Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.04. 17:08:26

Ezt olvastam én is. :D Végül is már történelem, nincs miért rosszba lenniük. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.04. 17:02:19

Váltsunk témát :D:D

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/re ... ke-2051438

Nem hiszem, hogy kibékültek volna. Materazzit nem olyannak ismerem, aki beadná a derekát, és Zidane is a maga igazát hangoztatta végig.
Valamelyik madridi újságíró unatkozott...
"And my heart will leave you never."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.04. 16:39:19

LG írta: Azért az igazsághoz az is hozzá tartozik, h valóban botrányos volt a játékvezetés, messze nem ez volt az egyetlen tévedése. Jogos a kritika madridi részről.
ezt elismerem.
Csak érdekes,hogy mikor nem nyernek,úgy állítják be,hogy nem ők tehetnek róla,hanem valami külső tényező,holott 80%ban ők húzták magukra a milant.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.04. 16:31:11

csababarca írta:Ahogy olvastam tegnap a fórumot,meg az ellen fórumát,azt hittem hogy valami embertelen 5-10 méteres lest engedtek el :lol:
MA megnéztem a videót,és először nem hittem el,hogy ezért kell többek közt kiírni a madridista főoldalára a hírhez,hogy botrányos játékvezetés.Ennél valami durvább lesre számítottam,de mindegy. Elnézte a partjelző,de mi tudjuk tavasz óta,hogy ilyen bizony van. Ugye Milito gólja se kis lesről született.
Van ott valami a San Siro oldalvonalán,amitől behülyülnek a partjelző. Lehet nem a szokásos fehér anyaggal van felhúzva a vonal,hanem valami spécibb a cucc?!
Azért az igazsághoz az is hozzá tartozik, h valóban botrányos volt a játékvezetés, messze nem ez volt az egyetlen tévedése. Jogos a kritika madridi részről.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.04. 16:22:20

Ennyit bömbölni egy lesen öcsém. Mintha ilyen sose lett volna más pályán, nekünk vagy nekik... Hihetetlen. Ha Mourinho fingik egyet egy töltöttkáposzuta után akkor 4 hétig azmegy, hogy milyen kenyeret evett mellé, ha meg elnéz valamit a bíró, akkor meg a siránkozás. Most komolyan sajnáljuk a Madridot? Én se vitattam, hogy les, de, ha így vesszük akkor Pedro Leon meg a hosszabbításon túl lőtt gólt. Paff.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.04. 16:08:18

Ahogy olvastam tegnap a fórumot,meg az ellen fórumát,azt hittem hogy valami embertelen 5-10 méteres lest engedtek el :lol:
MA megnéztem a videót,és először nem hittem el,hogy ezért kell többek közt kiírni a madridista főoldalára a hírhez,hogy botrányos játékvezetés.Ennél valami durvább lesre számítottam,de mindegy. Elnézte a partjelző,de mi tudjuk tavasz óta,hogy ilyen bizony van. Ugye Milito gólja se kis lesről született.
Van ott valami a San Siro oldalvonalán,amitől behülyülnek a partjelző. Lehet nem a szokásos fehér anyaggal van felhúzva a vonal,hanem valami spécibb a cucc?!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.11.04. 15:43:57

sjd írta:
mcfly_ írta: és a partjelző nézi ez a legidegesítőbb nézi látja és nem inti be..
Ahol a partjelző állt, onnan pont vonalnak tűnt. A hiba az, h nem állt vonalban.
Egyébként a kép sem mérvadó, ezen Gattuso még csak lendíti a lábát, a tényleges les ki tudja mennyi volt...
Teljesen mind1 mert les volt mind1 honnan nézzük és a Real a 94.-ik percben egyenlített ezért zsírosdeszka megkapta a rangját.
Kész le van zárva :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.04. 15:40:09

Nem lehet tudni ezt. Ilyenkor jön elő a videobíró dolog. Mondjuk, ha a Real a 94.percben egyenlít, akkor szerintem nem ezen kellene filózni...
"And my heart will leave you never."
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.11.04. 15:39:56

annyira le van mar ragva ez a meccs, hogy mar csak az kovetkezik, hogy valaki lemeri vonalzoval a kepen a tavolsagot, es kiszamitja egy aranyparral :D
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.11.04. 15:29:34

Mivel Inzaghi előre felé mozgott még nagyobb. A kis stream képernyőn is jól látszódott h. ez les, nem kellett hozzá semmiféle visszajátszás. A partjelző éppen pislogott.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.04. 15:11:11

mcfly_ írta: és a partjelző nézi ez a legidegesítőbb nézi látja és nem inti be..
Ahol a partjelző állt, onnan pont vonalnak tűnt. A hiba az, h nem állt vonalban.
Egyébként a kép sem mérvadó, ezen Gattuso még csak lendíti a lábát, a tényleges les ki tudja mennyi volt...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.04. 15:08:45

mcfly_ írta:http://www.as.com/prom/201011/pro_photo1288820873.jpg

ott felül van inzaghi, őt nézd neki megy a labda nem középen ibrának. ha az neked 15-20 centi akkor.. :shock: :shock:

és a partjelző nézi ez a legidegesítőbb nézi látja és nem inti be..
20 centinél több, de két méternél kevesebb. A fű csíkozása jó viszonyítási alapot adhat. Inzaghi pár centivel van a csíkon túl, míg alulról a 2. játékos olyan fél méterre a csíktól. Ettől függetlenül a les az les, ha két centis, ha 10 méteres akkor is.
Avatar
mcfly_
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010.08.22. 18:40:42

2010.11.04. 15:01:10

http://www.as.com/prom/201011/pro_photo1288820873.jpg

ott felül van inzaghi, őt nézd neki megy a labda nem középen ibrának. ha az neked 15-20 centi akkor.. :shock: :shock:

és a partjelző nézi ez a legidegesítőbb nézi látja és nem inti be..
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.04. 14:48:37

mcfly_ írta:
A meccset nem láttam, de az feltűnt a felsorolásodnál, hogy csak azokat írtad, amikor a madrid kárára tévedett.
figyelj, töltsd le a meccset és nézd meg, ha nem hiszed el. :wink:

a milan kárára egy tévedés írható fel mégpedig mikor xabi keményen szabálytalankodott félpályán bíró már fújta volna le, de előnyszabályt ítélt és végül elmaradt a lap. semmi másra nem emlékszem.

de mikor egy 2 méteres lesgólt megadnak, amikor a partjelzőtől 3 méterre van inzaghi..ennél nagyobb bírói tévedés nem kell..
2 méteres lesgól? Én nem láttam a meccset, csak a gólokat, de az inkább volt 15-20 centi, mint 2 MÉTER.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
mcfly_
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010.08.22. 18:40:42

2010.11.04. 14:41:55

A meccset nem láttam, de az feltűnt a felsorolásodnál, hogy csak azokat írtad, amikor a madrid kárára tévedett.
figyelj, töltsd le a meccset és nézd meg, ha nem hiszed el. :wink:

a milan kárára egy tévedés írható fel mégpedig mikor xabi keményen szabálytalankodott félpályán bíró már fújta volna le, de előnyszabályt ítélt és végül elmaradt a lap. semmi másra nem emlékszem.

de mikor egy 2 méteres lesgólt megadnak, amikor a partjelzőtől 3 méterre van inzaghi..ennél nagyobb bírói tévedés nem kell..
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.11.04. 14:26:23

mcfly_ írta: mondjuk howard webb egy takony volt. 2 méteres lesgólt megad, ibrahimovic 3x csúszott tisztán lábra, inzaghi csak úgy semmiből földhözbassza xabit, abate sárgával a zsebében visszahúzta a vonal mellett elfutó játékost és még sorolhatnám..
A meccset nem láttam, de az feltűnt a felsorolásodnál, hogy csak azokat írtad, amikor a madrid kárára tévedett. Márpedig ha a bíró csak szerencsétlenkedik, akkor biztos mind a 2 fél kárára tett vmit. (igaz van rá ellenpélda is: Madrid - Osasuna, hogy messzebb ne menjek)

Igazán nem kötekedésnek szántam csak ha valamit bizonyítani akarsz, akkor azt érdemes minden szemszögből megvizsgálni. :wink:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.04. 13:54:06

mes_que_un_club_ írta:(by the way, ellenkező esetben ti is a nyálatokat vernétek, meg a komplett uefa lefizetésével vádolnátok meg a Barcát, ahogyan ezt Ini Chelseanek lőtt 90+x. perces gólja után sokfelé olvasni lehetett)
annál az esetnél a nyálverés inkább a 16osunkon belül történt Drogba-műsornak és a kezezéseknek szólt

Amúgy meg az élet egyszer ad, egyszer elvesz, de attól még lehet szidni a bírót :twisted:
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.11.04. 13:51:23

Mikaos írta:
Victor_Valdes írta:Tudom nem szép kiemelni egy részt, de meg kell kérdeznem: a chelsea elleni meccsen meg mi fizettük le a bírót ugye? :roll: :lol:
Igen. Hogy jogtalanul állítsák ki tőlünk Abidalt az első félidőben :)
Meg azért is, hogy az első meccsen ne adjanak meg nekünk egy jogos 11-est.
Meg a másodikon a 4. percben.
Butaság az egész. :roll:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.04. 13:50:50

Mikaos írta:
Victor_Valdes írta:Tudom nem szép kiemelni egy részt, de meg kell kérdeznem: a chelsea elleni meccsen meg mi fizettük le a bírót ugye? :roll: :lol:
Igen. Hogy jogtalanul állítsák ki tőlünk Abidalt az első félidőben :)
Meg azért is, hogy az első meccsen ne adjanak meg nekünk egy jogos 11-est.
Ne már...annyira bírom, h vannak akik mindig mindent ki akarnak magyarázni. Ez nem könnyű dolog, de mindenképp könnyebb, mint elismerni, h jobb az ellenfél.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.11.04. 13:45:15

Victor_Valdes írta:Tudom nem szép kiemelni egy részt, de meg kell kérdeznem: a chelsea elleni meccsen meg mi fizettük le a bírót ugye? :roll: :lol:
Igen. Hogy jogtalanul állítsák ki tőlünk Abidalt az első félidőben :)
Meg azért is, hogy az első meccsen ne adjanak meg nekünk egy jogos 11-est.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.04. 13:23:16

BarcaBaku írta:
palesz77 írta:Csak hogy ne vigyük túlzásba CR agyoncikizését... Persze, nem szép amit csinált, dehát mi is láthatunk ilyeneket néha saját pályán, és akkor azért ekkora drámai kirohanásokat nem olvastam érdekes - volt pár kivétel, de azért az se volt ilyen mértékű...

u.i.: Amúgy tényleg undorító, ilyenkor utólagos eltiltást vezetnék be a nagy szimulálóknál - igen, Businál is adtam volna. Szerintem pár meccs kihagyás után nem lenne ennyi primadonna a pályákon... :twisted:
Ez teljesen oké csak tény h Busi-nál meg is volt a szándék Motta részéről arról nem is beszélve h az odavágón Mourinho haverjai voltak a bírók azt megadtak 2 lesgólt is..!Arról meg pláne nem beszélve h így ios sikerült őket kivernünk csak hát ez a bíró is hülye volt a 2.gólnál..!Busquets-nek is vannak jelenetei de az esetek 80%-ába tényleg rúgást kap.Én eleve eltiltanám a színészkedőket is (pl.Busi nem játszhatott volna a döntőn)de én kapásból ki is állítanám azokat akik csak arra mennek h faragják a másikat..!Ezt kéne megszűntetni és akkor nemcsak egy képmutatás lenne a "Respect" szó..
Tudom nem szép kiemelni egy részt, de meg kell kérdeznem: a chelsea elleni meccsen meg mi fizettük le a bírót ugye? :roll: :lol:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.04. 13:12:18

palesz77 írta:Csak hogy ne vigyük túlzásba CR agyoncikizését... Persze, nem szép amit csinált, dehát mi is láthatunk ilyeneket néha saját pályán, és akkor azért ekkora drámai kirohanásokat nem olvastam érdekes - volt pár kivétel, de azért az se volt ilyen mértékű...

u.i.: Amúgy tényleg undorító, ilyenkor utólagos eltiltást vezetnék be a nagy szimulálóknál - igen, Businál is adtam volna. Szerintem pár meccs kihagyás után nem lenne ennyi primadonna a pályákon... :twisted:
Én is utólagos eltiltást vezetnék be ezeknél a szimulálásoknál. Ha Pinto a fütyürészéséért kapott akkor ezekért is kijárna. Ugyan úgy befolyásolhatja a meccset 1-2 ilyen eset is (szabadrúgás vagy sárga lap) azon kívül, hogy a bíró átverésére megy az egész. Persze kell egy kis csibészség a fociban de páran ahogy CR is már sportot űznek a színészkedésből.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.11.04. 13:04:37

mcfly_ írta:jó hát ha így nyugszik meg a lelketek akkor áldás rátok, szidjátok egy hétig. mondjuk egyáltalán nem újkeletű a dolog cristianonal szóval nem most láttok ilyet először, de nyomjátok.

amúgy én sárgát adtam volna abaténak ütésért, (mert azt nem tagadhatjátok, h szándékosan odavert egyet neki lendületből nyakra, mégha aztán elég nyomorék módon az arcát is kezdte el fogdosni) illetve cristianonak sárgát színészkedésért.

mondjuk howard webb egy takony volt. 2 méteres lesgólt megad, ibrahimovic 3x csúszott tisztán lábra, inzaghi csak úgy semmiből földhözbassza xabit, abate sárgával a zsebében visszahúzta a vonal mellett elfutó játékost és még sorolhatnám..
Na, akkor jó meccs lehetett, Zlatan nem maradt adós semmiért ezek szerint. :D
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.11.04. 12:42:17

mcfly_ írta:
Én a Milan-játékos helyében még 3at belerúgtam volna az arcába hogy ne csak kamuból fogja.
hadd kérdezzem már meg, h akkor busquetsel is ugyanezt tetted volna?
Igen, vele is! Mindenkivel, aki ilyet csinál! Undorító...Busquets egyértelmű kedvencem lenne, ha nem lenne ilyen...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.11.04. 12:17:27

Perrero írta:a szándékot is büntetni kell, és úgy rémlik, hogy Mottának volt már egy sárgája, de ha nem akkor reklamálásért úgyis kiszórják...

szerk.: Busquets is kaphatott volna lapot...
Jaja, énis így gondoltam. Motta megérdemelten ment le a pályáról, ez tény. Csak ahogy te is írtad, Businak IS kijárt volna egy utólagos eltiltás szerintem... Meg most CR-nek is kijárna ugye.
Válasz küldése