Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2010.11.25. 14:17:53

a világ jelenlegi 2 legjobb csapata fog játszani, ehhez nem fér kétség.
annyi a különbség, hogy ez az állapot a Barcanál már megszokott, a Madrid pedig most ízlelgeti... motivációban nem lesz hiány (bár minden évben ezt mondjuk, DE), ez most tényleg sorsdöntő meccs, mindkét csapatnak.

ez a Barca eddig bárkit és bármikor le tudott győzni 10-ből 9-szer biztos, egy dolog miatt tartok tőlük, ez pedig Mourinho és nem is a taktikai érzéke miatt, hanem az okosan kitalált Mourinho-placebo miatt.
mocskosul ért ahhoz, hogy démonizálja a játékosait, az aktuális csapatát, sőt az ellenfeleket is. az elmúlt években elérte, hogy ahol ő megjelenik, az a csapat sikerre van ítélve, de legalábbis a játékosai ezt hiszik róla és bőven a képességük felett tudnak meccselni. lásd Inter-Chelsea
a klasszikusok és a BL döntők ( 8) ) mellett, a mourinho elleni derbiket várom a legjobban, az most külön ízt ad a dolognak, hogy két legyek üthetek egy csapásra.
ejj, de várom!
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.11.25. 14:17:15

zsírosdeszka írta:
Murinnyo meg remélem előad megint valami hangzatosat habzó szájjal,miután hétfőn lenyomtunk jópár gombócot a torkán. Wink
Azért várjuk meg a hétfő estét. Kíváncsi leszek, hogy így lesz-e.
Ebben egyetértek, nem kell a nagy arc, mert háromesélyes a meccs, mint minden Clasicó...
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.25. 14:12:51

Murinnyo meg remélem előad megint valami hangzatosat habzó szájjal,miután hétfőn lenyomtunk jópár gombócot a torkán. Wink
Azért várjuk meg a hétfő estét. Kíváncsi leszek, hogy így lesz-e.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.11.25. 13:35:48

zsírosdeszka írta:
zsíros kissé erőltetett, de sebaj.... megint okosat szóltál
Melyik része nem igaz? Olvasd vissza az elmúlt pár lapot, százalékold ki, lehet még több is lesz. Ténymegállapítás volt, nem sértés. Az előtted szólók megértették a célzást, te nem. Nincs gond.
ronaldoval(és nem a boxer reklámozo)..
Ronaldo Luis Nazário de Lima? :D

Egyébként a 2 Barca vs Real fórumot olvasva az az ember érzése, hogy a Real szurkolók messitiszben, a Barca szurkolók murinnyitiszben szenvednek egy kicsit... :oops: Legalább is én ezt érzem.
Persze, érteni értem, de akkor is erőlködés... itt pozőrködsz feleslegesen
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.11.25. 13:17:20

zsírosdeszka írta:
zsíros kissé erőltetett, de sebaj.... megint okosat szóltál
Melyik része nem igaz? Olvasd vissza az elmúlt pár lapot, százalékold ki, lehet még több is lesz. Ténymegállapítás volt, nem sértés. Az előtted szólók megértették a célzást, te nem. Nincs gond.
ronaldoval(és nem a boxer reklámozo)..
Ronaldo Luis Nazário de Lima? :D

Egyébként a 2 Barca vs Real fórumot olvasva az az ember érzése, hogy a Real szurkolók messitiszben, a Barca szurkolók murinnyitiszben szenvednek egy kicsit... :oops: Legalább is én ezt érzem.
Valószínűleg azért beszélünk 80%-ban a reálról meg azért "van murinnyitiszünk",mert elég gyakran jön a sötét oldalról vmi dolog,amiről lehet beszélni.És ennek nagy része sajnos a csodaedzőtől ered...Ezek a teherlevételező stiklik,beszólogatások,észosztás amit gyakorol felénk,mindig szolgáltat témát a topicban...Azt meg szerintem te sem gondoltad komolyan,h egy ilyen fals dolog mellett,mint ez a gagyi páros kiállítás,el fogunk menni egy szó nélkül.Odaát sem lenne kivesézetlenül ellenkező esetben,az biztos.

Lehet h itt murinnyitisz,odaát meg Messitisz van,de azért nem mindegy az előjele: zsozé mindent elkövet azért h róla beszéljenek,csinálja a tüzet minden szinte minden egyes megnyilvánulásával.Rengetegen vagyunk,akik már korábban is a tenger fenekére kívántuk,de így,h kedvenc csapatunk ellen dolgozik,még inkább felnagyolódik.Főleg amilyen stílusban nyomja és amiket megenged(het) magának...
A Messitisz kialakulása pedig egy végtelenül szerény futballista káprázatos formája miatt lehet,ami azért böki az ellen szemét és gondolom próbálnak fogást találni rajta.Nemtom,nem olvasom a madridistát,de gondolom nem lehet túl magas a népszerűségi indexe.
És kicsit más,ha valakiről ezért v azért "kell" beszélni sokat.Én sokkal többre értékelem,h Messi ilyennel ad okot a kitárgyalására.Murinnyo meg remélem előad megint valami hangzatosat habzó szájjal,miután hétfőn lenyomtunk jópár gombócot a torkán. :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2010.11.25. 13:04:02

Úgy gondolom a hétfői meccs a Realnak lesz egy fokmérő, itt kiderül, hogy hol is tartanak jelenleg. Biztos vagyok benne, hogy át fogják adni a kezdeményezést nekünk, kontrákra fognak építeni, mint az elmult években. Lesz néhány meleg pillanat, ha azokat jól lereagáljuk, akkor meglehet a győzelem. Az tuti, hogy a fiúk a legjobbukat fogják nyújtani. Sokat segítene, ha az első fél órában meg tudnánk szerezni a vezetést. Utána jöhetne az őrületbe kergetés a labdajáratásunkkal.
Azt hiszem Messi meg fogja lőni az első gólját Mourinho akt. csapata ellen.:)
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.11.25. 12:59:51

A madrid kerete erre sztem nem alkalmas.
Ez a madrid játszva tud sikert elérni a Barca ellen,támadó focival.
Viszont ha nincs náluk a labda,ez a lehetőség is kiesik.
Szerintem nem így van. Mou a taktikáját mindig az aktuális keretére építi, kihozza a játékosokból amit lehet. Szerintem pályafutása során most rendelkezik a legjobb játékoskerttel, így biztos nagyon nehéz dolgunk lesz.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.25. 12:56:21

barcafan0911 írta:Szerintem ha veszítünk a classicón, akkor bukjuk a bajnokságot is.
ez szerintem is így van,viszont ha most győztök,akkor a bajnokság döntője madridban fog lezajlani. a gond az,hogy a realnak akkor támadnia kell és az eléggé fekszik a barcának,így én azt mondom,hogy ha hétfőn döntetlen döntetlen születne és maradna az egy pont diffi,esetleg győz a real,akkor a bajnokság legnagyobb esélyese lenne.viszont erre kicsi az esély
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.25. 12:54:33

Ha meg valamelyik kiscsapat elkapná őket, akkor bemákolják a győzelmet.
Nincs szerintem bemákolt győzelem. 1-szer 1-szer előfordulhat, de úgy nem lehet bajnokságot nyerni. A jó csapatnak van szerencséje. Amelyik csapat nem az ellenfél kapuja előtt tartózkodik, az nem is nagyon szerezhet gólt. A Barca is van olyan, hogy végig támad és mégis csak 1 gólt lő. Ez nem mák, inkább a Barca vagy éppen a Madrid szerencsétlensége, hogy nem jött össze csak 1 gól. Nem hiszem, hogy a Madrid (még ha nyer is, bár kevés az esélye) ne hullajtana pontokan a Classico-n kívül. Messze még az idény vége. Ha nyer is, még messze nem lehet semmit kijelenteni. Láttam én már elég sok hullámvölgyet...
Korábbi (Barcával találkozó) csapatainak kerete,stílusa alkalmas volt a Barca elleni játékra.Fifikailag erős,taktikailag fegyelmezett csapatokkal jött és megölte a Barca játékát.

A madrid kerete erre sztem nem alkalmas.
Ez a madrid játszva tud sikert elérni a Barca ellen,támadó focival.
Viszont ha nincs náluk a labda,ez a lehetőség is kiesik.

Fegyelmezetten visszaállnak majd,kontrákra berendezkedve.
Viszont a mostani madrid védelmében nincs akkora potenciál,nagyon is sebezhető.
Most játszanak majd egy olyan támadósorral rendelkező csapattal,mely erre rávilágít.
Érdekes megállapítás, de nem mindennel értek egyet. Szerintem nagyon is fegyelmezettek lesznek, lehet hogy a védősor jobban zavarba hozható, mint az Interé, de a támadósor sokkal veszélyesebb.

Azért azt el kell ismerni, hogy amióta Mourinho otthagyta az Intert, igencsak elindultak lefelé a leejtőn, pedig a keret ugyanaz maradt, sőt! Ez mindenképp az ő érdeme.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsírosdeszka 2010.11.25. 12:59:04-kor.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2010.11.25. 12:50:54

Mivel a következő meccsünk "A Klasszikus",megírom a véleményem az esélyekről.

Mourinho nagy taktikus.
Megverte már a Barcát,illetve kibekkelt meccseket a Barca ellen.
Ettől hétfőn nem kell tartanunk.

Korábbi (Barcával találkozó) csapatainak kerete,stílusa alkalmas volt a Barca elleni játékra.Fifikailag erős,taktikailag fegyelmezett csapatokkal jött és megölte a Barca játékát.

A madrid kerete erre sztem nem alkalmas.
Ez a madrid játszva tud sikert elérni a Barca ellen,támadó focival.
Viszont ha nincs náluk a labda,ez a lehetőség is kiesik.

Fegyelmezetten visszaállnak majd,kontrákra berendezkedve.
Viszont a mostani madrid védelmében nincs akkora potenciál,nagyon is sebezhető.
Most játszanak majd egy olyan támadósorral rendelkező csapattal,mely erre rávilágít.

A kontráik veszélyesek lesznek,még a saját térfelükön meg kell állítani Őket(szabályosan lehetőleg).

Több gólos Barca győzelmet várok.

Olvasgattam az oldaluk fórumán véleményeket,szóba jöttek a bírók.
Elvárják a korrekt játékvezetést.
Korrekt játékvezetést várok én is,teljesen pártatlanul.
Védjék a bírók mind Messit,mind CRonaldót,a többiekkel együtt.

Rapika
Kép
Kép
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.11.25. 12:48:44

Szerintem ha veszítünk a classicón, akkor bukjuk a bajnokságot is. Legyünk őszinték, ha mi nem állítjuk meg őket, akkor ki tudja meddig fognak menetelni a bajnokságban vereség nélkül. Ha meg valamelyik kiscsapat elkapná őket, akkor bemákolják a győzelmet. Szvsz 4 pontos hátrányt nehéz lenne ledolgozni egy ilyen gyenge ligában, ha meg mi nyerünk hétfőn akkor folyamatosan győzelemre leszünk kényszerítve ,mivel nincs aki majd megállítsa a madridot. Úgy érzem a tavalyi pontrekordot mindkét csapat túl fogja szárnyalni.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.25. 12:42:09

zsíros kissé erőltetett, de sebaj.... megint okosat szóltál
Melyik része nem igaz? Olvasd vissza az elmúlt pár lapot, százalékold ki, lehet még több is lesz. Ténymegállapítás volt, nem sértés. Az előtted szólók megértették a célzást, te nem. Nincs gond.
ronaldoval(és nem a boxer reklámozo)..
Ronaldo Luis Nazário de Lima? :D

Egyébként a 2 Barca vs Real fórumot olvasva az az ember érzése, hogy a Real szurkolók messitiszben, a Barca szurkolók murinnyitiszben szenvednek egy kicsit... :oops: Legalább is én ezt érzem.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.11.25. 12:32:03

zsírosdeszka írta:Örülök, hogy a Barca vs Real topicban a Barcelona szurkolók 80%-a csak a Madridról tud beszélni! =D> Minden Madridista nevében írom: KÖSZÖNJÜK!
zsíros kissé erőltetett, de sebaj.... megint okosat szóltál
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.11.25. 11:55:30

detabarca írta:
Lionel85 írta:Ugye-ugye? Így is meglehet lenni:

Kép
A régi 7est mindenki tisztelte és sokan szerették. Ellenben a mostani 7essel már nem készülnek ilyen képek....
ez a mai CR7 soha a budos eletbe nem fogja elérni azt amit raul ért el...ez olyan mikor valamelyik értelmes az almeria-barca meccsen azt vitatta,vagyis hasonlitgatta marcelo,ozil,higuain-r.carlos,zidane,ronaldoval(és nem a boxer reklámozo)....:D:D:D:D
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.25. 11:38:36

zsírosdeszka írta:
Ugye-ugye? Így is meglehet lenni:
=D>

Lehet fognak ilyen képek készülni a mostani hetesről is, csak a barátnőjét ölelgeti nem Puyolt, bár én is inkább a csajt ölelgetném...:D

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-r ... nul_-42753
Legalább van kivel szedegessék egymást szemöldökét. :twisted:
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.11.25. 11:34:15

Hétfőn azért fel kell kötni a gyatyót! Amúgy ha minden jól megy én 3-1re tippelek... 8)
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.25. 10:58:02

Ugye-ugye? Így is meglehet lenni:
=D>

Lehet fognak ilyen képek készülni a mostani hetesről is, csak a barátnőjét ölelgeti nem Puyolt, bár én is inkább a csajt ölelgetném...:D

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-r ... nul_-42753
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.25. 10:41:43

Lionel85 írta:Ugye-ugye? Így is meglehet lenni:

Kép
A régi 7est mindenki tisztelte és sokan szerették. Ellenben a mostani 7essel már nem készülnek ilyen képek....
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.25. 10:31:29

Ugye-ugye? Így is meglehet lenni:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.25. 10:19:10

Ez a topik erre van, a dühöngő :D Felesleges ezen fennakadni, mert, ha leírod, akkor is ezt fogjuk tenni, ki-ki saját stílusa vérmérséklete szerint. Nyilván nem a saját csapatunkról beszélgetünk itt, mert arra van 86 topik :D
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.11.25. 10:17:47

Megnéztem az esetet, jaj de béna volt, azok a próbálkozások, hogy neki fut, vissza, megint stb...Nincs ezzel gond, hogy kipontozták magukat, mindenki csinálja ezt, csak nagyon bénán lett előadva.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.25. 10:14:50

ezzel most kb akkorát mondtál, mintha azt állapítottad volna meg, h a tenger tele van vízzel. Confused
Mikor mi a téma....beszélünk eleget a Barcáról is.
Mégis miről beszéljünk itt?...a hangyák párzásáról? Wink

Amúgy titokban szeretjük a Real-t, ezért beszélünk róla ilyen sokat Smile
Cak érzékeltetni akartam, hogy 1-1 etikátlan (ugyanakkor nem szabálytalan) momentum egy Real meccsen és oldalakat bántják a játékosokat meg az edzőt. Nincs ezzel gond, csak felhívtam rá a figyelmet...:D

Már megfordult a fejemben, hogy a Barcások is Madridisták, csak nem merik bevallani egy Barcás oldalon. (csak vicceltem) \:D/
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.11.25. 10:10:32

zsírosdeszka írta:Örülök, hogy a Barca vs Real topicban a Barcelona szurkolók 80%-a csak a Madridról tud beszélni! =D> Minden Madridista nevében írom: KÖSZÖNJÜK!
Mégis miről beszéljünk itt?...a hangyák párzásáról? ;)

Amúgy titokban szeretjük a Real-t, ezért beszélünk róla ilyen sokat :)
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.25. 10:10:29

zsírosdeszka írta:Örülök, hogy a Barca vs Real topicban a Barcelona szurkolók 80%-a csak a Madridról tud beszélni! =D> Minden Madridista nevében írom: KÖSZÖNJÜK!
Mikor mi a téma....beszélünk eleget a Barcáról is.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.11.25. 10:05:06

zsírosdeszka írta:Örülök, hogy a Barca vs Real topicban a Barcelona szurkolók 80%-a csak a Madridról tud beszélni! =D> Minden Madridista nevében írom: KÖSZÖNJÜK!

ezzel most kb akkorát mondtál, mintha azt állapítottad volna meg, h a tenger tele van vízzel. :?
PUYOL-XAVI-INIESTA
Válasz küldése