Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.12.20. 17:02:11

Nem olvastam el a hozzászólásokat, előbb szeretném leírni a véleményem a tegnapi Madrid-meccsről. A klasszikus óta teljesen szét van esve a csapat játéka. Előtte szinte jó volt nézni a meccseiket, gáláztak, időnként szépen is játszottak, és volt némi ötlet, kreativitás a játékukban. Azóta azonban ez eltűnt. Lélektelenül rohangálnak, rugdosódnak össze-vissza, más kérdés, hogy így is tudnak nyerni...tegnap a Sevilla ellen a félidőben 0-2 simán, de akár 0-3 is lehetett volna, a fehér balett a kapuig sem jutott el. A szünetben a Bernabeu füttykoncerttel díjazta ezt a teljesítményt...ha így játszanak, akár a Lyon is veszélyes lehet rájuk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.20. 16:48:18

Mikaos írta: Csakhogy kérdéses: mennyire tisztességes és "odafigyelő" az a testület, amelyik Ramos-t gyakorlatilag el sem tiltotta plusz meccsre?

apropó, Dabo a tegnapi belépőjéért hány meccset kapott?
Este is írtam,hogy kíváncsi leszek rá.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2010.12.20. 16:47:14

Tegnap volt szerencsém megtekinteni a Real-Sevilla meccset, és úgy vélem, több szempontból is érdekes volt a találkozó.

Egyrészt látszott, hogy a Sevilla védelme megemberelte magát az ütközetre, ugyanakkor az is világos volt, hogy a támadójátékukon igencsak érződött a hullámvölgy- ez a csapat még gödörben van. Navas és Kanouté hiányát Negredo többször ellensúlyozhatta volna, de számomra a spanyol támadó ajtó-ablak ziccerének elpuskázása után nyilvánvalóvá vált, hogy az andalúzok nem fognak gólt szerezni a rangadón. Nagy fájdalom, hogy egy ilyen jó csapat gödörbe került, mert ez a Liga szempontjából is negatív fejlemény.

A Real pedig bebizonyította, hogy a Nou Camp-beli 5-0-ás vereségük nem egyfajta baleset volt (a különbség miatt lehetett volna ez az érzésünk). A (madridista szempontból) pozitívumokkal kezdjük: az látszik az ősz folyamán, hogy Céroni és Di Maria nem mindennapi klasszisok; előbbit jól ismerjük, utóbbi pedig váratlan megmozdulásaival könnyedén bontja meg az ellen védelmét. Lassana Diarra tegnap kiválóan szűrt, Pepe mellett a meccs embere madridi szempontból. Carvalhón jól látszott, hogy a világ egyik legdörzsöltebb védője, a kiállítása viszont úgy gondolom, hogy érthető. Nem maga a szabálytalanság, ugyanakkor a portugálnak előtte volt még a sárgája után 2 elég kemény (bár nem lapot érő) faultja, és a könyökössel összeadva jogos a második sárga, és a kiállítás. Amennyiben nincs igazam, akkor is elmondhatjuk, hogy benne volt a játékában a piros, így Mou részéről hiba volt nem lekapni a pályáról. Ami érdekes volt számomra, az a német kontingens értékelhetetlen produktuma: Khedira kemény fizikuma ellenére még messze áll a klasszis szűrő kategóriától, Özil pedig ismét bizonyította, hogy mennyire súlytalan a nagycsapatok ellen. Ha még idevesszük, hogy Higuáín sérült volt, és a folyamatosan vitatémát szolgáltató Benzema centerezett, így nem meglepő, hogy egy impotens Realt láthattunk.

A Madridról a barcelonai kiruccanásig ódákat zengtek, azonban az őszi játék szvsz legfőképpen a Pellegrini-féle kombinatív játékfilozófia és a Mourinho-féle győztes mentalitás együttese miatt jellemezhette a Realt. Már meccsek óta észrevehetjük, hogy a „Special Five” igazi bunkócsapatot szeretne faragni a fővárosiakból, és a tegnapi meccsen kifejezetten az Interes favágás játszotta a főszerepet. A koncepció működött olyan csapatoknál, ahol megfelelő játékosállomány volt adott a defenzív célfutballhoz. A Realnál nem ez a helyzet: Cristiano Ronaldo sosem fog védekezni, ahogy Özil sem fog kőkemény becsúszásokkal besegíteni Xabi Alonsóéknak. Az világosan látszik, hogy önbizalom terén nagyon rendben van a Madrid, ám nagyon kiváncsi leszek, hogy meddig tűri a madridi publikum az efféle előadásokat.

Itt viszont adódik a kérdés: tegyük fel, hogy nem nyer Bl-t vagy bajnokságot a Real, mi fog történni? Menesztik Mourinhót, a világ egyik, ha nem a legjobb trénerét? Aligha. De igazolásokkal már nem igazán mennek semmire: a hiányos centerposzton Torres (Atleticós volt), Drogba (öreg), Milito (nagy kérdés, mennyire illene a Realba, és most épp elég pocsék) jöhet szóba, ezen kívül a klasszis középcsatárok többsége jelenleg érinthetetlen (Llorrente még jó lehet oda). Kiváncsi leszek, hogy mi lesz a Real Madrid sorsa, de jelenleg meglehetősen messze állnak a Barcától, anyagilag pedig a City áll sokkal jobban a királyiaknál, ami a jövőre nézve aggasztó számukra.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.12.20. 16:42:26

Én büntetném, hogyha egy edző állandóan csak a bírókkal foglalkozik (közvetlen vagy közvetett módon).
Nem befolyásolhatják a bírói testület munkáját, nem nyerhetik meg így a meccseiket. Ezt igenis észre kellene vennie a felső vezetésnek (vagy már észrevették, csak semmit nem tesznek?), hogy ez egy tudatos, felépített stratégia, ami arra irányul, hogy a bíróra nyomást helyezzen, s esetlegesen megfelelési kényszert váltson ki. (Egyébként ezért bírom azt az őrült Iturralde Gonzalez-t a pocsék ítéleteivel együtt, mert ő rajta ugyan nem látszik semmilyen simulási szándék az ilyen üzengetések miatt. )

Amikor Mourinho kijelenti, hogy nem beszél a bírókról...akkor azzal már tulajdonképpen megint beszél róluk!!! És ez egy véget nem érő folyamat lehet, hogyha nem lépnek közbe.
Csakhogy kérdéses: mennyire tisztességes és "odafigyelő" az a testület, amelyik Ramos-t gyakorlatilag el sem tiltotta plusz meccsre?
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.12.20. 16:28:43

sjd írta:ON: Di Maria a makker gólján kívül mit csinált h ő lett CR #2?
Színészi tehetségét bizonyította. Amolyan nevetséges szimulálással, amit eddig szinte csak Cétől lehetett látni.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.20. 16:26:08

Mourinho nagyon kihúzza a gyufát idén. Nem csak a bírókat emlegeti majd minden meccs után, hanem szerintem az edző kollégákat (értsd: másik csapatok vezetőedzői) is magára haragítja, lekezeli.
Egyszerűen mindennel és mindenkivel megutáltatja magát, és előbb utóbb a fagyi visszanyal.
Ha emellé még a foci sem megy majd, ahogy mostanáig történt, akkor bizony neki is úgy meg vannak számlálva a napjai, ahogy a sok elődjének.

LG, leírták a srácok a kérdésedre a választ, meg én már elég sokszor az elmúlt hónapokban. Nem jobbak, sőt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.12.20. 16:44:16-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.12.20. 16:23:56

Bányász írta:"José Mourinho a meccs után egy 13 játékvezetői tévedésből álló listát mutatott a sajtó munkatársainak, amelyekkel portugál szerint Clos Gómez súlyosan károsította a Real Madridot."

Ez már mindennek a legalja... :)
most kéne Del Nido-nak felszólalni...
amikor a haverja segített neki megveretni minket az elődöntőben, akkor mi volt: " szánalmas, h a Barca nem bírja elviselni a vereséget"

nincs miért védeni... a jóérzésű madridistákat sajnálom, de NAGYON!


szerk: most látom, h Caparros már véleményezte a dolgot, ő csak tudja, a Madridot jópárszor megverte :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.12.20. 16:26:32-kor.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.12.20. 16:21:55

Andris írta:Hogy kikopott innen a sok nagyszájú madridista, ilyenkor valahogy nem megy a fórumozás itt.

haszitól, zsírosdeszkától, hehe barátunktól, sziesztától és a többi magabiztos úrtól kérdezném, hogy mi a véleményük a csapatukról és az edzőjükről? Ez most nem költői kérdés.
Gyertek beszélgetni, mert az jó!
OFF: Sztem azért nem jönnek fel, mert már bannoltad a felét a társaságnak
Nem akarlak kioktatni, de egy jótanács: sztem nyugodtan hagyd ránk, hogy provokáljuk a madridistákat, neked inkább az indulatok lecsillapításában kéne részt venni

ON: Di Maria a makker gólján kívül mit csinált h ő lett CR #2?
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.12.20. 16:21:01

Egész egyszerűen a saját gyengeségüket palástolják a kifogásaikkal.
Nem sírna szájuk, hogy nem kaptak meg egy jogos, vagy nem jogos tizenegyest (engem nem érdekel), ha előtte lőnek 2-3 gólt.
Nem játszottak jól akármilyen listát hoznak....
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.12.20. 16:18:00

higany írta:A listat nem Mourinho irta hanem Megía Davila, a Real Madrid jatekvezetoi ellenore. :wink:
Én tudom jól,h ki írta a listát.

Ettől függetlenül nekem nem szimpatikus amit Mourinho csinált és akkor is ezt mondanám ha Di Stefano vagy Casillas szalad a sajtóhoz a listát lobogtatva.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
TiTiHenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2010.05.16. 20:02:16
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.20. 16:10:19

A Real az elmult sokmillio evben mindig tele volt vilagsztarokkal,az tokmindegy ,hogy ez szimpatikus vagy nem,ok igy allnak hozza.
Es a sztarokat Mourinho tudja kezelni,elvileg o a tokeletes edzo a Madridnak,de nem most.
Szvsz azert nem tud kilabalni a valsagbol a klubb mert tul nagyra tartjak magukat,es annak ellenere ,hogy nem megy nekik evek ota,ok mindig mindenhez ugy allnak hozza ,hogy az o gyozelmuk papirforma,minden mas bukas.Igy nem lehet epitkezni,pedig most az kene.Miota szetesett A MADRID(nem veletlenul irom nagybetuvel,a Zidaneos,Figos,Robi Carlosos csapat nekem meg ugy is ,hogy mindig is Barça drukker voltam, a tortenelem egyik legjobb csapata ) nem voltak kepesek felfogni ,hogy torvenyszeru 1-2 kevesbe sikeres ev egy ilyen jo idoszak utan.Ha ott hoztak volna egy normalis edzot es hagyjak ot dolgozni annak ellenere ,hogy esetleg nem nyernek semmit akkor most nem itt tartananak.

Es most odavittek a portugalt aki tenyleg a legjobb edzo lenne a realnak,de most amikor szerenyseg meg nyugi kellene az o karakteret nem birja el az RM.

Ennek ellenere valamilyen szinten drukkolok neki ,hogy legalabb legyen olyan meccs az evben amit ne ugy uljek le megnezni ,hogy ha jol jatszunk akkor gala,ha mondjuk 60%on akkor is 2 gollal nyerunk,x csak akkor lehet ha pehhunk van.Mert mos ez a helyzet,es bar el tudnam viselni meg egy darabig ,de mar kezd a vernyomasom ijesztoen alacsony lenni a meccsek kozben.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.20. 15:50:41

LG írta: Ezt hogy érted? Sztem Morinho nélkül erősebb lenne a Madrid? Sztem biztos, h nem.

nem én lettem megszólítva,de reagálok.
Szerintem egyenlőre semmivel sincsenek beljebb mint tavaly. Tavaly legalább megszorongattak minket,most esélyük sem volt még kapura lőni se.
A kis csapatokat ugyanúgy verik, viszont tavaly szerintem jobban csapat volt a madrid. Most semmiről nem szól a játékuk, csak arról, hogy várják, hogy villanjon Cé. Semmi koncepció nincs a játékukba,csak futnak mint a b..mok.
A védekezésük mondjuk stabilabbnak tűnik, ez Mou érdeme kétségtelenül. Viszont játékban katasztrófa még mindig a madrid.
Ezt a katasztrófát úgy értem, hogy a nagycsapatokhoz képest (Barca, MU, Chelsea, Arsenal...). persze a többi csapathoz képest már fehér balett amit nyomnak,de komolyan, néha szerintem sír a labda a madrid meccsein.

De mindegy,ezt egy Mourinho fanatikus nem ismeri el, állhatnának 15 ponttal lemaradva,akkor is ő lenne az atyaúristen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
higany
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.04.29. 15:02:41

2010.12.20. 15:50:08

A listat nem Mourinho irta hanem Megía Davila, a Real Madrid jatekvezetoi ellenore. :wink:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.12.20. 15:49:16

LG írta:Sztem kicsit eltúlozzátok a dolgokat. Sokan úgy beszélnek, mintha a Madridnak az összes győzelme olyan lett volna, mint a tegnapi, pedig idén sztem sokkal kevesebb mákos győzelmük van, mint úgy általában.
Aljas dög. Hála a jó égnek eddig több kárt tett mint hasznot, maradjon is így!
Ezt hogy érted? Sztem Morinho nélkül erősebb lenne a Madrid? Sztem biztos, h nem.
Nem erősebbek vele mint a tavalyi madrid, ellenben azóta a legutáltabb csapat lettek a világon.
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.12.20. 15:39:09

Sztem kicsit eltúlozzátok a dolgokat. Sokan úgy beszélnek, mintha a Madridnak az összes győzelme olyan lett volna, mint a tegnapi, pedig idén sztem sokkal kevesebb mákos győzelmük van, mint úgy általában.
Aljas dög. Hála a jó égnek eddig több kárt tett mint hasznot, maradjon is így!
Ezt hogy érted? Sztem Morinho nélkül erősebb lenne a Madrid? Sztem biztos, h nem.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.12.20. 15:08:30

Bányász írta:"José Mourinho a meccs után egy 13 játékvezetői tévedésből álló listát mutatott a sajtó munkatársainak, amelyekkel portugál szerint Clos Gómez súlyosan károsította a Real Madridot."

Ez már mindennek a legalja... :)
Aljas dög. Hála a jó égnek eddig több kárt tett mint hasznot, maradjon is így!
Amúgy a bíró nagyon szerencsétlen volt, de pártatlan. Mind2 oldalon megszámlálhatatlan hibája volt.
Mou pedig inkább a játékosait hordaná e, amiért mindenáron tizenegyessel akartak nyerni rendes játék helyett!
A Fifa egy szégyen
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2010.12.20. 15:08:25

Bányász írta:"José Mourinho a meccs után egy 13 játékvezetői tévedésből álló listát mutatott a sajtó munkatársainak, amelyekkel portugál szerint Clos Gómez súlyosan károsította a Real Madridot."

Ez már mindennek a legalja... :)
Joaquín Caparrós: "Mourinho listája? Stratégia. Én semmiféle jelentőséget nem tulajdonítok neki, mivel az egész mögött ott van a szakmai montázs. Biztos vagyok benne, hogy a Sevilla egy 20 pontos listát tudna készíteni a játékvezetői tévedésekről."

Ennyi! ;)
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.12.20. 15:02:31

Bányász írta:"José Mourinho a meccs után egy 13 játékvezetői tévedésből álló listát mutatott a sajtó munkatársainak, amelyekkel portugál szerint Clos Gómez súlyosan károsította a Real Madridot."

Ez már mindennek a legalja... :)
Bezzeg amikor a madridot tolják a bírók + a szövetség, akkor nem lóbálja a listáját. Szánalmas egy ember... :x
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2010.12.20. 15:01:37

bali 15 írta:
Vhol ki kéne már jönni a különbségeknek, mert ez így nagyon aggasztó.
"Sajnos" csak ellenünk jönnek ki ezek a különbségek. Meg talán a BL-ben...
Szerintem majd idegenbe kifog jönni,amúgy nagyon kedvező sorsolást kapott a Madrid persze erről nem ők tehetnek hogy a nagyok ellen majd csak a második félévbe menne a Barcan kivul pl Sevilla,Villareal,Valencia,Atletico Madrid,ezek a meccsek lesznek nehezek a Madridnak szerintem.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.12.20. 14:54:57

Vhol ki kéne már jönni a különbségeknek, mert ez így nagyon aggasztó.
"Sajnos" csak ellenünk jönnek ki ezek a különbségek. Meg talán a BL-ben...
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.12.20. 14:15:22

"José Mourinho a meccs után egy 13 játékvezetői tévedésből álló listát mutatott a sajtó munkatársainak, amelyekkel portugál szerint Clos Gómez súlyosan károsította a Real Madridot."

Ez már mindennek a legalja... :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.12.20. 14:15:18

Tegnap volt "szerencsém" figyelemmel követni a Real-Sevilla meccset. Így utólag megbántam az egészet. Gondolom már kitárgyaltátok, de azért leírom a véleményemet. Egyszerűen számomra hihetetlen, hogy ennek a Madridnak mekkora egy szerencse sorozata van. A másik meg, hogy milyen taplók, mert ha nem ők állnak nyerésre, akkor az ellenfél szétrúgása a lényeg, de most nem erről akarok írni. Aki látta tegnap a meccset az tudja, hogy milyen undorító egy meccs volt. A Sevilla az én szememben lefocizta a Madridot (ha nem szó szerint is), erre Negredo mindent kihagyott míg Fabiano szinte a pályán sem volt. Erre a semmiből szereztek egy elég szerencsés találatot a meccs végén. Számomra ez a bosszantó, hogy mi minden meccsen szépen eredményesen játszunk, lőjük a 4-5 gólokat, erre a Madrid egy anyaszomorító játékkal a meccs végén belőtt egy góllal hozzák a meccseiket. Igazából semmi bajom nem lenne ilyen szempontból a Madriddal, ha szépen ők is leiskolázzák az ellenfelet és jó játékkal nyernek. Csak amit az utóbbi időben egyre gyakrabban előfordul, hogy nyernek olyan meccseken ahol esetleg még az 1 pontot is túlzásnak érzem. Vhol ki kéne már jönni a különbségeknek, mert ez így nagyon aggasztó.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.20. 13:47:49

Mihu írta:
daffy írta:de ezzel mit akartok bizonyítani? azt,hogy nem 32 suttyó van a realnál,hanem 33? értelmetlen ragozni,mert ugyan oda lyukadunk ki,mint az előző 253 alkalommal
Én spec nem akarok semmit sem bizonyítani. Csak mondtátok itt páran madridisták hogy véletlenül fellökte. Hát lehet hogy akkor nem egy jelenetet nézünk, de hogy nálam ez olyan messze van a véletlentől, mint Torghelle Sanyi az Aranylabdától, az is biztos...
ez így igaz,nincs min nem egyetérteni. fellökte? igen. odament felsegíteni? nem. egy paraszt? az. :wink:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.20. 13:28:39

daffy írta:de ezzel mit akartok bizonyítani? azt,hogy nem 32 suttyó van a realnál,hanem 33? értelmetlen ragozni,mert ugyan oda lyukadunk ki,mint az előző 253 alkalommal
Én spec nem akarok semmit sem bizonyítani. Csak mondtátok itt páran madridisták hogy véletlenül fellökte. Hát lehet hogy akkor nem egy jelenetet nézünk, de hogy nálam ez olyan messze van a véletlentől, mint Torghelle Sanyi az Aranylabdától, az is biztos...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.12.20. 13:22:01

Köszönöm szépen!

Nem meglepő, hogy ez a Madrid. Szánalmas. Egyedül a Casillast tisztelem.
KépKép
Válasz küldése