Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.17. 15:47:12

Milyen győztes csapaton? Idén márciusra elszálltak mindenhol, spanyolban tavaly ugyanez, de vmi elképesztő abszurd módon behúzták a BL-t. De rohadtuk nem volt már az sem egy győztes csapat.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.03.17. 15:30:14

daffy írta:
recrea írta:Zz rögtön be is dobta az embereit tegnap. Navas, Asensio, Marcelo, Isco és Bale is kezdett, páran csettintettek, amikor kinevezték :D annyira nem tűnik ő sem rugalmasnak, meccset nem néztem, nem tudom, h játszottak, de jó példa ez arra, h nagyon nem mindegy egy játékos pályafutásában, h ki az edzője.
Könnyebb így eladni őket,a meccsek úgysem számítanak.
Mindegyiket megfogja/megakarja tartani. És igaza is van. “Győztes csapaton ne változtass”
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.17. 15:24:07

Lehetséges, bár sztem nem mindenkit adna ő el közülük.
Gondolom, aki tényleg bizonyít neki a szezon végéig, az maradhat. Nem csinál butaságot.
Hogy ki megy, ki marad, az attól is függ kit tudnak megszerezni.

A legnagyobb sláger nyáron úgyis Mbappé lesz. Perez már többször sokkolta igazolásokkal a világot, de ilyen helyzetben még nem volt, hogy egy olyan csapat játékosát hozza el, kiknek gyakorlatilag nem számít pénz. Így nem tudom, hogy mivel vehetnék rá őket ez eladásra. Annyi esély van a távozására, hogy csak 2022-ig szól a szerződése, de még az is messze van, 2 év múlva lehetne reális esély, ha nem akarna hosszabbítani.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.03.17. 14:42:13

daffy írta:
recrea írta:Zz rögtön be is dobta az embereit tegnap. Navas, Asensio, Marcelo, Isco és Bale is kezdett, páran csettintettek, amikor kinevezték :D annyira nem tűnik ő sem rugalmasnak, meccset nem néztem, nem tudom, h játszottak, de jó példa ez arra, h nagyon nem mindegy egy játékos pályafutásában, h ki az edzője.
Könnyebb így eladni őket,a meccsek úgysem számítanak.
Lehetséges, bár sztem nem mindenkit adna ő el közülük.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2019.03.17. 14:23:58

recrea írta:Zz rögtön be is dobta az embereit tegnap. Navas, Asensio, Marcelo, Isco és Bale is kezdett, páran csettintettek, amikor kinevezték :D annyira nem tűnik ő sem rugalmasnak, meccset nem néztem, nem tudom, h játszottak, de jó példa ez arra, h nagyon nem mindegy egy játékos pályafutásában, h ki az edzője.
Könnyebb így eladni őket,a meccsek úgysem számítanak.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.03.17. 13:54:20

Zz rögtön be is dobta az embereit tegnap. Navas, Asensio, Marcelo, Isco és Bale is kezdett, páran csettintettek, amikor kinevezték :D annyira nem tűnik ő sem rugalmasnak, meccset nem néztem, nem tudom, h játszottak, de jó példa ez arra, h nagyon nem mindegy egy játékos pályafutásában, h ki az edzője.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.03.14. 12:30:34

Militaot leigazoltuk 50 millaert,2025ig ir ala.
Valaki valamit rola?
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.03.13. 06:48:19

A Juve meccs megmutatta mit is jelentett Ronaldo a Real-nak. Nem kell, hogy helyzeteket dolgozz ki, csak tekerd oda a labdát a környékére és megoldja.
Erre írtam, hogy a Real még mindig úgy tette-vette a labdát mintha Cé ott lenne, de Bale-nek vagy Benzema-nak ívelgethetsz, ha oda is teszed pontosan akkor is több lehetőség kell nekik.
Ronaldo ebben világklasszis, hogy gyilkos módon lecsap mikor kell.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.03.12. 15:12:09

lesliejr12 írta:
Az idő hamar dönt Zizou-ról aki egy született győztes, de varázsolni ő sem tud. Ők lehet, hogy nem, de én meg emlékszem rá, hogy Zidane alatt is rezgett a léc a nézhetetlen fos játék miatt és minden évben a BL győzelem mentette meg. Ő sem fog állandóan BL-t nyerni, ezzel a Ronci nélküli csapattal esélyes, hogy ő is megbukott volna. Ez is ok lehetett arra, hogy gyorsan csomagoljon nyáron.
Zidane szerintem nagyon jó helyzetben van. Ha valahogy leesik mondjuk jövőre nekik egy bajnokság, ami már a nagy számok törvénye alapján is megeshet, ő lesz a megtestestesült Isten, de ha lehoz egy olyan 7 meccses győzelmi sorozatot, mint mondjuk Solari, akinek érdekes mód ezt nem vették figyelembe szintén Messiás lesz. Ráadásul még mi is kikaparhatjuk nekik a gesztenyét a második helyre, ha verjük az ATMA-t. Viszont ha tovább botladoznak fos játékkal az szintén Solarin meg Lopen lesz elverve, mert ez az ő hibájuk, nem lehet ennyi idő alatt jó eredményt hozni stb.

Sőt még, ha a következő szezont is bukják, nem kapja majd azt amit az előző két edző, csapatépítés stb. címszóval. Pedig az utóbbi két edző egy fásult társaságot, Cr nélkül, 0 erősítéssel vett át, amin gyakorlatilag Perez uralkodott.
Zidane meg fog élni jó ideig a BL-ekből, nagyon nagy hibákat kell elkövetnie, hogy megharagudjanak rá Madridban. Ha pedig leesik egy-egy cím a valaha volt legnagyobb lesz odaát.
Forca Barca!!!!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.03.12. 14:27:40

Alakítsa át a keretet,igazoljon,dobálja ki a hitvány B kategóriás játékosainkat,plusz kerüljön mindenki a helyére.
Aztán meglátjuk,a mai futballban szépen játszani és eredményesnek lenni egyenlő az önmegsemmisítéssel.
3 BL-t nem fog nyerni zsinórban,de ha az elkövetkezendő 2 évben leesik egy bajnokság én már örülnék.
Remélem elkezd rotálgatni finoman, Isco kell,Marcelo meg döntse el a következő két hónapban hogy milyen ambíciói vannak. Érdekes lesz Vinicius esete hogy Ő miként számít rá az elkövetkezendő szezonban,ráigazol és pad,vagy benne lesz a fényesbe.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.12. 12:06:04

Az idő hamar dönt Zizou-ról aki egy született győztes, de varázsolni ő sem tud. Ők lehet, hogy nem, de én meg emlékszem rá, hogy Zidane alatt is rezgett a léc a nézhetetlen fos játék miatt és minden évben a BL győzelem mentette meg. Ő sem fog állandóan BL-t nyerni, ezzel a Ronci nélküli csapattal esélyes, hogy ő is megbukott volna. Ez is ok lehetett arra, hogy gyorsan csomagoljon nyáron.
Igen, '17 őszén a nézhetetlen játék és a rossz eredmények miatt sokan elküldték volna - CR-rel egyetemben -, aztán valahogy mégis meglett a BL... :)
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.03.12. 10:29:40

Én már Hazard-ot is feleslegesnek tartom, + mellé még valaki írta Neymar-t. Vinicius posztján játszik mindegyik, minek oda nekik még 2 top játékos? Nem a szélekkel van bajuk, hanem a góllövéssel.
Persze, hogy örömmámorban van az ellentábor, ha hozzánk visszajönne Pep, mi is könnyes szemekkel olvasnánk a híreket. Tudom, a másik oldal kóklernek, meg mindenféle rágcsálónak mondja el Guardiola-t, a nevét sem tudják rendesen leírni és még ők vannak felháborodva, ha valaki nem tiszteli őket vagy nem nyal be tövig nekik. Képmutató banda. De tudjuk, hogy ha az ellentábor így utál valakit akkor az valamit baromi jól csinált. Magyarázni meg lehet Pep munkásságát negatívan, csak sok értelme nincs. Meg ovis dolog is.

Az idő hamar dönt Zizou-ról aki egy született győztes, de varázsolni ő sem tud. Ők lehet, hogy nem, de én meg emlékszem rá, hogy Zidane alatt is rezgett a léc a nézhetetlen fos játék miatt és minden évben a BL győzelem mentette meg. Ő sem fog állandóan BL-t nyerni, ezzel a Ronci nélküli csapattal esélyes, hogy ő is megbukott volna. Ez is ok lehetett arra, hogy gyorsan csomagoljon nyáron.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.03.12. 09:51:07

Sinya22 írta:Jó hát én megértem az örömünnepet valamilyen szinten,elbuktak mindent,de visszakapják az edzőt aki csak nyert pár kupát nekik. Pár játékos is jobban járt így,Isco vagy Marcelo legalább játszhat még a szezonban. Aztán lehet lesz még ebből "Zidane takarodj", bár mondom,ő az egyetlen akivel nagyobb türelemmel lesznek a szurkolók is,meg Perez is. De azért tényleg vicces,hogy odaát Perez most mekkora király lett :D
Sztem nem nagyon változott a véleményük róla, max azt díjazzák, h képes volt kompromisszumot hozni Zidane visszahozásának érdekében, és valszeg engedett az egóból. Van abban némi ellentmondás, h most nem tudott nemet mondani Madridra a francia, nyáron meg igen, szóval vagy Zidane hazudik, vagy Perez tett meg olyan dolgokat/ígéreteket, amiket nyáron nem, gyanítom utóbbiról van szó. Meg sztem horribilis fizut ad neki.

Zidane nagy madridista, tekintélye az egekben, ami rengeteget jelent. Szerény, normális pali, csodálom, h pálya szélén nem jött még ki belőle az idegbeteg (mint anno a pályán), mert sztem a pálya ezen fele stresszesebb :D

Marha kiváncsi vagyok rá, sztem zseniális lépés volt, ahogy a csúcson elment, örök király maradt volna, így kicsit veszélyesebb, hiába írják, h bármit tehet. Majd ha esetleg nem jönnek az eredmények, más lesz a vélemény, mert a szurkoló ilyen.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.12. 09:43:24

messideco írta:Nem kényelmesedhet el a Barca.
Nem, de ez nem is baj.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3277
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.03.12. 09:08:18

Jó hát én megértem az örömünnepet valamilyen szinten,elbuktak mindent,de visszakapják az edzőt aki csak nyert pár kupát nekik. Pár játékos is jobban járt így,Isco vagy Marcelo legalább játszhat még a szezonban. Aztán lehet lesz még ebből "Zidane takarodj", bár mondom,ő az egyetlen akivel nagyobb türelemmel lesznek a szurkolók is,meg Perez is. De azért tényleg vicces,hogy odaát Perez most mekkora király lett :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.03.12. 09:02:36

Mindenesetre nagy motivációs löket lesz a játékosoknak és szurkolóknak egyaránt. Nem kényelmesedhet el a Barca.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2019.03.12. 07:47:20

Engem megnyugtat ZZ újabb szerepvállalása,nem nagyon emlékszem-nem néztem utána- olyanra,hogy az újrázó edző ugyanazon a kispadon megtudta ismételni vagy közeliteni a korábbi eredményeit.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2019.03.11. 23:21:09

Kicsit próbáltam utána nézni kik lesznek szabadon igazolhatóak és nem tudom tényleg így van-e de pl De Gea szerződése is lejár Júniusban illetve Herrera is bár ő már 29.. Illetve David Luiz nak is lejár. Ezek mind lehetséges ingyenes igazolások lehetnek a Madridnak.

Aki szemezgetne annak itt a link: https://www.transfermarkt.com/statistik ... evertraege" target="_blank

De 2020 ban jár le a korábban említett Hazard és Eriksen szerződése is.. De ott lenne pl Benteke is aki cserének totál megtenné a Madridnak vagy ép a Lyon i Nabil Fekir vagy Timo Werner.. Vannak opciók számukra, bár tény nem klasszisok meg világsztárok.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.11. 23:12:49

Párizsból elengedés... :lol: :lol:

Látjuk Rabiot esetét is, valószínű nem a véletlen műve az hogy megvárta a lejáró szerződést, ahelyett hogy mondjuk hosszabbított volna velük, és közös megegyezéssel, békében legalább 30-40-50 millióért elengedik amikor már nagyon el akar menni.

Neymar is verheti magát, 2022-ig élő szerződése van, azaz 30 éves koráig akármit csinál, nem mehet el ha nem engedik el. Már pedig inkább lelátóztatják az illetőt, és benyelik azt az összeget, minthogy eladják.

Elég utána nézni hogy a PSG tulajdonosa és cége milyen vagyonnal rendelkezik, mit számít nekik 200-300 millió euró?
A hőn áhított céljuk régóta az hogy BL győztes csapat legyen a PSG-ből, és ebbe nem fér bele az hogy eladogatják a sztárocskáikat akik épp elvágyódnak, a presztízs veszteségről nem is beszélve.
Csak akkor lehetséges tárgyalni velük, ha fel tud mutatni a partner 2-3-4 piacképes, topjátékost akikkel nyerne is a PSG azzal hogy egy akkora sztárt elenged.
Ha mi odaállítanánk Coutinhoval, Dembelével, talán szóba állnának, vagy a Real egy 28 éves Modriccal, és a 2014-es Bale-el.

Ha meg a 25 éves Neymar volt 222 millió akkoriban, akkor most ahol 200 millió körül van egy majdnem 29 éves Hazard, egy 20 éves, VB győztes, gólkirály Mbappe alsó hangon 350-ről indulna.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.11. 23:05:15

Capon írta:
MatyiG írta:Olyan nagy neveket szerintem sem fognak tudni hozni. Hazard leeshet, aztán nagyjából ennyi. A többi nagymenő érinthetetlen szinte.
Hazard mellé még el tudom képzelni Neymart is. Ha tényleg el akar jönni Párizsból...
Nem fogják elengedni. :)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2019.03.11. 23:04:10

MatyiG írta:Olyan nagy neveket szerintem sem fognak tudni hozni. Hazard leeshet, aztán nagyjából ennyi. A többi nagymenő érinthetetlen szinte.
Hazard mellé még el tudom képzelni Neymart is. Ha tényleg el akar jönni Párizsból...
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.11. 22:58:03

DaVeR írta:Szerintem a Real ráfog repülni Rabiotra.. Még csak 24 lesz Francia, ami Zidane személye miatt, megint csak plusz pont lehet számára. Modric és Kross sem lesz már fiatqlabb.. Adná a lehetőség, h elhappolják..
Hát ha választanom kell, hogy ide jöjjön vagy oda menjen (Kálmá bá' :D ), akkor utóbbit mondanám. :)

Ez a Cross nagyon elterjedt. :mrgreen:
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2019.03.11. 22:55:41

Szerintem a Real ráfog repülni Rabiotra.. Még csak 24 lesz Francia, ami Zidane személye miatt, megint csak plusz pont lehet számára. Modric és Kroos sem lesz már fiatqlabb.. Adná a lehetőség, h elhappolják..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DaVeR 2019.03.11. 23:01:27-kor.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.11. 22:50:20

Olyan nagy neveket szerintem sem fognak tudni hozni. Hazard leeshet, aztán nagyjából ennyi. A többi nagymenő érinthetetlen szinte.

Esetleg még Eriksen, aki eszembe jut. Mondjuk egy Eriksen-Hazard sem rossz, bár 200-ba fájna nekik legalább.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.11. 22:38:32

Őszintén megmondom, nem tudom, hogy mennyivel lesznek jobbak jövőre. Solari alatt a 3-0ig egész belendültek.

Zidane hiába nem a legnagyobb taktikus, valamit jól csinált, de szerintem ezzel a kerettel ő se vitte volna őket sokkal tovább, max. az Ajaxon túljutnak.

Kane és MBappe szerintem nem fognak váltani, De Ligt-ot pedig mi fogjuk behúzni. Hazard se hiszem, hogy benne hagyná a Chelsea-t a sz.rban. Icardi pedig nyilatkozta, hogy fel se veszi nekik a telefont.

Elhiszem, hogy lenne pénz igazolni (elvileg 300 misi), de igazán nagy nevet szerintem nem fognak tudni igazolni (ahogy De Ligt-en kívül mi se, pedig nekünk is jól jönne egy gólvágó).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése