Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.04.03. 15:38:11

A Barcanak közmondásosan nehezen szokott menni a válogatott szünet utáni meccs.de a majdnem egyheti szünet után már nincs mentség egy sikertelenségre. Addigra össze kell állnia a csapatnak.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.03. 15:14:35

Peter írta:
2021.04.03. 14:42:12
Real a szezon eddigi legérdekesebb két hete elé néz.
Real - Barca - Pool közös jellemzőjük, hogy egyik csapat sincs ereje teljében, ki ezért, ki azért több sebből vérzik. Ugyanakkor éppen ezért bármelyik elkaphatja bármelyiket.... :lol:
Fizikálisan a Real rendben van, így a szemszögükből nézve megfelelő mentális hozzáállással bedarálható mindkettő. A darálójuk gombját viszont ki lehet kapcsolni.
Frissen, életerősen, lendületes ritmusváltásokkal, ha tudjuk hozni amit jelenleg tudunk, Madridban is képes a mai Barca győzni.
Nem igazán tetszene, ha a lassú, körülményes, Pató Pál uras gyömöszölést választanánk, ez ugyanis a Realnak kedvezne.
Fizikai erőnlétünknek illene már láthatóan javulnia, ráadásul BL meccseket ágyból is nézhetik a fiúk (ha nézik egyáltalán).
Igen azért az hogy szűk 8 nap alatt egy Liverpool-Barca-Liverpool menetük lesz az a mi malmunkra hajthatja a vizet mert mi meg kipihenten mehetünk ellenük.
Holnap Sevilla-Atleti, ha (bárcsak) a Sevilla pontot lopna az Atletitől akkor akár egy X is megfelelő eredmény lehetne a Real ellen.
Nekem van egy olyan érzésem hogy 2014-hez hasonló állapot lesz a végén és a Barca-Atletin dől el a bajnoki trófea sorsa.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.04.03. 14:42:12

Real a szezon eddigi legérdekesebb két hete elé néz.
Real - Barca - Pool közös jellemzőjük, hogy egyik csapat sincs ereje teljében, ki ezért, ki azért több sebből vérzik. Ugyanakkor éppen ezért bármelyik elkaphatja bármelyiket.... :lol:
Fizikálisan a Real rendben van, így a szemszögükből nézve megfelelő mentális hozzáállással bedarálható mindkettő. A darálójuk gombját viszont ki lehet kapcsolni.
Frissen, életerősen, lendületes ritmusváltásokkal, ha tudjuk hozni amit jelenleg tudunk, Madridban is képes a mai Barca győzni.
Nem igazán tetszene, ha a lassú, körülményes, Pató Pál uras gyömöszölést választanánk, ez ugyanis a Realnak kedvezne.
Fizikai erőnlétünknek illene már láthatóan javulnia, ráadásul BL meccseket ágyból is nézhetik a fiúk (ha nézik egyáltalán).
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.03. 14:05:01

csababarca írta:
2021.04.03. 11:35:38
NovaProspekt írta:
2021.04.03. 10:03:39
Bármit levezethetünk, és annak az ellentétét is, ha a végletekig facsarunk mindent. De ennyi erővel semmi sem biztos, csak a halál. De valóban, pl. a következő clásicon megeshet, hogy nem az úgy alakulnak a dolgok, és kitömődünk. De hosszabb távon helyükre kerülnek a dolgok az ő esetükben is. Mi is fennmaradtunk a vízfelszínen egy szezonon át Ernővel, de aztán a végén megkaptuk a tömést, és az utókor fejében így beárazódott az a korszak.
Nem azt mondtam hogy most is kitömnek, bár úgy is lehetett érteni.
De nekünk az a dolgunk, hogy a legjobbunkat hozzuk, nem az hogy lenézzük a realt.
Okoztak már meglepetést, így vagy úgy. Èn az őszi meccsen sem gondoltam, hogy kikapunk tőlük, most se várom ezt.
Egyetértek. Én ősszel a két csapat formája alapján 50-50 százalékot adtam a két csapatnak, a meccs tükrözte is ezeket az erőviszonyokat, egy szint volt a két csapat, de ők jöttek ki jobban a meccsből.

Mi javultunk tavaszra, az elmúlt időszak alapján mi vagyunk a favoritok. De az aktuális forma nem mindig jön ki a Klasszikuson. Ráadásul volt válogatott szünet, ami nem egyszer keverte már meg a dolgokat.

Emlékeztek még 2016 tavaszára? Mennyire jól mentünk ősszel és kora tavasszal. A Real sehol sem volt. Aztán a Klasszikus mindent megváltoztatott. Mi megrogytunk, kiestünk a BL-ből, a bajnokságban biztos előnyt adtunk le majdnem, 1 ponttal tudtunk bajnokok maradni. Utólag azt mondanám, a LE-féle csapat hanyatlása azzal a vereséggel indult meg.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.03. 12:27:54

csababarca írta:
2021.04.03. 11:35:38
Nem azt mondtam hogy most is kitömnek, bár úgy is lehetett érteni.
De nekünk az a dolgunk, hogy a legjobbunkat hozzuk, nem az hogy lenézzük a realt.
Okoztak már meglepetést, így vagy úgy. Èn az őszi meccsen sem gondoltam, hogy kikapunk tőlük, most se várom ezt.
Rendben. Nem értettem úgy egyébként, azt a tömést már kifejezetten én tettem hozzá.
Sinya22 írta:
2021.04.03. 10:35:10
Mondjuk én valahogy nem tudom kinézni a Madridból,hogy 2x egymás után úgy kizúgjanak,ahogy mi, vagy hogy évekig folyamatosan alázzák őket. Tavaly is kiestek persze,meg szerintem idén is ki fognak,de ami a küzdést illeti,abban jobbak voltak nálunk. ( Igaz,idén nekünk is volt elég sok küzdelmes meccsünk,ahol az utolsó percig kaparni kellett). Aztán persze kellett nekik is szerencse,meg Kassai meg stb a bl sikerekhez, de játszottak ők Ronaldoval is anno nagyon sz..ul,aztán a vége bl győzelem lett,vagy bajnokság esetleg. Én kicsit tartok a meccstől,mert ha esetleg kikapunk,az nem csak nekünk rossz, de nekik megint egy löket lehet a bl-re,bajnokságra.
Ezt aláírom, de a küzdőszellemen túl azért nem vetném össze a két éráját a csapatuknak, mert akkoriban még volt bennük potenciál, még ha sokszor sz.arok is voltak. Legjobb korban lévő játékosok, akik bizonyítani akartak a világnak, miután a riválisuk elég jól muzsikált éveken át. Plusz a világ egyik legjobb játékosa.
A mostani csapatuk fejlődési görbéje eddig abszolút lefele ívelt (még úgy is, hogy Zidane-nak volt már elég ideje pozitív értelemben rajta hagynia a keze nyomát a gárdán), és ha már tavaly sem voltak túl jók, akkor nem látom azt, mitől változott volna ez a jó irányba, ha Zidane-nal abszolút semmi nem indult be a mostig.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.03. 11:35:38

NovaProspekt írta:
2021.04.03. 10:03:39
Bármit levezethetünk, és annak az ellentétét is, ha a végletekig facsarunk mindent. De ennyi erővel semmi sem biztos, csak a halál. De valóban, pl. a következő clásicon megeshet, hogy nem az úgy alakulnak a dolgok, és kitömődünk. De hosszabb távon helyükre kerülnek a dolgok az ő esetükben is. Mi is fennmaradtunk a vízfelszínen egy szezonon át Ernővel, de aztán a végén megkaptuk a tömést, és az utókor fejében így beárazódott az a korszak.
Nem azt mondtam hogy most is kitömnek, bár úgy is lehetett érteni.
De nekünk az a dolgunk, hogy a legjobbunkat hozzuk, nem az hogy lenézzük a realt.
Okoztak már meglepetést, így vagy úgy. Èn az őszi meccsen sem gondoltam, hogy kikapunk tőlük, most se várom ezt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.04.03. 10:35:10

NovaProspekt írta:
2021.04.03. 10:03:39
Bármit levezethetünk, és annak az ellentétét is, ha a végletekig facsarunk mindent. De ennyi erővel semmi sem biztos, csak a halál. De valóban, pl. a következő clásicon megeshet, hogy nem az úgy alakulnak a dolgok, és kitömődünk. De hosszabb távon helyükre kerülnek a dolgok az ő esetükben is. Mi is fennmaradtunk a vízfelszínen egy szezonon át Ernővel, de aztán a végén megkaptuk a tömést, és az utókor fejében így beárazódott az a korszak.
Mondjuk én valahogy nem tudom kinézni a Madridból,hogy 2x egymás után úgy kizúgjanak,ahogy mi, vagy hogy évekig folyamatosan alázzák őket. Tavaly is kiestek persze,meg szerintem idén is ki fognak,de ami a küzdést illeti,abban jobbak voltak nálunk. ( Igaz,idén nekünk is volt elég sok küzdelmes meccsünk,ahol az utolsó percig kaparni kellett). Aztán persze kellett nekik is szerencse,meg Kassai meg stb a bl sikerekhez, de játszottak ők Ronaldoval is anno nagyon sz..ul,aztán a vége bl győzelem lett,vagy bajnokság esetleg. Én kicsit tartok a meccstől,mert ha esetleg kikapunk,az nem csak nekünk rossz, de nekik megint egy löket lehet a bl-re,bajnokságra.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.03. 10:03:39

Bármit levezethetünk, és annak az ellentétét is, ha a végletekig facsarunk mindent. De ennyi erővel semmi sem biztos, csak a halál. De valóban, pl. a következő clásicon megeshet, hogy nem az úgy alakulnak a dolgok, és kitömődünk. De hosszabb távon helyükre kerülnek a dolgok az ő esetükben is. Mi is fennmaradtunk a vízfelszínen egy szezonon át Ernővel, de aztán a végén megkaptuk a tömést, és az utókor fejében így beárazódott az a korszak.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.02. 16:53:01

NovaProspekt írta:
2021.04.02. 16:31:24
Igen. Az előző oldalon itt már leírtam a véleményemet a mostani Realról. Ennek ellenére megdöbbent, hányan képesek itt rettegni tőlük, pedig ha bele is néznének a meccseikbe, akkor nem a félelem lenne az, amit éreznének, hanem a teljes életuntság.
ősszel sem volt jobb a helyzetük, mégis megfújták az orrunkat valahogy.
azért én nem becsülném le őket, akármilyen a játék, ott vannak 2 pontra tőlünk, úgy hogy február óta nem lehet megverni a csapatot spanyolhonban.

rettegni nem kell, de nagy mellénnyel sem szabad hozzáállni, nyert már úgy komplett bl-eket a real, hogy le volt nézve, meg tényleg pocsékul játszottak, de arra a 2-3 meccsre felszívták magukat, és nyertek. persze most még rosszabbak játékban, és kb Benzema tartja őket partiban meg Courtois.

Plusz bármikor benne van, hogy kapunk egy őszi bírót, meg vart, és akkor fújnak egy ordas kamu tizit nekik, vagy elvesznek gólunkat, nekik nem adják meg, stb.
Nyílván formát tekintve, meg játékot 4-0 ide, viszlát, de sose ennyire egyszerű.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.02. 16:49:38

NovaProspekt írta:
2021.04.02. 15:12:01
A Realnak fájni fog nagyon, ha a sérült Ramos nélkül kell nekimenniük a Poolnak meg a Barcának.
A BL-ben nagyobb érvágás szerintem, ott mindig fel szokta szívni magát. A Klasszikusokon inkább változó volt teljesítménye, volt, amikor megmentette őket, de nem egyszer nagy részben rajta ment el a meccs.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.02. 16:31:24

Igen. Az előző oldalon itt már leírtam a véleményemet a mostani Realról. Ennek ellenére megdöbbent, hányan képesek itt rettegni tőlük, pedig ha bele is néznének a meccseikbe, akkor nem a félelem lenne az, amit éreznének, hanem a teljes életuntság.

És még azt mondom, hogy álljanak össze nekik a csillagok, és nyerjenek idén egy BL-t (nem fognak).
De akkor is mi értelme így ennek? Azon kívül, hogy ki lehet verni a szezon végén egy kupára. Ennél egy Ernő ballban jóval nagyobb élvezeti faktor volt. :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.02. 15:57:11

NovaProspekt írta:
2021.04.02. 15:12:01
A Realnak fájni fog nagyon, ha a sérült Ramos nélkül kell nekimenniük a Poolnak meg a Barcának.
Mindenféle lenézés nélkül, szerintem amúgyis fájna :D

Amúgy elképesztően nagyot bénáznak. Benzema-n kívül értelmes támadó nincs, ha a CKM-ből valaki kidől, megáll a tudomány. Hátul is oké, a Ramos-Varane páros még mindig jó, de bármelyikük kidől már lehet izzadni.
Szerintem a keretük ilyen szempontból még a miénknél is rosszabb, illetve Zidane jóval kevesebbet használja az ifiket, mint Koeman.

Nálunk kidőlt Pique, jött Araujo, Mingueza, vagy hátra megy De Jong.
Kidőlt Robi, bejátszotta magát a kezdőbe Dest vagy Mingueza.
Kidőlt Coutinho, aki baromi jól kezdte az évet, de kb. meg se érezzük a hiányát.
Fati mondjuk más...
Oké, mázlink is volt, hogy az újoncok kb. egytől-egyig beválltak, de szerintem ez nem lehet puszta véletlen.

Megváltóként várják MBappe-t, de rohadtul nem fog attól semmi megoldódni, a kulcsjátékosok ott is bőven 30 felettiek (Casemiro és Varane kivetelével, utóbbi nem is biztos, hogy marad azt hiszem).
Egyértelműen a támadószekció a leggyengébb ott, (Hazard-ot elnézve egy rossz szavunk nem lehet a mi 100+os igazolásainkra, mondjuk a fizuja nem tudom mennyi).
De a többi csapatrésszel is kéne foglalkozni. Modric, Ramos 35 évesek, basszus.
Lehet néhány Madridista kollega meg fog kövezni, de szerintem ők most jobban függnek Benzema-tól, mint mi Messi-től.

Ja és én Zidane-t is elengedném, de szerintem ezzel nem is nagyon vitatkozna senki.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.02. 15:12:01

A Realnak fájni fog nagyon, ha a sérült Ramos nélkül kell nekimenniük a Poolnak meg a Barcának.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.02. 07:58:56

Nero. írta:
2021.04.01. 20:18:43
Chino írta:
2021.04.01. 19:03:14
Egybehangzó sajtóértesülések szerint délután Raiolááék Perezzel is találkoztak. Ha ez így van, akkor valószínűleg felméri a lehetőségeket.
Majd később Angliába is elmentek. Dehát ez teljesen várható volt meg érthető.
Tegnap csak a Barca és a Real volt terítéken, jövő héten utaznak angol földre ahol a két Manchesteri csapatot, valamint a Chelsea és Liverpool párost is felmérik.

Én mondjuk nem örülök, hogy már ilyen hamar, kiderültek ezek a látogatások (mert tényleg csak 2-3 órás találkozókról volt szó), mert már most annyi kamu hír és találgatás lát napvilágot minden órában, hogy az már most sok. Pedig 2 hónapig, tehát júniusig itt semmi ajánlatról nem fog szólni a sajtó, csak a találgatásokról.

Csak a tegnapi napról:
- H a Realban szeretne játszani Odegaard miatt (aki jelenleg az Arsenalban van...)
- H a Barcában akar játszani Messi miatt
- H a Realnál akar a legnagyobb lenni, mert náluk van esélye mindig BL-t nyerni.
- H a Barcához van a legközelebb mert Raiola óriási span Laportával és nyugodtabban vinné jó helyre.

És még csak el sem utaztak Angliába, jövő heti hírek:
- H a Cityhez akar igazolni hogy együtt dolgozzon a nagyra tartott Pep-el.
- H a Chelseahez akar menni, mert tetszik neki London és a Trafalgar-square.
- H a Liverpoolhoz akar menni Klopp miatt mert ő a legjobb edző és tetszik neki a piros mez.
- H-nak a MU is vonzó mert ott van Pogba akinek az ügynöke szintén Raiola, fix kezdő lenne.

A következő két hónap erről fog szólni kb júniús-júliusig minden nap erről a 6-7 csapatról lesz szó, természetesen minden nap más. És jön majd még a képbe az angliai túra után még a Juventus is.

Én továbbra is tartom, amit már egy hónapja leírtam, nem mi leszünk a legvonzóbb csapat és projekt szerintem Haaland számára.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.04.02. 02:24:05

Leon írta:
2021.04.01. 23:35:20
Haaland haverunk állítólag amúgy is benyögte korábban hogy a Realba akar menni szóval szívás van mert akkor meg van a következő CR7 nekik..... :(

A Barca olyan csóró hogy esélytelen, hogy begyűjtsék,Fati kuka így nem lesz egyszerű a a jövő...
Múlt héten pedig szobabiciklizés közben állítólag a Barca TV-t nézte. Átigazolások előtt pedig hétről-hétre változnak a példaképek. Ennyit jelent.
Nemrég a Chelsae-t muondták befutónak, ha Mbappé nem hosszabbít szerintem a PSG kizárt hogy ne akarná behúzni Haalandot.

A Real pedig szintén nincs olyan fényes anyagi helyzetben és túl sok eladnivaló sincs.Az a 800 millió hitel, hiába nagy rése nem rövid lejáratú akkor is sok. Plusz a bértömegük nekik is magas. Ha a liga top 10-et nézzük 4 játékosuk is benne van. Nem beszélve, hogy ott van még Alaba is.

Fatit meg már leírni.... Nem csak semmi alapja, de, ha erre alapozod a jövőt, az egész okfejtés alaptalan.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.04.01. 23:35:20

Haaland haverunk állítólag amúgy is benyögte korábban hogy a Realba akar menni szóval szívás van mert akkor meg van a következő CR7 nekik..... :(

A Barca olyan csóró hogy esélytelen, hogy begyűjtsék,Fati kuka így nem lesz egyszerű a a jövő...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.04.01. 20:18:43

Chino írta:
2021.04.01. 19:03:14
Egybehangzó sajtóértesülések szerint délután Raiolááék Perezzel is találkoztak. Ha ez így van, akkor valószínűleg felméri a lehetőségeket.
Majd később Angliába is elmentek. Dehát ez teljesen várható volt meg érthető.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.04.01. 19:03:14

Egybehangzó sajtóértesülések szerint délután Raiolááék Perezzel is találkoztak. Ha ez így van, akkor valószínűleg felméri a lehetőségeket.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.03.23. 18:17:11

7 évvel ezelőtt volt az emlékezetes 3-4

Nem kis meccs volt. Persze a madridisták szokás szerint reklamáltak a piros meg a két 11es miatt, pedig jogos volt mindhárom.

Kár hogy az Atleticot nem tudtuk megverni az utolsó fordulóban, pedig Messi gólja szabályos volt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.20. 21:04:19

Azért 1 góllal Suarez mögött és néggyel Messi mögött nem elhanyagolható....
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.20. 17:13:53

LG írta:
2021.03.20. 16:54:04
csababarca írta:
2021.03.20. 16:42:10
Benzema leállhatna egy kicsit, hozza nekik a meccseket sorban.
Tavalyi bajnoki címükben is oroszlánrészt vállalt, idén meg ő tarja őket még versenyben. Ha kidőlne, nagyobb veszteség lenne nekik jelen helyzetben, mint nekünk Messi.
Ha mi Messi-függők, akkor ők nem tudom mik.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.03.20. 16:54:04

csababarca írta:
2021.03.20. 16:42:10
Benzema leállhatna egy kicsit, hozza nekik a meccseket sorban.
Tavalyi bajnoki címükben is oroszlánrészt vállalt, idén meg ő tarja őket még versenyben. Ha kidőlne, nagyobb veszteség lenne nekik jelen helyzetben, mint nekünk Messi.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.03.20. 16:48:58

A Real ellenfeleinek sikerül elhitetni velük, hogy akár a BL-t is megnyerhetik. S a hit kemény fegyver!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.03.20. 16:42:10

Benzema leállhatna egy kicsit, hozza nekik a meccseket sorban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2021.03.20. 11:19:28

Érdekes pár nap lesz ez áprilisban. Nem örülök, hogy a classico pont ekkor lesz. Remélem mind a covid, mind a sérülések mat elkerulik mindkét csapatot, mármint a classico két csapatát :D
Válasz küldése