sajtó a Barca jó formájától.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.18. 13:37:52

Kassandra írta:
2022.04.18. 13:22:40

A Real Madrid részéről volt olyan, hogy vezetőségi szinten a sajtóban üzengetve a Barcával foglalkozzanak, őket mocskolják? Na ez a kissebbségi komplexus.
Special Five korszak rémlik, ha már mocskolodásról van szó? Madrid fényes történelméhez a Franco korszak nem keveset tett hozzá, ha már tiszta politikáról beszélünk.
Mindazon által a két klub játékosai, elnökei között messze nem olyan rossz a kapcsolat, mint a két csapat magyarországi szurkolói között, legalábbis, ami fórum szintjén megjelenik itthon.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.04.18. 13:33:30

davi10 írta:
2022.04.18. 08:46:04
Kicsit már unalmas is, hogy visszajönnek mindenhonnan :D Nagyon szurkolok a City-nek, most úgy érzem, hogy ha bejutnak a döntőbe, akkor meg is nyerik.
Az megint szomorú, hogy megúsztak egy pirosat, A Chelsea ellen én még mindig nem értem a szabályt ami alapján elvették Marcos Alonso gólját, de ez nem von le abból, hogy nagyon egyben vannak. És fel nem fogom miért, mert nekem valahogy nem áll össze, hogy a fapofával rágózó Ancelotti így feltüzelné őket meccs közben. És a vadállat CR, Ramos sincs már ott.
Az meg már szinte gyanús, hogy az öregek végigtolják kb. az egész szezont, és még április-májusban is van kakaó.

A bajnoki cím innentől végképp nem kérdés, gratula, majd jövőre szorosabbá tesszük. Azért a BL-t nagyon nem szeretném, hogy behúzzák, de ha sikerül, akkor egyértelmű Benzema aranylabda.
Én nem nem zavarna, ha úgy nyernének, hogy jobbak az ellenfélnél. De általában nem azok. Főleg BL meccseken jön ez elő.
Atletico kihagyja a tizenegyest, majd rendes játékidőben döntetlen, erre a hosszabbításban hülyére verik őket.
Másik meccsn Ronaldo ollóz egy elképesztően magas labdát.
Bayern ellen Vidal kihagyja a büntetőt, majd kiállíttatja magát.
Liverpool Ramos fejberúgja a kapust és leszedi Salah-t a pályáról.
és még annyi ilyenre emlékszem. Bombariadó miatt félbeszakad a mérkőzés az utolsó 8 percet máskor játsszák le
Vihar miatt elmarad a Real meccs kb februárban, nem lehet pótolni, mert az ellenfél talán a celta az europa ligában játszik nincs szabad időpont csak valamikor májusban ezzel nyerik meg a bajnokságot. Persze a meccs rendes időpontjában pont gyenge formában volt a Madrid.
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.04.18. 13:22:40

Rivaldo11 írta:
2022.04.18. 12:08:16
Néha eljátszom a gondolattal, mi van akkor ha mondjuk 7:0 rá verjük őket - benne volt simán a meccsben. A szurkolóik akkor is ugyanúgy lelkendeznének Bl 4be jutással, bajnoki címmel?
Igen.
Nagyon erős önbecsapás, ha abból az egyetlen egy meccsből indulsz ki. Eleve nem volt Benzema, de még lehetne sorolni. Ha az az egy meccs alapján a Barca jobb csapat a Madridnál, akkor a Frankfurt is, remélem érted a logikát. ;)
Amúgy meg felesleges lenézni ezt a "mindenáron győzni akarást", a madridistáknak ezzel nincsen semmi baja. Nektek meg láthatóan rettenetesen csípi a szemeteket. De tudom, pont a "savanyú a szőlő" effektus miatt kénytelen vagy bizonygatni, hogy márpedig csak "szép" focival szerzett győzelem legitim. (eleve nem lehet meghatározni, hogy mi a szép foci, de mindegy, ilyen messzire már nem is merészkedem)A vezetésetek meg adja alátok a lovat, elnököstül, Xavistűl, Piquestől, hogy megbocsássa az éppen aktuális bukást az ezerfejű. Még a saját szurkolóikat is inkább bemocskolják, minthogy elismerjék, ha valamit más jobban csinál. A média meg támasztékot ad ehhez, mert nekik jön a klikk.
A Barcelona részéről pedig a szép játék követelménye ugyanúgy csak politikai jellegű népszerűséghajhászás, mint a Mes Que un Club, ez is évről évre lelepleződik. Eleve Crujjf előtt nem volt ez, az 90 év a történelmetekből másrészt ő is simán feladta a "szép" foci követelményét, ha a helyzet azt kívánta. Bemákoltátok Messit, és vele fel lehetett húzni ezt a kampányt, a tömegek meg tapsoltak hozzá, aztán ha nem úgy jön össze, akkor meg mehet a bűnbakkeresés. Tiszta politika.

A Real Madrid részéről volt olyan, hogy vezetőségi szinten a sajtóban üzengetve a Barcával foglalkozzanak, őket mocskolják? Na ez a kissebbségi komplexus.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.18. 12:08:16

Nagyon egyszerű : Nincs b tervünk, soha nem is volt. Komoly meccset rosszul játszva mi nem tudunk behúzni, következésképp amikor Bl-t nyertünk, akkor valóban mi voltunk Európa legjobb csapata. A realnal máshogy van. Tudni kell máshogy is nyerni, nekünk nem megy, ezért nincs pl több Bl győzelem a nevünk mellett. A PSG kB 150 percig teljesen más szinten játszott, mégis kikaparták. A Chelsea sem véletlen tudott egy hármast szórni nekik a bernabeuban. Messze nem olyan jók futballban, mint küzdenitudásban, de ez is ugyanolyan fontos. Mi mutattuk az utat hogy kell legyűrni őket. Agyon kell csapni, meg kell semmisíteni 90 percen keresztül. Néha eljátszom a gondolattal, mi van akkor ha mondjuk 7:0 rá verjük őket - benne volt simán a meccsben. A szurkolóik akkor is ugyanúgy lelkendeznének Bl 4be jutással, bajnoki címmel? Nekem-és biztos vagyok benne hogy még sokaknak itt-tuti rányomná a bélyegét az egészre.
És itt messze nem az a lényeg hogy mi mit értünk azzal a sikerrel.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.18. 11:13:54

csababarca írta:
2022.04.17. 23:18:11
Egyetértek, szerintem is a bl esélyesei.
A tartás miatt, amit az öregek adnak.
Nàlunk ők roppannak meg először és adják át a lúzer mentalitást, náluk meg ők villannak amikor kell.
Súlyos kontraszt.


Na de a sevilla kudarca jól jött nekünk, hozni kell a holnapit mindenképp.
A kérdés hogy ez vajon nálunk hol ment ez el? Nálunk sem nyeretlen 35 évesek alkotják az öregeket, hanem VB-EB és többszörös BL győztes játékosok akik nem akármilyen meccseken vannak túl.
Ehhez képest olyan lúzerkedésekbe voltak-vannak benne,mintha előtte csak sörmeccseken játszottak volna ahol nincs nyomás, ellenséges közönség.
3-0-s előnynél ha kaptak egy gólt már fejben beléjük lett kódolva hogy ebből kiesés lesz és ettől rettegnek.

Ehhez képest a Realnál pont a fordítottja, 0-2-nél is elhiszik hogy megfordíthatják és olyat tolnak hogy jellemzően sikerül is.Modricék 35 évesen, zsáknyi Bl és stb megnyerése után úgy hajtanak mintha életükben nem nyertek volna.

Sajnos a Valverde-Setien-Koeman-féle "Ne kockáztasson senki mert mindmeghalunk, sportpszichológus felesleges, erőnléti edzések csak dísznek vannak"-féle mentalitás kinyírta a csapatot fejben és fizikálisan is.
Idén Xavival ezen azért sikerült már fejleszteni, de az állást a siker-blama arányban 3-2-re mondanám, ami nem a legjobb de jelentősen fejlődtünk, és nyáron egy rendes alapozással és jó igazolásokkal(és Fati plsss [-o< ) szép reményeink lehetnek..
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.18. 08:46:04

Kicsit már unalmas is, hogy visszajönnek mindenhonnan :D Nagyon szurkolok a City-nek, most úgy érzem, hogy ha bejutnak a döntőbe, akkor meg is nyerik.
Az megint szomorú, hogy megúsztak egy pirosat, A Chelsea ellen én még mindig nem értem a szabályt ami alapján elvették Marcos Alonso gólját, de ez nem von le abból, hogy nagyon egyben vannak. És fel nem fogom miért, mert nekem valahogy nem áll össze, hogy a fapofával rágózó Ancelotti így feltüzelné őket meccs közben. És a vadállat CR, Ramos sincs már ott.
Az meg már szinte gyanús, hogy az öregek végigtolják kb. az egész szezont, és még április-májusban is van kakaó.

A bajnoki cím innentől végképp nem kérdés, gratula, majd jövőre szorosabbá tesszük. Azért a BL-t nagyon nem szeretném, hogy behúzzák, de ha sikerül, akkor egyértelmű Benzema aranylabda.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.04.18. 08:32:03

Simán hozzák a ligát majd és esélyes hogy a BL-t is behúzzák. Rohadt szomorú ez nekem, de el kell ismerni hogy jók. Lehet itt degradálni őket hogy megcsaptuk 4-0ra a Realt, de minket meg a Frankfurt. Kit érdekel hogy 4-0ra nyertünk ellenük ha simán behúzzák a ligát és a BL-ben még mindig ott vannak. Nem lehet más tenni csak gratulálni nekik, mert megérdemlik.
Csak is Puyol
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.18. 01:37:05

Tivadar6 írta:
2022.04.18. 01:11:14
Tesco gazdaságos Real? :lol:

Akkor a barcelona mi?
Most árazta be őket egy német középcsapat, és akkor az elmúlt évek eseményeit inkább hagyjuk is, miközben ők idén is a legnehezebb ágon ott vannak a legjobb 4 között, és a bajnokságban is óriásit menetelnek, ezeket elvitatni tőlük nonszensz.

Nyílván lojális vagyok, imádom a barcelonát, de azért amit ők most csinálnak, azt akkor is elismerem, ha utálom őket.
Bizony az. Recseg ropog, az öregek húzzák, akiknek már nincs sok hátra a pályán.
Játékban semmi extra, küzdés van, ez tény.
Beárazást hagyjuk, nálam a 4:0 is az.
Azt meg nem tudom hol olvastad, hogy a ligát nem érdemlik meg. Megérdemlik természetesen, már csak azért is, mert mi csak Xavi óta veszünk részt érdemben a ligában.
Én nem is gondoltam volna hogy lehet bármilyen sanszunk, még ha itt kikaptak volna, akkor sem.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2022.04.18. 01:11:14

Tesco gazdaságos Real? :lol:

Akkor a barcelona mi?
Most árazta be őket egy német középcsapat, és akkor az elmúlt évek eseményeit inkább hagyjuk is, miközben ők idén is a legnehezebb ágon ott vannak a legjobb 4 között, és a bajnokságban is óriásit menetelnek, ezeket elvitatni tőlük nonszensz.

Nyílván lojális vagyok, imádom a barcelonát, de azért amit ők most csinálnak, azt akkor is elismerem, ha utálom őket.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.18. 00:26:49

Csodálatos, amit művelnek tényleg, erőnlétben, küzdésben, fejben, mindenhogy. Jobbak vagyunk már náluk játékban, ha megy nekünk, ez nem kérdés, de ahogy ezek felszívják magukat a fontos helyzetekben, az megsüvegelendő, tombolnék a meccseiken, ha Reál fan lennék, nagyon szerethetőek. 34-36 évesek vezérletével, kegyetlen.

Sajnálom, hogy nem a Poolt kapták. Ők City szinten vannak, csak sokkal jobbak fejben. Két meccsen a vörösök megvernék a Madridot, a döntőben ki tudja, ha oda bejutnak a fehérek, az már 60-40 lesz nekik, egy meccsen lehet, hogy ők a legjobbak most sajnos.

Persze át kéne menni a City-n, de ők most nagyon nincsenek jó passzban, 45%-ot simán adok ellenük esélyként.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.17. 23:36:27

De pont ez az. Futball terén bőven verik őket, csak kaparnak, mennek. Bucira kell verni, nem megállni 2 gólnál. Csak azt sajnálom, hogy nem egy hetest vertünk nekik.
Amúgy meg ez az eredmény valóban jó nekünk, holnap nyerni kell.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.04.17. 23:29:58

Nehéz őket megverni, mert van tartásuk.
Szerintem ezt kár vitatni, hogy ez a talán legnagyobb erősségük.
És a bl-hez ez kell, a bajnokság ezen szakaszában a rangadókon ez kell.

Az hogy mi a reális nehéz megítélni.
Egy psg, chelsea pakkon mentek át, úgy, hogy a psg 2-0ra ment összesítésben, a chelsea meg 0-3ra a meccsen, egyel összesítésben.
És visszajöttek.
120 percet toltak szerdán, ma se fáradtak el, adták fel, pedig megtehették volna mert egy vereség se lett volna tragédia.
De nem tették, én ezt csodálom és irigylem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.17. 23:25:43

csababarca írta:
2022.04.17. 23:20:50
Rivaldo11 írta:
2022.04.17. 23:18:21

Nemrég volt egy meccs ahol elég volt a tilitoli, asszem ' valami 4:0 lett.
Ja de tudom, elengedték a meccset.
Szerintem távol álltunk a tilitolitól azon a meccsen, de te tudod.
Egy meccsből indulsz ki, ezen az alapon a frankfurt meg jobb nálunk.
A city tipikus balfék csapat a bl-ben, persze adja az ég hogy kiejtsék a realt, én örülnék neki a legjobban.
Nem egy meccs a lényeg, ez egy erősen Tesco gazdaságos real, és az a 4-es reálisabb, mint az, hogy a bl4 ben vannak. A ligát nem ma buktuk, hanem összel természetesen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.04.17. 23:20:50

Rivaldo11 írta:
2022.04.17. 23:18:21

Nemrég volt egy meccs ahol elég volt a tilitoli, asszem ' valami 4:0 lett.
Ja de tudom, elengedték a meccset.
Szerintem távol álltunk a tilitolitól azon a meccsen, de te tudod.
Egy meccsből indulsz ki, ezen az alapon a frankfurt meg jobb nálunk.
A city tipikus balfék csapat a bl-ben, persze adja az ég hogy kiejtsék a realt, én örülnék neki a legjobban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.17. 23:18:21

csababarca írta:
2022.04.17. 22:55:43
Nem tudnak kikapni, city is felkötheti az alsót, mert nem lesz elég a tilitoli a real ellen.

De jobbak vagyunk náluk, higyjük ezt :lol:
Nemrég volt egy meccs ahol elég volt a tilitoli, asszem ' valami 4:0 lett.
Ja de tudom, elengedték a meccset.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése