Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.05. 15:08:11

Elszívnák még jobban a tehetségeket.Ez lenne az eredménye...
Egy tehetséges játékosunk sincs, aki elit csapatban meghatározó lenne. Nálam elit csapatok pl.: Bayern, Barca, Juve, Milan, MU, Liverpool stb. Szerintem nem oszt nem szoroz a dolog. Sok afrikai országban van a nagyobb csapatoknak futballiskolája. Sok afrikai meghatározó focistája van/volt/lesz ezeknek a csapatoknak, magyar meg egy sincs. Ez a szomorú. Hátha könnyebben bekerülhet valaki, Persze ez csak fikció.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.05. 14:51:35

Elszívnák még jobban a tehetségeket.Ez lenne az eredménye...
"And my heart will leave you never."
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.05. 14:13:59

Kíváncsi leszek - ha ez igaz -, hogy létrejön-e. \:D/

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/la ... on-2051532
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.05. 14:06:22

zsírosdeszka írta:
Ami a bunkózást és társait illeti néha belefér azért nem minden hsz ezekről szól csak ha a téma megkívánja és hát Mourinhó téma nagyon megkívánja Smile
Különben meg csak elvétve akad itt 1-2 lány a férfi/fiú társaság meg adott így nem hiszem hogy a fociról könyvtári/templomi stílusban kéne beszélni bocsánatot kérve ha szóhoz akarunk jutni.
Ő is azért olyan, mert nem óvodásokkal dolgozik. Te is ugyanolyan vagy akkor, mint ő. Te egy általad bunkónak tartott embert lebunkózol bunkó stílusban. Konklúzió? :D
:D :D ez tetszik!! és nem is áll messze a valóságtól ;)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.05. 14:03:55

Ami a bunkózást és társait illeti néha belefér azért nem minden hsz ezekről szól csak ha a téma megkívánja és hát Mourinhó téma nagyon megkívánja Smile
Különben meg csak elvétve akad itt 1-2 lány a férfi/fiú társaság meg adott így nem hiszem hogy a fociról könyvtári/templomi stílusban kéne beszélni bocsánatot kérve ha szóhoz akarunk jutni.
Ő is azért olyan, mert nem óvodásokkal dolgozik. Te is ugyanolyan vagy akkor, mint ő. Te egy általad bunkónak tartott embert lebunkózol bunkó stílusban. Konklúzió? :D
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.05. 13:59:49

zsírosdeszka írta:Igen, lehet az. De összességében csak olyan tud róla mérvadó véleményt megfogalmazni, aki közelről ismeri és azok szinte kivétel nélkül pozitívan nyilatkoznak róla. Szerintem itt a fórumon nincs ilyen ember. Úgyhogy zárjuk le ezt a dolgot. A férgezés, bunkózás meg ehhez hasonló jelzők, meg nem fórumhoz illőek szerintem. De ezt a moderátorok nálam biztos jobban tudják. Nektek az a vélemény, nekünk nem. Ennyi.
Azt tény hogy a hozzá közel álló emberek jó véleménnyel vannak róla ezért nem értem, hogy ha nyilvánosság elé kerül miért ereszkedik le nála a köd és miért érez késztetést, hogy bunkó legyen.

Ami a bunkózást és társait illeti néha belefér azért nem minden hsz ezekről szól csak ha a téma megkívánja és hát Mourinhó téma nagyon megkívánja :)
Különben meg csak elvétve akad itt 1-2 lány a férfi/fiú társaság meg adott így nem hiszem hogy a fociról könyvtári/templomi stílusban kéne beszélni bocsánatot kérve ha szóhoz akarunk jutni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.05. 13:51:52

Igen, lehet az. De összességében csak olyan tud róla mérvadó véleményt megfogalmazni, aki közelről ismeri és azok szinte kivétel nélkül pozitívan nyilatkoznak róla. Szerintem itt a fórumon nincs ilyen ember. Úgyhogy zárjuk le ezt a dolgot. A férgezés, bunkózás meg ehhez hasonló jelzők, meg nem fórumhoz illőek szerintem. De ezt a moderátorok nálam biztos jobban tudják. Nektek az a vélemény, nekünk nem. Ennyi.

Idézet:
Mourinho mint ember egy nagy nulla és kész.


Ezt nem tudhatod. Talán te fekszel mellette este? Te olvasol fel a gyermekének esti mesét? Ezek a dolgok is meghatározhatják, hogy ki milyen. Más a véleménye a feleségének, más a játékosainak, más az ellenfeleinek stb. Mind más szemszögből nézik a dolgokat. Ha megkérdeznék 10 embert a környezetedben, hogy milyen ember vagy, lehet 1 azt mondaná, hogy jó szerető, 3 azt mondaná primitív bunkó, 2 azt, hogy igaz barát és így tovább. De kinek a véleménye számít? Mindenki saját magában döntse el, hogy szimpatikus-e neki. De az ellenségeimre nem szoktam ilyen jelzőket használni, mint amit itt egyesek megengednek maguknak. Az érdemei a döntőek a munkájában, az pedig a lényeg és azok őt igazolják. Többet nem is írok róla, nem érdemes.[/quote]
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.11.05. 13:49:26

Mourinho mint ember egy nagy nulla és kész. Amit a csapataival művel azt tényleg elismerem, de mint ember...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.05. 13:42:11

zsírosdeszka írta:
Honnan tudod, h amúgy nem menne neki? Sztem messze nem elsősorban ezeknek köszönheti az eredményeit. Max egy kis mértékben.
Én is így gondolom. Azért mert beugat másoknak, a játékrendszer nem lesz más. A játékosai nem fognak motiváltabban, jobban, eredményesebben játszani. Lehet magyarázkodni, de ez így van.
Akkor ezek szerint alapból egy tenyérbemászó primitív bunkó. Így mindjárt más, de ezt 3 oldalnyi Mourinhozással ezelőtt is tudtuk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2010.11.05. 13:49:29-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.11.05. 13:38:20

zsírosdeszka írta:
Honnan tudod, h amúgy nem menne neki? Sztem messze nem elsősorban ezeknek köszönheti az eredményeit. Max egy kis mértékben.
Én is így gondolom. Azért mert beugat másoknak, a játékrendszer nem lesz más. A játékosai nem fognak motiváltabban, jobban, eredményesebben játszani. Lehet magyarázkodni, de ez így van.
Akkor miért csinálja? Mert egy bunkó féreg. Ígyis-úgyis magáról állít ki szegénységi bizonyítványt...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.05. 13:34:10

Honnan tudod, h amúgy nem menne neki? Sztem messze nem elsősorban ezeknek köszönheti az eredményeit. Max egy kis mértékben.
Én is így gondolom. Azért mert beugat másoknak, a játékrendszer nem lesz más. A játékosai nem fognak motiváltabban, jobban, eredményesebben játszani. Lehet magyarázkodni, de ez így van.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.05. 12:12:36

egy utolsó megjegyzés: Ozsi tegnap leírta pontosan az én gondolataim is, tehát lehet kicsinyes trükkök nélkül is eredményeket elérni. ha ez úgy nem megy neki? szegénységi bizonyítvány...
Honnan tudod, h amúgy nem menne neki? Sztem messze nem elsősorban ezeknek köszönheti az eredményeit. Max egy kis mértékben.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.11.05. 11:50:25

sztem is a madridi működésére gondolhatott a kolléga, mert az olaszoknál mindenkinek beugatott, aki szembejött és angliában sem fogta vissza magát.
de biztos vagyok benne, h itt is fel fog nőni a feledathoz, mivel villát már megtalálta, nem fognak kimaradni a többiek sem.
PUYOL-XAVI-INIESTA
peterphank
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.05.30. 12:23:34

2010.11.05. 11:50:24

ki rinyált az amúgy mindenkivel előforduló szerda-szombat-kedd meccssorozatért és mutogatott egyből a barcelonára?

ki magyarázta, hogy a barca ellen túl sok embert állítanak ki?

ki volt olyan modortalan pedro leon kihagyásával kapcsolatban?

ki célozgatott villa gólképtelenségére és árára?

és ki nyilatkozta azokat a prosztó hülyeségeket a barca inter visszavágó előtt?

hát nyílvánvaló, hogy csak egy úriember tesz ilyet!
tibi18
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.07.17. 22:09:07

2010.11.05. 11:22:20

ne máááár, ez komoly???
Hello!

Nem tudom, lehet rosszul érzem, de sztem arra gondolt, hogy mióta a Real edzője. Bár tény, hogy nem írta meg pontosan, hogy mire gondolt.
Hala Madrid!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.05. 10:46:43

Halfkey írta:
Csak érdekességképpen mondom hogy bármilyen sz@r is volt a játékvezetés eddig valaha is, egyszer sem szólt be érte. És a Barcával is nagyon minimálba foglalkozik, az aktuális ellenfeleknek sem szokott beszólogatni. Ez alól kivétel a Milan meg Allegri.
ne máááár, ez komoly???

most komolyan példákkal kell megcáfolni ezt a butaságot?(nem akarlak megsérteni, ezért így fogalmaztam...)

akkor 1-2 példa:

2005, BL-nyolcaddöntő első meccs: jm kikelt magából, h Frenkie és Frisk megbeszélték a sporik öltözőjében, h majd megbundázzák a meccset, h a Barca nyerjen. mi lett az eredménye ennek? a visszavágón egy szabálytalan góllal mentek tovább és persze csöndben maradt...
(megjegyzés: tavalyi bl-elődöntő első meccs után: " a Barca egyszerűen képtelen elismerni a vereséget, ez teljesen felháborító" [természetesen a lesgólt elfelejtette, vmint, h a haverja volt a spori, aki mezőnyben is annyit tévedett a kárunkra, h az már a pofátlanság netovábbja volt...])
{ugye ez nem beszólás az ellenfélnek? :D }

2006, BL-nyolcaddöntő első meccs: Messi vs Del Horno, a kedves luzitán ismét nem maradt csöndben, de szerencsére ekkor már "győzött az igazság"...

kicsit össze-visszaság lett ez a hsz, elnézést is kérek miatta, de remélem cáfolatnak megteszi... (vagy nem)
meg se említettem a Fergi és Wenger elleni beszólásait... hát igen, jm sose szól be az aktuális ellenfélnek...
:roll:

szerk:
egy utolsó megjegyzés: Ozsi tegnap leírta pontosan az én gondolataim is, tehát lehet kicsinyes trükkök nélkül is eredményeket elérni. ha ez úgy nem megy neki? szegénységi bizonyítvány...

szerk2: Cruyff nem is igazán beszólogatós, inkább Sztoicskovra igaz ez...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.11.05. 11:23:55-kor.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.11.05. 08:45:28

Ezt megint csak túlzásnak érzem. Meg kell nézni, hogy ment oda a Milan meccs után is az ellenfél játékosaihoz és azok hogy fogadták. Engem inkább Cruyff idegesít jobban. Állandóan beszól a Madridnak, pedig már 63 éves korára levetkőzhette volna ezt. És ezt most nem vitatéma indításnak szánom.
Na ja az öreg Johan szereti megmondani a frankót. :D
De ő talán az egyetlen egy múltbéli klasszis aki általában nem mond hülyeséget, ellentétben Pelével vagy Maradonaval. Általában negatív kritikával illet mindent de többnyire igaza van(és ez sokaknak fáj). Beckenbauer a másik múltbéli sztár aki normális.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.05. 06:54:33

Na de ennyit az álmodozásról, viszont ha már így feldobtam a témát, nektek mi esne jól egy Madrid győzelemben leginkább?
Na most kicsit ez olyan, mintha egy évtizede nem nyertünk volna Classicot. Én szép focit akarok látni, nekem jó lenne az 5:5 is, bár ilyen csak 100 évente egyszer van, de már volt ilyen. Szeretném ha a fociról szólna a dolog, valamint nem lenne a meccs után sem itt sem a Madridistán anyázás. Bár ez hiú ábránd, mert a legszebb öröm a káröröm. Egyébként a nyerési esélyek Barca 55% Döntetlen 25% Real Madrid 20%. Ebben benne van a kevés idő, amit Mourinhoval töltött a csapat, benne van, hogy idegenben játszunk, benne van, hogy jelenleg még gördülékenyebbnek látom a Barca játékát. Persze egy gyors gól, egy szerencsés mozdulat, egy egyéni villanás a Madrid malmára hajthatja a meccs történéseit.
Ez meg nem mondható el a portugálról,mert ott rúg bele bárkibe,ahol csak tud.
Ezt megint csak túlzásnak érzem. Meg kell nézni, hogy ment oda a Milan meccs után is az ellenfél játékosaihoz és azok hogy fogadták. Engem inkább Cruyff idegesít jobban. Állandóan beszól a Madridnak, pedig már 63 éves korára levetkőzhette volna ezt. És ezt most nem vitatéma indításnak szánom.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.11.05. 02:13:15

Pep is egy külön kategória,őt sem szívlelem egyébként annyira,de ő legalább tiszteletben tartja az ellen játékosait,klubéletét,szurkolóit.
Ez meg nem mondható el a portugálról,mert ott rúg bele bárkibe,ahol csak tud.
Csak érdekességképpen mondom hogy bármilyen sz@r is volt a játékvezetés eddig valaha is, egyszer sem szólt be érte. És a Barcával is nagyon minimálba foglalkozik, az aktuális ellenfeleknek sem szokott beszólogatni. Ez alól kivétel a Milan meg Allegri.
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.11.05. 01:15:41

kennyke04 írta:1. széthúzza a kép a fórumot
2. az utolsó tuti nem Alves, mert nincs rajta tetkó :wink:
az ronci :D
Visca El Barca
Kép
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.11.05. 00:57:39

1. széthúzza a kép a fórumot
2. az utolsó tuti nem Alves, mert nincs rajta tetkó :wink:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.04. 23:46:51

sjd írta:
szieszta írta:De egy cr - alves beszélgetést meghallgatnék :)
Megalkottam képregényben:

Kép
Kép
Kép
folytatom
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.04. 23:41:51

zsuni írta:
Már várom,hányszor fetreng meg a pályán minden ok nélkül
én ugyanezt visszafele várom :D
drámakirálynők rulz

Azért Alves még max egy kis udvarhölgy c-hez képest :D
Van még mit tanulnia.,bár inkább ne tanuljon semmit.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.11.04. 23:39:23

Már várom,hányszor fetreng meg a pályán minden ok nélkül
én ugyanezt visszafele várom :D
drámakirálynők rulz
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.04. 23:37:59

csababarca írta: Már várom,hányszor fetreng meg a pályán minden ok nélkül :D
Azért az Alves-Busquets párost se kell félteni ha fel kell venni vele a versenyt :D
(az egyébként tényleg epikus lenne, ha összeszólalkozna vmin Alvessel és aztán egyszerre dobnák fel magukat tettetve, hogy a másik ütött)
Válasz küldése