Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.19. 11:40:02

péntek, 11:12 - Cristiano Ronaldo a válogatott mérkőzésen rúgást kapott, két napja nem tud teljes értékű munkát végezni, s kérdéses a Bilbao elleni játéka. Ha mai és holnapi teszteket nem teljesíti, akkor Benzema helyettesítheti. Szintén kisebb gondokkal küzd Khedira, Higuaín és Carvalho, de ők vállalni tudják a játékot.
Egyébként meg kb ennyi értelme van ezeknek a barátságos meccseknek. Tőletek is sok embert elvittek, tőlünk is majdnem mindenkit a kezdőből...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.19. 11:35:36

Fernando írta:Kb 2 éve 3-3 lett.
2 éve pont 2-0-ra győztünk Samu és Leo góljaival ;)

3 és fél éve volt a 3-3-as meccs,amikor Leo triplázott, azaz 2007 tavaszán, mert a 2007-2008-as szezonban sajnos oda-vissza vert minket a Madrid...(0-1,4-1)
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.19. 11:35:28

habzó szájú realdrukkereknek
Kis kultúrát vihetnél bele...
Egyébként a habzó szájat az váltotta ki, hogy itt hetekig ment a szöszölés arról, hogy Pique felzabálja Cr.-t. meg mentek a nagy és sokat mondó pique szereli cr-t videók.

Ez utóbbit pedig az váltotta ki hogy Cr. nyilatkozta az ökörségeit.

stb. stb.

Tyúk vagy tojás?
(segítek, tojás, mivel azt nem csak a tyúkok raknak, hanem már a dinók is... :))
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.19. 11:33:35

Kb 2 éve 3-3 lett.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.11.19. 11:31:53

barcafan0911 írta:
daffy írta:bwin oddsok a clasicora:
barca 2.05
x 3.50
real 3.25

miért? a reálisnak ezt gondolom: barca 1.5,x 2.5,real 3.5

érdekes dolgok ezek. ennyire háromesélyesnek tartják a meccset barcelonába? :-k lehet fel kéne tenni rá a házat :)

zsírosdeszka, ha valaki számodra provokálót ír,ne olvasd el a köv írásait. igaza van kalap1988-nak.
Nekem az szúr szemet hogy Real győzelemre kisebb az odds mint a döntetlenre. Pedig szerintem annak jóval nagyobb az esélye. Nálam így nézne ki:
Barca 2.0
x 2.5
Real 3.0
Sztem könnyen le lhet vezetni.Először is, mikor játszott a 2 csapat döntetlent egymással?Még talán a madridi 2-2őn, ahol Rivaldonak nem adták meg egy érvényes gólját.A barca hazai pályán mindig felszívja magát a nagy meccsekre." abszolut támadó focit játszó csapat találkozása általában vmelyik csapat sikerét hozza, szóval sztem abszolut reálisak a szorzók, de én 1 2be raknám meg neten, mert sajnos az is benne van, de sztem hozni fogjuk. :wink:
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.19. 11:26:53

A spanyol válogatottnál sokszor gond volt egy barátságos meccs motivációját illetően. Nem tulajdonítok nagy jelentőséget a meccsnek és a zakónak, se a habzó szájú realdrukkereknek egy "aaa űűű aaa húdehúde megette pikéé, uuu" jellegű értelmes dolgoknak.

Hogy a topic témájához is hű legyek: Ez az odds reális. Ha mi állnánk egy ponttal jobban lehet 1.75 lenne ránk a szorzó. Az x pedig általában a legnagyobb szorzós opció az ilyen 3 esélyes meccseknél. Direkt. Ki van ez számolva, nem az számít itt h ki milyen esélyes, hanem, hogy ne legyen gazdag az ember. :D
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.19. 11:25:55

Mostanában rémisztően jól játszik a barca, nálunk meg a sok új arc azt sem tudja mi az a classico. milyen hangulata van stb. Cr sem tudta még korábban, nyilatkozta is az ökörségeit, ennyi meg annyi golt rúg. Aztán meg nem rugott. Bár ha jól emlékszem, amikor a legjobban játszottunk az utóbbi 2 évben a Barca ellen, akkor Cr pont sérülésből tért vissza és csak 60 percet bírt... (és talán még kiállítás is volt azon a meccsen barca oldalról, amit nem tudtunk kihasználni, mivel Cr-t pont le kellett cserélni, más meg nem nagyon húzta a csapatot).
Most előrébb vagyunk valamivel, Cr talán Classicos rutinjával és extramotiváltságával, Xabi alonso beilleszkedésével, Calvalho rutinjával na meg mourinho-val.
(más nem jut eszembe amiben bizhatunk)
Hátrány az új arcok tapasztalatlansága barca ellen (Özilt pl. nem tudom túl hatékony fegyvernek majd elkönyvelni - de ne legyen igazam, Pedro Leon viszont ott döglene meg ha kell), barca egyre jobb játéka, csatáraink gólképtelensége.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.19. 11:09:45

Az a 3,5 szeres szorzó nekem nagyon csábító az ikszre!Én szerintem megteszem pár ezerrel, mert valahogy azt érzem ez iksz lesz, ha nyerünk azért jó, ha iksz akkor azért, ha meg real nyer így is úgy is rossz érzés :lol:
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.11.19. 11:00:31

daffy írta:bwin oddsok a clasicora:
barca 2.05
x 3.50
real 3.25

miért? a reálisnak ezt gondolom: barca 1.5,x 2.5,real 3.5

érdekes dolgok ezek. ennyire háromesélyesnek tartják a meccset barcelonába? :-k lehet fel kéne tenni rá a házat :)

zsírosdeszka, ha valaki számodra provokálót ír,ne olvasd el a köv írásait. igaza van kalap1988-nak.
Nekem az szúr szemet hogy Real győzelemre kisebb az odds mint a döntetlenre. Pedig szerintem annak jóval nagyobb az esélye. Nálam így nézne ki:
Barca 2.0
x 2.5
Real 3.0
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.19. 10:54:29

bwin oddsok a clasicora:
barca 2.05
x 3.50
real 3.25

miért? a reálisnak ezt gondolom: barca 1.5,x 2.5,real 3.5

érdekes dolgok ezek. ennyire háromesélyesnek tartják a meccset barcelonába? :-k lehet fel kéne tenni rá a házat :)

zsírosdeszka, ha valaki számodra provokálót ír,ne olvasd el a köv írásait. igaza van kalap1988-nak.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.19. 10:36:20

zsírosdeszka írta:A spanyol válogatott a kedvencem (a magyar mellett) már vagy 15-20 éve. Nekik szurkoltam. Ha visszaolvassátok az előző hozzászólásaimat látható, hogy semmit nem írtam a meccs kapcsán, csak az adott (Ronaldo-Piqué) szitura reagáltam. Nem tudom, hogy ezeket miért nekem címezitek. Nem írtam fél mondatot sem a spanyol és a portugál válogatottról. Nem én hoztam fel a szitut sem, hanem valamelyik anti-madridista (anti-Ronaldista) jött először, hogy mák, nem volt lényeges, nem volt tétmeccs, tavaly bezzeg megetette stb. Erre megvilágítottam a dolgot az én szemszögemből. Ennyi. Szerintem le is zárhatjuk.
Azért ne legyen üldözési mániád, nem azért címeztem neked, mert szeretek kötekedni. Ha megnézed egy beszélgetésedre reagáltam először (nem tudom már kivel, irreleváns), de általánosságban fogalmaztam meg véleményt. Aztán te erre reagáltál, én pedig viszont, kinek címezzem a viszont reakciómat ?:) Nyilván neked. Egy jó tanács természetesen a saját felfogásom alapján: Ne reagálj azokra az írásokra, amiknél látod, hogy a szerző nem igazán üti meg a szintet. Nem bántva senkit személy szerint, de itt is, mint ahogy minden fórumon, van olyan akivel felesleges vitatkozni. Maximum ők keresnek mentséget és írnak butaságot a Pique-Ronaldo eset kapcsán. Erre gondoltam mikor azt írtam, hogy senki sem keres mentséget ( értsd: senki sem keres mentséget, akivel érdemes vitatkozni :D ) . Azon meg ne lepődj meg, ha egy ilyen oldal, ami ennyire népszerű, tele van anti-Ronaldistákkal (mondjuk Ronaldo esetében én is így vagyok ezzel, nem sok focistát utálok, mert elismerem, hogy sportemberek, ha nem szeretem akkor is, de ő az egyik ilyen már régen, nem egy éve :D ), olyanokkal is, akik nem mindig ütik meg az egyetemi professzorok szintjét. Sajnos olyan világban élünk, ahol mindenkinek joga van okoskodni ( nem az sajnos, hogy joga van, hanem, hogy élnek is vele :D), maximum kinevetik.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.19. 10:06:36

A spanyol válogatott a kedvencem (a magyar mellett) már vagy 15-20 éve. Nekik szurkoltam. Ha visszaolvassátok az előző hozzászólásaimat látható, hogy semmit nem írtam a meccs kapcsán, csak az adott (Ronaldo-Piqué) szitura reagáltam. Nem tudom, hogy ezeket miért nekem címezitek. Nem írtam fél mondatot sem a spanyol és a portugál válogatottról. Nem én hoztam fel a szitut sem, hanem valamelyik anti-madridista (anti-Ronaldista) jött először, hogy mák, nem volt lényeges, nem volt tétmeccs, tavaly bezzeg megetette stb. Erre megvilágítottam a dolgot az én szemszögemből. Ennyi. Szerintem le is zárhatjuk.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.19. 10:05:27

Hát én az öreg Johannt javasolnám a válogatott edzői posztjára :D Komolyra fordítva a szót itt azért valóban gond lehet VDB-vel is valamilyen szinten, taktika és motiválás terén. Persze, amíg a tétmeccses eredmények jönnek, addig úgy sem lesz változás.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.19. 10:01:01

Kalap1988 írta:Nyilván nem örül neki senki, főként nem a spanyol nemzetiségű szurkolók. A játékot pedig felépíteni nem kell, mert fel van az építve, csupán ez a meccs most nagyon nem jött össze. Egyéni hibák döntöttek nagyrészt, illetve a kevésbé olajozott csapatvédekezés. Mentségeket pedig nem kell keresni, mondjuk mi kereshetünk ( csak nincs értelme), nekik nem szabad.
Azért láthatóan vannak gondok a csapatjátékban, s ahogy írtad a védekezésben!Erre írtam, hogy "orvosolni" kell!De még mindig nem tudok fogalmazni :lol: Sajnos Argentína is lelépte Iniestáékat, szval persze barátságos meccsek, nem számítanak, de intő jelek!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.19. 09:53:42

Bob_Marley írta:Nem teljesen ide tartozik, de azért egy spanyol-portugál meccs még ha barátságos, akkor sem egy sima mérkőzés, rivalizálás!És hát a spanyol sajtóból sem az jött le, hogy kikaptunk ez van, de mi vagyunk a VB EB győztesek!Ezt senki sem veszi el tőlük, s a világ TOP 5 csapatának egyik a Selección, de nem szabad mentségeket keresni, hanem a hibákat kell kijavítani!Egy válogatott meccset meg nem lehet félvállról venni, mert a címeres mez meg minden, s ez a spanyoloknál duplán számít!Ez egy szégyenteljes vereség, s el kell kezdeni felépíteni a játékot ismét!
Nyilván nem örül neki senki, főként nem a spanyol nemzetiségű szurkolók. A játékot pedig felépíteni nem kell, mert fel van az építve, csupán ez a meccs most nagyon nem jött össze. Egyéni hibák döntöttek nagyrészt, illetve a kevésbé olajozott csapatvédekezés. Mentségeket pedig nem kell keresni, mondjuk mi kereshetünk ( csak nincs értelme), nekik nem szabad.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.19. 09:47:23

Nem teljesen ide tartozik, de azért egy spanyol-portugál meccs még ha barátságos, akkor sem egy sima mérkőzés, rivalizálás!És hát a spanyol sajtóból sem az jött le, hogy kikaptunk ez van, de mi vagyunk a VB EB győztesek!Ezt senki sem veszi el tőlük, s a világ TOP 5 csapatának egyik a Selección, de nem szabad mentségeket keresni, hanem a hibákat kell kijavítani!Egy válogatott meccset meg nem lehet félvállról venni, mert a címeres mez meg minden, s ez a spanyoloknál duplán számít!Ez egy szégyenteljes vereség, s el kell kezdeni felépíteni a játékot ismét!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.19. 09:27:20

Kedves zsírosdeszka! Nem az adott szituációról beszéltem a kapcsán, hogy nem vették komolyan, hanem az egész meccset tekintve. Ki a fenét érdekel, hogy Rpnaldo egy cselét megette Pique? Most őszintén. Csak egy kis érdekesség: Ronaldo tavaly a két Classicon nem igazán tudott megetetni senkit, pedig állítólag egy cselgép. Természetes, hogy ilyen képességekkel azért fog még barca védőt szívatni. Nem szégyen, hogy egy ilyen labdarúgóval szemben egy-kétszer megeszik valaki egy-egy cselt. Az már szégyen lenne, ha mondjuk egy komoly tétmeccsen azt sem tudná Pique 90 percig Ronaldoval szemben, hogy hol van. Azt hiszem ez a veszély per pill nem fenyeget.
A másik: Nem mentség, kikaptak a spanyolok gyenge játékkal, csupán arról van szó, hogy majdnem biztos, hogy ez őket pont annyira érdekli, mint engem. Semennyire. Jön a selejtező, ott nyerni fognak, jön az eb és ott majd meglátjuk, hogy melyik csapat jut tovább.... Volt egy csapat,akinek otthon ( otthon volt vagy semleges pályán? én úgy tudom, hogy előbbi) a leégések után bizonyítania kellett, megtették és dicséretes. Volt egy másik, akinek ez egy nyűg volt és nem vették komolyan, de senki sem állítja, hogy csak ezért kaptak ki. Egy ilyen motivált portugál csapat ellen idegenben lehet kikaptak volna akkor is, ha utolsó leheletükig küzdenek. Na és ? Szégyen? Nm hiszem. Tétmeccsen kikapni szégyen, barátságos meccsen történt már ennél cifrább is. Nem kell magyarázkodni a spanyol szurkolóknak, mert ők ismerik a csapatuk és büszkék rá az eredményeik okán. Ellentétben pl a portugálokkal, akik 2006 óta lejtmenetben vannak. Nekik van bizonyítani valójuk.
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2010.11.19. 09:18:52

Ennyire szánalmas szintre süllyedtek egyesek, hogy egyetlen mozdulaton kell lovagolni?
Fordított estben nem férne a Madridista fórumba, hányszor [auto_cenzúra] Piqué Ronaldot, vagy a támadóink a Madrid bármelyik védőjét. Nem véletlen nem lőtt Ronaldo még egyetlen gólt sem a Barcanak (3 meccs Manchesterben, 2 a Relban). Piqué úgy levette a pályáról, hogy csak akkor került a kamera elé, amikor leadta a szokásos óvodás szintű hisztéjét...
Na mindegy, valóban órási csel volt, hihetetlen, hogy megetette Piqué-t, bámulatos 3-4 másodperc, de tényleg...
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.19. 08:53:01

Szerintem nem keres senki sem mentséget a konkrét eset kapcsán. Viszont a meccset biztosan nem vették komolyan. Épp azért profi a játékos, hogy ne azért játsszon és hajtson, mert a Real Madrid legutáltabb játékosa ellen játszik. Ha csak ez érdekelné, akkor nem lenne profi, ezért szerintem nem igaz, amit te írsz. _Valószínűleg a spanyol csapatnak a háta közepére sem kellett ez a meccs. Nekik nem kell bizonyítaniuk senkinek, ők az eb és vb címvédők, a tétmeccsek hozzák lázba őket. Ellentétben mondjuk a portugálokkal.
Azért az sem biztos, hogy tavaly nem volt taktikája a Madridnak. Maximum nem jött be és a barca kényszerítette rájuk a játékát, hiszen mindenki annyit játszik amennyit hagynak neki. Eszembe sem jutott, hogy Pelle jobb edző, mint Mou, de azért ismerjük már el, hogy a taktikus foci nem csak a Mou féle taktikus foci. A Barcelona is taktikus futballt játszik. Ettől függetlenül abban igazad van, hogy a mostani Classicon egy más szintet képviselő Madridot láthatunk, viszont mi pedig a tavaly őszitől jobbak vagyunk ( tavaszitól nem biztos, ott lejátszottuk a Madridot a pályáról). Ezért lesz roppant érdekes.
Attól, hogy Piqué nem volt lázban elég nagyot csúszott. Ha nem akart volna nem ment volna akkora lendülettel. Ezen nincs mit szépíteni.
Volt "valamiféle" taktika, csak az kevés volt, nem kell magyarázni ezt. Nem volt jó választás. Ez szerintem (remélem) máshogy lesz.
_Valószínűleg a spanyol csapatnak a háta közepére sem kellett ez a meccs. Nekik nem kell bizonyítaniuk senkinek, ők az eb és vb címvédők, a tétmeccsek hozzák lázba őket. Ellentétben mondjuk a portugálokkal.
Ne haragudj meg basszus, de ez mi ha nem mentség?
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.19. 08:45:09

zsírosdeszka írta:
Azért az elég szomorú hogy Piquét így beültette a hintába cé meg Puyol sem tudott menteni utána. Meg az is rossz hogy a spanyolokat így elverték.. kb ez a spanyol megint barcás spanyolország volt aztán így a classico előtt ez nem valami jó.. nagyon oda kell majd figyelnünk a real ellen.

Igen,mert Puyol is 1 ilyen meccsen fog megszakadni. Illetve egy ilyen időszakban... Ne viccelj már.
A hinta az hinta. Egy profi Barcás védőnek ha nem motiváció, hogy a Real Madrid legjobban utált játékosa ellen küzd akkor szomorú...Szerintem nem kell túlmagyarázni. Most ez volt, lehet legközelebb CR-nek sem megy úgy, Piqué jobban koncentrál stb. Sok összetevője van. Akkor ott megetette, de lehet, hogy legközelebb nem fogja ennyi. Mindenkinek vannak jobb és roszabb napjai. Az igaz, hogy barátságos meccs volt. Jó hogy azt nem mondod, hogy direkt volt, meg hogy rá sem mozdult. Olyan lendülettel csúszott mellé, hogy mondanom sem kell, nézd meg a videót. De Puyolt meg Casillast is megetette. Ez van. Nem kell mentségeket, kifogásokat keresni.
Pont erre gondoltam én is. Nem hiszem, hogy agyon hajtották volna magukat. Úgy hogy közben meg látjuk, hogy milyen szinten tudnak játszani hétről hétre. Azért érdekes akkor is, hogy így kikaptak. Azért azt se felejtsük, hogy egy éve Piqué megette CR-t. Nem tartok ettől a meccstől annyira nagyon, de rangadó lesz, tisztán három lehetséges kimenettel. De addig még van egy meccs a hétvégén. Wink
A legutóbbi meccseken a Madrid szinte semmiféle taktika nélkül ment fel a pályára. Bármi lesz is, egy nagyon lényeges dolog, hogy van taktikája a csapatnak. Lehet akkor is Barcelona győzelem lesz, simán benne van, de most látom az elmúlt 2 évben a legnagyobb esélyt a győzelemre. Lehet majd azt a taktikát szeretni vagy nem de lesz. 8-9 évvel ezelőtt meg láttam Puyolt csúszni mászni, számtalan hintába beülni és mégis nagyon jó védő. Sok múlik a taktikán, a társakon, amit akkor nem kapott meg. Láttam CR-t sokszor tehetetlenül dühöngeni, mert nem volt segítsége, nem volt mellette csapat. Ne ragozzuk, egy biztos: én élvezetes, szoros meccset, nagy harcot várok, kiváló tudású játékosoktól.
Szerintem nem keres senki sem mentséget a konkrét eset kapcsán. Viszont a meccset biztosan nem vették komolyan. Épp azért profi a játékos, hogy ne azért játsszon és hajtson, mert a Real Madrid legutáltabb játékosa ellen játszik. Ha csak ez érdekelné, akkor nem lenne profi, ezért szerintem nem igaz, amit te írsz. _Valószínűleg a spanyol csapatnak a háta közepére sem kellett ez a meccs. Nekik nem kell bizonyítaniuk senkinek, ők az eb és vb címvédők, a tétmeccsek hozzák lázba őket. Ellentétben mondjuk a portugálokkal.
Azért az sem biztos, hogy tavaly nem volt taktikája a Madridnak. Maximum nem jött be és a barca kényszerítette rájuk a játékát, hiszen mindenki annyit játszik amennyit hagynak neki. Eszembe sem jutott, hogy Pelle jobb edző, mint Mou, de azért ismerjük már el, hogy a taktikus foci nem csak a Mou féle taktikus foci. A Barcelona is taktikus futballt játszik. Ettől függetlenül abban igazad van, hogy a mostani Classicon egy más szintet képviselő Madridot láthatunk, viszont mi pedig a tavaly őszitől jobbak vagyunk ( tavaszitól nem biztos, ott lejátszottuk a Madridot a pályáról). Ezért lesz roppant érdekes.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.19. 08:08:37

Azért az elég szomorú hogy Piquét így beültette a hintába cé meg Puyol sem tudott menteni utána. Meg az is rossz hogy a spanyolokat így elverték.. kb ez a spanyol megint barcás spanyolország volt aztán így a classico előtt ez nem valami jó.. nagyon oda kell majd figyelnünk a real ellen.

Igen,mert Puyol is 1 ilyen meccsen fog megszakadni. Illetve egy ilyen időszakban... Ne viccelj már.
A hinta az hinta. Egy profi Barcás védőnek ha nem motiváció, hogy a Real Madrid legjobban utált játékosa ellen küzd akkor szomorú...Szerintem nem kell túlmagyarázni. Most ez volt, lehet legközelebb CR-nek sem megy úgy, Piqué jobban koncentrál stb. Sok összetevője van. Akkor ott megetette, de lehet, hogy legközelebb nem fogja ennyi. Mindenkinek vannak jobb és roszabb napjai. Az igaz, hogy barátságos meccs volt. Jó hogy azt nem mondod, hogy direkt volt, meg hogy rá sem mozdult. Olyan lendülettel csúszott mellé, hogy mondanom sem kell, nézd meg a videót. De Puyolt meg Casillast is megetette. Ez van. Nem kell mentségeket, kifogásokat keresni.
Pont erre gondoltam én is. Nem hiszem, hogy agyon hajtották volna magukat. Úgy hogy közben meg látjuk, hogy milyen szinten tudnak játszani hétről hétre. Azért érdekes akkor is, hogy így kikaptak. Azért azt se felejtsük, hogy egy éve Piqué megette CR-t. Nem tartok ettől a meccstől annyira nagyon, de rangadó lesz, tisztán három lehetséges kimenettel. De addig még van egy meccs a hétvégén. Wink
A legutóbbi meccseken a Madrid szinte semmiféle taktika nélkül ment fel a pályára. Bármi lesz is, egy nagyon lényeges dolog, hogy van taktikája a csapatnak. Lehet akkor is Barcelona győzelem lesz, simán benne van, de most látom az elmúlt 2 évben a legnagyobb esélyt a győzelemre. Lehet majd azt a taktikát szeretni vagy nem de lesz. 8-9 évvel ezelőtt meg láttam Puyolt csúszni mászni, számtalan hintába beülni és mégis nagyon jó védő. Sok múlik a taktikán, a társakon, amit akkor nem kapott meg. Láttam CR-t sokszor tehetetlenül dühöngeni, mert nem volt segítsége, nem volt mellette csapat. Ne ragozzuk, egy biztos: én élvezetes, szoros meccset, nagy harcot várok, kiváló tudású játékosoktól.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.11.19. 00:53:30

Richi írta:
Mental_Theo írta:Én mindkettőnek a döntőt kívánom
hát Én konkrétan nem tudok szurkolni a madridnak...minden meccsen ellenük szurkolok bárkivel játszanak!
üdvözöllek a klubban:D
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2188
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.18. 20:38:36

Sanama írta:
ronaldinho89 írta:Azért az elég szomorú hogy Piquét így beültette a hintába cé meg Puyol sem tudott menteni utána. Meg az is rossz hogy a spanyolokat így elverték.. kb ez a spanyol megint barcás spanyolország volt aztán így a classico előtt ez nem valami jó.. nagyon oda kell majd figyelnünk a real ellen.
Igen,mert Puyol is 1 ilyen meccsen fog megszakadni. Illetve egy ilyen időszakban... Ne viccelj már.
Pont erre gondoltam én is. Nem hiszem, hogy agyon hajtották volna magukat. Úgy hogy közben meg látjuk, hogy milyen szinten tudnak játszani hétről hétre. Azért érdekes akkor is, hogy így kikaptak. Azért azt se felejtsük, hogy egy éve Piqué megette CR-t. Nem tartok ettől a meccstől annyira nagyon, de rangadó lesz, tisztán három lehetséges kimenettel. De addig még van egy meccs a hétvégén. ;)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.11.18. 20:19:51

ronaldinho89 írta:Azért az elég szomorú hogy Piquét így beültette a hintába cé meg Puyol sem tudott menteni utána. Meg az is rossz hogy a spanyolokat így elverték.. kb ez a spanyol megint barcás spanyolország volt aztán így a classico előtt ez nem valami jó.. nagyon oda kell majd figyelnünk a real ellen.
Igen,mert Puyol is 1 ilyen meccsen fog megszakadni. Illetve egy ilyen időszakban... Ne viccelj már.
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2010.11.18. 20:15:25

Mental_Theo írta:Én mindkettőnek a döntőt kívánom
hát Én konkrétan nem tudok szurkolni a madridnak...minden meccsen ellenük szurkolok bárkivel játszanak!
Válasz küldése