Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.12.05. 10:29:07

daffy írta:nem érdemtelenül nyert a real és nekem nem is azzal van a bajom,hanem hogy hogy teljesítenek egyes játékosok. sétálgatnak,nézelődnek,egy labdát nem tudnak átvenni,a passzokról nem is beszélve. a másik oldalon is ,nem egy forumernek ez a véleménye,így nem lehet olyan őrületes hülyeség.
Ezt nem neked írtam, csak itt az olyan gyökereknek akik ilyeneket írnak, hogy "le van fizetve a bíró" stb stb....
Szvsz. amit a Barca ellen csinált az egész csapat az tényleg nem volt méltó egy Klasszikushoz, de az előtt elég jól ment a csapatnak, nagyon váratlan volt ez a pofon. Én még nem temetném a helyedben a csapatot, igaz, hogy most a világ legjobbja a Barca, a legjobb játékos Messi, kivan forrva a taktikájuk meg minden, de azért néha tényleg túlzásokba esel az ősi ellenség fényezésével ami nem normális madridistaként. Én elismerem, hogy jobbak, de azért túlzásba nem kell esni...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.05. 10:22:46

haszi írta:A jogtalan kiállításról pedig csak ennyit:
Kép
Érdekes amúgy, hogy a meg nem adott 11-est és azt, hogy elqrtak a fiúk egy raklapnyi helyzetet itt senki sem említi... Úgy irkálnak itt egyesek mintha a Valencianak lett volna beleszólása a meccsbe, közük nem volt hozzá tegnap, és igen mi vagyunk a nagy mákerek, azért lett kapufa tegnap Cé sarkazása is...
nem érdemtelenül nyert a real és nekem nem is azzal van a bajom,hanem hogy hogy teljesítenek egyes játékosok. sétálgatnak,nézelődnek,egy labdát nem tudnak átvenni,a passzokról nem is beszélve. a másik oldalon is ,nem egy forumernek ez a véleménye,így nem lehet olyan őrületes hülyeség.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.12.05. 10:04:58

A jogtalan kiállításról pedig csak ennyit:
Kép
Érdekes amúgy, hogy a meg nem adott 11-est és azt, hogy elqrtak a fiúk egy raklapnyi helyzetet itt senki sem említi... Úgy irkálnak itt egyesek mintha a Valencianak lett volna beleszólása a meccsbe, közük nem volt hozzá tegnap, és igen mi vagyunk a nagy mákerek, azért lett kapufa tegnap Cé sarkazása is...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.05. 09:28:29

fir3bird írta:
Annyi biztos, hogy daffy egy rendes srác! Példát vehetne róla sok Realos és Barca drukekr egyaránt! Sose értettem mi a jó abban, ha megalázod, emgbántod a másikat, csak mert más mezt hord... Az emebri butaság és kicsinyesség műva ez az egész... Szóval daffy, köszönjük normalitásodat és emberségedet! Hatalmas szó a mai világban! Wink
aha, példát venni róla?
miről? arról, hogy idejár kritizálni, lehordani, oltogatni a kedvenc(??) csapatát. hát ezt tényleg példamutató. ja arról nem is beszélve, hogy a nyelve benne van a fél eurobarca fórum hátsójában. akkor ezért már rendes srác? szerintem igazából barcelona szurkoló.
szerintem ne tippelgess. az,hogy van szemem és látom a szépet,te meg nem,az miért nekem fájjon? elismerni,hogy messi és a barca a legjobb jelenleg nem seggnyalás,te nem tudod megtenni? ha nem,akkor szintén nem velem van a baj. leoltom a madridot,igen. dícsérni tudsz bármit vagy bárkit a csapatból a mutatott játék,esetleg a teljesítmény vagy a szépség miatt? én nem.
örülök,hogy megismertél egy FORUM alapján és sikerült belőnöd. hála az ilyeneknek,már tudom,hogy miért tart ott magyarország,ahol és miért fog 20 év múlva is. :roll:
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.12.05. 09:16:59

barcafan1988 írta: Nem mind1? Ezt csinálják a bírók 80 akárhány éve, amióta van spanyol bajnokság! A lényeg a "királyi horda" v"csorda", úgyis útáljuk Őket 1-től 1-ig! Nem? Hát de! A lényeg h Barcelonában más a FOCI és bújjon el a kasztíliai 3betűs, aminek a vége .os! sztetek mi az első betű?
na ez nagyon nem jött át, hogy mi akart lenni :D
madridista
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2010.12.05. 03:36:51

Annyi biztos, hogy daffy egy rendes srác! Példát vehetne róla sok Realos és Barca drukekr egyaránt! Sose értettem mi a jó abban, ha megalázod, emgbántod a másikat, csak mert más mezt hord... Az emebri butaság és kicsinyesség műva ez az egész... Szóval daffy, köszönjük normalitásodat és emberségedet! Hatalmas szó a mai világban! Wink
aha, példát venni róla?
miről? arról, hogy idejár kritizálni, lehordani, oltogatni a kedvenc(??) csapatát. hát ezt tényleg példamutató. ja arról nem is beszélve, hogy a nyelve benne van a fél eurobarca fórum hátsójában. akkor ezért már rendes srác? szerintem igazából barcelona szurkoló.

az, meg hogy itt is vannak retardált gyerekes és nyomorult madridisták, arról mi nem tehetünk. szóval fölösleges általánosítani. ez meg, hogy köszönöd a normalitását meg emberségét... na mindegy.
barcafan1988
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009.05.03. 01:50:15
Tartózkodási hely: Kecskemét

2010.12.05. 03:03:19

ferninho írta:
menczel írta:A bíró elcsalja a meccset. Kamu kiállítás, mostmeg agyonrugjáék a Valencia középpályását és ebből kontráznak és gól. Jóhogy nem vesz fel fehér mezt a bíró.
a bíró olyan baromságokat fújt, hogy nézni rossz volt, fújt össze-vissza, viszont a kiállítás nem az ő sara volt teljesen mivel az asszisztense jelzett, hogy kéz volt és ha az kéz volt, akkor az csak szándékos lehet ami ugye sárga. bár ekkor már nem sok köze volt a meccshez a Valenciának, de ez csak másodlagos...

a 2.gólnál meg egyszerűen lass szabálytalankodott és előnyszabályt ítélt a spori és a a vendégeknél maradt a labda, ezek után lass már szabályosan megszerezte a labdát és felvitte a félpályáig, ott lepasszolta CR-nek és küzdött a valenciaival, mindketten használták a kezüket, ezt egy spori se fújja le (bár ezt csak hegyiszakértőúr kifogásolta).

lehet ezt a bíróra fogni, de semmi értelme, mert mindenki ismeri a Realt, hogy ezt ígyis úgyis behúztuk volna....
Nem mind1? Ezt csinálják a bírók 80 akárhány éve, amióta van spanyol bajnokság! A lényeg a "királyi horda" v"csorda", úgyis útáljuk Őket 1-től 1-ig! Nem? Hát de! A lényeg h Barcelonában más a FOCI és bújjon el a kasztíliai 3betűs, aminek a vége .os! sztetek mi az első betű?
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.12.05. 02:13:42

Andris írta:Most mondom a tisztelt társaságnak, hogy be fogunk vezetni egy új rendszert, mégpedig azt, hogy aki nem frissen regisztrált tag, és a madridista.hu fórumával foglalkozik akár csak egy tőmondat erejéig is ITT, azt örökre kitiltjuk innen.
Előbb megbeszélem a társakkal hogy ez mennyire pc, aztán alkotmányos többséggel megszavazom vagy így vagy úgy, úgyhogy rettegjetek, mert kezd rohadt unalmassá válni amit műveltek. Igen ez kizárólag a Barcásoknak szól, elképesztő hogy ennyire értetlenek vagytok.
Hülye kérdés: ebbe ugye nem tartoznak bele pl. a rövidhírek idézése és hasonlók?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.12.05. 01:15:42

menczel írta:A bíró elcsalja a meccset. Kamu kiállítás, mostmeg agyonrugjáék a Valencia középpályását és ebből kontráznak és gól. Jóhogy nem vesz fel fehér mezt a bíró.
a bíró olyan baromságokat fújt, hogy nézni rossz volt, fújt össze-vissza, viszont a kiállítás nem az ő sara volt teljesen mivel az asszisztense jelzett, hogy kéz volt és ha az kéz volt, akkor az csak szándékos lehet ami ugye sárga. bár ekkor már nem sok köze volt a meccshez a Valenciának, de ez csak másodlagos...

a 2.gólnál meg egyszerűen lass szabálytalankodott és előnyszabályt ítélt a spori és a a vendégeknél maradt a labda, ezek után lass már szabályosan megszerezte a labdát és felvitte a félpályáig, ott lepasszolta CR-nek és küzdött a valenciaival, mindketten használták a kezüket, ezt egy spori se fújja le (bár ezt csak hegyiszakértőúr kifogásolta).

lehet ezt a bíróra fogni, de semmi értelme, mert mindenki ismeri a Realt, hogy ezt ígyis úgyis behúztuk volna....
madridista
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.05. 01:11:46

Most mondom a tisztelt társaságnak, hogy be fogunk vezetni egy új rendszert, mégpedig azt, hogy aki nem frissen regisztrált tag, és a madridista.hu fórumával foglalkozik akár csak egy tőmondat erejéig is ITT, azt örökre kitiltjuk innen.
Előbb megbeszélem a társakkal hogy ez mennyire pc, aztán alkotmányos többséggel megszavazom vagy így vagy úgy, úgyhogy rettegjetek, mert kezd rohadt unalmassá válni amit műveltek. Igen ez kizárólag a Barcásoknak szól, elképesztő hogy ennyire értetlenek vagytok.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.05. 01:08:57

Na jó jó, azért nem kell túlzásba vinni. Jól megszokott módon olyan játékvezetést láttunk ami nem illik a profi klubfutballhoz.
Elcsalásról ne beszéljünk, kihasználták a helyzetet hogy előnybe hozta őket a bíró. Lehet hogy pereznek van befolyása a verseny és a fegyelmi bizottságra, de a bírókra kétlem.

Mindamellett a madrid játékával ma is kertet lehetett trágyázni, és kellettek a 3 pontjukhoz a bírói tévedések.

Ez van, illik beletörődni, bár nehéz, nekem személy szerint idén eddig a legnehezebb.
Csak kicsit oda kell figyelnünk és két Clasicoval a zsebünkben meglesz a bajnokság, ennyi az egész. Ahol nekünk bizonyítani kell idén, az már csak a BL, spanyolországban megmutattuk hogy ki tud focizni, és ki nem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2010.12.05. 00:57:45

Hát igen a bíró becsalta nekik...már megint :evil:
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.12.05. 00:35:02

A bíró elcsalja a meccset. Kamu kiállítás, mostmeg agyonrugjáék a Valencia középpályását és ebből kontráznak és gól. Jóhogy nem vesz fel fehér mezt a bíró.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.05. 00:21:21

Őrület hogy egy ilyen silány csapat mint a madrid pontokat képes szerezni egy kiemelt bajnokságban.

Néha nagyon elkeseredek ezt látva.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.05. 00:05:56

Rinku írta: A Real meg látom, hogy csak behúzta, kár várni, hogy valakivel döntetlent játszon. Csak a Barca veheti el a kedvét, csak a Barca lehet egyenrangú, avagy nála erősebb ellenfél a ligában.

Azért idegenben lehet várni x-et a madridtól. Pl. Sevillában,vagy a Villareal ellen idegenben,de Valenciában is akár.

Fog azért pontot veszíteni mindkét csapat még.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.12.05. 00:01:30

Annyi biztos, hogy daffy egy rendes srác! Példát vehetne róla sok Realos és Barca drukekr egyaránt! Sose értettem mi a jó abban, ha megalázod, emgbántod a másikat, csak mert más mezt hord... Az emebri butaság és kicsinyesség műva ez az egész... Szóval daffy, köszönjük normalitásodat és emberségedet! Hatalmas szó a mai világban! :wink:

A Real meg látom, hogy csak behúzta, kár várni, hogy valakivel döntetlent játszon. Csak a Barca veheti el a kedvét, csak a Barca lehet egyenrangú, avagy nála erősebb ellenfél a ligában. Remélem marad ez a pozíció év végén, büszke lennék a csapatra, hogy ismét meg tudott újulni és ismét ezt láthatom. Köszönöm, köszönjük!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2010.12.05. 00:15:50-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.04. 23:54:22

Mikaos írta: daffy, nem gondolkoztál azon el, hogy inkább Barca-drukker leszel? :lol: Itt a vissza nem térő lehetőség :)
neem. én a real madrid név és mez imádója vagyok. a csapatot most hagyjuk :D
Amúgy én is ezt mondtam pár napja, amit most írsz (csak én a passzokra hegyeztem ki a témát), de asszem pont te nem értettél velem egyet?!...na, mindegy, lényegtelen.
akkor valamilyen tudatmódosító szerek hatása alatt állhattam...érthetetlen.
én nagyon kíváncsi lennék,hogy mi lenne akkor,ha roncit kivennénk a csapatból. gyanítom küzdenénk a dobogóért [/quote]
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.04. 23:50:38

Értem,köszi.

Jönnek itt a madridisták,hogy mi Messinek köszönhetünk mindent. Van benne valami,de azért na. Lássunk már tisztán. Azért ez a Barcelona Messi nélkül se lenne rossz.

Viszont a madrid Ronaldo nélkül nem 2 pontra lenne tőlünk.Az fix.Szóval a madridra jobban illik szerintem,hogy egyemberes csapat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.12.04. 23:50:25

daffy írta:a kiállítás óta nézem a meccset(saccra 10 perce). ez arra elég,hogy megállapíthassam:
-otthon ívelgetünk
-a védők állva(!) nézik a valencia támadását.(nem sétálgatnak,állnak)
-a pályán tanulunk meg passzolni(még gyakorolni kell,mert nagyon nem megy)
-labdaátvétel... :roll:
és egyé nyalánkságok. a legtechnikásabb liga...hát,inkább néznék brazil bajnokikat. és lassan belátom,hogy anno a másik oldalon hehének teljesen igaza volt. itt nem a mentalitás a baj,hanem hogy ezek ennyit tudnak. ez a játékosállomány nem kupaképes. lehet lehordani...! :?
daffy, nem gondolkoztál azon el, hogy inkább Barca-drukker leszel? :lol: Itt a vissza nem térő lehetőség :)

Amúgy én is ezt mondtam pár napja, amit most írsz (csak én a passzokra hegyeztem ki a témát), de asszem pont te nem értettél velem egyet?!...na, mindegy, lényegtelen. A lényeg, hogy egyetértek azzal, amiket írtál.

Lényegében annyival egészíteném ki, hogy nem a liga a hibás, hanem a Barca-tól van lemaradva az összes csapat a világon...nem kicsit. A mi játékosaink minden helyzetben meg tudják szelídíteni a labdát, eszméletlenül pontosan és gyorsan passzolnak (ami szerintem alap elvárás lenne a másik klub játékosaitól is, hiszen ez a munkájuk).
Minden nagyképűségtől mentesen állítom, hogy a többi csapat el van maradva fényévekkel...de ez most nem nagy baj nekünk :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.04. 23:47:55

csababarca írta: Közben Ronaldo góljával már 2-0.
Volt közte szabadrúgás,vagy valami pontrúgás cucc? vagy most rendes gólokat rúgott?
egyedül felment,se madridi,se valenciai nem követte úgy igazán,1-2 bicikli és gól
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.04. 23:46:43

daffy írta:a kiállítás óta nézem a meccset(saccra 10 perce). ez arra elég,hogy megállapíthassam:
-otthon ívelgetünk
-a védők állva(!) nézik a valencia támadását.(nem sétálgatnak,állnak)
-a pályán tanulunk meg passzolni(még gyakorolni kell,mert nagyon nem megy)
-labdaátvétel... :roll:
és egyé nyalánkságok. a legtechnikásabb liga...hát,inkább néznék brazil bajnokikat. és lassan belátom,hogy anno a másik oldalon hehének teljesen igaza volt. itt nem a mentalitás a baj,hanem hogy ezek ennyit tudnak. ez a játékosállomány nem kupaképes. lehet lehordani...! :?

Itt ezért nem fog lehordani senki.
Meg sehol,max a madridistán.
Közben Ronaldo góljával már 2-0.
Volt közte szabadrúgás,vagy valami pontrúgás cucc? vagy most rendes gólokat rúgott?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.04. 23:41:41

a kiállítás óta nézem a meccset(saccra 10 perce). ez arra elég,hogy megállapíthassam:
-otthon ívelgetünk
-a védők állva(!) nézik a valencia támadását.(nem sétálgatnak,állnak)
-a pályán tanulunk meg passzolni(még gyakorolni kell,mert nagyon nem megy)
-labdaátvétel... :roll:
és egyé nyalánkságok. a legtechnikásabb liga...hát,inkább néznék brazil bajnokikat. és lassan belátom,hogy anno a másik oldalon hehének teljesen igaza volt. itt nem a mentalitás a baj,hanem hogy ezek ennyit tudnak. ez a játékosállomány nem kupaképes. lehet lehordani...! :?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.04. 23:40:41

Ne hőbörögjetek.
A madridnak mindent szabad...ott van Ramos esete. Ezért bármely más bajnokságban kap egy finom 5-10 meccses eltiltást. Itt meg semmit. Durván a madrid kezében van a szövetség,nem kell ezen fennakadni.

Én már rég nem idegesítem magam rajtuk,nem is nagyon nézem a meccseiket pont ezért.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2010.12.04. 23:40:08

Cseppnyi kétség és izgalom nincs bennem a bajnokságot illetően a hétfői meccs után, nyerhetnek a senkiházik akármennyit és akárhogyan. :twisted:
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.12.04. 23:34:33

Újabb bírói segédlettel nyert a madrid. Jó éjszakát mindenkinek. :wink:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Válasz küldése