Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 19:31:59

Tivornya írta:A kommentátornak igenis szabad húzni bármelyik oldalra...a BÍRÓNAK kell pártatlannak lenni :wink:
Egy kommentátornak igenis nem szabad egy oldalra se húzni, kivéve ha saját nemzetének szorít pl.: Olimpia :wink:
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.11.30. 19:31:34

Andris írta:Ahha...

1 meccs eltiltás Ramosnak.

1 meccs a BLben Josénak.

Utóbbit még úgyahogy elfogadom, de..

Valahol pénz cserélt gazdát, sejtem is hogy hol.
Szerk: ez szerintem példátlan. Tisztán lábra menő életveszélyes szerelésért piroslap, majd miután kiállítják még lepofoz két másik játékost is. És ezért egy mérkőzés. Ez nevetséges, hihetetlen.
ne ne ne neeee :evil:

ramos 1 meccset kapott a tegnapiért?

hát ez hihetetlen el vagyok keseredve :(
ez azt jelenti hogy sok mindenki megbukott ilyet nem lehet engedni!
Multkor De jong most meg ez ...
hihetetlen :shock:
Abi & Tito
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.30. 19:31:11

Andris írta:Ahha...

1 meccs eltiltás Ramosnak.

1 meccs a BLben Josénak.

Utóbbit még úgyahogy elfogadom, de..

Valahol pénz cserélt gazdát, sejtem is hogy hol.
Szerk: ez szerintem példátlan. Tisztán lábra menő életveszélyes szerelésért piroslap, majd miután kiállítják még lepofoz két másik játékost is. És ezért egy mérkőzés. Ez nevetséges, hihetetlen.

Micsoda?
1 meccset kapott ezért Ramos?
ezt nem hiszem el. Újfalusi kapott 3at,pedig az övé még nem is volt ilyen durva. :roll:
Ezután villaratozzanak madridék.szánalmas bagázs.
Ez alsó hangon is 5 meccs legalább.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
puyiii06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2010.11.26. 17:31:32
Tartózkodási hely: Barcelona/Szombathely

2010.11.30. 19:29:30

Ha én kommentátoor lennék, énis a BARCÁNAK drukkolnék
Barca & WHU & Fradi & Hali<3
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.30. 19:28:25

Andris írta:Ahha...

1 meccs eltiltás Ramosnak.

1 meccs a BLben Josénak.

Utóbbit még úgyahogy elfogadom, de..

Valahol pénz cserélt gazdát, sejtem is hogy hol.
Szerk: ez szerintem példátlan. Tisztán lábra menő életveszélyes szerelésért piroslap, majd miután kiállítják még lepofoz két másik játékost is. És ezért egy mérkőzés. Ez nevetséges, hihetetlen.
minden sportban megy a lefizetés és a dopping. ez nem újdonság. ramosnak rács mögött a helye,hogy az börtön vagy állatkert,az édesmind1 :) . ebből az egy meccsből sokat nem fog tanulni
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.11.30. 19:27:47

A kommentátornak igenis szabad húzni bármelyik oldalra...a BÍRÓNAK kell pártatlannak lenni :wink:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 19:20:44

Ahha...

1 meccs eltiltás Ramosnak.

1 meccs a BLben Josénak.

Utóbbit még úgyahogy elfogadom, de..

Valahol pénz cserélt gazdát, sejtem is hogy hol.
Szerk: ez szerintem példátlan. Tisztán lábra menő életveszélyes szerelésért piroslap, majd miután kiállítják még lepofoz két másik játékost is. És ezért egy mérkőzés. Ez nevetséges, hihetetlen.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.30. 19:08:21

Igazán újat nem tudok írni, futballünnep volt tegnap.
Mindenki láthatta, hogyan kell győzni és hogyan nem szabad veszíteni. Igazából senkit nem tudok kiemelni, tényleg csapatként aláztuk meg a Madridot. Azon viszont őszintén meglepődtem, hogy a hátvédsorból még Pepe volt a "legkúltúráltabb". Igaz ő is beszedte a maga sárgáját, de nem rugdosta a földön a játékosokat mint Carvahlo, nem volt olyan hentes mint Ramos és olyan sunyi mint Arbeola.
hatalmas meccs volt, legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna hasonló eredményre.
Ráadásul ha úgy vesszük Cé megkapta a nyolc gólt, igaz 3 Clasicó kellett hozzá, de ez csak részletkérdés.
Nagyon várom már a nyilatkozatokat, a Valencia pedig szedje össze magát. Megkapták a sanszot, most lehet esélyük, bár nem igazán bízok bennük.
Forca Barca!!!!
Avatar
zolibravo
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.03.29. 19:18:03

2010.11.30. 19:02:19

Mikaos írta:
zolibravo írta:Mint Reálos ,annyit fűznék hozzá az egészhez, hogy tény, s igaz SZAROK voltunk ! lemosta a barca a realt. Grat érte! Ami inkább háborít engem s kinyílik a bicska a zsebemben, az a "Farkas" kommentár aki levezette a meccset , mert nagyon érezhető hogy barca drukker, s ezt egy kommentár nem érzékeltetheti!!
Nem értem, hogy ezen mit hergelitek magatokat?!
Elnézve több közvetítés összefoglalóját (angolt és németet), ott is feltűnő, hogy agyondicsérik a Barcát, s a Realra pedig szúrós megjegyzéseket tesznek.
Ez nem azt jelenti, hogy a kommentátorok Barca drukkerek, de olyan esemény történt tegnap, amit nem lehet fapofával levezetni - vagy élvezed, vagy utálod. És ha már kommentátor...akkor inkább élvezze. És ilyen tekintetben semmivel nem lóg ki a sorból a magyar fazon.

Ha meg nemcsak a tegnapit veszem figyelembe, akkor:
Az az igazság, hogy a Madrid jelenlegi játékát a -saját szurkolóikon kívül (pár kivételtől eltekintve)- nem sokan ismerik el a világon. És ez teljesen reális.
Amióta a Barca megmutatja évről-évre, hogy lehet színes, látványos támadójátékkal végigverni az egész világot, azóta egyre kevesebben érdeklődnek a védekezést előtérbe helyező, kevésbé őszinte foci után. És hogy visszakanyarodjak: ugyanez érződik a kommentátorokon is! Elvégre ők is emberek.
Ezzel nincs semmi gond, meg is értelek, hidd el. De sajnos ez nem igy van ,nálam a tv mindig megy mint rádio , nem igazán nézem de hallom s s hidd el van alapja amit mondok egyszer kétszer csak egy pici helyzetnél is kiugrom a székböl akkorát kurjant a pasi ha a barca csinálja, ha ugyanezt a real v mondjuk a sevilla akkor koránt sem ilyen heves a csavo. Hidd el nekem . De még ezzel sincs baj hisz ö is ember csak ö elvileg nem huzhatna semerre .. Nem? Ugyanugy rühellte a Régi ( AZ IGAZI RONALDOT) az is erezhető volt. s nem idegesít (mostmár:)) csak megjegyeztem
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.11.30. 18:54:00

zolibravo írta:Mint Reálos ,annyit fűznék hozzá az egészhez, hogy tény, s igaz SZAROK voltunk ! lemosta a barca a realt. Grat érte! Ami inkább háborít engem s kinyílik a bicska a zsebemben, az a "Farkas" kommentár aki levezette a meccset , mert nagyon érezhető hogy barca drukker, s ezt egy kommentár nem érzékeltetheti!!
Nem értem, hogy ezen mit hergelitek magatokat?!
Elnézve több közvetítés összefoglalóját (angolt és németet), ott is feltűnő, hogy agyondicsérik a Barcát, s a Realra pedig szúrós megjegyzéseket tesznek.
Ez nem azt jelenti, hogy a kommentátorok Barca drukkerek, de olyan esemény történt tegnap, amit nem lehet fapofával levezetni - vagy élvezed, vagy utálod. És ha már kommentátor...akkor inkább élvezze. És ilyen tekintetben semmivel nem lóg ki a sorból a magyar fazon.

Ha meg nemcsak a tegnapit veszem figyelembe, akkor:
Az az igazság, hogy a Madrid jelenlegi játékát a -saját szurkolóikon kívül (pár kivételtől eltekintve)- nem sokan ismerik el a világon. És ez teljesen reális.
Amióta a Barca megmutatja évről-évre, hogy lehet színes, látványos támadójátékkal végigverni az egész világot, azóta egyre kevesebben érdeklődnek a védekezést előtérbe helyező, kevésbé őszinte foci után. És hogy visszakanyarodjak: ugyanez érződik a kommentátorokon is! Elvégre ők is emberek.
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.11.30. 18:52:43

zolibravo írta:
bence-barca írta:Amúgy lehet, ha most nem Mou az edző, akkor menesztik...
Ami inkább háborít engem s kinyílik a bicska a zsebemben, az a "Farkas" kommentár aki levezette a meccset
Véletlenül nem Horváth Ferencznek hivják azt a Farkast.....véletlenül.... :lol:
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
zolibravo
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.03.29. 19:18:03

2010.11.30. 18:44:10

bence-barca írta:Amúgy lehet, ha most nem Mou az edző, akkor menesztik...
Mint Reálos ,annyit fűznék hozzá az egészhez, hogy tény, s igaz SZAROK voltunk ! lemosta a barca a realt. Grat érte! Ami inkább háborít engem s kinyílik a bicska a zsebemben, az a "Farkas" kommentár aki levezette a meccset , mert nagyon érezhető hogy barca drukker, s ezt egy kommentár nem érzékeltetheti!! S ha már a sport1 nél tartok az meg elmehet a....sipol..sipol.....sipol.....sipol. anyukájához mert már a második plazmámba ég bele az átkozott logójuk! Ebben szerintem hovatartozás nélkül egyet értünk..
Grat a barcanak, minket ez a pofás bizom benne hogy építeni fog s nem lerohasztani...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 18:27:49

Amúgy lehet, ha most nem Mou az edző, akkor menesztik...
Avatar
Barca1988
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2006.06.10. 20:01:54

2010.11.30. 18:27:46

De ne sirjon itt a Ronaldo,mert ő kérte a Barcat a 8-0ás nyerés után hogy rugjon nekünk 8-at a Barca,hát majdnem megkapta az ajándékát:D
Barca 4ever
mi vagyunk a legjobbak és minden Barca szurkolo legszebb álma vállt valóra újra,hogy a veretlen Madridot leckéztettük meg :))) :lol: :D 8)
Messi a király!!!:)
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.30. 18:25:37

sjd írta:Kép

Villa: -Iker, mennyit rúgjunk neked a Clasicon?

Kép

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ez nagyon nagy :lol: :lol: :lol: humor topicba mehet is :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.11.30. 18:18:54

sjd írta:Kép

Villa: -Iker, mennyit rúgjunk neked a Clasicon?

Kép

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
rohadt naaaaaaaaagy:DXD
Kép
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.30. 18:17:49

Köszi sjd! Látom tudod még fokozni a hangulatot! Adj egy 5öst! :lol: :lol:
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.11.30. 18:15:28

neeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:
sjd ez nagyon nagy :lol: 8)
Abi & Tito
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.30. 18:14:18

Kép

Villa: -Iker, mennyit rúgjunk neked a Clasicon?

Kép

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.11.30. 18:07:06

szajko írta:
Jason írta:Remélem hogy a hétvégén Valencia is megszórja őket.Mi pedig szépen behúzzúk a 3 pontott Vadóczék ellen. :wink: Akkor nézném meg Mou arcát. :P
Elég az is ha 1 pontot elhoz a Valencia madridból...

Csak a Hérculest vertük volna meg és akkor most 5 pont ide. :)
igen igen még 1 pont is jó lenne. 3 védő hiánya ide vagy oda mind1. a reál az reál.
Abi & Tito
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.30. 18:06:44

Andris írta:http://www.goal.com/en-us/news/88/spain ... al-madrids

Nemtom volt-e, és nem ajánlom a madridista fórumereknek, de a többieknek nagyon is. :D
Nem biztos, hogy ebben a topicban, de volt. És most még1x leírom, hogy kötelező olvasmány. (azoknak főleg, akik meg vannak áldva kellő angoltudással és iróniával :D)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.11.30. 18:00:28

Jason írta:Remélem hogy a hétvégén Valencia is megszórja őket.Mi pedig szépen behúzzúk a 3 pontott Vadóczék ellen. :wink: Akkor nézném meg Mou arcát. :P
Elég az is ha 1 pontot elhoz a Valencia madridból...

Csak a Hérculest vertük volna meg és akkor most 5 pont ide. :)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.11.30. 18:00:03

Boixos írta: gondolok itt ramosra, akiről azt hittem, h kinőtte az ámokfutó korszakát, hát eddig tartott a bugi. találkozott egy olyan gyerekkel, aki egy más dimenzióban játszik mint ő és a barátai, egyből elgurult a gyógyszere és kikönyökölt belőle a hentesállat.
Ez nagyon nagy. :lol: :D

Én egyedül Casillast sajnálom a Madridból. Volt egy jelenet amikor mutatták kb 15 másodpercig, na akkor minden rajta volt az arcán. Ha jól tudom 40 kapott gólnál jár, ami a Klasszikusokat illeti.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.11.30. 17:56:41

Remélem hogy a hétvégén a Valencia is megszórja őket.Mi pedig szépen behúzzúk a 3 pontott Vadóczék ellen. :wink: Akkor nézném meg Mou arcát. :P
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 17:54:05

Aki még egy szót ejt a madridista.hu fórumáról, azt kirakom örökre, aztán majd az a fórum marad neki kizárásos alapon.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése