Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.03.16. 19:53:47

Franco, ezeknek mi értelme? Ha tényleg őket kapják, akkor lehet jönni, hogy én megmondtam? :roll:
Persze ha most belehúznák őket egy Bayernbe vagy Barcába, akkor elnézést kérek, és nincs semmilyen irányított sorsolásról szó.
Miért, az esetleges irányított sorsolás azt jelenti, hogy a RM-nek kedveznek mindig? :)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.16. 19:35:31

francisco franco. írta:Sorsolás BL 8 közt a real madrid csak az alábbi 3 ellenfél közül kaphat ellenfelet:
-Monaco
-Dortmund
-Leicester
Őszíntén meglepődnék ha nem ezek közül kapnának..

Persze azt is sikerülne kimagyarázniuk ha 3 BL-t nyernek 1 huzamban úgy, hogy használható ellenféllel csak a döntőben kerülnek össze..

Persze ha most belehúznák őket egy Bayernbe vagy Barcába, akkor elnézést kérek, és nincs semmilyen irányított sorsolásról szó.
francisco franco.
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.04.15. 11:48:57

2017.03.16. 19:29:37

Sorsolás BL 8 közt a real madrid csak az alábbi 3 ellenfél közül kaphat ellenfelet:
-Monaco
-Dortmund
-Leicester
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.03.15. 11:19:12

visca el barca írta:
miro. írta:kitenne azt a nulla Benzemat
valld be, hogy csak ezért regisztráltál, hogy büntetlenül leírhasd ezt a mondatot :mrgreen:
:D :D :D
Neha megremeg a kezem a leiras pillanataban..:D :D
Furcsa ez is hogy lelehet,meg hogy itt nincs annyi szemelyeskedes..:D
Amugy neronak +1,nyilvan igy van,de hatha...
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.15. 10:43:17

miro. írta:kitenne azt a nulla Benzemat
valld be, hogy csak ezért regisztráltál, hogy büntetlenül leírhasd ezt a mondatot :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.03.15. 10:23:11

Neroval ertek egyet teljesen, Monchi remek szakember, de felesleges Madridba. Nagy madridi lapok amugy egyaltalan nem is irtak rola, szoval szerintem nincsen tul sok valóságalapja.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.15. 10:05:05

CRt max Perez tudná kirakni, de ő nem fogja mivel a portugál jelenleg (szerintem amugy minden idok) a legismertebb és a legnépszerűbb sportoló a Foldon.
Monchinak jó szeme van az igazolásokhoz, de teljesen felesleges mert a Realnal az elsőszámú célpont hogy sztárt vegyenek.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.03.15. 09:16:07

BarcafanTomee írta:Most olvasom a Sporton, hogy elvileg Perez közel van hozzá, hogy elhozza a Sevillából Monchit. Nagyot fognának vele, nagyon érzi az igazolásokat. Nem véletlenül merült fel nálunk is a neve. Az elnökválasztáskor is kampányolt vele valaki ha jól emlékszem.
Orulnek neki mert a hirek szerint kitenne azt a nulla Benzemat,ill CR-t.
Annyi hogy Nacho se tetszik neki,es megvalna tole is,azt viszont nem ertem,foleg annak tukrebe hogy Danilohoz nem nyulna....
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.03.15. 09:10:23

Olvasom a topikot meg a BL topikot....azért az nem semmi, h csapatban hoztok elő 6-7-8 évvel ezelőtti dolgokat, bírózást meg sorsolást, óriási :D aztán jön a "bezzeg a másik csapat", végül a magas lóról beszélés a másikkal.

Nem akarok személyeskedni, de Magyaroszágon azért van a sok boldogtalan ember, mert nem tudja elengedni a múltat, meg másokkal és azok negatív véleményével foglalkozik.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.03.15. 09:08:35

Most olvasom a Sporton, hogy elvileg Perez közel van hozzá, hogy elhozza a Sevillából Monchit. Nagyot fognának vele, nagyon érzi az igazolásokat. Nem véletlenül merült fel nálunk is a neve. Az elnökválasztáskor is kampányolt vele valaki ha jól emlékszem.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.03.14. 08:21:28

LG írta: Persze, hogy megütnénk őket, mint az utolsó két Klasszikuson... szerintem nem nekik kéne visszavenni az arcból. Lehet, tényleg legyőznénk őket, hiszen vannak problémák náluk is, illetve mi is összekaphatnánk magunkat, de alapvetően az elmúlt 1 év nem indokolja a nagy mellényünket. Én a 6-1-től sem vagyok elájulva, néhányan úgy beszélnek róla, mintha vmi űrfocit toltunk volna, pedig még jól sem játszottunk, az ellenfél és a játékvezető asszisztálása kellett hozzá.
Ennek a hsznek a nagy része amúgy igaz rátok,de ránk is..
Két nagyon rossz passzba lévő csapat van most..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.03.14. 07:03:07

LG írta: Persze, hogy megütnénk őket, mint az utolsó két Klasszikuson... szerintem nem nekik kéne visszavenni az arcból. Lehet, tényleg legyőznénk őket, hiszen vannak problémák náluk is, illetve mi is összekaphatnánk magunkat, de alapvetően az elmúlt 1 év nem indokolja a nagy mellényünket. Én a 6-1-től sem vagyok elájulva, néhányan úgy beszélnek róla, mintha vmi űrfocit toltunk volna, pedig még jól sem játszottunk, az ellenfél és a játékvezető asszisztálása kellett hozzá.
Ezt most nagyon adoma hsz-ed elejét. Nem igen van mire büszkének lennünk a bajnokságban. Folyamat hektikusan játszunk.
A BL megállapításod is helyes, annyi megjegyzéssel, hogy ott az űrfocit az akarás, hajtás, csúszás mászás jelentette és nem a szemetgyönyörködtető játék. Régen láttam ennyire akarni és küzdeni a csapatot. Az ellenfél és a játékvezetés is a játék része, azért nehogy már mi kérjünk elnézést.:-D
Én a BL-re mennék rá, mert ott már láthattuk, fel tudjuk szívni magunkat egy egy mecsre, a konstans jó teljesítmény hiánya miatt most nem érzem a bajnokságot nyerhetőnek, de ez szubjektív.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.03.13. 23:27:25

Én őszíntén örülnék ha a RM-ot kapnánk, szerintem megütnénk őket és visszább vennének az arcból, és legalább megakadályoznánk hogy egy vicc Bl-t még meg is védjenek. (Persze arról nem akarnak petíciót írni )
Persze, hogy megütnénk őket, mint az utolsó két Klasszikuson... szerintem nem nekik kéne visszavenni az arcból. Lehet, tényleg legyőznénk őket, hiszen vannak problémák náluk is, illetve mi is összekaphatnánk magunkat, de alapvetően az elmúlt 1 év nem indokolja a nagy mellényünket. Én a 6-1-től sem vagyok elájulva, néhányan úgy beszélnek róla, mintha vmi űrfocit toltunk volna, pedig még jól sem játszottunk, az ellenfél és a játékvezető asszisztálása kellett hozzá.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.03.13. 23:04:55

A sorsolásig esélyekről nem írnék, de nekem is mindig a bajnokság a prioritás, a többi csak extra.

szerk.: elnézést, a kérdés arra irányult, hogy a csapat melyikre megy rá inkább. Sajnos nem lennék meglepve, hogy ha választani kell majd, (értsd pihentetés, nagyobb koncentráció, jobb felkészülés, stb...) akkor a BL irányába mennek inkább. Attól lennék csak igazán búúúúúúúús panda. (persze, ha meglesz mindkettő, akkor nem szomorkodok. :D)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.13. 22:48:20

Legyen négy spanyol a legjobb négy között és ott rendezzék le.

A bajnokság nekem továbbra is fontosabb, ez az elcsúszás hiányozhat a végén, innentől egy hibázási lehetőség maradt.

Amit meg megenged magának egy-két ember személyeskedésben az elég szomorú.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.03.13. 22:31:35

szerintetek iden melyik csapatnak van nagyobb eselye tovabbjutni a BL-ben? Valamint hogy latjatok, a Barca iden melyik cimre fog ramenni jobban?
Ha a szokásos sorsolás lesz, akkor nektek.
Mindkettő ugyanolyan fontos lesz szerintem, amíg 6 ponton belül leszünk ellenetek, addig nem adjuk fel a Ligát.

Egyeseknek szerintem agyára ment az ellenségeskedés. :D
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2017.03.13. 22:23:01

markionni írta: Hűha, van baj rendesen. :D

Tobbiektol kerdezne az energiavampir(akarmi is ez): szerintetek iden melyik csapatnak van nagyobb eselye tovabbjutni a BL-ben? Valamint hogy latjatok, a Barca iden melyik cimre fog ramenni jobban?
Az első kérdésedre: megvárnám a sorsolást a válasszal, gyanítom a realnak :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.13. 22:21:54

Nero. írta:A jó öreg 2011es meg 12es év amikor már annyi alázást kaptak hogy szó szerint megbolondultak. :lol: Ugye akkor a legmenőbb kifogás a bíró volt, Mourinho minden héten telesírta a sajtót de mivel már senki nem vette oket komolyan és mindenki cikinek találta ezért újabb és újabb kifogások kerültek ki a gyártósorrol. Azt hiszem a második legnépszerűbb az volt hogy mi kokszolunk (vmelyik Barca meccsen mutatták is ahogy a lecserélt játékos iszik akkor a spanyoloknál ez volt a téma), aztán jött az hogy a Barcelonának mindenki lefekszik (ezek szerint a Real is), majd végül jöttek olyanok hogy a Nou Camp méretbe nagyobb mint a többi pálya ezért csalunk, illetve odaát a többszörös év fórumozója azt az igét hirdette hogy nekünk "egyetemes szerencsénk" (szószerint idéztem) van amire persze mindenki rákapott.
Aztán persze összejött egy bajnokság nekik meg egy kamu BL mi meg kicsit leengedtünk úgyhogy véget értek a Barcás rémálmaik, aztán Enrique évében olyan gyorsan és váratlanul jött az újabb történelmi Barca-tripla hogy szóhoz se jutottak, majd amikor a következő szezonba négyet vágtunk a Bernabeuba és már többszörösen megalázva érezték magukat akkor azt mondták "vannak az életben fontosabb dolgok is mint a foci."

Az se volt semmi amit a 14es VB döntőn ossszeizzadtak. Jobban örültek annak hogy Messi nem nyert VBt, mint ha bajnokságot nyertek volna. Komolytalan ember a madridisták nagy része.



Emlékszem hogy folyton kirakták Khedirát és annyira büszkén beszéltek hogy mekkora hős világbajnok német és mennyire büszkék rá...Aztán odaigazolt Kroos és akkor már le lett tojva Khedira mert jött egy másik német, akire szintén rá lehet fogni hogy friss világbajnok német (értsd: halálra izgulták magukat és hálásak amiért Messi nem nyerte meg a VB-t, így legalább annyi kifogásuk maradt hogy miért nem Messi a legjobb... :lol: )

Én őszíntén örülnék ha a RM-ot kapnánk, szerintem megütnénk őket és visszább vennének az arcból, és legalább megakadályoznánk hogy egy vicc Bl-t még meg is védjenek. (Persze arról nem akarnak petíciót írni :mrgreen: )
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.13. 22:20:49

Nero. írta:Jaja Mourinho az aljas nyilatkozataival (azóta már olyanokat mond hogy egyetlen Ronaldoról tud az meg brazil), a szemkinyomásával meg a többi féreg húzásával marha sportszerű volt, gondolom ezért is buktatták meg a saját játékosai. De beszélhetünk Ronaldoról is aki akkor azt nyilatkozta hogy ha minden csapattársa úgy tudna mint ő akkor bajnokok lennének meg hogy az Aranylabda szavazás egy bunda. Marcelo, Coentrao, Xabi Alonso aljas húzásait linkeljem?
Az életről meg azért nem fogsz kioktatni öcskös, mert sanszos hogy az én életem jobb mint a tied, illetve a pozitív-negatív energiákról is tobbet tudhatok mint te. Merthogy te egy energiavámpír vagy semmi több.

Legyél boldog a két legutóbbi BL címetekkel, történelmi űrfutball volt mindkettő, sokáig emlékezni fognak rá.
Hűha, van baj rendesen. :D

Tobbiektol kerdezne az energiavampir(akarmi is ez): szerintetek iden melyik csapatnak van nagyobb eselye tovabbjutni a BL-ben? Valamint hogy latjatok, a Barca iden melyik cimre fog ramenni jobban?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.13. 22:11:26

Jaja Mourinho az aljas nyilatkozataival (azóta már olyanokat mond hogy egyetlen Ronaldoról tud az meg brazil), a szemkinyomásával meg a többi féreg húzásával marha sportszerű volt, gondolom ezért is buktatták meg a saját játékosai. De beszélhetünk Ronaldoról is aki akkor azt nyilatkozta hogy ha minden csapattársa úgy tudna mint ő akkor bajnokok lennének meg hogy az Aranylabda szavazás egy bunda. Marcelo, Coentrao, Xabi Alonso aljas húzásait linkeljem?
Az életről meg azért nem fogsz kioktatni öcskös, mert sanszos hogy az én életem jobb mint a tied, illetve a pozitív-negatív energiákról is tobbet tudhatok mint te. Merthogy te egy energiavámpír vagy semmi több.

Legyél boldog a két legutóbbi BL címetekkel (koszi Mhikytarian, koszi Juanfran), történelmi űrfutball volt mindkettő, sokáig emlékezni fognak rá.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.03.13. 22:06:06

Igen, azt láttuk, mennyi frusztrációt szült mind a Real háza táján, mind a szurkolóik körében az a Barca korszak :-) Emlékeztetni sem kell...
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.13. 21:58:28

Nero. írta:A jó öreg 2011es meg 12es év amikor már annyi alázást kaptak hogy szó szerint megbolondultak. :lol: Ugye akkor a legmenőbb kifogás a bíró volt, Mourinho minden héten telesírta a sajtót de mivel már senki nem vette oket komolyan és mindenki cikinek találta ezért újabb és újabb kifogások kerültek ki a gyártósorrol. Azt hiszem a második legnépszerűbb az volt hogy mi kokszolunk (vmelyik Barca meccsen mutatták is ahogy a lecserélt játékos iszik akkor a spanyoloknál ez volt a téma), aztán jött az hogy a Barcelonának mindenki lefekszik (ezek szerint a Real is), majd végül jöttek olyanok hogy a Nou Camp méretbe nagyobb mint a többi pálya ezért csalunk, illetve odaát a többszörös év fórumozója azt az igét hirdette hogy nekünk "egyetemes szerencsénk" (szószerint idéztem) van amire persze mindenki rákapott.
Aztán persze összejött egy bajnokság nekik meg egy kamu BL mi meg kicsit leengedtünk úgyhogy véget értek a Barcás rémálmaik, aztán Enrique évében olyan gyorsan és váratlanul jött az újabb történelmi Barca-tripla hogy szóhoz se jutottak, majd amikor a következő szezonba négyet vágtunk a Bernabeuba és már többszörösen megalázva érezték magukat akkor azt mondták "vannak az életben fontosabb dolgok is mint a foci."

Az se volt semmi amit a 14es VB döntőn ossszeizzadtak. Jobban örültek annak hogy Messi nem nyert VBt, mint ha bajnokságot nyertek volna. Komolytalan ember a madridisták nagy része.
Mennyi frusztracio egy helyen... Szerencsere a jatekosok ettol sokkal sportszerubben kezelik egymast es ahogy veget ert a Clasico decemberben, mindenki klubtol fuggetlenul pacsizott es olelkezett egymassal. Szerinted ha megkerdezned Iniestat vagy akar Albat, hogy mondjanak velemenyt ezekrol a meccsekrol akkor azt mondanak hogy ezek ALAZASOK voltak? Elarulom hogy nem, sajnos a szurkolok sokszor peldat vehetnenek a jatekosokrol.
Azt meg nem ertem az elso BL is miert volt kamu? Legyoztuk eleg siman a nagy eselyes Munchent, aztan ugy beszoritottuk a csucs Atletit ahogy abban a szezonban senki.
Ahelyett hogy orulnel az itt felsorolt sikereknek amik a klubodat ertek, felsorolsz minden negativumot csak amit tudsz az ellenfeledrol. (Lathatoan neked ellenseg inkabb.) Ez nem egeszseges, engedd el a negativ energiakat es kiegyensulyozottabb eleted lesz. :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.03.13. 21:56:32

Emlékszem, a 0-2-es BL-meccs előtt sírt sokat José, aztán Pep azt nyilatkozta, hogy majd a pályán válaszolunk, vagy valami hasonló. :D
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2017.03.13. 21:50:10

Tényleg az lenne a legtisztàbb,ha jàtékban mondanànk meg a tutit. Én kifejezetten szeretném,ha most összekerülnénk. Addig úgy is menne a PSG meccs miatti vergődés! Mondjuk siker utàn is lenne valami indok...
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2017.03.13. 21:45:19

Florentino Perez írta:
Capon írta:Előttem van egy karácsonyi ebéd, ahol már kicsit nagyobbacskák a gyerekek és szeretnék megismerni az anyjukat. Ott ül az asztalnál 3 egymásnak vad idegen felnőtt ember a 3 gyerek mellett.
Bemutatás: ők az édesanyáitok, pénzért szültek nekem titeket és aztán mondtak le rólatok, hogy aztán a nagymama neveljen fel titeket mert nekem nincsen időm rátok.
Könnyet csal az ember szemébe ez az idilli kicsit sem a látszatnak épült család.
Értem én, hogy barca-real ellentét van, meg hogy Messi és a többiek adót csaltak, vissza kell valamivel vágni, de ez így leírva elég gyenge. Tudom barca fórum, nem kell ide jönni ha nem tetszik stb., de szerintem te is érzed, hogy ez nagyon erőltetett amit leírtál. Vagyhát nem tudom, akinek a The Sun ennyire hiteles, annak további szép estét.
A 7 éves kis CR JR-t csak nem a Sun fújta össze. Még,ha hàpog is kicsit a hír miből gondolod, hogy CR nem megy rà a CSOK-ra? Ilyen jellegű sületlenségeket nem szoktak lehozni.
Válasz küldése