Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
kimber
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010.08.16. 20:03:31

2011.05.27. 09:05:44

Subinho írta:
Barcaman1993 írta:
Subinho írta:gyerekek, ez nem a Barca vs. Real fórum??? elnéztem??? :shock:
vagy ez az istenítsünk real játékosokat és beszéljük ki kit igazolnak fórum??? :?
a barca vs. real mecsek lecsengtek, 2011-ben ez az eredmény 9-3 a barca javára!!! ez a lényeg! ez a Barca vs. Real, nem pedig, hogy ki kezdjen a realban, vagy hogy kit igazoljanak.. az legyen az ő problémájuk!!! kit érdekel, hogy higu, benza, kaká, vagy épp agöero??? :roll:
Akkor egész évben zárva legyen és nyisson ki 2+x meccs erejéig? Az a pár meccs csak a hab a tortán. Nehogy már ne beszélhessük ki a Real meccseit, vagy fölállásait ebben a Topicban...
na, le lettem cseszve... :? félre értettetek!!! nem azt mondtam, h csak a klasszikusok idején legyen nyitva... de nekem valahogy csípi a szemem, hogy oldalakon keresztül csak azt olvasom, kit kéne megvenni a madridnak, ki a jobb real játékos, kinek és hogy kéne játszani a realban, mivel lenne a real jobb és mit kéne a realnak játszani... na mindegy... nem értitek ezek szerint. szerintem ezeknek egy real sztárok, vagy istenítsünk real játékosokat topikban kéne szerepelni!!! ez egy Barca weblap!!! Bocsi!!! :oops:
Szerintem ez a topik nagyon fontos, hogy legalább nálunk, magyar szurkolóknál ne mérgesedjen el feleslegesen a viszony. Nagyon örülök annak is, hogy sok barcás ír szimpatikusan a másik oldalon is, ahol befogadták őket, mint ti itt minket. Értelmes eszmecsere, erről szólna a dolog. ;)

Más: a 90-es évek eleje óta vagyok madridista, megértem sok sikert, kudarcot. Azt hiszem azóta most van a szeretett klubom a legnagyobb válságban, mégpedig erkölcsi válságban, ahogy a két klub viszonya is mélyponton van. Nem tudok örülni Mourinho tevékenységének, még akkor sem, ha sokan benne látják a barca leendő legyőzőjét. Ez lehet, hogy előbb-utóbb be fog következni, aminek örülhetek majd én is, de ezt nem minden áron kellene elérni. Nem ilyen kommunikációval, nyilatkozat háborúval. Ebben persze mindkét fél hibás, ahogy Ti is jól leírtátok, a barca is csúnyán viselkedett az 5-0 után, itt voltak a vitatott meccsek, színészkedések, amik csak adták a lovat Mourinho alá, akinek nem kell túl sok, hogy kiforduljon magából. Most eljutott a helyzet egy olyan szintre, ahol talán már nincs lejjebb, legalábbis remélem. Vége a szezonnak, jönnek válogatott meccsek, nagyon remélem, hogy bajusz márki rendbe teszi fejben és lélekben a fiúkat, akik megint tudnak majd egymásért játszani. Mi pedig böjtöljük ki ezt a három hónapot, aminek egyetlen izgalma az lehet, hogy ki hová igazol.
Hala Madrid!
Viva Espana!
Avatar
RonaldinhoX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2006.04.07. 14:08:25

2011.05.26. 22:47:49

Miért nem húz mindenki el a Realtól?
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.05.26. 22:40:26

gyerekek, ez nem a Barca vs. Real fórum??? elnéztem??? Shocked
vagy ez az istenítsünk real játékosokat és beszéljük ki kit igazolnak fórum??? Confused
a barca vs. real mecsek lecsengtek, 2011-ben ez az eredmény 9-3 a barca javára!!! ez a lényeg! ez a Barca vs. Real, nem pedig, hogy ki kezdjen a realban, vagy hogy kit igazoljanak.. az legyen az ő problémájuk!!! kit érdekel, hogy higu, benza, kaká, vagy épp agöero??? Rolling Eyes
1500 hozzászólással a hátad mögött ilyeneket írsz? :lol:
Mi itt csak igyekszünk értelmes csevegést folytatni az oldalunkra tévedő Real szurkolókkal.
A topic címe szerintem csak jelképesen Barca vs. Real.
Ha egy olyan topicot akarsz ahol megy az adok kapok akkor rosszul jártál mert ilyen itt nincs. :lol:
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.05.26. 22:16:42

Én örülök, hogy Valdano lelépett. Az utóbbi években a teljes átigazolási politikánk tőle függött, és nem az edzőtől. A nagyobb játékosok persze jöttek, de szerintem nagyon fontos, hogy az edző az, aki látja mi kell neki, utóbbi években pedig csomószor azt olvastam, meg később ki is derült, hogy az edzők nem kapták meg maradéktalanul azt, akik kellettek nekik (és itt ne teljesíthetetlen kérésekre gondoljunk brutális pénzekért). A hiányposztjainkra sokáig nem jöttek a megfelelő emberek. Perez akar bizonyos játékosokat, oké, kipengeti értük a kegyetlen pénzt, de szerintem (azok alapján amiket összeolvastam) az ezekhez képest kevésbé jelentős igazolásokat valdano tanácsolta. És ezek az "apróbb" vételeke azok, amik akár eldönthetik, és eldönthették a szezonjainkat.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.26. 20:54:28

Subinho írta:
na, le lettem cseszve... :? félre értettetek!!! nem azt mondtam, h csak a klasszikusok idején legyen nyitva... de nekem valahogy csípi a szemem, hogy oldalakon keresztül csak azt olvasom, kit kéne megvenni a madridnak, ki a jobb real játékos, kinek és hogy kéne játszani a realban, mivel lenne a real jobb és mit kéne a realnak játszani... na mindegy... nem értitek ezek szerint. szerintem ezeknek egy real sztárok, vagy istenítsünk real játékosokat topikban kéne szerepelni!!! ez egy Barca weblap!!! Bocsi!!! :oops:
Lehet Barca oldal, de attól még beszélhetünk értelmesen a Real-ról, nem? Miért baj az, ha megdicsérünk egy olyan játékost, aki jo formában van?
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.26. 20:16:55

Barcaman1993 írta:
Subinho írta:gyerekek, ez nem a Barca vs. Real fórum??? elnéztem??? :shock:
vagy ez az istenítsünk real játékosokat és beszéljük ki kit igazolnak fórum??? :?
a barca vs. real mecsek lecsengtek, 2011-ben ez az eredmény 9-3 a barca javára!!! ez a lényeg! ez a Barca vs. Real, nem pedig, hogy ki kezdjen a realban, vagy hogy kit igazoljanak.. az legyen az ő problémájuk!!! kit érdekel, hogy higu, benza, kaká, vagy épp agöero??? :roll:
Akkor egész évben zárva legyen és nyisson ki 2+x meccs erejéig? Az a pár meccs csak a hab a tortán. Nehogy már ne beszélhessük ki a Real meccseit, vagy fölállásait ebben a Topicban...
na, le lettem cseszve... :? félre értettetek!!! nem azt mondtam, h csak a klasszikusok idején legyen nyitva... de nekem valahogy csípi a szemem, hogy oldalakon keresztül csak azt olvasom, kit kéne megvenni a madridnak, ki a jobb real játékos, kinek és hogy kéne játszani a realban, mivel lenne a real jobb és mit kéne a realnak játszani... na mindegy... nem értitek ezek szerint. szerintem ezeknek egy real sztárok, vagy istenítsünk real játékosokat topikban kéne szerepelni!!! ez egy Barca weblap!!! Bocsi!!! :oops:
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.05.26. 16:18:14

daffy azért tett kérdőjelet, mert az "ismét ne nyerjen semmit" kifejezés nem stimmel, idén nyertek egy kupát :)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.26. 15:53:19

daffy írta:
Barcaman1993 írta:A Real ismét ne nyerjen semmit
:?:
Hát nem egyértelmű? Nyerjünk mi mindent :D Mondjuk most nem erre gondoltam, de a lényeg az, hogy Mout el kell hajtani onnan. Meg máshonnan is...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.26. 15:44:34

Barcaman1993 írta:A Real ismét ne nyerjen semmit
:?:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.26. 15:23:18

LG írta:
Fecooo írta:"az elkövetkező szezonban vissza fogunk szerezni bizonyos értékeket, amelyeket senkinek nem lenne szabad elfelejtenie. Vannak olyan szakmabeliek, illetve intézmények, akik ezekről az értékekről, ennek ellenére is megfeledkeztek. Ezeknek az értékeknek kellenének alapul szolgálniuk a futballban. A fair play, az ellenfél feltétel nélküli tisztelete és a zéró tolerancia a rasszizmussal szemben nem lehetnek csupán üres szavak, hanem tényeknek kell lenniük. Csak ismételni tudom magamat, azon leszünk, hogy ezeket az alapelveket visszaállítsuk a következő idényben."

minden alkalmat megragad, ezen már én is csak röhögni tudok :lol: (ha kérhetem, ne mondja senki, h nem ránk célzott, mert ez 1000%)

a kiemelt rész meg olyan szintű képmutatás, amire már jelzők sincsenek...
Vmilyen szinten képmutatás. De a valóban hallhattunk nagyképű nyilatkozatok a játékosainktól(Valdes, Pique, ill. Rosseltől, az elnöktő), vmit a buszok, melyeken az 5-0ra utaló plakátok voltak, szintén nem éppen az ellenfél tiszteletére készültek. A színészkedések és a durva szabálytalanságok(mindkét oldalon voltak), pedig nem a faur play-hez tartoznak. Az egy dolog, h a saját háza táján is szét kéne néznie, de mi sem lehetünk büszkék magunkra.
Na megjöttem én is. Sztem amit nekünk szégyellni kell az, hogy pl. a játékosaink fölöslegesen henteregnek a földön... A nyilatkozatokat én se tudom mire vélni, de sztem ilyenek mindig is voltak. A többi undorítóság, görénység pedig mind a Realhoz fűződik... Kicsit én is sajnálom, hogy elment, mert ezután meglepődnék, ha nem jönnének mostanában ismét doppingvizsgálatra, másrészt Mourinnyó folytatja az ostoba lelki hadviselését. Csak egy dolgot szeretnék jövőre. A Real ismét ne nyerjen semmit a bunkó portugál meg takarodjon ahova akar. Az ilyen undorító magatartást száműzni kell a futballból.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.26. 15:02:54

Fecooo írta:"az elkövetkező szezonban vissza fogunk szerezni bizonyos értékeket, amelyeket senkinek nem lenne szabad elfelejtenie. Vannak olyan szakmabeliek, illetve intézmények, akik ezekről az értékekről, ennek ellenére is megfeledkeztek. Ezeknek az értékeknek kellenének alapul szolgálniuk a futballban. A fair play, az ellenfél feltétel nélküli tisztelete és a zéró tolerancia a rasszizmussal szemben nem lehetnek csupán üres szavak, hanem tényeknek kell lenniük. Csak ismételni tudom magamat, azon leszünk, hogy ezeket az alapelveket visszaállítsuk a következő idényben."

minden alkalmat megragad, ezen már én is csak röhögni tudok :lol: (ha kérhetem, ne mondja senki, h nem ránk célzott, mert ez 1000%)

a kiemelt rész meg olyan szintű képmutatás, amire már jelzők sincsenek...
Vmilyen szinten képmutatás. De a valóban hallhattunk nagyképű nyilatkozatok a játékosainktól(Valdes, Pique, ill. Rosseltől, az elnöktő), vmit a buszok, melyeken az 5-0ra utaló plakátok voltak, szintén nem éppen az ellenfél tiszteletére készültek. A színészkedések és a durva szabálytalanságok(mindkét oldalon voltak), pedig nem a faur play-hez tartoznak. Az egy dolog, h a saját háza táján is szét kéne néznie, de mi sem lehetünk büszkék magunkra.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.26. 10:27:51

d írta:Köszi, bár semmi újat nem tudtam meg. Ezek szerint ha volt is valami felelőssége, az számunkra rejtve maradt. Akkor már csak arra válaszolhatnál, hogy miért kell megsiratni az ő távozását? Azon kívül persze, hogy egykori Madrid játékos és nyilván szimpátiát kelt, hogy legalább valaki Mourinhot próbálta fékezni, de mint sportigazgató tudtommal részese volt Perez megalomániás álmainak megvalósításában, ami többek közt végül is a klub veszélybe sodrását eredményezte, valamint olyan elhibázott döntésekben, mint a szakmai stáb kiválasztása. Szóval nem teljesen érthetetlenül esett ki a pikszisből.
mert egyértelműen mourinho miatt távozott és egy olyan embert,aki érzi a címer súlyát,részese a klub történelmének és valaki a világ egyik legnagyobb csapatánál,azt ne túrja ki egy jöttment. josé 1 éve van a csapatnál és van annyi hátránya,mint előnye.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.26. 10:25:10

Köszi, bár semmi újat nem tudtam meg. Ezek szerint ha volt is valami felelőssége, az számunkra rejtve maradt. Akkor már csak arra válaszolhatnál, hogy miért kell megsiratni az ő távozását? Azon kívül persze, hogy egykori Madrid játékos és nyilván szimpátiát kelt, hogy legalább valaki Mourinhot próbálta fékezni, de mint sportigazgató tudtommal részese volt Perez megalomániás álmainak megvalósításában, ami többek közt végül is a klub veszélybe sodrását eredményezte, valamint olyan elhibázott döntésekben, mint a szakmai stáb kiválasztása. Szóval nem teljesen érthetetlenül esett ki a pikszisből.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.26. 10:20:22

"az elkövetkező szezonban vissza fogunk szerezni bizonyos értékeket, amelyeket senkinek nem lenne szabad elfelejtenie. Vannak olyan szakmabeliek, illetve intézmények, akik ezekről az értékekről, ennek ellenére is megfeledkeztek. Ezeknek az értékeknek kellenének alapul szolgálniuk a futballban. A fair play, az ellenfél feltétel nélküli tisztelete és a zéró tolerancia a rasszizmussal szemben nem lehetnek csupán üres szavak, hanem tényeknek kell lenniük. Csak ismételni tudom magamat, azon leszünk, hogy ezeket az alapelveket visszaállítsuk a következő idényben."

minden alkalmat megragad, ezen már én is csak röhögni tudok :lol: (ha kérhetem, ne mondja senki, h nem ránk célzott, mert ez 1000%)

a kiemelt rész meg olyan szintű képmutatás, amire már jelzők sincsenek...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.26. 10:16:10

d írta:Az a helyzet gyerekek, hogy ezt csak mi, illetve egy igen szűk Madrid-szurkoló réteg látja így. A világ sportsajtója hol a Barca hátsójának nyalásával, hogy a csapat fikázásával van tele, mikor mi épp a téma, csak Barca legyen. Mourinho pedig Ludas Matyivá vált, aki ugyan egy sunyi dög, de a gonosz ellen ez is megengedhető.

Amúgy most, hogy eltakarodott Valdano (én amúgy őt se kedveltem...), végre elmondaná nekem valaki, hogy konkrétan mit csinált ő a Madridnál a második Perec érában? Mert erre eddig még mindig sehol tényleges választ nem tudtam kapni.
anno sportigazgató volt,de mourinho érkeztével ezt a szerepet pardeza vette át,így perez-hogy legyen helye valdanonak- létrehozta az általános igazgatói tisztséget. ezt foglalta el valdano. pontos feladata kitudja mi volt,de e felesleges tisztséget tegnap "ünnepélyesen" törölték és a feladatot mou vette át
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.26. 10:12:42

Az a helyzet gyerekek, hogy ezt csak mi, illetve egy igen szűk Madrid-szurkoló réteg látja így. A világ sportsajtója hol a Barca hátsójának nyalásával, hogy a csapat fikázásával van tele, mikor mi épp a téma, csak Barca legyen. Mourinho pedig Ludas Matyivá vált, aki ugyan egy sunyi dög, de a gonosz ellen ez is megengedhető.

Amúgy most, hogy eltakarodott Valdano (én amúgy őt se kedveltem...), végre elmondaná nekem valaki, hogy konkrétan mit csinált ő a Madridnál a második Perec érában? Mert erre eddig még mindig sehol tényleges választ nem tudtam kapni.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.26. 09:32:23

Tocy írta:
Az egyébként tényleg nem rossz...azt tudja valaki, hogy CR összesen mennyit lőtt? megvan neki az 52?
úgytudom igen
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.26. 09:22:26

MessiFan írta:
LG írta:Hány gólt is lőtt idén?
41 meccsen 27 gól.
Az egyébként tényleg nem rossz...azt tudja valaki, hogy CR összesen mennyit lőtt? megvan neki az 52?
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.26. 08:30:04

én sem tudtam volna szebben megfogalmazni ;)

számomra egyébként az a szomorú, h a madridisták többsége éppen "Műgirnyónia" létrejöttét ünnepli...
nagyon durva hasonlattal élek most:

tegyük fel, h jön egy új, galíciai kis-hitler, aki addig-addig nyomja a populista dumáját, míg eléri, h Galícia külön akarjon válni Spanyolországtól és vmi csoda folytán ez megtörténik... a párhuzam szerint most vagyunk a különválás napján, az emberek boldogok.
gondolkoztak azon, h a különválással a gazdaságilag szegény "országuk" gyakorlatilag hosszú távon tönkremehet? kétlem... amikor ez megtörténik, a diktátor finoman lekakálja az egészet és lelép...

nem akarom megsérteni azokat, akik örülnek ennek a döntésnek, de azt javasolnám nekik, h gondolják végig, h mi a fontosabb:

1, 1-2 kupa, miközben a Real Madrid a világ messze legutáltabb klubja lesz, tele nagypofájú tahókkal, akikből sugárzik az arrogancia, a felsőbbrendűség érzet, műringyó aztán fogja magát, átteszi székhelyét az addigra már esetlegesen angol bajnok(nem elképzelhetetlen sajnos...) manszúrsejk citybe, és maga után hagyja az Erika által is említett káoszt...

2, Valdano maradt volna, megvettétek volna Villas Boas-t, aki csendben el kezdett volna dolgozni és a Barca-Real viszony lassan helyreállhatott volna, közben a kívülállók számára is esélyes, h szimpatikusabbá válhatott volna a Real...

látszólag Villas Boas lutri lett volna, de "mi" a Laporta érában mit csináltunk? Laporta mindkétszer egy "zöldfülűnek" adott lehetőséget, és mindketten nyertek BL-t is és bajnokságokat is... nem történhetett volna meg ez a Madridnál is? (nehezebben, de ki tudja....)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.05.26. 10:14:08-kor.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.05.26. 01:37:44

daffy írta: valdano lemondott!
Inkább úgy mondanám, hogy kirúgták! - közelebb állna az igazsághoz.

Útjában állt Mourinhonak és mennie kellett, így már nincs a Realnál senki aki mintegy ellensúlyként működne és gátolná a portugált a teljes diktatúra gyakorlásában - nincs ebben semmi új, tudtuk már a nyáron is, hogy ezekkel a feltételekkel vállalta az edzői munkát, csakhogy Valdano nem hódolt be, ezzel veszélyeztetve a Real Moundril létrehozását. - és ez most nem vicc és nem beszólogatás.
Sajnos eljött az idő, hogy azok a Real drukkerek, akik még a '90es években kedvelték meg a csapatukat, elkezdjék ízlegetni azt a keserű pirulát, amit az tény hozott létre, hogy Perez elnök egy dühös, vérig sértett egoista kezeibe tette az egész klubot, úgy mindenestől és most várja, hogy jön -e végre a sok-sok kupa vagy nem jön?! Mourinho pedig köszöni a lehetőséget, erre várt, megszületett a saját kis külön birodalma, Perez úr önként vállalta az udvari bolond kevésbé hálás szerepét, csak Ő ezt nem veszi tudomásul...
Van, aki ezt célorientáltságnak nevezi - én meg azt mondom, hogy amíg csak a saját presztízsét rombolta a döntései nyomán kialakult helyzettel, most jól aláaknázta a Real Madrid néven működő intézmény még megmaradt a múltból táplálkozó jó hírnevét is és most így szépen elüldögélhet a saját maga álltal kreált időzített bomba tetején és várhat a csodára, amit majd a jó José szállít ígérete szerint, ami ugyebár szép szó és ha megtartják, úgy jó...
Nah, Mourinho - mostmár tényleg azt teszel, amit csak akarsz, elérted.
Egyetelen - egy csapat tudja csak keresztülhúzni a számításaid és ez a Barça - ránk uszítottad már a spanyol és a nemzetközi sajtót, az UEFA doppingellenőreit, a játékosaid szinte gyűlölettel telve lépnek pályára ellenünk és biztos, hogy lesznek még aljas húzásaid a következő idényben is, de csak csináld, de ne feledd! Egy futball klub azután is fennmarad, miután te már eltávoztál erről a világról - ha a következő idényben sem érsz célt és lélépsz, ki fogja tudni azt a káoszt és pusztítást rendbe szedni, amit magad után hagysz?!
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.25. 21:13:57

daffy írta:
valdano lemondott! a pontos ok sosem derül ki,de vélhetően a mourinhoval való összeveszés van a háttérben. perez helyében GONDOLKODÁS NÉLKÜL mou-t tettem volna lapátra. valdano tett annyit a klubért,hogy ne így távozzon és mourinho itt egy porbafingó senki,aki túl sokat képzel magáról.
ennyi...

Valdano egy idióta, de ha rajta múlt volna, idén sem mérgesedett el volna a két klub közötti viszony ennyire... ő tényleg madridista, aki ugyan sokat megenged magának, de egy bizonyos határt eddig nem lépett át... ő volt az utolsó gát murinnyó totális önkényuralma előtt, most kezdődik a valódi murinnyó-éra... :?
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.25. 21:12:53

LG írta:Hány gólt is lőtt idén?
41 meccsen 27 gól.
juhaszdani95
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2010.08.24. 14:28:59

2011.05.25. 21:12:30

LG írta:
MessiFan írta:Agüero egy remek szezont tudhat maga mögött és előtte is jó volt hisz lőtte a gólokat szépen :)
És ezzel semmire nem megy hisz az EL győzelem volt az egyetlen amit beszereztek. A Real egy remek hely a bizonyításra.
Remek szezont? Akkor elkerülte a figyelmemet. Hány gólt is lőtt idén?
A Bajnokságban 20-at :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.25. 21:10:43

MessiFan írta:Agüero egy remek szezont tudhat maga mögött és előtte is jó volt hisz lőtte a gólokat szépen :)
És ezzel semmire nem megy hisz az EL győzelem volt az egyetlen amit beszereztek. A Real egy remek hely a bizonyításra.
Remek szezont? Akkor elkerülte a figyelmemet. Hány gólt is lőtt idén?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.25. 21:04:26

MessiFan írta:Agüero egy remek szezont tudhat maga mögött és előtte is jó volt hisz lőtte a gólokat szépen :)
És ezzel semmire nem megy hisz az EL győzelem volt az egyetlen amit beszereztek. A Real egy remek hely a bizonyításra.
azért még nem írt alá semmit,nem olyan tuti,hogy jön. a city is engedi olcsóbban adebayort,aki a fizetése feléről is lemond,csak hogy maradhasson. szimpatikus. így lehet,hogy ade marad és aguero a citybe megy.

valdano lemondott! a pontos ok sosem derül ki,de vélhetően a mourinhoval való összeveszés van a háttérben. perez helyében GONDOLKODÁS NÉLKÜL mou-t tettem volna lapátra. valdano tett annyit a klubért,hogy ne így távozzon és mourinho itt egy porbafingó senki,aki túl sokat képzel magáról.
Válasz küldése