Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.11.18. 19:34:34

Mikaos írta:
fcbarca0827 írta:
Mikaos írta:Spanyol kupa
A Real borzasztó könnyű ágra került, és nincs már az Alcorcón sem... :) Mourinho-t ismerve a kupában is a legjobb 11 (az állandó 11) fog játszani kezdőként, esetleg motiválási probléma okozhat gondot.
Na igen, te is beleszaladtál abba, amibe én. :D Nézd meg mégegyszer azt a táblázatot. :wink: Mi vagyunk a borzasztó könnyű ágon. :)
Valóban, elnéztem az oldalt, nem valami logikusan van megszerkesztve :)
Ettől függetlenül fenntartom, hogy a Madridé a könnyebb ág, ő nekik sosem volt ellenfél az Atlético/Espanyol, teljesen biztos Madrid győzelemre számíthatunk. Az elődöntőben LEHET az első komoly ellenfelük.
Nekünk már rögtön az első fordulóban egy mini-kupadöntőt kell játszani.
majd a dontoben talalkozunk ha jo isten megsegit minket...remelem BL-BEN is madridot kapunk...manapság mindenhol azt hallom hogy madrid hany 0-ra nyer camp nouba...ahoyg xavi es messi mondta majd száj háboru helyett foci háboru
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.11.18. 16:53:55

fcbarca0827 írta:
Mikaos írta:Spanyol kupa
A Real borzasztó könnyű ágra került, és nincs már az Alcorcón sem... :) Mourinho-t ismerve a kupában is a legjobb 11 (az állandó 11) fog játszani kezdőként, esetleg motiválási probléma okozhat gondot.
Na igen, te is beleszaladtál abba, amibe én. :D Nézd meg mégegyszer azt a táblázatot. :wink: Mi vagyunk a borzasztó könnyű ágon. :)
Valóban, elnéztem az oldalt, nem valami logikusan van megszerkesztve :)
Ettől függetlenül fenntartom, hogy a Madridé a könnyebb ág, ő nekik sosem volt ellenfél az Atlético/Espanyol, teljesen biztos Madrid győzelemre számíthatunk. Az elődöntőben LEHET az első komoly ellenfelük.
Nekünk már rögtön az első fordulóban egy mini-kupadöntőt kell játszani.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.11.18. 16:48:47

Mikaos írta:Spanyol kupa
A Real borzasztó könnyű ágra került, és nincs már az Alcorcón sem... :) Mourinho-t ismerve a kupában is a legjobb 11 (az állandó 11) fog játszani kezdőként, esetleg motiválási probléma okozhat gondot.
Na igen, te is beleszaladtál abba, amibe én. :D Nézd meg mégegyszer azt a táblázatot. :wink: Mi vagyunk a borzasztó könnyű ágon. :)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.11.18. 16:42:38

Bíró téma:Iturralde szerintem az egyik legjobb játékvezető, HA jó napot fog ki. A szimulálásokat is észreveszi, abszolút korrekt.
HA nincs jó napja...akkor egészen elképesztő dolgokra képes, de általában akkor is azt érzem nála, hogy mindig próbálja kiegyenlíteni a dolgokat. Szóval nem mondanám, hogy rossz bíró, csak néha kiszámíthatatlanná válik. Gondolom, madridi oldalon azért nem szeretik, mert észreveszi a szimulálásokat :) - sajnos ez kevés bíróra jellemző.

Spanyol kupa
A Real borzasztó könnyű ágra került, és nincs már az Alcorcón sem... :) Mourinho-t ismerve a kupában is a legjobb 11 (az állandó 11) fog játszani kezdőként, esetleg motiválási probléma okozhat gondot.
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2010.11.18. 16:11:13

véleményem szerint mi könnyebb ágon vagyunk mint a madrid! a bilbao kemény lesz nagyon de ha ezen túl vagyunk sztem nagy eséllyel döntőt játszhat a csapat! 8)
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.11.18. 16:00:34

Tényleg érdekel,h mi a vélemény róla mert én nem nagyon ismerem a sporikat.Mejuto Gonzaleztől mondjuk kivagyok meg a Perez Burrultól szóval jó,h őket elkerültük.
az általánosan elfogadott vélemény az, hogy egy idióta. összevissza fujkál, lapokat oszt, piros helyett sárgát, sárga helyett pirosat, semmi helyett pirosat. én nem hinném hogy katalán érdekeltségü lenne, csak szimplán nyomi. ha rajta múlik, akkor biztos lesz botrány. amellett azt hiszem ö volt az, aki felmutatta a sárgát és lefagyott vagy 1 percre. ugy állt ott mint egy szobor. félelmetes pali. a lehető legrosszabb. a többit akiket emlitettélugy emlékszem számüzték az első osztálybol
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.11.18. 15:56:08

zsírosdeszka írta:
Kedves Emese! Egy Barca honlapon ilyenekkel előhozakodni, kicsit játszani a naívat elég nagy tudatlanságra vall. Talán mostmár képed van arról, miért is olyan mély az ellentét.... Szerintem ne erőltesd a témát.
Nem a naívat játszom. Tudom mi volt régen, sok évvel ezelőtt utánanéztem. Épp azt mondom, hogy ezt akkoriban a katalán érzelmű embereknek nehéz volt megemészteni. Nem bántani akartam, hanem épp ellenkezőleg, hogy mennyire nem fért ez bele a sportba. De ezt hiába magyarázom neked. Elgondolkozom, hogy kettőnk között ki is az Emese...

Ronaldo egyébként kimondottan jól játszott a spanyolok ellen. De nem csak ő, hanem az egész csapat. Messi gólja is kellett, pedig már elkönyveltem az x-et.


Most szerencsésebb vol a Real sorsolása:

1. Valencia - Villarreal
2. Barcelona - Athletic Club
3. Córdoba - Deportivo
4. Betis - Getafe
5. Almería - Mallorca
6. Sevilla - Málaga
7. Real Madrid - Levante
8. Atlético de Madrid - Espanyol.
A nyolcaddöntőben szerencsésebb volt a Madrid, viszont utána kemény menetelést kell bemutatniuk, ha döntőig akarnak menni. Amúgy a bíró témához hozzászólva, azt túlzásnak érzem, hogy Itturalde González-el előre megvan nyerve a Clásico, én úgy emlékszem rá, hogy egy nagyon korrekt bíró, ide is ítél, oda is, nem kedvezett nekünk szerintem osha, én egy jó sporit ismertem meg benne. Azért Perez Burull-ról remélem a túloldalon nem feledkeztek el, ha már ennyire ismerik Iturralde-t. :wink: :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2010.11.18. 16:01:57-kor.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.18. 15:46:04

Kedves Emese! Egy Barca honlapon ilyenekkel előhozakodni, kicsit játszani a naívat elég nagy tudatlanságra vall. Talán mostmár képed van arról, miért is olyan mély az ellentét.... Szerintem ne erőltesd a témát.
Nem a naívat játszom. Tudom mi volt régen, sok évvel ezelőtt utánanéztem. Épp azt mondom, hogy ezt akkoriban a katalán érzelmű embereknek nehéz volt megemészteni. Nem bántani akartam, hanem épp ellenkezőleg, hogy mennyire nem fért ez bele a sportba. De ezt hiába magyarázom neked. Elgondolkozom, hogy kettőnk között ki is az Emese...

Ronaldo egyébként kimondottan jól játszott a spanyolok ellen. De nem csak ő, hanem az egész csapat. Messi gólja is kellett, pedig már elkönyveltem az x-et.

Most szerencsésebb vol a Real sorsolása:

1. Valencia - Villarreal
2. Barcelona - Athletic Club
3. Córdoba - Deportivo
4. Betis - Getafe
5. Almería - Mallorca
6. Sevilla - Málaga
7. Real Madrid - Levante
8. Atlético de Madrid - Espanyol.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.18. 15:32:47

Bányász írta:Mejuto Gonzaleztől mondjuk kivagyok meg a Perez Burrultól szóval jó,h őket elkerültük.
Teixera Vitienes-ről se feledkezzünk meg
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.11.18. 14:39:48

szerk: zsuni! Iturralde González vezeti a meccset
Mit tudunk Itturade úrról?

Csak mert a másik oldalt olvasva azt veszem észre,h egy erősen Barca érzelmű játékvezetőről van szó(bár ez nem tudom,h lehet ilyen nyilvánvaló dolog) és már előre el van könyvelve,h nekünk szerencsénk van a palival.

Tényleg érdekel,h mi a vélemény róla mert én nem nagyon ismerem a sporikat.Mejuto Gonzaleztől mondjuk kivagyok meg a Perez Burrultól szóval jó,h őket elkerültük.

Ez az Itturade úr az aki rengeteg sok lapot kiosztott nem is olyan rég valamelyik Valencia meccsen?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.18. 13:50:52

LG írta:Sztem jogosan csinálunk ekkora ügyet belőle. Az európai klubfoci legnagyobb rangadója az El Clasico. Igy, pedig, h mind2 csapat nagyon meggyőző formában, és csak 1 pont a különbség, és mint tavaly is láthattuk, az El Clasico-k a bajnokság "döntői", így sztem jogosan várjuk már régóta, és égünk lázba. Tegyük hozzá, h mind2 csapatnak ez az első igazán nagy erőpróba, majd most tudjuk meg, h ki hol áll.
Úgy gondolom, h számunkra ez az év meccse, legalábbis a fontossága miatt. A játék, az lehet nem lesz méltó a megnevezéshez, ez nagyban a Madridtól függ, h mennyire akarnak majd játszani, vagy mennyire törekednek a játék rombolására.
Sokan számítanak kevés, max 1-2 gólra. Igen, mivel Mourinhot ismerve valószínűleg a védekező taktikát fog a Real alkalmazni, és így nem lesz valszeg sok gól. De én nagyon bízok benne, h vhogy mégiscsak egy remek színvonalú, sok gólos, izgalmas derbi lesz, remélhetőleg hazai győzelemmel. A klasszis támadók és középpályások ehhez adottak mind2 oldalon.
Ez is jogos amit te írtál!Én abból szemszögből közelítettem meg, hogy még a harmada sem ment le a bajnokságnak, így nem akkorra mérföldkő a mérkőzés!Persze Barca Real és rangadó, de idén azért szerintem a Villareal vagy épp az Atletico ellen, vagy Valencia már bizonyított a csapat, s ezek szerintem azok a meccsek ahol eldőlhet a Liga!Oké oda vissza a Real ellen nagy várakozás meg rivális csapat, de még hosszú nagyon a szezon!!!!Ezért is gondolom, hogy „békés” 1:1 lesz, mert nagyon egyik csapatnak sem fontos kockáztatni!4 pontos különbség már azért 2 meccs, s nem ledolgozhatatlan, de mégis csak 2 meccs fór!Nekik nem kell „focizni”, mert vezetik a tabellát, nekünk is jó sztem az iksz!Ne így legyen persze, hanem nyerjünk, de egy döntetlennel abszolút nem lennék csalódott!Én általában óvatosabban szoktam minden meccshez viszonyulni…..Legyen jó meccs, s sok gól, de ha „taktikus” szervezett futball lesz az se baj, mert abból is sokat lehet tanulni, s ugyanolyan élvezet van benne!1 biztos én nem égek akkora lázban, örömteli, hogy mások már tűkön ülnek a meccs miatt :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.18. 13:12:10

Bob_Marley írta:Huh már sokan lázban égnek, pedig hol van még a meccs…..LOL!Annyira szerintem nem kell nagy feneket keríteni a dolgoknak, mert még az elején járunk, majd a visszavágó lesz nagyon érdekes, a 30ik forduló tájékán!
Sztem jogosan csinálunk ekkora ügyet belőle. Az európai klubfoci legnagyobb rangadója az El Clasico. Igy, pedig, h mind2 csapat nagyon meggyőző formában, és csak 1 pont a különbség, és mint tavaly is láthattuk, az El Clasico-k a bajnokság "döntői", így sztem jogosan várjuk már régóta, és égünk lázba. Tegyük hozzá, h mind2 csapatnak ez az első igazán nagy erőpróba, majd most tudjuk meg, h ki hol áll.
Úgy gondolom, h számunkra ez az év meccse, legalábbis a fontossága miatt. A játék, az lehet nem lesz méltó a megnevezéshez, ez nagyban a Madridtól függ, h mennyire akarnak majd játszani, vagy mennyire törekednek a játék rombolására.
Sokan számítanak kevés, max 1-2 gólra. Igen, mivel Mourinhot ismerve valószínűleg a védekező taktikát fog a Real alkalmazni, és így nem lesz valszeg sok gól. De én nagyon bízok benne, h vhogy mégiscsak egy remek színvonalú, sok gólos, izgalmas derbi lesz, remélhetőleg hazai győzelemmel. A klasszis támadók és középpályások ehhez adottak mind2 oldalon.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.18. 11:37:31

Bob_Marley írta:Huh már sokan lázban égnek, pedig hol van még a meccs…..LOL!Annyira szerintem nem kell nagy feneket keríteni a dolgoknak, mert még az elején járunk, majd a visszavágó lesz nagyon érdekes, a 30ik forduló tájékán!Addig +- pár pont ide oda szerintem nem lényeg!
De ha visszaemlékezések, lehet valaki már belinkelte, de itt nem tok youtube-ot nézni…grrr, szval akkor a hazai 5:0 a Real ellen!Mikor Romario valami fantasztikus csellel ültette be a védőt!Meg Koeman szabadja…ÁÁÁÁ az a legszívesebb Barca-Real meccsem!
A mostanira meg hatalmas taktikai csatát várok, mindkét csapattól kivárásra játszás lesz szerintem, persze mivel mi leszünk hazai pályán, ezért picit nagyobb esélyünk van!Én egy 1:0 vagy 1:1-et tippelek!De utóbbira látok nagyobb esélyt!Szerintem Mourinho, jól összefogja rakni a csapatát, „megfullasztva” a kp-kat illetve a megindulásokat, s szervezetten leszűkítik a területeket!Sok lesz a kisebb nagyobb fault annak érdekében is, hogy lassuljon a játék, szval egy gyötrelmes meccsre számítok, s egy döntetlenre!Az Inter is borzalmas szervezetten jól együttmozogva megoldotta, s most a Realban vannak jobb játékosok mint a tavalyi Interben!Sok múlhat 1-2 fontos párharcon!Di María-Abidal, Ronaldo-Alves, s pesrze Puyol Pique sokszor kisegít s figyelni kell, ne maradjanak 1-1ben a támadókkal, meg sebességből megoldhatják!
Én bízok Pepben, hogy „feltalálja” magát, s mi is egy ügyes szervezett 4-3-1-2vel felállva, esetleg 4-42vel szervezetten okosan uralva a kp-t begyötörjük őket!
Abban egyetértek, hogy a reál kerete erősebb, mint az Interé, de a védők nem. Itt Carvalhon, illetve a csapatvédekezésen (támadók vissza segítenek e eleget) fog sok múlni, mert szvsz védekezésben a Maicon-Lucio- Samuel- Zanetti 4-es jobb.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.11.18. 11:35:24

szerk: zsuni! Iturralde González vezeti a meccset
köszi. de azt a nyomoroncot nem küldték le a 2. ligába a többi haverjával együtt? ennek nem örülök.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.18. 11:18:36

Huh már sokan lázban égnek, pedig hol van még a meccs…..LOL!Annyira szerintem nem kell nagy feneket keríteni a dolgoknak, mert még az elején járunk, majd a visszavágó lesz nagyon érdekes, a 30ik forduló tájékán!Addig +- pár pont ide oda szerintem nem lényeg!
De ha visszaemlékezések, lehet valaki már belinkelte, de itt nem tok youtube-ot nézni…grrr, szval akkor a hazai 5:0 a Real ellen!Mikor Romario valami fantasztikus csellel ültette be a védőt!Meg Koeman szabadja…ÁÁÁÁ az a legszívesebb Barca-Real meccsem!
A mostanira meg hatalmas taktikai csatát várok, mindkét csapattól kivárásra játszás lesz szerintem, persze mivel mi leszünk hazai pályán, ezért picit nagyobb esélyünk van!Én egy 1:0 vagy 1:1-et tippelek!De utóbbira látok nagyobb esélyt!Szerintem Mourinho, jól összefogja rakni a csapatát, „megfullasztva” a kp-kat illetve a megindulásokat, s szervezetten leszűkítik a területeket!Sok lesz a kisebb nagyobb fault annak érdekében is, hogy lassuljon a játék, szval egy gyötrelmes meccsre számítok, s egy döntetlenre!Az Inter is borzalmas szervezetten jól együttmozogva megoldotta, s most a Realban vannak jobb játékosok mint a tavalyi Interben!Sok múlhat 1-2 fontos párharcon!Di María-Abidal, Ronaldo-Alves, s pesrze Puyol Pique sokszor kisegít s figyelni kell, ne maradjanak 1-1ben a támadókkal, meg sebességből megoldhatják!
Én bízok Pepben, hogy „feltalálja” magát, s mi is egy ügyes szervezett 4-3-1-2vel felállva, esetleg 4-42vel szervezetten okosan uralva a kp-t begyötörjük őket!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.18. 11:12:04

Mikaos írta: Ha már szóba került a piszkálódás, ezen nagyon jót nevettem:
http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... anyol.html
cr jól játszott a 2 hisztitől eltekintve. szép gólt lőtt. nani nem tudom,hogy hogy lehet ilyen ostoba(am szerintem már bent volt)

szerk: zsuni! Iturralde González vezeti a meccset
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2010.11.18. 11:19:49-kor.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.11.18. 11:08:18

ki fogja vezetni a classico-t, lehet már tudni?
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.11.18. 10:25:02

daffy írta:attól függetlenül,hogy egy barca honlapon van,még nem kell egyetérteni és meghunyászkodni. a jó ízlés határain belül szerintem nyugodtan piszkálódhat,mint a barcások,hisz erről szól a rivalizálás. az én szememben abszolút belefért,amit írt.
Annyiban azért "módosítanám" a hsz-edet, hogy a piszkálódás inkább a "hazai" környezetben megszokott. Persze, itt valszeg nem történt konkrét piszkálódás, de mégis egy nemtetsző helyzetet említett zsírosdeszka. És szerintem nem volt egyértelmű a szándéka, ahhoz kicsit jobban kifejthette volna a mondanivalót.

Ha már szóba került a piszkálódás, ezen nagyon jót nevettem:
http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... anyol.html
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.18. 10:23:00

daffy írta:attól függetlenül,hogy egy barca honlapon van,még nem kell egyetérteni és meghunyászkodni. a jó ízlés határain belül szerintem nyugodtan piszkálódhat,mint a barcások,hisz erről szól a rivalizálás. az én szememben abszolút belefért,amit írt.
Belefért, csak sok értelme nem volt. Ugyanis nagyon rég volt már, és itt sztem nincs köztünk olyan, aki átélte volna, így pl. nekem egyáltalán nem fáj, szóval ezzel nem lehet piszkálni. Ha piszkálódni akart, akkor fölhozhatta volna a 4-1-s győzelmeteket, meg a sorfalat, mert az szinte mind átéltük, és rossz emlék a Barcásoknak, nektek meg kellemes.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.18. 10:12:18

cyrax írta:
zsírosdeszka írta:Megvártam az összes olyan kommentárt, ami ellenem szólt. Remélem több nem lesz. Köszönöm az elmés hozzászólásokat.
Ismerem a hátteret, épp azért írtam, hogy ezt "azért akkoriban sem lehetett egyszerű megemészteni." Nem a bántás volt a célom, épp ellenkezőleg, de hát sajnos ezt nem mindenki fogta úgy fel...Nem dobálózni akartam.

Aláírás: Emese
Kedves Emese! Egy Barca honlapon ilyenekkel előhozakodni, kicsit játszani a naívat elég nagy tudatlanságra vall. Talán mostmár képed van arról, miért is olyan mély az ellentét.... Szerintem ne erőltesd a témát.
attól függetlenül,hogy egy barca honlapon van,még nem kell egyetérteni és meghunyászkodni. a jó ízlés határain belül szerintem nyugodtan piszkálódhat,mint a barcások,hisz erről szól a rivalizálás. az én szememben abszolút belefért,amit írt.
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.11.18. 10:04:32

zsírosdeszka írta:Megvártam az összes olyan kommentárt, ami ellenem szólt. Remélem több nem lesz. Köszönöm az elmés hozzászólásokat.
Ismerem a hátteret, épp azért írtam, hogy ezt "azért akkoriban sem lehetett egyszerű megemészteni." Nem a bántás volt a célom, épp ellenkezőleg, de hát sajnos ezt nem mindenki fogta úgy fel...Nem dobálózni akartam.

Aláírás: Emese
Kedves Emese! Egy Barca honlapon ilyenekkel előhozakodni, kicsit játszani a naívat elég nagy tudatlanságra vall. Talán mostmár képed van arról, miért is olyan mély az ellentét.... Szerintem ne erőltesd a témát.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.18. 10:01:30

Megvártam az összes olyan kommentárt, ami ellenem szólt. Remélem több nem lesz. Köszönöm az elmés hozzászólásokat.
Ismerem a hátteret, épp azért írtam, hogy ezt "azért akkoriban sem lehetett egyszerű megemészteni." Nem a bántás volt a célom, épp ellenkezőleg, de hát sajnos ezt nem mindenki fogta úgy fel...Nem dobálózni akartam.

Aláírás: Emese
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.11.18. 09:31:56

zsírosdeszka írta:Azért ezt akkoriban sem lehetett egyszerű megemészteni:
http://www.facebook.com/group.php?gid=2 ... 672&v=info
nézd, erről a szituról azért már nem olyan sok szemtanu beszél, viszont EZ a szitu azért még elég élénken élhet néhányatok/néhányunk lelkében.
hasonló érzéseket kívánok mostanra is mindannyiunknak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.17. 21:04:26

barcafan0911 írta:
Mental_Theo írta:Ez most a legutóbbi 3 év legjobb Madridja, nagyon kemény lesz, Mourinho kitalál ellenünk mindig valamit, szóval...
Kitalálhat akármit, úgyis mi fogjuk diktálni a tempót, ami annyit tesz hogy nem bírják majd átlépni a saját térfelüket. Amolyan Interes védekezést fognak bemutatni, életveszélyes kontrákkal.
Vhogy a nem bírják átlépni a saját térfelüket, meg az életveszélyes kontrák ellentmondanak egymásnak, de ne zavarjon ám. ](*,)
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2010.11.17. 19:28:33

zsírosdeszka írta:Azért ezt akkoriban sem lehetett egyszerű megemészteni:
http://www.facebook.com/group.php?gid=2 ... 672&v=info
Köszönjük Emese!
Válasz küldése