Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.05.25. 21:03:08

Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.25. 20:05:30

Agüero egy remek szezont tudhat maga mögött és előtte is jó volt hisz lőtte a gólokat szépen :)
És ezzel semmire nem megy hisz az EL győzelem volt az egyetlen amit beszereztek. A Real egy remek hely a bizonyításra.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.25. 20:02:52

Rinku írta:Agüeroban ki mit lát, hogy ekkora zseninek, világmegváltó, katalánverő (?), istencsászárkirálynak tartják és 40 (!!!) millió €-rót kicsengetnének érte? Szerintem semennyivel sem különb Torresnél, egy képességei alapján jó játékos, akinek vannak jó napjai és elég szép meccseket le tud hozni néhanapján... De hát nem az én pénzem, mindneki úgy szegényedik kedvére, ahogy a kedve tartja, a most alig tevékenykedő Benzema úgy kenterbe veri ezt a kölyköt, hogy nacsak... Kun mi olyat tud, amit esetleg Benzema nem tudna elvégezni? Elnézést, ha nem egyezik a két játékos posztja, de az év hülyeségének tartanám, ha megvennék. :)
Agüero nagy jó játékos, Forlánnal együtt vitték a csapatot éveken át, de az idei szezonjuk olyan lett, mint a csapatuk teljesítménye. Sztem nem kéne leírni, mert nem véletlenül argentín válogatott, meg már minket és párszor elintéztek. Realban előfordulhat, hogy 20-30 gólt is bőven termelne 1 szezonban.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.05.25. 20:00:16

Agüeroban ki mit lát, hogy ekkora zseninek, világmegváltó, katalánverő (?), istencsászárkirálynak tartják és 40 (!!!) millió €-rót kicsengetnének érte? Szerintem semennyivel sem különb Torresnél, egy képességei alapján jó játékos, akinek vannak jó napjai és elég szép meccseket le tud hozni néhanapján... De hát nem az én pénzem, mindneki úgy szegényedik kedvére, ahogy a kedve tartja, a most alig tevékenykedő Benzema úgy kenterbe veri ezt a kölyköt, hogy nacsak... Kun mi olyat tud, amit esetleg Benzema nem tudna elvégezni? Elnézést, ha nem egyezik a két játékos posztja, de az év hülyeségének tartanám, ha megvennék. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.25. 19:58:22

Subinho írta:gyerekek, ez nem a Barca vs. Real fórum??? elnéztem??? :shock:
vagy ez az istenítsünk real játékosokat és beszéljük ki kit igazolnak fórum??? :?
a barca vs. real mecsek lecsengtek, 2011-ben ez az eredmény 9-3 a barca javára!!! ez a lényeg! ez a Barca vs. Real, nem pedig, hogy ki kezdjen a realban, vagy hogy kit igazoljanak.. az legyen az ő problémájuk!!! kit érdekel, hogy higu, benza, kaká, vagy épp agöero??? :roll:
Akkor egész évben zárva legyen és nyisson ki 2+x meccs erejéig? Az a pár meccs csak a hab a tortán. Nehogy már ne beszélhessük ki a Real meccseit, vagy fölállásait ebben a Topicban...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.25. 19:55:30

Subinho írta:gyerekek, ez nem a Barca vs. Real fórum??? elnéztem??? :shock:
vagy ez az istenítsünk real játékosokat és beszéljük ki kit igazolnak fórum??? :?
a barca vs. real mecsek lecsengtek, 2011-ben ez az eredmény 9-3 a barca javára!!! ez a lényeg! ez a Barca vs. Real, nem pedig, hogy ki kezdjen a realban, vagy hogy kit igazoljanak.. az legyen az ő problémájuk!!! kit érdekel, hogy higu, benza, kaká, vagy épp agöero??? :roll:
erről szól,ha neked nem,akkor fáradj el.
Ennek nem örülök. Confused Ha Agüero odakerül, akkor valaki távozik az Higuain, Benzema kettősből?
akkor még nem,de ha adebayor maradna,akkor igen. sajnálom,hogy mindig benzemán csattan az ostor,ha eladja a real,akkor nálam leírta magát a vezetőség,ha nem alapkezdő,akkor mourinho.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.25. 19:44:11

gyerekek, ez nem a Barca vs. Real fórum??? elnéztem??? :shock:
vagy ez az istenítsünk real játékosokat és beszéljük ki kit igazolnak fórum??? :?
a barca vs. real mecsek lecsengtek, 2011-ben ez az eredmény 9-3 a barca javára!!! ez a lényeg! ez a Barca vs. Real, nem pedig, hogy ki kezdjen a realban, vagy hogy kit igazoljanak.. az legyen az ő problémájuk!!! kit érdekel, hogy higu, benza, kaká, vagy épp agöero??? :roll:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.25. 19:31:46

daffy írta:barcaman1993!
karim idén
ha eladjuk vagy nem alap kezdő,nálam josé elásta magát és nem érdekelnek a címek. látni kell,hogy ez a gyerek végre rendben van fejben és képességekben magasan veri higut. labdát tart,cselez,széles a technikai repertoárja. higuain jó cserejátékos,de nem kezdő szintű. gyors és ennyi.
Mourinho feladata összeállítani a csapatot és nem nekem. Én megjegyezte a véleményemet, hogy jobbnak tartom Pipitát és kész. Ha Mourinho őt játszatja, akkor meg van az oka. Ha nem akkor is. Ha meg szándékosan nem játszat vkit, akkor botrány lesz és mindenki észreveszi. Jelenleg nincs. Amíg vmelyikőjük nem járatja a száját, addig minden rendben van.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.05.25. 19:28:25

[quote="Game90"]16 - C. Ronaldo több, mint kétszer annyi gólt lőtt a La Liga első hatban végzett csapatai ellen, mint Messi (7).

52 - C. Ronaldo lőtte kapura a legtöbb szabadrúgást ebben a bajnokságban, 34-gyel többet a második helyezettnél.[/quote

Az elsőhöz hozzászólnék. Ugye Messi még tét meccseken lőtte azt a 7 gólt, nos, a madrid az uccsó meccseken már tét nélkül játszott, azt nem tom, hogy az ellenfélnek volt e tétje, mint pl a villareal vagy sevilla a végén, ahol alkotott ronaldo.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.25. 19:19:39

daffy írta:
közben aguero új házat vett madridban,a real játékosok közelében. eldőlni látszik az ügy.
Ennek nem örülök. :? Ha Agüero odakerül, akkor valaki távozik az Higuain, Benzema kettősből?
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
kimber
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010.08.16. 20:03:31

2011.05.25. 18:55:02

Higuain tökéletes csereember volt még Raúl idején az utolsó 20 percekre tudott hozzátenni a játékhoz, lőtte a gólokat. Kezdőként sokat szerencsétlenkedett, a kiscsapatoknak lőtt -egyébként hasznos- góljai mellett sok helyzetet elpuskázott, nem kezdő szint egy Madridnak.
Benzema sokkal nagyobb ígéret volt már elsőre is, bár érthetetlen volt számomra miért játszott ilyen sokáig összeszorított seggel. Nagyon kell a fickónak a bizalom, a folyamatos játéklehetőség. Amikor ezt megkapta magára is talált. Sok lehetőséget látok benne, ha kap lehetőséget. Amit észrevettem még, hogy felszabadultabban játszik akkor, ha nem ő az előretolt ék, vagy az egyedüli csatár. Nálam a szélen játszana, elől pedig Agüero vagy Tevez volna a tökéletes megoldás. Elég ütős lenne egy Agüero-Benzema C., Ronaldo, Özil támadó sor, Kaká és DiMaria cserékkel. :)
De ehhez Murinho gyáva sajnos...
Hala Madrid!
Viva Espana!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 22:06:54

Game90 írta: 52 - C. Ronaldo lőtte kapura a legtöbb szabadrúgást ebben a bajnokságban, 34-gyel többet a második helyezettnél.
ezt pontosítanám:

C. Ronaldo végezte el a legtöbb szabadrúgást ebben a bajnokságban, 34-gyel többet a második helyezettnél.
tudniillik 10ből 5 a vip szektorban landol,4 a sorfalban.

közben aguero új házat vett madridban,a real játékosok közelében. eldőlni látszik az ügy.
coentrao üzletbe pedig garay lehet a kulcs./record/ nem tartom jó ötletnek,jobbra kellene valaki. sagna,vdw

barcaman1993!
karim idén
ha eladjuk vagy nem alap kezdő,nálam josé elásta magát és nem érdekelnek a címek. látni kell,hogy ez a gyerek végre rendben van fejben és képességekben magasan veri higut. labdát tart,cselez,széles a technikai repertoárja. higuain jó cserejátékos,de nem kezdő szintű. gyors és ennyi.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.24. 20:21:52

16 - C. Ronaldo több, mint kétszer annyi gólt lőtt a La Liga első hatban végzett csapatai ellen, mint Messi (7).

52 - C. Ronaldo lőtte kapura a legtöbb szabadrúgást ebben a bajnokságban, 34-gyel többet a második helyezettnél.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.24. 15:31:52

lluisllach89 írta:
daffy írta:egy játékosnak nem csak annyi a dolga,hogy gólt lő,ez nem a 90es évek. nem rvn,raúl,inzaghi vonal,ha játékban 0,akkor nincs helye a pályán. benzema állandó bizalmat kapott az évben és élt velem,de mourinho inkább játszatott egy félsérült higuaint és egy falábú adebayort,mint a formában lévő franciát.
Akkor ezért szereted annyira :lol:

Amúgy én nem tudok különbséget tenni, játékban jobb a francia, de ha Higu mentálisan rendben lenne a nagy meccseken akkor halálos lehetne.

Sajnáltam mint embert hogy sérült volt idén, de Barca drukkerként valahogy megnyugtató volt..
Hát azért az túlzás, hogy állandóan bizonyított... A bajnokság közepén volt pár jó meccse, amikor tényleg villogott, aztán ennyi.

Egyébként én is nyugodtabban néztem a klasszikusokat, mikor Higuain nem kezdett... Nem mintha Adebayor, vagy Benzema annyi vizet zavart volna...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.05.24. 15:28:06

daffy írta:egy játékosnak nem csak annyi a dolga,hogy gólt lő,ez nem a 90es évek. nem rvn,raúl,inzaghi vonal,ha játékban 0,akkor nincs helye a pályán. benzema állandó bizalmat kapott az évben és élt velem,de mourinho inkább játszatott egy félsérült higuaint és egy falábú adebayort,mint a formában lévő franciát.
Akkor ezért szereted annyira :lol:

Amúgy én nem tudok különbséget tenni, játékban jobb a francia, de ha Higu mentálisan rendben lenne a nagy meccseken akkor halálos lehetne.

Sajnáltam mint embert hogy sérült volt idén, de Barca drukkerként valahogy megnyugtató volt..
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.24. 15:27:48

daffy írta:
Barcaman1993 írta: Hát nálam Higuain messze sokkal jobb játékos Benzemánál. Ha ezt nézzük, akkor pl. nekünk idén így kellett volna felállni: Messi-Villa-Bojan? Bojan milyen jól játszott tavaly év végén, ontotta a gólokat... Másrészt Benzema egész évben a csapat rendelkezésére állt, míg Higuain rengeteg ideig sérült volt. Jó, hogy a francia többet lőtt nála. Nem mondom, hogy nem puskázza el a helyzeteit az argentín, de elég sokat be is lő. Másrészt, ha jól emlékszem a fourfourtwo-ban van egy oldal, ahol egy céltáblán ábrázolják, hogy az emberek a kapuralövéseik hány százalékából lő gólt. Had ne kelljen mondani, hogy ki van a céltábla közepén (Nem Messi és nem Ronaldo).
egy játékosnak nem csak annyi a dolga,hogy gólt lő,ez nem a 90es évek. nem rvn,raúl,inzaghi vonal,ha játékban 0,akkor nincs helye a pályán. benzema állandó bizalmat kapott az évben és élt velem,de mourinho inkább játszatott egy félsérült higuaint és egy falábú adebayort,mint a formában lévő franciát.
Hát sztem jövőre az argentínt fogjuk a kezdőben látni, ha csak a megalomániás hoz még1 világsztár. Az idei statisztikáját nem tudom Higuainnak, de pl. tavaly "csak" a bajnokságban lőtt 22 gólt és adott 11 gólpasszt. Ráadásul idén, jóval több meccset játszott a Madrid, mint tavaly (persze nem a bajnokságban). Így Benzemának még könnyebb volt bizonyítania, mivel sokkal több meccs volt. Mellette még Higu sérülése...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2011.05.24. 15:29:15-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 15:23:36

Barcaman1993 írta: Hát nálam Higuain messze sokkal jobb játékos Benzemánál. Ha ezt nézzük, akkor pl. nekünk idén így kellett volna felállni: Messi-Villa-Bojan? Bojan milyen jól játszott tavaly év végén, ontotta a gólokat... Másrészt Benzema egész évben a csapat rendelkezésére állt, míg Higuain rengeteg ideig sérült volt. Jó, hogy a francia többet lőtt nála. Nem mondom, hogy nem puskázza el a helyzeteit az argentín, de elég sokat be is lő. Másrészt, ha jól emlékszem a fourfourtwo-ban van egy oldal, ahol egy céltáblán ábrázolják, hogy az emberek a kapuralövéseik hány százalékából lő gólt. Had ne kelljen mondani, hogy ki van a céltábla közepén (Nem Messi és nem Ronaldo).
egy játékosnak nem csak annyi a dolga,hogy gólt lő,ez nem a 90es évek. nem rvn,raúl,inzaghi vonal,ha játékban 0,akkor nincs helye a pályán. benzema állandó bizalmat kapott az évben és élt velem,de mourinho inkább játszatott egy félsérült higuaint és egy falábú adebayort,mint a formában lévő franciát.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.24. 15:18:05

Én Benzemát sem tartom klasszisnak, de ha tudja tartani a tavaszi jó formáját, akkor gondolkodás nélkül őt játszatom bármikor Higuainnal szemben. Az argentin egy kicsit túlértékelt játékos, igen, nagyon látványosan néz ki, hogy mennyi gólt lőtt, hasznos is volt, kétségtelen, de valójában egy közepes képességű csatár, daffy már leírta miért. Kiegészítő embernek el tudom képzelni.

Benzema nagyobb kérdőjel, mert egy negyed éves kiemelkedő forma engem még nem győzött meg és ahogy néztem Mourinhot sem, ha helyette a tahó togóit játszatta rengetegszer.
Van egy olyan érzésem, hogy érkezni fog oda egy csatár Benzema és Higuain elé is.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.24. 15:15:19

daffy írta:
Barcaman1993 írta: Hát azért megnézném Benzema eddig mit produkált. Tavaly 0 volt, míg Higuain a csapat legeredményesebb embere. Idén is csak úgy lőtt több gólt Benzema, hogy Pipita fél éven át sérült volt. Másrészt Te Benzemát melyik nagy csapat ellen láttad jól játszani? Benzema emellett olyan, mint a csiga. Gonzalonak legalább van sebessége. A felállás szerint, pedig Özil maradt ki és Sahin került be, mégha más a szisztéma, akkor is.
:D
lőtt 15 gólt a bajnokságban,6-t a bl-ben és 5-t a kupában. én nézzek utána? elmész ám... nézz te és meglátod. higu a labdába botorkált és köze nincs ahhoz,hogy hány gólt lőtt benzema. mivel lövésed nincs az egészről,a téma itt részemről lezárva
Hát nálam Higuain messze sokkal jobb játékos Benzemánál. Ha ezt nézzük, akkor pl. nekünk idén így kellett volna felállni: Messi-Villa-Bojan? Bojan milyen jól játszott tavaly év végén, ontotta a gólokat... Másrészt Benzema egész évben a csapat rendelkezésére állt, míg Higuain rengeteg ideig sérült volt. Jó, hogy a francia többet lőtt nála. Nem mondom, hogy nem puskázza el a helyzeteit az argentín, de elég sokat be is lő. Másrészt, ha jól emlékszem a fourfourtwo-ban van egy oldal, ahol egy céltáblán ábrázolják, hogy az emberek a kapuralövéseik hány százalékából lő gólt. Had ne kelljen mondani, hogy ki van a céltábla közepén (Nem Messi és nem Ronaldo).
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 15:04:02

Barcaman1993 írta: Hát azért megnézném Benzema eddig mit produkált. Tavaly 0 volt, míg Higuain a csapat legeredményesebb embere. Idén is csak úgy lőtt több gólt Benzema, hogy Pipita fél éven át sérült volt. Másrészt Te Benzemát melyik nagy csapat ellen láttad jól játszani? Benzema emellett olyan, mint a csiga. Gonzalonak legalább van sebessége. A felállás szerint, pedig Özil maradt ki és Sahin került be, mégha más a szisztéma, akkor is.
:D
lőtt 15 gólt a bajnokságban,6-t a bl-ben és 5-t a kupában. én nézzek utána? elmész ám... nézz te és meglátod. higu a labdába botorkált és köze nincs ahhoz,hogy hány gólt lőtt benzema. mivel lövésed nincs az egészről,a téma itt részemről lezárva
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.24. 14:57:34

daffy írta:mert nem nézel elég real meccset. benzemának 10-15 jó meccse volt és egyhuzamban,míg az a fallosz le nem ültette a padra. higuain évek óta nem fejlődik normálisan,nagy csapatnak még életébe nem lőtt gólt szinte,összjátékban 00,labdát kezelni és vezetni nem tud.
nem kéne úgy gondolkodni,hogy sahin kiszorítja özilt,mert más lesz a játékrendszer és özil eggyel feljebb lesz.
Hát azért megnézném Benzema eddig mit produkált. Tavaly 0 volt, míg Higuain a csapat legeredményesebb embere. Idén is csak úgy lőtt több gólt Benzema, hogy Pipita fél éven át sérült volt. Másrészt Te Benzemát melyik nagy csapat ellen láttad jól játszani? Benzema emellett olyan, mint a csiga. Gonzalonak legalább van sebessége. A felállás szerint, pedig Özil maradt ki és Sahin került be, mégha más a szisztéma, akkor is.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 14:50:43

visca el barca írta:
Bányász írta:Ez a Callejon volt a legköcs*gebb legidegesítőbb Espanyol játékos. :) Nem lesz tőle szimpatikusabb a Real az biztos. :)

a madrid allandoan megveszi a canales, perdo leon, granreo, meg franc tudja milyen tehetségeket, de ezek azok a jatekosok akik soha a budos életben nem fognak játszani, mert nincs nevük.
pedro leon és granero nem tehetséges :) granero a saját nevelés miatt jött és tűri a padot,canales pedig most távozik. őt sajnálom
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.05.24. 14:46:41

Bányász írta:Ez a Callejon volt a legköcs*gebb legidegesítőbb Espanyol játékos. :) Nem lesz tőle szimpatikusabb a Real az biztos. :)

a madrid allandoan megveszi a canales, perdo leon, granreo, meg franc tudja milyen tehetségeket, de ezek azok a jatekosok akik soha a budos életben nem fognak játszani, mert nincs nevük.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 14:46:18

Barcaman1993 írta: Nem azért, de azt honnan veszi mindenki, hogy Sahin kezdő lesz? Még 1 meccset sem játszott a Realban, de kiszorítja Özilt. Ez azért elég nagy túlzás. Csak nehogy ilyen Pedro Leon szintű hatalmas sztár legyen belőle is :) Sztem Khedira helyére kéne még egy normális vkp. Nem tudom miért oltjátok ennyire Pipitát? Benzemanak volt 8-10 jó meccse ebben az évben és egyből kiszorítaná azt, aki évek óta a csapat leggólérzékenyebb csatára? Nekem ez elég hihetetlenül hangzik.
mert nem nézel elég real meccset. benzemának 10-15 jó meccse volt és egyhuzamban,míg az a fallosz le nem ültette a padra. higuain évek óta nem fejlődik normálisan,nagy csapatnak még életébe nem lőtt gólt szinte,összjátékban 00,labdát kezelni és vezetni nem tud.
nem kéne úgy gondolkodni,hogy sahin kiszorítja özilt,mert más lesz a játékrendszer és özil eggyel feljebb lesz.
Elég szép megoldásai voltak ellenünk, szép lasztikat is oszt, és azért cselezni is tud, Özillel eléggé más a posztja szerintem, nem hasonlítanám vele össze. Legalábbis a meccseken más szerepkörben véltem őket felfedezni, és ott Mari is megállta a helyét. Özil kb Higuain kategória eddig, kicsik ellen lehet aprít,de nagy meccseken én DMtől többet láttam.
biztos az volt a 4. meccs. általában 4 meccsenként nyújt maradandót,mint aguero. egy normális realban sem özil,sem dm nem kezdő,de inkább özil játsszon. azért hasonlítottam össze,mert feltételezhetően ketten versenyeznek majd egy posztért.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.24. 14:40:17

daffy írta:
Tocy írta: értem, hát akkor:
----------------casillas-------------
ramos----pepe-----carvalho---marcelo
-------sahin----khedira------xabi
---cé----------higuain------------di maria

de igazán nincs a középpályára csere.
ezért jön még valaki a kp-ra.
dimaria helyett özil és higu helyett benzema lenne jó a kezdőben.
Nem azért, de azt honnan veszi mindenki, hogy Sahin kezdő lesz? Még 1 meccset sem játszott a Realban, de kiszorítja Özilt. Ez azért elég nagy túlzás. Csak nehogy ilyen Pedro Leon szintű hatalmas sztár legyen belőle is :) Sztem Khedira helyére kéne még egy normális vkp. Nem tudom miért oltjátok ennyire Pipitát? Benzemanak volt 8-10 jó meccse ebben az évben és egyből kiszorítaná azt, aki évek óta a csapat leggólérzékenyebb csatára? Nekem ez elég hihetetlenül hangzik.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése