Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.29. 11:56:04

noname írta: Szóval nem meggyőződésem h jövőre is összefutunk a BL-ben, legalábbis remélem, mert nem lesznek jó meccsek. Idén is nekünk szinte minden meccsünk látványos, szép meccs volt(Arsenal,MU,Donyeck,csoportmeccsek), csak a Clasicok voltak egyszerűen [auto_cenzúra].
ha 4 esélyes csapattal számolunk,akkor is nagy az esély,hogy összefutunk a legjobb 8-4-2
között. a bajnokságban tuti,a kupában tuti,a szuperkupában tuti. ez:
bajnokság 2 meccs
kupa,ha döntő,akkor 1 meccs
szuperkupa 2 meccs
bl kitudja

a biztos a 4 meccs, a valószínű 5-6,de akár 8 is lehet.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.05.29. 11:54:54

Meg kell, hogy mondjam, idén csak 3 Clasico volt: Arsenal-Barca, Barca-Arsenal, Barca-MU

Ilyenekből kéne még több, nem a Jo5é-féle fociból
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.05.29. 11:51:55

Azért lesznek ott még kemény meccsek. Pl a Real elekerülte eddig az angol csapatokat, de ha összekerülnek a Cselzivel,MU-val egyáltalán nem lejátszott a meccs. Azért nem csak ez a 2 csapat van. Az Mu pl erősödni fog, hiszen most nyáron valószínűleg szánnak pénzt a fiatalításra(Scholes,Giggs,VdS), a Cselzi is megszabadult a fő kerékkőtőjétől, Ancelottitól, ez a 2 csapat bőven partiban lesz a Reallal és Barcaval, sőt, míg nekünk van bőven tapasztalatunk ellenünk, nekik nincs, Mou ide vagy oda.
Nem csak ez a 2 csapat van. Az MU jövőre a Cselzivel együtt erősebb lesz. Az viszont már igaz h ezek kívül a 4 csapaton kívül valóban nincs kiemelkedő csapat Európában. Az Inter csak Mou miatt volt erős, a Milan 2-3 ember játékára épül, gyerekjáték kikapcsolni őket, a Bayern nem elég acélos, a franciák szóra sem érdemesek.

Szóval nem meggyőződésem h jövőre is összefutunk a BL-ben, legalábbis remélem, mert nem lesznek jó meccsek. Idén is nekünk szinte minden meccsünk látványos, szép meccs volt(Arsenal,MU,Donyeck,csoportmeccsek), csak a Clasicok voltak egyszerűen [auto_cenzúra].

A kupában valószínűleg összefut a 2 csapat, hiszen a Valencia, bár erősödött, a bajnokságban a biztos 3. helyre és s BL-re fognak koncentrálni, a Villarrealnak szűk a kerete. Egyedül a Sevilla szokott kemény ellenfél lenni a kupában(minket kivertek, a Real pedig gyanús bíráskodás mellett ment tovább :roll: ), de ők sokat gyengültek.
A Fifa egy szégyen
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.29. 11:42:07

Tocy írta: Ez sajnos így lesz. Mourinho mindig komolyan vette az ország kupasorozatát, biztos, hogy ott is odateszik magukat, akkor pedig mindenképp velük kell megküzdeni. Bajnokságban adott a helyzet jópár éve, BL-ben pedig szintén a Madrid top4es csapat szerintem a MU-Chelsea kettőssel és velünk, szóval ott is könnyen előfordulhat olyan mint idén.
figyelembe véve a szuperkupát is,még az ideinél is több klasszikust várok,max nem egy kupacon,de tavasszal jó eséllyel bl-ben 2,kupában minimum 1,bajnokságban... erre most 1-2 évre előre lehet készülni.
Azért bízom benne, hogy egy MU tovább erősödik, ahogy a Chelsea is, talán az Arsenal is, ha Wenger hajlandó elkölteni majd némi pénzt. Bayern biztos odafogja tenni magát, hiszen Münchenben lesz a BL döntő. Kíváncsi leszek továbbá a Portora is. Mcity esetleg, ha vesznek nagyágyúkat. Az olaszok, bár náluk kicsit borúlátó vagyok a BL-el kapcsolatban. De persze a Madrid is elég keményen ott lesz, ahogy a Barca is!
a chelsea egyelőre kevés. lampard már körülményes,drogba-anelka lassan vicc kategória,torres eddig is az volt. ha nem hoznak minőségi irányítót és egy technikás szélsőt,akkor nem tartok tőlük. mu: carrick - giggs belső kp: :D :roll: . arsenal jó ideje kevés.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.29. 11:41:20

daffy írta:
noname írta: Jövőre remélhetőleg kevesebbszer találkozunk a Madriddal. A Szuperkupa annyira nem lesz vésze, mert nem túl fontos, azonkívül szezon eleje lesz, annyira nem megy majd vérre a játék. Nem szeretném ha túl sokszor összefutnánk velük, ezek a meccsek csak rosszat tesznek a játékosoknak, a kluboknak.
pedig biztos lehetsz benne,hogy minden kupához a realon át vezet az út.
Azért bízom benne, hogy egy MU tovább erősödik, ahogy a Chelsea is, talán az Arsenal is, ha Wenger hajlandó elkölteni majd némi pénzt. Bayern biztos odafogja tenni magát, hiszen Münchenben lesz a BL döntő. Kíváncsi leszek továbbá a Portora is. Mcity esetleg, ha vesznek nagyágyúkat. Az olaszok, bár náluk kicsit borúlátó vagyok a BL-el kapcsolatban. De persze a Madrid is elég keményen ott lesz, ahogy a Barca is!
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.29. 11:38:45

daffy írta:
noname írta: Jövőre remélhetőleg kevesebbszer találkozunk a Madriddal. A Szuperkupa annyira nem lesz vésze, mert nem túl fontos, azonkívül szezon eleje lesz, annyira nem megy majd vérre a játék. Nem szeretném ha túl sokszor összefutnánk velük, ezek a meccsek csak rosszat tesznek a játékosoknak, a kluboknak.
pedig biztos lehetsz benne,hogy minden kupához a realon át vezet az út.
Ez sajnos így lesz. Mourinho mindig komolyan vette az ország kupasorozatát, biztos, hogy ott is odateszik magukat, akkor pedig mindenképp velük kell megküzdeni. Bajnokságban adott a helyzet jópár éve, BL-ben pedig szintén a Madrid top4es csapat szerintem a MU-Chelsea kettőssel és velünk, szóval ott is könnyen előfordulhat olyan mint idén.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.29. 11:33:43

noname írta: Jövőre remélhetőleg kevesebbszer találkozunk a Madriddal. A Szuperkupa annyira nem lesz vésze, mert nem túl fontos, azonkívül szezon eleje lesz, annyira nem megy majd vérre a játék. Nem szeretném ha túl sokszor összefutnánk velük, ezek a meccsek csak rosszat tesznek a játékosoknak, a kluboknak.
pedig biztos lehetsz benne,hogy minden kupához a realon át vezet az út.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.05.29. 11:31:08

ab1daL írta:A kétkedők pedig láthatják, hogy a Real Madrid elleni alattomos játék csak egyszeri alkalom volt, a vérfarkas elpusztításához ezüstgolyók kellenek, nem pedig karó a szívbe, na. Akkor ott megcselekedték, amit megkövetelt a haza, a célt elérték, ők játszhatták a BL döntőt. Ennyi, ennél többet nem kell belelátni.
Alves meg Busquets alaposan túllépték a határt. Nem kellett volna túlzásokba esni. Meg kell mutatni a bírónak ha szétrúgnak, de nem kéne túljátszani, ráadásul a színészkedésük a végére átragadt másokra is.
Alves még kedvelhető személyiség a waka-waka meg hasonlók miatt, de Busquetssel én úgy vok mint a Realosok Ronaldoval. Őt csak a góljaiért szeretik, nos Busquetset is csak a jó játékáért szeretjük, amúgy meg néha azt kívánom bárcsak akkorát kapna a képére mint amennyire fájlalja.

Nem lehet ilyenek mögé bújni egyszer sem. Soha, semmilyen körülmények közt nem tolerálható a színészkedés! Szerencsére nem valószínű h egyhamar látunk hasonlót, remélem Pep is tudja és meg is mondta a játékosainak h túlléptek egy határt.

Jövőre remélhetőleg kevesebbszer találkozunk a Madriddal. A Szuperkupa annyira nem lesz vésze, mert nem túl fontos, azonkívül szezon eleje lesz, annyira nem megy majd vérre a játék. Nem szeretném ha túl sokszor összefutnánk velük, ezek a meccsek csak rosszat tesznek a játékosoknak, a kluboknak.
A Fifa egy szégyen
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.29. 11:17:30

A kétkedők pedig láthatják, hogy a Real Madrid elleni alattomos játék csak egyszeri alkalom volt, a vérfarkas elpusztításához ezüstgolyók kellenek, nem pedig karó a szívbe, na. Akkor ott megcselekedték, amit megkövetelt a haza, a célt elérték, ők játszhatták a BL döntőt. Ennyi, ennél többet nem kell belelátni.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.05.29. 11:16:04

noname írta:Mondasz vmit. Amikor másod/harmadosztályú csapatok verték ki őket, akkor a kupa úgyse ért semmit, most hirtelen ér annyit mint egy BL trófea! :lol:
Hát nem tudom, én azért még elvalkult madridistáktól se hallom, hogy bl-győzelemmel érne fel az a kupa...
Egyébként meg mi szurkolók nem szartuk le soha a kupát, még a vezetőség se, elég nagy gáz is volt, amikor alsóbb osztályúak verték ki a madridot, az edzők elbocsátó nyilatkozata félig szerintem már akkor íródott meg. Szóval attól, hogy még a játékosok úgy álltak hozzá néhány évig, hogy ez nem sokat számít, attól még egy sorozat, aminek a végén sikerült győzni. Ez nem jelenti azt, hogy könnyebb lett volna most megnyerni, mint mittudoménmikor. Engem nem az zavar, hogy lekicsinyítik itt a többi trófeához képest, hanem az, hogy semmibe veszik, és plusz oltásnak szánják.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.29. 11:09:15

noname írta:Mondasz vmit. Amikor másod/harmadosztályú csapatok verték ki őket, akkor a kupa úgyse ért semmit, most hirtelen ér annyit mint egy BL trófea! :lol:
Egy érdekes jelenség a madridi szurkolók körében amúgy: elismerik h Pepe belépője pirosat ért, de azért nem érdemeltük meg h a döntőbe jussunk, mert segített a bíró!
Rengeteg helyen láttam ezt az enyhén szólva paradoxont.
Szörnyű hatással van Mou a közönségre. Ez az ember árt a focinak, egy betegsége a focinak. Minden rangadót tönkretesz, majd mindent megtesz h elterelje a figyelmet a vereségéről. Ha rajta múlva már oda jutott volna a foci mindenhol mint Olaszo.ban, ahol a kisebb stadionokat se tudják nagy csapatok megtölteni, mert megunták az emberek a védekező focit. Remek példa erre az Inter. Amikor a Realnak ment régen, vagy nekünk most, akkor robbanásszerűen nőtt a szurkolók száma. Az Inter hiába nyert BL-t, egy cseppet se nőtt a támogatottság.

Egy csapat ne hagyja el a saját stílusát. Ugyanazt kell játszani a kiesők ellen, mint a legnagyobb rangadókon. Idő kell hozzá, de előbb utóbb beválik. A domináns csapatoknak van stílusuk: régebbi Milan, Real, mostani Barca, MU. A Realnak nincs stílusa, csak a győzelem számít, nem érdekli az edzőt h jól is játsszanak. Ameddig ezt nem veszi észre Mou nem fog legyőzni minket. Ahol igazán számított, győztünk!

Egy kis érdekesség: Egy Pool-szurkoló ismerősömmel tárgyaltunk arról h mit nyer idén a Barca, ez akkor volt,amikor még annyira nem vezettük a bajnokságot, de már megvolt a kupadöntő és a BL elődöntő is biztos volt.
Azt mondtam h a bajnokság simán meglesz, még nőni is fog az az előny, a BL-ben is megverjük a Realt, majd alighanem a döntőben az MU-t, de a kupát szerintem a Real nyeri, mert a bunkerfoci egy meccs erejéig működőképes lehet, ráadásul a mieink nem veszik majd elég komolyan a meccset, míg a Realnak az lesz a legnagyobb esélye h kupát nyerjen, hiszen a 2 fontosabb kupában nem bír majd velünk.
A végkifejlettet ismerjük. :wink:
Sztem senki sem mondta közülük, h egy kupa annyit érne, mint egy BL trófea. Igazából alapjában véve tényleg nem ér sokat a kupa, de idén jelentősen emelte az értékét, h a két nagy komolyan vette. Szóval azért mindenképpen szép dolog számukra a kupa siker, persze messze nem annyira fontos, mint a bajnokság és a BL. A kettős mérce, meg a hasonló paradoxonok meg azért nagyon jellemzőek az itteni szurkolókra is.

Minden csapatnak van stílusa, max nem minden csapat stílusa szerethető. Az Internél a erőfocira épitett JM, a Realnál többnyire támadójáték meg. Egészen más támadókáték, mint nálunk, kevesebb passzal, jobban kihelyezve egyéni megoldásokra, de azért többnyire működik. Ellenünk más játszottak, ez tény.

A harmadik részhez: Elég sokan írták le itt is, h sztük így lesz, szóval azért ne érzed úgy, h föltaláltad a spanyol viaszt.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.05.29. 10:02:32

Rewolution5 írta:
daffy írta: és pedro ül vagy villa?
azon agyaltam,hogy fabregas,rossi,stb leigazolása csak egy dolog,de a fizetésük sem lesz piskóta,megengedheti a csapat? talán már így is a legmagasabb a fizetés nálatok,az sem segítene sokat. vagy?

az szvsz úgy lessz h a jelenlegi forma dönt, az hogy magasak a füzetések az tény, és azt énsem tudom mivel lehet kiküszöbölni..de Rossel próbál pénzt szerezni, ha megtörte az Unicef tradícióját, és behozta a Qatar Foundation-t...de ettől függetlenül, olyan meghatározó játékost mint Villa nemfog elengeni...
Magasak a fizetések nálunk az tuti,és Fabregaseval is felmenne egy kicsit,de azért ha nagy nehezen sikerülne kicsikarni Wengeréknél hogy engedjék már el,és csak vele kellene megállapodni,nemhinném hogy lenne képe rinyálni a fizetéséért,szerintem örül majd mint a majom a tudjuk mijének,és elfogadja azt amit elsőre kap!!!
Rossi meg a Villarealnal sem kereshet sokat,mert a Villareal azért nem akkora klub hogy 6-7 milliókat fizessen ki évente,szóval egy olyan 3-4 millióból az ő fizetée is megállna,szal nem lenne az olyan sok!
Amúgy meg,Villa kezd jövőre is,ez egyértelmü,de ha megint produkál egy ilyen tavaszt,akkor jön Rossi a helyére!!!Meg amúgy ha megnézzük,1 igazi poszt van jelenleg ahová minőségi cserénk van,és az a védekező középpályás poszt,és azért ott Guardiola elég alaposan rotált,mert szinte minden 2. meccsen beugrott Masch!!!
Kép
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.05.29. 09:44:34

daffy írta: és pedro ül vagy villa?
azon agyaltam,hogy fabregas,rossi,stb leigazolása csak egy dolog,de a fizetésük sem lesz piskóta,megengedheti a csapat? talán már így is a legmagasabb a fizetés nálatok,az sem segítene sokat. vagy?

az szvsz úgy lessz h a jelenlegi forma dönt, az hogy magasak a füzetések az tény, és azt énsem tudom mivel lehet kiküszöbölni..de Rossel próbál pénzt szerezni, ha megtörte az Unicef tradícióját, és behozta a Qatar Foundation-t...de ettől függetlenül, olyan meghatározó játékost mint Villa nemfog elengeni...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.29. 09:35:27

Rewolution5 írta:
daffy írta: várom pep ténykedését,mert ezt sokáig nem lehet csinálni. minden nyáron próbál valamit változtatni,érdekelne,hogy most mi lesz az
elhozza Rossi-t, Villa pedig marad!
és pedro ül vagy villa?
azon agyaltam,hogy fabregas,rossi,stb leigazolása csak egy dolog,de a fizetésük sem lesz piskóta,megengedheti a csapat? talán már így is a legmagasabb a fizetés nálatok,az sem segítene sokat. vagy?
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.05.29. 09:33:39

daffy írta: várom pep ténykedését,mert ezt sokáig nem lehet csinálni. minden nyáron próbál valamit változtatni,érdekelne,hogy most mi lesz az
elhozza Rossi-t, Villa pedig marad!
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.05.29. 09:32:30

daffy írta:gratulálok én is a győzelemhez,megérdemelt volt.
viszont ami nagyon vicces számomra,az villa ajnározása. az ilyenek,hogy "feledteti a fél éves semmittevést" meg "akkor rúg gólt,mikor nagyon kell"...
nem kellett. 2-1gyel is bl-t nyert volna a csapat,nem feledteti a semmittevést,mert tegnap se tett túl sokat,csak volt 1 kapura lövése. ha a köv egy évben nem csinál semmit,de a kupadöntőn belövi a 4-5-6. gól valamelyikét,akkor megint tisztelve lesz? :) ez vicc kérem. ha tegnap a mu nyer 4-3ra,akkor hiába lövi villa a 3. gólt,mindenki fekáliával dobálná.
kíváncsian várom pep ténykedését,mert ezt sokáig nem lehet csinálni. minden nyáron próbál valamit változtatni,érdekelne,hogy most mi lesz az
Adom!Szerintem is marha gyenge.És így van nincs ilyen hogy egy góllal feledtet egy rossz szezont.Tré!És köszönjük a legjobb madridista! :wink:
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.29. 09:30:01

gratulálok én is a győzelemhez,megérdemelt volt.
viszont ami nagyon vicces számomra,az villa ajnározása. az ilyenek,hogy "feledteti a fél éves semmittevést" meg "akkor rúg gólt,mikor nagyon kell"...
nem kellett. 2-1gyel is bl-t nyert volna a csapat,nem feledteti a semmittevést,mert tegnap se tett túl sokat,csak volt 1 kapura lövése. ha a köv egy évben nem csinál semmit,de a kupadöntőn belövi a 4-5-6. gól valamelyikét,akkor megint tisztelve lesz? :) ez vicc kérem. ha tegnap a mu nyer 4-3ra,akkor hiába lövi villa a 3. gólt,mindenki fekáliával dobálná.
kíváncsian várom pep ténykedését,mert ezt sokáig nem lehet csinálni. minden nyáron próbál valamit változtatni,érdekelne,hogy most mi lesz az
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.05.29. 08:37:49

A sok savazásról eszembe jutott ez.

"Netes locsifecsi kommentel azt megy a recsi
Véresen komolyan veszi- álnéven jól odateszi
Nyomjad csak a magadét, hidd el én is ezt fogom tenni
Megmondom a frankót- nem nézek madrid meccset ennyi..." :D

Nem értelek igazából benneteket.Olyan emberek ismerik el,hogy jobb csapat vagyunk akik azért komoly szaktekintélyek.Ezért gyűlölöm Mou-t mert ezt csinálja...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.05.29. 08:05:54

Mondasz vmit. Amikor másod/harmadosztályú csapatok verték ki őket, akkor a kupa úgyse ért semmit, most hirtelen ér annyit mint egy BL trófea! :lol:
Egy érdekes jelenség a madridi szurkolók körében amúgy: elismerik h Pepe belépője pirosat ért, de azért nem érdemeltük meg h a döntőbe jussunk, mert segített a bíró!
Rengeteg helyen láttam ezt az enyhén szólva paradoxont.
Szörnyű hatással van Mou a közönségre. Ez az ember árt a focinak, egy betegsége a focinak. Minden rangadót tönkretesz, majd mindent megtesz h elterelje a figyelmet a vereségéről. Ha rajta múlva már oda jutott volna a foci mindenhol mint Olaszo.ban, ahol a kisebb stadionokat se tudják nagy csapatok megtölteni, mert megunták az emberek a védekező focit. Remek példa erre az Inter. Amikor a Realnak ment régen, vagy nekünk most, akkor robbanásszerűen nőtt a szurkolók száma. Az Inter hiába nyert BL-t, egy cseppet se nőtt a támogatottság.

Egy csapat ne hagyja el a saját stílusát. Ugyanazt kell játszani a kiesők ellen, mint a legnagyobb rangadókon. Idő kell hozzá, de előbb utóbb beválik. A domináns csapatoknak van stílusuk: régebbi Milan, Real, mostani Barca, MU. A Realnak nincs stílusa, csak a győzelem számít, nem érdekli az edzőt h jól is játsszanak. Ameddig ezt nem veszi észre Mou nem fog legyőzni minket. Ahol igazán számított, győztünk!

Egy kis érdekesség: Egy Pool-szurkoló ismerősömmel tárgyaltunk arról h mit nyer idén a Barca, ez akkor volt,amikor még annyira nem vezettük a bajnokságot, de már megvolt a kupadöntő és a BL elődöntő is biztos volt.
Azt mondtam h a bajnokság simán meglesz, még nőni is fog az az előny, a BL-ben is megverjük a Realt, majd alighanem a döntőben az MU-t, de a kupát szerintem a Real nyeri, mert a bunkerfoci egy meccs erejéig működőképes lehet, ráadásul a mieink nem veszik majd elég komolyan a meccset, míg a Realnak az lesz a legnagyobb esélye h kupát nyerjen, hiszen a 2 fontosabb kupában nem bír majd velünk.
A végkifejlettet ismerjük. :wink:
A Fifa egy szégyen
éS
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:31:54
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.29. 02:49:04

blanee írta:A király kupa győzelmünket szeretik itt sokan elmismásolni, pedig szerintem több mint egy egyszerű kupa, mégpedig azért, mert nem egy depor, de még csak nem is sevilla ellen, hanem a barca ellen sikerült megszerezni, én úgy gondolom ez azért dob rajta (és arra a meccsre nem is mondhatja senki a bajnokira, hogy barca enerváltan leszarta).

Persze a 3 trófea közül ez a legjelentéktelenebb, de sokszor úgy érzem, úgy kezelik ezt páran, mintha egy plusz támadható felület lenne, és ha nem nyertünk volna semmit még jobb lenne, mert nem lehetne gúnyolódni és azt mondani, hogy jólvan ti csak azt a piti cdr-t szereztétek meg...
Szerintem igazán madridi részről volt(szurkolói szinten is) hosszú éveken keresztül lenézve, semmibe véve a király kupa, szóval szerintem valahol érthető, hogy sokan így állnak hozzá a mostani győzelmetekhez.
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.05.29. 02:13:44

Grat a győzelemhez, nem volt kérdés ki a jobb. Második félidőre már végképp kijött a különbség, villa gólja nem volt semmi.

Jövőre remélem barca-real döntő lesz, és visszavágunk, van sansza szerintem, hogy mindhárom fronton ideinél nagyobb eséllyel vesszük fel a kesztyűt.

A király kupa győzelmünket szeretik itt sokan elmismásolni, pedig szerintem több mint egy egyszerű kupa, mégpedig azért, mert nem egy depor, de még csak nem is sevilla ellen, hanem a barca ellen sikerült megszerezni, én úgy gondolom ez azért dob rajta (és arra a meccsre nem is mondhatja senki a bajnokira, hogy barca enerváltan leszarta).

Persze a 3 trófea közül ez a legjelentéktelenebb, de sokszor úgy érzem, úgy kezelik ezt páran, mintha egy plusz támadható felület lenne, és ha nem nyertünk volna semmit még jobb lenne, mert nem lehetne gúnyolódni és azt mondani, hogy jólvan ti csak azt a piti cdr-t szereztétek meg...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.28. 23:17:58

Aki trollkodni akar, az ne írjon inkább, vagy előbb olvassa el, hogy kellene veszíteni "másoknak" is:

„Jobban is játszhattunk volna, de ez nem változtat azon, hogy egyszerűen jobbak voltak nálunk. Két gólnál is vigyázhattunk volna, de kihasználták a megingásainkat. Csak az idő dönti el, hogy ez a Barcelona-e a világ valaha volt legjobb csapata, de egész biztosan egy kitűnő együttes. Győzni jöttünk, és hittünk abban, hogy meglehet – de a jobbik csapat nyert, megérdemelten" – mondta Rio Ferdinand.

„Nem tettünk eleget azért, hogy a labdabirtoklás közben megzavarjuk őket. Nem játszanak vezető ékkel, Villa és Pedro a szélekről jön, és ezzel nagyon könnyen meg tudják keverni a védelmeket. Parádés futballt játszanak és teljesen megérdemelt a győzelmük" – vélekedett a manchesteri csapatkapitány, Nemanja Vidics.

aki nem kötekedni jön, azoknak nem szól a fenti rész, mert ők pontosan tudják, hogy így ILLENE.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.28. 20:14:58

LG írta:Nem tudom, de én pár barcás gyerek hozzáállása miatt szégyellem magam. :roll:
Egyetértek...inkább nem is írok...
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.05.28. 20:13:23

daffy írta:jogos volt a bajnokságbeli és a bl-beli pedig...
viszont hiába a több barca győzelem,nem éreztem olyan nagynak a különbséget,mint 1 évvel korábban. meglátjuk mit hoz a jövő
Szerintem sem volt akkora a különbség, mint tavaly vagy előtte. A BL-val kapcsolatban nem tudom, mit kifogásolsz, korrektnek gondolom a győzelmet. De ha van olyan, amit elfelejtettem volna, akkor emlékeztess légyszíves. :)

Azt sajnálom, hogy erre a négy clásicora egyik együttes se lehet majd büszke a jövőben, valamint azt is, hogy jelen állás szerint nem látok rá esélyt, hogy a közeljövőben változik a meccseink játékképe...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.28. 19:45:13

looka írta:
daffy írta:ez fárasztó és nem igaz
Mindig elfelejtik azt a fránya CDR-t. Gondolom ez volt a gond, mert a Barca győzelmének jogosságát vagy igazságosságát nem lehet megkérdőjelezni...
jogos volt a bajnokságbeli és a bl-beli pedig...
viszont hiába a több barca győzelem,nem éreztem olyan nagynak a különbséget,mint 1 évvel korábban. meglátjuk mit hoz a jövő
Válasz küldése