Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.02. 15:57:11

NovaProspekt írta:
2021.04.02. 15:12:01
A Realnak fájni fog nagyon, ha a sérült Ramos nélkül kell nekimenniük a Poolnak meg a Barcának.
Mindenféle lenézés nélkül, szerintem amúgyis fájna :D

Amúgy elképesztően nagyot bénáznak. Benzema-n kívül értelmes támadó nincs, ha a CKM-ből valaki kidől, megáll a tudomány. Hátul is oké, a Ramos-Varane páros még mindig jó, de bármelyikük kidől már lehet izzadni.
Szerintem a keretük ilyen szempontból még a miénknél is rosszabb, illetve Zidane jóval kevesebbet használja az ifiket, mint Koeman.

Nálunk kidőlt Pique, jött Araujo, Mingueza, vagy hátra megy De Jong.
Kidőlt Robi, bejátszotta magát a kezdőbe Dest vagy Mingueza.
Kidőlt Coutinho, aki baromi jól kezdte az évet, de kb. meg se érezzük a hiányát.
Fati mondjuk más...
Oké, mázlink is volt, hogy az újoncok kb. egytől-egyig beválltak, de szerintem ez nem lehet puszta véletlen.

Megváltóként várják MBappe-t, de rohadtul nem fog attól semmi megoldódni, a kulcsjátékosok ott is bőven 30 felettiek (Casemiro és Varane kivetelével, utóbbi nem is biztos, hogy marad azt hiszem).
Egyértelműen a támadószekció a leggyengébb ott, (Hazard-ot elnézve egy rossz szavunk nem lehet a mi 100+os igazolásainkra, mondjuk a fizuja nem tudom mennyi).
De a többi csapatrésszel is kéne foglalkozni. Modric, Ramos 35 évesek, basszus.
Lehet néhány Madridista kollega meg fog kövezni, de szerintem ők most jobban függnek Benzema-tól, mint mi Messi-től.

Ja és én Zidane-t is elengedném, de szerintem ezzel nem is nagyon vitatkozna senki.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1943
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.02. 15:12:01

A Realnak fájni fog nagyon, ha a sérült Ramos nélkül kell nekimenniük a Poolnak meg a Barcának.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.02. 07:58:56

Nero. írta:
2021.04.01. 20:18:43
Chino írta:
2021.04.01. 19:03:14
Egybehangzó sajtóértesülések szerint délután Raiolááék Perezzel is találkoztak. Ha ez így van, akkor valószínűleg felméri a lehetőségeket.
Majd később Angliába is elmentek. Dehát ez teljesen várható volt meg érthető.
Tegnap csak a Barca és a Real volt terítéken, jövő héten utaznak angol földre ahol a két Manchesteri csapatot, valamint a Chelsea és Liverpool párost is felmérik.

Én mondjuk nem örülök, hogy már ilyen hamar, kiderültek ezek a látogatások (mert tényleg csak 2-3 órás találkozókról volt szó), mert már most annyi kamu hír és találgatás lát napvilágot minden órában, hogy az már most sok. Pedig 2 hónapig, tehát júniusig itt semmi ajánlatról nem fog szólni a sajtó, csak a találgatásokról.

Csak a tegnapi napról:
- H a Realban szeretne játszani Odegaard miatt (aki jelenleg az Arsenalban van...)
- H a Barcában akar játszani Messi miatt
- H a Realnál akar a legnagyobb lenni, mert náluk van esélye mindig BL-t nyerni.
- H a Barcához van a legközelebb mert Raiola óriási span Laportával és nyugodtabban vinné jó helyre.

És még csak el sem utaztak Angliába, jövő heti hírek:
- H a Cityhez akar igazolni hogy együtt dolgozzon a nagyra tartott Pep-el.
- H a Chelseahez akar menni, mert tetszik neki London és a Trafalgar-square.
- H a Liverpoolhoz akar menni Klopp miatt mert ő a legjobb edző és tetszik neki a piros mez.
- H-nak a MU is vonzó mert ott van Pogba akinek az ügynöke szintén Raiola, fix kezdő lenne.

A következő két hónap erről fog szólni kb júniús-júliusig minden nap erről a 6-7 csapatról lesz szó, természetesen minden nap más. És jön majd még a képbe az angliai túra után még a Juventus is.

Én továbbra is tartom, amit már egy hónapja leírtam, nem mi leszünk a legvonzóbb csapat és projekt szerintem Haaland számára.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.04.02. 02:24:05

Leon írta:
2021.04.01. 23:35:20
Haaland haverunk állítólag amúgy is benyögte korábban hogy a Realba akar menni szóval szívás van mert akkor meg van a következő CR7 nekik..... :(

A Barca olyan csóró hogy esélytelen, hogy begyűjtsék,Fati kuka így nem lesz egyszerű a a jövő...
Múlt héten pedig szobabiciklizés közben állítólag a Barca TV-t nézte. Átigazolások előtt pedig hétről-hétre változnak a példaképek. Ennyit jelent.
Nemrég a Chelsae-t muondták befutónak, ha Mbappé nem hosszabbít szerintem a PSG kizárt hogy ne akarná behúzni Haalandot.

A Real pedig szintén nincs olyan fényes anyagi helyzetben és túl sok eladnivaló sincs.Az a 800 millió hitel, hiába nagy rése nem rövid lejáratú akkor is sok. Plusz a bértömegük nekik is magas. Ha a liga top 10-et nézzük 4 játékosuk is benne van. Nem beszélve, hogy ott van még Alaba is.

Fatit meg már leírni.... Nem csak semmi alapja, de, ha erre alapozod a jövőt, az egész okfejtés alaptalan.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.04.01. 23:35:20

Haaland haverunk állítólag amúgy is benyögte korábban hogy a Realba akar menni szóval szívás van mert akkor meg van a következő CR7 nekik..... :(

A Barca olyan csóró hogy esélytelen, hogy begyűjtsék,Fati kuka így nem lesz egyszerű a a jövő...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.04.01. 20:18:43

Chino írta:
2021.04.01. 19:03:14
Egybehangzó sajtóértesülések szerint délután Raiolááék Perezzel is találkoztak. Ha ez így van, akkor valószínűleg felméri a lehetőségeket.
Majd később Angliába is elmentek. Dehát ez teljesen várható volt meg érthető.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.04.01. 19:03:14

Egybehangzó sajtóértesülések szerint délután Raiolááék Perezzel is találkoztak. Ha ez így van, akkor valószínűleg felméri a lehetőségeket.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.03.23. 18:17:11

7 évvel ezelőtt volt az emlékezetes 3-4

Nem kis meccs volt. Persze a madridisták szokás szerint reklamáltak a piros meg a két 11es miatt, pedig jogos volt mindhárom.

Kár hogy az Atleticot nem tudtuk megverni az utolsó fordulóban, pedig Messi gólja szabályos volt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.20. 21:04:19

Azért 1 góllal Suarez mögött és néggyel Messi mögött nem elhanyagolható....
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.20. 17:13:53

LG írta:
2021.03.20. 16:54:04
csababarca írta:
2021.03.20. 16:42:10
Benzema leállhatna egy kicsit, hozza nekik a meccseket sorban.
Tavalyi bajnoki címükben is oroszlánrészt vállalt, idén meg ő tarja őket még versenyben. Ha kidőlne, nagyobb veszteség lenne nekik jelen helyzetben, mint nekünk Messi.
Ha mi Messi-függők, akkor ők nem tudom mik.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.03.20. 16:54:04

csababarca írta:
2021.03.20. 16:42:10
Benzema leállhatna egy kicsit, hozza nekik a meccseket sorban.
Tavalyi bajnoki címükben is oroszlánrészt vállalt, idén meg ő tarja őket még versenyben. Ha kidőlne, nagyobb veszteség lenne nekik jelen helyzetben, mint nekünk Messi.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.03.20. 16:48:58

A Real ellenfeleinek sikerül elhitetni velük, hogy akár a BL-t is megnyerhetik. S a hit kemény fegyver!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.03.20. 16:42:10

Benzema leállhatna egy kicsit, hozza nekik a meccseket sorban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2021.03.20. 11:19:28

Érdekes pár nap lesz ez áprilisban. Nem örülök, hogy a classico pont ekkor lesz. Remélem mind a covid, mind a sérülések mat elkerulik mindkét csapatot, mármint a classico két csapatát :D
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.03.20. 08:24:40

ultrasur írta:
2021.03.19. 17:17:23
LG írta:
2021.03.19. 16:03:01
Már rohadt jó sorsolást kaptak ezek a mocskok. A másik ágon a favoritok kiirtják egymást, az ő águkon pedig verhető csapatok vannak. A döntőbe pedig csak egyet kell makkolni.
Mondjuk ehhez a sorsoláshoz annyi kellett volna a Barcától, hogy nem alibizi el a Juve elleni meccsét és megnyeri a csoportot.
Mondjuk nálam ízig-vérig csak a Barca, de nem "mocskozom" le a versenytársakat.
A mai Barcáról meg annyit: Ha mi játszunk a Portóval, semmi bizonyíték, hogy nyerők vagyunk. Sajnos, még mindíg várat magára a bizonyítás egy igazi tét meccsen. Áprilisban talán megkapjuk a választ
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.03.20. 06:40:56

ultrasur írta:
2021.03.19. 17:17:23



Mondjuk ehhez a sorsoláshoz annyi kellett volna a Barcától, hogy nem alibizi el a Juve elleni meccsét és megnyeri a csoportot.
Dehogy,egyszeruen nem volt makjuk.
Vagy a Realnak ujra,hogy a Juve 4 golt rugott.
Igazabol a Pool,Roma,Bayern melle meg a Juvet is belehet irni,mert kb ott dolt el az utolso meccsen,hogy a nyolcaddontoben cida van.


Az,meg hogy mekkora mak a sorsolas.
Pont ugyanakkora szerencse a poolt kapni,mint az angoloknak a realt.
Azt hiszem a formakat eltekintve,mindketten orulhetnek egymasnak,aztan majd kiderul.
Pool,Dortmund,Chelsea,Real,PSG teljesen mindegy.. Itt a Porto lóg ki lefelé,meg a Bayern-City felfelé.
A többi felsorolt között bőven van olyan napi forma ami átbillenti a másik javára a mérleget.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2021.03.20. 09:49:29-kor.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2021.03.19. 17:17:23

LG írta:
2021.03.19. 16:03:01
Már rohadt jó sorsolást kaptak ezek a mocskok. A másik ágon a favoritok kiirtják egymást, az ő águkon pedig verhető csapatok vannak. A döntőbe pedig csak egyet kell makkolni.
Mondjuk ehhez a sorsoláshoz annyi kellett volna a Barcától, hogy nem alibizi el a Juve elleni meccsét és megnyeri a csoportot.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.03.19. 16:03:01

Már rohadt jó sorsolást kaptak ezek a mocskok. A másik ágon a favoritok kiirtják egymást, az ő águkon pedig verhető csapatok vannak. A döntőbe pedig csak egyet kell makkolni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.19. 14:00:31

sojal írta:
2021.03.19. 12:24:10
Több Real szimpatizáns ismerősöm reménykedett abban, hogy a Poolt kapják, és most lám úgy tűnik bejött, viszont szerintem a Liverpool kiüti a Real-t. Egyértelműen ez az ág tűnik könnyebbnek.
Persze most én annak örülök, hogy a Clasico közben ha nem változik a Covid miatt semmi, lesz két nehéz meccse a Real-nak.
Az idei Poolon ha nem is könnyedén, de átléphetnek. A Bayerns-PSG-City-Chelsae kvartettel legalábbis rosszabbul járhattak volna. Amúgy sem a legacélosabbak az angolok idén, de iszonyatos lejtmenetbe is kezdtek. A bajnokságban reálisan nézve már a Bl-selejtezős helyezéstől is elbúcsúzhatnak, inkább az El-hely lehet a reális.
Nagyon fel kell javulniuk, de a Bl-ben azért hozták meccseket, ez inkább lehet intő jel a Realnak. Én olyan 60-40 %-ra teszem a Poolt.
Forca Barca!!!!
sojal
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2018.03.01. 12:43:20

2021.03.19. 12:24:10

Több Real szimpatizáns ismerősöm reménykedett abban, hogy a Poolt kapják, és most lám úgy tűnik bejött, viszont szerintem a Liverpool kiüti a Real-t. Egyértelműen ez az ág tűnik könnyebbnek.
Persze most én annak örülök, hogy a Clasico közben ha nem változik a Covid miatt semmi, lesz két nehéz meccse a Real-nak.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 853
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.03.18. 22:36:49

LG írta:
2021.03.18. 20:52:53


Ha még nem is a legnagyobb riválisról lenne szó, hanem bármelyik más csapatról, akkor is azt mondanám, hogy nagyon kijárna már nekik az elkövetkező években 4-5 olyan kiesés, ahol ők érezhetik azt, hogy hiába voltak jobbak, a sors meg a bíró hülyeségei közbeszóltak. Bár ez soha fog megtörténni, mert ha egyszer rövidítik meg őket a bírók, csinálnak olyan cirkusz, olyan cirkuszt csinálnak, hogy még évek múlva is attól lesz hangos a közvélemény, aztán megint nem mernek ellenük semmit befújni.
Mondjuk nem tegnap volt, de volt olyan időszakuk, amikor pontosan ez volt náluk. A brazil Ronaldos korszakukban nagyon jól és szépen játszottak, a bírók pedig nagyon ellenük fújtak,messze túlmenve azon,hogy illik a kisebb csapatoknak fújni egy kicsit. A BLben meg csak így kaptak ki. Jobban és szebben játszva az ellenfeleknél.
Szóval ezen ők is túl vannak. És a mostani bajnokságban ellenük is fújtak be nevetséges dolgokat most is. Az egész túlmutat a klubbokon, a vart rosszul és felelőtlenül használják a tévedéseknek pedig semmi következménye.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.03.18. 20:52:53

Subinho írta:
2021.03.18. 19:19:31
Most nézem a BL összefoglalót, a Madrid mekkora mákos gólokat rúgott megint egy ilyen gyenge középkategóriás csapat ellen! :D
Mi meg körbelőttük a PSG-t és mégis csak 1-1.
Hihetetlen!!!
És a játékvezetés is megint őket segítette mindkét meccsen. Nem mondom, hogy ezen múlt, de rendkívül bosszantó, hogy már évek óta folyamatosan kapják a kisebb-nagyobb hátszelet, mellette még szerencséjük is van.

Nem véletlenül termett nekik kevesebb babér a bajnokságban az elmúlt években, ahol azért hol adott, hol elvett tőlük a játékvezetés, ahogy az életszerű is, és a szerencsének kevesebb a szerepe.

Ha még nem is a legnagyobb riválisról lenne szó, hanem bármelyik más csapatról, akkor is azt mondanám, hogy nagyon kijárna már nekik az elkövetkező években 4-5 olyan kiesés, ahol ők érezhetik azt, hogy hiába voltak jobbak, a sors meg a bíró hülyeségei közbeszóltak. Bár ez soha fog megtörténni, mert ha egyszer rövidítik meg őket a bírók, csinálnak olyan cirkusz, olyan cirkuszt csinálnak, hogy még évek múlva is attól lesz hangos a közvélemény, aztán megint nem mernek ellenük semmit befújni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.18. 19:19:31

Most nézem a BL összefoglalót, a Madrid mekkora mákos gólokat rúgott megint egy ilyen gyenge középkategóriás csapat ellen! :D
Mi meg körbelőttük a PSG-t és mégis csak 1-1.
Hihetetlen!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.18. 18:23:13

PorSiempre írta:
2021.03.18. 12:31:35
csababarca írta:
2021.03.17. 17:31:29
Meglátjuk majd az áprilisi meccsen hol is tartunk hozzájuk képest.
Ami tény, hogy ők blben nyolc között vannak, kupából kiestek, bajnokságban masszív 2 ponttal megyünk előttük.
És ősszel elvertek minket itthon, pedig akkor se voltak annyival jobb formában, éppen előtte otthon kikaptak a Cadiztól:D

Az, hogy a játékuk milyen, az nyilván problémás, de nekem a 3-4 évvel ezelőtti real játéka se tetszett:D

Jobb passzban vagyunk szemre, eredményekre is, de számolni kell velük továbbra is.

Nagyon adom amit írsz.
Velük számolni kell, remélem a sors nem lesz hozzájuk kedves és behúzzák Chelsea-City- BM trió egyikét.
PSG-t , BvB-t megeszik rutinból. Többi szóra sem érdemes.

Nekünk most az a feladatunk, hogy hamar Kialakuljon a jövő évi keret ,Koeman kapjon esélyt egy nyugodtabb háttérben való munkára.
Aztán meglátjuk, hogy mire lesz ez elég.
Így most azt érzem, hogy 2 kupának fogunk örülni a végén, de ebben van egy nagy nagy adag hazabeszeles is.
Nem lehet őket leírni, de a Bl-ben nem hiszem, hogy lesz keresnivalójuk a köv körben.
Hogy a PSG-t megennék azt én kétlem. Tavaly is volt egy X-ük ellenük, Párizsban meg kaptak egy kegyes hármast és az a Real jóval erősebb volt mint az idei. Az egy dolog, hogy ott vannak a 8 között, de az Atalanta ellen nagy valószínűséggel az összes spanyol csapat továbbjutott volna. Megkapták a 2 leggyengébb csapat egyikét. Nem tudom ki nézte a meccseket, amennyit én láttam belőlük mindkettőn az egy spanyol középcsapat szintje.

Ami nekünk jól jön, hogy pont a két meccs között lesz a Clasico. Azt kötelező lesz nyernünk, mert a végén kikaparjuk nekik a tűzből a gesztenyét és megnyerik a bajnokságot.

Ami engem illet, szerintem nem feltétlenül járnának jól, ha belevernének egy rakat pénzt Haaland-ba vagy Mbappé-ba. Kelleni fognak nekik az új játékosok, hogy elkezdhessenek jövőt építeni, ami nagy pénzbe kerül, és az utánpótlásuk is gyér. Játékosok eladásából nem tudnak majd igazolásokat finanszírozni, nincs olyan eladható ember akiért kaphatnának valamit és nem lenne nagy szükségük rá, egy fecske viszont nem fog nyarat csinálni. Anyagilag pedig nem állnak olyan jól. Egy Mbappéra/Haalandra is komoly kölcsön kell majd, amiből most is van elég (asszem 7-800 millió körül, de erre nem tenném a nyakam). Igaz, hogy nem rövid lejáratú de ilyen bevételkiesések mellett azt se lehet nagyon halmozni.
Forca Barca!!!!
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2021.03.18. 12:31:35

csababarca írta:
2021.03.17. 17:31:29
Meglátjuk majd az áprilisi meccsen hol is tartunk hozzájuk képest.
Ami tény, hogy ők blben nyolc között vannak, kupából kiestek, bajnokságban masszív 2 ponttal megyünk előttük.
És ősszel elvertek minket itthon, pedig akkor se voltak annyival jobb formában, éppen előtte otthon kikaptak a Cadiztól:D

Az, hogy a játékuk milyen, az nyilván problémás, de nekem a 3-4 évvel ezelőtti real játéka se tetszett:D

Jobb passzban vagyunk szemre, eredményekre is, de számolni kell velük továbbra is.

Nagyon adom amit írsz.
Velük számolni kell, remélem a sors nem lesz hozzájuk kedves és behúzzák Chelsea-City- BM trió egyikét.
PSG-t , BvB-t megeszik rutinból. Többi szóra sem érdemes.

Nekünk most az a feladatunk, hogy hamar Kialakuljon a jövő évi keret ,Koeman kapjon esélyt egy nyugodtabb háttérben való munkára.
Aztán meglátjuk, hogy mire lesz ez elég.
Így most azt érzem, hogy 2 kupának fogunk örülni a végén, de ebben van egy nagy nagy adag hazabeszeles is.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Válasz küldése