Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.30. 01:05:05

olvastam egy nagyon jó megjegyzést:

"Mourinho-val a Madrid nem csak, hogy nem tanult meg nyerni, de veszíteni is elfelejtett." by Rizla ;)
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.11.30. 01:02:22

Tivornya írta:A különbség???

A BARCA tudott emelt fővel sorfalat állni!!!

a madrid még egy aprócska bajnoki meccset sem tud ugyanígy elveszíteni...évek óta :lol:
No igen és itt mutatkozik meg,hogy a Real mit is vesztette el igazán!A méltóságát!A mostani Realból jónéhányan nem méltóak erre a mezre!Alázzák,sárba tapossák a klub hírét!Nem hinném hogy Zizuék nekiáltak volna rugdosódni meg edzőt lökdösni,hasonló helyzetben!Vagy Puskásék,vagy bárki is,nem mert volna így viselkedni a múltban!Eszükbe sem jutott volna a 93.percben rárúgni Messi bokájára,vagy fellökni a válogatott beli csapattársukat,akivel nem mellesleg barátok!Egy ekkora klub játékosai sok kisgyereknek példaképek,ezt nem lehet művelni!És amíg ez a mentalitás nem változik nem is lesz a Realból rendes csapat az fix!Megjegyzem Mou nem pont a legjobb személy volt edzónek,ha lehet vele még pökhendiebbek lettek a játékosok!És minden tiszteletem a régi madridoké,a mostani gárda meg szégyelheti magát!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Esteban
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.11.29. 23:40:20

2010.11.30. 00:51:09

lui1698 írta:Ha az nem megalázó, hogy a sarokpasszt sarokkal adjuk vissza, meg hogy Busquets félpályáról ívelget kapura akkor mi az kedves Mú? :)
No ez volt az a pillanat, amikor kimentem rágyújtani...
Egyszerűen nem volt középpályánk, voltak védők és támadók , de középen 2 ember rohangált jobra balra.
Hala Madrid !!!
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.11.30. 00:48:20

Akkor jó,nemcsak én láttam/látom így,a hsz-ed második felét meg teljesen adom!
Biztos beteges dolog,mert nem mondhatnám hogy rossz volt a Realt így látni,de végtelenül elszomorító minden 5 gól ellenére,hogy idáig juthat az egyik legnagyobb Klub...

Nem biztos hogy Mu személye szerencsés választás volt,ha csak a Madridot,mint Klubot nézzük..
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.11.30. 00:47:42

Körülbelül ekkora különbség van Messike és roncika között. Hosszabb gondolatmenetet a meccsről majd alvás után írok.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.11.30. 00:46:33

Nem idézek senkit...a madridból egyedül Casillas az, akit tisztelek-becsülök...és sajnálom, h ilyeneket kell átélnie évek óta, pedig a "világ legjobb kapusa" :lol:
tényleg sajnálom Casillas-t... :oops:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.30. 00:42:24

Tivornya írta: A BARCA tudott emelt fővel sorfalat állni!!!

a madrid még egy aprócska bajnoki meccset sem tud ugyanígy elveszíteni...évek óta :lol:
Ez így van. És bár nekem is úgyanúgy szúrja a szemem, mégis inkább annak drukkolok, hogy minél előbb visszaszerezze a csapat a tartását. És ezt látom Cassillas szemében is évek óta.....Ellenben örülök, hogy Raúlnak ezt már nem kellett a csapat tagjaként átélnie.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2010.11.30. 00:39:00

Eljött az idő, hogy összeszedjem a gondolataimat a mai meccs után. Kérlek olvassátok el, nem leszek hosszú, és kíváncsian várom a reakciókat.

A focihoz rengeteg alázat kell. Az amit a Barca képvisel, abban bőven akad alázat a futballal szemben. Ez jelenti a szignifikáns különbséget a két klub közt.

A Madriddal szeretnék kicsit foglalkozni. Mi az oka annak, hogy egy Almeria képes 8-0 ra kikapni méltóságteljesen, még egy 'galaktikus' gárda nem?
Látva Ramos őrjöngését, CR7 (Aki inkább egy márkanév mint egy focista) tehetetlen arckifejezéseit, Alonso rugdosását úgy éreztem meg kell kérdeznem titeket, hogy jól gondolkozom-e?
Véleményem szerint mindenre visszavezetve a vezetők mentalitása az oka az alázat elvesztésének. Egy öt évvel ezelőtti Madrid előtt fejet hajtok nagyságuk miatt, de ez a mai bagázs egy csürhe, már bocsánat a szóért. Kíváncsi lennék, hogy egy most Schalke-ban játszó Raul mikor tett volna olyat azokkal, akikkel nemrégiben még VB-t nyert? (Természetesen ez Ramos-ra igaz.) Nem a nagyképű, ámde valóban tehetséges futtbalistából, Ronaldóból lesz legenda, hanem Messiből, akinek egy szava nem volt a meccs folyamán. Vajon miért? Mert van benne alázat. Fontos a klubhűség. Mourinho jó edző, igen, de az ilyen 'világpolgár' sehova sem tartozom mentalitás nem tesz jót az európai futballnak. Nem vagyok híve a nyilatkozat csatározásoknak, de kíváncsi vagyok mit fog Mourinho kifogásolni a meccs után. A második gólnál azon gondolkoztam, hogy vajon a bíró lesz-e az oka, vagy az idő a vereségnek. Igen, az edzőnek kellene alázatra tanítania a játékosait. Ez az ami nem jellemző a mesterre. Igen, kell tartás egy csapatnak, de az ne menjen át önteltségbe. Kétségtelen, megkérdőjelezhetetlenül jó edző, de emberileg sok más edzővel szemben alul maradna. Ez a Barcelona, ha ma kikapott volna, nem rendez a nevéhez nem méltó balhét a füvön. Nem volt méltó az a Real Madridhoz, amit ma a pályán láttunk. Remélem a madridisták nem a támadó jelleget fedezik fel a gondolataimban, hiszen a tiszta futball híve vagyok. Őszintén remélem, hogy lesz még olyan nemes ellenfelünk, mint egykor volt!

Üdv, G
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.11.30. 00:37:29

A különbség???

A BARCA tudott emelt fővel sorfalat állni!!!

a madrid még egy aprócska bajnoki meccset sem tud ugyanígy elveszíteni...évek óta :lol:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.30. 00:37:11

Ha az nem megalázó, hogy a sarokpasszt sarokkal adjuk vissza, meg hogy Busquets félpályáról ívelget kapura akkor mi az kedves Mú? :)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 00:37:11

Barca: egy tökéletes meccs...
Real Madrid: ami tisztelet volt feléjük az a mai napon ködbe vész és ezek után tisztelet egy nagy 0, de
Z.Iván...Barca szurkoló létedre,hogy tudtál (mertél?) világ szeme láttára egy 1-1 döntetlent tippelni? Nálam a minimum 2-1 lett volna.
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.11.30. 00:35:29

Very Happy Amúgy egész korrekt nyilatkozat, de azt még mindig nem képes elfogadni, hogy jobb játékosok alkotják a Barcát...
Ez még az is lehet hogy így van, de mindenesetre: nem ez számít. Nem elsősorban ettől vagytok jobbak. Még csak nem is a labdatartás miatt, az csak következmény. A csapatmozgás és az együttes letámadás a kulcsfaktorok, ezen alapul a modern foci, és ezt a Barcelona felismerte és csúcsra pörgette.

Szerk: amit mondott, igaz. Csekély remény, de kell valamibe kapaszkodni nem csak a szurkolóknak, de a csapatnak is. Most érted, nem mondhatja hogy sosem leszünk ilyen jók, adjuk oda nekik a címeket, majd talán 5 év múlva, ha kiégnek néhányan.
Az meg sületlenség, hogy ez nem volt megalázó. Nagyon is az volt. Főleg h félórával előtte és 4-0nál megálltunk, pedig dupla ekkora gyalulás is lehetett volna.
Valóban az volt, de csak ismételni tudom magam, miért is kellett ezt mondania. Sokszor túl van misztifikálva, de most egyszerűen tényleg nemnagyon mondhatott volna mást. A leállással nem értek egyet, nézd meg hogy ünnepelték az 5.ket. Annyit akartatok pakolni, amennyit csak lehet. Jogosan, nincs ezzel semmi baj, ha el lehet páholni a legnagyobb riválist, el is kell.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Halfkey 2010.11.30. 00:39:51-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 00:34:36

Nincs szó bíróról, de igazán arról se hogy fenébe jajj de jó volt ma ez a csapat, nem volt esélyünk. Hanem hogy kész csapat, én meg építkezek, amúgy se volt esélyünk, ennyi. Picit több elismerést vártam volna, főleg ellensúlyozandó azt hogy milyen véleményeket mond néha a játékosainkról, akik most megadták neki.
Persze Joséhoz képest visszafogott.

Az meg sületlenség, hogy ez nem volt megalázó. Nagyon is az volt. Főleg h félórával előtte és 4-0nál megálltunk, pedig dupla ekkora gyalulás is lehetett volna.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.30. 00:32:02

Esteban írta:...Lehet, sőt biztos h jobb csapat a Barca de akkor is lehet méltósággal kikapni...
Köszi az újabb méltóságteljes hsz-t! Az idézett mondatoddal pedig sokadmagammal teljes mértékben egyetértek. Sajnos nem ez volt az első klasszikus, ahol a méltóság hiányzott a csapatodból! Bízom benne, hogy minél hamarabb megtaláljátok a helyes utat, és én is újra egy tiszteletre méltó ellenfelet láthatok majd a Madrid színeiben!
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.11.30. 00:31:44

A sport szellemisége alapból megköveteli,hogy ilyenkor örüljünk,és azt is teszem.

:-)

De amellett nem nagyon tudok elmenni hogy ilyen hentesmunkát egyébként megengednek,nem csak a Madridnak,bárkinek...

Szerintem ez megye 2ben sem fér bele,csak az más világ....
Nameg hazai:-)

Szóval minden örömöm ellenére általánosságban jó lenne ezeknek gátat szabni,felkészült játékvezetőket alkalmazni,és nem figyelmen kívül hagyni,hogy azért a jóöreg Jose Chelsea nevű csapata ezt már bemutatta ellenünk 2 meccsen,csak ott még sárgák sem röpködtek....

Hála az égnek nem lett belőle sérülés,de olyan megmozdulások voltak,és nem csak 1,amiben nagyon komoly, akár pályafutást is érintő sérülések is kialakulhattak volna....

Ráadásul a Madrid az elmúlt évekhez képest már akkor is elismerésre méltó lett volna hacsak emelt fővel lesétál a végén,mert jó,igen jó kis csapat az...

De ez, ez ....
Nemtudom.

Én rohadtul ideges vagyok még mindig...

Picit megmutatták miért zuhan a Madrid népszerűsége az elmúlt években...

Ezekkel együtt fociforradalom amit láttunk!!!!!

SZÉP VOLT FIÚK!!!

Ja és bocs hogy hosszú lesz,de azt még megjegyezném,hogy (bár én sosem voltam elalélva tőle),de az Isteni José-nak azért mint tekintéllyel bíró mágus istenségnek tudnia kellene kontroll alatt tartania ezeket a játékosokat,a saját csapatát,ami nem nagyon ment,és ezt furcsállom...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ALEXDP 2010.11.30. 00:39:30-kor.
Avatar
Barbas
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2005.07.18. 23:06:33

2010.11.30. 00:28:40

Ti nem vártátok meg Kutnahorszky Jóska barátom zenekarát a vacsora után, pedig nagy buli volt, egész hajnali 3-ig ment a hacacáré, ekkor már jobbank láttuk nyugovóra térni, tudni illig hétvégén vendégségbe megyünk egy nálatok komolyabb társasághoz és ki kell magunkat pihenni. (már nem a veletek elfogyasztott vacsora fáradalmait, hanem a tánc okozta izomgörcsöket kell kikúrálni)



Nagyon nagy!!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.11.30. 00:27:45

Juhúúúú!!! :D Én ennyit tudok elsőre mondani.Köszönöm Fc Barcelona ezt a csodás estét.Köszönöm ezeket a gyönyörű gólokat,köszönöm a csodás játékot,köszönöm,hogy láthattam Mourinho és Ronaldo öntelt fejét kicsit másképp...megsavanyodva,köszönöm a gálát és köszönöm,hogy megaláztátok a Real Madridot.

Valencianak meg van adva a sansz Ramos,Pepe,Carvalho nem lesz.Ki kell használni.

FORCA BARCA!!!!!!
Kép
Avatar
Bapszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:53:16

2010.11.30. 00:26:43

Mondanom sem kell, hogy életem eddigi egyik legszebb estéje ez!!!
Imádom a csapatomat és imádom látni a különbséget emberi kvalitásokban is az ellenfélhez képest!
Ez a Barca minden héten megerősíti bennem,hogy legalább egy jó döntést hoztam már földi pályafutásom során, ezért szeretném ezúton is megköszönni magamnak, hogy ezt a Mes Que Un Clubot választottam!

Akinek kételye volt azt illetően,hogy Guardiola van-e akkora edző mint Mou....annak ajánlom figyelmébe a következő néhány beszédes adatot!!!

Gól;9.perc,17.perc,54.perc,57.perc,90.perc
A kérdés:Melyik volt az a perc a találkozón amikor nem a Barcelonánál volt a labda és a madrid akarata érvényesült bármiben?
A válasz: Semelyik! Ugyanis a meccs elötti taktika és a szünet utáni megbeszélés is"talán" azt mutatja,hogy ma este Guardiola nagyon nagyon megalázta Mou.-t!
De ha ez nem elég,akkor mondja meg nekem bárki,hogy a nagy Mourinho mit művelt ,amikor behozta Diarrát Özil helyett, majd pedig Arbeloát Marcelo helyett!Mi volt a koncepció?Ő sem tudta,hogy kéne belenyúlni a meccsbe?
Talán mégsem tud mást M. mint egy előre eltervezett szigorú és eredményes taktika némi média manipulálás és egy kis színház a színpad mellett?
Guardiola szerintem megmutatta,hogy nincs különbség köztük....szakmailag! Sőőőőt!

!!!Visca el BARCA!!!! :)
Esteban
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.11.29. 23:40:20

2010.11.30. 00:26:19

Szép jó estét mindenkinek!! (gondolom megvan)

Tényleg csak gratulálni szeretnék, nem is a győzelemhez, inkább a csapathoz. Ilyen csapat nem minden 5 évben érik be, és még van is benne jó pár sikeres év.
A meccsről csak annyit, hogy egyszerűen nem tudtunk labdába érni és ilyen pontos passzokat már rég nem láttam a Barcától sem. Nagyszerűen játszottak, gratula.
A Madridról meg annyit h ezek után ostorral hajtanám őket h tényleg érezzék miről is van szó. Lehet, sőt biztos h jobb csapat a Barca de akkor is lehet méltósággal kikapni. Egy- két emberből hiányoltam a tüzet.
Mourinho meg sztem eltaktikázta magát mert a középpályánk egy nagy 0 volt.
A vége pedig... nem is részletezem, elgurult a gyógyszer Ramosnál megérdemelten fogják eltiltani meccsekre.
Még egyszer grat. a Barcának. (remélem madridban már vmivel jobb lesz a helyzet realos szemmel nézve)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Esteban 2010.11.30. 00:27:44-kor.
Hala Madrid !!!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2188
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 00:25:03

Mihu írta:Mourinho: "A Barcelona egy végtermék, a Real Madrid pedig annak ellenére, hogy jól játszik, még nem. A mai eredmény azonban nem tükrözi a csapatok közötti valós különbségek. Nagyon simán elvesztettük az egy-egyeket, eddig fantasztikusan játszottunk, de ma nagyon rosszul."
Ezzel arra akar utalni, hogy barna és büdös? :D Amúgy egész korrekt nyilatkozat, de azt még mindig nem képes elfogadni, hogy jobb játékosok alkotják a Barcát...


Amúgy a meccsről csak annyit tudok mondani érdemben: megverték a madridosokat 1-1ben a barcások, taktikailag meg megverte Pep Mou-t. Messi konkrétan támadó középpályást játszott, a kapu közelében csak nagyon ritkán járt. Ez szemmel láthatóan nem feküdt a madridnak, főleg hogy így középen teljesen nagy űr volt a védelemben, vagy nagy emberfölény a kp-n. Az eredményt láthattuk. :)

5. klasszikusa Guardiolának, 5 gól. Remélem a hatodikat hattal jutalmazzák majd a tanítványok. :twisted:
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.11.30. 00:24:26

nagyon várom Perez teljhatalmúnagysága nyilatkozatát is, vajon mit szól Múúúú gyengécske magyarázkodásához :lol:

Szerk.: BARCA MINDENEK FELETT!!! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tivornya 2010.11.30. 00:25:47-kor.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.30. 00:24:20

Muszáj volt végigolvasnom a reakciókat, mert ettől lesz még teljesebb a ma estém! Személy szerint nem tudok ehhez semmi érdemit hozzáfűzni. Én is beállok a sorba és ámulok a mai teljesítményen. Tudom, hogy sokan leírták, de én is megteszem: a mai meccs nem gála volt, hanem annál sokkal több! Ismét megmutattuk, hogy miért a Barcelona "Több, mint egy klub"! Boldog vagyok, hogy évente többször is le kell leírnom (és olvasnom mindenkitől) ezeket a szavakat!
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.11.30. 00:23:11

Bányász írta: Na meg Jose "The Special One" Mourinho magyarázatára is roppant kíváncsi vagyok.
Kép
:wink: :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.30. 00:15:45

Mihu írta:Mourinho: "Nincs szó megalázkodásról. Ez pályafutásom legnagyobb veresége, de ezt a vereséget nagyon könnyű megemészteni, mert nem voltak győzelmi esélyeink. Remélem, ez a meccs nem befolyásolja játékosaim mentális állapotát. Jellemre van szükség, a bajnokság nem ért véget."

Mourinho: "A Barcelona egy végtermék, a Real Madrid pedig annak ellenére, hogy jól játszik, még nem. A mai eredmény azonban nem tükrözi a csapatok közötti valós különbségek. Nagyon simán elvesztettük az egy-egyeket, eddig fantasztikusan játszottunk, de ma nagyon rosszul."



Megmondom őszintén hogy mindenre számítottam, csak erre nem. Akármennyire is ki nem állhatom meg utálom José-t, erre csak annyit tudok mondani, hogy szakmai tudásához méltó, sportszerű nyilatkozat.
Én is nemrég olvastam a Marca-n!
Mondjuk engem nem lep meg (annyira), mert teljesen korrekt nyilatkozatiokat olvastam tőle a meccsel kapcsolatban, mostanában!Erre edzőként nem lehet mást mondani!
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.11.30. 00:15:25

Tivornya írta:Megszólal Mourinho, h "vereséget szenvedtünk, de nem aláztak meg minket"...kinek nyomja még a porhintését vajon? :shock:
Áhhhhh, dehogy :-) Szorosmeccsen remekül helytálltatok zsozé!
Válasz küldése