Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.11.30. 00:15:25

Tivornya írta:Megszólal Mourinho, h "vereséget szenvedtünk, de nem aláztak meg minket"...kinek nyomja még a porhintését vajon? :shock:
Áhhhhh, dehogy :-) Szorosmeccsen remekül helytálltatok zsozé!
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.11.30. 00:14:15

Megszólal Mourinho, h "vereséget szenvedtünk, de nem aláztak meg minket"...kinek nyomja még a porhintését vajon? :shock:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.11.30. 00:12:37

Jó mikor elküldtem sejtettem hogy jönnek majd a Messi nem csinálna ilyet hszek :lol: . Na, nem erről beszélek, tudom hogy kicsi az esélye hogy ilyet tenne. Arról, hogy hogy van lereagálva az eset. Kommentátor meg se említette hogy ja, Guardiola eldobta a labdát, azért ő se szent... Mert azért nem arról volt szó h jajj leejti mellé, konkrétan nyúlt CR a labdáért, ő meg eldobta... Ahogy az idő haladt előre, úgy borultak el az agyak, de az első félidőben korántsem voltunk durvák/sportszerűtlenek. A másodikban is inkább a dekoncentráció, elkésett szerelések miatt jöttek a sárgák, aztán Ramos külön kategória, de azt már írtam is.

Szerk: gyerekek, ez nem tanár-diák kapcsolat. Egy edzőt meg egy játékost meglökés között semmi erkölcsi különbség, mind2 felnőtt ember (értsd: semmi erkölcsi különbség=mindkettő tiszteletlen). Ugyanígy, attól hogy edző, még nem kell direkt eldobni a labdát az orra elől mikor nyúl érte, az is marha nagy tiszteletlenség. Szabálykönyv szerint is sárga mind2.

Szerk2: Mourinho meccs előtti/utáni nyilatkozatai általában korrektek. Szerintem ritkábban beszél a bíráskodásról mint sok más edző (eddig asszem 2x), mégis mindig kapja az ívet ha megemlíti ha nem :shock: . Meccs után meg pláne nem szokott nagypofájú k*cs*g lenni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Halfkey 2010.11.30. 00:18:50-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 00:12:28

Na, nem kárörvendő célokkal, de akármilyen magas lónak is tűnik amiről beszélek néha, meg még rajtam kívül 1-2en, mi tudtuk megítélni reálisan (megint) azt, hogy milyen típusú mérkőzés is lehet itt igazából.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2010.11.30. 00:11:55

A real kaphatott volna egy 10-es is akár, de minimum egy Almeria (8:0) benne lehetett volna a meccsben. Ilyen gálát amit a Barca produkált elképesztő. Macska egér harc, kötényezgetések, sarkalgatások, egyéritős játék... Hihetetlen. Mintha egy ötödosztályú csapattal játszottunk volna.

BARCELONA 5 : 0 Real Madrid

:D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.11.30. 00:11:33

Mourinho: "Nincs szó megalázkodásról. Ez pályafutásom legnagyobb veresége, de ezt a vereséget nagyon könnyű megemészteni, mert nem voltak győzelmi esélyeink. Remélem, ez a meccs nem befolyásolja játékosaim mentális állapotát. Jellemre van szükség, a bajnokság nem ért véget."

Mourinho: "A Barcelona egy végtermék, a Real Madrid pedig annak ellenére, hogy jól játszik, még nem. A mai eredmény azonban nem tükrözi a csapatok közötti valós különbségek. Nagyon simán elvesztettük az egy-egyeket, eddig fantasztikusan játszottunk, de ma nagyon rosszul."



Megmondom őszintén hogy mindenre számítottam, csak erre nem. Akármennyire is ki nem állhatom meg utálom José-t, erre csak annyit tudok mondani, hogy szakmai tudásához méltó, sportszerű nyilatkozat.
Kép
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.11.30. 00:10:11

Mihu írta:20:27 - Ronald Koeman, a Barcelona korábbi legendás játékosa úgy nyilatkozott a Barça TV-nek adott villáminterjújában, hogy "remélhetőleg a Barcelona rúg egy ötöst a Madridnak."


Tessék :D Az "öreg" megjósolta a meccs előtt is :D Miért nem raktam meg bwin-en... :D :D
mert ha nem jön be a Real-t támogatod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Biggie.Smalls
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.08.22. 12:14:35

2010.11.30. 00:09:25

Lui hozzaszolasa nagyon jo:D:Dnagyon tetsziK:D 5-0 meg most se hiszem el:D:D:D
Visca el BARCA Visca el Catalunya!
Real Madrid-Fc Barcelona (2-6)
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.11.30. 00:09:25

levproff írta: Ez meg nem magyarázat, hogy Pep nem adta neki oda elsőre. Hogy jön ő ahoz, hogy egy edzőt is meglökjön? Akárkilegyen is az, nincs benne semmi tisztelet.
Így van, röviden ez a lényeg.

u.i.: lui te beteg vagy... :lol:
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.11.30. 00:07:28

Halfkey írta:
Azért az az eset szerintem érdekes, ha ugyanis az edző Mourinho, a játékos Messi.
Most minden elfogultság nélkül mondom, de szerintem Messi soha nem lökné meg így Mourinhot, most komolyan.
Ez meg nem magyarázat, hogy Pep nem adta neki oda elsőre. Hogy jön ő ahoz, hogy egy edzőt is meglökjön? Akárkilegyen is az, nincs benne semmi tisztelet.

5
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.11.30. 00:06:07

lui1698 írta:Drága Hozé!

Most, hogy kipihentétek a barátaiddal a tegnapi vacsora fáradalmait írnék néhány gondolatot az estével kapcsolatban.

Kicsit rosszul esett, hogy nem túl jó szájízzel fogyasztottátok az általunk készített Katalán gombócokat. Mondjuk 5-öt így is benyeltetek, de engem ez nem győzött meg. Szerintem ti nem szerettek engem. Az a széphajú modellfiú Krisztián vagy, hogy is hívták. Nem tudtam megjegyezni a nevét, nem láttam sokat tegnap. Na szóval ő kifejezetten faragatlan volt, és kishíján elszakította a dédnagyapámtól kapott kedvenc garbómat. Meg aztán ott volt az a Ramón vagy ki a csuda. Hát, hogy ő milyen bunkó ha jól lakik. 5 gombóc után csak úgy elkezdett duhajkodni, előbb felöklelte Leventét, aztán neki ment az öreg Karcsinak is (ő pedig semmi rosszat nem tett, sőt állítólat jóban is voltak a Ramón gyerekkel). Ki is zavarták, hogy nyugodjon le.
Ti nem vártátok meg Kutnahorszky Jóska barátom zenekarát a vacsora után, pedig nagy buli volt, egész hajnali 3-ig ment a hacacáré, ekkor már jobbank láttuk nyugovóra térni, tudni illig hétvégén vendégségbe megyünk egy nálatok komolyabb társasághoz és ki kell magunkat pihenni. (már nem a veletek elfogyasztott vacsora fáradalmait, hanem a tánc okozta izomgörcsöket kell kikúrálni)
Jut eszembe. Az a kis fiatal gyerek aki az asztal szélén ült, nem a Lakatos Pista fia? Uggyan olyan egér arca van, mint neki. Emlékszek mikor tizenévesen a bátyjaival (merthogy volt neki 7 is) betörtek a helyi kis abc-be és kirámolták a hotdog automatát). Ejj, de megnőtt az a lókötő gyerek. Ha találkozol vele add át üdvözletem.
És pusziltatom a török házmesterné kisfiát is, bár ő nem sokáig maradt (állítólag problémák voltak a tartózkodási engedélyével) helyette valami ismeretlen fiú jelent meg később elég csendes volt.

Remélem azért nem okoz majd sok gondot a vacsora, és hamar felépültök.

Csókoltatlak benneteket,

Józsi barátod, Barcelona-ból.
Hát....ehhez semmi mást nem tudok hozzáfűzni csak ennyit:

2010-es év hozzászólása :wink:
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 00:05:28

Halfkey írta:
ronaldo nem tudom mit képzelt mikor GUARDIOL-át meglökte!
Azért az az eset szerintem érdekes, ha ugyanis az edző Mourinho, a játékos Messi, akkor szerintem azon hőzöngene mindenki hogy héééhogyhááá eldobta a lasztit. Mert azért amennyire nem volt a lökés, annyira az se amit Guardiola csinált előtte..

Ramos őszinten szólva meglepett. Mindig is lapérzékeny volt, de inkább az elkésett belépők miatt, és nem brutalitás miatt. Szégyen, hogy valaki ennyire el tudja veszteni a fejét. Nemtudom mi lesz a válogatottban ezek után, mert ha jól tudom azért jóban volt sokmindenkivel.
Biztos megbocsátanak azért Ramosnak, de ahhoz kell egy igazságos mértékű eltiltás is, szvsz érdemel 3at, 4et.

Guardiolától nem volt nagyon szép a dolog, de hát azért ez elég nagy semmiség volt. nem adta a kezébe hanem leejtette mellé. Josénál azt mondanánk h jellemző, de nem csinálnánk nagyobb balhét, kivéve ha: Messi utána fellöki. Akkor biztos jobban kiéleződött volna, viszont Messi ugye ilyet nem csinál. Sose csinált, nem is fog, ilyenért biztosan.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.11.30. 00:02:24

ronaldo nem tudom mit képzelt mikor GUARDIOL-át meglökte!
Azért az az eset szerintem érdekes, ha ugyanis az edző Mourinho, a játékos Messi, akkor szerintem azon hőzöngene mindenki hogy héééhogyhááá eldobta a lasztit. Mert azért amennyire nem volt a lökés, annyira az se amit Guardiola csinált előtte..

Ramos őszinten szólva meglepett. Mindig is lapérzékeny volt, de inkább az elkésett belépők miatt, és nem brutalitás miatt. Szégyen, hogy valaki ennyire el tudja veszteni a fejét. Nemtudom mi lesz a válogatottban ezek után, mert ha jól tudom azért jóban volt sokmindenkivel.
herodes
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.11.29. 19:59:34

2010.11.30. 00:01:13

Kedves Tibi18
egyetértek és azt gondolom a csapatod nagyon jó kis gárda,de nem egy Barcelonával ellenben.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.30. 00:01:09

Drága Hozé!

Most, hogy kipihentétek a barátaiddal a tegnapi vacsora fáradalmait írnék néhány gondolatot az estével kapcsolatban.

Kicsit rosszul esett, hogy nem túl jó szájízzel fogyasztottátok az általunk készített Katalán gombócokat. Mondjuk 5-öt így is benyeltetek, de engem ez nem győzött meg. Szerintem ti nem szerettek engem. Az a széphajú modellfiú Krisztián vagy, hogy is hívták. Nem tudtam megjegyezni a nevét, nem láttam sokat tegnap. Na szóval ő kifejezetten faragatlan volt, és kishíján elszakította a dédnagyapámtól kapott kedvenc garbómat. Meg aztán ott volt az a Ramón vagy ki a csuda. Hát, hogy ő milyen bunkó ha jól lakik. 5 gombóc után csak úgy elkezdett duhajkodni, előbb felöklelte Leventét, aztán neki ment az öreg Karcsinak is (ő pedig semmi rosszat nem tett, sőt állítólat jóban is voltak a Ramón gyerekkel). Ki is zavarták, hogy nyugodjon le.
Ti nem vártátok meg Kutnahorszky Jóska barátom zenekarát a vacsora után, pedig nagy buli volt, egész hajnali 3-ig ment a hacacáré, ekkor már jobbank láttuk nyugovóra térni, tudni illig hétvégén vendégségbe megyünk egy nálatok komolyabb társasághoz és ki kell magunkat pihenni. (már nem a veletek elfogyasztott vacsora fáradalmait, hanem a tánc okozta izomgörcsöket kell kikúrálni)
Jut eszembe. Az a kis fiatal gyerek aki az asztal szélén ült, nem a Lakatos Pista fia? Uggyan olyan egér arca van, mint neki. Emlékszek mikor tizenévesen a bátyjaival (merthogy volt neki 7 is) betörtek a helyi kis abc-be és kirámolták a hotdog automatát). Ejj, de megnőtt az a lókötő gyerek. Ha találkozol vele add át üdvözletem.
És pusziltatom a török házmesterné kisfiát is, bár ő nem sokáig maradt (állítólag problémák voltak a tartózkodási engedélyével) helyette valami ismeretlen fiú jelent meg később elég csendes volt.

Remélem azért nem okoz majd sok gondot a vacsora, és hamar felépültök.

Csókoltatlak benneteket,

Józsi barátod, Barcelona-ból.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.11.30. 00:00:57

20:27 - Ronald Koeman, a Barcelona korábbi legendás játékosa úgy nyilatkozott a Barça TV-nek adott villáminterjújában, hogy "remélhetőleg a Barcelona rúg egy ötöst a Madridnak."


Tessék :D Az "öreg" megjósolta a meccs előtt is :D Miért nem raktam meg bwin-en... :D :D
Kép
tibi18
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.07.17. 22:09:07

2010.11.29. 23:57:51

Sziasztok!

Gratulálok a győzelemhez! Egyértelműen a jobbik csapat nyert ezen a mérkőzésen! Sajnálom, hogy a vége így alakult - Ramoson lesz az első kicsi a rakás a következő válogatott összetartáson - nem szabadna ennyire eldurvulnia egy ilyen presztízsű mérkőzésnek. Ebben egy kicsit én hibásnak tartom a játékvezetőt, rengeteg volt az előnyszabály, vagy az olyan szituáció, amikor az ez még belefér szitut választotta. Egy ilyen meccsen nem fér bele semmi, mert így végződik. Egyértelműen a saját játékosaink tehetnek erről, annak örülök, hogy senki nem sérült meg. Merem remélni, hogy ez a különbség, ami ma megvolt a két csapat között ez valójában nem valós különbség. Tény, hogy ma lejátszottatok minket a pályáról, de sztem messze nem azt nyújtottuk, amit tudunk! Még egyszer gratulálok, jogos az ünneplés.

Egy szitut említenék meg, ami kicsit engem felidegesített. Ronaldo és Pep esete. Sztem nem volt sportszerű az edzőtök abban a szituban tény, hogy a lökdösődés sem megoldás. Egy 5-0-ás vereség mellett azonban ez eltörpül.

Nah még egy, amiről meg csak véleményem van, az a kommentátor! Horváth Ferenc. Hihetetlenül irritálóan kommentálta a meccset tudom, hogy felfokozott idegállapotban voltam végig, de akkor sem engedheti meg magának, hogy ennyire látszódjon, hogy kiért szorít.

Sziasztok!
Hala Madrid!
herodes
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.11.29. 19:59:34

2010.11.29. 23:55:58

Az ember szívében lesz Barca drukker és az örökké kitart,most hogy ez van csak erősít mindent ami fontos.Ők nem hibáznak,újra a világ...magasan legjobbjai vagyunk,aki ezt nem igazolja az hazudik.
Messi egy csoda...Iniesta megint egy csoda.Savi a legnagyobb csoda..
Saint Germain
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2005.09.05. 16:05:32
Tartózkodási hely: Bogyiszló

2010.11.29. 23:55:48

gamerpapa írta: A focihoz rengeteg alázat kell. Az amit a Barca képvisel, abban bőven akad alázat a futballal szemben. Ez jelenti a szignifikáns különbséget a két klub közt.
Én is ebben látom a legnagyobb differenciát a két csapat között, no meg a szerénységet. Hiszem, hogy csak ilyen mentalitással lehet hosszú távon komoly sikereket elérni.

Visca el BARCA!!!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.11.29. 23:55:43

- nagyon jól, illetve tudásához híven játszott ma a csapat! Szép volt! Nagyon örültem Xavi első és Jeffren utolsó góljának! Talán Villa is lendületet kap és gólkirály lesz a ligában....

- számomra a madridban Arbeola volt a legellenszenvesebb, mert egy tiszta megmozdulása nem volt és minden mozdulatában a sérülés okozás szándéka látszott!
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.11.29. 23:54:39

herodes írta:Ami szembevágott:Az ember az elején ezt a dumát nyomta:
"ez nem az Almeria"stb mondom ez agyonbeteg ...
Most mit mond?
Mit mondana? azt fogja, hogy a Real egy rossz napot fogott ki, a Barcának meg minden összejött....
Ikert sajnáltam csak, megmondom őszintén. Cserben hagyták a társak, mondom ezt úgy, hogy volt 4-5 olyan szitu, ami centiken múlt, hogy megmentették vagy épp a kapufa...
Arbeloa számomra elásta magát... csak egy célja volt a pályán, az meg undorító. Ahogy még sok játékos ki lehetne emelni...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.11.29. 23:53:54

Várom Ronaldo nyilatkozatát! :D

Na meg Jose "The Special One" Mourinho magyarázatára is roppant kíváncsi vagyok.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.11.29. 23:53:26

Stoichkov írta:gyönyörű játék volt, gratulálok a csapatnak!

ramos eltiltásának a hosszát pedig kiváncsiam várom, én 5 meccs alatt fel fogok háborodni... szerintetek?
Pepe milliószor durvább volt és ő kapott 10-et. Ramos szerintem ennek a harmadát fogja, úgyhogy sztem max 3 meccs és kész. De a legvalószinűbbnek a 2-t tartanám.
Kép
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2010.11.29. 23:51:12

gyönyörű játék volt, gratulálok a csapatnak!

ramos eltiltásának a hosszát pedig kiváncsiam várom, én 5 meccs alatt fel fogok háborodni... szerintetek?
Levente
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2004.12.18. 16:23:21
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.11.29. 23:50:56

Gratulálok a csapatnak fantasztikusak voltak!
Ramost meg a válagoatottól is elzavarnám egy időre.
Válasz küldése