Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
TiTiHenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2010.05.16. 20:02:16
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 11:09:38

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... el-2075041

Színész,arrogáns és lehet szídni.
De nem rajta múlik ,h felháborító amit a Madrid foci címszóval csinál.
Most nőtt a szembemben.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.28. 11:04:25

barca2010 írta:
Azt tegyük hozzá, hogy nem a Barca miatt, hanem a "káprázatos" Mou taktika miatt! Sajnos átvettük a stílusotokat, csak annyi a különbség, hogy mi néha focizni is akartunk!
capellot kirúgták,pedig kevesebb "bűne" volt,mint most mourinhonak. érdeklődéssel várom a döntést. nem tudom eldönteni,hogy most épül-e valami vagy nem. a kupa megvan és ez egyértelműen josé érdeme,de kétségeim vannak,mert a tegnapi bukás is az övé
köv meccsre egy támadó madridot akarok. ha 8-0 lesz,legyen 8-0,de azt akarom látni,hogy a csapat focizni és győzni megy ki és nem kontrázni.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 11:00:57

daffy írta:
Barcaman1993 írta:A tegnapi meccsröl mindent elmond, hogy 0 Real helyzet volt egesz meccsen. A piros lehet kicsit tulzäs volt, de Adebayor simän kaphatott volna pirosat, meg Di Maria egesz meccsen a földön hentergett, teszem hozzä vegig szineszkedessel. Megerdemelt gyozelem a MU tenyleg nagyon kemeny dio lesz.

Ausztriäban nincs magyar billentyüzet :?
ha di mariát megemlíted,akkor mas,busi,pedro és villa nevének is a színészek mellett a helye. egyik csapat sem volt különb a másiknál
a futball ünnepének kellett volna lennie. nézhetetlen meccsek sorozata lett
Azt tegyük hozzá, hogy nem a Barca miatt, hanem a "káprázatos" Mou taktika miatt! Sajnos átvettük a stílusotokat, csak annyi a különbség, hogy mi néha focizni is akartunk!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2011.04.28. 11:00:32

A madrid eleve azért játszott most is így, mert tudat alatt ők is tudják, hogy fociban ezt a barcát sose fogják meg... A lapok eloszlásáról meg lehet mondani, hogy járt volna pár sárga nekünk, de ezekből sose lett volna piros lap a meccs elkövetkezendő részében. Pepe újfent offolta magát. Itt jön képbe, hogy nem tudta Mou rányomni stílusát a bíróra... Most azonnal Övrebőzik meg Busaccazik! Belépett Stark is a köreibe :) nevetséges, amit a luzitán leművel a sajtóban! Kicsit le kéne higgadnia, és józanul elgondolkodni :)
Kép
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.04.28. 10:52:40

A Real szinte meg se tudta játszani az elől lévő embereket.Mourinhoról meg annyit,hogy hiába szájkaratézik,senkit nem érdekel ,mivel elbukták a meccset.Azzal,hogy most leolt mindenkit azzal nem hozza vissza a tegnapi 0:2-t.Bemutattuk,hogy még mindig mi vagyunk a császárok és a kupa kudarc csak kisiklás volt.A kupameccs után megemeltem a kalapom a Real előtt,de a tegnapi játékuk egy nulla volt.Lehet itt bírózni,de felesleges. 8)

Meg még az amit már említettetek,hogy ha volt a szabálytalanság akkor egyemberként rohant oda a csapat,még Valdes is.. a félpályára,ezt se értem. :?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.28. 10:52:04

Barcaman1993 írta:[quote="daffy]http://www.youtube.com/watch?v=ygmGIFz_EP0
Maradjunk annyiban, hogy ez mind szabälytalan volt... Mascheranot visszaräntotta Adebayor, Marcelo (a meccsen en toroknak lättam, de vältoztatom a velemenyem) meg mellbe vägta Sergiot, Arbeola Pedro esetet meg nem is ertem minek van bent a videoban. Egyertelmüen Arbeola belepett ele.

Teny, hogy nem kene szineszkedni, de ezt mondhatnank Di Marianak, Ronaldonak es tarsaiknak is...
[/quote]így igaz. miért nem lehet eltiltani mindet utólag? ha ezt akarom nézni,akkor színházba megyek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.04.28. 10:52:58-kor.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.28. 10:50:04

[quote="daffy]http://www.youtube.com/watch?v=ygmGIFz_EP0[/quote]

Maradjunk annyiban, hogy ez mind szabälytalan volt... Mascheranot visszaräntotta Adebayor, Marcelo (a meccsen en toroknak lättam, de vältoztatom a velemenyem) meg mellbe vägta Sergiot, Arbeola Pedro esetet meg nem is ertem minek van bent a videoban. Egyertelmüen Arbeola belepett ele.

Teny, hogy nem kene szineszkedni, de ezt mondhatnank Di Marianak, Ronaldonak es tarsaiknak is...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.04.28. 10:44:18

Nagyon félve írom az én észrevételeimet!Mert úgy látom egyedül leszek.....
1,Nagyon büszke vagyok a csapatra, azt játszotta amit kell idegenben, okosan, ha kellett eldugta a labdát percekig, s vártuk az adódó lehetőségeket, s láthattuk mennyit jelent Puyol, rengetegszer segített ki, s belépett a támadásokba is!
2;Pepe kiállítása adható volt, ezt nem is lehet vitatni, nyilván fáj Mourinhonak, hogy 0:0nél nekik hazai pályán a 60ik perc körül, megpecsételte a sorsukat!

Én alapvetően megint egy élvezetes, parázs meccset láttam tegnap, ahol Mourinho ismét tökéletesre felépítette a várat, s logikai úton egy 0:0 nem lett volna a RM-nek rossz!
Egyértelműen bazíroztak a visszavágóra, s tegyük a szívünkre a kezünket, Pepe kiállításáig egy Xavi helyzetünk volt, amit kidolgoztunk, s az is úgyhogy elvesztették kritikus helyen a labdát, tehát José jól sakkozott, de ez már történelem!
Kevés volt a helyzet, de a játék jó volt!Nyilatkozatokra nem térek ki, vannak benne túlzott részek meg ironikusak!
Nem kell olyanon megsértődni, hogy reméli a Barcelona botrány nélkül is nyer, ez semmi extra, egyszerű odaszúrás a másiknak!

A visszavágó szerintem is formalitás lesz, elég ha eldugjuk 90 percig a labdát, s lepergetjük az időt!
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2011.04.28. 10:43:35

A színészkedéseink valóban szánalmasak és sportszerűtlenek. Ebben élen jár Busi meg Alves, Pep helyében nagyon komolyan elbeszélgetnék velük erről, h vetkőzzék le ezt a tulajdonságot. Lassan elkezdi Pedro is. Alvesnek ezen kívül minden második megmozdulása szabálytalan, sokszor feleslegesen ütközik.

VV-nek is megmondanám, h a 16-os az a keret, amiben ő mozoghat, ne fusson ki habzó szájjal a sporira, hasonló módon Piquehez, aki sokkal agresszívabb mostanában, mint eddig. Aki ugathat, az Puyol meg mondjuk Xavi. Mennyivel méltóságteljesebb, ha egy elkövetett/elszenvedett szabálytalanságnál lehajtjuk a fejünket és tovább csináljuk azt, amit tudunk.

Én tudom, h nehéz, én is focista vagyok, de muszáj kicsit a fejekben rendet rakni, mert kezdünk elszállni magunktól. Annak is betudom egyébként, h hatalmas nyomás van a csapaton, mert minden meccsen győzelmi kényszer van. "A világ legjobb csapata"- ezt szajkózza minden játékos, edző, a sajtó, szurkoló, ezért minden vereség nagyító alá kerül, magyarázkodni kell egy-egy rossz teljesítmény után.

Ott van pl. a Mu, aki "nem a világ legjobb csapata", de 20 éve mindent megnyernek, idén is "fű alatt" megnyerik a bajnokságot és a bl döntőbe jutnak, úgy h egy sort nem olvasok róluk sehol, kivéve, ha az öreg elkezd bírózni.

Mindenesetre jó jön a nyári szünet...remélhetőleg két kupával a zsebben. Korai róla beszélni, de ha továbbjutunk, annyira fel lesz dobódva a csapat, h hasonló meccsre számítok a Mu ellen, mint 2009-ben.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.28. 10:43:00

fcjoc írta:daffy. most komolyan.. phelan is mutogatott képeket.. pont olyan szituációkról ahol nem is tudjuk hogy alakult ki..
most mi is kezdjünk el itt marcelo rátaposok pedrora képeket linkelgetni? ..

hagyjátok már magatokat páran.. :roll:
ki kell állítani őt is a pcsába. ha kell,utólag. a lényeg az lett volna,hogy a saját ocsmányságot is észre lehet venni. pepénél a szándékot díjazta a bíró,businál miért nem?
senki nem fogja a vereséget erre,mert egy eleve halott "taktikával" ment ki a real a pályára,na de kérem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.04.28. 10:44:45-kor.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2011.04.28. 10:39:01

daffy. most komolyan.. phelan is mutogatott képeket.. pont olyan szituációkról ahol nem is tudjuk hogy alakult ki..
most mi is kezdjünk el itt marcelo rátaposok pedrora képeket linkelgetni? ..

hagyjátok már magatokat páran.. :roll:
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2011.04.28. 10:38:36

teljesen mindegy, h mit látnak a madrid drukkerek.
legtöbbjük ugyanazt fújja (a tények figyelembe vétele nélkül), mint a kártékony edzőjük. ahogy eddig, úgy ezután sem fogják elismerni, h ennyi minimum van a két csapat között.
tegnap este újra jó volt barca szurkolónak lenni a madrid ellen. örülök a győzelemnek, örülök pepe kiállításának, mert mindkettő megérdemelt volt.
és egyébként tényleg jót tenne a tiszta futballnak, ha murinnyó ámokfutását szankcionálná végre az uefa.
nagyon kártékony és -a madridista szurkolókat elnézve- fertőző a tevékenysége ennek a senkiházinak.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.28. 10:36:21

hát tegnap én is kicsit meglepődtem a játékosainkon... azt tudjuk hogy Dani, és Busi szeretnek "szerepelni". de Pedro, Villa, hát nem tudom..... ez nem volt "Barcás" ugyértem nem ezért ők az én csapatom. Pepe kiállítsa a szándék miatt piros... Mascherano esete narancssárga volt(kapott valami lapot? mert ez elkerülte a figyelmem) minimum sárga, de inkább piri járt volna... Adebayor már frusztráltan,idegesen lépett pályára, még Pinto esete teljesen felesleges volt... Alvesre visszatérve.. ő alaposan tette a dolgát... nem csak focizott, de rendesen alattomosan játszott.... lehet tegnap ez kellett... undorító, de most "használt". Bízom benne hogy így többet nem látom őket szerepelni... bár mondjuk ennek a szereplésnek van köze Jose taktikájához... elötte 1 clásícón sem láttam őket színészkedni... ennyire nem.. ott inkább fociztunk... ja, és érdekes volt látni, ahogy pepe eltűnt, Messi kezdett nagyon élni... ennyit jelentett pepé mint taktikai elem....
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.28. 10:32:44

Barcaman1993 írta: Igazäbol semmi nem igazän jut roluk semmi az eszembe. Adebayor beletenyerelt, Marcelo pedig torkon vägta Busquetset. Pedro läbära Marcelo rälepett. Villarol meg tenyleg semmi nem jut az eszembe, meg Mascheranorol sem, egyedül Alves szineszkedeset vettem eszre. Viszont Di Maria tanitani valo volt :!: :D
görgess vissza,linkeltem egy videót. a lényeg az lett volna,hogy egyik csapat sem úgy viselkedett,ahogy kellett volna. az uefának pedig biztos vaj van a füle mögött,mert olyan isten nincs,hogy ne lássák be: kell a videóbíró.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.28. 10:30:57

daffy írta:
Barcaman1993 írta:A tegnapi meccsröl mindent elmond, hogy 0 Real helyzet volt egesz meccsen. A piros lehet kicsit tulzäs volt, de Adebayor simän kaphatott volna pirosat, meg Di Maria egesz meccsen a földön hentergett, teszem hozzä vegig szineszkedessel. Megerdemelt gyozelem a MU tenyleg nagyon kemeny dio lesz.

Ausztriäban nincs magyar billentyüzet :?
ha di mariát megemlíted,akkor mas,busi,pedro és villa nevének is a színészek mellett a helye. egyik csapat sem volt különb a másiknál
a futball ünnepének kellett volna lennie. nézhetetlen meccsek sorozata lett
Igazäbol semmi nem igazän jut roluk semmi az eszembe. Adebayor beletenyerelt, Marcelo pedig torkon vägta Busquetset. Pedro läbära Marcelo rälepett. Villarol meg tenyleg semmi nem jut az eszembe, meg Mascheranorol sem, egyedül Alves szineszkedeset vettem eszre. Viszont Di Maria tanitani valo volt :!: :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2011.04.28. 10:26:47

Replay írta:Azért jó látni, hogy vannak azok a Madrid drukkerek, akik belátják, hogy szégyenletes hazai pályán ennyire defenzíven kiállni, továbbá nem vonják kétségbe a piros lap jogosságát sem.

Sőt nem mindenkinek olyan rövid az emlékezete, mint Mr. Mourinho-nak: tavaly az Inter két szabálytalan gólt szerzett, egy szabályos Barca gólt pedig nem adtak meg a visszavágón...
így van! ez azért szép dolog..

na de ez még szebb :D
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2011.04.28. 10:23:43

Azért jó látni, hogy vannak azok a Madrid drukkerek, akik belátják, hogy szégyenletes hazai pályán ennyire defenzíven kiállni, továbbá nem vonják kétségbe a piros lap jogosságát sem.

Sőt nem mindenkinek olyan rövid az emlékezete, mint Mr. Mourinho-nak: tavaly az Inter két szabálytalan gólt szerzett, egy szabályos Barca gólt pedig nem adtak meg a visszavágón...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.28. 10:21:16

Barcaman1993 írta:A tegnapi meccsröl mindent elmond, hogy 0 Real helyzet volt egesz meccsen. A piros lehet kicsit tulzäs volt, de Adebayor simän kaphatott volna pirosat, meg Di Maria egesz meccsen a földön hentergett, teszem hozzä vegig szineszkedessel. Megerdemelt gyozelem a MU tenyleg nagyon kemeny dio lesz.

Ausztriäban nincs magyar billentyüzet :?
ha di mariát megemlíted,akkor mas,busi,pedro és villa nevének is a színészek mellett a helye. egyik csapat sem volt különb a másiknál
a futball ünnepének kellett volna lennie. nézhetetlen meccsek sorozata lett
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.04.28. 10:25:29-kor.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.28. 10:18:55

A tegnapi meccsröl mindent elmond, hogy 0 Real helyzet volt egesz meccsen. A piros lehet kicsit tulzäs volt, de Adebayor simän kaphatott volna pirosat, meg Di Maria egesz meccsen a földön hentergett, teszem hozzä vegig szineszkedessel. Megerdemelt gyozelem a MU tenyleg nagyon kemeny dio lesz.

Ausztriäban nincs magyar billentyüzet :?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 10:17:35

Ilúvatar írta:
noname írta:Mondok egy példát. Az én ismeretségi körömben nagyjából ugaynannyi Barca és Real szurkoló van, de ami érdekes, ha a semleges szurkolókat(pl Liverpool, MU, stb)megkérdem, akkor szinte mind egytől egyik a Barcát teszi a 2. helyre, míg a Realt mind utálják.
Eskü, ugyanez van nálam is... pont ugyanez.
Szintén! A kollégám nagy MU drukker, és szerette volna elkerülni a Barcát, de jobban örült a Madrid vereségének, mint én! Mert ezt a gusztustalan csapatot senki nem szereti, még akik nekik szurkolnak, azok sem!
És a nagy kérdés azoktól, akik már temették a Barcát, hogy, akkor most hol a korszak vége?
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.04.28. 10:12:46

grat a meccshez és a döntöhöz, a manu nagy falat lesz, egyre jobb formában játszanak.
a tegnapi meccset pedig minden pillanatával együtt el akarom és el is fogom felejteni. ez már tényleg a foci szégyene volt, amihez mindenki asszisztált
youkos
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2008.07.26. 17:30:22

2011.04.28. 10:11:02

Érdekes a Marca internetes szavazása : helytelen volt e a madrid hozzáállása azzal hogy nem támadott ?
és egy másik a pepe kiállításával kapcsolatos

Kiállítás http://translate.google.com/translate?h ... s1639.html

http://www.marca.com/debate/2011/04/163 ... s1637.html
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára youkos 2011.04.28. 10:14:26-kor.
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2011.04.28. 10:09:32

Nos, nezzuk a tenyeket.
Zsinorban a 3. (!!!) [auto_cenzúra] meccset lattuk, amitol egy semleges futbballszereto nezo hanyingerrel fordul el. Nem a vedekezo taktika miatt, hanem a brutalis, a taktika reszeve tett kemenykedes miatt, meg a szineszkedesek miatt, es amiatt mert a csapatok elfelejtettek a lenyeget: egy el clasico a futball unnepe, ahol ahhoz melto hozzaallassal es nyilt, izgalmas jatekot jatszva kellene palyara lepni.
Ami utan egy angol, olasz vagy nemet foci drukker is elismerve csettint, 2 nagy csapattol 1 nagy meccset lattunk.

Viszont amig az edzoi utasitas resze a kemenykedes, es a birok ehhez sok esetben asszisztalnak, addig sok mindent nem lehet varni. Illetve amig nincsen videobiro, ahol a brutalis szabalytalansagokat, taposasokat, szineszkedeseket (amiket sokszor uriemberkent direkt ugy idozitenek hogy a bironak ne sok eselye legyen eszrevenni) vissza lehet nezni, es rogton megbuntetni az illetekest, amig az edzok a birokrol beszelnek es nem arrol hogy elsikkadt a foci a nagy rugdosodasban es fetrengesben, odaig nem fog valtozni semmi.

Az persze jo kerdes, hogy a FIFA/UEFA komisszarjainak miert all erdekeben fenntartani ezt a [auto_cenzúra], ami megadja az alapot a Stamford Bridgezesre (aka Mou, 2009), Bernabeuzasra (aka Mou 2011), SanSirozasra (aka Pep a meccs elott, 2010), es miert nem vezetik be a videobirot, de ez mar masik tortenet.

Csak egy kicsit tudom felmenteni a Barca jomadarait, mert a novemberi meccsel egyutt ez volt a 4., ahol a Real (teljesen biztos vagyok benne, hogy reszben edzoi utasitasra, ez nem csak egyes jatekosok alap jatekstilusan mulik) osszevissza rugdalja oket, sok esetben buntetlenul - ott elojon a fejekben, hogy bakker rajatszok, allitsak mar ki a hentes nenikejukkel egyutt...

Az eredmeny? Egy hanyadek. Illetve 4, kedden jon az 5. Alapvetoen mindket klub hibas, de nehez nem parhuzamot vonni Mourinho erkezese es ennek a stilusnak a meghonosodasa kozott. Eppen ezert, remelem Perez lesz annyira gerinces, hogy kirugja ezt a semmirekellot, es nekiall felepiteni egy uriember stilusu Madridot.

En csak abban remenykedek, hogy jovore latunk olyan Clasicot amin a focie lesz a foszerep, es amit orom lesz vegignezni. Iden mar nam fogunk, es a tegnapi meccset is csak a 2 gol miatt volt erdemes egy futballbaratnak vegignezni... :oops:
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.04.28. 09:50:16

Pedro meg Busi gusztustalan volt tegnap. Öcsém, hogy engedhetnek meg ilyet maguknak??? A csapatot járatják le. Tök mindegy, hogy mennyivel jobbak voltunk, és hogy megint mi kívántunk focizni, mégis mindenki arról beszél, hogy színészekkel vagyunk tele. Köszönhetően ennek a két majomnak. Nagyon jól tudják, hogy van fenn százmilliárd kamera, mégis mire számítanak? Vakok az emberek?
Nyertünk, örülök, de gusztustalannak tartom ezeket, és Pep helyében kiraknám őket mint a ***, ha megint megpróbálnák.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.28. 09:49:54

noname írta:Mondok egy példát. Az én ismeretségi körömben nagyjából ugaynannyi Barca és Real szurkoló van, de ami érdekes, ha a semleges szurkolókat(pl Liverpool, MU, stb)megkérdem, akkor szinte mind egytől egyik a Barcát teszi a 2. helyre, míg a Realt mind utálják.
Eskü, ugyanez van nálam is... pont ugyanez.
KépKép
Válasz küldése