Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.30. 08:57:28

Milyen érdekes,én akkor lettem BARCA szurkoló amikor a csapat valahol a 13.hely körül mozgott a tabellán...nem a helyezés volt a fontos,hanem a mutatott játék.
Nem rád értettem, hanem nagy általánosságban, de persze nem mindenkire igaz, de nagyon sok mindenkire. Aki meg akarta az megértette. Egyébként akkor nem volt szép a Barca játéka, a mostaninak még a magját sem igazán lehetett látni azoktól a játékosoktól.
Zsírosdeszka, nem az a lényeg, hogy rajtad kívül hányan szurkolnak a csapatnak!Mikor kiesés szélén voltunk, s Valladolidban azt hiszem 3:0ra kikaptunk, még középiskolás voltam, s igazad van akkor mindenki a Realnak szurkolt….de nem másokkal kell törődni!A totális káosz volt nálunk, s kijöttünk belőle, nálatok rengeteg a fiatal játékos, van egy kiváló edzőtök, idővel eredményeitek is lesznek!Ha a szívedben a Realnak szurkolsz (még ha rosszul is teszed Very Happy ), nem veszi el tőled senki, s ilyenkor még büszkébbnek kell lenni!De abban igazad van vagyunk mi is, s úgy néz ki jobbak vagyunk Laughing
Ez egyértelmű, hogy nem az a lényeg, csak jeleztem. Azért ha egy statisztikát megnéznénk, akkor a szurkolók kb. 70%-a arra dől amerre a szél fúj. Már ezt akkor is nehezményeztem. Még a médai szereplők is akkor úgy most így (számtalan példa van erre). Ez számomra elkeserítő, és az olyan ne nevezze magát szurkolónak.

Egyébként utólag sokan mondják (nem rátok gondolok; és könnyű mondani, de bizonyítani nem lehet se ezt sem az ellenkezőjét), hogy én már akkor is Barca drukker voltam, de ha szétnézek a környezetemben a netes fórumokon, akkor nem ez jön le. Bár ez természetes folyamat, nem is akarok ezen fennakadni.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.30. 08:37:09

Zsírosdeszka, nem az a lényeg, hogy rajtad kívül hányan szurkolnak a csapatnak!Mikor kiesés szélén voltunk, s Valladolidban azt hiszem 3:0ra kikaptunk, még középiskolás voltam, s igazad van akkor mindenki a Realnak szurkolt….de nem másokkal kell törődni!A totális káosz volt nálunk, s kijöttünk belőle, nálatok rengeteg a fiatal játékos, van egy kiváló edzőtök, idővel eredményeitek is lesznek!Ha a szívedben a Realnak szurkolsz (még ha rosszul is teszed :D ), nem veszi el tőled senki, s ilyenkor még büszkébbnek kell lenni!De abban igazad van vagyunk mi is, s úgy néz ki jobbak vagyunk :lol:
Avatar
SINCE 1899
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2006.03.07. 16:46:39
Tartózkodási hely: NAGYKANIZSA

2010.11.30. 08:35:39

zsírosdeszka írta:Na a tegnap esti mellé írok még 1-2 dolgot. A 90-es évek közepén, szinte az egész iskolában én voltam egyedüli Madrid szurkoló (Bayern, Juventus volt inkább a sláger), a 90-es évek végén és a 2000-es évek elején iszonytatóan sok Real drukker lett (volt olyan, hogy a Barca a kiesés ellen küzdött, szinte senki nem szurkolt nekik). Most, hogy 2,5 éve nem megy a Madridnak, a Barcelona viszont szárnyal, hirtelen felcserélődött ez a szám. Ma már mindenki a Barcelonának szurkol, kicsit kezdek nagyon egyedül lenni a környezetemben. Divat a Barcelonának szurkolni ugyanúgy, ahogy előtte a Madridnak volt, divat a Madridot szidni (ez fáj a legjobban). Itt is van egyébként nem egy Barca szurkoló, aki néhány éve még Madridnak szurkolt. Kívánom, hogy ha egyszer véget ér ez a szárnyalás (mert egyszer vége lesz), maradjon meg a Barcának a szurkolótábora, nem úgy, ahogy elpártoltak a Madridtól sok százezren. Számomra az a legelkeserítőbb, hogy nem látom egyelőre a kiutat ebből. Nagyon sok tehetséges játékosa van a Madridnak, de sajnos hiányzik valami belőlük, ami pár évvel ezelőtt még megvolt. Például az 1998-as Real Madrid egyáltalán nem volt tehetségesebb, mint a mai: Bodo Illgner, Christian Panucci, Fernando Hierro, Manuel Sanchis, Roberto Carlos, Clarence Seedorf, Fernando Redondo, Christian Karembeu, Raúl Gonzalez, Fernando Morientes, Predrag Mijatovics, Davor Suker stb., de még is más volt. Kicsit furcsa lesz, amit írok, de az az érzésem, hogy ennek a Real Madridnak SEMMI BAJA, csak épp egy bajnokságban játszik a jelenlegi Barcelonával, aki egyértelműen története legjobb csapata. Ha az olasz, német, angol bajnokságba lennének akkor nem lenne "semmi baj", csak éppen nem ott vannak. De ez a Barca ezzel a stílussal más kategória jelenleg. Sajnos én menthetetlen vagyok, mert a Madridnak szurkolok már 20 éve, nem fogok ezért Barcelonás mezben járni, a kocsimban is megmaradnak a Realos relikviák. Csak sajnos "egyre kevesebben vagyok"...Ha a Madrid tök utolsó lenne, akkor is nekik szurkolnék, ugyanúgy minden meccsüket kivétel nélkül megnézném. Láttam én már sokkal rosszabb Real Madridot is, de most nagy volt a különbség a 2 csapat között. Nincs mit szépíteni. Ha látnátok ugyanolyan az arcom, mint Casillasnak a közeli képen. Csak annyit tudok még hozzátenni, hogy Hala Madrid (még ha ez már nem is olyan divatos manapság)!
Milyen érdekes,én akkor lettem BARCA szurkoló amikor a csapat valahol a 13.hely körül mozgott a tabellán...nem a helyezés volt a fontos,hanem a mutatott játék.
Kép Mi a világ leghosszabb meccse?---A real-barca,mert majdnem 2-7-ig tartott:)
Avatar
SINCE 1899
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2006.03.07. 16:46:39
Tartózkodási hely: NAGYKANIZSA

2010.11.30. 08:30:45

Asys írta:Gratulálok a fiúknak, fantasztikus volt!

A 2000 óta követem a Barcelona meccseit és 2003-tól töretlenül nekik szurkolok. Számomra ez a mostani gárda a legszimpatikusabb mind közül és szeretném itt megköszönni azt, hogy három éve folyamatosan elkápráztatnak a játékukkal! Köszönöm!

Ami a Madridot illeti, egyetlen embert kiemelnék méghozzá Di Maria-t, én nem láttam, hogy akár egyszer is durváskodott vagy veszekedett volna, javítsatok ki ha tévednék...

Forca Barca! :wink:
di mariska higgadt volt...nem roni,meg ramos vérmérsékletű.
Kép Mi a világ leghosszabb meccse?---A real-barca,mert majdnem 2-7-ig tartott:)
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.30. 08:30:26

Na a tegnap esti mellé írok még 1-2 dolgot. A 90-es évek közepén, szinte az egész iskolában én voltam egyedüli Madrid szurkoló (Bayern, Juventus volt inkább a sláger), a 90-es évek végén és a 2000-es évek elején iszonytatóan sok Real drukker lett (volt olyan, hogy a Barca a kiesés ellen küzdött, szinte senki nem szurkolt nekik). Most, hogy 2,5 éve nem megy a Madridnak, a Barcelona viszont szárnyal, hirtelen felcserélődött ez a szám. Ma már mindenki a Barcelonának szurkol, kicsit kezdek nagyon egyedül lenni a környezetemben. Divat a Barcelonának szurkolni ugyanúgy, ahogy előtte a Madridnak volt, divat a Madridot szidni (ez fáj a legjobban). Itt is van egyébként nem egy Barca szurkoló, aki néhány éve még Madridnak szurkolt. Kívánom, hogy ha egyszer véget ér ez a szárnyalás (mert egyszer vége lesz), maradjon meg a Barcának a szurkolótábora, nem úgy, ahogy elpártoltak a Madridtól sok százezren. Számomra az a legelkeserítőbb, hogy nem látom egyelőre a kiutat ebből. Nagyon sok tehetséges játékosa van a Madridnak, de sajnos hiányzik valami belőlük, ami pár évvel ezelőtt még megvolt. Például az 1998-as Real Madrid egyáltalán nem volt tehetségesebb, mint a mai: Bodo Illgner, Christian Panucci, Fernando Hierro, Manuel Sanchis, Roberto Carlos, Clarence Seedorf, Fernando Redondo, Christian Karembeu, Raúl Gonzalez, Fernando Morientes, Predrag Mijatovics, Davor Suker stb., de még is más volt. Kicsit furcsa lesz, amit írok, de az az érzésem, hogy ennek a Real Madridnak SEMMI BAJA, csak épp egy bajnokságban játszik a jelenlegi Barcelonával, aki egyértelműen története legjobb csapata. Ha az olasz, német, angol bajnokságba lennének akkor nem lenne "semmi baj", csak éppen nem ott vannak. De ez a Barca ezzel a stílussal más kategória jelenleg. Sajnos én menthetetlen vagyok, mert a Madridnak szurkolok már 20 éve, nem fogok ezért Barcelonás mezben járni, a kocsimban is megmaradnak a Realos relikviák. Csak sajnos "egyre kevesebben vagyok"...Ha a Madrid tök utolsó lenne, akkor is nekik szurkolnék, ugyanúgy minden meccsüket kivétel nélkül megnézném. Láttam én már sokkal rosszabb Real Madridot is, de most nagy volt a különbség a 2 csapat között. Nincs mit szépíteni. Ha látnátok ugyanolyan az arcom, mint Casillasnak a közeli képen. Csak annyit tudok még hozzátenni, hogy Hala Madrid (még ha ez már nem is olyan divatos manapság)!
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2010.11.30. 08:22:08

Gratulálok a fiúknak, fantasztikus volt!

A 2000 óta követem a Barcelona meccseit és 2003-tól töretlenül nekik szurkolok. Számomra ez a mostani gárda a legszimpatikusabb mind közül és szeretném itt megköszönni azt, hogy három éve folyamatosan elkápráztatnak a játékukkal! Köszönöm!

Ami a Madridot illeti, egyetlen embert kiemelnék méghozzá Di Maria-t, én nem láttam, hogy akár egyszer is durváskodott vagy veszekedett volna, javítsatok ki ha tévednék...

Forca Barca! :wink:
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2010.11.30. 08:15:39

Mindenki felfokozott hangulatban van, éppen ezért nem is szeretnék komoly gondolatmenetet megosztani Veletek. Csupán két dolog.
Ami a szomorúbb, hogy olyan játékosok, akik több millió gyerek példaképei, ilyen viselkedést mutatnak be a pályán. Nem is szeretnék erről többet mondani. Sajnálatos.
A másik pedig az, hogy hatalmas köszönettel tartozunk annak, hogy ezt a Barcelona-t csodálhatjuk hétről hétre, és nehéz ilyenkor mit írni, egyszerűen most csak ünnepelni kell.
Guardioláé a legnagyobb elismerés, ilyen meccs után, az ellenfél magatartása után lenyilatkozta azt, amit....óriási ember. És azt hiszem nem csak a képességek döntenek abban, ki a nagyobb játékos, edző, stb....nálam követendő példa, és elismert sportoló csak az lehet, aki emberileg is ilyen példát mutat.
Azt hiszem zárásként, a 10 év körüli gyerekeknek ezt a meccset, Messiék viselkedését, az egész Barcelona-családot be kell mutatni, ösztönzőleg hathat rájuk.
Élvezze ki minden Barca szurkoló a győzelmet, lehet mezben dolgozni, iskolába menni, most sporttörténelmi a csapat.
A Real Madrid pedig a jövőben biztos lesz jobb csapat, mint a Barca, mint ahogy ez a történelem során annyiszor megtörtént, cserélgették egymást a csúcson...akkor a katalánoknak szebben kell elviselni a másodhegedűs szerepét.
Reméljük ez soká lesz, köszönet a Barca-családnak, hogy ezeket az éveket megélhetjük!!
Avatar
SINCE 1899
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2006.03.07. 16:46:39
Tartózkodási hely: NAGYKANIZSA

2010.11.30. 08:08:03

A tegnapi meccsel kapcsolatban annyit szeretnék hozzátenni,sima győzelem volt,nem számítottam ekkora különbségre,mindenki nagyszerűen játszott,a madrid támadásai egytől-egyig faltolva lettek,a labdabirtoklásról már ne is beszéljek,a végén BOJAN és JEFFREN becserélése jónak bizonyult,ismételten jó húzás volt a mestertől. Patkány roni kislány módjára ismételten nem tudta feldolgozni a történteket,a MESTER-t löködi...ramos egy alattomos gyökér,eddig sem szerettem,ezután sem fogom,sőt! murinnyo eléggé visszafogottan nézte csapata bedarálását,bizonyára látta,hogy esélyük sincs,bármit is csinálna.
Kép Mi a világ leghosszabb meccse?---A real-barca,mert majdnem 2-7-ig tartott:)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.30. 07:54:38

Én nem „követelem” meg, hogy elolvassa bárki is, de muszáj kiírnom magamból érzéseim!Még mindig hatása alatt vagyok a tegnapinak!Minden jelzőt leírtatok már, s lui kis levele, meg kifejezetten a humoros oldalt fogta meg, jót nevettem rajta!Én mindig óvatosan szoktam hozzáállni dolgokhoz, s most is azért azt mondom, a szezon hosszú, de a tegnapi egy csoda volt!Sok sok embernek okozott örömöt a csapat!”Helyre” állt a rend, a hétvégén talán tudunk is még pontelőnyt összehozni, mert a Realban ez a hatalmas ütés biztosan megmarad!Nem megvédeni akarom őket, de amit Iker Alonso tegnap átélhetett nem kívánom senkinek, s ennek is köszönhető Ramos ámokfutása, ami végig benne volt a meccsben!Mindent megnyertek válogatott szinten, hosszú év után, most tényleg úgy nézett ki, meg van az esélyük pontot szerezni, de ez kb a bemelegítésig tartott!Mondom nem én akarok mentegetőzni helyettük (szerintem ők is megteszik), de zsinórban 5ször kikapni a riválistól ráadásul a gk 16-2, 3 éve gólt nem rúgtak a Camp Nouban, szval ezt feldolgozni, miközben cicáznak veled, idegileg nem lehet, mi se tudtuk minden pontjában elviselni a sorfalas 4-1et (lsd Abidal kezet se fog….)!Mourinho számomra szimpatikusan nyilatkozott, s nem is lettem volna szünetben a Real öltözőjében….. A tisztelet továbbra is megvan bennem a nagy rivális felé, s biztos vagyok benne, hogy a versenyfutás ezzel nem ért véget!

Ami külön jó hír volt, hogy a fórum mint a csapat, magas szinten működött tegnap, s nem volt nagy acsarkodás!És az még teljesebbé tesz egy győzelmet, mikor az ellenfél szurkoló elismerik a csapatot!Daffy társai, hatalmas Respect!Ne keseregjetek, egyszer fent egyszer lent, tényleg amit valaki belinkelt, jelen pillanatban, bárkinek akkor lesz esélye ha Xavi Messi Iniesta (és felsorolhatnék mindenkit), vissza vonul, de még akkor se élet biztosítás, mert az utánpótlás fantasztikus!Nagyon sajnálom, hogy Laszi bácsi ezt már nem élhette meg, ő is felgyógyult volna, ha ezt látja!Nyugodjék békében!

Ez az 5:0 aranybetűkkel fog bekerülni az évkönyvekbe, mint Romario féle 5ös, s a PEP team minden rekordot képes megdönteni, hihetetlen!Sokszor hangoztattam, szubjektív eldönteni, melyik a legjobb csapat, mert hát ugye van olyan amit nem is láthattunk, s a foci rengeteget változott, de a valaha volt világszinten (válogatott minden), TOP 5 csapatának egyike a mostani, meg a tavalyi, meg azelőtti!Végére csak annyit, hogy köszönöm, hogy ezt láthattam, s minden percét élvezhetem a Pep féle csodának!Azt szokták mondani minden csoda 3 napig tart (ez 3 éve, s ki tudja meddig)!

T’estimo Barca

Szerk:
Kedves Lionel85, te vagy a mi „youtube keresőnk” :lol: , tudnál esetleg híradós felvételt, miként ünnepeltek a Culék a Ramblason, meg úgy egyáltalán, sajnos itt nincs flash player, így én nem tudok, de ha belinkelnél valamit, vagy esetleg püben elküldenéd hálám halálodig üldözne!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2010.11.30. 08:51:00-kor.
wakii
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2006.07.25. 19:22:21

2010.11.30. 07:51:13

daffy hozzászólásával egyet tudok érteni teljes mértékben igaza van, én annyival csavarnám tovább még ezt a gondolatmenetet, hogy a Barca azzal jár egy lépcsővel vagy még többel feljebb mint az összes többi csapat a világon, hogy ők akkor kitudják hozni magukból a maximumot, amikor nagy a nyomás rajtuk, értsd ugy hogy amikor tudják a játékosok, hogy kikell hozni magukból a maximumot, ki is tudják és ez a lényeg, A Madridnak ebben kell rengeteget fejlődni, hogy ne a közép csapatok ellen villogjanak és nyújtsák a maximumot hanem a rangadókon... Szerintem ennél jobb példa nem kell, hogy kikaptatok a Herculestől, a Madridnak meg lazán gurítottatok egy ötöst, de akár említhetném a Sevilla elleni meccset is. És ebben van szerintem óriási szerepe Pepnek. Tegnap este tényleg osztálykülönbség volt a két csapat között, bár ha a Madrid is a maximumot nyújtja nyilván nincs ekkora különbség a két csapat között ezt azért szerintem jó páran elismeritek. Ramosról meg annyit, hogy nem is tudok mit írni egy tuskó paraszt, én mondjuk Pepétől vártam volna hasonlót...
Mégegyszer Gratulálok a győzelmetekhez talán tavaszra, kicsit feltud nőni a Real a feladathoz...
♥ REAL MADRID ♥
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.11.30. 07:42:23

"Csak Messi tud nálatok gólt lőni" "Unalmas tili-toli"
Istenem annyira szánalmas már ez így távolról.
Avatar
orska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:43:37
Tartózkodási hely: Idegi alapon

2010.11.30. 07:38:27

Nos Urak, itt nagyon nehez mit mondani es megtalalni a megfelelo szavakat, de megprobalom. Talan annyit hogy en ilyet meg futballpalyan soha nem lattam, legyen szo barmilyen csapatrol. Meg ha nem is a Barca-rol lenne szo, akkor is azt mondanam hogy ilyen csapat nincs megegy es talan nem is volt (bar ezt nehez ugy mondani hogy nem lattam a regi nagyokat). De ezt a szintu futballt soha elotte semmilyen csapattol meg nem lattam, ezt a konnyedseget, eleganciat, ahogy egy minosegi csapatot sikerult remenytelenne es haszontalanna tenni ropke negyed ora alatt, ahogy folyt a labda egyerintoben, neha sarokkal is tobbszor egymas utan, ahogy mindig sikerult ures terultre bemozogni es passzolasi lehetoseget teremteni, ahogy mindenki megtalalata a leheto legjobb megoldast a pillanat toredeke alatt (amit meg a teven keresztul nezokent sem lattam meg), ahogy egyszeruen ujairtuk a "jo jatek" fogalmat. Ez egy olyan elmeny volt meg egy laikust is odaszogezett volna a teve ele, mert ez a meccs egy tortenelmi esemeny volt. Ilyet nem tud mas csapat meg a legjobb formajaban sem, ez a jatek es kvalitas csak a mostani Barca sajatja. Fantasztikus elmeny es eredmeny, koszonet a csapatnak es az edzonek. Ezt soha nem fogom elfelejteni, mert ez a meccs volt maga a TOKELY.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2010.11.30. 07:27:52

Talán ez volt eddig életem legnagyobb fociélménye. De legalábbis vetekszik 2009-cel... Szenzációs meccset játszottak a fiúk, hibátlanul teljesítettek. Nagyon jó a cikk vége, amiben azt olvashatjuk, hogy milyen nehéz volt meccs emberét választani. Találóan fogalmazta, aki megírta. Úgy gondolom, ilyenkor lehetünk igazán büszkék arra, hogy a Barcelonának szurkolunk.
CR újfent bizonyította, hogy emberileg lassan mínuszban értékelhetjük... A 70-80. perc táján volt egy olyan mozzanat, amikor 4-0-nál Dani Alves elvesztett egy labdát, és utána addig ment, amíg meg nem szerezte. A kommentátor is kiemelte. Ronaldónak egész nap ilyen felvételeket kellene mutogatni, hátha ragad rá valami ebből a félelmetes küzdeni tudásból. Lehet valaki bármilyen képzett, technikailag elismerem, de amit tegnap csinált (meg eddig kb. az összes clásicoján), az egy kissé szánalmas.
Szép volt fiúk, kívánom, hogy nyerjük meg a bajnokságot!:) Visca el BARCA!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.11.30. 07:01:44

#Messithebest

Azt hiszem, aki 2008 nyara óta soron követi a Barcát, soha életében nem fogja elfelejteni ezen éveket! :) Én teljesen lehidalltam a tegnapi játékból! Egyáltalán nem erre számítottam, de nagyon jól esett látni! Ez profi munka volt, ilyet nem lehet megtanulni, erre születni kell...

Én nem is tudok semmit sem tenni már hozzá... Akinek szüksége van arra, hogy hozzátegyen valaki is valamit, kapcsolja be a tévét és nézze meg újra, aztán végezzen eszmefuttatást. Ezen nem kell mit magyarázni...

Ilyen mértékben elpáholni a legfőbb riválist. Eszem megáll... Elvenni az összes labdát tőlük, teljesen kikapcsolni őket a játékból és ennyi gólt lőni... Sosem feledjük ezt az estét FC Barcelona /bár ők sem :P/, amit adtatok nekünk, hálásan köszönetünk érte! :wink:
Football, bloody hell. /SAF/
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.11.30. 06:56:56

Nagyon megutaltatta magat velem is a RM. Ha legalabb a jatek nem megy, es igyis ugyis vereseg a vege, konyorgom , legalabb ne rugdosodnanak , es ne parasztkojdanak.
Avatar
Bono
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.08.18. 18:13:04
Tartózkodási hely: Dunaföldvár

2010.11.30. 06:52:24

daffy írta:nem nagyon tudok elaludni,ezért írok pár szót.
a meccsről: azon kevés forumozó egyike vagyok,akik fölényes barca győzelmet tippeltek. nem véletlenül. ha számokban kéne kifejeznem:
a barca 10ből 10es. mu,chelsea 10/8, real 10/7, arsenal,spurs 10/6,stb
ilyennek érzem a reális erőviszonyokat. a meccsen kijött ezen felül az is,amiért oly sokan szeretik a barcát: a nagybetűs foci. akármilyen megalázó volt,komolyan mondom,jó volt nézni. madrid mezben élveztem a madridot alázó játékot. furán is éreztem magam miatta,de ez a meccs végére elmúlt. óriási volt a differencia. ami a meccs vége felé történt...hát..úri klub,mi??
életemben először szégyelltem magam a madridi szimpatizálásom miatt és ez nem az 5-0 miatt volt. focisták ilyen viselkedést nem engedhetnek meg maguknak. mélységesen elhatárolódom ettől és szeretnék elnézést kérni miattuk. ott tartok,hogy nem tudok tiszta szívből szurkolni ezeknek a srácoknak. nem képesek csupaszív playa módjára hajtani(ha már focizni nem is) és nem képesek veszíteni. a kiállítást is borítékoltam előre és ha jól emlékszem a cr sárga és a ramos piros is bejött. 2 embert sajnálok a realból: casillas és alonso. ők azok,akik a klub múltjához mérten viselkedtek. még talán di maria lógott ki a sorból,de a többiek...
a real madridnak tudok szurkolni,de ennek a garnitúrának nem.
arról nem is beszélve,hogy ilyen játékosokkal és ilyen mentális tulajdonságokkal a csapat soha semmit nem fog elérni,ezt túlzás nélkül ki lehet jelenteni és nem 1 meccs alapján. most biztosan sokan le fognak hordani,hogy nem vagyok madridista,meg elfordulok a csapattól. NEM! a real madridnak szurkolok,de vannak emberi érzéseim és az ilyen viselkedés nem fér bele az én stílusomba. kicsit össze-vissza hsz lett,de rengeteg érzés kavarog bennem. szégyellem magam,de jobb kibeszélni a dolgokat. messinek jobbulást,nektek jóéjt,nekünk szebb jövőt!
Nagy respect DAFFY-nak(nem véletlen a csupa nagy betű)!
Így kell viselni egy vereséget,reméljük legközelebb erre rájönnek a játékosok is.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.30. 06:49:59

Gyerekek,én ezt az estét nem felejtem soha.
Kb olyan volt mint a 6-2.

A VILÁG LEGJOBB CSAPATA:FC BARCELONA!!!!!


Szép játék,5-ös.

Gratula!!!

Szerk.: Végén,nem tudja valaki mi lett Messivel? :?
Remélem nem sérült meg megint.....:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messithebest 2010.11.30. 06:55:03-kor.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Pocsa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2008.02.18. 21:07:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.30. 06:18:34

Ha van flegma...akkor az Balázs volt tegnap. :D Madridistán olvastam, hogy a beszavazó showban mondta, hogy "Hajrá Barcelona!"
Utána kerestem, és tényleg :D (25:00-ra kell tekerni azt hiszem.)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.11.30. 06:05:08

A VILÁG LEGJOBB CSAPATA: FC BARCELONA


mú, ha nem lesz melód, esetleg visszajöhetsz tolmácsnak.
vagy szertárosnak...


:lol: :lol: :lol: :lol:
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.11.30. 05:35:37

daffy írta:nem nagyon tudok elaludni,ezért írok pár szót.
a meccsről: azon kevés forumozó egyike vagyok,akik fölényes barca győzelmet tippeltek. nem véletlenül. ha számokban kéne kifejeznem:
a barca 10ből 10es. mu,chelsea 10/8, real 10/7, arsenal,spurs 10/6,stb
ilyennek érzem a reális erőviszonyokat. a meccsen kijött ezen felül az is,amiért oly sokan szeretik a barcát: a nagybetűs foci. akármilyen megalázó volt,komolyan mondom,jó volt nézni. madrid mezben élveztem a madridot alázó játékot. furán is éreztem magam miatta,de ez a meccs végére elmúlt. óriási volt a differencia. ami a meccs vége felé történt...hát..úri klub,mi??
életemben először szégyelltem magam a madridi szimpatizálásom miatt és ez nem az 5-0 miatt volt. focisták ilyen viselkedést nem engedhetnek meg maguknak. mélységesen elhatárolódom ettől és szeretnék elnézést kérni miattuk. ott tartok,hogy nem tudok tiszta szívből szurkolni ezeknek a srácoknak. nem képesek csupaszív playa módjára hajtani(ha már focizni nem is) és nem képesek veszíteni. a kiállítást is borítékoltam előre és ha jól emlékszem a cr sárga és a ramos piros is bejött. 2 embert sajnálok a realból: casillas és alonso. ők azok,akik a klub múltjához mérten viselkedtek. még talán di maria lógott ki a sorból,de a többiek...
a real madridnak tudok szurkolni,de ennek a garnitúrának nem.
arról nem is beszélve,hogy ilyen játékosokkal és ilyen mentális tulajdonságokkal a csapat soha semmit nem fog elérni,ezt túlzás nélkül ki lehet jelenteni és nem 1 meccs alapján. most biztosan sokan le fognak hordani,hogy nem vagyok madridista,meg elfordulok a csapattól. NEM! a real madridnak szurkolok,de vannak emberi érzéseim és az ilyen viselkedés nem fér bele az én stílusomba. kicsit össze-vissza hsz lett,de rengeteg érzés kavarog bennem. szégyellem magam,de jobb kibeszélni a dolgokat. messinek jobbulást,nektek jóéjt,nekünk szebb jövőt!
Elismerésem!
Valdés87
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008.07.10. 12:40:57

2010.11.30. 02:20:44

Sziasztok,nenm tudja-e valaki, h honnan lehetne letolteni az egesz merkozest? ksz...
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2010.11.30. 02:06:03

daffy írta:nem nagyon tudok elaludni,ezért írok pár szót.
a meccsről: azon kevés forumozó egyike vagyok,akik fölényes barca győzelmet tippeltek. nem véletlenül. ha számokban kéne kifejeznem:
a barca 10ből 10es. mu,chelsea 10/8, real 10/7, arsenal,spurs 10/6,stb
ilyennek érzem a reális erőviszonyokat. a meccsen kijött ezen felül az is,amiért oly sokan szeretik a barcát: a nagybetűs foci. akármilyen megalázó volt,komolyan mondom,jó volt nézni. madrid mezben élveztem a madridot alázó játékot. furán is éreztem magam miatta,de ez a meccs végére elmúlt. óriási volt a differencia. ami a meccs vége felé történt...hát..úri klub,mi??
életemben először szégyelltem magam a madridi szimpatizálásom miatt és ez nem az 5-0 miatt volt. focisták ilyen viselkedést nem engedhetnek meg maguknak. mélységesen elhatárolódom ettől és szeretnék elnézést kérni miattuk. ott tartok,hogy nem tudok tiszta szívből szurkolni ezeknek a srácoknak. nem képesek csupaszív playa módjára hajtani(ha már focizni nem is) és nem képesek veszíteni. a kiállítást is borítékoltam előre és ha jól emlékszem a cr sárga és a ramos piros is bejött. 2 embert sajnálok a realból: casillas és alonso. ők azok,akik a klub múltjához mérten viselkedtek. még talán di maria lógott ki a sorból,de a többiek...
a real madridnak tudok szurkolni,de ennek a garnitúrának nem.
arról nem is beszélve,hogy ilyen játékosokkal és ilyen mentális tulajdonságokkal a csapat soha semmit nem fog elérni,ezt túlzás nélkül ki lehet jelenteni és nem 1 meccs alapján. most biztosan sokan le fognak hordani,hogy nem vagyok madridista,meg elfordulok a csapattól. NEM! a real madridnak szurkolok,de vannak emberi érzéseim és az ilyen viselkedés nem fér bele az én stílusomba. kicsit össze-vissza hsz lett,de rengeteg érzés kavarog bennem. szégyellem magam,de jobb kibeszélni a dolgokat. messinek jobbulást,nektek jóéjt,nekünk szebb jövőt!
Jó volt olvasni a gondolatmeneted, sok madridi megirigyelhetné! Végre egy olyan hsz. amiben nem csak a Madridi imádat hanem a foci szeretete is tükröződik.

A saját híveimnek akik szintén a Barcának drukkoltak pedig azt kívánom, hogy máskor egy kicsit nagyobb önbizalmat a csapat iránt és több kitartást! A mai nap során sokat olvasgattam ezt a fórumot és éppenséggel mindig az jött le, hogy nyer a Madrid vagy X lesz. Alig pár ember aki hit a Barca tudásában köztük én is. Többször is írtam, hogy nyerni fogunk és, hogy becsülőm a Madridot. Erre válaszként csak annyit kaptam, hogy "becsüljem jobban". Most a látottak után a kérkedőket kérdezném, hogy egy ilyen mentalitású csapatot tényleg becsüljek jobban??
Gratulálok a fiúknak! Bizonyították, hogy egy ilyen rangadót csak szívvel lehet megnyerni és ha tehetném már most odaadnám az aranylabdát Xavinak, mert az a szint amit már az elmúlt évek során hoz az hihetetlen!

Visca Barca Visca Catalunya!
Bízzatok a csapatban!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.30. 01:34:17

nem nagyon tudok elaludni,ezért írok pár szót.
a meccsről: azon kevés forumozó egyike vagyok,akik fölényes barca győzelmet tippeltek. nem véletlenül. ha számokban kéne kifejeznem:
a barca 10ből 10es. mu,chelsea 10/8, real 10/7, arsenal,spurs 10/6,stb
ilyennek érzem a reális erőviszonyokat. a meccsen kijött ezen felül az is,amiért oly sokan szeretik a barcát: a nagybetűs foci. akármilyen megalázó volt,komolyan mondom,jó volt nézni. madrid mezben élveztem a madridot alázó játékot. furán is éreztem magam miatta,de ez a meccs végére elmúlt. óriási volt a differencia. ami a meccs vége felé történt...hát..úri klub,mi??
életemben először szégyelltem magam a madridi szimpatizálásom miatt és ez nem az 5-0 miatt volt. focisták ilyen viselkedést nem engedhetnek meg maguknak. mélységesen elhatárolódom ettől és szeretnék elnézést kérni miattuk. ott tartok,hogy nem tudok tiszta szívből szurkolni ezeknek a srácoknak. nem képesek csupaszív playa módjára hajtani(ha már focizni nem is) és nem képesek veszíteni. a kiállítást is borítékoltam előre és ha jól emlékszem a cr sárga és a ramos piros is bejött. 2 embert sajnálok a realból: casillas és alonso. ők azok,akik a klub múltjához mérten viselkedtek. még talán di maria lógott ki a sorból,de a többiek...
a real madridnak tudok szurkolni,de ennek a garnitúrának nem.
arról nem is beszélve,hogy ilyen játékosokkal és ilyen mentális tulajdonságokkal a csapat soha semmit nem fog elérni,ezt túlzás nélkül ki lehet jelenteni és nem 1 meccs alapján. most biztosan sokan le fognak hordani,hogy nem vagyok madridista,meg elfordulok a csapattól. NEM! a real madridnak szurkolok,de vannak emberi érzéseim és az ilyen viselkedés nem fér bele az én stílusomba. kicsit össze-vissza hsz lett,de rengeteg érzés kavarog bennem. szégyellem magam,de jobb kibeszélni a dolgokat. messinek jobbulást,nektek jóéjt,nekünk szebb jövőt!
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.11.30. 01:25:47

20:27 - Ronald Koeman, a Barcelona korábbi legendás játékosa úgy nyilatkozott a Barça TV-nek adott villáminterjújában, hogy "remélhetőleg a Barcelona rúg egy ötöst a Madridnak."

az parádés :D
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.11.30. 01:19:27

Nem is akarok már belefolyni abba, h odaát milyen erényeket akarnak kiemelni...elég nekem annyi, h látom szeretett csapatomnál azt az önfeledt boldogságot minden gól után...és azt a cinkosan csillogó szemeket Classicon 8)

Szerk.: és hosszú évek kemény munkájával sikerült elérnie a madridnak a Sevilla szintjét...mindig GÁLA hangulatot teremtenek a meccsünkön :lol: :lol: :lol:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Válasz küldése