Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 14:45:30

Sőt, ehhez csatlakozva: Pep azt csinálja, amit murinnyónak a legjobban fáj. Le se sz...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.09.26. 14:42:59

tapasztalt kollegám, P.U.Y.O.L, már említette, de én is megkérdezném, h a Frenkie-Frisk esetnél mit csinált Mr "bírókról jót vagy semmit" úr?

műgirnyó az, aki az edzők közül leginkább manipulálja a bírókat, az más kérdés, h ezt próbálja olyan aljas módon csinálni, h ez a "híveinek" (értsd: mindenkori csapata drukkerei) fel se tűnik...

teszek egy kijelentést, amivel nagy eséllyel sokan vitatkozni fognak:
jm intelligens, nagyon intelligens, de Pep-pel nem veheti fel a versenyt, ugyanis míg jm jó a manipulációban, addig utóbbi maga a MESTER! nem jövök megint a szokásos dolgokkal, úgyis többen tudják, h nem tetszik nekem a Pep-féle viselkedés se, az viszont biztos, h ebben a helyzetben a ravaszsága tökéletesen a célt szolgálja! és mi a cél? letörni a szarvát a luzitánnak, túl sok ideje garázdálkodik már, túl sok ideje köpi le szemből az ellenfeleit...

szerk: Riva, igen, pontosan erről van szó ;)
eddig senki se jött rá műringyó gyengéjére, Pep igen... egyébként már most látszik rajta, h nincs elemében, mert a nyilatkozatai egyre inkább erőlködésnek hatnak...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.09.26. 14:49:49-kor.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 14:32:58

Andris írta: Egyébként igazad van, a bírókat ritkán vádolja közvetlenül, inkább a színészi teljesítményeket szokta bírálni, amik általában nem azok, valamint így közvetve a bírók rossz döntését fogalmazza meg egyszerűen.
És amikor saját játékosa dobja fel magát pl.: Drogba( h ne CR-rel kezdjem :D , CR stb.) azokat persze észre sem veszi... :roll:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 14:29:58

Blanco Mark, te iszonyúan el vagy tájolva nagyon nagyon sok mindenben. :roll:
Most biztosan elolvasom Mou nyilatkozatát, hátha igazam lesz.
Egyébként igazad van, a bírókat ritkán vádolja közvetlenül, inkább a színészi teljesítményeket szokta bírálni, amik általában nem azok, valamint így közvetve a bírók rossz döntését fogalmazza meg egyszerűen.

Egyébként Guardiola pont az, aki kifejezetten jóban van a bírókkal, mindig meg is említi h mennyit segítenek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 14:23:28

sjd írta:
bence-barca írta: szerk.: ja! és kb 2 meccs volt, amin az ellenfél egy erősebb gárda volt!
ez oltás :D :D :D

Amúgy pont a fiatalok lehetnek fáradtabbak, mert ők még erőnlét szempontjából is fejlődésben vannak, tehát kb. 23-30 között kéne bírni egy játékosnak a terhelést
A fiatalokat ebbe a korosztályba gondoltam, csak nem fogalmaztam meg érhetően :)
Nem oltásnak szántam csak csupán ténynek :roll:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.26. 14:21:41

bence-barca írta: szerk.: ja! és kb 2 meccs volt, amin az ellenfél egy erősebb gárda volt!
ez oltás :D :D :D

Amúgy pont a fiatalok lehetnek fáradtabbak, mert ők még erőnlét szempontjából is fejlődésben vannak, tehát kb. 23-30 között kéne bírni egy játékosnak a terhelést
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 14:21:20

bence-barca írta:Na ejtsük a témát, feldobok valami újat: :D

Ez nem kötekedés akar lenni, de madridistán miért mindenki azzal a kifogással? jön, h fáradtak a játékosok? Eddig volt 5 meccs a bajnokságból +1 bl tehát összesen 6. Azt értem, h heti 2-3 meccset fárasztó lejátszani, de a profi labdarúgásban illene nem fáradtnak lenni idény elején. Vagy a játékosok ilyen puhányok,( már elnézést), vagy az erőnléti edzőt kéne lecserélni. Nálunk egy játékos (Ini) aki eddig minden meccsen játszott és csak tegnap lett lecserélve először mégsem látszik rajta, h olyan fáradt lenne. (Igaz tnap a meccs végébe tudtam csak belenézni, de nem hinném, h rosszul játszott volna). Az idény eleji formát még megérteném kifogásnak, de h fáradtak? Az elég szánalmas, mert ilyen profi futballistáknak nem kéne 6 meccstől, amit kb 1 hónap alatt játszottak le fáradtnak lenni. Főleg a fiatalabbaknak!
Remélem lehet érteni a lényeget :)

szerk.: ja! és kb 2 meccs volt, amin az ellenfél egy erősebb gárda volt!
Ezt én sem értem...Ráadásul nekünk előbb kezdődött a szezon, hisz volt két szuperkupa meccsünk a Sevilla ellen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 14:16:01

Na ejtsük a témát, feldobok valami újat: :D

Ez nem kötekedés akar lenni, de madridistán miért mindenki azzal a kifogással? jön, h fáradtak a játékosok? Eddig volt 5 meccs a bajnokságból +1 bl tehát összesen 6. Azt értem, h heti 2-3 meccset fárasztó lejátszani, de a profi labdarúgásban illene nem fáradtnak lenni idény elején. Vagy a játékosok ilyen puhányok,( már elnézést), vagy az erőnléti edzőt kéne lecserélni. Nálunk egy játékos (Ini) aki eddig minden meccsen játszott és csak tegnap lett lecserélve először mégsem látszik rajta, h olyan fáradt lenne. (Igaz tnap a meccs végébe tudtam csak belenézni, de nem hinném, h rosszul játszott volna). Az idény eleji formát még megérteném kifogásnak, de h fáradtak? Az elég szánalmas, mert ilyen profi futballistáknak nem kéne 6 meccstől, amit kb 1 hónap alatt játszottak le fáradtnak lenni. Főleg a fiatalabbaknak!
Remélem lehet érteni a lényeget :)

szerk.: ja! és kb 2 meccs volt, amin az ellenfél egy erősebb gárda volt!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.26. 14:13:58

-BlancoMark- írta: Nem vagy tisztában a bundázás fogalmával. (Gondolom erre megint rá fog kontrázni kedves lluisllach89 barátom.) :)
Nem, most megkönyörülök rajtad :P

Jah csak annyi hogy egy gentleman kiáll az igazáért..
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.26. 13:55:42

-BlancoMark- írta: És hogy miért gyakoribb a Barca ellen kiállítás? Mert a csapatok nagy többsége be áll ellenetek védekezni, és lehetetlen 90 percig kibírni a nyomást, így becsúszhat egy-egy hiba.
akkor miért mondta azt mégis, h "túlságosan is gyakran", ahelyett, h a fentit mondta volna el?

ez olyan, mintha azt mondanám, hogy "szerintem Pepe nem egy állat, csak túlságosan nagy gyakorisággal kap pirosakat durva szabálytalanságokért"
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.09.26. 13:52:48

..."csapatom négyszer is tíz emberrel maradt a végén"

nem hinném,h 4x is Mottát állították ki a Barca ellen...fizikailag is lehetetlenség :lol:
volt egy Del Horno...volt egy Drogba és volt egy...ö...ö...passz, nem emlékszem a 4. jogtalanul kiállított játékosra :(
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.26. 13:52:28

-BlancoMark- írta: Nem vagy tisztában a bundázás fogalmával. (Gondolom erre megint rá fog kontrázni kedves lluisllach89 barátom.) :) Egyébként ezt Mou a Motta eset kapcsán nyilatkozta, ahol teljesen igaza volt. Ha ugyanolyan mércével mérnétek, mint Pep-et, akkor emellett is lazán el kéne siklani...

És hogy miért gyakoribb a Barca ellen kiállítás? Mert a csapatok nagy többsége be áll ellenetek védekezni, és lehetetlen 90 percig kibírni a nyomást, így becsúszhat egy-egy hiba.
Ez simán belefér a bundázás fogalmába, hisz pont arra próbál utalni. Jaaa, hogy nem mondja ki a szót. Én kérek elnézést, akkor nyilván nem is arra gondolt. Frisk esetéről mi a véleményed? Amikor szerinte Rijkaardal megbeszélték a tutit a félidőben és ezért kapott ki a csapata? (ezer bocs, hogy nem kerestem elő a cikket...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára P.U.Y.O.L. 2010.09.26. 13:53:02-kor.
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.09.26. 13:46:26

sjd írta:
-BlancoMark- írta: Kérem azt a nyilatkozatot. Ja, hogy szokta. Akkor kérem azokat a nyilatkozatokat amelyekben sorra bundázással vádolja a bírókat Mou.
"Az ugyanakkor egy konfirmált tény, hogy a Barca ellenfelei gyakran tíz emberrel fejezik be a meccset. Túlságosan is gyakran. Csak tapasztalat, hogy amikor ellenük játszottam, csapatom négyszer is tíz emberrel maradt a végén" - emelte ki Mourinho.
Nem vagy tisztában a bundázás fogalmával. (Gondolom erre megint rá fog kontrázni kedves lluisllach89 barátom.) :) Egyébként ezt Mou a Motta eset kapcsán nyilatkozta, ahol teljesen igaza volt. Ha ugyanolyan mércével mérnétek, mint Pep-et, akkor emellett is lazán el kéne siklani...

És hogy miért gyakoribb a Barca ellen kiállítás? Mert a csapatok nagy többsége be áll ellenetek védekezni, és lehetetlen 90 percig kibírni a nyomást, így becsúszhat egy-egy hiba.
madridista...
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.09.26. 13:45:32

szerk.:töröltem alpári hozzászólásomat,amit blancomark-nak címeztem :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tivornya 2010.09.26. 17:53:34-kor.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2010.09.26. 13:41:01

-BlancoMark- írta:Jó, adom, hogy igaza volt.
De, egy általatok ekkora úriembernek leírt Guardiola semmilyen körülmények közt nem hazugozhat le egy sporit...
Szóval nálad az úriember kifejezés azt jelenti, hogy a szőnyeg alá söpörjük a rossz dolgokat? Érdekes megközelítés.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.26. 13:39:26

-BlancoMark- írta: Kérem azt a nyilatkozatot. Ja, hogy szokta. Akkor kérem azokat a nyilatkozatokat amelyekben sorra bundázással vádolja a bírókat Mou.
"Az ugyanakkor egy konfirmált tény, hogy a Barca ellenfelei gyakran tíz emberrel fejezik be a meccset. Túlságosan is gyakran. Csak tapasztalat, hogy amikor ellenük játszottam, csapatom négyszer is tíz emberrel maradt a végén" - emelte ki Mourinho.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 13:39:14

Ahogyan írtam is, ez inkább a kiállítást vitató madridistáknak is szól. Mourinho meg ne is bírózzon-eddig nem is tette meg csak sugallta, hogy pl. a Barca ellen sok a piros-, hanem inkább próbáljon meg abba belegondolni, hogy ez a játék a nézőkért, a szurkolókért van elsősorban. Igyekezzen ennek megfelelő futballt játtszatni, mert amit leművel a madrid, az hányinger.
Ennek ellenére abban biztos vagyok, hogy a támadófutballt játszó csapatok ellen sokkal jobbak lesznek-mi is megszenvedünk a sunyi, második szándékú taktika ellen, mert az az ő specialitása.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.09.26. 13:32:26

Charlie írta:XDD sírok.

Mourinho még nem hazugozott sose, neki másak a módszerei. Pep lehazugozta teljesen jogosan, minden felvételen látszik, hogy mi történt valójában és teljesen igaza volt Guardiolának mint az is kiderült, csak muszáj volt büntetni, hogy a látszat megmaradjon.
C.
Jó, adom, hogy igaza volt.
De, egy általatok ekkora úriembernek leírt Guardiola semmilyen körülmények közt nem hazugozhat le egy sporit...
P.U.Y.O.L. írta: Igazad van. Mourinho csak bundázással szokta őket vádolni.
Kérem azt a nyilatkozatot. Ja, hogy szokta. Akkor kérem azokat a nyilatkozatokat amelyekben sorra bundázással vádolja a bírókat Mou.
madridista...
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.26. 13:32:17

-BlancoMark- írta: De ez meg már megint mi? Mourinho mondott eddig bármit is erről? Felesleges olyanról beszélni ami nem történt meg.

Az meg a másik, hogy Mou-nak van egy ilyen mottója:
A bírókról vagy jót vagy semmit...

Tudjátok, ő még sosem hazugozott le egy bírót sem...
Igazad van. Mourinho csak bundázással szokta őket vádolni.
"A bírókról vagy jót vagy semmit"
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.09.26. 13:29:29

XDD sírok.

Mourinho még nem hazugozott sose, neki másak a módszerei. Pep lehazugozta teljesen jogosan, minden felvételen látszik, hogy mi történt valójában és teljesen igaza volt Guardiolának mint az is kiderült, csak muszáj volt büntetni, hogy a látszat megmaradjon.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.09.26. 13:25:28

Rivaldo11 írta:
Andris írta:Természetesen Mourinho valószínűleg rá fog kontrázni a mai piroslapunkra
Elképzelhető. Persze azért gondolom szerinte az espanyolos csávó kiállítása meg jogos volt hétközben, amikor ronaldora csúszott rá a gyerek pepe piros lapja után-megjegyzem ennél "finomabb" mozdulattal, mint amilyet Ini elszenvedett...
De ez meg már megint mi? Mourinho mondott eddig bármit is erről? Felesleges olyanról beszélni ami nem történt meg.

Az meg a másik, hogy Mou-nak van egy ilyen mottója:
A bírókról vagy jót vagy semmit...

Tudjátok, ő még sosem hazugozott le egy bírót sem...
madridista...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 13:22:27

Andris írta:Természetesen Mourinho valószínűleg rá fog kontrázni a mai piroslapunkra
Elképzelhető. Persze azért gondolom szerinte az espanyolos csávó kiállítása meg jogos volt hétközben, amikor ronaldora csúszott rá a gyerek pepe piros lapja után-megjegyzem ennél "finomabb" mozdulattal, mint amilyet Ini elszenvedett...
Ez a kiállítást vitató madridistáknak is szól.
Rivaldo-A Legnagyobb.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.26. 13:11:21

-BlancoMark- írta:
Az utóbbi 2 évet veszed figyelembe, egyáltalán nem mondott hülyeséget... Legalábbis ha emlékeim nem csalnak...
Ha értelmeznéd a hsz-em.
De ha jössz nekem vmi fennkölt high culture szöveggel
:lol:

Én szóltam :lol:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.09.26. 13:04:09

Az utóbbi 2 évet veszed figyelembe, egyáltalán nem mondott hülyeséget... Legalábbis ha emlékeim nem csalnak...
Ha értelmeznéd a hsz-em, akkor rájönnél, hogy általánosságban értetettem, és nem a legutóbbi hsz-ére.
madridista...
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.26. 13:00:52

-BlancoMark- írta:sjd, te tudsz normális, tartalmas hozzászólást is írni?
Eddig akárhány megjegyzésedet olvastam, mindegyikbe csak nyomattad az egyáltalán nem vicces hülyeségeidet...
Sztem nagyon is találóak voltak.

De ha jössz nekem vmi fennkölt high culture szöveggel és vicc-definícióval akkor téged röhögünk ki.
De próbálkozni szabad.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Válasz küldése