Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.14. 20:11:01

torrentkiller írta: Mert ti mindent tökéletesen csináltok és vezettek is nem? :lol:
Ha az ellenfél edzője annyira gyökér lenne nem így állna a meccs...

Ők mindig mindent tökéletesen csinálnak.
Ha nem nyernek,akkor az sose az ő hibájuk,hanem valami külső körülmény volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.11.14. 20:08:57

Raul#7 írta:1. félidőről annyit, hogy hányinger közönség, undorító ellenfél, szerencsétlen bíró, és egy gyökér edző az ellenfélnél. Szerintem kikapunk vagy iksz...
Csodálatos hogy 1 (inkább 0!!!) szabálytalanság mellett kaptak a Higuék 2 sárgát, miközben az ellenfél fetreng, és rúgdoskódik.
Mert ti mindent tökéletesen csináltok és vezettek is nem? :lol:
Ha az ellenfél edzője annyira gyökér lenne nem így állna a meccs...

Szerk:
L.Messi 10 írta:
Raul#7 írta:1. félidőről annyit, hogy hányinger közönség, undorító ellenfél, szerencsétlen bíró, és egy gyökér edző az ellenfélnél. Szerintem kikapunk vagy iksz...
Csodálatos hogy 1 (inkább 0!!!) szabálytalanság mellett kaptak a Higuék 2 sárgát, miközben az ellenfél fetreng, és rúgdoskódik.
Most majdnem mondtam valamit :lol: (csak poén...)
Ez tetszett :twisted: :lol:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.14. 20:08:53

haszi írta: Mért kell állandóan szemet szúró hülyeséget szajkózni? Eddig a szezonban 1-2 meccsünkön volt ilyen, de azokon is emellett volt 5-6 kihagyott ziccer, a többin pedig egyértelműen lefociztuk az ellent, csak volt ahol nem volt szerencsénk (Milan, Levante)
Szerinted hülyeség,szerintem nem.
Ha meg annak tartod,nem kell rá reagálni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.11.14. 20:05:58

Raul#7 írta:1. félidőről annyit, hogy hányinger közönség, undorító ellenfél, szerencsétlen bíró, és egy gyökér edző az ellenfélnél. Szerintem kikapunk vagy iksz...
Csodálatos hogy 1 (inkább 0!!!) szabálytalanság mellett kaptak a Higuék 2 sárgát, miközben az ellenfél fetreng, és rúgdoskódik.
Most majdnem mondtam valamit :lol: (csak poén...)
Kép
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.11.14. 20:01:18

1. félidőről annyit, hogy hányinger közönség, undorító ellenfél, szerencsétlen bíró, és egy gyökér edző az ellenfélnél. Szerintem kikapunk vagy iksz...
Csodálatos hogy 1 (inkább 0!!!) szabálytalanság mellett kaptak a Higuék 2 sárgát, miközben az ellenfél fetreng, és rúgdoskódik.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.11.14. 20:01:00

csababarca írta:Ez egy olyan meccs lesz megint,ahol a 60.perc táján lő egy szabigólt Cé. Aztán 5 perc múlva egy szöglet,és Ramos/Carvalho befejel még egyet. Aztán ennyi volt a meccs. Még a végén gurítanak egyet.
Nagyjából ez az idei madridi meccseken a forgatókönyv.
Mért kell állandóan szemet szúró hülyeséget szajkózni? Eddig a szezonban 1-2 meccsünkön volt ilyen, de azokon is emellett volt 5-6 kihagyott ziccer, a többin pedig egyértelműen lefociztuk az ellent, csak volt ahol nem volt szerencsénk (Milan, Levante)
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.11.14. 19:59:25

kurdt írta: Ha jól emlékszem, akkor amikor Guradiola volt eltiltva (tavasszal a Valencia ellen), akkor neki kuss volt a neve és semmilyen formában nem érintkezhetett Vilanovával, vagy a játékosokkal (max, ha a félidőben felhívta).

De ebben tényleg nem vagyok biztos, valaki legyen oly kedves, és ossza meg velem, hogy ez anno hogy is volt! Előre is köszönöm!
Én is pont ezen voltam fennakadva, hogy ha el van tiltva akkor ne hogy már ilyeneket megengedjenek. Mert így semmi értelme az eltiltásnak.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.11.14. 19:57:51

messideco írta:Nagyon úgy néz ki, hogy a madridi barátaink nem nyernek. De ne kiabáljam el, ez még csak az első félidő...
Az eddig mutatott játék alapján bőven van esélyünk a 2. félidőben lefocizni őket, bár nagyon idegesít, hogy a Gijon egész meccsen favágó focit játszott :evil: Egész meccsen rúgtak, haraptak, míg mi a meccs alatt 1 szabálytalanság mellett két sárgalapot kaptunk (egyet Higu reklamálás miatt, mert a másik lerúgta a lábáról a cipőt :lol: )



Amúgy egy kérdés: Spanyolországban egy bíró sincs aki legalább 1 meccs alatt ne bakizna jó párat... pfeejjjj
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.14. 19:57:13

Ez egy olyan meccs lesz megint,ahol a 60.perc táján lő egy szabigólt Cé. Aztán 5 perc múlva egy szöglet,és Ramos/Carvalho befejel még egyet. Aztán ennyi volt a meccs. Még a végén gurítanak egyet.
Nagyjából ez az idei madridi meccseken a forgatókönyv.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.14. 19:53:27

Én azt mondom, h a Gijon ellenünk is jól tolta, de ha még mi is képesek voltunk egy gólt mákolni nekik, akkor a Real még inkább képes rá
Sztem tipikus Carvalho gólos meccs lesz
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2010.11.14. 19:52:00

Komoly mentalitással nyomatja a Gijon! Kérdés mennyire lesznek képesek ezt az iramot tartani...van egy olyan érzésem, hogy Piros lapot fogunk látni, sőt lehet nem is egyet :?
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.14. 19:42:27

Itt már elég sokszor leírtam, utoljára teszem meg:
Nem lehet káromkodni. És amikor azt mondjuk, hogy nem lehet, akkor az azt jelenti, hogy nem lehet, nem pedig azt, hogy lehetőleg játsszátok ki az autokorrektort.

Akinél még egy sz*r-t v hasonlót meglátunk, és nem egészen új fórumozó, kérdés és figyelmeztetés nélkül kirakjuk, először 1 hétre, aztán 1 hónapra, aztán 1 életre.

Hihetetlen hogy nem bírjátok mellőzni ezeket teljesen köznapi írott szóváltásban. Mert az még hagyján, h 1-1 vitába becsúszik.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.14. 19:39:49

Nagyon úgy néz ki, hogy a madridi barátaink nem nyernek. De ne kiabáljam el, ez még csak az első félidő...
"And my heart will leave you never."
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.11.14. 18:45:50

Valaki szóba hozta még vmelyik nap az 1es számot :D Ha minden ugy alakul és Messi nem dupláz az Almeria ellen akkor a Madrinak lőheti a 100. bajnoki gólját :O :D
Visca El Barca
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.14. 18:28:28

A Special One-nak mindent szabad.
Ha jól emlékszem, úgy fogalmaztak egy helyen:
A szövetség két mérkőzésre tiltotta el Mourinhot. Mourinho egyben arról is döntött, hogy eltiltása alatt nem áll a sajtó elé.
:D

Pepnél amúgy asszem az volt, h ült mellette valaki, aki telefonált. Így volt talán kijátszva az egész.
Persze azt én sem értem hogy ez a közvetlen megoldás akkor most hogy lehetséges.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.14. 18:27:50

kurdt írta:
madridista.hu írta:vas, 11:44 - Tegnap este a Real Madrid biztonsági szolgálata felmérte a lehetőségeket, és úgy döntöttek, hogy Mourinho a VIP- páholyból követheti a mérkőzést. Az edző walkie-talkie-n keresztül beszél majd Karankával, a VIP- páholyból lift vezet az öltözőbe.[...]
Ha jól emlékszem, akkor amikor Guradiola volt eltiltva (tavasszal a Valencia ellen), akkor neki kuss volt a neve és semmilyen formában nem érintkezhetett Vilanovával, vagy a játékosokkal (max, ha a félidőben felhívta).

De ebben tényleg nem vagyok biztos, valaki legyen oly kedves, és ossza meg velem, hogy ez anno hogy is volt! Előre is köszönöm!
szerintem ha az edző üzenni akar a padnak,azt úgysem tudják megakadályozni
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.11.14. 18:25:07

madridista.hu írta:vas, 11:44 - Tegnap este a Real Madrid biztonsági szolgálata felmérte a lehetőségeket, és úgy döntöttek, hogy Mourinho a VIP- páholyból követheti a mérkőzést. Az edző walkie-talkie-n keresztül beszél majd Karankával, a VIP- páholyból lift vezet az öltözőbe.[...]
Ha jól emlékszem, akkor amikor Guradiola volt eltiltva (tavasszal a Valencia ellen), akkor neki kuss volt a neve és semmilyen formában nem érintkezhetett Vilanovával, vagy a játékosokkal (max, ha a félidőben felhívta).

De ebben tényleg nem vagyok biztos, valaki legyen oly kedves, és ossza meg velem, hogy ez anno hogy is volt! Előre is köszönöm!
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.14. 18:14:34

Most nézem csak, hogy spanyolországgal is milyen hamar megutáltatta magát José.
Nyilván alaptalan vád, hogy egyes csapatok gyengébb játékosokat állítanának ki a Barca ellen, azt viszont biztosan elérte ezzel, hogy sok csapat mindenáron 120%ot akarjon produkálni a madrid ellen.
Ha van idén eddig olyan megnyilvánulása, ami kifejezetten nem jött be, akkor ez az. Szerintem kifejezetten visszafelé sülhet el.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.14. 10:12:59

Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.12. 15:36:33

Nem azzal volt a baj,h reklámoztad a klasszikust.

Az alapvető probléma az volt,h a képed rohadtul széthúzta a fórumot.Ennyi.Ha találsz egy olyan bannert ami nem húzza szét a fórumot felőlem és sztem a többiek felől is reklámozhatod a klasszikust.

A sport1 témában nem szeretnék állást foglalni de talán megtehetnéd a nélkül is. Smile
Igazad van. Lehet túlreagáltam. Csak tényleg hagyjuk abba, mert nem idetartozik ez a téma.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.11.12. 14:09:09

zsírosdeszka írta:Látom sokakat zavart, hogy reklámoztam az El Classico-t. Nincs ezzel semmi gond. Levettem a képet. Ne ragozzuk túl. Köszönöm az észrevételeket.
Nem azzal volt a baj,h reklámoztad a klasszikust.

Az alapvető probléma az volt,h a képed rohadtul széthúzta a fórumot.Ennyi.Ha találsz egy olyan bannert ami nem húzza szét a fórumot felőlem és sztem a többiek felől is reklámozhatod a klasszikust.

A sport1 témában nem szeretnék állást foglalni de talán megtehetnéd a nélkül is. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.12. 14:04:21

Látom sokakat zavart, hogy reklámoztam az El Classico-t. Nincs ezzel semmi gond. Levettem a képet. Ne ragozzuk túl. Köszönöm az észrevételeket.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.12. 13:36:59

zsírosdeszka írta:
zsíros:

1. túl hosszú a banner
2. sztem nem kéne reklámozni a sport1-et... (lehet, h nem ütközik szabályba, de...)
Szerintem ne kössünk már bele mindenbe velem kapcsolatosan. Ugyanakkor a nevem továbbra is zsírosdeszka. Megnéztem a képek használatára vonatkozó részt a fórummal kapcsolatban és nem lehet 150 pixelnél magasabb, nem is az, mert 90. Pl.:MessiFan-nak két kép is van az aláírásképében, sokkal magasabb is és majdnem olyan széles. Nem láttam a szabályzatban (hogy a 2. pontban leírt felvetésedre is reagáljak), hogy ez tiltva lenne. Ugyanakkor a Barcelona is, a Ferrari is egy "márkanév" akkor az is reklámnak számít? Valaki avatarjában meg kártyalapokat láttam az szerencsejátékra buzdítás? Ha valakinek bikinis tangás nő van rajta akkor az kiskorúak megrontása. Nem erről kellene szólnia a fórumnak. Nem a Sport 1 reklámozása volt a célom vele, hanem a meccsnek a hirdetése (nehogy elfelejtse valaki), hangulatkeltés. Látják az emberek, számolnak vissza. Egyébként a tv-k nevét számtalanszor írják a fórumban, számtalan weboldalt belinkelnek. Az is reklámozás szerintem.

Kérdezném a moderátorokat, hogy szabálytalan az aláírásképem? Ha igen akkor szó nélkül leveszem és elnézést kérek. Köszönöm.

Mivel már nem látom a képet, így nem tudom megmondani hogy maradhat-e vagy sem. S.
Én nem kötöttem még bele veled kapcsolatban semmibe, de ez a név mánia. Nem érzed túlzásnak? Vagy a becsületes neved Zsíros (Vezetéknév) Deszka (keresztnév) a polgári életben? :D Mert, ha nem, akkor teljesen mindegy, hogy egy semmit nem érő és semmire sem jó nicknevet ( ezt nem csak a tiedre értem, hanem általában), hogy rövidít valaki. Senki nem gondolja, hogy zsíros vagy, vagyis kövér, ez egy butaság. Én inkább ezt érzem kötekedésnek. Ennél fontosabb dolgokra is reagálhatnál. Van pár lustább fórumozó, akik nem írják ki a neved teljesen, na és ? :D Nekem sem szokták kiírni a dátumot a nevemből, de nem nagyon érdekel.
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.12. 13:35:29

zsírosdeszka írta:
zsíros:

1. túl hosszú a banner
2. sztem nem kéne reklámozni a sport1-et... (lehet, h nem ütközik szabályba, de...)
.... ]
Zsirosdeszka szerintem arra gondolt a kolléga az 1-es pontban, hogy kicsit szétesik az oldal tőle. (Legalábbis nálam)
Különösebben egyébként engem nem zavar, de elképzelhető, hogy emiatt ajánlott rövidebre venni. Persze ezt majd eldönti az, akinek ez a dolga.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.12. 13:31:55

zsírosdeszka írta:Kérdezném a moderátorokat, hogy szabálytalan az aláírásképem? Ha igen akkor szó nélkül leveszem és elnézést kérek. Köszönöm.
Bár sem modi nem vagyok sem isten, hogy megszólítsalak, de azért:

Az aláírásban használandó képek ne legyenek 150 pixelnél magasabbak, illetve ne húzzák szét a fórumot.

Érted?
sport1-es dologra majd tényleg modi válaszol.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Válasz küldése