Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.04. 23:13:38

sjd írta:
szieszta írta: - ha a játék végén tisztelettudóan viselkednének egymással (mint pl. a Raul - Puyol ölelkezés, beszélgetés, együtt lesétálás...az nagyon tetszett)
Kicsit úgy érzem ezek a játékosok már kikoptak a Realból, bár Casillas-szal vagy Xabi-val szerintem le fognak bratyizni a mieink
(de pl . egy Ronaldinho-R. Carlost nehezen tudok elképzelni mondjuk Messivel és Higuainnal kapcsolatban)
Valószínűleg. Meg szerintem Ramossal sem lenne gond, ezek a VB-n jól összehaverkodtak. De egy cr - alves beszélgetést meghallgatnék :)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.04. 23:09:31

szieszta írta: - ha a játék végén tisztelettudóan viselkednének egymással (mint pl. a Raul - Puyol ölelkezés, beszélgetés, együtt lesétálás...az nagyon tetszett)
Kicsit úgy érzem ezek a játékosok már kikoptak a Realból, bár Casillas-szal vagy Xabi-val szerintem le fognak bratyizni a mieink
(de pl . egy Ronaldinho-R. Carlost nehezen tudok elképzelni mondjuk Messivel és Higuainnal kapcsolatban)
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.04. 23:05:02

sjd írta:Na de ennyit az álmodozásról, viszont ha már így feldobtam a témát, nektek mi esne jól egy Madrid győzelemben leginkább?
Hát...lássuk csak...jó a kérdés nagyon.
- nekem egy sima győzelem alapból jól esne
- mégjobban esne, ha tiszta meccs lenne sérülések és felesleges bírói beavatkozások nélkül
- ha a nyerésünk után a korrektebb barcadrukkerek nem keresnének kifogást (ugye itt most arról van só, hogy nyerünk, nem megyek elébe semminek)
- ha a játék végén tisztelettudóan viselkednének egymással (mint pl. a Raul - Puyol ölelkezés, beszélgetés, együtt lesétálás...az nagyon tetszett)
- ha Murinhó nem intene be, nem szólna oda, tisztelettudó lenne ő is
- ha meccs végén nem lenne semmi kárörvendés semmi visszhang. Nyertünk, most mi voltunk a jobbak, ennyi (ja igen, ha mi lennénk a jobbak, akár taktikailag akár bárhogy)

Asszem így első levegőre ennyi, de lehet a fele túl demagóg :D
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.11.04. 23:04:53

Na de ennyit az álmodozásról, viszont ha már így feldobtam a témát, nektek mi esne jól egy Madrid győzelemben leginkább?
3pont, és a tudat hogy végre nyertek egy classicot
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.04. 22:51:02

szieszta írta: Azt is feltételezem, ha kikapunk a classicon (zsíros fogadsz rá? :D) lesz itt hatalmas örömmámor, de úgy látom, hogy már nem is a real miatt, hanem miatta és cr miatt.
Az is nagyon feldobná a dolgot, hogy 3 év óta most a legnagyobb a készülődés a Madrid győzelemre, így egy esetleges Barca-siker még édesebb lenne.
CR-rel szemben már kiéltem az ellenérzéseimet (Puyol elleni párharca a BL-döntőn, Keita köténye stb.), persze azért mindig jó látni ha szív :twisted:
Mourinho fancsali képét viszont a BL-elődöntő miatt mindenképp szeretném látni egy kiadós verés következményeképp (attól függetlenül h alapból nem utálom őt)
Pepével kapcsolatban meg csak annyi, hogy részemről akkor az örömmámor, ha nem lép pályára a Clasicon (Messiék testi épsége szempontjából hasznos lenne)
Na de ennyit az álmodozásról, viszont ha már így feldobtam a témát, nektek mi esne jól egy Madrid győzelemben leginkább?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.04. 22:04:05

LG írta: Azért hozzá teszem, h sokan voltak/vannak így Peppel is. Itt a fórumon sokan voltak a 6 kupás idény után, akik Pep minden mozzanatában a zsenialitást látták, vagy próbálták belemagyarázni. Azóta azért már feltűnt pár embernek, h talán nem is akkora zseni, de sokan vannak, akik még mindig, minden húzását úgy akarják bemagyarázni, h az mennyire jó.
Egyetértek. Nekem is voltak vitáim Pep-védőkkel.
Pep is egy külön kategória,őt sem szívlelem egyébként annyira,de ő legalább tiszteletben tartja az ellen játékosait,klubéletét,szurkolóit.
Ez meg nem mondható el a portugálról,mert ott rúg bele bárkibe,ahol csak tud.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.04. 22:01:25

ozsimiki írta:
Vannak olyan edző legendák,akik az ilyen kicsinyes cuccok -Josenál legyen egyenlő ez a pszichológiai hadviseléssel- NÉLKÜL tudnak eredményeket elérni,és közben még őket és a csapatukat se utálják meg.
Ez igaz, de ez még változhat könnyen. Mourinho még fiatal edző, és ha ilyen iramba nyeri a címeket, akkor lehet, h nem lesz olyan edző már, akit egy lapon lehet említeni vele, kicsinyes húzások ide v. oda.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.04. 21:57:21

csababarca írta:Én ezt is tudom.
És ezzel nem Mourinhot bántom.
Hanem inkább a szurkolókról írtam ezt a véleményt,hogy mourinho bármit csinál,az szép és jó. Kíváncsi vagyok meddig lesz ez így.
Azért hozzá teszem, h sokan voltak/vannak így Peppel is. Itt a fórumon sokan voltak a 6 kupás idény után, akik Pep minden mozzanatában a zsenialitást látták, vagy próbálták belemagyarázni. Azóta azért már feltűnt pár embernek, h talán nem is akkora zseni, de sokan vannak, akik még mindig, minden húzását úgy akarják bemagyarázni, h az mennyire jó.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.04. 21:05:44

A classicora meg fogadok, ha találunk olyat, ami mindkét fél számára megfelelő. Most jut eszembe, például lehetnék moderátor is a Eurobarcán... :lol:
Vicc volt...

Túl sok a dupla hsz, szerkeszt gombot használd, + nagyokat lehet álmodni, ezúttal felesleges :D

Sorry, úgy fogok tenni. Oda van írva, hogy vicc. De ha valaki fogadni akar akkor majd megírja. Ennyi. Ne ragozzuk túl.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.04. 21:02:39

Azt is feltételezem, ha kikapunk a classicon (zsíros fogadsz rá? Very Happy) lesz itt hatalmas örömmámor, de úgy látom, hogy már nem is a real miatt, hanem miatta és cr miatt. Talán ők vannak útálva itt legjobban (vagyis egyre jobban), nem is maga a real. Ez is érdekes. De lehet hogy rosszul látom.
Maradjunk már a zsírosdeszkánál inkább. Kicsit hosszú, de a zsírosról az jut eszembe, hogy dagadt vagyok, pedig ez nincs igazán így...:D
Pepét kihagytad, pedig sok Barcás utálja. Teljesen mind1, nyer-e a Madrid abból a szempontból, hogy így is, úgy is utálni fogják őket. Ha kikapunk még kárörvendés is lesz. De remélem nyerünk egy élvezetes 5:4-es meccsen!
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.11.04. 20:58:02

szieszta írta: Mindenesetre a mondandód 95%-ával teljesen egyetértek, csak az nem tiszta, ha sokadszorra mondod, hogy mit nem bírtok murinhoban, akkor miért kell minden nap vele foglalkozni itt valakiknek. Főleg ha nem is érint benneteket a mérkőzés.
Egyszerű, az ember azokkal foglalkozik sokat,akiket szeret,és akiket utál :) akik semlegesek azokkal nem.

Persze annak én sem látom értelmét,hogy meccsről meccsre leírjam ugyanezt,nem is teszem, most azért tettem mert úgy láttam,hogy megint erről szól a vita,és próbáltam összefoglalni a dolgokat. De azt hangsúlyoznám,hogy nem azért nem szimpatikus itt mert a Real edzője, hiszen már lassan 6éve ugyanez a véleményünk róla.
Természetesen így,h a nagy rivális edzője, még nagyobb öröm lenne ha nem csak őt,de a Realt is egyúttal megleckéztetnénk, ez elég egyértelmű. Persze ez fordítva is igaz, ha pl ti nyertek majd idény végén,akkor még jobban fog fájni.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.04. 20:56:01

szieszta írta: Azt is feltételezem, ha kikapunk a classicon (zsíros fogadsz rá? :D) lesz itt hatalmas örömmámor, de úgy látom, hogy már nem is a real miatt, hanem miatta és cr miatt. Talán ők vannak útálva itt legjobban (vagyis egyre jobban), nem is maga a real.


Hát én momentán vállalom,hogy jelenleg c és mourinho miatt örülnék a legjobban,ha megvernénk a realt. Látni a két egoista majmot,megfizethetetlen élmény :)
De amíg nem voltak a realnak,addig is örültem,ha elkalapáltunk titeket,csak ez most még jobban fog esni ( ha győzünk) 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.04. 20:50:35

ozsimiki, igen, egyetértek.

Azt nem tudom, hogy a történelemben hány olyan edző volt aki ennyi nemzetiségű csapattal ilyen eredményeket ért el, de tény, hogy ennél szebb módszerekkel is lehet kupákat nyerni.

Szines egyéniség, a szó nem feltétlen jó értelmében. Valószínűleg kétélű kés ez, a játékosai és ismerettsége és az adott csapatának szurkolói körében biztos, hogy pozitiv, mindenki más szemében, főleg az aktuális ellenfél és annak szurkolói tekintetében rettentő negatív.

Ezen nem sok minden fog változtatni, nyerhet vagy nyerhetünk bármit.
Feltételezem, hogy amíg nálunk lesz, napi szinten fogják szidni, hisz mindig mindenért meg van találva.
Amennyire mi elfogultak vagyunk, annyira itt is elfogultak csak más oldalról.
Azt is feltételezem, ha kikapunk a classicon (zsíros fogadsz rá? :D) lesz itt hatalmas örömmámor, de úgy látom, hogy már nem is a real miatt, hanem miatta és cr miatt. Talán ők vannak útálva itt legjobban (vagyis egyre jobban), nem is maga a real. Ez is érdekes. De lehet hogy rosszul látom.
Mindenesetre a mondandód 95%-ával teljesen egyetértek, csak az nem tiszta, ha sokadszorra mondod, hogy mit nem bírtok murinhoban, akkor miért kell minden nap vele foglalkozni itt valakiknek. Főleg ha nem is érint benneteket a mérkőzés.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.11.04. 20:47:16

Nem is a magánéletéről vitatkozunk, ott tudtommal sincs vele baj,de ha lenne,az sem érdekelne. Csak is a focival kapcsolatos dolgairól írtam, ott pedig valóban színes egyéniség, sokszor alattomos húzásokkal (már nem a pályán) Vkiknek pedig ez nem tetszik,h miért alkalmaz ilyesmiket, és tényleg naivság mindig arra fogni,h leveszi a terhet így meg úgy. Ő ezt élvezi, talán nem fura,ha ez x %nak nem szimpi.

Teszem hozzá,hogy Chelsea edzőként is ugyanez volt az itteniek véleménye (már akik véleményezték úgy ahogy mostanában), Inter edzőként is,és nem csak azért,mert most a rivális edzője lett.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.04. 20:43:15

Szóval szntem volt/van/lesz rá példa bőven,h ilyen húzások nélkül is lehet valaki hosszú távon sikeres,és le tudja venni a játékosairól a terhet.

Szóval a módszereit fel foghatjátok úgy,h Ő nem akar bántani senkit,csak a csapatát védi, de az nem véletlen,hogy mégse így jön le. Illetve a saját hiányossága ha máshogy nem tudna sikereket elérni a csapataival.
Csak még egy utolsó dolog. Szerintem az ember a tulajdonságait nem tudja hosszútávon takargatni. Ő ilyen. Szerintem sok mindent direkt csinál, de az is lehet, hogy nem. Talán a felesége tudná megmondani, hogy milyen valójában. 50 év múlva a kutyát nem fogja érdekelni, hogy milyen volt, "csak" egy név lesz a futball történelemkönyvében. Az viszont biztos, hogy színes egyénisége a focinak, nélküle nem lenne ilyen érdekes az európai futball. Beszédtémát szolgáltat, lehet vitatkozni rajta. Ezért érdekes. Egy különc, de az eredményei őt igazolják. Egyébként a magánéletben úgy tudom, hogy mintaférj, példás apa. Nincsenek MAGÁNÉLETI afférjai. Én például sokkal jobban utálom azokat a focistákat, akik nős létükre kurvától kurváig járnak.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.11.04. 20:35:18

Az újaknak (szieszta,zsíros) 100000000jére is:

Vannak olyan edző legendák,akik az ilyen kicsinyes cuccok -Josenál legyen egyenlő ez a pszichológiai hadviseléssel- NÉLKÜL tudnak eredményeket elérni,és közben még őket és a csapatukat se utálják meg.

Nagy edző a portugál,elismerem, elismerjük, csupán azt kellene belátni,hogy rengeteg szemétséget is mond a sikerek érdekében,és úgy is viselkedik nem egyszer, ez nálam bőven elvesz az érdemeiből. Sokkal többre értékelem azokat az edzőket akik megmaradva az emberi normáknál érik el a sikereiket,és ösztönzik a csapatukat.

Szóval szntem volt/van/lesz rá példa bőven,h ilyen húzások nélkül is lehet valaki hosszú távon sikeres,és le tudja venni a játékosairól a terhet.

Szóval a módszereit fel foghatjátok úgy,h Ő nem akar bántani senkit,csak a csapatát védi, de az nem véletlen,hogy mégse így jön le. Illetve a saját hiányossága ha máshogy nem tudna sikereket elérni a csapataival.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.04. 20:34:00

Hanem inkább a szurkolókról írtam ezt a véleményt,hogy mourinho bármit csinál,az szép és jó. Kíváncsi vagyok meddig lesz ez így.
Amíg a dolgok pozitív irányba haladnak addig mindenképp. Ha nem nyerünk idén semmit (attól is függ, hogyan búcsúzunk), akkor is megbocsájtanak sokan majd neki, ha viszont jövőre kupa nélkül maradunk akkor lesz viszhang.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.04. 20:31:38

Persze hogy túlzás annak is szántam.

Egyébként meg nagyon szívesen a hsz szieszta örülök hogy értelmesnek találod ez nagyon megnyugtat.
na ramos meg ibra tőlem agyon rúghatják egymást.
na de lassan meccs van elköszöntem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2010.11.04. 20:34:26-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.04. 20:28:41

Én ezt is tudom.
És ezzel nem Mourinhot bántom.
Hanem inkább a szurkolókról írtam ezt a véleményt,hogy mourinho bármit csinál,az szép és jó. Kíváncsi vagyok meddig lesz ez így.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.04. 20:26:32

Mourinho a sajtótájékoztatón odamenne az ellenfél edzőjéhez szembeköpné aztán tökön rúgná mindezt persze kamerák előtt (mert kamerák nélkül szerintem már aludni sem tud) sok ember elcsöppenne az élvezettől, hogy mekkora edző te jó ég most hogy levette a terhet a játékosairól
Köszi a hozzászólást, sok értelme volt. Egyébként pont itt tetszett néhány ebernek, hogy Ibra belerugott ramosba többször is.

csababarca rendben, de akkor Te meg azt fogadd el, hogy nem mi ketten fogjuk eldönteni (valószínűleg), hogy hol van a határ a pszichológia és a látszat között.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.04. 20:26:15

Mourinho a sajtótájékoztatón odamenne az ellenfél edzőjéhez szembeköpné aztán tökön rúgná mindezt persze kamerák előtt (mert kamerák nélkül szerintem már aludni sem tud) sok ember elcsöppenne az élvezettől, hogy mekkora edző te jó ég most hogy levette a terhet a játékosairól.
Ezek erős túlzások. Mondok egy példát. HA MESSI valakinek eltörné a lábát, egy becsúszást követően, lenne olyan Barca szurkoló aki azt mondaná, hogy megérdemelte, meg hogy "elcsöppene az élvezettől", hogy milyen elegánsan csinálta stb. Ezek túlzások. Nincs valóságalapja. Elfogultság. Hadd ne soroljam...
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.04. 20:24:48

Capon írta:
Mourinho a sajtótájékoztatón odamenne az ellenfél edzőjéhez szembeköpné aztán tökön rúgná mindezt persze kamerák előtt (mert kamerák nélkül szerintem már aludni sem tud) sok ember elcsöppenne az élvezettől, hogy mekkora edző te jó ég most hogy levette a terhet a játékosairól.

Nah,te megértetted a mondandómat. Csak én nem tudtam ilyen példával szemléltetni :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.04. 20:22:46

csababarca írta:
szieszta írta:
Van olyan, hogy pszichológia és van olyan, hogy pszichológiai hadviselés. Nézz utána.

NEkem ezt ne mond,nem kell utána néznem.
De azért mindent ennek tulajdonítani...ez az ami zavar engem.
Mourinho a sajtótájékoztatón odamenne az ellenfél edzőjéhez szembeköpné aztán tökön rúgná mindezt persze kamerák előtt (mert kamerák nélkül szerintem már aludni sem tud) sok ember elcsöppenne az élvezettől, hogy mekkora edző te jó ég most hogy levette a terhet a játékosairól.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.04. 20:18:54

szieszta írta:
Van olyan, hogy pszichológia és van olyan, hogy pszichológiai hadviselés. Nézz utána.

NEkem ezt ne mond,nem kell utána néznem.
De azért mindent ennek tulajdonítani...ez az ami zavar engem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.04. 20:14:08

Ezt mondtad először:
Szerintem annyira nem érdekel senkit, hogy milyen a kapcsolata a játékosaival. Egy igazi f.sz paraszt
Aztán meg:
szerk.: ja és szieszta. engem nem tudom miért kéne hogy érdekeljen hogy ő hogy hat a játékosaira meg miket mond neki stb. nagyon magasról tojok rá.
Érzed a különbséget?

Nah ezt nem szeretem a legjobban a szurkolókban. Most ez egy elfogadott dogma lett az,hogy bármit mond,legyen az tök érdektelen dolog,mondjuk hogy fúj a szél,akkor egyből jön a zsenizés,meg hogy ezzel is a játékosokról veszi le a terhet.
A lótúrót. Ezt beállítani ennek gyerekes,és terelés.
Van olyan, hogy pszichológia és van olyan, hogy pszichológiai hadviselés. Nézz utána.

Csak a tisztázás végett, senkit nem akarok itt meggyőzni, hogy milyen ember, nem ismerem, és az sem számít semmit (főleg itt) hogy egy madridista milyennek gondolja vagy látja.
Tehát kár a vitáért, lehet tőlem fikázni, teljesen felesleges úgymond védeni, mert -sértegetés nélkül mondom - nem ez az a hely, ahol az emberek többsége objektív (a reállal kapcsolatos dolgokban)
Válasz küldése