Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
zolibravo
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.03.29. 19:18:03

2010.11.30. 19:02:19

Mikaos írta:
zolibravo írta:Mint Reálos ,annyit fűznék hozzá az egészhez, hogy tény, s igaz SZAROK voltunk ! lemosta a barca a realt. Grat érte! Ami inkább háborít engem s kinyílik a bicska a zsebemben, az a "Farkas" kommentár aki levezette a meccset , mert nagyon érezhető hogy barca drukker, s ezt egy kommentár nem érzékeltetheti!!
Nem értem, hogy ezen mit hergelitek magatokat?!
Elnézve több közvetítés összefoglalóját (angolt és németet), ott is feltűnő, hogy agyondicsérik a Barcát, s a Realra pedig szúrós megjegyzéseket tesznek.
Ez nem azt jelenti, hogy a kommentátorok Barca drukkerek, de olyan esemény történt tegnap, amit nem lehet fapofával levezetni - vagy élvezed, vagy utálod. És ha már kommentátor...akkor inkább élvezze. És ilyen tekintetben semmivel nem lóg ki a sorból a magyar fazon.

Ha meg nemcsak a tegnapit veszem figyelembe, akkor:
Az az igazság, hogy a Madrid jelenlegi játékát a -saját szurkolóikon kívül (pár kivételtől eltekintve)- nem sokan ismerik el a világon. És ez teljesen reális.
Amióta a Barca megmutatja évről-évre, hogy lehet színes, látványos támadójátékkal végigverni az egész világot, azóta egyre kevesebben érdeklődnek a védekezést előtérbe helyező, kevésbé őszinte foci után. És hogy visszakanyarodjak: ugyanez érződik a kommentátorokon is! Elvégre ők is emberek.
Ezzel nincs semmi gond, meg is értelek, hidd el. De sajnos ez nem igy van ,nálam a tv mindig megy mint rádio , nem igazán nézem de hallom s s hidd el van alapja amit mondok egyszer kétszer csak egy pici helyzetnél is kiugrom a székböl akkorát kurjant a pasi ha a barca csinálja, ha ugyanezt a real v mondjuk a sevilla akkor koránt sem ilyen heves a csavo. Hidd el nekem . De még ezzel sincs baj hisz ö is ember csak ö elvileg nem huzhatna semerre .. Nem? Ugyanugy rühellte a Régi ( AZ IGAZI RONALDOT) az is erezhető volt. s nem idegesít (mostmár:)) csak megjegyeztem
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.11.30. 18:54:00

zolibravo írta:Mint Reálos ,annyit fűznék hozzá az egészhez, hogy tény, s igaz SZAROK voltunk ! lemosta a barca a realt. Grat érte! Ami inkább háborít engem s kinyílik a bicska a zsebemben, az a "Farkas" kommentár aki levezette a meccset , mert nagyon érezhető hogy barca drukker, s ezt egy kommentár nem érzékeltetheti!!
Nem értem, hogy ezen mit hergelitek magatokat?!
Elnézve több közvetítés összefoglalóját (angolt és németet), ott is feltűnő, hogy agyondicsérik a Barcát, s a Realra pedig szúrós megjegyzéseket tesznek.
Ez nem azt jelenti, hogy a kommentátorok Barca drukkerek, de olyan esemény történt tegnap, amit nem lehet fapofával levezetni - vagy élvezed, vagy utálod. És ha már kommentátor...akkor inkább élvezze. És ilyen tekintetben semmivel nem lóg ki a sorból a magyar fazon.

Ha meg nemcsak a tegnapit veszem figyelembe, akkor:
Az az igazság, hogy a Madrid jelenlegi játékát a -saját szurkolóikon kívül (pár kivételtől eltekintve)- nem sokan ismerik el a világon. És ez teljesen reális.
Amióta a Barca megmutatja évről-évre, hogy lehet színes, látványos támadójátékkal végigverni az egész világot, azóta egyre kevesebben érdeklődnek a védekezést előtérbe helyező, kevésbé őszinte foci után. És hogy visszakanyarodjak: ugyanez érződik a kommentátorokon is! Elvégre ők is emberek.
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.11.30. 18:52:43

zolibravo írta:
bence-barca írta:Amúgy lehet, ha most nem Mou az edző, akkor menesztik...
Ami inkább háborít engem s kinyílik a bicska a zsebemben, az a "Farkas" kommentár aki levezette a meccset
Véletlenül nem Horváth Ferencznek hivják azt a Farkast.....véletlenül.... :lol:
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
zolibravo
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.03.29. 19:18:03

2010.11.30. 18:44:10

bence-barca írta:Amúgy lehet, ha most nem Mou az edző, akkor menesztik...
Mint Reálos ,annyit fűznék hozzá az egészhez, hogy tény, s igaz SZAROK voltunk ! lemosta a barca a realt. Grat érte! Ami inkább háborít engem s kinyílik a bicska a zsebemben, az a "Farkas" kommentár aki levezette a meccset , mert nagyon érezhető hogy barca drukker, s ezt egy kommentár nem érzékeltetheti!! S ha már a sport1 nél tartok az meg elmehet a....sipol..sipol.....sipol.....sipol. anyukájához mert már a második plazmámba ég bele az átkozott logójuk! Ebben szerintem hovatartozás nélkül egyet értünk..
Grat a barcanak, minket ez a pofás bizom benne hogy építeni fog s nem lerohasztani...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 18:27:49

Amúgy lehet, ha most nem Mou az edző, akkor menesztik...
Avatar
Barca1988
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2006.06.10. 20:01:54

2010.11.30. 18:27:46

De ne sirjon itt a Ronaldo,mert ő kérte a Barcat a 8-0ás nyerés után hogy rugjon nekünk 8-at a Barca,hát majdnem megkapta az ajándékát:D
Barca 4ever
mi vagyunk a legjobbak és minden Barca szurkolo legszebb álma vállt valóra újra,hogy a veretlen Madridot leckéztettük meg :))) :lol: :D 8)
Messi a király!!!:)
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.30. 18:25:37

sjd írta:Kép

Villa: -Iker, mennyit rúgjunk neked a Clasicon?

Kép

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ez nagyon nagy :lol: :lol: :lol: humor topicba mehet is :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.11.30. 18:18:54

sjd írta:Kép

Villa: -Iker, mennyit rúgjunk neked a Clasicon?

Kép

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
rohadt naaaaaaaaagy:DXD
Kép
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.30. 18:17:49

Köszi sjd! Látom tudod még fokozni a hangulatot! Adj egy 5öst! :lol: :lol:
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.11.30. 18:15:28

neeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:
sjd ez nagyon nagy :lol: 8)
Abi & Tito
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.30. 18:14:18

Kép

Villa: -Iker, mennyit rúgjunk neked a Clasicon?

Kép

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.11.30. 18:07:06

szajko írta:
Jason írta:Remélem hogy a hétvégén Valencia is megszórja őket.Mi pedig szépen behúzzúk a 3 pontott Vadóczék ellen. :wink: Akkor nézném meg Mou arcát. :P
Elég az is ha 1 pontot elhoz a Valencia madridból...

Csak a Hérculest vertük volna meg és akkor most 5 pont ide. :)
igen igen még 1 pont is jó lenne. 3 védő hiánya ide vagy oda mind1. a reál az reál.
Abi & Tito
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.30. 18:06:44

Andris írta:http://www.goal.com/en-us/news/88/spain ... al-madrids

Nemtom volt-e, és nem ajánlom a madridista fórumereknek, de a többieknek nagyon is. :D
Nem biztos, hogy ebben a topicban, de volt. És most még1x leírom, hogy kötelező olvasmány. (azoknak főleg, akik meg vannak áldva kellő angoltudással és iróniával :D)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.11.30. 18:00:28

Jason írta:Remélem hogy a hétvégén Valencia is megszórja őket.Mi pedig szépen behúzzúk a 3 pontott Vadóczék ellen. :wink: Akkor nézném meg Mou arcát. :P
Elég az is ha 1 pontot elhoz a Valencia madridból...

Csak a Hérculest vertük volna meg és akkor most 5 pont ide. :)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.11.30. 18:00:03

Boixos írta: gondolok itt ramosra, akiről azt hittem, h kinőtte az ámokfutó korszakát, hát eddig tartott a bugi. találkozott egy olyan gyerekkel, aki egy más dimenzióban játszik mint ő és a barátai, egyből elgurult a gyógyszere és kikönyökölt belőle a hentesállat.
Ez nagyon nagy. :lol: :D

Én egyedül Casillast sajnálom a Madridból. Volt egy jelenet amikor mutatták kb 15 másodpercig, na akkor minden rajta volt az arcán. Ha jól tudom 40 kapott gólnál jár, ami a Klasszikusokat illeti.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.11.30. 17:56:41

Remélem hogy a hétvégén a Valencia is megszórja őket.Mi pedig szépen behúzzúk a 3 pontott Vadóczék ellen. :wink: Akkor nézném meg Mou arcát. :P
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 17:54:05

Aki még egy szót ejt a madridista.hu fórumáról, azt kirakom örökre, aztán majd az a fórum marad neki kizárásos alapon.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.30. 17:49:40

flori írta:
Véletlen sem az zavar.Nyugodtan élvezzétek ki,én is ezt csinálnám.
Csak feleslegesen vár el olyat,ami nem fog beteljesülni.és akkor megint M a szemét,mert nem látja be.

Kép

Adtátok volna?
Nem. Előtte elütötte a labdát,szóval nincs miről beszélni.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 17:44:14

Az irónia valamelyest kevésbé jogos így, hogy nem láttad, de talán megbocsátod nekem, hiszen nem gondolhattam, hogy nem láttad. Az El Clasicon történt ugyanis, ahol érintett a csapatod (általában legalábbis) és hát ki is lassították párszor.

És igen, sajnos láttam a Marcán, tegnap első dolguk volt ezt kielemezni, előbb volt fent az ezzel foglalkozó cikk mint az 5-0.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.11.30. 17:34:10

barcafan0911 írta:
A Real Madrid vezetése megtiltotta a játékosainak, hogy megjelenjenek a Camp Nou mix zónájában a Barcelona 5-0-s győzelmével végződött Clásicót követően. A fővárosiak részéről így csak José Mourinho, Jorge Valdano sportigazgató, illetve még a gyepen megszólaló Xabi Alonso nyilatkozott a diadalt követően.
Ez a hír a főoldalról van. Kíváncsi vagyok ha engedik őket nyilatkozni, akkor az elborult fejükkel, milyen beteg dolgokat mondtak volna a madridi játékosok, mint pl: ramos, cr vagy bármelyik védő. :)
Ennek pont az a lényege, hogy lehiggadjanak és tiszta fejjel, a körülményekhez képest emelt fővel nyilatkozzanak. Nem állítom, hogy a szájukba lesz adva a mondandó (kizárni sem tudom), de az biztos pl., hogy Ramos elnézést fog kérni válogatottbéli cspattársaitól (CR-nél nem tudom eldönteni, hogy hajlandó lesz-e erre, magától biztos, hogy nem)


szerk.:
flori írta:
Én megadtam volna, Valdestől igazán nem volt szép, hogy elütötte a labdát, és még be is feküdt ronaldo stoplijai alá.
Ismét a jól megszokott stilusod. :)

Én nem láttam ezt az esetet..most néztem Marcan.
1. a Marca kb. öngólt lőtt, mert a videójukon is látszik, hogy labda volt
2. ez off, de én birom Andris stílusát, és jelen esetben a mondanivaló is teljesen adekvát
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.11.30. 17:33:48

ez a meg nem adott talán11es nagyon gyönge próbálkozás lehetne a kifogáskeresésre, bár sztem flori sem annak szánta.
ez kb egy klicskó-egykezűnegyvenkilósember meccs volt, semmi sem múlt volna ezen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Boixos 2010.11.30. 17:34:38-kor.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
flori
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.08.05. 22:37:49

2010.11.30. 17:31:55

Én megadtam volna, Valdestől igazán nem volt szép, hogy elütötte a labdát, és még be is feküdt ronaldo stoplijai alá.
Ismét a jól megszokott stilusod. :)

Én nem láttam ezt az esetet..most néztem Marcan.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 17:30:07

flori írta:
Kép

Adtátok volna?
Én megadtam volna, Valdestől igazán nem volt szép, hogy elütötte a labdát, és még be is feküdt ronaldo stoplijai alá.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.11.30. 17:28:26

Emlékeim szerint a labdát ütötte el először, és akkor nincs miről beszélni.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 17:28:25

http://www.goal.com/en-us/news/88/spain ... al-madrids

Nemtom volt-e, és nem ajánlom a madridista fórumereknek, de a többieknek nagyon is. :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése
cron