Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
thierryhenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008.05.13. 14:39:35
Tartózkodási hely: Nou Camp

2010.10.03. 21:23:54

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2010.10.03. 21:16:49

Hmm, a Realnal kicserélték a [auto_cenzúra] gyepszőnyeget, nálunk miért nem lehet ezt? Inkább még játszunk 2 hónapig ezen a szaron. Ígérgetik itt, hogy október végére jó lesz, de hát ki tudja. Most van 2 hét szünet, nálunk is meg lehetne ejteni...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.01. 20:47:42

thierryhenry írta:daffy te vagy A Real szurkoló
fociszerető és real-szimpatizáns. a mostani realból több dologtól el tudok határolódni,de igen,nekik szurkolok.
Avatar
thierryhenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008.05.13. 14:39:35
Tartózkodási hely: Nou Camp

2010.10.01. 20:33:21

daffy te vagy A Real szurkoló
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára thierryhenry 2010.10.01. 20:54:50-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.10.01. 20:06:52

Boixos írta:tökéletesen egyetértek a madriddal kapcsolatos véleményével.
Én is,és abszolút azonosulni tudok vele,bár én cifrábban is meg tudtam volna fogalmazni

:)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.10.01. 19:53:09

anno a játéka mellett a markáns megnyilvánulásai miatt is csíptem/csípem az öreg hrisztót. ő egy igazi vadparaszt, de ilyennek is kell lennie a brigádban, nem kell mindig "politikailag korrekt" módon beszélni :D
tökéletesen egyetértek a madriddal kapcsolatos véleményével.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.10.01. 19:22:07

LG írta:Sztem nem volt gond a stílussal. Mondhatta volna azt is, h okádik a Madridtól, de csak annyit mondott finoman, h felfordul a gyomra. Amúgy tudom, h Stoicskovnak mindig is nagy volt a szája, de én mindig is nagyon bírtam, mert sztem nagy egyéniség.
A játéka fantasztikus volt, ez egyértelmű!A felejthetetlen 8as!1700féleképpen elmondhatta volna, nekem ez szemet szúrt!Az okádás szó használat se valami baráti!"A jelenlegi Real Madrid játéka kiábrándítóan gyenge, kesze-kuszaság jellemzi a klubbot évek óta, fejetlenség!A Barcelona fényévekre előtte jár, s véleményem szerint jó darabig ez így is marad"Ez mennyivel kulturáltabb forma, s ugyanazt jelenti!Vagy vossza is dobhatta volna a kérdést mondván Brca játékos volt, s nem tud pártatlanul állást foglalni ebben a témában
Nem kötöszködésből írtam
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.10.01. 19:14:20

Sztem nem volt gond a stílussal. Mondhatta volna azt is, h okádik a Madridtól, de csak annyit mondott finoman, h felfordul a gyomra. Amúgy tudom, h Stoicskovnak mindig is nagy volt a szája, de én mindig is nagyon bírtam, mert sztem nagy egyéniség.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.10.01. 19:06:35

LG írta:
Bob_Marley írta: Jaj már...mi az, h nem az eszéért szeretjük? Most akkor aki őszinte, és kimondja a véleményét, az buta, vagy mi a f...? Akkor én is az vagyok, mert nekem is felfordul a gyomrom a RM-tól.
A stílus barátom!Nyugodtan elmondhatja, sőt kell is a kritika, de elmondhatta volna kulturált formában is, mégis csak egy interjú volt vele!És Hriszto nem igazán tudott régebben sem "viselkedni", ilyen szituációkban!Erre utaltam, hogy "nem az eszéért szeretjük"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.10.01. 18:52:54

Bob_Marley írta:
ab1daL írta:Hriszto papa nem rejtette véka alá a véleményét: :lol: :D
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/re ... ub-2047086
Sztoicskovot nem az eszéért szeretjük...bár kicsit bulvárosnak tűnik a cikk, szval lehet, hogy nem 100%osan ezt nyilatkozta!Ilyet azért nem illik egy rádió műsorban bemondani
Jaj már...mi az, h nem az eszéért szeretjük? Most akkor aki őszinte, és kimondja a véleményét, az buta, vagy mi a f...? Akkor én is az vagyok, mert nekem is felfordul a gyomrom a RM-tól.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.10.01. 17:05:25

ab1daL írta:Hriszto papa nem rejtette véka alá a véleményét: :lol: :D
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/re ... ub-2047086
Sztoicskovot nem az eszéért szeretjük...bár kicsit bulvárosnak tűnik a cikk, szval lehet, hogy nem 100%osan ezt nyilatkozta!Ilyet azért nem illik egy rádió műsorban bemondani
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3470
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.01. 16:55:28

Hriszto papa nem rejtette véka alá a véleményét: :lol: :D
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/re ... ub-2047086
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.09.29. 13:38:44

Azért Pepe kapufája szép volt :lol: Vki irta múltkor, h mennyire jó a Madrid védelme, és milyen nehéz nekik gólt lőni. Ez igaz is, de amíg Pepe ott van, addig azért sztem a komolyabb csapatok kihasználhatják a gyenge pontot.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.29. 13:33:17

mess2009 írta:tehát a korszerű foci ami a hatékony(betömörülő) védekezésből és a villámgyors kontra támadásokból áll és van a Barcaelona ami a kettő elegye szépséggel, művészettel megspékelve
Ez mi?
A Barcelona a betömörülő védekezést és a kontrákat kombinálja?

Sehol nincs szó betömörülő védekezésről, az ellenfél még át se jön a félpályán, mert a saját 16osánál letámadjuk és elvesszük tőle a labdát. A kontrákat meg hagyjuk, épp elég ideges szoktam lenni, amikor megállnak egy labdaszerzés után (azt meg nem nevezném a Barca jellemző játékának, hogy egy 10 emberrel kitámadó Bilbao ellen Keita előrevágja a labdát Pedrohoz)

A komoly csapat dologgal meg álljunk le a Realról sztem, tavaly is ezt vt, h "majd a Marseille", aztán amikor verték őket, akkor jött a "majd a Valencia" és így ment ez egészen a Clasicoig, amikor végül tényleg kikaptak
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.29. 12:51:48

Azért nem kellene arra fogni ezt az ultra-defenzív játékot, hogy Olaszországban ez volt a "divat" és onnan hozta át. Azért ott is vannak szép számmal olyan csapatok akik felvállalják a támadófocit és éplvezhető meccseket játszanak. Ott van pl. a Milan. Habár nem olyan sikeresek, mégis élvezhető meccseket látunk tőlük nem bunkerfocit.
Az hogy Mű olyan sikeres volt az Interrel nem kell az egekbe magasztalni. Persze nagy szerepe nvan abban neki is, de amíg ott volt az kb. olyan Lyon-effektus volt. Milyen konkurenciája volt. Milan, Juve? Csak a "nagycsapatokat" említve.
Az biztos, hogy idén is -mint szinte minden évben- komolyan számolni kell velük, akárki is legyen az edző.
Nem akarok rosszindulató lenni, de hogy annyira fantasztikus lenne a védelme, ő tette teljesen rendbe és feltalálta Madridban a spanyol viaszt egy kicsit túlzás. Idáig nem igazán találkoztak nagy csapattal, az esetek többségében az ellenfél el sem jutott a tizenhatosig. Ráadásul amit mostanában ramos csinál a szélen az kritikán aluli, Pepe is inkább a szabálytalanságokkal hívja fel magára a figyelmet.
Ott van a Milan. Náluk is nagy játékosmozgás volt, mégsem folyik a csapból, hogy több hónap múlva happy lesz minden és világverő csapatuk lesz. Ráadásul Mú a nyilatkozataival felépített egy védelmet magának.
Szvsz lehet, hogy Pelle nem volt nagy edző, de jobban járt volna a real ha hagyja még legalább egy évig dolgozni. Szigorúan szvsz, dehát sztáredző kellett, vele nem lehet annyi csészét neladni. :lol:

Arra kiváncsi leszek mit mutatnak majd nagycsapatok ellen. Azt pedig nem értem, hogy miért ragaszkodik mindenáron ugyanahhoz a kezdőhöz, majd egy Valencia, Villareal vagy Milan ellen járni se tudnak majd a játékosok, vagy miért nem lehet cr-t a padra vágni 1-2 meccsre, hogy tudja, hogy ez csapatjáték.

Az idő majd eldönti, de azt azért sajnálom, hogy így látatlanba nem lesz egy jó kis látványos Clasícó.
Forca Barca!!!!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.09.29. 11:22:41

mess2009 írta:ez egy érdekes,téma én pl. nézem a Madrid meccseit és ugyanúgy képes vagyok szurkolniELLENÜK, mint a Barca mellett!(valószínű a káröröm effektus)
a lényeghez: a Madrid fejlődik, és jobb a játékos állomány a is mint tavaly, senkinek ne legyenek kétségei, sok bajunk lesz még velük az idén!
én az edző szerepéhez nem annyira értek(amit nem láthatok, amiről nem lehet információm ott nehéz ítélni) viszont az eredményei igazolják az tény.
CR-Higuain-DiMaria-Benzema a világ legjobbjai között vannak, de ugyanúgy vannak gondjaik mint a saját sztárjainknak időnként!
amit soha nem értek meg itt sokan valami Bűnös szándékként említik, ha egy csapat JÓL VÉDEKEZIK?! könyörgöm a foci ebből áll: támadás-védekezés!!!!! aki a kettőt a legjobban KOMBINÁLJA, nyerni fog, ez ilyen egyszerű!! hiába sértődünk vérig, hogy az Inter a BL-ben nem engedett bennünket SZÉPENfocizni, nyertek és kész.
csak meg említeném, hogy az olasz "catenacco" a foci történet egyik leghatékonyabb"durranása" volt! és ez azthiszem éppen a védekezés ről szólt.
ha kissé szkeptikusan akarnám összefoglalni va tehát a korszerű foci ami a hatékony(betömörülő) védekezésből és a villámgyors kontra támadásokból áll és van a Barcaelona ami a kettő elegye szépséggel, művészettel megspékelve, persze csak akkor ha éppen MŰKÖDIK!
Szerintem a védekező foci elítélése egy jogos szurkolói, de nem szakmai attitűd. Miért ne lehetne joga egy szurkolónak kritizálni egy másik csapatot? Ettől még elismerheti a sportolói, tehát a szakmai teljesítményt. Nem mindent kell szeretnünk, ami teljesítmény. Egyébiránt a védekező focinak is szoktak lenni gátlástalan megnyilvánulásai és ebben épp Mou csapatai a legprofibbak. (időhúzás, durva szabálytalanságok és a többi) Ezeket azt hiszem még szakmai szempontból sem szabad elfogadni. Mindenesetre abban igazad van, hogy önmagában nem lehet elítélni egy védekező csapatot. Viszont a régi eléggé technikás olasz védekező csapatok tisztábban és erkölcsösebben játszották ezt a focit.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.29. 09:20:22

mess2009 írta:ez egy érdekes,téma én pl. nézem a Madrid meccseit és ugyanúgy képes vagyok szurkolniELLENÜK, mint a Barca mellett!(valószínű a káröröm effektus)
a lényeghez: a Madrid fejlődik, és jobb a játékos állomány a is mint tavaly, senkinek ne legyenek kétségei, sok bajunk lesz még velük az idén!
én az edző szerepéhez nem annyira értek(amit nem láthatok, amiről nem lehet információm ott nehéz ítélni) viszont az eredményei igazolják az tény.
CR-Higuain-DiMaria-Benzema a világ legjobbjai között vannak, de ugyanúgy vannak gondjaik mint a saját sztárjainknak időnként!
amit soha nem értek meg itt sokan valami Bűnös szándékként említik, ha egy csapat JÓL VÉDEKEZIK?! könyörgöm a foci ebből áll: támadás-védekezés!!!!! aki a kettőt a legjobban KOMBINÁLJA, nyerni fog, ez ilyen egyszerű!! hiába sértődünk vérig, hogy az Inter a BL-ben nem engedett bennünket SZÉPENfocizni, nyertek és kész.
csak meg említeném, hogy az olasz "catenacco" a foci történet egyik leghatékonyabb"durranása" volt! és ez azthiszem éppen a védekezés ről szólt.
ha kissé szkeptikusan akarnám összefoglalni va tehát a korszerű foci ami a hatékony(betömörülő) védekezésből és a villámgyors kontra támadásokból áll és van a Barcaelona ami a kettő elegye szépséggel, művészettel megspékelve, persze csak akkor ha éppen MŰKÖDIK!
Teljesen igazad van! Amit szabad az nem tilos, itt a 10 emberrel való védekezésre gondolok! Nekem személy szerint, azért nem Mou a világ legjobb edzője, mert Ő nem újat talál ki, hanem elrontja a másik játékát!
Majd, ha egyszer támadó futballal idejön és leigázza 3 góllal a Barcát és egész Európát, akkor igen, akkor meg fogom tapsolni, DE addig, amíg félénken, de közben nagypofájúan, hogy leplezze gyávaságát, visszarendeli mind a Tíz emberét a saját tizenhatosára, amit mondjuk nem is Ő talált ki, addig nem tartom senkinek!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.09.29. 09:07:46

ez egy érdekes,téma én pl. nézem a Madrid meccseit és ugyanúgy képes vagyok szurkolniELLENÜK, mint a Barca mellett!(valószínű a káröröm effektus)
a lényeghez: a Madrid fejlődik, és jobb a játékos állomány a is mint tavaly, senkinek ne legyenek kétségei, sok bajunk lesz még velük az idén!
én az edző szerepéhez nem annyira értek(amit nem láthatok, amiről nem lehet információm ott nehéz ítélni) viszont az eredményei igazolják az tény.
CR-Higuain-DiMaria-Benzema a világ legjobbjai között vannak, de ugyanúgy vannak gondjaik mint a saját sztárjainknak időnként!
amit soha nem értek meg itt sokan valami Bűnös szándékként említik, ha egy csapat JÓL VÉDEKEZIK?! könyörgöm a foci ebből áll: támadás-védekezés!!!!! aki a kettőt a legjobban KOMBINÁLJA, nyerni fog, ez ilyen egyszerű!! hiába sértődünk vérig, hogy az Inter a BL-ben nem engedett bennünket SZÉPENfocizni, nyertek és kész.
csak meg említeném, hogy az olasz "catenacco" a foci történet egyik leghatékonyabb"durranása" volt! és ez azthiszem éppen a védekezés ről szólt.
ha kissé szkeptikusan akarnám összefoglalni va tehát a korszerű foci ami a hatékony(betömörülő) védekezésből és a villámgyors kontra támadásokból áll és van a Barcaelona ami a kettő elegye szépséggel, művészettel megspékelve, persze csak akkor ha éppen MŰKÖDIK!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.29. 07:10:44

Andris írta:Mondjuk számomra furcsa, hogy nem nézed a madrid meccseket, alapvetően egy szurkolótól 'elvárnám' ezt.
Én is felhúznám magam ha stabil vacak játékot nyújtanánk s még az eredmény se jönne igazán, attól még nézném. Persze ha tényleg nagyon felidegesíted magad, akkor természetesen nem éri meg és elismerésem h ennyi önfegyelmed van.

Mourinhotol nem új az 1-0 megvédése, se a 3 vkp, Chelseanél minden második mérkőzés pont így nézett ki, költői túlzások nélkül.

Hát nemtudom mi lesz ellenünk, de ha teljesen beállnak is védekezni, kétlem h elég lehet. Mou jobb anyagból dolgozott általában ehhez a madridhoz képest. És akkor is csak alig vagy nem is tudott gondot okozni.
nézd,jelenleg 2 játékos miatt nem ülök le meccs elé. cr és higuain. mind2 önző,nem passzol. a játék egyiknek sem megy,de azért nagyképű és mind2 azt hiszi magáról h minimum pelé. nekem ne rinyáljon senki a csapatban,ne önzőzzön. végtelenül fel tud húzni ez a fajta viselkedés. a védekező madridot még megemésztem,de amíg ez a 2 játékos nem változtat,addig én magasról teszek rájuk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.09.29. 00:17:14

Filozofálhatunk erről a végtelenségi az idő eldönti!Lehet hogy valóban más az elképzelésünk a fociról, egy biztos nem szabd a Real-t összehasonlítani hozzánk!Teljesen más felállás, játékosanyag!Az a Xavi-Busquets-Iniesta trió ellen is van sajnos orvosság!Láthattuk az Intert tavaly, s lehet nem látványos a játékuk, de hogy tökéletesen tudtak védekezni és abból kontrázni az biztos!Lehet hogy Mourinho ezt a Reálnál nem "engedheti" meg magának, de alapvetően a legfontosabb a stabil középpálya, s vannak emberei elől!Nekem pl Busquets vagy Keita azok a típusú emberek akik nélkül nem tudnék csapatot elképzelni!KMindenki Xavikról Messikről beszél, ami tök jó mert ők csinálják a cseleket passzokat, s a többiek "alibiznek", de pont az ilyen "szürke" emberek helyezkednek úgy hogy labdát szereznek, s aztán 4-4 elleni szituban a fején pörgeti a labdát Messi!A hétvégén is a fórum egyik fekete báránya Keita HIBÁTLAN játékot mutatott be!Nem látványos amit csinál ez tény, de csak az ő mozgását nézve folyamatosan segítette ki Xavit vagy Iniestát mind támadásban mind védekezésben és Pique előre törésénél is valakinek vissza kell mozogni....Ez Busquetsre is igaz!A mai foci alapja a stabil védekezés!Ez a Barcára is vonatkozik!Támadunk ezerrel, de labdavesztés után iszonyat hogy együtt mozog a csapat, kiszorításos védekezéssel folyamatos letámadással!!De lehet én látom rosszul, s nem is akarom Mourinhot védeni, de akárhol volt a portugál ott masszív csapat alakult ki, s most is borzasztó nehéz átmenni a Realon!Az ellenfeleknek szinte csak elpasszolásokból van helyzete, de ez talán összeszokás kérdése!Mondom még egyszer majd eldől!Temészetesen nyerjünk mi bajnokságot, ez a legfontosabb!!!!!De RESPECT mindig legyen!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.28. 23:56:58

Őszintén szólva szerintem nagyon más elképzeléseink vannak a fociról. :)
Az összes bajnokijukat láttam idén, és a legkevésbé sem tűnt összeszedettnek a csapat, de még a középpálya sem. Egyébként amíg hátul pánik van minden egyes épkézláb támadásnál, elől meg totális zéró a csapat, addig tőlem fejlődhetnek a középpályán, egy Xavi-Iniesta-Busquets középpályát még 6 emberrel se tudnának ellensúlyozni, akármennyit fejlődve se.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.09.28. 23:52:58

Andris írta:
Bob_Marley írta:Nem nagyon akarok belefolyni, de sokan megint csak az eredményt nézik...teljesen megérdemelten nyert a Real, s sajnos vagy nem sajnos Mourinho összeszedte őket!Csak bunker fociztak a franciák!Kb hasonló játék várható a Kazany ellen holnap is, s nem biztos, hogy mi gálázunk...sőt!
Utóbbi alapján előbbi rád is igaz.
10szer kevésbé vannak összeszedve elől, s még hátul is, mint tavaly, ráadásul még egy komolyabb csapatot nem is kaptak idén.
Ezzel vitatkoznék!Sokkal masszívabb a középpályás védekezésük!!!!És nem csak abból indulok ki, hogy nem kapnak gólt, de szemmel láthatóan a csapat meg van szervezve!És ez Mourinho érdeme is vszinű!Nem vagyok se Real se Mourinho "fan", de én igenis azt mondom számolni kell velük, s nem egy-egy "rosszabb" eredmény esetén megtalálni őket!Az meg hogy elől mi van egy másik tészta!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.28. 23:42:04

Bob_Marley írta:Nem nagyon akarok belefolyni, de sokan megint csak az eredményt nézik...teljesen megérdemelten nyert a Real, s sajnos vagy nem sajnos Mourinho összeszedte őket!Csak bunker fociztak a franciák!Kb hasonló játék várható a Kazany ellen holnap is, s nem biztos, hogy mi gálázunk...sőt!
Utóbbi alapján előbbi rád is igaz.
10szer kevésbé vannak összeszedve elől, s még hátul is, mint tavaly, ráadásul még egy komolyabb csapatot nem is kaptak idén.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.09.28. 23:28:36

Nem nagyon akarok belefolyni, de sokan megint csak az eredményt nézik...teljesen megérdemelten nyert a Real, s sajnos vagy nem sajnos Mourinho összeszedte őket!Csak bunker fociztak a franciák!Kb hasonló játék várható a Kazany ellen holnap is, s nem biztos, hogy mi gálázunk...sőt!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.28. 23:28:25

Mondjuk számomra furcsa, hogy nem nézed a madrid meccseket, alapvetően egy szurkolótól 'elvárnám' ezt.
Én is felhúznám magam ha stabil vacak játékot nyújtanánk s még az eredmény se jönne igazán, attól még nézném. Persze ha tényleg nagyon felidegesíted magad, akkor természetesen nem éri meg és elismerésem h ennyi önfegyelmed van.

Mourinhotol nem új az 1-0 megvédése, se a 3 vkp, Chelseanél minden második mérkőzés pont így nézett ki, költői túlzások nélkül.

Hát nemtudom mi lesz ellenünk, de ha teljesen beállnak is védekezni, kétlem h elég lehet. Mou jobb anyagból dolgozott általában ehhez a madridhoz képest. És akkor is csak alig vagy nem is tudott gondot okozni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése