Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.01. 11:40:28

Andris írta: Őszintén szólva szerintem tavaly is egy kőkemény bajnoki teljesítményt nyújtott a madrid, és egyelőre nem látom h bármiben űberelnék ezt. Ráadásul akkor is nehéz dolgunk volt, főleg az elsőn, de a másodikon se volt azért leadva a meccs. Csak volt olyan meggyőző a fölényünk játékban, amilyen most is valószínűsíthető látva , hogy is játszik a két csapat mostanság.
Ez így van, ezzel magam is egyet értek! Annyit fűznék hozzá, hogy most talán annyival magabiztosabb a Madrid, ha Sergi megint kiállíttatja magát, akkor kiegyenlítenének. Talán ennyit Zsozé hozzá tud tenni. Talán.
szerk:És kétségem nincs afelől, hogy az esetlegesen hatékony taktika nem fog annyira fociról, mint fegyelmezett visszaállásról, totális védekezésről, esetleg szabálytalanságokról szólni.
Ezzel pedig 110%-ig egyet értek. Nevezhetjük nagy taktikusnak, misztikus mágusnak, vagy ahogyan ő hívatja magát "Special One"-nak, de nálam akkor is csak gyáva marad, méghozzá speciálisan gyáva :P
Visca el BARCA!
Avatar
Real Madrid 5
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2007.08.28. 09:44:56

2010.11.01. 10:57:21

Andris írta:Szerintem azért nem volt itt akkora meggyőződés azzal kapcsolatban, hogy a Milan majd szétpofoz titeket. :) Már csak azért sem, mert ha bárhova máshova is benézel itt, pl a BL v olasz bajnoki topicba, a társaság nagyrésze egyértelműen egy gyenge nyugdíjas, idejétmúlt nagycsapatnak tartja a Milant.
jah, tavaly bezzeg amikor ők voltak azok a bizonyos "első komolyabb csapat" akkor még mind húszévesek voltak ugye?
ha erős csapattól kapunk ki az a ciki, ha harmadosztályútól az...
ja, és akkor véletlenül sem provokálásból:
Áh, a barca még a szezon elején játszott a herculessel.
Meg lelőtték a hercules egész első csapatát mozsárágyúval.
Ráadásul az Madridnak mindig lefekszenek!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.01. 10:32:02

Lampiao írta:Szerintem Andris jó arc... egyeseknek meg nincs humorérzéke...:D Úgyhogy srácok gyorsan találjátok meg a lelkibékét, írjátok le párszár otthon ergy füzetbe, hogy mi egy admin dolga és kezdjünk új témát...

az eszem megáll, hogy egyesek nem értik a viccet... Legalább próbálnátok humorosan visszaoltani, de nem, az gondolom nem menne, meg minek is akkor még véletlenül érdemes lenne elolvasni a hozzászólásaitokat...
Engem a környezetemben humoros embernek tartanak, de ez most nekem sem jött át. Bár biztos velem van a baj.
De ha pl. te azt a hsz-t olvasva otthon a gép előtt a térdedet csapkodva röhögtél, akkor lehet inkább mégis veled lesz a baj :wink:
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.10.31. 21:20:36

Nem vagyok rendőr, adminisztrátor vagyok, akinek az a dolga hogy a szabályzatba ütköző dolgokat törölje, sok ilyen után v moderátor kérésére tiltson, illetve a tartalmi szerkesztésen is csináljon ezt-azt.
nekem semmi bajom azzal amiket irsz, csak annyi megjegyzést füznék hozzá, hogy ha te kb mezei forumozoként viselkedsz, akkor nem törlöd azokat a hozzászólásokat amik személy szerint neked nem tetszenek.
az Alcorcon elleni meccs meg arra volt jo tavaly, hogy megtanultam kapott gólonként 2 deci pálinkát lehuzni. :lol:

így van, ami személy szerint nem tetszik, sose törlöm. csak ami már nem megengedhető senkinek :) máskülönben ennek a topicnak a fele most nem létezne.
Sőt megsúgom, hogy az esetek 98%ában ha én vitatkozom, és ott íródnak törölnivaló dolgok, akkor megvárom míg a kollégák törölnek, hiába nyilvánvaló teljesen h azt törölni kell. A.


értem, köszönöm
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.31. 21:19:04

Szerintem azért nem volt itt akkora meggyőződés azzal kapcsolatban, hogy a Milan majd szétpofoz titeket. :) Már csak azért sem, mert ha bárhova máshova is benézel itt, pl a BL v olasz bajnoki topicba, a társaság nagyrésze egyértelműen egy gyenge nyugdíjas, idejétmúlt nagycsapatnak tartja a Milant.

Ettől függetlenül én pl fogadtam is valakivel, hogy oda vagy vissza de megveri a Milan a madridot, és Olaszországban még van is erre jó esély szerintem. Ha jól emlékszem két kevéssé meggyőző góllal sikerült felülkerekedni egy magához képest is gyenge Milanon, amúgy. De ezt az utsó mondatot akár el is felejtheted, mert látom hogy ez a problémád általában. Maradjunk csak az előtte leírtaknál.

És a Clasico, valamint egy esetleges 5-6 pontos előny bármely irányba már vitát eldöntő dolog lesz. :) S amilyen nehéz szériátok jön, könnyen lehet , hogy utóbbi lesz először.
Őszintén szólva szerintem tavaly is egy kőkemény bajnoki teljesítményt nyújtott a madrid, és egyelőre nem látom h bármiben űberelnék ezt. Ráadásul akkor is nehéz dolgunk volt, főleg az elsőn, de a másodikon se volt azért leadva a meccs. Csak volt olyan meggyőző a fölényünk játékban, amilyen most is valószínűsíthető látva , hogy is játszik a két csapat mostanság.
Úgyhogy tulajdonképp igen, nehéz belátnom, hogy nehezebb dolgunk lenne majd. Ettől persze még lehet. De nehéz, nagyon nehéz.

szerk: sőt, őszintén szólva a játékotok alapján gyakorlatilag lehetetlen belátnom. Egyedüli dolog, ami elbizonytalanít kissé, az a nagy misztikum övezte "Mourinho faktor", lehet hogy tényleg valami hatékony dolgot kitalál ellenünk, de szerintem még akkor is nyerni fogunk. És kétségem nincs afelől, hogy az esetlegesen hatékony taktika nem fog annyira fociról, mint fegyelmezett visszaállásról, totális védekezésről, esetleg szabálytalanságokról szólni.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.10.31. 21:37:04-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.31. 21:14:18

"És engem is idegesít a reálos kollégák közül a Barcának leülnek az ellenfelek típusú hsz-ek. Nincs olyan, hogy leül az ellenfél. Hanem nem engedi jobban játszani"-----> Így van Hustler, korrekt, pont 8)
Visca el BARCA!
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.10.31. 21:08:27

Mikaos írta:
Hustler írta:de a ,,Ronaldo függő, bemákolós, deffenzív, pfujj Murinnyó, Rinyál Margit, csak ilyen Racingokkal játszóttak stb." féle megnyilvánulások rohadt mód felbosszantanak.
Miért, melyik nem igaz? :twisted: :lol:

Viccet félretéve, egy dologgal biztos nem lehet vitatkozni: ti tényleg "csak ilyen Racingokkal" játszottatok eddig (és egy öregfiúk Milan-nal).
Szóval ebben az esetben csak az igazság bosszanthat :)
Ha észrevennétek magatokat, a Milan elleni meccs előtt az volt a szlogen, hogy na majd ők, na majd a Milan helyre rak minket, sőt ha jól emlékszem valamelyikőtök, még fogadott is másik fórumozó társával abban, hogy a Milan oda vissza ver minket... Na hát ez nem így történt, a meccs alatt gondoltam is, hogy jönnek majd a kifogások, hogy nem is nagycsapat a Milan, öregfiúk blabla.... Nehéz belátni, hogy most sokkal nehezebb dolgotok lesz ellenünk, mint az eddigi (elmúlt 1-2 év) Clasicokon. :roll:
Hustler
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010.10.31. 14:43:07

2010.10.31. 21:05:36

Igen, most a madridista beszélt belőlem :D
De nem azzal van a baj, hogy azt mondjátok, hogy ,,de ők még csak megye kettes csapatokkal játszottak", hanem, hogy nem ismerik el, hogy ez a Real,jó Real.
De úgy érzem, kicsit ez is Madiridista énem...

Ja, és szerintem nem vagyunk Ronaldo függők :twisted:
Csak kéne előre egy normális csatár, mert Higu sz@r, Benzema őfelsége meg a tegnapi jó 15 perc jó játék után remélhetőleg elkapja a fonalat, és ezután már futni is fog. Valami olyan féle csatárnak örülnék, aki nem tökörészik, hanem bevágja. És jelenleg nincs ilyen csatárunk.

Szerk.: Torotam!
Hopsz, el is felejtettem, hogy van olyan is :lol: Mindegy, ezt elcsesztem.
De az akkor is csak négy! :lol:
És engem is idegesít a reálos kollégák közül a Barcának leülnek az ellenfelek típusú hsz-ek. Nincs olyan, hogy leül az ellenfél. Hanem nem engedi jobban játszani

Szerk2.:Haszi!
Igazad van. Kész. Pont.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hustler 2010.10.31. 21:11:48-kor.
Madrid szurkoló
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.31. 21:03:20

"Ráadásul az Atleticnek mindig lefekszik az Alcorcon!"
Na ezen szétcsúsztam, köszi Andris! :P
Amúgy ez a mondat sem születhetett volna meg, ha nem kapná meg a Barca örökké ezt az amúgy nevetséges vádat...
Ami a mostani sevillai ötöst illetni, nos, a szuperkupa visszavágón asszem négyet kaptak a kezdő kapusukkal együtt, ennyi :lol:
Visca el BARCA!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.10.31. 20:55:03

Hustler írta:de a ,,Ronaldo függő, bemákolós, deffenzív, pfujj Murinnyó, Rinyál Margit, csak ilyen Racingokkal játszóttak stb." féle megnyilvánulások rohadt mód felbosszantanak.
Miért, melyik nem igaz? :twisted: :lol:

Viccet félretéve, egy dologgal biztos nem lehet vitatkozni: ti tényleg "csak ilyen Racingokkal" játszottatok eddig (és egy öregfiúk Milan-nal).
Szóval ebben az esetben csak az igazság bosszanthat :)
Hustler
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010.10.31. 14:43:07

2010.10.31. 20:27:16

Persze, az Alcorcon elleni meccsen lehet röhögni, mert lefociztak minket, aztán a Castilla megverte őket :lol:
De azért a folytonos piszkálódás se kell. Vagyis piszkálódni lehet, nem lenne értelme így a fórumnak, ha nem szabadna :D , de a ,,Ronaldo függő, bemákolós, deffenzív, pfujj Murinnyó, Rinyál Margit, csak ilyen Racingokkal játszóttak stb." féle megnyilvánulások rohadt mód felbosszantanak. Főleg, hogy mos a Barcelona se játszott valami hűde jól. (Talán éppen ezért volt/van ez)
De aztán jött a Sevilla, akitől most néhányan elájultak, hogy hűű, ötöt vertek nekik, (Persze, mi Real szurkolók is nyáladzunk a Racing elleni meccs után) de azt elfelejtik, hogy hiányzott az első számú kapusuk, meg a Barcelonának fekszik az, amit a Sevilla játszik, de pl. az Atma elleni meccseken néha felborul a papírforma. Míg madridi részről épp fordítva ez.
Remélem érthető nagyjából.
Madrid szurkoló
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2010.10.31. 20:06:14

Szerintem Andris jó arc... egyeseknek meg nincs humorérzéke...:D Úgyhogy srácok gyorsan találjátok meg a lelkibékét, írjátok le párszár otthon ergy füzetbe, hogy mi egy admin dolga és kezdjünk új témát...

az eszem megáll, hogy egyesek nem értik a viccet... Legalább próbálnátok humorosan visszaoltani, de nem, az gondolom nem menne, meg minek is akkor még véletlenül érdemes lenne elolvasni a hozzászólásaitokat...
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
Hustler
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010.10.31. 14:43:07

2010.10.31. 19:47:14

Békítek kicsit.
Andris gondolom kicsi poénnak, beszólásnak szánta az Alcorconos meccset, amivel szerintem semmi baj... Sőt, én is csak röhögni tudok, hogy egy négyest kaptunk ott :D
Nem kell komolyan venni. És főleg nem kell vitázni ilyenen. Az már a múlt, csak arra jó, hogy megmosolyogtasson.
A madridi 2-6 jobban fáj...
Madrid szurkoló
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.31. 19:41:02

Én mondtam hogy vállalom. Ha az Alcoronos dologhoz hozzáfűzött megjegyzésem vérlázító, vagy netán újabb vitát kezdeményez, akkor tényleg a fene a pofámat. De ez már a ti dolgotok, akárhányszor is írja még le valaki, ennél több dolgon már nem változtatok. Szerintem épp elég hogy nem megyek bele ezekbe a dolgokba, amiket állítólag én kezdeményezek.

Nem vagyok rendőr, adminisztrátor vagyok, akinek az a dolga hogy a szabályzatba ütköző dolgokat törölje, sok ilyen után v moderátor kérésére tiltson, illetve a tartalmi szerkesztésen is csináljon ezt-azt.
Ezt is leírtam már, ha az admin jogkör megkívánná, hogy változtassak a fórumozói stílusomon, letennék előbbiről.De nincs így.
Ugyanúgy fórumozok mint más, egy tartalmas vitában vagy bármi hasonlóban sem dönt vagy ad igazat az h dolgozom a fórummal néha kicsit.
Ennek megfelelően pedig én is mezei fórumozó szándékozok maradni ilyen tekintetben, ha a nagyobb szájú fajtából, akkor hát úgy. Senkit se sértegetek, mostmár ilyen jellegű vitákba se megyek bele, súlyosabb dolgokat pláne nem csinálok.
Örülnék ha végre a díszes társaság is el tudná szeparálni a két dolgot, mert itt bizony azt kell. Nem hatósági tiszt vagyok én, értsétek már meg.

Kicsit idegesítő h mindenre a provokátor admin a válasz, de mint mondtam, ha mostanság úgyérzitek hogy ez az, akkor ám legyen, de szerintem nincs igazatok. Megérteni viszont megértem, h miért téma, mert korábbról vannak előzményei.

De azthiszem eltértünk a tárgytól megint :arrow:

*megjegyzem ha tényleg hatalmas tőrdöféseket akarnék bevinni a kedves madridista kollegák idegrendszerének, a közelmúltból igen sok lényegesen érzékenyebb pontot találhatnék, mint a kupavereség tavalyról. de tényleg nem ez a cél, ezért nem is teszem soha.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.10.31. 19:56:32-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2010.10.31. 19:36:12

Andris írta:Szerintem ezt nem kéne komolyan venni ennyire. :)
De mondtam már párszor, szívetek joga. Mindenesetre elég gyenge idegrendszerrel kell h rendelkezzen valaki, ha ezt nembírja ki. Még akkor is így volna, ha amúgy véresen komolyan írnám. Szerintem senkit és semmit nem járatok le. De a provokátor admin mindig jól hangzik, akár be kell szólni, akár ellenérvként, én bevállalom a címet, bár nem túl megtisztelő. :P
amikor Te írod, akkor teljesen egyértelmű, hogy nem kell komolyan venni, pedig Te vagy a legnagyobb vérlázító...mondjuk mielőtt admin lettél is nagy volt az arc, most csak tetőzöd, még ha néha mondasz is jó dolgokat.végre nem ment a vita erre pont Te elkezded.remélem törlöd, legalább tudom, igazam van:)

amúgy meg, végre egy igazán jó madridot látunk, Mourinho ide, Mourinho oda,el kéne ismerni...izagalmas bajnokság lesz.de győzzön a jobbik:D(nem félreérteni:D)
Hajrá Barca
Forca Barca
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.10.31. 19:34:24

Kicsit gondolkozz, nem ilyen mezei fórumozókról beszélek mint mi, hanem ADMIN, aki ki kéne szűrje a provokálásokat, példát mutasson, nem pedig kezdeményezni az értelmetlen vitákat...
Pontosan, a rendőrnek nem az a feladata, hogy beszáljon a bunyóba a kocsmában.
Hozzáteszem, nem is békítened kellene Andris, de már énis jóideje olvasom a hozzászólásaid és szerény véleményem szerint ez éretlen egy adminhoz. Persze eddig nem foglalkoztam vele és ezután sem fogok, Te ilyen vagy, az pedig a ti dolgotok, hogy mi alapján választjátok ki az adminjaitok.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.31. 19:29:20

Andris írta:
mes írta:Alcorcon - FC Barcelona B 1-3 87' :D :D :D:D:D:D:D
Áh, a madrid tavaly is új edzővel volt, kellett az idő h összeszokjanak.
Meg az Alcorcon azóta eladott egy csomó meghatározó kulcsjátékost.
Ráadásul az Atleticnek mindig lefekszik az Alcorcon!
A kupa visszavágóra tartalékolt az Alcorcon.... :wink:
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.10.31. 19:28:52

torrentkiller írta: Persze most provokálás, de amikor ti írjátok akkor meg mi vagyunk a hülyék, hogy hogyan lehet hogy nem vesszük észre, amikor egyértelmű tény. :x
Kicsit gondolkozz, nem ilyen mezei fórumozókról beszélek mint mi, hanem ADMIN, aki ki kéne szűrje a provokálásokat, példát mutasson, nem pedig kezdeményezni az értelmetlen vitákat...
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.10.31. 19:23:15

haszi írta:
Andris írta: Áh, a madrid tavaly is új edzővel volt, kellett az idő h összeszokjanak.
Meg az Alcorcon azóta eladott egy csomó meghatározó kulcsjátékost.
Ráadásul az Atleticnek mindig lefekszik az Alcorcon!
Gratulálok =D> Ezzel a stílussal csak továbbra is magad és az oldalad járatod le, a madridistán nem látsz ilyet, s neked se ez az első, végre leáll a vita és elkezded megint, csak azért is rúgjunk egyet a Madridba, én vagyok a magyar katalán szurkolói honlap adminja, megtehetem... Pff na viszlát, nyugodtan törölheted, de azért egyszer olvasd végig.
Persze most provokálás, de amikor ti írjátok akkor meg mi vagyunk a hülyék, hogy hogyan lehet hogy nem vesszük észre, amikor egyértelmű tény. :x
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.31. 19:20:51

Szerintem ezt nem kéne komolyan venni ennyire. :)
De mondtam már párszor, szívetek joga. Mindenesetre elég gyenge idegrendszerrel kell h rendelkezzen valaki, ha ezt nembírja ki. Még akkor is így volna, ha amúgy véresen komolyan írnám. Szerintem senkit és semmit nem járatok le. De a provokátor admin mindig jól hangzik, akár be kell szólni, akár ellenérvként, én bevállalom a címet, bár nem túl megtisztelő. :P
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.10.31. 19:28:41-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.10.31. 19:18:48

Azt kell mondjam, hogy igaza van haszinak. Az mindenesetre szép, ha a sikereit nem méltatjuk, csak a vereségeit éltetjük egy csapatnak, még ha az a Real is...
"And my heart will leave you never."
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.10.31. 19:15:52

Andris írta:
mes írta:Alcorcon - FC Barcelona B 1-3 87' :D :D :D:D:D:D:D
Áh, a madrid tavaly is új edzővel volt, kellett az idő h összeszokjanak.
Meg az Alcorcon azóta eladott egy csomó meghatározó kulcsjátékost.
Ráadásul az Atleticnek mindig lefekszik az Alcorcon!
Gratulálok =D> Ezzel a stílussal csak továbbra is magad és az oldalad járatod le, a madridistán nem látsz ilyet, s neked se ez az első, végre leáll a vita és elkezded megint, csak azért is rúgjunk egyet a Madridba, én vagyok a magyar katalán szurkolói honlap adminja, megtehetem... Pff na viszlát, nyugodtan törölheted, de azért egyszer olvasd végig.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.31. 19:01:53

mes írta:Alcorcon - FC Barcelona B 1-3 87' :D :D :D:D:D:D:D
Áh, a madrid tavaly is új edzővel volt, kellett az idő h összeszokjanak.
Meg az Alcorcon azóta eladott egy csomó meghatározó kulcsjátékost.
Ráadásul az Atleticnek mindig lefekszik az Alcorcon!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.10.31. 18:47:26

Alcorcon - FC Barcelona B 1-3 87' :D :D :D:D:D:D:D
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.10.31. 17:49:56

Kíváncsi vagyok, ha fordítva játszana a két csapat...mármint a Real tilitolizna 70%-os labdabirtoklássa és mit játszanánk úgy ahogy ők, akkor milyen vélemények lennének...
Válasz küldése