Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
hehe9
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010.09.02. 22:54:53

2010.10.17. 20:23:16

most a real madriddal még is ezt teszed. ezek szerint sose volt a kedvenc csapatod. akkor viszont nem értem, mit kerestél a madridista fórumán, főleg ennyi hozzászólással.
jó volt a társaság. kiemelném, hogy VOLT.


amúgy nem élettörténetet akartam én ide írni válasznak, a lényeg az , hogy most is megnézem az összes realmeccset, akárki ellen játszanak, nekik szorítok (milan ellen meg aszondom lőjön pato minél többet és [auto_cenzúra] szét mindenkit, mégiscsak aranylabdavárományos és a 6. vébécím kezdőcsatárja lehet a gyerek.) én azért hagytam ott a madridistát, mert idegesít a sok életképtelen, idióta olvasni és agyi kapacitását használni nem tudó értetlen tinédzser. ennek semmi köze a real madridhoz, még akkor sem, ha én a 90-es évek brazil válogatottján nőttem fel - hadd ne soroljam a neveket - és a mai szánalomnál mérföldekkel jobb és szebb focihoz vagyok szokva. sokminden nem tetszik, nem csak 1-2 dolog. és mivel nem vagyok pártoló tag meg bérletes, hanem ugyanolyan divatszurkoló vagyok, mint itt is és ott is mindenki más, ezért egyszerűen megtehetem hogy olyan meccs elé ülök le, ha már egyszer leülök, ami szórakoztat és nem a szenvedést meg a 'mit is' ? kell nézni.

lehet kicsit eltértem a témától, én az ötletes kreatív támadófocit szeretem, és az összes klubcsapat közül a realt egy hajszállal jobban, mint a többieket. ilyen egyszerű.
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2010.10.17. 20:22:52

2 bajnoki cím,2 kupagyőzelem és egy KEK.Sötét idők voltak az tény. Smile

[auto_cenzúra] játékosok voltak bizony de azért ne felejtsük el,h még ebben a cudar időszakban is volt egy Ronaldonk aki miatt le lehetett ülni meccset nézni abban az egy évben.Aztán volt egy Rivaldonk,Kluivertünk stb stb.Szinte mindig megvoltak azok az egyéniségek akik miatt le lehetett ülni megnézni a Barca meccseit.
bocsi a téves infókért. :mrgreen: látszik, hogy nem vagyok képben.. mondjuk érthető. :)

igazad van, mindig volt egy egyéniség, egy klasszis, de csapat ott se nagyon volt. de lehet rosszul gondolom.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.10.17. 20:17:38

talán 1 bajnokság meg 1 spanyol kupa
2 bajnoki cím,2 kupagyőzelem és egy KEK.Sötét idők voltak az tény. :)

[auto_cenzúra] játékosok voltak bizony de azért ne felejtsük el,h még ebben a cudar időszakban is volt egy Ronaldonk aki miatt le lehetett ülni meccset nézni abban az egy évben.Aztán volt egy Rivaldonk,Kluivertünk stb stb.Szinte mindig megvoltak azok az egyéniségek akik miatt le lehetett ülni megnézni a Barca meccseit.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2010.10.17. 20:08:07

kábé 6 éve nem megy a klubnak.
roberto carlos miatt szerettem meg a csapatot, illetve redondo miatt.
igen, 6 éve (lassan 7), de nyílván más nagycsapatoknak is voltak ilyen vagy ennél hosszabb periódusai, ha már eurobarcán vagyunk, akkor a barcának cruyff után rijkaardig nem ment szinte semmi. talán 1 bajnokság meg 1 spanyol kupa. volt ott is válság, nem is kevés ideig, nem ment a játék, sz*r játékosok voltak (már bocs a barcásoktól) és szerintem akik szívből szeretik a barcát nem fordultak el a csapattól.
nincs teljesítmény, csak a cukros szép máz, olyan játékosok nem érnek el semmit, akik máshol szárnyalnak, stbstb. olyan játékosok ülnek a padon, akik tehetségük alapján a kezdőben kéne legyenek. helyettük nyomorékok játszanak. stbstb sorolhatnám hetekig, de nem akarok belemenni, meg pláne idezúdítani ugyanazt mint ami ott folyt.
ez sajnos igaz, sok játékos nem tudta / tudja hozni azt a szintet amit előző csapatokban, de ezzel nem tudunk semmit sem tenni. viszont hidd el, egy SZAKEMBER, aki elért eredményeket, fel tud mutatni olyan dolgokat amit te nem feltétlenül (sőt, biztos vagyok benne :mrgreen: ) az biztosan jobban tudja mit hogyan csinál (gondolom lassra és benzemára céloztál itt). meg van az oka, hogy miért nem ők kezdenek. nem hiszem, hogy mourinho tanácsokra szorulnak ezzel kapcsolatban.
amikor ezt elmondom, akkor én vagyok az ördög, hogy hogy merészelem én szidni a csapatot egy realfórumon. közben meg csak objektív leírást adok, bár tény, hogy rohadtul nem érdekel hogy mit gondolnak erről, leírom hogy lássanak a szemüktől. de van az a határ amikor a gyépéssel nem lehet már mit kezdeni na akkor tajgetosz. ottmaradtak a kis fertőjükben, sok sikert nekik egymáshoz.
ezzel az a baj, hogy oké, elmondod, nem tetszik már a real madrid, a játékosok, a játék stb.. de elég ha egyszer közlöd ezt a fórummal, felfogjuk, megértjük, de amikor a hozzászólásaid 90%-a ide lyukad ki, az már nagyon irritáló. ha nem tetszik amit látsz, vagy ami történik a csapattal, akkor szerintem fölösleges kommentálnod, mert társakat akik megértenek, tuti nem fogsz találni. és akkor csodálkozol, hogy állandóan beléd kötnek, személyeskednek. ez esetben szerintem akkor hanyagold a dolgot, és ezt mindenféle rossz szándék nélkül mondom.
és én sosem fordítottam hátat a kedvenc csapatomnak. a brazil válogatott akármikor is játszik, még mindig izgulva várom és bámulom, hátha feltűnnek újabb megaklasszisok.
most a real madriddal még is ezt teszed. ezek szerint sose volt a kedvenc csapatod. akkor viszont nem értem, mit kerestél a madridista fórumán, főleg ennyi hozzászólással.
Avatar
hehe9
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010.09.02. 22:54:53

2010.10.17. 19:43:22

azért hehe te se vagy egy egyszerű szerzet.
:mrgreen:


kábé 6 éve nem megy a klubnak.
roberto carlos miatt szerettem meg a csapatot, illetve redondo miatt.

az hogy nem teljesítménycentrikus volt évekig, egészen raul távozásáig a dolog, az a legkevésbé sem tetszett.

a mutatott játék, meg úgy az egész csapat egyre inkább kikerült abból a helyből a szívemben, hogy már csak kötelességképp ülök le meccset nézni, nincs már a remegés ami 10 éve volt minden béellmeccs előtt.

nincs teljesítmény, csak a cukros szép máz, olyan játékosok nem érnek el semmit, akik máshol szárnyalnak, stbstb. olyan játékosok ülnek a padon, akik tehetségük alapján a kezdőben kéne legyenek. helyettük nyomorékok játszanak. stbstb sorolhatnám hetekig, de nem akarok belemenni, meg pláne idezúdítani ugyanazt mint ami ott folyt.

amikor ezt elmondom, akkor én vagyok az ördög, hogy hogy merészelem én szidni a csapatot egy realfórumon. közben meg csak objektív leírást adok, bár tény, hogy rohadtul nem érdekel hogy mit gondolnak erről, leírom hogy lássanak a szemüktől. de van az a határ amikor a gyépéssel nem lehet már mit kezdeni na akkor tajgetosz. ottmaradtak a kis fertőjükben, sok sikert nekik egymáshoz.

és én sosem fordítottam hátat a kedvenc csapatomnak. a brazil válogatott akármikor is játszik, még mindig izgulva várom és bámulom, hátha feltűnnek újabb megaklasszisok.
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2010.10.17. 19:22:54

azt hozzá kell tennem, hogy a brazil válogatotton kívül (már) nincs ultimate kedvenc csapatom, a klubcsapatok és játékosaik közül a fineszesen, pengésen technikásan, gyorsan, és grundjellegűen kreatívan játszókat szeretem, perpillanat patoért vagyok oda, de ronaldo (nem a cé.) a mindenkori legnagyobb számomra, bőgök amikor láthatom játszani.
ennyit rólam muhaha Very Happy
azért hehe te se vagy egy egyszerű szerzet.
most már csak a brazilok? és amikor a realban voltak a brazilok, akkor ultimate real drukker voltál, és eszed ágában sem lett volna hátat fordítani a kedvenc csapatodnak, most meg hogy nem megy a csapatnak, egyből odébb állsz?

most akkor hogy van ez? én kábé lemaradtam a teljes del bosque féle madridról, de eszem ágában nem lenne hátat fordítanom kedvenc csapatomnak, amit imádok (ha [auto_cenzúra], ha nem).
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.10.17. 19:08:38

sztem a többség nem bánja, ha kicsivel több madridista látogatja az oldalt ;)
(feltéve, h nem olyanok vagytok, mint herr.toth)

ha el tudjátok viselni azt a néhány szurkálódó megjegyzést a Madridra, akkor sztem nem fogjátok megbánni a döntéseteket ;) (ilyen úgyis előfordul a "mieinkkel" is odaát...)

egyébként meg sajnos én is kisebbségben vagyok a haverjaim körében, sőőőt(!), összesen két barcás haverom van, a többiek vagy madridisták, vagy milanisták, vagy mu-sok, vagy éppen a Valenciát kedvelik, mégis rohadt jókat tudunk dumálni a fociról :D
az egyik haverom pl Valencia,MU,Lazio drukker, ha megnézitek az aláírásképemet, akkor igencsak nagy (lehetne) az ellentét, mégis konfliktus-mentesen tudunk focit nézni együtt sörözés közben ;)
Marky
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.10.17. 18:26:34

2010.10.17. 19:04:50

sjd írta:
Marky írta:Üdv mindenki. A túloldalról jöttem egy kis értelmes véleménycserére.
Madridistát bezárták v mi? :D
24 órán belül te vagy a 3.
Nem éppen :D Csupán elérkezettnek láttam az időt, hogy meglássam az itteni közösséget is. Ott már elszaporodtak az elvetemült idióták.
nekem péel nem azzal van bajom, ha valaki a madridnak szurkol, hanem azzal ha valaki gyökér/kocsog. ha az éppen madridista, akkor ez van. itt is van ugyanannyi, ott is ugyanannyi, egyik szurkolótábor se jobb a másiknál, maximum más érvrendszer szerint próbálnak kicsit részlehajlóan okoskodni.
Itt a lényeg. Aki gyökér, az gyökér. Nem azért, mert másik csapatnak szurkol, hanem mert alapból az.
Madridista vagyok, de nem harcolni jöttem....
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.10.17. 18:58:51

be lehet allni kristop a sorba:)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.17. 18:53:44

Marky írta:Üdv mindenki. A túloldalról jöttem egy kis értelmes véleménycserére.
Madridistát bezárták v mi? :D
24 órán belül te vagy a 3.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.10.17. 18:49:46

barcamania88 írta:leirnam daffykam en tobbszor is csak már énis unom.
mi meg téged.
Azokat csak sajnálni tudom, akik megvetik azokat, akik az ősi riválisnak szurkolnak. Mi innen, ebből a kicsike országból tényleg belelátunk az 50 évvel ezelőtti állapotokba? Hát gratulálok, aki szerint igen
nekem péel nem azzal van bajom, ha valaki a madridnak szurkol, hanem azzal ha valaki gyökér/kocsog. ha az éppen madridista, akkor ez van. itt is van ugyanannyi, ott is ugyanannyi, egyik szurkolótábor se jobb a másiknál, maximum más érvrendszer szerint próbálnak kicsit részlehajlóan okoskodni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2010.10.17. 19:00:34-kor.
Marky
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.10.17. 18:26:34

2010.10.17. 18:36:42

Üdv mindenki. A túloldalról jöttem egy kis értelmes véleménycserére. Remélem senki nem esik nekem bárdokkal "népművészeti cserépedény madridos" szöveget mormogva :D
Főképp a technikás, kreatív, látványosan játszó játékosokat kedvelem. Mindenkori kedvencem Ronaldo, aki ugye nálatok is elhintett egy vetésnyi gólt. A Barcaból Iniesta játékát kedvelem legjobban, de Messit is elismerem.

Hogy ne csak off legyen a hozzászólásom:
Azokat csak sajnálni tudom, akik megvetik azokat, akik az ősi riválisnak szurkolnak. Mi innen, ebből a kicsike országból tényleg belelátunk az 50 évvel ezelőtti állapotokba? Hát gratulálok, aki szerint igen :) Sajnos ez a túloldalt is sokat előjön....
Madridista vagyok, de nem harcolni jöttem....
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.17. 18:35:49

bali 15 írta: Munkanélküliség? Nem is hallottak róla.
Inkább te nem hallottál róla :roll: (történetesen a görög válság óta 6x mondják el naponta h a a spanyolok lehetnek a következők, többek a közt a nagy munkanélküliség miatt)

ON: újra leírom h ne oltsuk már őket h "nemtalálkoztakmégkomolycsapattal", mert pofára fogunk esni! (mert amennyiben nincs egy Milan-Valencia-Atma sorozatban bukó, már itt fognak jönni röhögni h nem vt igazunk)
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.10.17. 17:50:26

leirnam daffykam en tobbszor is csak már énis unom.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.17. 17:07:16

barcamania88 írta:na igen,ez amit furcsálok itt!:D:D:Darrol szol egy barca forum,hogy ki milyen nagy haver madridistaja van,és hogy milyen jol megvannak...örülök nektek!ilyen meg hogy szent háboru,igen ha oda kerulnek inditanek ellenuk de ez az en velemenyem...egy dologba ertettem egyet egesz eletembe egy madrid szurkoloval:az pedig hogy nagyon sok nagyon nagyon sok az ilyen lattam 20 meccset eletembe a tvbe s madrid s barca szurkolo vagyok(én jómagam 15 éve élek halok barcaert,azelott azert nem me taknyos voltam).de hogy most itt ekkora nagy baratsagok,nekem is van haverom...manchester,borussia,liverpool,bayern,roma,sporting,steaua,fradi,ujpest minden honnan ,s erdekes mindegyik kumma jo haverom es rohadt nagy a tisztelet..ahany madridossal talalkoztam,szianal tovabb nem jutottunk,mert egybol jott a kocsog barcas...mi vagyunk a kiraly...looserek vagytok(s persze hogy utana szemit kiuttem).s ilyenek naponta voltak
az hogy meg kinek menji nagy madrid baratja van nem erdekel....soha budos eletbe nem fogom tisztelni oket!utaljanak,levan sza..va!
lenézni egy barca szurkolot me utalja madridot:D:D::Dszeppé fajulunk..gondolom akkor figo is egy balvany vagy mi?
legalább ne írd le naponta 4x :roll:
Nem kell ilyenekkel foglalkozni,hiszen ebben semmi meglepő nincsen. Mindenki tudja,hogy a real a legjobb csapat a világon,a legjobb játékosokkal,az összes többi csapat nulla,meg sem közelítik a NAGYREAL szintjét. Ráadásul az ő edzőjük hozé murinnyó,aki ott volt a Cambridge-i egyetem 1848-ban,amikor megalkották a szabályokat a fociban.

Amúgy ebben az évben jobbak eddig,viszont durván szúrja a szemem,hogy alig találkoztak még 10ben lévő csapattal. Így azért már más a helyzet. Majd akkor lehet lemérni az erejüket,ha játszanak egy Valenciával,AtMaval.
De eddig így is szép a statjuk
ezen a staton miért kell fennakadni? ez van,ez a valóság. az egy dolog h ilyen korán nincs értelme ilyenekkel foglalkozni,de csak az igazságot tükrözi,mivel ezek tények. az meg h a real a legjobb,stb nincs benne,ha jól láttam.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.10.17. 16:37:51

ozsimiki írta:
zsírosdeszka írta:
A statisztika:
A Real Madrid jelen pillanatban minden fontos mutatóban vezeti a bajnokságot. 17 ponttal, egyetlen veretlenként az 1. helyen áll az együttes, Ronaldo vezeti a góllövőlistát (6), Casillas kapta a legkevesebb gólt (3), a Real Madrid csapatként is a legtöbb gólt lőtte (16) és a legkevesebbet kapta (3).
ha már ennyi a "leg":

és a játék képe alapján a legigazságtalanabbul érte el mindezeket :lol:

nah de természetesen nem a játék képére dobálják a címeket,szóval fogjuk fel úgy,h most gratuláltam az eddigi statisztikákhoz, mivel a játékhoz nagyon nem menne (na nem azért mert nem tudnék ha kellene).

Nem kell ilyenekkel foglalkozni,hiszen ebben semmi meglepő nincsen. Mindenki tudja,hogy a real a legjobb csapat a világon,a legjobb játékosokkal,az összes többi csapat nulla,meg sem közelítik a NAGYREAL szintjét. Ráadásul az ő edzőjük hozé murinnyó,aki ott volt a Cambridge-i egyetem 1848-ban,amikor megalkották a szabályokat a fociban.

Amúgy ebben az évben jobbak eddig,viszont durván szúrja a szemem,hogy alig találkoztak még 10ben lévő csapattal. Így azért már más a helyzet. Majd akkor lehet lemérni az erejüket,ha játszanak egy Valenciával,AtMaval.
De eddig így is szép a statjuk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.10.17. 16:35:31

elég fura irányt vett itt a dialógus foci címén, de én egy kicsit vissza térnék a témához:nekem az a jó a Barca - Real csatában, hogy elkezdtem (érthető okokból) figyelni a Madrid játékát, a meccseiken ha van esély hogy elkapják őket, még szurkolni is tudok(értsd:az adott ellenfélnek) így aztán kicsit több a szórakozási lehetőség. annyi haszna is van a dolognak, hogy így joban megtudom ítélni a csapatok erejét, még akkor is ha elfogult vagyok a Barcával, bár ami engem illet inkább kritikus szemlélő vagyok, tehát ami rossz nálunk azt bizony nem tudom ajnározni. nézzünk egy két érdemi dolgot, amit ennyi játék után azért már látni lehet:
-- a Real erősítése a nyáron(is) nyilvánvalóan jobban sikerült mint a Barcáé!
-- az edző váltás u.ez, még akkor is ha levonjuk a Murinho körüli démonizálást!
--a fentiek következtében a Real kerete (szerintem) egyértelműen erősebb mint a Barcáé!
-- ha ezeket összegezzük, cca kijön a tabellán és a játékban látható egyelőre enyhe fölény sajnos a Madridiak javára.
hangsúlyozom ez a pillanatnyi helyzet, abból az alapállásból hogy a Real bizony eddig is erős csapat volt valjuk be.(ha nem tesszük akkor is igaz)
a fenti kis eszmefuttatás a teljesség igénye nélkül íródott, nem érintve most a saját csapatom erényeit , a játékfelfogásbeli különbségeket, amik akár önmagukban is ellensúlyozhatnak sok más valós, vagy vélt értéket.
a harc még csak elkezdődött, de az már biztos hogy nem mindennapi lesz.
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.10.17. 16:28:41

na igen,ez amit furcsálok itt!:D:D:Darrol szol egy barca forum,hogy ki milyen nagy haver madridistaja van,és hogy milyen jol megvannak...örülök nektek!ilyen meg hogy szent háboru,igen ha oda kerulnek inditanek ellenuk de ez az en velemenyem...egy dologba ertettem egyet egesz eletembe egy madrid szurkoloval:az pedig hogy nagyon sok nagyon nagyon sok az ilyen lattam 20 meccset eletembe a tvbe s madrid s barca szurkolo vagyok(én jómagam 15 éve élek halok barcaert,azelott azert nem me taknyos voltam).de hogy most itt ekkora nagy baratsagok,nekem is van haverom...manchester,borussia,liverpool,bayern,roma,sporting,steaua,fradi,ujpest minden honnan ,s erdekes mindegyik [auto_cenzúra] jo haverom es rohadt nagy a tisztelet..ahany madridossal talalkoztam,szianal tovabb nem jutottunk,mert egybol jott a kocsog barcas...mi vagyunk a kiraly...looserek vagytok(s persze hogy utana szemit kiuttem).s ilyenek naponta voltak
az hogy meg kinek menji nagy madrid baratja van nem erdekel....soha budos eletbe nem fogom tisztelni oket!utaljanak,levan sza..va!
lenézni egy barca szurkolot me utalja madridot:D:D::Dszeppé fajulunk..gondolom akkor figo is egy balvany vagy mi?
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.10.17. 16:20:49

Jó oldalon járok? Elhiszem, hogy most mindenki hozzáfűz ehhez a témához csak ez nem az a Topic :!: Lehet, hogy ezzel ünneprontó vagyok csak 1-2x már sikerült 1-2 topicot zároltatni a hasonló beszélgetések után :!:

Hogy ne legyen off a Barca és a Real játsza a bajnokságban a legjobb támadó és védekező futballt :D Csak rá kell nézni a tabellára :D Ha jól látom Real 1. Barca 2., bár ha nyer ma a Villareal változik a kép, de sztem mind2 oldal élvezze ki a pillanatot :D Na a viccet félretéve a Topic rendes témájával foglalkozzon mindenki, ha meg nem azzal akar akkor egy másikban folytassátok :!:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.10.17. 16:03:22

Perrero írta:bocsi, oda akartam írni, hogy igazad van, és a végét a másik kollégának írni.. lemaradt, bocsi
Semmi baj!Csak egyáltalán nem értettem! :D :lol: Neki futottam pedig párszor,de nem jött át! :D
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.10.17. 15:54:14

Perrero írta:
albicelesteX írta:Ez hülyeség!Miért kéne ellenségeskedni csak azért valakivel mert nem annak szurkol akinek én és az a két különböző csapat éppen rivális!Nekem is 2 haverom is Real illetve Brazil szurker én meg Barca és Argentína,mégsem kerül őket sőt.Meg itt a fórumon is szívesebben olvasom egy két Real szurkoló írását,mint némely Barca "szurkolóét".Ilyen dolog nem szabad,hogy az emberi kapcsolatok közé álljon.
legjobb barátom Real szurkoló, akkor most felhívom és elküldöm a búsba...

neked aztán jó barátaid lehetnek papám...
:?: :?: :?: :?: Ennek fussunk neki mégegyszer! :idea: :roll: :?: :!:
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.10.17. 14:14:05

De mi nem vagyunk sem spanyolok sem katalánok. Ne tegyetek úgy mintha ősi gyűlölet vezérelne titeket. Nem hiteles a dolog. Ültök a pesti bérházi vagy milyen lakásotokban azt sem tudjátok, hogy mi fán terem ez az ellentét, miért alakult ki az ellentét a régmúlt időkben. Persze most megnézi néhány ember a wikipédián és veri majd a mellét, hogy én tudom. Gyermekkorom óta a kedvenc külföldi csapatom a Madrid, az elmúlt 8-10 évben nem volt meccs amit ne láttam volna. De attól még nem vagyok spanyol, nem Madridban élek, hozzászóltam az osztály vagy a munkatársaimhoz attól függetlenül, hogy Bayern vagy Juve (annak idején az iskolában nem volt 1 Barca drukker sem) szurkoló volt-e. Vannak ismerőseim akik a Barcának szurkolnak, de jól kijövök velük, ugratjuk egymást, kárörvendünk egymáson. De nem utálom őket, mert ők nem annak szurkolnak mint én.
Igazad van. Néhány hülyegyerek azt gondolja hogy a spanyol-katalán frontvonal a hátsó kertjében húzódik vagy azt sem tudja miről van szó.Én voltaképp teszek erre a "katalánok vagyunk lázzadjunk" dologra.
Most lehet letolni mert mint magyar hogyhogy nem érezhetnék együtt a katalánokkal. Hogy miért? Egy rohadt bomba sem robbant azon a földön. Háború ott nem pusztított. Náluk nem élősködtek a Németek és az Oroszok 40 évig.
A gazdaságuk hiper fejlett. A turizmus spanyol szinten a legnagyobb. Egyaránt van tengerpart meg nevezetes kultúrális célpontok. Óriási nagy bevétel. A tengerpartból kifolyólag pedig a legnagyobb kereskedelmi központ a földközi tengeren. Munkanélküliség? Nem is hallottak róla. És továbbra is rinyálnak...
Ruccanjanak át ide és rájönnek hogy milyen jó dolguk is van. Igen szenvedtek. De nem sokat.
socio66

2010.10.17. 14:04:35

na,megjött a nagy hehe is személyesen. :lol:
odaát általában elolvastam amit írtál,meg sokszor jól is láttad a dolgokat,de azért biztos nem véletlenül voltál emészthetetlen annyi embernek.
na mindegy,kíváncsi leszek mit alkotsz itt.
Válasz küldése