Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.30. 12:48:45

detabarca írta:Tény hogy ezek után helyre kell rakni a fejeket! Akik a meccs előtt nem tudtak (már nem 1x) tisztelettel nyilatkozni, azok egy ilyen fájó vereség után valószínűleg még annyira se tudnának. Érzik Madridban is óriási baj van a rendszerrel.
Nem egészséges ami ott van az biztos, ez már többször le lett írva.
Minden és mindenki nyomást fejt ki a mindenkori edzőre és a játékosokra.
Le merném fogadni, hogy Madridban csapaton belül nem egy klikk van kialakulva, és olyan szinten elkülönülve, hogy szinte nem is beszélnek egymáshoz. Ez meg is látszik a meccseiken.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.11.30. 12:48:16

montii írta:Szinte végig olvastam a madridista fórumait tegnap. Csináltam egy összeállítást a szurkolói kommentekből. Néhol elég vicces :D Vannak elismerő szavak is. Ilyen jogtalan messi fikázást nem raktam bele, meg hasonlókat.
Beszúrjam ide? Érdekel titeket? kissé hosszú.
Nekem is jöhet privátban :-)
Avatar
Zaen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.12.24. 13:38:27

2010.11.30. 12:43:16

montii írta:Szinte végig olvastam a madridista fórumait tegnap. Csináltam egy összeállítást a szurkolói kommentekből. Néhol elég vicces :D Vannak elismerő szavak is. Ilyen jogtalan messi fikázást nem raktam bele, meg hasonlókat.
Beszúrjam ide? Érdekel titeket? kissé hosszú.
Nekem is elküldhetnéd PÜ-ben! :wink:
Kép
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.30. 12:41:36

lui1698 írta:Nézem a madridistát, el akartam olvasni a nyilatkozatokat, de nem láttam semmit. Nézem az eurobarca-t látom, hogy nyilatkozatstop van. :shock:
WTF? Még bányába is leviszik őket, azt' tarkónlövik aki megszólal vagy mi az isten? Most ennek mi értelme? Nehogy valaki rosszat merjen mondani a nagy námbörvánról?
Tény hogy ezek után helyre kell rakni a fejeket! Akik a meccs előtt nem tudtak (már nem 1x) tisztelettel nyilatkozni, azok egy ilyen fájó vereség után valószínűleg még annyira se tudnának. Érzik Madridban is óriási baj van a rendszerrel.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.30. 12:41:08

montii írta:Szinte végig olvastam a madridista fórumait tegnap. Csináltam egy összeállítást a szurkolói kommentekből. Néhol elég vicces :D Vannak elismerő szavak is. Ilyen jogtalan messi fikázást nem raktam bele, meg hasonlókat.
Beszúrjam ide? Érdekel titeket? kissé hosszú.

Másik fórumról nem lehet idézni, de azért én elolvasnám, szóval pü-ben jöhet. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2010.11.30. 12:40:23

Leadtam a voksomat én is. :D

Szerintem nincs értelme mentegetni a Reált, hogy még nem álltak össze, és hasonlók. Az őszi formájuk jó volt, és joggal gondolhatták azt, hogy van keresni valójuk, de végül nem volt.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.11.30. 12:39:48

montii írta:Szinte végig olvastam a madridista fórumait tegnap. Csináltam egy összeállítást a szurkolói kommentekből. Néhol elég vicces :D Vannak elismerő szavak is. Ilyen jogtalan messi fikázást nem raktam bele, meg hasonlókat.
Beszúrjam ide? Érdekel titeket? kissé hosszú.
Szerintem a moderátorok nem díjaznák, de nekem elküldheted pü-ben, engem érdekel :)
Kép
montii
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.11.02. 00:58:41

2010.11.30. 12:37:41

Szinte végig olvastam a madridista fórumait tegnap. Csináltam egy összeállítást a szurkolói kommentekből. Néhol elég vicces :D Vannak elismerő szavak is. Ilyen jogtalan messi fikázást nem raktam bele, meg hasonlókat.
Beszúrjam ide? Érdekel titeket? kissé hosszú.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.30. 12:37:25

Mihu írta:De mindenesetre én még ilyen beletörődött arcot nem láttam tőle. Az is meglepett, hogy mikor Diarra ellent mondott neki, akkor nem csinált semmit, csak előrefordult és kész. Kicsit hasonlított Rijkaard-ra, mikor kikaptunk 4-1-re Madridban. Ő is végigülte ölbe tett kézzel a 90 percet.
én ezek következményeire leszek kíváncsi. megmondom őszintén,sajnálom mourinhoz,casillast és alonsot. mou nem tudom,hogy mit fog tenni,de ilyen lelketlen csapatot szerintem még nem vezetett. ha már focizni nem tudnak,legalább hajtsanak és ne rugdosódjanak. az angol ligában a west ham tök utolsó,mégis kétszer annyit teper,mint a real. itt lehet jönni azzal,hogy spanyolországban ez nem divat,de ez legalább ok lenne arra,hogy tiszteljem a csapatot,de így... :roll:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.30. 12:33:53

Nézem a madridistát, el akartam olvasni a nyilatkozatokat, de nem láttam semmit. Nézem az eurobarca-t látom, hogy nyilatkozatstop van. :shock:
WTF? Még bányába is leviszik őket, azt' tarkónlövik aki megszólal vagy mi az isten? Most ennek mi értelme? Nehogy valaki rosszat merjen mondani a nagy námbörvánról?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
GNZ
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.11.30. 12:19:40

2010.11.30. 12:28:55

Ez elég megalázó volt nézni egy magamfajta madridistának... azt nézni 94 percig, hogy arra sincs esély, hogy egy épkézláb támadást levezényeljen az agyonajnározott és istenített realmadrid... erről nemtudom miért, de először az idei ute fradi 6-0 jutott eszembe, vagyis az egyik újpesti nyilatkozata, ami valahogy így hangzott: a fradi azért nem tud nyerni, mert mindenféle jöttmentekből áll, míg az ute sajátnevelésű játékosai meghalnak egy ilyen meccsen a győzelemért, ami az később érkezettekre is átragad. Ezt lehetett látni tegnap is, a madrid lesokkolt az első gól után, amit aztán követtett a többi. Egyetlen szerencsémnek azt tartom, hogy a spanyol válogatott feltétlen híve vagyok legalább azóta, mióta a reálé is, (ez kb 17 évet jelent), úgyhogy a megalázó vereség ellenére is élveztem a meccset, de azért egy könnycseppet elmorzsoltam, mert erre nagyon nem készültem fel....
a vicc az, hogy céronaldo múlthéten beszólt, hogy azt megnézné ahogy a barca 8at rúg ellenük, hát majdnem bejött és kb semmit nem tett ellene
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.11.30. 12:24:52

Fecooo írta:Mourinho:"nem aláztak meg minket..."
válaszom: de igen...



most mit láttunk: ESÉLYÜK SE VOLT, EGY PERCIG SE! a játékosok agya eldurrant! már csak az hiányzott, h a "mieink" a labdajáratás közben elkezdjék a "gyere cíc-cíc" meg az "erre csörög a dió"-t rigmusokat, mert a látottak alapján ez is megtörténhetett volna...

igen kérem szépen, ez megalázás volt...
Nemtudom Ti hogy voltatok, vele, de nekem úgy a 70. perc környékén olyan erős de javu-m volt, hogy elmondani se lehet. Tisztára mintha a 2009-es római BL döntőt láttam volna. Ott is ugyan az történt, mint tegnap a 70. percben. A középpályán passzolgattunk, egyérintővel, a Real-osok meg futkostak a labda után, mint akik aggresszíven le akarnak támadni, de egyszerűen nem ment nekik, mert olyan gyorsan egyérintőztünk, hogy nem tudták lekövetni a labda mozgását. Az MU ellen is ugyan ez történt. Ahogy SAF is mondta, Xavi és Iniesta bármeddig képesek eldugni a labdát az ellenfél elől. És az látszott tegnap a srácokon, hogy ez a gyors egyérintős játék nem olyan volt hogy "jaj jön egy realos...jaj innen is, jaj onnan is, jaj mindenhonnan realos jön", hanem olyan játszik könnyedséggel reagáltak és passzoltak, hogy az valami egészen elképesztő. Nem állnék be cicának egy edzésen mert ha nekik csak sarokkal lehet beleérni a labdába, akkor se tudnék lefülelni egy passzt sem. És ez az egyik legfontosabb eleme a játékunknak. Hogy el tudjuk dugni a labdát, és képesek vagyunk gyorsabban passzolni, mint ahogy az ellenfél letámad. Kicsit olyan szitu ez hogy a bűnözők mindig egy lépéssel a rendőrök előtt járnak.


Sok Real drukker hívott fel és írt nekem gratuláló üzenetet. Volt bennük olyan aki a 6-2-t is a bíróra fogta (persze viccesen, de akkor se vallotta be hogy jobbak voltatok, inkább röhögve cukkoltuk egymást 10 percig) és volt olyan aki már régóta bevallja hogy a Barca külön szintet képvisel a Real-hoz képest. Ezekben a drukkerekben egy közös dolog volt, mégpedig az, hogy mindannyian el voltak keseredve a mutatott, pontosabban a nem mutatott játék miatt. Mindannyian azt mondták hogy megérdemeltek volna még vagy 3-at, és akkor se szólhattak volna egy szót sem. Így, hogy mindenki gratulál, és nem fogja semmire ezt a megalázó vereséget, így picit bele tudok gondolni hogy mi mehet végig a madridisták fejében. Olyasmire tudok gondolni, hogy elhitték az elmúlt meccsek alapján, hogy van keresnivalójuk, megjött a megváltó, José Mourinho, van egy jó csapatuk ami számolatlanul rúgdossa a gólokat, van arca a csapatnak. És akkor jön az El Clasico, amit mindenki annyira várt, mert végre most mindkét csapat jó formában van, és erre kapnak egy 5-öst, és nem is az 5-ös itt a baj, hanem az teljesítmény, amit előadtak, illetve a sportszerűtlen magatartás netovábbja.


Nagyon remélem, hogy tavaszra valamelyest összeáll ez a Real Madrid, és akkor is megverjük őket, mert akkor Mourinho-nak az sem szolgálhat kifogásként, hogy még nem állt össze a csapat. Akkor tényleg nem tudom mit fog mondani. De mindenesetre én még ilyen beletörődött arcot nem láttam tőle. Az is meglepett, hogy mikor Diarra ellent mondott neki, akkor nem csinált semmit, csak előrefordult és kész. Kicsit hasonlított Rijkaard-ra, mikor kikaptunk 4-1-re Madridban. Ő is végigülte ölbe tett kézzel a 90 percet.
Kép
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.30. 12:21:45

OvaMind írta:Szenzációs estén vagyunk túl, a tegnapi El Clasicót tartom a Pep-éra eddigi csúcspontjának......
Tökéletes összefoglaló. Minden szavaddal egyetértek és leginkább ilyen cikkeket olvasnék mindenhol, mert ezt érdemelné a RM. Tudom, hogy se itt, se máshol nem engedheti meg magának egy szerkesztő, hogy ilyen stílusban a írjon, ezért öröm olvasni ezeket a sorokat.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.11.30. 12:12:00

Ramos kiállításánál szólt a madrid cábron.... :D
Kép
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2010.11.30. 12:10:39

Erősen félve fenntartásokkal ültem le a mérkőzést megnézni, mert volt bennem egy minimális félelem! Ez a félelem Messi kapufájánál valahogy eltűnt belőlem! Ez a momentum volt az, amiből már tudtam, hogy mi egyértelműen domináltan meg akarjuk verni a Madridot! Köszönöm a Barca összes játékosának, hogy ezt az estét átélhettem! Életem legszebb estéje volt ez... Sokkal durvább, mint a 2-6... jó formán momentuma nem volt a Madridnak!!! Egyszerűen szemkápráztató játékkal "MEGALÁZVA A MADRIDOT" (Mounak üzenem) gyűjtöttük be a három pontot!
:wink:
Kép
Avatar
petejke
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2006.03.20. 23:39:13

2010.11.30. 12:04:50

Fecooo írta:Mourinho:"nem aláztak meg minket..."
válaszom: de igen...
(...)
most mit láttunk: ESÉLYÜK SE VOLT, EGY PERCIG SE! a játékosok agya eldurrant! már csak az hiányzott, h a "mieink" a labdajáratás közben elkezdjék a "gyere cíc-cíc" meg az "erre csörög a dió"-t rigmusokat, mert a látottak alapján ez is megtörténhetett volna...

igen kérem szépen, ez megalázás volt...
Mourinho: "Az ellenfelek lefekszenek a Barcelonának."
válaszom: Igazad van Mester, a Real Madrid is lefeküdt... :D
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.30. 11:56:46

Mourinho:"nem aláztak meg minket..."
válaszom: de igen...

az utóbbi évek legreménytelenebb fociját ő vezette el a kispadról... mi ez, ha nem megalázó?
J. Ramos: első meccs, kegyetlen mészáros foci, a Barcának kőkeményen meg kellett küzdenie a gólért/gólokért.
a 2. meccsen őszinte támadójátékkal még vezettek is...

Pellegrini: első meccsen 1 gól döntött és az első percekben veszélyesebbek voltak, mint "MI".
a 2. meccsen hasonló forgatókönyv, csak a kezdeti rohamokban nem volt akkora erő...

most mit láttunk: ESÉLYÜK SE VOLT, EGY PERCIG SE! a játékosok agya eldurrant! már csak az hiányzott, h a "mieink" a labdajáratás közben elkezdjék a "gyere cíc-cíc" meg az "erre csörög a dió"-t rigmusokat, mert a látottak alapján ez is megtörténhetett volna...

igen kérem szépen, ez megalázás volt...
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2010.11.30. 11:34:53

Szenzációs estén vagyunk túl, a tegnapi El Clasicót tartom a Pep-éra eddigi csúcspontjának. A 2-6-os meccsel ellentétben nem egy gyerekes hibákat vétő Madrid volt az ellenfél, hanem egy bombaformában érkező társaság. A Barca viszont úgy kezdte a meccset, mint aki ki akarja végezni az ellenfelét, és hihetetlenül színvonalas játékot mutattunk fel. Hamar körvonalazódott, hogy a madridi várakozásokkal ellentétben inkább Guardiola lepte meg a Realt, ugyanis Dani Alves szokásától eltérően végig hátul dolgozott, Messi a meccs elejét leszámítva egyfajta „trequartistaként” dolgozott (nagy húzás), Pedro pedig úgy oltotta ki és döngölte földbe Özilt és Marcelot, hogy azoknak egy értelmes megmozdulásuk nem volt (+ a hatalmas mezőnymunkája mellett többször gólhelyzetbe került, és be is talált). Busquets szintén tanárian oldotta meg a feladatát, Abidal pedig ismét stabil játékot nyújtott. Villáról kijelenthetjük, hogy végérvényesen beilleszkedett a csapatba, a Xavi, Iniesta párosra pedig már az Inter mestereként sem volt ellenszere Mourinhónak. A BL kieséses szakaszában Andrés hiányát jelentősen megéreztük a nerazzurrik ellen, de a mai meccsen a portugál pl. hiába állított 3 szűrőt a legendás duóra, a támadások intenzitása szemernyit sem csökkent. Cristiano szánalmas lökdösődését követően némileg feljavult a Madrid, és az első félidő második felében igyekeztek nyomást helyezni a Barcára. Apró esély volt a Real számára, hogy ha a második félidő elején felpörögnek, akkor meccsben tudják tartani magukat. Ez viszont nem az az este volt. A hisztiző és látványosan szenvedő Ronaldót Di Mariával együtt szinte letolta a pályáról a katalán védelem, Benzemához pedig egyáltlán nem jutottak el a labdák. Ez persze csak akkor volt jellemző, amikor egyáltalán a Madridnál volt a labda, és a második félidő első negyedórájábanugyanis megint nem ez volt a jellemző: a Barca iszonyatos iramban kezdte a második félidőt, és 3-4 helyzetéből kettőt be is rámolt a csapat David Villa révén, aki a baloldalon és középen is otthonosan mozgott, szétzilálva a szokásos „el clasicós” formáját hozó Ramost (egy nagy nulla volt) és Pepét. A Barcából 6-7 játékos is maximumon pörgött, ez pedig záloga volt egy kiütéses sikernek. Arról, hogy a Real különítménye emberileg milyen szintet képvisel, erre külön nem szeretnék kitérni, bár akinek olyan játékosok szimpatikusak, mint Ramos, Pepe, C. Ronaldo, Arbeloa, vagy a minden hájjal megkent Carvalho, annak gratulálok az értékrendjéhez.

Mourinho nyilatkozatával pedig nem értek egyet- ez alázás volt. Egy igazi lenullázás, ugyanis a Real nagy arccal, nagy felhajtással érkezett, és taktikailag (igen, Mourinho is hibás), sportszakmailag és emberileg is csődöt mondott a világ legjobbjai ellen. Győzelem!!!!!!!!!
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.30. 11:23:18

Lionel85 írta:Diarra visszautasította a pályára lépést?

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... ak-2054766

Van ám csapatszellem...
azért látszik Diarra arcán az őszinte felháborodás, eddig semmibe vette a tolmács , most meg még megalázná...
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.11.30. 11:05:52

Sziasztok! már tegnap kérdeztem és kaptam is rá választ, de bocsi azon annyira nem tudtam kiigazodni. az lenne hogy tud-e valaki olyan oldalt ahol részletes statisztikák vannak a meccsrol? főleg passzok, összesen, egyénekre lebontva, hibás, és pontos passzok. előre is köszi
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.11.30. 11:05:07

Én azon gondolkoztam,hogy tavaly mivel volt több az Inter ellenünk?Jó aláírom,hogy az egy elég összeszokott csapat volt,ehhez a madridhoz képest.Én mégis elmerengtem rajta,hogy ott talán nem is a játékosok tudása közötti különbség döntött mármint az akkori inter és mostani real játékosok,még akkor is,ha mondjuk Khedira meg Lass, Cambiasso cipőjét se köthetnék be,de én úgy gondolom,akkor nem volt olyan Inter játékos aki ne köpte volna ki a tüdejét,ne halt volna meg a pályán és ne lett volna elég fegyelmezett a feladathoz.Ellenben a tegnapi meccsen minden madridi sértődött kislányt játszott nulla hozzáállással tisztelet a kivételnek ami kevés volt.
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.11.30. 11:04:46

Lionel85 írta:Diarra visszautasította a pályára lépést?

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... ak-2054766

Van ám csapatszellem...
Hát nem tudom hányszor lépett pályára idén, de gyanús hogy konvergál a nullához. Ezek után az edző be akarja állítani az évtized égésénél én is pipa lennék. Ha eddig nem bízott meg benne akkor most ne kérjen tőle ilyen áldozatot. Egyébként még Gagot is be kellett volna küldeni és akkor 5 vkp van a pályán, talán több labdát szereznek.

Egyébként,ha belegondolok a legrégebben ott játszó Casillas a sírás határán volt, Ramos a második legrégebben ott játszó teljesen elborult, Mahamadou Diarra a harmadik legrégibb playa meg nem volt hajlandó beállni. Mondjuk az is sokat mondó hogy ő a harmadik a régi bútordarabok közül. Egy zsoldos csapat nem fog tudni úgy pörögni, mint akik ebben nőnek fel, jól mondta Busi.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.11.30. 11:03:35

Lionel85 írta:Diarra visszautasította a pályára lépést?

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... ak-2054766

Van ám csapatszellem...
Nem is fogja már sokáig koptatni a padot a Real-nál :lol: :lol: :lol:
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.30. 10:52:34

Diarra visszautasította a pályára lépést?

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... ak-2054766

Van ám csapatszellem...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2010.11.30. 10:40:49

barcafan0911 írta:Tegnap berúgtam mint az állat, így nem tudtam értékelni a csapat teljesítményét ésszerűen. Most hogy józan vagyok, továbbra sem találom a megfelelő szavakat. Sajnos sok idióta még így sem ismeri el a Barcát, és megint jönnek a szánalmas divatdrukker szóval!...
Ugyanez, tegnap meccs végén odajön egy arc, hogy "te mióta szurkolsz a Barcának? 2 éve mióta BL-t nyertek?" Voltam annyira részeg, hogy leálltam vele, végén megkérdeztem, hogy ha már így provokál, ő kinek szurkol? "hátőőizé, Arsenal" :lol: :lol: :lol:
Válasz küldése