Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.09. 20:34:38

daffy írta:
Tocy írta: Amúgy a Realnak egyetlen gyengébb pontját látok most: középcsatár...ha egy Milito, Eto'o, Ibrahimovic, Torres, Drogba lenne a 9es, jóval veszélyesebb csapat lehetnének... :) ( a nevek csak a szintet jelzik, nem úgy értem, hogy ők kellenek oda )
vagy ha higuain végre bl szintre lépne,esetleg benzema a tudása 70%-át nyújtaná,már nem lenne baj
Hát igen. Egy jó formában lévő csatár nagyon sokat tudna még dobni a Realon.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.09. 20:25:15

Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.09. 20:24:22

Tocy írta:Szálljunk már le zsírosdeszkáról, ez Barca vs Real topic, nem zsírosdeszka vs all :) off vége!

Amúgy a Realnak egyetlen gyengébb pontját látok most: középcsatár...ha egy Milito, Eto'o, Ibrahimovic, Torres, Drogba lenne a 9es, jóval veszélyesebb csapat lehetnének... :) ( a nevek csak a szintet jelzik, nem úgy értem, hogy ők kellenek oda )
vagy ha higuain végre bl szintre lépne,esetleg benzema a tudása 70%-át nyújtaná,már nem lenne baj
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.11.09. 20:19:13

Szálljunk már le zsírosdeszkáról, ez Barca vs Real topic, nem zsírosdeszka vs all :) off vége!

Amúgy a Realnak egyetlen gyengébb pontját látok most: középcsatár...ha egy Milito, Eto'o, Ibrahimovic, Torres, Drogba lenne a 9es, jóval veszélyesebb csapat lehetnének... :) ( a nevek csak a szintet jelzik, nem úgy értem, hogy ők kellenek oda )
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.11.09. 20:04:43

zsírosdeszka írta:
Kíváncsi leszek, hogy Mourinho milyen taktikát talál ki a Barcelona ellen. A Barca majd megpróbálja játszani a saját játékát. Szerintem nem fog majd a jelenlegi "gálacsapaton" nagyot változtatni. Érdekes lesz az biztos.
Ha a Barca tudja a játékát játszani akkor ők nyernek. Ha viszont tökéletes védekezéssel és veszélyes kontrákkal +játéktördelésekkel meg tudja szerezni a vezetést a Real és folytatja ugyan azt egész meccsen akkor viszont egyértelműen a Real nyer. Pokoli nehéz meccsre számítok.
Mourinho tudja hogyan kell játszani a Barca ellen ezért feltétlenül kell egy olyan húzás majd a meccsen amivel meg lehet lepni a Madridot és Mout.
LG írta:Sztem semmi bántó nincs egy RM címeres avatárban egy madridistától. Akkor érezném korrektnek a kritikát, ha vmi olyan kép lenne, ami a Barcát alázná.
Kép Ezzel magamra célzok.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.09. 19:58:42

kubala10lászló írta:zsirosdeszka ezt neked szánom.olvasgatom már egy ideje a komentjeidet,tényleg egy korekt gyerek vagy és senkit nem bántasz meg és jókat is irsz,ez eddig rendben is lenne.de a barca-s testvéreim nevében és védelmében szólok most,mit vártál?rm cimer világit,ami elég ok arra hogy valaki idegbe jöjön tőle.tudod sokféle ember van és ez valakiből azt váltja ki hogy te itt csak fikáskodásból vagy itt.remélem továbbra is korekt csávó leszel,de légyszi vedd le azt a cimert ránk való tekintettel,mert nem rád de arra nem vagyunk kiváncsiak.ui:bizonyitsd be hogy te is teszel az ügy érdekében és ha nem lesz ott hidd el hogy másképen viszonyulnak majd hozzád a barca tesók.
Szerintem magánügye, hogy itt hirdeti a Real-iránti érzelmét és szerintem nekünk nincs jogunk levetetni vele. Lehet, hogy ő "korrekt csávó", de te első hsz-nek nem tűnsz annyira annak. Ilyen erővel én is kérhetném, hogy Kubala nevét ne használd...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.09. 19:19:20

kubala10lászló írta:zsirosdeszka ezt neked szánom.olvasgatom már egy ideje a komentjeidet,tényleg egy korekt gyerek vagy és senkit nem bántasz meg és jókat is irsz,ez eddig rendben is lenne.de a barca-s testvéreim nevében és védelmében szólok most,mit vártál?rm cimer világit,ami elég ok arra hogy valaki idegbe jöjön tőle.tudod sokféle ember van és ez valakiből azt váltja ki hogy te itt csak fikáskodásból vagy itt.remélem továbbra is korekt csávó leszel,de légyszi vedd le azt a cimert ránk való tekintettel,mert nem rád de arra nem vagyunk kiváncsiak.ui:bizonyitsd be hogy te is teszel az ügy érdekében és ha nem lesz ott hidd el hogy másképen viszonyulnak majd hozzád a barca tesók.
Szerintem semmi nincs abban ha vki 1 RM címert rak ki,egy barca oldalon.Mivel a madridistán is vannak Barca drukkerek ott is van Barca ava.
Akkor lenne jogos ha pl egy Barcát fikázó ava lenne kint.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.09. 19:02:08

Nem megvédeni akarom, de azt tesz ki amit akar.
Am most ez ilyen fontos, h milyen képe van?
Nem hinném, h a kép lenne a mérvadó.
Meg amúgy is ott a madridista rangja.
Úgy is tudnák, h realos.
Sztem semmi bántó nincs egy RM címeres avatárban egy madridistától. Akkor érezném korrektnek a kritikát, ha vmi olyan kép lenne, ami a Barcát alázná.
Köszönöm, hogy hasonlóan látjátok a helyzetet. =D>
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.09. 19:00:12

zsirosdeszka ezt neked szánom.olvasgatom már egy ideje a komentjeidet,tényleg egy korekt gyerek vagy és senkit nem bántasz meg és jókat is irsz,ez eddig rendben is lenne.de a barca-s testvéreim nevében és védelmében szólok most,mit vártál?rm cimer világit,ami elég ok arra hogy valaki idegbe jöjön tőle.tudod sokféle ember van és ez valakiből azt váltja ki hogy te itt csak fikáskodásból vagy itt.remélem továbbra is korekt csávó leszel,de légyszi vedd le azt a cimert ránk való tekintettel,mert nem rád de arra nem vagyunk kiváncsiak.ui:bizonyitsd be hogy te is teszel az ügy érdekében és ha nem lesz ott hidd el hogy másképen viszonyulnak majd hozzád a barca tesók.
Ne haragudj, de nem veszem le. Nem "fikáskodásból" vagyok itt. A 21. században szíve joga mindenkinek annak szurkolni akinek akar. A Madridistán sok embernek van Barcelonás avatarja (pl.:ellenoldal, danialves) és nem zavar senkit. Az lenne a gáz, ha olyan avatarom lenne, hogy pl. egy Barca címer lenne áthúzva vagy ilyesmi. Ekkor megérteném a kérést. De ilyet nem tennék sohasem. Továbbra is megpróbálok még"korrektebb csávó" lenni. És elengedni a szemem mellett a bántó megjegyzéseket. Köszönöm a véleményed.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.11.09. 18:58:37

kubala10lászló írta:zsirosdeszka ezt neked szánom.olvasgatom már egy ideje a komentjeidet,tényleg egy korekt gyerek vagy és senkit nem bántasz meg és jókat is irsz,ez eddig rendben is lenne.de a barca-s testvéreim nevében és védelmében szólok most,mit vártál?rm cimer világit,ami elég ok arra hogy valaki idegbe jöjön tőle.tudod sokféle ember van és ez valakiből azt váltja ki hogy te itt csak fikáskodásból vagy itt.remélem továbbra is korekt csávó leszel,de légyszi vedd le azt a cimert ránk való tekintettel,mert nem rád de arra nem vagyunk kiváncsiak.ui:bizonyitsd be hogy te is teszel az ügy érdekében és ha nem lesz ott hidd el hogy másképen viszonyulnak majd hozzád a barca tesók.
Mi pedig a rá való tekintettel tiszteletben tartsuk, h a riválisnak drukkol. :wink: Aki kicsit is fair az eddig is tiszteletben tartotta a véleményét, aki pedig nem annak mind1, h milyen az avája.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.09. 18:55:27

kubala10lászló írta:zsirosdeszka ezt neked szánom.olvasgatom már egy ideje a komentjeidet,tényleg egy korekt gyerek vagy és senkit nem bántasz meg és jókat is irsz,ez eddig rendben is lenne.de a barca-s testvéreim nevében és védelmében szólok most,mit vártál?rm cimer világit,ami elég ok arra hogy valaki idegbe jöjön tőle.tudod sokféle ember van és ez valakiből azt váltja ki hogy te itt csak fikáskodásból vagy itt.remélem továbbra is korekt csávó leszel,de légyszi vedd le azt a cimert ránk való tekintettel,mert nem rád de arra nem vagyunk kiváncsiak.ui:bizonyitsd be hogy te is teszel az ügy érdekében és ha nem lesz ott hidd el hogy másképen viszonyulnak majd hozzád a barca tesók.
Sztem semmi bántó nincs egy RM címeres avatárban egy madridistától. Akkor érezném korrektnek a kritikát, ha vmi olyan kép lenne, ami a Barcát alázná.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.11.09. 18:54:23

kubala10lászló írta:zsirosdeszka ezt neked szánom.olvasgatom már egy ideje a komentjeidet,tényleg egy korekt gyerek vagy és senkit nem bántasz meg és jókat is irsz,ez eddig rendben is lenne.de a barca-s testvéreim nevében és védelmében szólok most,mit vártál?rm cimer világit,ami elég ok arra hogy valaki idegbe jöjön tőle.tudod sokféle ember van és ez valakiből azt váltja ki hogy te itt csak fikáskodásból vagy itt.remélem továbbra is korekt csávó leszel,de légyszi vedd le azt a cimert ránk való tekintettel,mert nem rád de arra nem vagyunk kiváncsiak.ui:bizonyitsd be hogy te is teszel az ügy érdekében és ha nem lesz ott hidd el hogy másképen viszonyulnak majd hozzád a barca tesók.
Nem megvédeni akarom, de azt tesz ki amit akar.
Am most ez ilyen fontos, h milyen képe van?
Nem hinném, h a kép lenne a mérvadó.
Meg amúgy is ott a madridista rangja.
Úgy is tudnák, h realos.
kubala10lászló
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.11.06. 14:41:53

2010.11.09. 18:51:21

zsirosdeszka ezt neked szánom.olvasgatom már egy ideje a komentjeidet,tényleg egy korekt gyerek vagy és senkit nem bántasz meg és jókat is irsz,ez eddig rendben is lenne.de a barca-s testvéreim nevében és védelmében szólok most,mit vártál?rm cimer világit,ami elég ok arra hogy valaki idegbe jöjön tőle.tudod sokféle ember van és ez valakiből azt váltja ki hogy te itt csak fikáskodásból vagy itt.remélem továbbra is korekt csávó leszel,de légyszi vedd le azt a cimert ránk való tekintettel,mert nem rád de arra nem vagyunk kiváncsiak.ui:bizonyitsd be hogy te is teszel az ügy érdekében és ha nem lesz ott hidd el hogy másképen viszonyulnak majd hozzád a barca tesók.
visca el barca .........
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.11.09. 18:19:27

Nagyon nagy meccsnek ígérkezik, minden eddiginél komolyabb taktikai csatával...és most nagyon jónak látom a Madrid esélyeit. Akkor fog nyerni a Barca, ha úgy fogunk pörögni, mint a Pana ellen, vagy mint tavaly az Emiratesben, mert akkor nincs csapat, ami ellenáll, vagy ha Pep húz vmi mesterit....
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.09. 18:12:14

Kíváncsi leszek, hogy Mourinho milyen taktikát talál ki a Barcelona ellen. A Barca majd megpróbálja játszani a saját játékát. Szerintem nem fog majd a jelenlegi "gálacsapaton" nagyot változtatni. Érdekes lesz az biztos.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.11.09. 15:29:44

zsírosdeszka írta:
zsíros tényleg nem unod még, hogy játszod itt a mindentudót? Nem érzed, hogy uncsi, fárasztó, irritáló vagy a nagy megmondó szerepkörben?
A nevem zsírosdeszka. Leírtam már többször. A véleményem akkor mondom el el amikor akarom, amíg a fórum szabályait betartom. Nem kezdek sértegetni senkit, de ha valaki kulturálatlanul nyilatkozik, előfordult már, hogy hasonló stílusban reagáltam rá. Amióta itt vagyok egy Barcelona játékosról sem mondtam semmi rosszat sem. Ellenben ha csak fikázzák a Real játékosait, akkor talán csak jogom van megvédeni őket nem? Az az igazság, hogy mint írtam az egy Barca vs Real topic. Ha csak Barcelona szurkolók lennének itt, akkor nem lenne értelme. Ha ez valakit fáraszt, irritál, akkor ki kell hagyni az olvasás során a hozzászólásaimat. Van itt több intelligens Barca szurkoló akiket kedvelek mert normálisan nyilatkoznak. Elsősorban velük szeretnék eszmét cserélni. De ez elég gáz, hogy normális beszélgetés folyik és valaki egyszer annyit ír: Rinyáldó egy [auto_cenzúra], hülye bunkó, idétlenek a cselei, Messi kenterbe veri. Le lehetne írni ezt így is: Ronaldo megint színészkedett, nem a focival foglalkozott, ugyanazokat a cseleket csinálja, nekem nagyon ellenszenves, szerintem ezért Messi sokkal jobb játékos ő. Ezzel nem lenne probléma. Mindegy. Nem ragozom.
Ozsi kollega asszem nem sokkal alább írt ezzel kapcsolatban.Egymás szellemi képességeit véleményezni a postjai alapján lehet ugyan,de hosszú távon nem kifizetődő.Személyeskedés lesz akkor is ha szimplán leidiótázza egyik fél a másikat és ugyanaz marad,ha cizellált fomában unintelligensnek írja a user!Ez pedig szankciókkal fog bírni,ezért nem érdemes erőltetni.Nem bírod elviselni,ha számodra összeegyeztethetetlenül fejti ki a véleményét,ez oké.Az intelligancia legelegánsabb megjelenési formája ez esetben,h átugorja az ember a hsz-t -hamár úgyis barom(ság)nak tartja- és nem reagál .De ha hasonló stílusban válaszolsz,mégha mégannyira is körmönfont formában is,akkor sem válsz jobbá,mint az,akit "leszólsz". Sőt,ha esetleg a te épületes postodat is zokon veszi vki,akkor máris elindul a lavina,mi meg törölhetjük utána a fél topicot.Tehát ezúttal ismételten megkérnénk a tisztelt fórumozókat,h lehetőleg szorítkozzunk a futball körüli eszemcserére,egymás értelmi képességeinek taglalása helyett!Köszönjük!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.09. 15:00:34

zsíros tényleg nem unod még, hogy játszod itt a mindentudót? Nem érzed, hogy uncsi, fárasztó, irritáló vagy a nagy megmondó szerepkörben?
A nevem zsírosdeszka. Leírtam már többször. A véleményem akkor mondom el el amikor akarom, amíg a fórum szabályait betartom. Nem kezdek sértegetni senkit, de ha valaki kulturálatlanul nyilatkozik, előfordult már, hogy hasonló stílusban reagáltam rá. Amióta itt vagyok egy Barcelona játékosról sem mondtam semmi rosszat sem. Ellenben ha csak fikázzák a Real játékosait, akkor talán csak jogom van megvédeni őket nem? Az az igazság, hogy mint írtam az egy Barca vs Real topic. Ha csak Barcelona szurkolók lennének itt, akkor nem lenne értelme. Ha ez valakit fáraszt, irritál, akkor ki kell hagyni az olvasás során a hozzászólásaimat. Van itt több intelligens Barca szurkoló akiket kedvelek mert normálisan nyilatkoznak. Elsősorban velük szeretnék eszmét cserélni. De ez elég gáz, hogy normális beszélgetés folyik és valaki egyszer annyit ír: Rinyáldó egy [auto_cenzúra], hülye bunkó, idétlenek a cselei, Messi kenterbe veri. Le lehetne írni ezt így is: Ronaldo megint színészkedett, nem a focival foglalkozott, ugyanazokat a cseleket csinálja, nekem nagyon ellenszenves, szerintem ezért Messi sokkal jobb játékos ő. Ezzel nem lenne probléma. Mindegy. Nem ragozom.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2010.11.09. 09:50:19

Tocy írta:http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... ho_csapda/

Érdemes elolvasni, vannak benne jó dolgok. Ugyanakkor néhánnyal nem értek egyet, és ismét Mourinho mítoszát építgetik....
Vagyis november végén két tökéletesre fejlesztett de ellentétes stílusban játszó gigász összecsapására kerül sor. Izgalmas lesz.
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.09. 09:48:52

culinho írta:Ha nem csal az emlékezetem, akkor a közelgő Classico kapcsán megjegyezném, hogy C. Roni még nem lőtt gólt a Barcának, Messi szintén nem lőtt gólt Mourinho aktuális csapatának.
Emlékszem Ronaldo első meccsén már az első 10 percben belőhetett volna egy tizenegyest, de kapufára vágta. A meccs után közölte, hogy sebaj, majd a visszavágon lő négyet...
az első klasszikusa előtt meg 100 gólt ígért, ettől függetlenül eddig 5/0-nál tart ;)

(ha hozzávesszük, h a vb-n a félig Barca védelemnek se tudott gólt lőni, akkor 6/0 ;) )

olyan szép ez a hagyomány, nagyon sajnálnám, ha megszakadna...
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.11.09. 09:44:11

zsírosdeszka írta:
Nah azt hiszem abba is lehet hagyni a hasonló témát. Majd mi eldöntjük,hogy kinek a szellemi szintje fér még itt el,és kié nem. A helyesírási hibák ellen meg nehéz mit tenni, csak azért nem fogunk senkit bannolni, a szemet bántja,nem a szabályzatot. Természetesen figyelmeztetni SZÉPEN lehet az illetőt, mert valóban jó lenne ha közel hibátlan hszek lennének, már helyesírásilag...
Teljesen kulturált hozzászólásokat írok. Nem én sértettem meg senkit először. Vissza kell olvasni, hogy ki mit mire reagált. Szeretném, hogy legyen az Barcelona, Inter, Real vagy Büttös FC szurkoló ugyanúgy kezelnék az oldalon. A topic címe Barca vs Real. Nem az, hogy ócsároljuk a másik csapat játékosait. Ész érvekkel reagáljunk a másik mondataira, nem Rinyáldózni kell 7 éves szinten. Idiótáznak, elmebetegeznek másokat.
mondjuk azt talán már összevásárlásnak lehet nevezni, hogy a teljes középpályás sor (céer, dimaria, özil, xabi, khedira) az elmúlt két év nagybevásárlásakor jött.
És miért baj, hogy vásároltak játékosokat? De nem össze, hanem tudatosan. Majd ha muszáj lesz nektek, ti is vesztek, mint anno. Ha nincs szükség annyi új játékosra, akkor nem.
zsíros tényleg nem unod még, hogy játszod itt a mindentudót? Nem érzed, hogy uncsi, fárasztó, irritáló vagy a nagy megmondó szerepkörben?
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2010.11.09. 07:59:09

Ha nem csal az emlékezetem, akkor a közelgő Classico kapcsán megjegyezném, hogy C. Roni még nem lőtt gólt a Barcának, Messi szintén nem lőtt gólt Mourinho aktuális csapatának.
Emlékszem Ronaldo első meccsén már az első 10 percben belőhetett volna egy tizenegyest, de kapufára vágta. A meccs után közölte, hogy sebaj, majd a visszavágon lő négyet...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.11.09. 07:51:05

http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... ho_csapda/

Érdemes elolvasni, vannak benne jó dolgok. Ugyanakkor néhánnyal nem értek egyet, és ismét Mourinho mítoszát építgetik....
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.08. 20:26:11

Initom írta:Most nem értek egyet pát szurkoló társammal.
A Reál idén nagy összegeket költött de hasznosan !
Látszik hogy Mou igazolt.
Az összevásárlás az volt mikor megvették Robbent Sneidert stb...
Idén nagy vetélytárs lesz a Reál és ennek örülök (de azért remélem mögöttünk végeznek :lol: )

Nagyon jó igazolás volt CR,O_O és Di Mariá ...
Az a rossz benne hogy nekünk O_O nem kellett...pedig a nyilatkozatai alapján ide jött volna.

Viszont azt nem értem a Reálba,hogyha megvették a fentebb említett játékosokat akkor miért kellett Canales és Pedro Leon?
Azért nézem a Royal meccseket és sokat nem játszanak de ti tudjátok :)
canales a tehetsége miatt kellett,pedro leon pedig cr vagy di maria sérülése esetén az egyetlen szélső pótló.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.11.08. 20:02:45

sjd írta:
Initom írta:Viszont azt nem értem a Reálba,hogyha megvették a fentebb említett játékosokat akkor miért kellett Canales és Pedro Leon?
Azért nézem a Royal meccseket és sokat nem játszanak de ti tudjátok :)
Canales még Mourinho előtt lett leigazolva
akkor nem szóltam ;)
Abi & Tito
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.08. 19:47:41

Initom írta:Viszont azt nem értem a Reálba,hogyha megvették a fentebb említett játékosokat akkor miért kellett Canales és Pedro Leon?
Azért nézem a Royal meccseket és sokat nem játszanak de ti tudjátok :)
Canales még Mourinho előtt lett leigazolva
Válasz küldése