Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.10.31. 00:31:01

Nekem azzal a címmel se lenne bajom
Azt mindjárt gondoltam, büszke lehetsz rá.

Hegyiről pedig már elmondtam a véleményemet, emlékszek erre a sztárchatre is. Még1szer mondom lehet h. volt egy időszak amikor a Real a neki tetsző szép focit játszotta ezért Reallal szimpatizált, de semmi köze ahhoz amit a madridizmus jelent...
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.10.31. 00:20:19

Raul#7 írta:
Ha madridista ha nem amit mondott igaz Speak to the hand Még ha fáj is...
Írtam is h. teljesen egyetértek azzal amit mondott a szünetben. Lehet, hogy ő azt mondta h. szimpatizál a Real-lal de én emlékszek rá, h. 2001-2002 előtt mi volt a véleménye a Real-ról, ezért nyugodhatom mondhatom h. semmi köze madridizmushoz és nem is Real szurkoló, max divatdrukker (volt).
Első link. Akkor most te katalán vagy? :wink: :mrgreen: :lol:
Raul#7 írta:
Bocsi hogy én reagálok de egy Barça oldalon egy admin hogy tud provokálni? Ha jól tudom madridistáknak nem kötelező ide járni észt osztani.
Hidd el, h. nem szoktam felvenni az ilyen írásokat, de sokszor inkább lelépek és nem reagálok az írásaira, mert nem akarom kitiltatni magam innen. Egyébként nem utáljuk a realt és ronaldot a topic címe...
Nekem azzal a címmel se lenne bajom 8)
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.10.31. 00:14:21

Hangsúlyozom, hogy nem jól játszó Realt akarok látni ellenfélként, hanem egy szépen játszó Madridot.
Igen de kinek mi a szép foci? Nekem a 97-98-as és a 2000-01-es Real játéka volt a tökéletes, egy Barcásnak a mostani Barca, egy milánóinak pedig a Van Basten féle csapat.
Hegyi pedig felőlem mondhatja h. TV-ben h. ő madridista én még emlékszek arra h. mi volt véleménye a galaktikus előtti Realról...
Pl. 2000-ben Mendietáról és Valenciáról áradozott az aktuális BL forduló után, nah meg persze Rivaldoról.
Am grat a gálához, nekem tetszett a mai játékotok, de remélem nem lesz "mindennapos" :D
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.10.31. 00:10:56

emberek...
egy jelentéktelen újságíróról vitatkoztok a Barca-Madrid topikban :) (ennyi erővel azon is vitatkozhatnánk, hogy a szomszédaink vajon kinek drukkolnak?)

a lényeg, hogy ott vagyunk a Madrid nyomában folyamatosan. nyerni kell a meccseket a Classico-ig, és persze leginkább a Classico-t...ahogy szoktuk Guardiolával - jó szokássá vált :)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.31. 00:05:21

joejoe. írta:
Rúg nektek is majd párat, hidd el :D LEhet hogy a tökével, hátával, fogával, de az is lehet 35 méterről bombagólt, de nektek így is úgy is mázlista gól lesz :D
youtube-on a "ronaldo skills vs barcelona" keresésre pont annyi találatom lett, mint a "higuain goals against big teams"-re, azaz 0!
Ellenben tudom ajánlani EZT az alapművet.
Hegyi Iván szavait meg legszívesebben betűről-betűre felírtam volna (ha valaki esetleg megtette, szóljon!)
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.10.31. 00:05:10

Raul#7 írta: Alves gólja gondolom nem volt mák, bezzeg ha krisztike szerezte volna...
Csak megsúgom, hatalmas mák volt. :)
Jobb, nem? \:D/
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.10.31. 00:04:38

Egyébként az is szomorú, hogy egy madridista szurkoló, aki a szép focit szereti, kénytelen elismerni, hogy imádott klubja évek óta nagyon gyenge ebben a tekintetben... Megmondom őszintén, hogy akármennyire jól esik néha ezen kárörvendeni, én sem szeretem nézni, hogy a történelem egyik legjobb csapata, az a klub, ahol valaha legendák játszották a nagybetűs FOCIT, szóval ez a klub jelenleg irtó messze van a valódi játékától, és szenved, gyenge meccsek sorait játsza...
Őszintén remélem, hogy lesz végre egy olyan szezon, amikor mindkét klub a legjobb formája közelében játszva versenyez majd a bajnoki címért. Hangsúlyozom, hogy nem jól játszó Realt akarok látni ellenfélként, hanem egy szépen játszó Madridot.

Szerk.: Jah igen, majd elfelejtettem, hogy a Hegyi úr madridista-nem madridista témában is vitát indítottam (ami megint csak érdekes, hogy ilyen ökörségen vitatkozni lehet...), de nem erre akartam kihegyezni a dolgot, nem szurkálódásnak szántam, csupán odaírtam, hiszen ő maga mondta. Az egy más kérdés, hogy mennyire szavahihető az illető, de azt is kijelentem, hogy ezt nem nekünk kéne eldönteni, még akkor sem, ha én bizony látom az elkeseredettséget a szemében, amikor a Madrid játéka szóba jön...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára looka 2010.10.31. 00:09:23-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.30. 23:59:36

Én már csak ilyen megrögzött mocsok provokátor vagyok, és maradok. :)

Ha X aztmondja h "én madridista" vagyok, akkor Andris aztmondja h X madridista. Ilyen egyszerű a képlet. Nemtudom hogy miért kell szegény brazilokat idekeverni, ők még mindig szépen játszanak, a madrid meg már soksok éve közelében sem jár, Hegyi úr szemében viszont ott a szomorúság.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.10.30. 23:52:36

Ha madridista ha nem amit mondott igaz Speak to the hand Még ha fáj is...
Írtam is h. teljesen egyetértek azzal amit mondott a szünetben. Lehet, hogy ő azt mondta h. szimpatizál a Real-lal de én emlékszek rá, h. 2001-2002 előtt mi volt a véleménye a Real-ról, ezért nyugodhatom mondhatom h. semmi köze madridizmushoz és nem is Real szurkoló, max divatdrukker (volt).
Bocsi hogy én reagálok de egy Barça oldalon egy admin hogy tud provokálni? Ha jól tudom madridistáknak nem kötelező ide járni észt osztani.
Hidd el, h. nem szoktam felvenni az ilyen írásokat, de sokszor inkább lelépek és nem reagálok az írásaira, mert nem akarom kitiltatni magam innen. Egyébként nem utáljuk a realt és ronaldot a topic címe...
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.10.30. 23:47:18

Raul#7 írta:
Csak azt tudnám hogy te miért tudsz mindent jobban.
H.I. élő adásban mondta talán már többször az említett dolgot, amit talán kezelhetnénk már tényként.
Csak azért, mert emlékszek rá mikor lett Hegyi úr "madridista", ő a szép focit meg a brazilokat szereti, volt egy időszak amikor a Madridnál volt szép foci is meg brazilok is, ettől még nem lesz Hegyi úr madridista.

Egyébként pedig egy admin mutathatna példát, és nem kéne provokálnia folyamatosan.
Alves gólja gondolom nem volt mák, bezzeg ha krisztike szerezte volna...
Volt egy alkalommal amikor faggatták a tagokat hogy ki kivel szimpatizál. És Hegyi bevallotta tisztán hogy madridista, ő az a tipikus régi vágású, szép játékot szerető, talán hallottatok ilyenről :D

Becsüli az ellenfelet. Ha jól emlékszem akkor Nyilasi is a madriddal szimpatizál.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.10.30. 23:46:55

Raul#7 írta:
Csak azt tudnám hogy te miért tudsz mindent jobban.
H.I. élő adásban mondta talán már többször az említett dolgot, amit talán kezelhetnénk már tényként.
Csak azért, mert emlékszek rá mikor lett Hegyi úr "madridista", ő a szép focit meg a brazilokat szereti, volt egy időszak amikor a Madridnál volt szép foci is meg brazilok is, ettől még nem lesz Hegyi úr madridista.

Egyébként pedig egy admin mutathatna példát, és nem kéne provokálnia folyamatosan.
Alves gólja gondolom nem volt mák, bezzeg ha krisztike szerezte volna...

Ha madridista ha nem amit mondott igaz =; Még ha fáj is...

Bocsi hogy én reagálok de egy Barça oldalon egy admin hogy tud provokálni? Ha jól tudom madridistáknak nem kötelező ide járni észt osztani.
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.10.30. 23:38:09

Csak azt tudnám hogy te miért tudsz mindent jobban.
H.I. élő adásban mondta talán már többször az említett dolgot, amit talán kezelhetnénk már tényként.
Csak azért, mert emlékszek rá mikor lett Hegyi úr "madridista", ő a szép focit meg a brazilokat szereti, volt egy időszak amikor a Madridnál volt szép foci is meg brazilok is, ettől még nem lesz Hegyi úr madridista.

Egyébként pedig egy admin mutathatna példát, és nem kéne provokálnia folyamatosan.
Alves gólja gondolom nem volt mák, bezzeg ha krisztike szerezte volna...
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.10.30. 23:35:22

jóvanaz a 4-0, kapjon a Sevilla, Atma után öket utálom a legjobban. hentesgárda pfuj. jol játszik a Barca most. mondjuk ember is az előny
H.I. élő adásban mondta talán már többször az említett dolgot, amit talán kezelhetnénk már tényként.
szegény bácsika, már 5 éve megmondta hogy Sevilla szurkoló lesz, mert nem jó a Madrid. ő nem ebben a világban él, nem ennek a Madridnak szurkol. hozzá képest Puhl Sanyi egy született Blanco
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.30. 23:30:25

Raul#7 írta:
looka írta:Nos, remélem, hogy a Madrid szurkolói hallották mit mondott az imént az egyik legnagyobb szaktekintély, a madridista, Hegyi Iván, amikor a két csapat játékának minőségi összehasonlítására került sor... :wink:
Hegyi Iván annyira madridista, mint én katalán, egyébként teljesen igaza van. Ezért lehet szeretni ezt a játékot és nem sevilla féle henteskedéstől.

Bár azért a Barca se játszik így minden meccsen...
Csak azt tudnám hogy te miért tudsz mindent jobban.
H.I. élő adásban mondta talán már többször az említett dolgot, amit talán kezelhetnénk már tényként.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Budo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:46:16

2010.10.30. 23:16:19

csababarca írta:Ti meg ilyen alapon abszolút ckategóriásronaldófüggők vagytok. Minden helyzetet ő csinál meg mostanában.
Nekem mondjuk úgy tűnik, hogy a helyzeteket nem ő csinálja, "csak" értékesíti.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.10.30. 23:15:10

Raul#7 írta:Bár azért a Barca se játszik így minden meccsen...
Az azért hozzátartozik, hogy mi idén nem is nagyon álltunk fel a "gála" csapatunkkal. Most igen...
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.10.30. 23:07:41

looka írta:Nos, remélem, hogy a Madrid szurkolói hallották mit mondott az imént az egyik legnagyobb szaktekintély, a madridista, Hegyi Iván, amikor a két csapat játékának minőségi összehasonlítására került sor... :wink:
Hegyi Iván annyira madridista, mint én katalán, egyébként teljesen igaza van. Ezért lehet szeretni ezt a játékot és nem sevilla féle henteskedéstől.

Bár azért a Barca se játszik így minden meccsen...
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.10.30. 23:04:22

Nos, remélem, hogy a Madrid szurkolói hallották mit mondott az imént az egyik legnagyobb szaktekintély, a madridista, Hegyi Iván, amikor a két csapat játékának minőségi összehasonlítására került sor... :wink:
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.10.30. 23:03:07

Andris írta:Nekünk állandóan lefekszenek ezek a csapatok. Az Atletico is, a Sevilla is, a real madrid is..
Jujjj ez még nekem is fájt! :lol: Amúgy a Sevilla többször vert meg minket az utóbbi 2 évben, mint a Real...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.10.30. 23:00:18

herr.toth írta:
Raul#7 írta:A sevilla szokásos semmit mutatja be a Nou Campban: rugdoskódás...fociról szó se lehet. "Kellemes" ellenfél egy Barca szintű csapatnak...
nyugi ellenünk majd 120%-on pörögnek.

ilyenkor szokott jönni a Barcás szöveg h a Madridnak lefekszenek a csapatok. Sevilla évek óta mit csinál a Barca ellen? költői a kérdés nem kérek választ

Idegenben ellenetek sem szoktak megfeszülni.
Otthon viszont igen.
Kivéve az AtMát.Azok otthon is vereségre játszanak ellenetek :lol:
Egyébként ezek a csapatok úgy vannak vele,hogy ha kitámadnak kapnak gólokat,ha beállnak védekezni,rugdosódni akkor talán nem annyit. Persze hogy a második opciót választják.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.10.30. 22:59:10

herr.toth írta:röhej röhej röhej ugyanott folytatodik ez az egész mint amikor lezártátok a topicot.
pont ezért.
mert inkább idejöttök páran* a bemákolt meccseitek után provokálni, ahelyett, hogy ott ünnepelnétek magatokat.
tisztelet a kivételnek.

az meg egyenesen vicces, hogy ebben a topikban a barca "színészkedéseiről" esik szó, miközben a túloldalt ott a színészfejedelem.

* ez 2 embert jelent
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mikaos 2010.10.30. 23:00:50-kor.
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2010.10.30. 22:58:16

Mennyi lett a madridi meccs eredménye?
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.10.30. 22:58:06

Ha a tabellát nézem, akkor nekem. Ha meccset nézek, akkor tudom, hogy neked.
Szerintem a legtöbb real drukker tisztában volt azzal, h. egy laza 4-est kapnak a vadbarmok, szokásukhoz híven. Én rühellem a sevillát, tetszik amikor a katalánok alázzák őket :D

Egyébként kérdezném az első barca gól a ti mércétekkel nem volt mákos?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.30. 22:56:52

Nekünk állandóan lefekszenek ezek a csapatok. Az Atletico is, a Sevilla is, a real madrid is..
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.10.30. 22:56:01

Én még annyit szolnék a témához,hogy nyomatjátok azt az oldalatokon,hogy Messi függők vagyunk,blablabla.
Tipikusan erre mondják,hogy bagoly mondja.
Ti meg ilyen alapon abszolút ckategóriásronaldófüggők vagytok. Minden helyzetet ő csinál meg mostanában.

Szóval mondjuk ezt lehetne hanyagolni szerintem,hogy mi függünk 1-1 játékostól.

Ha 19 forduló után előttünk lesz a madrid,akkor minden dícséret az övék.
De azt már most látni,hogy azért jobban összeértek tavalyhoz képest,és jobban is játszanak.
De mondom,az igazi erőmérő majd a klasszikus lesz. Persze,ha nem lesz befolyásoló körülmény. gondolok itt érdemtelen kiállításra,lesgólra...mindkét oldalról.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése