Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.25. 16:52:25

Ha képesek kifizetni egy jövőre lejaró szerződésű jatekosért 180 millát, vigyék csak. Erősen tulárazott a gyerek mind tudását, mind pedig az érte kért összeget tekintve. Terület nélkül nem tud mihez kezdeni, a kontra az ő világa, meg ha lehet futni, de ennyi. Persze a mai vakok között - ami a felhozatal illeti- kiemelkedik, de ez inkább a többi kritikája.
Finoman szólva nem egy Messi, felallt védelem ellen szintekkel kevesebb, mint amikor területe van.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.25. 16:51:33

Chino írta:
2021.08.25. 15:29:32


Én igazából örülnék, ha megvennék idén Mbappét. Hogy most vagy jövőre olyan sokat nem szoroz, de, ha most elvernek ennyit kevésbé tudnák erősíteni a csapatot, hosszabb távon nekünk talán jobb lenne. Ha a norvégot még berántják a francia mellé a következő nyáron, na az kicsit elszomorítana.
Csak azt mondom, hogy nem a pénz volt a fő probléma Ramos megtartásánál, persze szerepet játszott.

Egyértelmű hogy inkább pénzért vigyék MBappét most, mint ingyen jövőre, egyetértek teljesen.
Viszont megnézném mit alkotna a Neymar-Messi-MBappé trió, legalább egy évig:D de ez személyes vágy.
Barca_10 írta:
2021.08.25. 16:41:43
egyedül én nem vagyok elájulva Mbappetól? :D ha van területe valóban jó a srác, de nagy meccseken szeret bújócskázni, kicsit nagy az arc is mellé, és 4 éve semmit nem fejlődött. Nagyon nem CR-szint-Perezék nyílván őt akarják vele pótolni a pályán és azon kívül is. Benzemával jók lehetnek viszont egyedül szerintem nagy lesz rá a Realos mellény. Haaland komolyabb szintet képvisel, őt remélem nem rántják be, nagy kár hogy olyan szegények vagyunk mint a templom egerének az örökségből kitagadott fia mert Laporta nagy spanban van Raiolával, csak nem fogja idehozni Laporta két szép szeméért.
Hát tény hogy megrekedt, de egy környezetváltás segíthet kirántani ebből.
Mai fociban így is top szint a gyerek, ma ennyi is elég:D

Haalandra rá kell menni, 100 alatt elhozható, szerződése miatt. De ahhoz tényleg takarítani kell elől, nem csak a fizuk miatt.
Abban reménykedhetünk, hogy Haaland-MBappé nem akar egymás mellett játszani, sovány remény, de hátha.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.08.25. 16:41:43

egyedül én nem vagyok elájulva Mbappetól? :D ha van területe valóban jó a srác, de nagy meccseken szeret bújócskázni, kicsit nagy az arc is mellé, és 4 éve semmit nem fejlődött. Nagyon nem CR-szint-Perezék nyílván őt akarják vele pótolni a pályán és azon kívül is. Benzemával jók lehetnek viszont egyedül szerintem nagy lesz rá a Realos mellény. Haaland komolyabb szintet képvisel, őt remélem nem rántják be, nagy kár hogy olyan szegények vagyunk mint a templom egerének az örökségből kitagadott fia mert Laporta nagy spanban van Raiolával, csak nem fogja idehozni Laporta két szép szeméért.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.25. 15:29:32

csababarca írta:
2021.08.25. 14:21:07
Chino írta:
2021.08.25. 13:40:03

Ott a szerződés hossza volt a vitatéma, a real 1 fix évet ajánlott, meg egy opcionálisat, Ramos 2 fix évet akart. Nem a fizun múlt, lásd Alabanak odatolták Ramos fizetését.

Idén eddig 0 eurót költöttek, és bejött 78 milla.
Tavaly szintén 0 euró, és bejött 100 milla.
Ebből már meg is van MBappé átigazolási díja.
De előtte is amit írtál, elköltöttek 350et de eladtak 135ért, előtte meg 160 kiadás 130 eladásból visszajött.
Szóval nem állnak rosszul annyira.

Fizuknál meg nem hiszem hogy a liga ffp őket érinti, azt se tudták mi az (ahogy mi sem), amíg ez Messinél ki nem bukott:D
Én nem Ramos távozásáról beszéltem. Ott is terítéken volt a fizetéscsökkentés sokaknál, Ramos pedig lázította az öltözőt. De Varane távozásában is a béremelés elutasítása döntött, amiben mondjuk teljesen igaza volt. Ő keresett valami 4-5 milliót, Alaba pedig egyből kapott tizenkettőt.(13?)

Nem arról van szó, hogy annyi pénzt elvertek, hogy ne lenne Mbappéra, de voltak komoly kiadások és ott is ütött a Covid plusz a stadionprojekt rengeteg pénzt elnyelt. A lényeg, hogy nincs kolbászból a kerítés, ennek ellenére egy lejáró szerződésű játékosért készülnek újra egy vagyont kiadni. Legutóbb 120+ ment Hazardra, most pedig 160-at ajánl Mbappéért, ami szerintem nem az utolsó lesz. Van egy olyan megérzésem, hogy tol még Perez egy 180 milliósat.
Ez már csak annak fényében is ostobaság, hogy jövőre ingyen szinte 100 %, hogy hozzájuk kerülne, Így még akár Haalandot is behúzhatnák Ez már nem igazán sportszakmai szempont, hanem farokméregetés vagy perez megalomániája.

Én igazából örülnék, ha megvennék idén Mbappét. Hogy most vagy jövőre olyan sokat nem szoroz, de, ha most elvernek ennyit kevésbé tudnák erősíteni a csapatot, hosszabb távon nekünk talán jobb lenne. Ha a norvégot még berántják a francia mellé a következő nyáron, na az kicsit elszomorítana.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.25. 14:21:07

Chino írta:
2021.08.25. 13:40:03

Én úgy tudom a jelenlegi fizetése fölé kellene menni. Ramos is azt sérelmezte leginkább, hogy azért akarták az ő bérüket megvágni, hogy a franciáét állni tudják.
Azért nem mondanám, hogy nem költekeztek túl. Idén és tavaly tényleg nem eresztették el a hajukat, de 19/20-ban elköltöttek több mint 350 milliót, azelőtt 160 milliót és túl sok eladásuk sem volt.
Ott a szerződés hossza volt a vitatéma, a real 1 fix évet ajánlott, meg egy opcionálisat, Ramos 2 fix évet akart. Nem a fizun múlt, lásd Alabanak odatolták Ramos fizetését.

Idén eddig 0 eurót költöttek, és bejött 78 milla.
Tavaly szintén 0 euró, és bejött 100 milla.
Ebből már meg is van MBappé átigazolási díja.
De előtte is amit írtál, elköltöttek 350et de eladtak 135ért, előtte meg 160 kiadás 130 eladásból visszajött.
Szóval nem állnak rosszul annyira.

Fizuknál meg nem hiszem hogy a liga ffp őket érinti, azt se tudták mi az (ahogy mi sem), amíg ez Messinél ki nem bukott:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.08.25. 14:02:27

majd a madridisták közlik a tényeket, de nem a megalomán stadion projektjük miatt vannak pénzügyileg, hogy is mondjam, kevésbé stabil lábakon?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.25. 13:40:03

csababarca írta:
2021.08.25. 10:16:35
zsoltfree írta:
2021.08.25. 09:56:04
Ők hogy állhatnak ennyivel jobban, hogy ajánlanak egy jatekosért ennyi pénzt, nem beszélve a fizujaról?

Egyébként egy Mbappé kajak meg ér 1 évre 160 milliót? Ez a psg-nek elég bomba üzlet.

Mondjuk ha utána megvesz majd a psg a realból valami noname játékost 100 millióért, akkor úgy már értem 😂
nincsen milliárdos adósságuk, meg nem is költekeztek túlontúl az elmúlt években.

ennyiért eladnám a PSG helyében, egy év van vissza a szerződéséből, úgy néz ki nem fog hosszabbítani, plusz a bevételi oldal rögtön rendeződne a klubnál. (nem mintha rajtuk ezt számon kérné bárki)

én nem örülnék ha a realba menne, több okból sem.
akkor ide már sose jön, bár ez zavarna legkevésbé.
Messi elvesztene egy játszótársat, bl-ben is megérződne azért a hiánya a franciának.
a real erősödne vele, elől Benzemával elég jó a kémia.

ez utóbbi zavarna a leginkább, mert a real erősödésével mi rosszul járnánk, rövidtávon biztosan.
de előbb utóbb ott fog kikötni, most vagy jövőre legkésőbb.
Én úgy tudom a jelenlegi fizetése fölé kellene menni. Ramos is azt sérelmezte leginkább, hogy azért akarták az ő bérüket megvágni, hogy a franciáét állni tudják.
Azért nem mondanám, hogy nem költekeztek túl. Idén és tavaly tényleg nem eresztették el a hajukat, de 19/20-ban elköltöttek több mint 350 milliót, azelőtt 160 milliót és túl sok eladásuk sem volt.

Szerintem egyik félnek sem lenne jó ha idén eligazolna. A PSG meg akarja tartani, feltett szándékuk, hogy rávegyék a hosszabbításra, a Real meg simán kibírná ezt az egy évet, 160 millió akkor is hatalmas pénz, és van egy 50-60 milliós aláírási összeg is. Mbappénak pedig most tényleg nagy sansza lenne egy Bl-t behúzni, iszonyatosan megerősödtek. Messi, Ramos, Wijnaldum, Hakimi, Donnarumma, Camavinga. A Realnál egy jó ideig még várhatna erre. Ugyanakkor, ha mégis hosszabbítana vagy máshonnan egy jobb ajánlatot kapna az Pereznek egy olyan pofon lenne amit az egója nem bírna ki ezért lehet, hogy biztosra fog menni.
De az is benne van a pakliban hogy nem azt fogja mutatni, mint 2-3 évvel ezelőtt és ugyanúgy megreked, mint a PSG-ben vagy egyáltalán nem válik be. Náluk is volt ilyenre bőven példa, nem csak nálunk.

Most hatalmas érvágás a Ramos-Varane páros elvesztése. Talán nekik van a legnagyobb érdemük az elmúlt évi sikerekben. Modric napokon belül 36 éves, nem tudom lesz-e még benne akár csak 1 szezon, Kroos ugyan még csak a 32-höz közelít, de ő sem lesz már jobb erőben. Decemberben Benzema már 34 lesz, szóval Mbappé inkább utód lesz.
Ezeket az embereket pedig Militaoval, Alabaval, Valverdevel pótolni, CR-ük már nincs... Hát nem tudom, én nem érzem, hogy a generációváltással ők hatalmas léptékben a javulás útjára lépnének. Mbappé persze lesz egy boost, viszont ezzel párhuzamosan elvesztik Benzemát. Nem hiszem, hogy 1 szezonnál többet játszanának egymás mellett.

Szóval vannak érvek ide is oda is. Ha a keret engedni sztem Perez a cash-t választja és biztosra megy.
Forca Barca!!!!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.08.25. 12:46:57

Én örülnék, ha Mbappé a Real-ba szerződne. Persze, elképesztően nagy erősítés, de nem szeretem, mikor a legnagyobb rivális olyan szürke, mint most. Legyen ott sztár, legyen érdekesebb. Aztán hozzánk emiatt úgyis valahogy Haaland-ot fogják hozni (amúgy egy csoda folytán össze is jöhetne jövőre, ha nem Raiola lenne az ügynöke).
més que un club
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.25. 12:00:58

zsoltfree írta:
2021.08.25. 11:30:18


Jó de akkor is, egy csillagászati fizu, plusz egy ilyen mértékű transzfer díj a mai spanyol jogszabályoknak megfelel?

Ha ez tényleg így van, akkor annyira, de annyira megnézném, hogy erre egy PSG miért mond nemet? 160 milla 1 évre? Ne már.
bruttó 35 milliós fizu az nem csillagászati annyira, bár nem tudom náluk hogy állnak a fizuk, ki a plafon.
de múltkor láttam, hogy nekik nincsenek fizetési problémáik, befér MBappé nekik ennyiért.
maga az átigazolási díj meg FFP jogkör, liga azt nem szabályozza tudtommal.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.25. 11:30:18

csababarca írta:
2021.08.25. 10:16:35
zsoltfree írta:
2021.08.25. 09:56:04
Ők hogy állhatnak ennyivel jobban, hogy ajánlanak egy jatekosért ennyi pénzt, nem beszélve a fizujaról?

Egyébként egy Mbappé kajak meg ér 1 évre 160 milliót? Ez a psg-nek elég bomba üzlet.

Mondjuk ha utána megvesz majd a psg a realból valami noname játékost 100 millióért, akkor úgy már értem 😂
nincsen milliárdos adósságuk, meg nem is költekeztek túlontúl az elmúlt években.

ennyiért eladnám a PSG helyében, egy év van vissza a szerződéséből, úgy néz ki nem fog hosszabbítani, plusz a bevételi oldal rögtön rendeződne a klubnál. (nem mintha rajtuk ezt számon kérné bárki)

én nem örülnék ha a realba menne, több okból sem.
akkor ide már sose jön, bár ez zavarna legkevésbé.
Messi elvesztene egy játszótársat, bl-ben is megérződne azért a hiánya a franciának.
a real erősödne vele, elől Benzemával elég jó a kémia.

ez utóbbi zavarna a leginkább, mert a real erősödésével mi rosszul járnánk, rövidtávon biztosan.
de előbb utóbb ott fog kikötni, most vagy jövőre legkésőbb.
Jó de akkor is, egy csillagászati fizu, plusz egy ilyen mértékű transzfer díj a mai spanyol jogszabályoknak megfelel?

Ha ez tényleg így van, akkor annyira, de annyira megnézném, hogy erre egy PSG miért mond nemet? 160 milla 1 évre? Ne már.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.25. 10:16:35

zsoltfree írta:
2021.08.25. 09:56:04
Ők hogy állhatnak ennyivel jobban, hogy ajánlanak egy jatekosért ennyi pénzt, nem beszélve a fizujaról?

Egyébként egy Mbappé kajak meg ér 1 évre 160 milliót? Ez a psg-nek elég bomba üzlet.

Mondjuk ha utána megvesz majd a psg a realból valami noname játékost 100 millióért, akkor úgy már értem 😂
nincsen milliárdos adósságuk, meg nem is költekeztek túlontúl az elmúlt években.

ennyiért eladnám a PSG helyében, egy év van vissza a szerződéséből, úgy néz ki nem fog hosszabbítani, plusz a bevételi oldal rögtön rendeződne a klubnál. (nem mintha rajtuk ezt számon kérné bárki)

én nem örülnék ha a realba menne, több okból sem.
akkor ide már sose jön, bár ez zavarna legkevésbé.
Messi elvesztene egy játszótársat, bl-ben is megérződne azért a hiánya a franciának.
a real erősödne vele, elől Benzemával elég jó a kémia.

ez utóbbi zavarna a leginkább, mert a real erősödésével mi rosszul járnánk, rövidtávon biztosan.
de előbb utóbb ott fog kikötni, most vagy jövőre legkésőbb.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2021.08.25. 10:02:05

stickman írta:
2021.08.25. 08:27:14
soadroli írta:
2021.08.24. 23:30:23
úgy néz ki még a nyáron behúzzák Mbappét. remélem besül :mrgreen:
Így van, Fabrizio Romano szerint érkezett Mbappéért egy 160 millás ajánlat. Hülye lenne kelafi nem eladni és jövőre ingyen elengedni.
És igen, reméljük besül ha megvalósul a transzfer :twisted:
A végén csak összejön a Messi, Neymar, Ronaldo 3as a psg-ben.
Pedig a Sport szerint már el is utasították a 160 milliót... https://www.sport.es/es/noticias/real-m ... s-12014307
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.25. 09:56:04

Ők hogy állhatnak ennyivel jobban, hogy ajánlanak egy jatekosért ennyi pénzt, nem beszélve a fizujaról?

Egyébként egy Mbappé kajak meg ér 1 évre 160 milliót? Ez a psg-nek elég bomba üzlet.

Mondjuk ha utána megvesz majd a psg a realból valami noname játékost 100 millióért, akkor úgy már értem 😂
stickman
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.05.25. 13:15:16

2021.08.25. 08:27:14

soadroli írta:
2021.08.24. 23:30:23
úgy néz ki még a nyáron behúzzák Mbappét. remélem besül :mrgreen:
Így van, Fabrizio Romano szerint érkezett Mbappéért egy 160 millás ajánlat. Hülye lenne kelafi nem eladni és jövőre ingyen elengedni.
És igen, reméljük besül ha megvalósul a transzfer :twisted:
A végén csak összejön a Messi, Neymar, Ronaldo 3as a psg-ben.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.08.24. 23:30:23

úgy néz ki még a nyáron behúzzák Mbappét. remélem besül :mrgreen:
Kép
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.08.23. 00:29:04

Barcaforever írta:
2021.08.22. 23:41:44
Nekem eddig szimpatikus a real védelme, érik a 4. Levante gól.
sajnos, kapufa lett belole :(
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.08.22. 23:41:44

Nekem eddig szimpatikus a real védelme, érik a 4. Levante gól.
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.14. 10:01:07

csabimo írta:
2021.08.12. 21:19:02
Ha már itt Mbappeztok, akkor ide irom csak nem off..
Hozzánk amugy teljesen esélytelen jövőre ingyen? Lenne 1 év rászékülni, talán rendbe lehetne tenni a béreket addig, pár léhütőt elzavarni végre, és lehetne rá esély én úgy gondolom. Spanjai is is vannak itt Grizi Dembele.
...
Az Isten mentsen meg a Griezmann Dembele Bappe harmastol a Barcaban, ennél szerethetetlenebb triot nehéz elkepzelni is. Ha Griz meg Dembele elhúzna végre, akkor úgy talán el tudnám képzelni, de nekünk center kell majd hosszútávon és sztem találunk jobban ideillőt. Amúgy is elment a gusztusom most teljesen ezektől a csillagászati fizus jatekosoktól.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.08.13. 23:25:28

NovaProspekt írta:
2021.08.12. 21:50:46




ha el tudja hozni bármelyik La Ligás klub vhogy, el kell hozni. nem Messi - CR, de ő már egy új futball érában is nevelkedett mondjuk, amely érában más kvalitások kerülnek előtérbe, és ebben az új érában ő emelkedik ki a kortársai közül úgy, ahogy azt tette anno Messi és CR a saját érájukban. csak nem látom már, minek váltana ide, ma már inkább fordított irányban megy az áramlás, és jelenleg nem úgy tűnik, h ez változni fog.
Szerintem abszolut nem log ki annyira Mbappe most,mint cr vagy messi barmelyik eveben is..
Mbappe mar most is keso lenne a realnak,nem am jovore..
Gyakorlatilag egy kezdot kell lassan venni. :D :D
De most orom van, el lehetett valakit adni,jon a love. :mrgreen:
Igaz,ezaltal a keret meg gyengebb lett. :lol:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2021.08.12. 21:53:30

Szerintem csak akkor dobbant jövőre Párizsból ha megnyerik a BL-t-mert azt nyilván akar nyerni azért-és esélye most ott jóval nagyobb mint akár itt, akár Madrdiban és ez valószínű még így is marad jópár évig.

Viszont ha mégis nyernek akkor megy és a helyére CR fog érkezni ebben biztos vagyok.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.08.12. 21:50:46

davi10 írta:
2021.08.12. 21:40:48
Szerintem messze nem olyan egyértelmű már ez a Mbappe -> Real deal. Hiába madridista elvileg a srác, láttunk már olyat, hogy valaki a másik csapatot választja végül.

A keretük szerintem semmivel nem jobb, mint a mienk, csak a CKM és Benzema lehet onnan vonzó, de egyik se mai csirke már. És ugye Zidane sincs már ott, aki nagy vonzóerő lett volna.

Én se bírom a tagot, de azzal, ha ingyen elhoznánk jövőre, akkor talán valamennyit "törlesztenénk" a PSG-nek.
Nem kutyaütő, de nincs és szerintem nem is lesz soha Messi - CR, de talán még prime Neymar szinten se.
ha el tudja hozni bármelyik La Ligás klub vhogy, el kell hozni. nem Messi - CR, de ő már egy új futball érában is nevelkedett mondjuk, amely érában más kvalitások kerülnek előtérbe, és ebben az új érában ő emelkedik ki a kortársai közül úgy, ahogy azt tette anno Messi és CR a saját érájukban. csak nem látom már, minek váltana ide, ma már inkább fordított irányban megy az áramlás, és jelenleg nem úgy tűnik, h ez változni fog.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.12. 21:40:48

Szerintem messze nem olyan egyértelmű már ez a Mbappe -> Real deal. Hiába madridista elvileg a srác, láttunk már olyat, hogy valaki a másik csapatot választja végül.

A keretük szerintem semmivel nem jobb, mint a mienk, csak a CKM és Benzema lehet onnan vonzó, de egyik se mai csirke már. És ugye Zidane sincs már ott, aki nagy vonzóerő lett volna.

Én se bírom a tagot, de azzal, ha ingyen elhoznánk jövőre, akkor talán valamennyit "törlesztenénk" a PSG-nek.
Nem kutyaütő, de nincs és szerintem nem is lesz soha Messi - CR, de talán még prime Neymar szinten se.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.08.12. 21:32:43

Ugy remlik 220at fizet a real evente(hirtelen 2-3 oldalt megneztem es ekorul irjak),de lenyegesen jobb volt a tavalyi penzugyi merleg,mint nalatok. Ilyen szempontbol "belefer".
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.08.12. 21:20:11

én már azt nem látom, Mbappé minek váltana egyáltalán a spanyol bajnokságba. ahol már most is ott van, ott jelenleg több babér terem neki.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2021.08.12. 21:19:02

Ha már itt Mbappeztok, akkor ide irom csak nem off..
Hozzánk amugy teljesen esélytelen jövőre ingyen? Lenne 1 év rászékülni, talán rendbe lehetne tenni a béreket addig, pár léhütőt elzavarni végre, és lehetne rá esély én úgy gondolom. Spanjai is is vannak itt Grizi Dembele.
Ahogy elöttem irtátok azért ez a Real most nem olyan csábitó, illetve lehet elfogult vagyok de igy is jobbnak érzem a Barcat annak ellenére hogy Messi távozott.
Nem tudom mennyire fix ez a Real neki, de elképzelelhető hogy számit a következő szezon a döntésben..
Amugy meg jól esne egy pofon ennek az arabhercegnek végre hogy lenyuljuk tőle ingyen..
Válasz küldése