Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.11.26. 14:46:44

daffy írta:
barcafan0911 írta:"Győzzőn a jobbik csapat a Clásicon, a jobbik csapat pedig a Madrid lesz." Cristian Ronaldo

Eggyel több ok hogy megverjük a madridot. Bár szerintem ha 8:0-ra nyernénk, ez akkor sem fogná be a pofáját. :roll:
ez teljesen korrekt. egészséges önbizalom és kellő tisztelet(márha olvastad az egész nyilatkozatot). tudja,hogy a barca a jobb csapat,de nem mondhatja h most szétrúgják a hátsónkat,arról nem is beszélve,hogy a labda gömbölyű és eddig is voltak már csodák. :wink:
Korrekt nyilatkozat számomra valahogy úgy néz ki,hogy győzzön a jobbik és mi mindent meg fogunk tenni hogy a mi csapatunk legyen az.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.11.26. 14:34:52

Ez most mi? :D Mi volt benne a dobozban?
KépKép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.11.26. 14:26:01

barcafan1988 írta:Sztem ez sem rossz! http://www.youtube.com/watch?v=sO4pWLJg ... re=recentu :D Pep lovaggá üti Messit!:D
Nekem a Real Madrid szimbolizálása a sárkánnyal tetszett a legjobban :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép
barcafan1988
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009.05.03. 01:50:15
Tartózkodási hely: Kecskemét

2010.11.26. 14:10:55

Sztem ez sem rossz! http://www.youtube.com/watch?v=sO4pWLJg ... re=recentu :D Pep lovaggá üti Messit!:D
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.11.26. 13:26:55

Ez marha nagy :D
Juhuuuuuuuuuuuuuuuu!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.26. 13:24:26

Most már nincs is értelme lejátszani a meccset úgy gondolom :)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2010.11.26. 13:21:12

"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
barcafan1988
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009.05.03. 01:50:15
Tartózkodási hely: Kecskemét

2010.11.26. 12:55:32

Az rendben van h mindenki tisztel mindenkit, de mikor kezdődik mááááááááár! :D Minden percben eszembe jut, alig várom! Jah, és facebookon felhívás a hivatalos Barca honlaptól, lecserélni a profilképet a arra ami mozaik lesz majd a Barca-Realon! Ezzel is kimutathatjuk elkötelezettségünket és szeretetünket a Barca iránt! Visca Barca, Visca Cataluna!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.26. 11:46:55

"Tisztában vagyunk vele, hogy nem lesz könnyű meccs, mert a Barcelona fantasztikus csapat, jó játékosokkal és kiváló edzővel – vélekedett Ronaldo. – Nem egy-egy játékosra kell figyelnünk a Barcelonából, hanem az egész csapatra.”-----gondolom sokan olvasták a "nagyra becsült" NSO-n a cikket, mely azért elmondható abszolút tisztelettudó, de kellő "vagányság" is van benne (Nagyon izgalmas mérkőzés lesz, de a jó sorozatunkat figyelembe véve szerintem győzni fogunk)!Lehet már belinkelte valaki, akkor elnézést.....
Ronaldo sportemberhez méltóan nyilatkozott, ez most meg süvegelendő, s talán a kritikusai is elismerik ezt!

Ezt írtam tegnap, köszi daffy hogy megerősítesz :lol: Teljesen normális interjú volt, s válaszok Ronaldoval!Azt az egy mondatot, kiragadni, hogy a jobbik győzzön és az a Real.....Nincs ezzel semmi gond a többi mondat tudatában!És Mourinho is megszokta adni a tiszteletet!Nem csak Pep és a játékosaink!Ez a természetes, mindenki tudja, hogy a másik fél is erős!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.26. 11:39:03

barcafan0911 írta:"Győzzőn a jobbik csapat a Clásicon, a jobbik csapat pedig a Madrid lesz." Cristian Ronaldo

Eggyel több ok hogy megverjük a madridot. Bár szerintem ha 8:0-ra nyernénk, ez akkor sem fogná be a pofáját. :roll:
ez teljesen korrekt. egészséges önbizalom és kellő tisztelet(márha olvastad az egész nyilatkozatot). tudja,hogy a barca a jobb csapat,de nem mondhatja h most szétrúgják a hátsónkat,arról nem is beszélve,hogy a labda gömbölyű és eddig is voltak már csodák. :wink:
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2010.11.26. 11:34:44

Ha a Barca játsza a saját játékát, akkor a real meg is feszülhet, akkor sem tud mit kezdeni a játékunkkal. Ugyanis nem lesz náluk a labda, úgy viszont nehéz... :D
Én sima Barca sikert várok (3:0), mert igaz, hogy a real a bajnokságban még nem kapott ki, de erős ellenféllel még nem is nagyon játszott (BARCA, Valencia, Sevilla, Villarreal). Tavaly rekord pontszámmal lettek másodikok, és oda vissza vertük őket. Az idei bajnokságban is ez lesz!

Hajrá Barca!
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.11.26. 11:14:52

detabarca írta:
barcafan0911 írta:"Győzzőn a jobbik csapat a Clásicon, a jobbik csapat pedig a Madrid lesz." Cristian Ronaldo

Eggyel több ok hogy megverjük a madridot. Bár szerintem ha 8:0-ra nyernénk, ez akkor sem fogná be a pofáját. :roll:
Ha máshogy érzi, akkor se mondhatja, hogy a Barca lesz a jobb. Hogy nézne az ki, ha mondjuk Xavi azt mondaná, "sztem a Real fog győzni." ?
Remélem most is csak egy vesztes derbi jut CR-nek, mint eddig.
Az a különbség a két csapat között, hogy a reálnál sem a játékosok sem az edző nem fogja magát vissza ha nyilatkozni kell. A Barcánál viszont más a helyzet, Pep és a játékosok is még a leggyengébb ellenfélről is tisztelettudóan nyilatkoznak. Igaz hogy 1x-2x becsúszik egy két érdekes nyilatkozat nálunk is, de a Barcánál ismerik azt a fogalmat hogy illem. Én nagyon örülök hogy nem megyünk bele a szócsatákba amit a madrid kezdeményez, a Barca ettől az erényétől csak még nagyobb lesz. 8)
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.26. 11:12:54

mekkora írta:Amugy en nem talälom rossz ötletnek a real m. magyar oldalän hogy a merközes idöpontja melle kiteszik a streameket is.
A Barçások meg vannak olyan leleményesek, hogy megtalálják maguknak. :D Amúgy aki rutintalan, az is megtalálja a távkapcs topikban, csak hát sokszor nehéz odáig eljutni, ezért a vakok sokszor kéregetnek meccsek előtt streameket. :P
Kép
Kép
Kép
Avatar
mekkora
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2009.06.11. 16:02:57
Tartózkodási hely: Magyarország

2010.11.26. 10:58:27

Amugy en nem talälom rossz ötletnek a real m. magyar oldalän hogy a merközes idöpontja melle kiteszik a streameket is.
Ma 3 órát álltam a parkolni tilos zónában, holnap megpróbálom ugyanezt autóval .
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.26. 10:32:54

barcafan0911 írta:"Győzzőn a jobbik csapat a Clásicon, a jobbik csapat pedig a Madrid lesz." Cristian Ronaldo

Eggyel több ok hogy megverjük a madridot. Bár szerintem ha 8:0-ra nyernénk, ez akkor sem fogná be a pofáját. :roll:
Ha máshogy érzi, akkor se mondhatja, hogy a Barca lesz a jobb. Hogy nézne az ki, ha mondjuk Xavi azt mondaná, "sztem a Real fog győzni." ?
Remélem most is csak egy vesztes derbi jut CR-nek, mint eddig.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.11.26. 10:10:07

"Győzzőn a jobbik csapat a Clásicon, a jobbik csapat pedig a Madrid lesz." Cristian Ronaldo

Eggyel több ok hogy megverjük a madridot. Bár szerintem ha 8:0-ra nyernénk, ez akkor sem fogná be a pofáját. :roll:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.26. 08:50:39

Léfe írta: A gólhelyzeteket pedig be kell rugni.
Itt is ott is lesznek helyzetek bőven szóval döntő fontosságú lesz a helyzetkihasználás. Ez mondjuk minden meccsen így van, de hétfőn mindennél jobban számít, hogyan játszik a 2 csapat a kapu előtt illetve hogyan véd Casillas és VV. Én úgy érzem ez a klasszikus nem a középpályán dől majd el.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.11.26. 08:37:42

Én is ugy gondolom nem itt dől el a bajnokság - és mégis. Tavaj mind a kétszer nyertünk, de ha Madridban ahol 2-0-ra nyertünk, ők nyernek most a Madrid a cimvédő. Három éve pontegyenlőség volt és az egymás elleni eredmény döntött oda. Persze ellenpélda is van, de azért látszik, hogy fontos az eredmény. Főleg azért mert -sajnos !?!?- mind a két nagycsapat képes verni a bajnokságban bárkit, akár idegenben is. Ennyire rég távolodott el a kettőtől a többi a Valencia, Sevilla,Villareál, régebben a Depor is. Ezért /is/ nyerni kell, mert komoly hátrányt nehéz behozni. Tartom a véleményt, hogy erős középpályás letámadás kell, mert átfutnak rajtunk, hiszen nagyon gyorsak. A gólhelyzeteket pedig be kell rugni.
Fecó
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.11.26. 00:34:17

cyrax írta:
zsírosdeszka írta:
Azért várjuk meg a hétfő estét. Kíváncsi leszek, hogy így lesz-e.
Ebben egyetértek, nem kell a nagy arc, mert háromesélyes a meccs, mint minden Clasicó...
Nem azt írtam,h így lesz,hanem azt,h remélem :P

Egyértelmű,h abszolút háromesélyesnek indul minden Klasszikus,bár mindig ugye a hazait tartják kicsit sanszosabbnak.

Természetesen minden Clásicóhoz úgy állok hozzá,h minél több gombócot nekik,aztán ha úgy jön ki,akkor legyen egy,de azzal nyerjünk :P A döntetlen meg legvégső esetben,az már tényleg all in :lol:

Nem arcoskodni akartam,bár tényleg úgy jöhetett le belőle.Tartok a meccstől,mint mindig egy Klasszikus előtt -főleg ilyen kulcsfontosságú derbik előtt- ,de ugyanakkor ismerve a BARCA képességeit,nagyon magabiztos is vagyok.Erősebbnek érzem a csapatomat,de ettől még ugye le is kell játszani a meccset.A labda meg még mindig gömbölyű...
De amíg az a gömbölyű labda Messi lábához van kötözve,addig nem aggódom egy fikarcnyit sem 8)

Tippem 3:0 (a legnagyobb tisztelettel persze :wink: )Aztán mondom,legyen 1,de az 3 pontot érjen :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.25. 21:11:16

LG írta:Ez van, sosem voltam jó matekból.
Pedig A32-szerda=4 :lol: Te is megerősítetted :lol:
on:
"Tisztában vagyunk vele, hogy nem lesz könnyű meccs, mert a Barcelona fantasztikus csapat, jó játékosokkal és kiváló edzővel – vélekedett Ronaldo. – Nem egy-egy játékosra kell figyelnünk a Barcelonából, hanem az egész csapatra.”-----gondolom sokan olvasták a "nagyra becsült" NSO-n a cikket, mely azért elmondható abszolút tisztelettudó, de kellő "vagányság" is van benne (Nagyon izgalmas mérkőzés lesz, de a jó sorozatunkat figyelembe véve szerintem győzni fogunk)!Lehet már belinkelte valaki, akkor elnézést.....
Ronaldo sportemberhez méltóan nyilatkozott, ez most meg süvegelendő, s talán a kritikusai is elismerik ezt! :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.25. 20:53:13

Ez van, sosem voltam jó matekból.
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.25. 19:03:25

Pocsa11 írta:Lehet én nem számolom jól, de nem kettő lesz akkor?
De igen. LG írta rosszul, mert most 1 pont van közte.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Pocsa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2008.02.18. 21:07:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.25. 18:47:08

LG írta:ha nyerünk, még akkor is csak 1 pontra megyünk el
Lehet én nem számolom jól, de nem kettő lesz akkor?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.25. 18:24:52

Bob_Marley írta:Egyetértek azokkal akik azt írták hatással lehet, egy két meccsre, de nem az idényre!Ez butaság!Messibest jól írta, van még 25 forduló ezen kívül...
Ez igaz, de abból a 25-ből hányon veszt majd vajon a két nagy pontokat? Sztem nem sokon, ha ilyen szoros a versenyfutás, akkor mind2 csapat nagyon koncentrálni fog, bárki legyen az ellenfél, és úgy gondolom, h 2-3 meccsnél nem lesz több x vagy vereség egyik csapatnak sem. A Madrid már évek óta nagy stabilan hozza a meccseit, néha iszonyatos gyatra játékkal, de vhogy behúzzák a legtöbbet. Tavaly is döntő jelentőségű volt, h 6 pontot hoztunk ellenük. (vagy akár mondhatjuk, h 12-t vertünk rájuk, mert ugye a Madridnak -6, nekünk +) Én emiatt mondom, h ha kikapunk, akkor majdnem biztos vagyok benne, h bajnok a RM, döntetlennel is inkább ők járnak jól, ha nyerünk, még akkor is csak 1 pontra megyünk el, és ők javíthatnak otthon. Szóval számunkra nagyobb a tét. Győzni kell, és sztem fogunk is, nem szoktam fogadni meccsekre, de most asszem fogok erre.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.25. 18:03:16

Bob_Marley írta:Egyetértek azokkal akik azt írták hatással lehet, egy két meccsre, de nem az idényre!Ez butaság!Messibest jól írta, van még 25 forduló ezen kívül...4 ponttal elmennek, az valóban soknak tűnik, mert mégiscsak 2 meccs!Ha mi nyerünk akkor vezetünk 2vel, ami gyakorlatilag semmi!1 x és oda az előny!Szval fontos meccs, egyértelmű, de nem akkora jelentőségű!Majd a visszavágó Madridban, na az kemény lesz!Ha így termeli a gólokat pontokat mindkét csapat, akkor az lehet a sorsdöntő!Persze mi is hullajtunk pontokat, ők is, de még van egy rakás meccs!Sérülés eltiltás, elfújják a meccset, tudom is én..... :lol: Én ezért gondolom, hogy iksz lesz!Madridnak nem kell kockáztatni, mert vezetik a tabellát, s nem találja meg őket a sajtó, ha "csak" 1 pontot visznek haza, sőt elmondhatják, hogy még ennyi se jött össze mostanában......Mi meg otthon vagyunk 98000 ember, rivális csapat, de nem mehetünk fejjel a falnak, nyugodt szervezett játékkal kell előrukkolni, s meg lehet a győzelem!De a védekezésre is nagyon kell koncentrálni, mert egy esetleges madridi első gól....Persze tudom 6:2nél is fordítottunk, s képes is a csapat fordítani, de az nagyon nehéz lesz!Én egy iksszel nem lennék csalódott, a győzelemben persze reménykedek, de óvatosság van bennem!Inkább legyen 0:0 mint 0:1.....De meglátjuk úgyis! :lol: És ahogy Mourinho mondta 1 biztos november 30-a Kedd :lol: Minden más talány......
Abszolút egyetértek. Én viszont nagyon remélem hogy nyerünk,az X szerintem kizárt cél a Barcának(bár az sem lenne rossz..)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Válasz küldése