Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.11.19. 16:14:36

bocs zsirosdeszka, de csak en erzem ugy, hogy te mindig keresed a kákán a csomot?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.19. 16:04:31

zsírosdeszka írta: Tudod ez úgy van, hogy amikor a VB-t nyerték a spanyolok (aminek én örülök a legjobban, szurkoltam nekik nagyon), akkor az volt hogy szinte az egész csapat Barcelona játékosokból áll (még Villa is aki csak fotózáson húzott még akkor Barca mezt), most hogy jött ez a vereség, ez már nincs kihangsúlyozva. Ezek is ők voltak, azok is. Megesik az ilyen, szerintem nem kell túlragozni. Ettől függetlenül még mindig a spanyoloknak szurkolok majd, és ha kiesnének majd a csoportkörben pár év múlva akkor is ők lennének a kedvenceim akár Realos akár Barcás többség van a csapatban.

Talán azért van kihangsúlyozva egy VB-cím,mert az egy VB-cím :D
NEm egy hakni meccs. Egyébként gáz az eredmény,de szerintem a portugálok is inkább kaptak volna itt egy 4est,csak jutottak volna tovább a spanyolok ellen a VB-n.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.19. 16:00:28

Ez egy korábbi hsz: én a Real játékosok miatt szurkolók alapvetően mindig a spanyoloknak, és kevésbé, de a többi csapatnak is ahol Realosok vannak. Akármilyen meccs, nem lehet egy 4-0-ás (ami akár 5-0 is lehetett volna ugye ha a szabályos gólokat nézzük) vereséget elintézni azzal hogy nem érdekel. Majdnem biztos hogy őket sem érdekli, ezt te komolyan gondolod? Nem személyeskedni akarok, de egyszerűen egy dolog merül fel bennem: fociztál már? Egy válogatott meccsen annak egyszerűen nincs helye a pályán, akit nem érdekel a vereség.
Tudod ez úgy van, hogy amikor a VB-t nyerték a spanyolok (aminek én örülök a legjobban, szurkoltam nekik nagyon), akkor az volt hogy szinte az egész csapat Barcelona játékosokból áll (még Villa is aki csak fotózáson húzott még akkor Barca mezt), most hogy jött ez a vereség, ez már nincs kihangsúlyozva. Ezek is ők voltak, azok is. Megesik az ilyen, szerintem nem kell túlragozni. Ettől függetlenül még mindig a spanyoloknak szurkolok majd, és ha kiesnének majd a csoportkörben pár év múlva akkor is ők lennének a kedvenceim akár Realos akár Barcás többség van a csapatban.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.19. 15:57:05

Halfkey írta:
Ezzel csak az a baj, hogy süt az elfogultság a hszből, nemhiszem ha Real szurkoló lennél, ennyire elfogult lennél a Barca irányába :D . Igen, 2 évvel ezelőtt a Bernabeuban lefociztatok minket, de pl. a tavalyi vagy a tavalyelőtti Camp Noui meccsről is úgy beszélsz, mintha sorozatszámra dolgoztátok volna ki a ziccereket, pedig korántsem így volt. Lefitymálod a mi helyzeteink számád ("csak egy Ronaldo lövés"), mintha ti odaszögeztetek volna minket a kapu elé, pedig egyáltalán nem ez történt. Nem vitatom hogy jobbak voltatok tavaly az idényben, például a Bernabeui meccsen is is jól ment, de még ott sem lefociztatok minket...

Tavalyelőtt csúnyán le voltatok focizva,ott tényleg csak az a Drenthe lehetőségetek volt. Csak rajtunk múlt,hogy mennyit kaptok. Még tizit is hibáztunk.
Tavaly meg az első 10 percet kellett túlélni,utána már egy percig sem aggódtam,mert lehetett látni a különbséget. Ne az eredményből indulj ki. Lásd,Real-Milan idén. 2-0 lett,de sokkal több volt közte.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.11.19. 15:49:35

Ezzel csak azt akarom mondani,hogy madrid szurkolóként elsőre az lenne az elvárásom,hogy ne focizzanak le minket.
Ezzel csak az a baj, hogy süt az elfogultság a hszből, nemhiszem ha Real szurkoló lennél, ennyire elfogult lennél a Barca irányába :D . Igen, 2 évvel ezelőtt a Bernabeuban lefociztatok minket, de pl. a tavalyi vagy a tavalyelőtti Camp Noui meccsről is úgy beszélsz, mintha sorozatszámra dolgoztátok volna ki a ziccereket, pedig korántsem így volt. Lefitymálod a mi helyzeteink számád ("csak egy Ronaldo lövés"), mintha ti odaszögeztetek volna minket a kapu elé, pedig egyáltalán nem ez történt. Nem vitatom hogy jobbak voltatok tavaly az idényben, például a Bernabeui meccsen is is jól ment, de még ott sem lefociztatok minket...
A másik: Nem mentség, kikaptak a spanyolok gyenge játékkal, csupán arról van szó, hogy majdnem biztos, hogy ez őket pont annyira érdekli, mint engem. Semennyire.
Ez egy korábbi hsz: én a Real játékosok miatt szurkolók alapvetően mindig a spanyoloknak, és kevésbé, de a többi csapatnak is ahol Realosok vannak. Akármilyen meccs, nem lehet egy 4-0-ás (ami akár 5-0 is lehetett volna ugye ha a szabályos gólokat nézzük) vereséget elintézni azzal hogy nem érdekel. Majdnem biztos hogy őket sem érdekli, ezt te komolyan gondolod? Nem személyeskedni akarok, de egyszerűen egy dolog merül fel bennem: fociztál már? Egy válogatott meccsen annak egyszerűen nincs helye a pályán, akit nem érdekel a vereség.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.19. 15:35:36

ZS10 írta:
5:0-ra nyerünk! Messi 3, Villa, Iniesta


Úgy legyen!Very Happy
Ebbe a meccsbe minden benne van.
Nagy arányú győzelem, nagy arányú vereség, kemény 0-0 vagy 1-1. Vagy egy élvezetek több gólos döntetlen és persze egy 1 gólos győzelem valamelyik félnek.
Szerintem az 5:0 egyáltalán nincs benne. Esetleg a Barcelona szurkolók álmában. A győzelem igen, de egy ennyire nagy arányú nem.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.11.19. 13:08:56

ZS10 írta:5:0-ra nyerünk! Messi 3, Villa, Iniesta
Úgy legyen!:D
Ebbe a meccsbe minden benne van.
Nagy arányú győzelem, nagy arányú vereség, kemény 0-0 vagy 1-1. Vagy egy élvezetek több gólos döntetlen és persze egy 1 gólos győzelem valamelyik félnek.
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2010.11.19. 13:03:24

5:0-ra nyerünk! Messi 3, Villa, Iniesta
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.11.19. 12:47:51

És én nagyon is tudnék élvezni egy újabb 3-3-at. :)
Én őszintén szólva nem élvezném annyira. Annak idején is ezzel az elbukott 2 ponttal ment el a bajnoki cím is és nagyon sanszos, hogy idén is a Klasszikusok fognak dönteni a végén. Szóval felőlem lehet sok gól, csak egyel többet lőjünk mi:)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.19. 12:18:11

A bírótól nem kell aggódni!Persze amit írt valaki az a jó szemszög, hogy ha rossz napot fog ki repkednek mindenre a lapok, de én úgy emlékszem, hogy már vezetett Iturralde Gonzalez klasszikust!A lényeg, hogy meg kell fogni a srácokat, mert minden egyes kisebb nagyobb szabálytalanságoknál, úgyis lesznek hőzöngők, s már az elején ki kell osztani pár „neveltető” jellegű sárgát!Ilyen meccsen mindig benne van a piros, mert picit túlpörög 1-2 arc, de a jelenlegi bírók közül nem is lehetne jobb megoldás mint Iturralde!És nem gondolom, hogy nekünk fújna, s „rettegni” kellene Madridban!Persze lehet mondani, azért tartom jó bírónak, mert nekünk fúj, de ez nem igaz, mert sztem korrekt tud maradni, de hangsúlyozom még egyszer láttam már elszakadni nála ideghúrt, s azt se tudta mi van :lol: , de remélhetőleg nyugodtan lehozza a meccset és a játék fog dominálni!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.19. 12:17:17

Bányász írta:Én nem is mondtam,h a statisztikák mérvadóak.

De azért az egy sokat mondó adat,h a klasszikusok nem rövid története során még nem fordult elő,h egy csapat zsinórban 5 meccset megnyerjen.A 4 is csak kétszer...szóval már az is óriási dolog amit tavaly véghez vittünk.

Azt is mondtam,h ez a csapat már rengeteg rekordot felállított és nem látom akadályát,h hétfőn még egy "rekord" meglegyen.
De a Barca most nem áll messze az 5 meccstől.És ha megtartjuk a formánkat akkor simán meglehet,úgyhogy ennek én sem látom az akadályát.De előtte még 2 meccsünk lesz,amit nem szabad félvárról venni,csak a Clasicó miatt,szóval remélem Pep nem fog egy "B csapatot" pályára küldeni.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.11.19. 12:06:06

Én nem is mondtam,h a statisztikák mérvadóak.

De azért az egy sokat mondó adat,h a klasszikusok nem rövid története során még nem fordult elő,h egy csapat zsinórban 5 meccset megnyerjen.A 4 is csak kétszer...szóval már az is óriási dolog amit tavaly véghez vittünk.

Azt is mondtam,h ez a csapat már rengeteg rekordot felállított és nem látom akadályát,h hétfőn még egy "rekord" meglegyen.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.19. 12:02:53

Bár a realosok már most mondják,hogy semmi esélyük ezzel a bíróval.
Igen, énis látom. teljesen felesleges még ezeket felhozni.
Korai még :)
A bíró nem is csinált még semmit, hisz nem is volt még meccs. Előre el van itélve azért amit majd biztosan rosszul fog csinálni.
Hülyeség.
Meglátjuk meccsen mi lesz. Akkor sem lesz egyetértés, de már most bírózni hülyeség.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.19. 11:59:46

Bányász írta:
Természetesen egy győzelemnek nagyon örülnék de Guardiola se verheti meg mindig a Realt.4 meccset nyertünk ellenük egymás után,mindösszesen két gólt kapva a négy meccs alatt.A nagy számok törvénye alapján és mivel előbb utóbb minden sorozat megszakad könnyen elképzelhető egy számunkra nem túl kedvező eredmény.Ezek közül én a 3-3at látnám szívesen. :)

Már az utolsó klasszikus előtt is ellenünk szóltak a statisztikák.(már ami a klasszikusokat illeti)Ezek idén még inkább ellenünk szólnak.Nevezetesen az,h még soha egyik csapat sem nyert meg 5 klasszikust egymás után.

Viszont ez a csapat már rengeteg rekordot szállított szóval azt hiszem azért bízhatunk abban is,h idén is felállítunk egy kisebb fajta rekordot.

De nagyon nehéz lesz nehezebb mint bármikor az utóbbi években,bár ezzel nem mondtam nagy újdonságot.
Szerintem a statisztikák nem mérvadóak. A mérvadónak én a csapat formáját tartom. De még van 2 meccs a Clasicóig,tehát ez a forma bőven változhat. Nekünk egy Almeria és egy Panathinaikos,a Realnak egy Bilbao és egy Milan.

Illetve a csapat morálját is nagyon fontosnak tartom.

Remélem azért ha nehezen is,de hozzuk a meccset.

Tippem 2-1 gólok pedig Messi,Villa és Higuaín.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.19. 11:59:13

szieszta írta:SZERINTEM jelenleg úgy néz ki a helyzet (real oldalról), hogy a Barcatól pontot kell szerezni.

Ez nyilvánvaló.
De én HA real drukker lennék,először is azt várnám a csapatomtól,hogy 2 év,és 4 klasszikus után,legyünk már végre meccsben a barcával.
Mert lehet itt mindent mondani,hogy csak 1-0ra nyertünk itthon tavaly is,aki látta a meccset,az látta azt is,hogy leszámítva azt a ronaldo lövést az elején,esélye sem volt a madridnak.
Ezzel csak azt akarom mondani,hogy madrid szurkolóként elsőre az lenne az elvárásom,hogy ne focizzanak le minket.

Ettől függetlenül nem lepődnék meg a real győzelmén. Viszont nagyon remélem,hogy korrekt lesz a játékvezetés,mindkét oldalra. Bár a realosok már most mondják,hogy semmi esélyük ezzel a bíróval. Átvették Mourinho dumáját,és ezzel akarják levenni a terhet a játékosokról? :D (mintha olvasnák a fórumot:D)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2010.11.19. 12:00:40-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.19. 11:53:25

szieszta írta:
habzó szájú realdrukkereknek
Kis kultúrát vihetnél bele...
Egyébként a habzó szájat az váltotta ki, hogy itt hetekig ment a szöszölés arról, hogy Pique felzabálja Cr.-t. meg mentek a nagy és sokat mondó pique szereli cr-t videók.

Ez utóbbit pedig az váltotta ki hogy Cr. nyilatkozta az ökörségeit.

stb. stb.

Tyúk vagy tojás?
(segítek, tojás, mivel azt nem csak a tyúkok raknak, hanem már a dinók is... :))
Szerintem érthető mivel ez nem egy liberális oldal, hanem egy Barcelona szurkolói. Biztos lehetsz benne, hogy mindig lesznek olyan emberek akik túl tudják reagálni kedvenc csapatuk kulcsjátékosának játékát egy fontos meccsen. Azok habzó szájú barcadrukkerek. De ez még mindig egy Barca fórum és a többség szívesen lát egy gránátvörös habzó szájat, mint egy fehéret ez van. Egyébként a jelzőt és a mögötte bújó mondandót pedig az vegye magára aki úgy érzi.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.19. 11:52:17

SZERINTEM jelenleg úgy néz ki a helyzet (real oldalról), hogy a Barcatól pontot kell szerezni. Barcat úgy kell legyőzni, ahogy lehet, nem kell a szép játék. Lehet szép játék más spanyol csapatok ellen vagy BL selejtezőn vagy nem tudom, de itt a classicon nyerni kell, legalábbis pontot menteni. Lehet, hogy ez a vélemény idővel változni fog, esetleg megfordul a helyzet, de én már teljesen ezt tartom elfogadhatónak. ne várjon itt senki reál parádét, meg semmit. megy majd minden ami a csövön kifér és vagy lesz belőle valami, vagy nem.
Remélem a bíró semmilyen szinten nem fog beleszólni egy ekkora meccsbe, szinte kizártnak tartom, hogy egy ilyen rangadó csak kisebb hibákkal legyen levezényelve.
Nálatok sokkal erősebb a publikum, ez is sokat fog számítani. A real szurkolók mindig minősítve vannak, hogy nem igazi szurkolók, csak nézők, és lehet, hogy ez így is van (ami mellesleg nem feltétlen rossz, ha az a cél, hogy hozzuk vissza a családokat a nézőtérre és ne az örjöngő kopaszok viselkedését kelljen látnia egy 9 éves gyereknek.)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.11.19. 11:40:12

Fernando írta:Kb 2 éve 3-3 lett.
És én nagyon is tudnék élvezni egy újabb 3-3-at. :) (óriási meccs volt,sikerült is beszereznem kommentár nélkül,hatalmas)

Természetesen egy győzelemnek nagyon örülnék de Guardiola se verheti meg mindig a Realt.4 meccset nyertünk ellenük egymás után,mindösszesen két gólt kapva a négy meccs alatt.A nagy számok törvénye alapján és mivel előbb utóbb minden sorozat megszakad könnyen elképzelhető egy számunkra nem túl kedvező eredmény.Ezek közül én a 3-3at látnám szívesen. :)

Már az utolsó klasszikus előtt is ellenünk szóltak a statisztikák.(már ami a klasszikusokat illeti)Ezek idén még inkább ellenünk szólnak.Nevezetesen az,h még soha egyik csapat sem nyert meg 5 klasszikust egymás után.

Viszont ez a csapat már rengeteg rekordot szállított szóval azt hiszem azért bízhatunk abban is,h idén is felállítunk egy kisebb fajta rekordot.

De nagyon nehéz lesz nehezebb mint bármikor az utóbbi években,bár ezzel nem mondtam nagy újdonságot.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.19. 11:40:02

péntek, 11:12 - Cristiano Ronaldo a válogatott mérkőzésen rúgást kapott, két napja nem tud teljes értékű munkát végezni, s kérdéses a Bilbao elleni játéka. Ha mai és holnapi teszteket nem teljesíti, akkor Benzema helyettesítheti. Szintén kisebb gondokkal küzd Khedira, Higuaín és Carvalho, de ők vállalni tudják a játékot.
Egyébként meg kb ennyi értelme van ezeknek a barátságos meccseknek. Tőletek is sok embert elvittek, tőlünk is majdnem mindenkit a kezdőből...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.19. 11:35:36

Fernando írta:Kb 2 éve 3-3 lett.
2 éve pont 2-0-ra győztünk Samu és Leo góljaival ;)

3 és fél éve volt a 3-3-as meccs,amikor Leo triplázott, azaz 2007 tavaszán, mert a 2007-2008-as szezonban sajnos oda-vissza vert minket a Madrid...(0-1,4-1)
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.19. 11:35:28

habzó szájú realdrukkereknek
Kis kultúrát vihetnél bele...
Egyébként a habzó szájat az váltotta ki, hogy itt hetekig ment a szöszölés arról, hogy Pique felzabálja Cr.-t. meg mentek a nagy és sokat mondó pique szereli cr-t videók.

Ez utóbbit pedig az váltotta ki hogy Cr. nyilatkozta az ökörségeit.

stb. stb.

Tyúk vagy tojás?
(segítek, tojás, mivel azt nem csak a tyúkok raknak, hanem már a dinók is... :))
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.19. 11:33:35

Kb 2 éve 3-3 lett.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.11.19. 11:31:53

barcafan0911 írta:
daffy írta:bwin oddsok a clasicora:
barca 2.05
x 3.50
real 3.25

miért? a reálisnak ezt gondolom: barca 1.5,x 2.5,real 3.5

érdekes dolgok ezek. ennyire háromesélyesnek tartják a meccset barcelonába? :-k lehet fel kéne tenni rá a házat :)

zsírosdeszka, ha valaki számodra provokálót ír,ne olvasd el a köv írásait. igaza van kalap1988-nak.
Nekem az szúr szemet hogy Real győzelemre kisebb az odds mint a döntetlenre. Pedig szerintem annak jóval nagyobb az esélye. Nálam így nézne ki:
Barca 2.0
x 2.5
Real 3.0
Sztem könnyen le lhet vezetni.Először is, mikor játszott a 2 csapat döntetlent egymással?Még talán a madridi 2-2őn, ahol Rivaldonak nem adták meg egy érvényes gólját.A barca hazai pályán mindig felszívja magát a nagy meccsekre." abszolut támadó focit játszó csapat találkozása általában vmelyik csapat sikerét hozza, szóval sztem abszolut reálisak a szorzók, de én 1 2be raknám meg neten, mert sajnos az is benne van, de sztem hozni fogjuk. :wink:
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.19. 11:26:53

A spanyol válogatottnál sokszor gond volt egy barátságos meccs motivációját illetően. Nem tulajdonítok nagy jelentőséget a meccsnek és a zakónak, se a habzó szájú realdrukkereknek egy "aaa űűű aaa húdehúde megette pikéé, uuu" jellegű értelmes dolgoknak.

Hogy a topic témájához is hű legyek: Ez az odds reális. Ha mi állnánk egy ponttal jobban lehet 1.75 lenne ránk a szorzó. Az x pedig általában a legnagyobb szorzós opció az ilyen 3 esélyes meccseknél. Direkt. Ki van ez számolva, nem az számít itt h ki milyen esélyes, hanem, hogy ne legyen gazdag az ember. :D
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.19. 11:25:55

Mostanában rémisztően jól játszik a barca, nálunk meg a sok új arc azt sem tudja mi az a classico. milyen hangulata van stb. Cr sem tudta még korábban, nyilatkozta is az ökörségeit, ennyi meg annyi golt rúg. Aztán meg nem rugott. Bár ha jól emlékszem, amikor a legjobban játszottunk az utóbbi 2 évben a Barca ellen, akkor Cr pont sérülésből tért vissza és csak 60 percet bírt... (és talán még kiállítás is volt azon a meccsen barca oldalról, amit nem tudtunk kihasználni, mivel Cr-t pont le kellett cserélni, más meg nem nagyon húzta a csapatot).
Most előrébb vagyunk valamivel, Cr talán Classicos rutinjával és extramotiváltságával, Xabi alonso beilleszkedésével, Calvalho rutinjával na meg mourinho-val.
(más nem jut eszembe amiben bizhatunk)
Hátrány az új arcok tapasztalatlansága barca ellen (Özilt pl. nem tudom túl hatékony fegyvernek majd elkönyvelni - de ne legyen igazam, Pedro Leon viszont ott döglene meg ha kell), barca egyre jobb játéka, csatáraink gólképtelensége.
Válasz küldése