Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.04.06. 21:26:03

Kivancsi leszek a hetvegi Dest-Vinicius parharcra. Szerintem az amcsi gyerek megeszi a brazil (hullo)csillagot. Onnan kezdve kevesebb teher jut a vedelem kozepere, es igy a kozeppalya is jobban fog mukodni. Ha 3-5-2 ben allunk fel Alba es Dest a szeleket megoldjak kis hatso segitseggel, igy a Kroos-Modroc kozeppalya nem fog mukodni es lazan hozzuk a meccset. Asszem tobb bort nem iszok ma 😁😂
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.04.06. 20:49:58

grgly50 írta:
2021.04.06. 20:42:51
Szerintetek milyen eredmény lenne számunkra megfelelő a mai Real-Pool meccsen?
Én úgy gondolom, hogy egy nagyobb gólarányú döntetlen - pl: 2:2 - a Real számára reménykeltő lenne, s nem engednék el a visszavágót. Így két vasat tartani a tűzben kemény feladat a mai Realnak. Szerintem.
0-3. :)
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.04.06. 20:42:51

Szerintetek milyen eredmény lenne számunkra megfelelő a mai Real-Pool meccsen?
Én úgy gondolom, hogy egy nagyobb gólarányú döntetlen - pl: 2:2 - a Real számára reménykeltő lenne, s nem engednék el a visszavágót. Így két vasat tartani a tűzben kemény feladat a mai Realnak. Szerintem.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.04.06. 18:07:53

Nem jelent semmit, tegnap sem volt se Varane se Ramos a Valladolidban, mégis láttuk, hogy hajszálon múlott.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3277
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.04.06. 15:54:11

shawshqnk írta:
2021.04.06. 13:58:35
Varane koronavírusos lett, így biztosan kihagyja a szombati Clasicot Ramos-al egyetemben.
Ez elég súlyos érvágás lesz nekik a Pool ellen is középső védők hiányában.
Így is azt mondtam volna,hogy kb 60-40 az előzetes esély nekünk,így meg aztán pláne kötelező lenne hozni.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.04.06. 15:23:39

LG írta:
2021.04.06. 13:38:08


Lahoz: szerintem még talán ő legkisebb vak a Liga bírói között, szóval én nem bánnom.
Lahoz egy kissé beképzelt. Nagyon ritkán kéri a VAR-t. Amit ő lát/gondol, az az igaz. Ő a tuti.
Emlékezz a legutóbbi esetre! Kihozta a tizenhatoson kívülre a szabadrúgást.
Az a játékos, aki kétségbe vonja ítéletét, már kapja is a sárgát.
Nagyon nem jó ő sem.
shawshqnk
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2018.01.06. 18:41:35

2021.04.06. 13:58:35

Varane koronavírusos lett, így biztosan kihagyja a szombati Clasicot Ramos-al egyetemben.
Ez elég súlyos érvágás lesz nekik a Pool ellen is középső védők hiányában.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21123
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.06. 13:38:08

Vannak hiányzók náluk, de tegnap is láttuk, hogy veszélyes is tud lenni egy sok sebből vérző ellenfél. Leírni nem szabad őket, még akkor sem, ha esetleg ma belenéznek egy pofonba.

Lahoz: szerintem még talán ő legkisebb vak a Liga bírói között, szóval én nem bánnom.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5165
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.04.06. 12:44:51

A Cadena SER szerint Mateu Lahoz lesz a spori szombaton. :D
Kép
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.04.06. 12:38:58

Szerintem a mai bl meccset simán nyerik, rutinból lehozzák. A hétvégi nehéz meccs lesz, én már egy x-et is elfogadnék. Játszunk még a Matrac ellen és még biztosan buknak pontot ők is. Lényeg, hogy ne vereség legyen.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.04.06. 12:38:15

NovaProspekt írta:
2021.04.06. 12:01:44


Vágod, hogy egy madridistának magyarázol most? :mrgreen:
:D :D :D :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2021.04.06. 12:29:57

Nekem az a bajom ezzel az egésszel, hogy most mindenki azt várja, meg azt latolgatja, hogy a Real az eredmények ellenére amúgy gyenge, meg csak makkolnak, meg Benzema is vak, bár Messinél csak 4-el lőtt kevesebbet, stb. stb. Tavaly az első meccs előtt ugyan ezek a szólamok voltak, hogy vakok, gyengék, makkerek, nincs aki gólt lőjön, stb. stb.

Aztán 1-3 ...

Szóval én azért óvatosabb lennék, mert ők lesznek otthon, egy győzelemmel kegyetlen jó helyzetbe jönnének a bajnokságért folytatott harcban, Benzema minden meccsen rúg legalább 1-et... Úgyhogy lesz ennek a nagy győzelemnek még híja is szerintem...
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1948
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.06. 12:01:44

bannolnifogtok írta:
2021.04.06. 11:40:30
miro. írta:
2021.04.03. 23:15:09
Benzematol lehetne egyedul papiron varni valamit,de o meg a bajnoksagban 18 goljabol 2-ot lott olyan csapatnak,aki az elso 10-ben van..
O is csak a vakok kozott felszemu.
Mindent elmond a mai Realrol.
Tavaly ugyanilyen statisztika volt Messirol, akkor gondolom mashogy fogalmaztal. :)
Vágod, hogy egy madridistának magyarázol most? :mrgreen:
bannolnifogtok
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.04.06. 11:34:19

2021.04.06. 11:40:30

miro. írta:
2021.04.03. 23:15:09
Benzematol lehetne egyedul papiron varni valamit,de o meg a bajnoksagban 18 goljabol 2-ot lott olyan csapatnak,aki az elso 10-ben van..
O is csak a vakok kozott felszemu.
Mindent elmond a mai Realrol.
Tavaly ugyanilyen statisztika volt Messirol, akkor gondolom mashogy fogalmaztal. :)
miro. írta:
2021.04.03. 23:15:09
Meg mindig elkepeszto,hogy a tavalyi real tudott bajnoksagot nyerni,az elmult 15(?) evben csak egyszer rugtak kevesebbet..
Nem annyira elkepeszto, sok csapat nem volt kepes betalalni ellenunk a tavalyi szezon soran, mig nekunk Marianokkal meg Vinikkel is sikerult.
LG írta:
2021.04.04. 10:04:30
Én úgy gondolom, egyenlő feltételek mellett, korrekt bíráskodással, nem nagyon lehet keresnivalója a Realnak.
Hat ja, a korrekt biraskodas jo lenne, mondjuk akkor tegnap lehet nem szerzitek meg a harom pontot, meg lehet hogy az Atma ellen nyerunk, stb, stb. De gondolom azert toljak ennyire a szekerunk, mert a szezonban van osszesen 2 megitelt bunteto a javunkra (nalatok 6, igaz, csak eggyel tobbet sikerult ertekesiteni, gondolom ez is a biro hibaja :D ), ellenben ellenunk befujtak mar hetet. Tudom, hogy ha normalis biraskodas lenne, akkor Ramos minden meccsen hat pirosat kapna, 16 bunteto jarna az ellenfelnek, es a mi buntetoinket is nektek kene itelni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21123
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.05. 10:32:00

Ahogy a bajnoki meccsek topicban már néhányan fejtegették, óriási tétje lesz a Klasszikusnak. Könnyen lehet, hogy a bajnoki cím sorsáról dönt (az AM szerintem már leeresztett, nem hiszem, hogy innen újra fel tudják szívni magukat), de szerintem akár hosszabb távú következményei is lehetnek a győzelemnek és a vereségnek is. Akár edzők sorsát is meghatározhatja, befolyásolhatja a két klub közeljövőjét. Kivéve persze, ha x lesz a meccs, mert akkor minden kérdés nyitott marad.

Gondoljunk bele, van egy Barca, amely nem olyan rég még romokban volt, de az új évre feltámadt, és gőzerővel hozza a pontokat. Rég nem látott jó hangulat van a csapat berkein belül, a szurkolók is újra hisznek a játékosokban, és szívesen ülnek le meccset nézni. De az igazi erőfelmérő jövő hét szombaton jön. Ha behúzzuk a meccset, az meseszerű megkoronázása lesz a tavasznak, akkora mentális lökést kapunk, hogy onnan már lehetetlennek tartanám, hogy ne legyünk bajnokok. Tavaly nyáron nem voltunk túl vonzó lehetőség egy komolyabb játékos számára, de most egészen más lenne a helyzet.

De mi van, ha a veszítünk? Mi lenne akkor, ha a nagy menetelést pont az ősi rivális állítaná meg? Hogy tudná ezt feldolgozni a csapat? Elbírnánk mentálisan, vagy összeomlanánk, mint 2016 tavaszán és részben tavaly is? És mekkora pluszt adna ez nekik? Hiszen mondhatnák, nagyot ment a Barca, de mi megmutattuk, hol a helyük. Szerintem akkora lökést kapnának, hogy ha a Liverpool elleni visszavágó még nyitott lenne, akkor ezzel be is húznák.

Kezünkben van a sorsunk, de ez róluk is elmondható. Ha nem döntetlen lesz a meccs, akkor a győztes mennybe megy, a vesztes a pokolba.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21123
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.04. 10:04:30

Én úgy gondolom, egyenlő feltételek mellett, korrekt bíráskodással, nem nagyon lehet keresnivalója a Realnak. Ha megint megtolják őket valami elképesztő disznósággal, pl. kiszórnak valakit gyorsan a Poolból. akkor lesz esélyük. Abban is bízok, hogy a VAR miatt azért már nem lehet megcsinálni azt a mocskot, mint ami az elmúlt években volt. Illetve abban is, hogy ha visszavágó előtt még nyitott lesz párharc, kicsit segítünk a vörösöknek azzal, hogy letörjük a Real a szarvát a Klasszikuson. :twisted:
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.04.03. 23:55:59

miro. írta:
2021.04.03. 23:15:09
Pool az eselyes,meg ha a Realnak oriasi a Bl rutinja is.


Benzematol lehetne egyedul papiron varni valamit,de o meg a bajnoksagban 18 goljabol 2-ot lott olyan csapatnak,akik az elso 10-ben vannak.. :lol:
O is csak a vakok kozott felszemu.
Mindent elmond a mai Realrol.


Meg mindig elkepeszto,hogy a tavalyi tudott bajnoksagot nyerni,az elmult 15(?) evben csak egyszer rugtak kevesebbet.. :D
Sajnos ez mind igaz a Realra, de minket is minősít, jó asszisztensei vagyunk.... :mrgreen:
Ezen itt lenne az ideje változtatni...!
Nagyon remélem a Pool is méltón visszavág a 18-as döntőért....!
Annyi egészséges óvatosság van bennem velük szemben, hogy kevés sunyibb csapat van a Realnál, akik gyenge játékkal is képesek eredményeket hozni.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.04.03. 23:15:09

Pool az eselyes,meg ha a Realnak oriasi a Bl rutinja is.


Benzematol lehetne egyedul papiron varni valamit,de o meg a bajnoksagban 18 goljabol 2-ot lott olyan csapatnak,aki az elso 10-ben van.. :lol:
O is csak a vakok kozott felszemu.
Mindent elmond a mai Realrol.


Meg mindig elkepeszto,hogy a tavalyi real tudott bajnoksagot nyerni,az elmult 15(?) evben csak egyszer rugtak kevesebbet.. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2021.04.04. 07:59:44-kor.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 746
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.04.03. 15:38:11

A Barcanak közmondásosan nehezen szokott menni a válogatott szünet utáni meccs.de a majdnem egyheti szünet után már nincs mentség egy sikertelenségre. Addigra össze kell állnia a csapatnak.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.03. 15:14:35

Peter írta:
2021.04.03. 14:42:12
Real a szezon eddigi legérdekesebb két hete elé néz.
Real - Barca - Pool közös jellemzőjük, hogy egyik csapat sincs ereje teljében, ki ezért, ki azért több sebből vérzik. Ugyanakkor éppen ezért bármelyik elkaphatja bármelyiket.... :lol:
Fizikálisan a Real rendben van, így a szemszögükből nézve megfelelő mentális hozzáállással bedarálható mindkettő. A darálójuk gombját viszont ki lehet kapcsolni.
Frissen, életerősen, lendületes ritmusváltásokkal, ha tudjuk hozni amit jelenleg tudunk, Madridban is képes a mai Barca győzni.
Nem igazán tetszene, ha a lassú, körülményes, Pató Pál uras gyömöszölést választanánk, ez ugyanis a Realnak kedvezne.
Fizikai erőnlétünknek illene már láthatóan javulnia, ráadásul BL meccseket ágyból is nézhetik a fiúk (ha nézik egyáltalán).
Igen azért az hogy szűk 8 nap alatt egy Liverpool-Barca-Liverpool menetük lesz az a mi malmunkra hajthatja a vizet mert mi meg kipihenten mehetünk ellenük.
Holnap Sevilla-Atleti, ha (bárcsak) a Sevilla pontot lopna az Atletitől akkor akár egy X is megfelelő eredmény lehetne a Real ellen.
Nekem van egy olyan érzésem hogy 2014-hez hasonló állapot lesz a végén és a Barca-Atletin dől el a bajnoki trófea sorsa.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.04.03. 14:42:12

Real a szezon eddigi legérdekesebb két hete elé néz.
Real - Barca - Pool közös jellemzőjük, hogy egyik csapat sincs ereje teljében, ki ezért, ki azért több sebből vérzik. Ugyanakkor éppen ezért bármelyik elkaphatja bármelyiket.... :lol:
Fizikálisan a Real rendben van, így a szemszögükből nézve megfelelő mentális hozzáállással bedarálható mindkettő. A darálójuk gombját viszont ki lehet kapcsolni.
Frissen, életerősen, lendületes ritmusváltásokkal, ha tudjuk hozni amit jelenleg tudunk, Madridban is képes a mai Barca győzni.
Nem igazán tetszene, ha a lassú, körülményes, Pató Pál uras gyömöszölést választanánk, ez ugyanis a Realnak kedvezne.
Fizikai erőnlétünknek illene már láthatóan javulnia, ráadásul BL meccseket ágyból is nézhetik a fiúk (ha nézik egyáltalán).
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21123
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.03. 14:05:01

csababarca írta:
2021.04.03. 11:35:38
NovaProspekt írta:
2021.04.03. 10:03:39
Bármit levezethetünk, és annak az ellentétét is, ha a végletekig facsarunk mindent. De ennyi erővel semmi sem biztos, csak a halál. De valóban, pl. a következő clásicon megeshet, hogy nem az úgy alakulnak a dolgok, és kitömődünk. De hosszabb távon helyükre kerülnek a dolgok az ő esetükben is. Mi is fennmaradtunk a vízfelszínen egy szezonon át Ernővel, de aztán a végén megkaptuk a tömést, és az utókor fejében így beárazódott az a korszak.
Nem azt mondtam hogy most is kitömnek, bár úgy is lehetett érteni.
De nekünk az a dolgunk, hogy a legjobbunkat hozzuk, nem az hogy lenézzük a realt.
Okoztak már meglepetést, így vagy úgy. Èn az őszi meccsen sem gondoltam, hogy kikapunk tőlük, most se várom ezt.
Egyetértek. Én ősszel a két csapat formája alapján 50-50 százalékot adtam a két csapatnak, a meccs tükrözte is ezeket az erőviszonyokat, egy szint volt a két csapat, de ők jöttek ki jobban a meccsből.

Mi javultunk tavaszra, az elmúlt időszak alapján mi vagyunk a favoritok. De az aktuális forma nem mindig jön ki a Klasszikuson. Ráadásul volt válogatott szünet, ami nem egyszer keverte már meg a dolgokat.

Emlékeztek még 2016 tavaszára? Mennyire jól mentünk ősszel és kora tavasszal. A Real sehol sem volt. Aztán a Klasszikus mindent megváltoztatott. Mi megrogytunk, kiestünk a BL-ből, a bajnokságban biztos előnyt adtunk le majdnem, 1 ponttal tudtunk bajnokok maradni. Utólag azt mondanám, a LE-féle csapat hanyatlása azzal a vereséggel indult meg.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1948
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.03. 12:27:54

csababarca írta:
2021.04.03. 11:35:38
Nem azt mondtam hogy most is kitömnek, bár úgy is lehetett érteni.
De nekünk az a dolgunk, hogy a legjobbunkat hozzuk, nem az hogy lenézzük a realt.
Okoztak már meglepetést, így vagy úgy. Èn az őszi meccsen sem gondoltam, hogy kikapunk tőlük, most se várom ezt.
Rendben. Nem értettem úgy egyébként, azt a tömést már kifejezetten én tettem hozzá.
Sinya22 írta:
2021.04.03. 10:35:10
Mondjuk én valahogy nem tudom kinézni a Madridból,hogy 2x egymás után úgy kizúgjanak,ahogy mi, vagy hogy évekig folyamatosan alázzák őket. Tavaly is kiestek persze,meg szerintem idén is ki fognak,de ami a küzdést illeti,abban jobbak voltak nálunk. ( Igaz,idén nekünk is volt elég sok küzdelmes meccsünk,ahol az utolsó percig kaparni kellett). Aztán persze kellett nekik is szerencse,meg Kassai meg stb a bl sikerekhez, de játszottak ők Ronaldoval is anno nagyon sz..ul,aztán a vége bl győzelem lett,vagy bajnokság esetleg. Én kicsit tartok a meccstől,mert ha esetleg kikapunk,az nem csak nekünk rossz, de nekik megint egy löket lehet a bl-re,bajnokságra.
Ezt aláírom, de a küzdőszellemen túl azért nem vetném össze a két éráját a csapatuknak, mert akkoriban még volt bennük potenciál, még ha sokszor sz.arok is voltak. Legjobb korban lévő játékosok, akik bizonyítani akartak a világnak, miután a riválisuk elég jól muzsikált éveken át. Plusz a világ egyik legjobb játékosa.
A mostani csapatuk fejlődési görbéje eddig abszolút lefele ívelt (még úgy is, hogy Zidane-nak volt már elég ideje pozitív értelemben rajta hagynia a keze nyomát a gárdán), és ha már tavaly sem voltak túl jók, akkor nem látom azt, mitől változott volna ez a jó irányba, ha Zidane-nal abszolút semmi nem indult be a mostig.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15432
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.03. 11:35:38

NovaProspekt írta:
2021.04.03. 10:03:39
Bármit levezethetünk, és annak az ellentétét is, ha a végletekig facsarunk mindent. De ennyi erővel semmi sem biztos, csak a halál. De valóban, pl. a következő clásicon megeshet, hogy nem az úgy alakulnak a dolgok, és kitömődünk. De hosszabb távon helyükre kerülnek a dolgok az ő esetükben is. Mi is fennmaradtunk a vízfelszínen egy szezonon át Ernővel, de aztán a végén megkaptuk a tömést, és az utókor fejében így beárazódott az a korszak.
Nem azt mondtam hogy most is kitömnek, bár úgy is lehetett érteni.
De nekünk az a dolgunk, hogy a legjobbunkat hozzuk, nem az hogy lenézzük a realt.
Okoztak már meglepetést, így vagy úgy. Èn az őszi meccsen sem gondoltam, hogy kikapunk tőlük, most se várom ezt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3277
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.04.03. 10:35:10

NovaProspekt írta:
2021.04.03. 10:03:39
Bármit levezethetünk, és annak az ellentétét is, ha a végletekig facsarunk mindent. De ennyi erővel semmi sem biztos, csak a halál. De valóban, pl. a következő clásicon megeshet, hogy nem az úgy alakulnak a dolgok, és kitömődünk. De hosszabb távon helyükre kerülnek a dolgok az ő esetükben is. Mi is fennmaradtunk a vízfelszínen egy szezonon át Ernővel, de aztán a végén megkaptuk a tömést, és az utókor fejében így beárazódott az a korszak.
Mondjuk én valahogy nem tudom kinézni a Madridból,hogy 2x egymás után úgy kizúgjanak,ahogy mi, vagy hogy évekig folyamatosan alázzák őket. Tavaly is kiestek persze,meg szerintem idén is ki fognak,de ami a küzdést illeti,abban jobbak voltak nálunk. ( Igaz,idén nekünk is volt elég sok küzdelmes meccsünk,ahol az utolsó percig kaparni kellett). Aztán persze kellett nekik is szerencse,meg Kassai meg stb a bl sikerekhez, de játszottak ők Ronaldoval is anno nagyon sz..ul,aztán a vége bl győzelem lett,vagy bajnokság esetleg. Én kicsit tartok a meccstől,mert ha esetleg kikapunk,az nem csak nekünk rossz, de nekik megint egy löket lehet a bl-re,bajnokságra.
Válasz küldése