Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.11.29. 23:14:32

Nem kell megmagyarázni a jót! BARCA 5 - madrid 00
ENNYI!!! :lol:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2010.11.29. 23:13:58

Ma is bebizonyítottuk h Mourinho ide vagy oda, CR ide vagy oda....A Barcelona élvezettel játszik és ezt senki se fogja elvenni tőlünk.
Mostmár csak a madridi nyilatkozatokat várom.... :) :)
Kép
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2010.11.29. 23:13:46

Az én véleményem, hogy Ramos viselkedése a mi dicséretünk. A mourinho féle emberi viselkedés teljesen igazodik a real mandril szellemiségébe, még akkor is, ha eredményes lesz majd. Egyébiránt Mouval meg kell várni a tavaszt és a következő idényt, az Interrel is később tudott alkotni. Nem szabad elszállni, a megszokott hozzáállással és alázattal kell haladni előre.

A szurkolótársaimnak meg azt javaslom, hogy örüljünk a győzelemnek, és viselkedjünk, ne foglalkozzumk a madriddal. Majd megbeszéljük a (hangsúlyozom) keményvonalasokkal a stadion mögötti kis sikátorban... :)
lacus9
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.12.11. 22:33:18
Tartózkodási hely: Zala

2010.11.29. 23:13:42

Sziasztok! Remélem mindenki látja, hogy a BARCA rálépett újra arra az utra amivel megint 6 kupás lehet. a REAL-nak esélye se volt. Ha a játék iránt továbbra is ilyen elkötelezettséggel játszanak és oda teszik magukat, akkor minden idők legnagyobbjai lesznek!!!!!!!!
VIVA BARCA!!
lacus09
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2010.11.29. 23:13:00

Igy legyen mindenben igaza:" Ronald Koeman, a Barcelona korábbi legendás játékosa úgy nyilatkozott a Barça TV-nek adott villáminterjújában, hogy "remélhetőleg a Barcelona rúg egy ötöst a Madridnak."

Nem gondoltam volna a meccs előtt, azt hiszem, hogy senki se.....
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2010.11.29. 23:12:41

szvsz ez a meccs is mutatja, hogy milyen gyenge ez a spanyol bajnokság..
ennyit érnek a madridi "gálák"
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.29. 23:11:08

Tizenegyes ide vagy oda, nem azon múlott. Sokkal jobb volt a Barcelona, megérdemelten nyertek, csak gratulálni tudok nekik. =D> Az a baj, hogy az első 10 percben eldőlt a meccs. A 2. hely kiadó még a bajnokságban jelenleg. Nagyon fiatal tapasztalatlan még ez a Madrid, gyerekes hibákat vétettek. Ennél szásszorta több kell. Most kiderül, hogy tavaszra mit talál ki Mourinho. Ramost legalább 5 meccsre el kell meszelni, rosszabb volt, mint Pepe őrjöngése. Minden IGAZI MADRIDISTA nevében elnézést kérek. A meccs Marcelo-n ment el. Az első 2 gól az övé volt, pedig fel sem ment a támadásokhoz. Özilt, Benzemát meg DiMaria-t nem értékelem, mert labdát nem kaptak. Még egyszer gratulálok. Madridista szempontból el kell felejteni, Barcások meg sok aláírásképet csinálnak majd ebből...:D
Jó éjszakát!
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.11.29. 23:10:50

Az a vicces, hogy év elején még jó, elment hogy össze kell szokni a madridnak. Pár hete elkezdték, hogy a "világlegjobb" csapata és nyerik a klasszikust. Most megint az fog jönni h még össze kell szokni :D
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.11.29. 23:09:54

Nem is értem miért csak Ramosról beszéltek...

Pl.:
Pepet meglöki Rony.

Messit leütik 1.félidő
Messit letarolja Arbeola 2.fáélidő
Messit 3. rúgják fel 93.perc ....

ennyi jutott eszembe.

Minden esetre erre én sem számítottam,hogy 5 öt vágunk.

szerk.: 200. HSZ
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Initom 2010.11.29. 23:13:38-kor.
Abi & Tito
Avatar
nagyjudit89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2009.09.27. 16:42:45
Tartózkodási hely: Jászapáti

2010.11.29. 23:09:53

VargaAron írta:Lehet Mourinho megint szólt Ramosnak,hogy állítassa ki magát! :D :D
Ez naon tuti! :D :D :D Végülis Mouról már mindent elhiszek!
Puyol est le meilleur footballeur du monde. Une excellent défenseur et un grand capitaine. Il est le mur de Barcelone et il est la cœur de Barcelone. On est les champions!
Visca el Barca!!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.29. 23:09:21

ozsimiki írta:Azt is nevetségesnek tartottam a felvezetéseknél,h a világ két legjobb csapata találkozik...eddig abban a hitben éltem,h ehhez a titulushoz nem árt nyerni is valamit esetleg,vagy hosszú távon bizonyítani.

Kicsit se hiszem azt,h egy Chesea,M.U. párosnál erősebb lenne ez a Madrid. Sokan úgy írtak,h a Milan (vicc,h vezetik az olasz ligát, igaz ez a ligára nézve ciki) jó erőfelmérő, hát szntem meg idén most találkoztak először erőfelmérővel.

Ettől még persze nem dőlt el semmi sajnos, hozni kell most zsinórban a meccseinket,és tartani,vagy növelni a különbséget!

Ramos azt hittem megkomolyodott már, utóbbi időben nem gondoltam volna,h így el tud durranni az agya. :S

Meglátjuk Mourinho felmenti e,vagy egyáltalán mit nyilatkozik az esetről. Kicsit nőne a szememben,ha elítélné ő maga is az ilyesmit.
Az igazi értékmérő a tavaszi meccs lesz. Hazai pályán, hazai közegben biztos más lesz nekik. Ha ott is dominálunk, akkor tényleg nincs miről beszélni.

Ja és még valami! Mourinho most bebizonyította, hogy érdemtelenül magasztalták fel! Jó edző, elismerem, de nem mágus!
Kép
Kép
Kép
herodes
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.11.29. 19:59:34

2010.11.29. 23:08:59

Hú de tudnék mit mondani,de korrektség az első.
Ma a világ látta ki az a csapat aki mindenek előtt van.....

Murinhot nem is szeretném minősíteni a nagy arca ami előbb volt ,ma merre járt..Szabin volt?

Ui.Ahogy én érzem:Az egész közvetítés erről szólt ,legalábbis előtte:Murinho kontra Pep hát itt a megoldás..
Csak akkor tudta Mu legyőzni Pep et amikor eszméletlen bolond játékosai voltak:lásd inter
78 an védekeztek,de akkor is a biró veretett meg bennünket!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.11.29. 23:08:57

egyszerüen közünk nem volt a meccshez... a "Pep-es" eset után még felcsillant némi remény,de ez egy nagy nulla volt madridi részröl...
grat a Barcának, még számomra is jó volt nézni egy-két gyönyörü megoldást (persze nem a gólokat)...
nagyon lelettünk focizva....
madridista
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2010.11.29. 23:08:46

Minden tekintetben padlót fogott a Madrid.

A fantasztikus Murinnyó team egész egyszerüen nem találta a labdát.

Erkölcsileg is teljes vereséget szenvedtek, hihetetlen szánalmas volt, ahogy a madridisták nem tudták elviselni a folyamatos megalázást.

Nagyon kijárt már ez a special one-nak is.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.29. 23:08:36

A meccs előtti felvezetőben arról beszéltek, hogy mou sokkal erősebb mint guardiola, mert ő már többet elért többször. Na de kérem Guardiola mi ha nem nagy edző? Egyszerűen az ő személye is egy hatalmas csoda nem csak a Barca "alleszusammen". Tavaly mou tény és való, hogy szószerint "megverte" a két meccsből inkább az idegenbelin, de az, hogy azok után már év elején még akadozott a játék, be-be csúszott egy döntetlen, sőt egy vereség is. Valljuk be hullámvölgybe volt a csapat. Egy-ketten akinek volt esze mondta is a fórumon, hogy a jó forma később kell nem az első fordulóba. És tessék guardiola taktikailag és minden más szempontból nézve lemosta mind a madridot mind mou-t. Hát mi ez az ember ha nem egy hatalmas edző? Visca el Barca!
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.29. 23:08:34

fcbarca0827 írta:Ramos, szerintem ezzel a válogatottól is elbúcsúzhat egy időre. :roll: Vagy, ez nagy baromság?
Hát, ha azt nézem, hogy nem volt neki elég, hogy Messi-t lerúgta még egy olyan embernek is nekiment, mint Puyol, aki azér "picit' más kategória, mint az a futóbolond.

Meccsről 1-2 gondolat:

Nem egy szint a két csapat jelenleg, és ez minden alkalommal tökéletesen kijön. Egyetlen egy percig sem volt meccsben a Madrid.
Ronaldo és Messi közötti különbség no comment.
Murinnyó hihetetlen mekkorát húzott félidőben. Normális magyarázat talán az lehetne, hogy Özil megsérült, de szerintem akkor se Lass-t kellett volna behozni.
Di María jobb, mint Pedro? :arrow: :lol:
Ramos és Pepe is pályán voltak, így idő kérdése volt, hogy a két mészáros közül melyiknél szakad el a cérna hamarabb. Ramos nem bírta tovább, felvágta hátulról Messi-t, lecsapta Puyolt. Írtam már 6-8 meccs nálam minimum.

Ja, és Andris egyfolytában elő van véve madridisták által, mert mocskolni meri az "új Roberto Carlost". Kérdem én most, hogy akkor miva'?

Tökéletes meccs volt, ilyen jó hétfőm se mostanában lesz, szép volt fiúk.
Pep-Team 5/5!!!

Visca!!!
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2010.11.29. 23:08:10

Igaza lett C-nek,nem lett 8. :lol: :lol:
Leomessi14 írta:"Megnezem en hogy a Barca 8-at lo nekunk is"-Cristiano Ronaldo

Igen Ronce,ha ma nem is sikerul majd majusban kipotoljuk a hianyzo golokat ne felj. :twisted: :mrgreen:
Komiszka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2007.11.29. 16:49:09
Tartózkodási hely: Győr

2010.11.29. 23:08:02

Ilúvatar írta:Ezt a fajta viselkedest amit Ramos leprodukalt, azt hittem hogy Ronaldo volt az... Komolyan, azt hittem Ronaldonak durrant el az agya...

Szval, Ramos elasta magät jo melyre, nalam.

Nem tudom mi tortent veletek, Real, de x -re fogadtam....
De ,hogy válogatott csapattársak ellen csinálja ezt? Ki ő ahhoz ,hogy Xavit és Puyolt oktassa, undorító ez az ember.Köszönje meg ,hogy nyertek neki egy vb-t aztán húzzon vissza madridba és kérjen bocsánatot a saját szurkolóiktól amiért ennyire szánalmasan viselkedett.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.11.29. 23:06:39

Azt is nevetségesnek tartottam a felvezetéseknél,h a világ két legjobb csapata találkozik...eddig abban a hitben éltem,h ehhez a titulushoz nem árt nyerni is valamit esetleg,vagy hosszú távon bizonyítani.

Kicsit se hiszem azt,h egy Chesea,M.U. párosnál erősebb lenne ez a Madrid. Sokan úgy írtak,h a Milan (vicc,h vezetik az olasz ligát, igaz ez a ligára nézve ciki) jó erőfelmérő, hát szntem meg idén most találkoztak először erőfelmérővel.

Ettől még persze nem dőlt el semmi sajnos, hozni kell most zsinórban a meccseinket,és tartani,vagy növelni a különbséget!

Ramos azt hittem megkomolyodott már, utóbbi időben nem gondoltam volna,h így el tud durranni az agya. :S

Meglátjuk Mourinho felmenti e,vagy egyáltalán mit nyilatkozik az esetről. Kicsit nőne a szememben,ha elítélné ő maga is az ilyesmit.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.11.29. 23:06:11

"Megnezem en hogy a Barca 8-at lo nekunk is"-Cristiano Ronaldo

Igen Ronce,ha ma nem is sikerul majd majusban kipotoljuk a hianyzo golokat ne felj. :twisted: :mrgreen:
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2010.11.29. 23:05:56

Nem is tudom, mit lehetne ez a meccs után írni. Egyszerűen fantasztikus, amit a Barca ma mutatott csapatjáték terén, a Madridnak még gólhelyzete sem volt, egész meccsen uraltuk a játékot, ekkora diadalra nem számítottam. :D
CR meg Mourinho elbújhat a mai nap után, de amit Ramos is művelt, remélem a válogatottból is kiteszik ezek után...
Egyszerűen gusztustalan módra szabálytalankodtak a Madridosok az utolsó fél órában. Gratulálok az egész csapatnak.
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2010.11.29. 23:05:50

Lehet Mourinho megint szólt Ramosnak,hogy állítassa ki magát! :D :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.29. 23:05:47

Jó éjt! :)
Köszönöm ezt az estét! :)
Avatar
Riadtribizli
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.12.16. 09:11:51
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott

2010.11.29. 23:05:12

Rövid üzenetek Madridba:
Kedves "Krisztiánó" teljesen igazad van, leborulok a nagyságod elött...
Ez valóban nem lett nyolc... :lol:
Kedves "Dzsozé" várjuk a magyarázatot. De a frankót mondjad, ahogy szoktad. :lol:
A védősornak üzenném: Hát miért bántjátok azt a kisgyereket? Ejnye ejnye... (De ha azt írtam volna hogy Csürhe akkor se járnék messze az igazságtól) :lol:

Més que un club! Visca el Barca!
Avatar
Bobán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2008.08.20. 17:50:16
Tartózkodási hely: Szeged

2010.11.29. 23:04:57

!!örök!! árnyék: R10,E9,H14,Y24
Válasz küldése