Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2024.02.20. 13:59:19

Camp Nou99 írta:
2024.02.19. 20:36:08
Sajnos borzasztóan erősek lesznek vele jövőre. Simán bent van a triplázás lehetősége nekik. Az biztos nem lesz gyenge csapatrészük. És ami legszebb hogy INGYEN viszik el.
Szerintem is hatalmas igazolás, de kódolva volt hogy náluk fog kikötni a francia. És ráadásul átigazolási díj nélkül. Ugyanakkor a védelmük jelenleg sebezhető, ha még egy Alphonso Daviest/Theo Hernandezt is le tudnának akasztani bal futónak, az kb tényleg egy új galaktikus érát jelentene. Jobb oldalra pletykálják Hakimit, de meg lennék lepve ha ő mozdítható lenne.

Fel kell kötni a gatyát, jelenleg sajnos ezzel nem tudunk versenyezni. Viszont elképesztően tehetséges fiataljaink vannak, én úgy gondolom hogy nekünk jelenleg erre kell fókuszálni, másra nem igazán tudunk. Kétlem hogy túl nagy mozgásterünk lesz az átigazolások terén a nyáron. A kapusposztot leszámítva minden csapatrészben van minimum egy (akár kettő) fiatal, akiben ott a világklasszis potenciál. Következő szezonra már lesz stadionunk is, ami szintén adhat egy nagy lökést.

Nyilván ezzel előnybe kerülnek velünk szemben, de azért hatalmas túlzásnak érzem azt már most kijelenteni, hogy 10 évig nem lesz közünk a bajnoki címhez.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.02.20. 13:17:21

gránit írta:
2024.02.19. 20:45:03
Magnus írta:
2024.02.19. 20:25:36
pontosan ez a bajom vele, 9-es és ennyi. Nem tud többet a befejezésnél, ha nincs mögötte egy ész akkor kapufa a gyerek. Egy gyengébb kiadású lewandowski a srác, most csak azért tűnik jobbnak, mert fiatal.

A nagy meccsekre én a BL elődöntőt plusz döntőt értem, a pl középcsapatai ellen az öreg Zlatan is villogott (a Liverpoolt ne vegyük ide). Ezeken a meccseken pedig azt az 1 gólt tette el 3-0-nál egy már megtört Madrid ellen. Ezen kívül nem emlékszek mozzanatára, persze lehet velem van a baj.
És még azt se ő lőtte, hanem Julian Alvarez.

Amúgy mindkét táborral egyetértek, Haaland egy nagy játékos, de vannak nála nagyobbak még a mai futballban is.

Nagyon nehéz lesz így tartani a lépést a Madriddal. Kellene egy nagy fogás a nyáron, például egy Santiago Gimenez vagy Wirtz. Kisebb szerzeményekkel aligha megyünk sokra, valami nagy halat kell fognunk nekünk is.
Ne legyenek kétségeink Haaland is náluk fog kikötni.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.02.19. 20:45:03

Magnus írta:
2024.02.19. 20:25:36
pontosan ez a bajom vele, 9-es és ennyi. Nem tud többet a befejezésnél, ha nincs mögötte egy ész akkor kapufa a gyerek. Egy gyengébb kiadású lewandowski a srác, most csak azért tűnik jobbnak, mert fiatal.

A nagy meccsekre én a BL elődöntőt plusz döntőt értem, a pl középcsapatai ellen az öreg Zlatan is villogott (a Liverpoolt ne vegyük ide). Ezeken a meccseken pedig azt az 1 gólt tette el 3-0-nál egy már megtört Madrid ellen. Ezen kívül nem emlékszek mozzanatára, persze lehet velem van a baj.
És még azt se ő lőtte, hanem Julian Alvarez.

Amúgy mindkét táborral egyetértek, Haaland egy nagy játékos, de vannak nála nagyobbak még a mai futballban is.

Nagyon nehéz lesz így tartani a lépést a Madriddal. Kellene egy nagy fogás a nyáron, például egy Santiago Gimenez vagy Wirtz. Kisebb szerzeményekkel aligha megyünk sokra, valami nagy halat kell fognunk nekünk is.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.02.19. 20:36:08

vg99 írta:
2024.02.19. 20:28:07
Biztos lesznek trükkös plusz juttatások, de azért komoly, hogy De Jong is annyit keres mint Bappé..
Sajnos borzasztóan erősek lesznek vele jövőre. Simán bent van a triplázás lehetősége nekik. Az biztos nem lesz gyenge csapatrészük. És ami legszebb hogy INGYEN viszik el.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2024.02.19. 20:28:07

Biztos lesznek trükkös plusz juttatások, de azért komoly, hogy De Jong is annyit keres mint Bappé..
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2024.02.19. 20:25:36

pontosan ez a bajom vele, 9-es és ennyi. Nem tud többet a befejezésnél, ha nincs mögötte egy ész akkor kapufa a gyerek. Egy gyengébb kiadású lewandowski a srác, most csak azért tűnik jobbnak, mert fiatal.

A nagy meccsekre én a BL elődöntőt plusz döntőt értem, a pl középcsapatai ellen az öreg Zlatan is villogott (a Liverpoolt ne vegyük ide). Ezeken a meccseken pedig azt az 1 gólt tette el 3-0-nál egy már megtört Madrid ellen. Ezen kívül nem emlékszek mozzanatára, persze lehet velem van a baj.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.02.19. 20:21:45

Leon írta:
2024.02.19. 19:47:12
Kb annyi kockázat van Bappéban hogy triplázik-e jövőre a Real vagy csak a BL-t és a Ligát huzzák be vele. :mrgreen:
Rühellem de Haalanddal együtt a világ legjobbja. Ha Laporta nem csinál valami csodaigazolást akkor elég szegényes évek várnak
a Barcára...
Márpedig pénz nélkül nehéz lesz bárkit is idecsalogatni. Se csapat, se vezér, se edző. Akkor meg minek. :( :( :(
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.19. 20:14:01

Magnus írta:
2024.02.19. 19:50:47
hagyjatok már a bot haalanddal, sok gólt lő és ennyi. A csávó egy felszteroidozott mariogomez, nagy meccseken láthatatlan, fejben gyenge, labdaérzéke nulla. Ha nincs mögötte aki kiszolgálja meghal a pali.

Mbappé minden téren klasszisokkal jobb, 5 éve bizonyítja. Sajnos hatalmasat erősödik vele a Madrid, sok keresnivalónk nem lesz már ebben az évtizedben.
Szerintem is a francia jobb, de azért a norvég is nagyot sokat tud adni, ha jó kiszolgálók vannak mögötte. Meg túlzás az is, hogy nagy meccseken nem csinál semmit, idei szezon betalált Chelseanek, Poolnak, MU-nak, előbbi kettő potntot ért. Abban egyetértek, hogy nem jelenlegi egyik legjobb játékosként kellene emlegetne, mert azért vannak többen is jobbak, de a jelenlegi egyik legjobb 9-es azért megállja a helyét. Én el is fogadnám Lewa után új 9-esüknek. Persze ennek sok realitása nincs, max. ha tényleg elkezdenék megtisztítani a futballt, és a City megkapná a kizárását.

Visszatérve a Realra: a középpályájukra most jönne jól egy Ödegaard. Bár megértem, hogy anno nem ragaszkodtak hozzá, a két nagy öreg még hozta magát, a norvég pedig eleinte elég nagy flopp-nak tűnt. Aztán az Arsenalban még elkezdett Arteta keze alatt szinteket lépegetni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2024.02.19. 20:25:00-kor.
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2024.02.19. 19:50:47

hagyjatok már a bot haalanddal, sok gólt lő és ennyi. A csávó egy felszteroidozott mariogomez, nagy meccseken láthatatlan, fejben gyenge, labdaérzéke nulla. Ha nincs mögötte aki kiszolgálja meghal a pali.

Mbappé minden téren klasszisokkal jobb, 5 éve bizonyítja. Sajnos hatalmasat erősödik vele a Madrid, sok keresnivalónk nem lesz már ebben az évtizedben.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2024.02.19. 19:47:12

Kb annyi kockázat van Bappéban hogy triplázik-e jövőre a Real vagy csak a BL-t és a Ligát huzzák be vele. :mrgreen:
Rühellem de Haalanddal együtt a világ legjobbja. Ha Laporta nem csinál valami csodaigazolást akkor elég szegényes évek várnak
a Barcára...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.19. 18:55:21

recrea írta:
2024.02.19. 18:39:46
Ég világon semmi kockázat nincs Mbappeban, jelenleg a legnagyobb klasszis, bárhol megcsinálja, náluk meg főleg, mert amúgy ennyi sérült ellenére is jók. Az valóban érdekes, hogy egy poszt a brazillal, de nem kérdés, hogy melyikük a jobb.
Hasonlóan gondolom. CR óta hiányzik egy megaklasszis támadó nekik, egyedül a 21/22-es szezonban nem jött ki, mert akkor Benzama annyira extrát tudott hozni. De ugye már sincs.

A jelenlegi mezőnyben egyébként VIni is nagyon jónak számit, de a francia más szint.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2024.02.19. 18:39:46

Ég világon semmi kockázat nincs Mbappeban, jelenleg a legnagyobb klasszis, bárhol megcsinálja, náluk meg főleg, mert amúgy ennyi sérült ellenére is jók. Az valóban érdekes, hogy egy poszt a brazillal, de nem kérdés, hogy melyikük a jobb.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.02.19. 18:31:14

Ja igen, még ott lesz Endrick is, annyi támadójuk lesz, hogy mire leírtam mindenkit, őt el is felejtettem. Pedig ennyi idősen neki is játszania kéne.

Amúgy azzal a tavaly feltűnt uruguayi csatárukkal mi van?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.19. 18:15:08

Kovbal88 írta:
2024.02.19. 17:35:52
davi10 írta:
2024.02.19. 16:40:38
Szerintem annyira egyben van most a Real, hogy csak belülről lehet "megrontani" őket, és erre MBappe-nál alkalmasabb játékost most nem tudok mondani. Vinicius személyében 1 idiótát még elbírnak, de szerintem 2 már sok lesz oda.
És Chino-val értek egyet, önmagában a Valverde - Cama - Tchou sor nekem kevés, ha Kroos is lelép akkor lesznek ott bajok.
Plusz a védelem is kicsit lyukas a széleken, Davies-ről cikkeznek a balosra, de Ő is elég sokat sérült, meg hát saját bevallása szerint is egy "popular loser".

Előre viszont létszámban jók lesznek, Bellingham, Vinicius, Rodrygo, Brahim, Mbappe, plusz ezek után szerintem egyértelmű, hogy Joselu is marad.
Ez még úgy is szép névsor, hogy nálam Rodrygo azér finoman szólva nem klasszis, Vini-ről meg Mbappe-ról meg feljebb kifejtettem a véleményem.
Nekem az a véleményem, hogy Mbappé iszonyat jó játékos, viszont ha jön vagyis érkezik Madridba, az olyan fizetésért lesz, amit már nem biztos, hogy megéri megadni neki. Ráadásul, Vinicius Junior, azért ott megoldja a dolgokat, szóval nem biztos, hogy okos döntés. Barcaba nekem csak a fizetése miatt nem kellene, amúgy hoznám.
Szerintem beválhat, de akkorát nem hiszem, hogy nyernek vele, amekkora kockázat van benne, plusz az említett fizetés, igazolás stb. Ráadásul rajta is iszonyatos nyomás lesz, évek óta mindenki Messiásként várta, ha pedig nem hasít kikezdik a szurkolók. Így is kicsit szálka a szemükben, ahogy próbálták újra és újra megszerezni, szinte Perez futott utána. Félig-meddig újra a megalomániájának tartom, azután hogy kétszer lepattintotta őket még mindig minden követ megmozgat, plusz ha nem is akkora bért kap mint Párizsban, de szerintem ott lesz a világ top 3 legjobban kereső játékos között.De a top 5 a minimum, még akkor is ha sokkal lejjebb ad.
Bellinghamnek találtak egy tökéletes helyet, ezt most el fogja veszíteni, szervezni pedig úgy mint a horvát és a német nem tud. Így is hiányzik a kretivitás a kp-ról, hogy kevesebbet vannak a pályán. A két francia távolról sem ez a profil, ahogy Valverde sem.
Szerintem Ancelottinak úgy kell Mbappé mint kavics a cipőjébe.
Daviesről az utolsó hír az volt, hogy lemondott a Real, két ilyen igazolás után pedig mint Bellingham és Mbappé nem tudom kiket tudnának még hozni akik klasszis szinten vannak.
Ráadásul ott van Endrick, akiért kiadtak 45 milliót (plusz a változók amivel 75-ig mehet fel) és jövőre érkezne, de így nagy kérdés mit kezdenek vele. Mbappé-bell mögött esélytelen. Talán jobbszélsőként, de akkor Rodrygoval mit csinálnak.
Kicsit olyan mintha Perez-féle ámokfutás venné kezdetét. Oda igazolnak ahová nem feltétlenül kellene, a tényleges hiányposztokat üresen hagyják. KP-n nagyot gyengülnek, jobb oldalon Carvajal és Lucas Vazquez a baloson Mendy esetleg kényszerből Alaba ha egészséges.
A Casemiro-Varane távozást sem nagyon értettem. Előbbit pénzügyi ráfizetéssel "pótolták" egy Tchouamemivel, utóbbi helyett jött Alaba, aki azért jóval gyengébb, ahogy Rüdiger is. Lehet, hogy nem akartak hosszabbítani de fogalmam sincs pontosan mi volt. Mert Varane-t 40 millióért elengedni a MU-ba sem egy főnyeremény, még ha kevés volt is a szerződésből.
Tchouamemi is azért 80 millióért elég necces, főleg, hogy 1 jó meccsére jut 1-2 gyenge. A brazil ennél jóval magasabb szint. És a francia már nem egy tehetség, hanem kb a legjobb korban lévő játékos és az egyetlen valódi játékosuk azon a poszton.

Majd kiderül 1-2 szezon múlva, hogy a mérleg serpenyője melyik irányban billen, ha egyikbe Mbappét helyezzük. Lehet, hogy jön majd és elkezdi brutálisan fosni a gólakat ezért nem igazán fogják megérezni a hiányokat, de lehet, hogy sokkal okosabban is megoldhatták volna.
Forca Barca!!!!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2024.02.19. 17:35:52

davi10 írta:
2024.02.19. 16:40:38
Szerintem annyira egyben van most a Real, hogy csak belülről lehet "megrontani" őket, és erre MBappe-nál alkalmasabb játékost most nem tudok mondani. Vinicius személyében 1 idiótát még elbírnak, de szerintem 2 már sok lesz oda.
És Chino-val értek egyet, önmagában a Valverde - Cama - Tchou sor nekem kevés, ha Kroos is lelép akkor lesznek ott bajok.
Plusz a védelem is kicsit lyukas a széleken, Davies-ről cikkeznek a balosra, de Ő is elég sokat sérült, meg hát saját bevallása szerint is egy "popular loser".

Előre viszont létszámban jók lesznek, Bellingham, Vinicius, Rodrygo, Brahim, Mbappe, plusz ezek után szerintem egyértelmű, hogy Joselu is marad.
Ez még úgy is szép névsor, hogy nálam Rodrygo azér finoman szólva nem klasszis, Vini-ről meg Mbappe-ról meg feljebb kifejtettem a véleményem.
Nekem az a véleményem, hogy Mbappé iszonyat jó játékos, viszont ha jön vagyis érkezik Madridba, az olyan fizetésért lesz, amit már nem biztos, hogy megéri megadni neki. Ráadásul, Vinicius Junior, azért ott megoldja a dolgokat, szóval nem biztos, hogy okos döntés. Barcaba nekem csak a fizetése miatt nem kellene, amúgy hoznám.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.02.19. 16:40:38

Szerintem annyira egyben van most a Real, hogy csak belülről lehet "megrontani" őket, és erre MBappe-nál alkalmasabb játékost most nem tudok mondani. Vinicius személyében 1 idiótát még elbírnak, de szerintem 2 már sok lesz oda.
És Chino-val értek egyet, önmagában a Valverde - Cama - Tchou sor nekem kevés, ha Kroos is lelép akkor lesznek ott bajok.
Plusz a védelem is kicsit lyukas a széleken, Davies-ről cikkeznek a balosra, de Ő is elég sokat sérült, meg hát saját bevallása szerint is egy "popular loser".

Előre viszont létszámban jók lesznek, Bellingham, Vinicius, Rodrygo, Brahim, Mbappe, plusz ezek után szerintem egyértelmű, hogy Joselu is marad.
Ez még úgy is szép névsor, hogy nálam Rodrygo azér finoman szólva nem klasszis, Vini-ről meg Mbappe-ról meg feljebb kifejtettem a véleményem.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.19. 16:16:17

LG írta:
2024.02.19. 15:35:07
daffy írta:
2024.02.19. 13:32:51
Jobban kellene egy védő,mint a norvég. Egy Grimaldo (aki most kevésbé végő) + egy belső kh és jók vagyunk.
Én is azt érzem, hogy ezzel a néhány igazolással nagyon komoly szintet tudnátok lépni. A franciát nem szeretem, de azért jelenleg az egyik legjobb játékos, a PSG-t is még ő tartja valamennyire szinten. Megfelelő társakkal és motivációval nagyot tud ütni, ezt már két VB-n is megmutatta.

Szerintem mindkét félnek nagyon kell ez az igazolás. Nektek mint egy falat kenyér, úgy hiányzik egy igazi klasszis támadó. A két brazilotokat nem tartom annak, bár jobb időszaikban annak tűnnek, de hosszútávon nem, túlságosan hullámzóak. A játékos pedig már elkezdett belefásulni a párizsi bukott projektbe, kell neki az új impulzus.
Szerintem inkább egy-két középpályásrsa lesz szükség. Modric úgy tűnik nem hosszabbít és Kroos-nál is rezeg a léc, de még ha maradnának is, egyik 39 a másik 35 lesz. Főleg a német fog nagyon hiányozni. A Camavinga-Tchouamemi-Vaalverde trió távolról sem az a profil és szint mint a két veterán. Esetleg Bellinhamet hátrébb hozni, ami azért nagy érvágás viszont ha a francia jön neki jóval kevesebb szabadsága lesz. De még az is kérdésesw, hogy mennyire lesz meg a két dudás egy csárdában.
Ez kicsit olyan, amikor nálunk a Xavi-Ini duó távozott. Már idén is akkor volt a kp-n játék, ha Kroos pályán volt.

Plusz egy jobbhátvéd idáig is égető volt, most már méginkább az lesz. Ha egy épkézláb balhátvéd érkezne akkor belső védő sem kell.

Mbappé mellett 2-3 igazolás oda is kellene ha egy BL-esélyes csapattal akarnak a szezonnak nekivágni. Az pedig necces. Még ha van is pénz és a francia ingyen jön egy 100 millió körüli aláírási bónusz meg a fizetése ott is bőven kinyitja a pénztárcát.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.19. 15:35:07

daffy írta:
2024.02.19. 13:32:51
Leon írta:
2024.02.19. 12:35:21
A Marca szerint Bappé aláírt a Madrihoz, jó lesz ha még majd Haaland is ott fog kikötni. :mrgreen:
Jobban kellene egy védő,mint a norvég. Egy Grimaldo (aki most kevésbé végő) + egy belső kh és jók vagyunk.
Én is azt érzem, hogy ezzel a néhány igazolással nagyon komoly szintet tudnátok lépni. A franciát nem szeretem, de azért jelenleg az egyik legjobb játékos, a PSG-t is még ő tartja valamennyire szinten. Megfelelő társakkal és motivációval nagyot tud ütni, ezt már két VB-n is megmutatta.

Szerintem mindkét félnek nagyon kell ez az igazolás. Nektek mint egy falat kenyér, úgy hiányzik egy igazi klasszis támadó. A két brazilotokat nem tartom annak, bár jobb időszaikban annak tűnnek, de hosszútávon nem, túlságosan hullámzóak. A játékos pedig már elkezdett belefásulni a párizsi bukott projektbe, kell neki az új impulzus.
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2024.02.19. 15:17:21

Leon írta:
2024.02.19. 12:35:21
A Marca szerint Bappé aláírt a Madrihoz, jó lesz ha még majd Haaland is ott fog kikötni. :mrgreen:
Azonnal el kell hozni Fiola Attilát a Videotonból. Ő tudja, hogyan kell leszedni a pályáról. :D
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2024.02.19. 13:32:51

Leon írta:
2024.02.19. 12:35:21
A Marca szerint Bappé aláírt a Madrihoz, jó lesz ha még majd Haaland is ott fog kikötni. :mrgreen:
Jobban kellene egy védő,mint a norvég. Egy Grimaldo (aki most kevésbé végő) + egy belső kh és jók vagyunk.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2024.02.19. 12:35:21

A Marca szerint Bappé aláírt a Madrihoz, jó lesz ha még majd Haaland is ott fog kikötni. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.02.19. 08:01:14

daffy írta:
2024.02.19. 07:51:55
superman írta:
2024.02.19. 06:50:41
És ez hiteles hír? Mikor kapott bárki bármit is beszólásért? (nyilván, ha nem a bírónak célozta?)

Amúgy függetlenül a focitól; azt mondta az erőszaktevőnek, hogy "erőszaktevő vagy". Ez a botrány, nem az erőszak ténye? :D Ha Greenwood büdös a ligának, nem kellett volna licenszet adni neki.
De még ha megmondta volna,hogy milyen színű,de így... Elég ovis szinten vagyunk. Nem tudom ki fog spanyol meccseket nézni,ha ilyen gyorsan süllyedünk színvonalban.
Egyforma a bőrszínűk, abból elvileg nem lehet baj. :D Amúgy csodálnám, ha nagyon beleállt volna a válogatott csapattársába, de amúgy is mióta idegen a focipalyától a durvaanyázás? Szerintem kizárt, hogy ezért hosszabbtávon eltiltsák (, és nem azért, mert a Madridról van szó.) De remélem, h igen, m akkor még simán lehetünk bajnokok, aztán még Xaviról is kiderülne, hogy nem alkalmatlan!

Matyi; Lewy a bírónak szólt be, nem játékosnak, nem lehet a kettőt összehasonlítani.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.02.19. 07:58:31

Lewy mutogatásért (is) kapta az eltiltást, ha jól emlékszem, de az is a bíróra irányult.
Diego Costa kapott beszólásért sok meccset, pont ellenünk modta, hogy mit csinálna a bíró anyjával.
Ez a mostani eset meg nem tudom, nekem nem ütötte meg az ingerküszöbömet, szerintem sokkal durvább beszólások is röpködtek már a ligában, amikért nem járt semmi. Nem lepődnék meg, ha végül ebből se lenne semmi.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2024.02.19. 07:52:13

Lewa kapott tavaly hasonloert.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2024.02.19. 07:51:55

superman írta:
2024.02.19. 06:50:41
És ez hiteles hír? Mikor kapott bárki bármit is beszólásért? (nyilván, ha nem a bírónak célozta?)

Amúgy függetlenül a focitól; azt mondta az erőszaktevőnek, hogy "erőszaktevő vagy". Ez a botrány, nem az erőszak ténye? :D Ha Greenwood büdös a ligának, nem kellett volna licenszet adni neki.
De még ha megmondta volna,hogy milyen színű,de így... Elég ovis szinten vagyunk. Nem tudom ki fog spanyol meccseket nézni,ha ilyen gyorsan süllyedünk színvonalban.
Válasz küldése