Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.06. 19:15:13

Hopp ez nekem nem volt meg, köszönöm! :D

Nálunk nem tudom hogy mennyire alkotna Suarez utódjaként, de szerintem sokkal esélyesebb hogy a Realba megy, nem ő lenne az első aki hátsófelet csinál a szájából.
Plusz az NSO-s cikkben az is benne van, hogy szerinte ha nem rúgják ki akkor élete végéig az Interben marad...Hát elég sokminden változott 1 év alatt úgy tűnik :lol:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.06. 19:01:26

Tessék:
http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... rt-2613563" target="_blank

„Ha csörögne a telefonom, és látnám, hogy a Real Madridtól hívnak, hagynám, hadd csörögjön tovább. Tudják, mire gondolok, nincs több mondanivalóm ezzel kapcsolatban.”


Pedig amúgy nagyon adná magát, hogy Ő legyen Suarez utódja. Gondolom a fél csapatot ismeri is.
De a Real-ba, főleg ezek után nem hiszem, hogy elmenne.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.06. 18:55:50

Ilyesmit nyilatkozott korábban, hogy a telefont sem venné fel nekik.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.06. 18:51:49

MatyiG írta:
Cestus írta:Icardi is fél lábbal kint van a klubjából, a csk karszalagot is elvették tőle. Őt is megszerezheti a Real akár.
Utálja a Realt, nem fog odamenni.
Hogy-hogy utálja? Erre van valami bizonyíték?

Ha igen, akkor hova menne? Ide azért kétlem hogy jönne amíg itt van Messi, nem lennének valami jóban :lol:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.06. 18:37:42

MatyiG írta:
Cestus írta:Icardi is fél lábbal kint van a klubjából, a csk karszalagot is elvették tőle. Őt is megszerezheti a Real akár.
Utálja a Realt, nem fog odamenni.
Jah, ezt nem tudtam.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.06. 18:35:32

Cestus írta:Icardi is fél lábbal kint van a klubjából, a csk karszalagot is elvették tőle. Őt is megszerezheti a Real akár.
Utálja a Realt, nem fog odamenni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.06. 18:34:13

Icardi is fél lábbal kint van a klubjából, a csk karszalagot is elvették tőle. Őt is megszerezheti a Real akár.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.06. 18:30:22

LG írta:
palesz77 írta: Érdekes lesz amúgy, hogy mi lesz a habfehér oldalon nyáron, van egy tippem, hogy Pérez papa a több éves csend után most robbant 70 fronton is.
Szerintem is ez lesz, de most azért lényegesen nehezebb a dolga, mint a 2009-ben. Ha meg tudja szerezni a közeljövőben Mbappét, akkor azt mondom, hatalmas mágus az öreg. De még egy Kane-re sem látok nagy esélyt. Hazard talán, de ő még nem old meg minden problémát, kell gólvágó is, amiből nagyon sok nincs a piacon, akik igazán jók, szinte megszerezhetetlenek, a többi meg kérdőjeles, és van már több pénzes csapat, akik szintén igazolni akarnak majd.
Hazard lehet akinek van realitása, de így hogy a Chelsea-t kizárták, hacsak nem intézik el hogy nyáron még igazoljanak, aligha fog elmenni.

Nem lesz Pereznek egyszerű dolga, főleg hogy az egész világ tudja hogy égető szükségük lesz a nyáron igazolásokra, így náluk is befigyelhet egy 1.5-ös szorzó az árakban.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.03.06. 17:11:30

csababarca írta:Segítsetek már abban, hogy Vidal-Regu párharcnál amikor összecsaptak a vonal mellett, akkor a mi fiúnk eltalálta egyáltalán Regut lábbal? Mert ilyen hentesmunkákról olvasok, meg bezzegramos, stb, de én ezredszerre sem látok más kontaktot, csak hogy rábikázza izomból a labdát a madridos fiúcskára.
Kemény volt, de semmi szabálytalan nem volt benne. Belerúgott egy jó nagyot a labdába, hogyhogy nem a nagypofájú szépfiúcska meg pont útban volt, így repült ő is. Én óriásit röhögtem rajta élőben is. :mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2019.03.06. 16:59:27

A Viking/Vidal korábbi önmagához képest nagyon visszafogott a Barcában (szerencsére) de láthatóan bármikor elő tud venni a fegyvertárából ilyeneket.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.06. 15:51:11

Biztosan hamarosan előkerül egy rossz felbontású, lehetetlen szögből felvett mobilos vidi, ami bizonyítja, hogy Vidal egyértelműen embert akart ölni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.03.06. 15:35:23

csababarca írta:Segítsetek már abban, hogy Vidal-Regu párharcnál amikor összecsaptak a vonal mellett, akkor a mi fiúnk eltalálta egyáltalán Regut lábbal? Mert ilyen hentesmunkákról olvasok, meg bezzegramos, stb, de én ezredszerre sem látok más kontaktot, csak hogy rábikázza izomból a labdát a madridos fiúcskára.

Csak a szokásos frusztráció, nem ért hozzá a lábához. Az más kérdés, hogy elég kockázatos volt, mert ha ott nem labdát talál az rögtön piros, sőt lehet eltiltás is. Nem mellesleg a gyerek lábából sem sok marad. Nem is igazán reklamáltak a játékosok, ment egyből a bedobás.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.03.06. 15:15:18

Segítsetek már abban, hogy Vidal-Regu párharcnál amikor összecsaptak a vonal mellett, akkor a mi fiúnk eltalálta egyáltalán Regut lábbal? Mert ilyen hentesmunkákról olvasok, meg bezzegramos, stb, de én ezredszerre sem látok más kontaktot, csak hogy rábikázza izomból a labdát a madridos fiúcskára.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.03.06. 15:13:00

miro. írta:[Egy új csapatban,egy iszonyúan gyenge védekezés mögött áll.
Tavaly sem volt semmi köze a díjhoz. Nem rossz kapus, de Oblak, De Gea, Ter Stegen, Navas mind jobbak nála. Eléggé egyértelmű, hogy a madridba szerződésére kapta meg, a BL tripla után ha Real játékos voltál, a PR-od kb háromszorosra nőtt. De ez már nem olyan lényeges, csak gondoltam kicsit odaszúrok, mert nekem személy szerint bántja a csőröm, hogy Stégánk mennyire alul van értékelve. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.03.06. 14:50:22

A tavalyi év legjobb kapusának sem különösebben esett vissza a teljesítménye egyébként, minden bizonnyal idén is jó eséllyel pályázik majd az elismerésre. :D
Egy új csapatban,egy iszonyúan gyenge védekezés mögött áll.
Igazából ami tegnap pl volt vele az már csak egy végterméke ennek az egésznek.
Kroost,Modricot,Ramost,Varanet,Carvajalt,Casemirot,Keylort vagy Marcelot nem bántom még most sem. Ők letettek valamit,Ő melléjük kellett volna igazolni.
Bale a kifordulása ill azezzel párhuzamos teljesítménye miatt már nálam sem kivétel,Benzema meg bebizonyította hogy mennyire lehet rá számítani,gyakorlatilag az utolsó három meccset lehozta kapura lövés nélkül.
A baj Solarival van,meg a többi kutyaütővel,kezdve Lucas Vazquezzel,Valverdevel,Asensio,Llorentt stb. Ezekre nem tudom miért akartunk számítani,miért kell őket tehetségnek hinni,tegnap láttuk az Ajaxnál vannak tehetségek,ott van olyan akiben látni az X-et,de ezekben...
Fogalmatlanok,és semmi fajta ambíció nem látszik rajtuk.
Viniciusnak sem kell még kezdőnek lennie,tanuljon még kapura lőni kicsit.De Ő az akivel nincs probléma,csak nem kell neki ilyen szerepet adni még.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.03.06. 14:41:32

Lám mennyivel másabb egy BL párharc, ha az ellenfél berúgja a helyzeteit, nekik nem befelé pattan minden (is), és a bíró sem téved a javukra sorozatban. :D

A tavalyi év legjobb kapusának sem különösebben esett vissza a teljesítménye egyébként, minden bizonnyal idén is jó eséllyel pályázik majd az elismerésre. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.03.06. 14:12:34

Modric Kroosnak nem is az a feladata hogy dobalja a forintos labdakat a 16osba.
Asensio,Bale,Vazquez,Vinicius meg a szerencsetlen 9esunknek a feladata lenne,de utobbi hasraesik a sajat lababa inkabb.

Csak egy Isco meg Marino ezt vegig nezi az elso sorban..Ez a gaz. De 4:1nel Valverde a beallo csere..
Neki maximum akkor kene jatszani ha valami oriasi jarvany megy at az egesz csapaton.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.06. 13:41:03

Nyilván Varane-t veszik ki, de Ligt a helyére, akit a bal oldalt játszatnak, hogy Ramost valamiért áttehessék a jobbosra. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.03.06. 13:37:24

lesliejr12 írta:
Az a semmivel az pont egy Cé...ennyi ívelgetésből ő szokott találni 1-2 gólt. Csak ő hiányzott onnan, a kapu elöl. Nélküle nem tudták kézben tartani az ellenfelet. Ha nem találod el a kaput és közben meg nyeled a gólokat, akkor te zuhansz össze nem az ellen. Pontosan ez történt az elmúlt hetekben a Real-lal.
Az elmúlt években is sokszor volt, hogy nem ment nekik, de stabilak voltak és jött Cé aztán bevitte a halálos ütést a legjobb pillanatokban. Vagy csak lekötött annyi védőt, hogy más érvényesülhetett.
Azért ez így túlságosan le van egyszerűsítve. Ha van Cr akkor nincs Vinicius, aki kb. a legveszélyesebb támadójuk volt. Az egy dolog, hogy nem rúgta be a helyzeteit, de túlnyomó részt neki volt köszönhető, hogy egyáltalán helyzetek alakultak ki. Nem Modric, Kroos stb. dobálta a 16-oson belülre a forintos labdákat. Mindemellett a gólokon kívül az Ajaxnak is volt bőven sansza, amit ők se voltak topon a helyzetkihasználásban. És helyzetek alapján sem voltak közel ahhoz, hogy megynerjék vagy X-re hozzák a meccset.
Az Ajax pedig hatalmas meglepetés számomra. Tudtam hogy jó kis csapat és veszélyesek tudnak lenni, de azt nem gondoltam, hogy nemzetközi porondon is így megállják a helyüket. És ez nem csupán egy egymeccses fellángolás volt mert az odavágón is rendesen okítottak. Baromi szimpatikus csapat és iszonyatosan jó focit tolnak. Nem tudom, hogy Tadic mindig így tud-e játszani, de baromi jó a srác. Ha mi ne adj' Isten kihullanánk nagyon szurkolnék nekik. De Jong szintén tetszett, szerintem be fog tudni illeszkedni ide.

A Realnál az lesz a kérdés, hogy be merik-e vállalni, hogy lesz még egy kuka szezon vagy robbantanak. Ott se tűrik sokáig az eredménytelenséget, főleg, ha már márciusban elúszik minden és nulla játéka van a csapatnak. Egyelőre lehet takarózni a Bl-győzelmekkel, de az a mag, ami a leginkább benne volt ebben már nagyon megy kifelé. Ramosnak sem olyan sok van hátra, Modric már 34 felé közelít, Kroos még annyira nem idős, de azért jövőre ő is 30, ráadásul ki tudja meddig marad. Benzemara szintén nem lehet építeni, Bale minden bizonnyal távozik Iscoval kézenfogva, Cr meg el is ment már. Szóval ide az elkövetkező egy/kéte szezonban nem két-három ember kell. Ha jön egy Hazard azzal nincsenek előrébb, főleg hogy akkor a kis brazilt el is felejthetik, ráadásul a belga sem igazán a jövő embere. Marcelo, Modric vagy Benzema posztján pedig nem dúskál a piac olyan játékosokban, akik egy potenciális Bl esélyes csapat alappillérei lennének.

Amúgy ezzel a Mariano gyerekkel mi van? Úgy be lett harangozva, hogy majd vele rotálják Benzemát és milyen jó lesz. Most meg meccsek óta a keretben sincs. Sérült, vagy összebalhézott Solarival? Mert tegnap nevetséges volt, hogy gól kellett aztán egy középpályást tudott behozni posztra. Isco, Mariano meg a lelátón vagy a TV előtt.

Ráadásul az se biztos, hogy Perez tudna akkorát robbantani. Szinte mindent feltett a stadionprojektre. Mbappét elhozni meg... Egy ideig max. a kivásárlási árán vihetné el, már ha létezik. '22-ig van szerződése, a PSG-nek minden kell csak pénz nem. Inkább lelátóztatnák, minthogy elengedjék. Már egy Hazard is 100 felett van, hiába jár le 2020-ban a szerződése. Akiket meg eladnának le vannak anyagi szempontból "amortizálva", alig játszanak, balhésak, a fizuk az egekben. Ez nem jó ajánlólevél és nem viszi fel az árukat.
Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz velük a továbbiakban. Gondolom inkább fiatalokat eröltetnek, viszont azt se vihetik túlzásba mert így is sorozatban kapják a pofonokat, nem engedhetnek azért annyi vereséget, mert BL meg csapat építés ide vagy oda a Bernabeu is megunja a folyamatos vereségeket.
Forca Barca!!!!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.03.06. 13:11:59

Légyszi ne másolgassunk be rangadós híreket sunos forrással.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.03.06. 13:09:42

Ez így mennyi lenne?600 milla kb? :D Monndjuk ez nyílván hülyeség,Hazardra van esélyük,meg max az argentínra,ha távozni akar.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sinya22 2019.03.06. 13:15:57-kor.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.03.06. 13:02:11

Perez álma??? :D
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2019.03.06. 13:22:12-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2019.03.06. 12:27:26

daffy írta:Nem is nézem már,de teljesen rendben van ez. Én aláírok az utóbbi évek után simán 3 kupamentes szezont. A keret egy bl középcsapat szintjét hozza,ennyi volt benne. Porto,Ajax,Mu. Ez most a szint. A játékosok nevei alapján (Modric,Kroos,Ramos,stb) azért talán alulteljesítettek,de eddig meg felül.
Kell rászánni 2 évet és kicserélni a magot. 2-3 nyár kell ehhez.
Jövőre elvárás részemről az építkezés,2-3 kezdő játékos cseréje. Egy edző,aki végigviszi. Egy bajnoki top 3,bl top8,kupa top2.
Stabilitást kell kialakítani hosszútávon,mert bl tripla ide vagy oda,elég csapongó volt a játék és stílus,identitás nélküli.
Nagyon egyben van amit írsz, csak a Real Madridnál 2-3 évnyi türelem nincsen. Nagyon rossz alkupozícióban vagytok az új játékosok megvásárlásánál. A triplázós csapatból sokan bedobták, vagy be fogják dobni a törülközőt és ez látszik a tv keresztül is. A piac pedig nem olyan,mint 2008/2009-ben. Kb. 1 milliárd ajrót kellene nektek most költeni,ha elengednék az általatok kívánt 6-8 játékost. Igazolásoknál rossz volt az időzítés. Barca vezetőség hála az égnek előbb észbe kapott.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.03.06. 11:45:46

Kovbal88 írta:Ez a mostani Madrid semmivel se rosszabb a tavalyinál. Csak most nem mentek be a helyzetek. Hiba lenne Solarit elküldeni és visszahozni Murinho-t. De nincs beleszólásom.
Az a semmivel az pont egy Cé...ennyi ívelgetésből ő szokott találni 1-2 gólt. Csak ő hiányzott onnan, a kapu elöl. Nélküle nem tudták kézben tartani az ellenfelet. Ha nem találod el a kaput és közben meg nyeled a gólokat, akkor te zuhansz össze nem az ellen. Pontosan ez történt az elmúlt hetekben a Real-lal.
Az elmúlt években is sokszor volt, hogy nem ment nekik, de stabilak voltak és jött Cé aztán bevitte a halálos ütést a legjobb pillanatokban. Vagy csak lekötött annyi védőt, hogy más érvényesülhetett.
Nem véletlen mondta Modric pár napja, hogy nem tudják CR-t pótolni.
Én úgy láttam ez is volt a probléma, hogy még mindig ugyanúgy játszottak mintha Cé ott lenne elöl. Ugyanazok a támadások, gyors ellencsapás vagy szélről betett labdák, de ezekre senki nem érkezik úgy mint a portugál vagy ha néha igen, akkor kapufa vagy mellé/fölé méterekkel.
A Realnak ki kell alakítania a játékát az ikonjuk nélkül, ami csak úgy fog menni, ha hátrébb is cserélnek pár játékost. Szerintem.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.03.06. 11:42:17

Hazudnék, ha azt mondanám nem örülök a Madrid kiesésének. Erős hetük volt, nem jöttek ki jól belőle. Az Ajax előtt meg le a kalappal, mert 4et rúgni, még úgy is, hogy a 3. gól véleményes volt nem kis teljesítmény. Egyébként az hogy kint volt-e a labda nem volt perdöntő kamera állás...volt ahonnan egyértelműnek tűnt, másik szögből, mintha csípte volna a vonalat. Egyébként minden akció bármely jelentét visszanézik a VAR-ral, ha gól születik belőle? Ha őszinte akarok lenni, nekem ez pont annyira volt véleményes helyzet, mint az odavágón, amit érvénytelenítettek. A "szakértőnek" mondott bírók egyébként mindkét döntést helyesnek ítélték.
Az is várható volt, hogy ez a garnitúra a Madridnál ráncfelvarrásra vár. Perez terve a fiatal, jövő játékosainak a megvásárlása volt (Vallejo, Ceballos, Brahim, Asensio, Mariano, Vinicius), csak igazából a csapat gerince már kifelé megy. Ha a csúcson lévő csapat mellé hozott volna fiatalokat, azt még megértettem volna, de így már késeinek tűnik. Ha azt nézzük igazolások ide, igazolások oda, a Madrid kezdője évek óta kb ugyanaz, szóval egy-egy rövidebb időszakot leszámítva senki nem tudta tartósan beveregetni magát a csapatba. Kemény nyár elé néznek, mert kell mindenképpen egy edző, akinek van koncepciója, legalább 4-5 igazolás, de olyanok, akik dübörögnek a kezdő ajtaján, és meg kell oldani a Navas, Marcelo, Isco, Bale problémát.
Szóval szerintem egy bal hátvéd, egy középhátvéd, egy középpályás, és két támadó minimum kell. Csak ugye azt már mi is tapasztaltuk, hogy elég szűk a piac, és az árak az egekben. Kíváncsian várom hogy oldják meg a dolgot...
Válasz küldése