Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.19. 09:47:23

Nem teljesen ide tartozik, de azért egy spanyol-portugál meccs még ha barátságos, akkor sem egy sima mérkőzés, rivalizálás!És hát a spanyol sajtóból sem az jött le, hogy kikaptunk ez van, de mi vagyunk a VB EB győztesek!Ezt senki sem veszi el tőlük, s a világ TOP 5 csapatának egyik a Selección, de nem szabad mentségeket keresni, hanem a hibákat kell kijavítani!Egy válogatott meccset meg nem lehet félvállról venni, mert a címeres mez meg minden, s ez a spanyoloknál duplán számít!Ez egy szégyenteljes vereség, s el kell kezdeni felépíteni a játékot ismét!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.19. 09:27:20

Kedves zsírosdeszka! Nem az adott szituációról beszéltem a kapcsán, hogy nem vették komolyan, hanem az egész meccset tekintve. Ki a fenét érdekel, hogy Rpnaldo egy cselét megette Pique? Most őszintén. Csak egy kis érdekesség: Ronaldo tavaly a két Classicon nem igazán tudott megetetni senkit, pedig állítólag egy cselgép. Természetes, hogy ilyen képességekkel azért fog még barca védőt szívatni. Nem szégyen, hogy egy ilyen labdarúgóval szemben egy-kétszer megeszik valaki egy-egy cselt. Az már szégyen lenne, ha mondjuk egy komoly tétmeccsen azt sem tudná Pique 90 percig Ronaldoval szemben, hogy hol van. Azt hiszem ez a veszély per pill nem fenyeget.
A másik: Nem mentség, kikaptak a spanyolok gyenge játékkal, csupán arról van szó, hogy majdnem biztos, hogy ez őket pont annyira érdekli, mint engem. Semennyire. Jön a selejtező, ott nyerni fognak, jön az eb és ott majd meglátjuk, hogy melyik csapat jut tovább.... Volt egy csapat,akinek otthon ( otthon volt vagy semleges pályán? én úgy tudom, hogy előbbi) a leégések után bizonyítania kellett, megtették és dicséretes. Volt egy másik, akinek ez egy nyűg volt és nem vették komolyan, de senki sem állítja, hogy csak ezért kaptak ki. Egy ilyen motivált portugál csapat ellen idegenben lehet kikaptak volna akkor is, ha utolsó leheletükig küzdenek. Na és ? Szégyen? Nm hiszem. Tétmeccsen kikapni szégyen, barátságos meccsen történt már ennél cifrább is. Nem kell magyarázkodni a spanyol szurkolóknak, mert ők ismerik a csapatuk és büszkék rá az eredményeik okán. Ellentétben pl a portugálokkal, akik 2006 óta lejtmenetben vannak. Nekik van bizonyítani valójuk.
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2010.11.19. 09:18:52

Ennyire szánalmas szintre süllyedtek egyesek, hogy egyetlen mozdulaton kell lovagolni?
Fordított estben nem férne a Madridista fórumba, hányszor [auto_cenzúra] Piqué Ronaldot, vagy a támadóink a Madrid bármelyik védőjét. Nem véletlen nem lőtt Ronaldo még egyetlen gólt sem a Barcanak (3 meccs Manchesterben, 2 a Relban). Piqué úgy levette a pályáról, hogy csak akkor került a kamera elé, amikor leadta a szokásos óvodás szintű hisztéjét...
Na mindegy, valóban órási csel volt, hihetetlen, hogy megetette Piqué-t, bámulatos 3-4 másodperc, de tényleg...
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.19. 08:53:01

Szerintem nem keres senki sem mentséget a konkrét eset kapcsán. Viszont a meccset biztosan nem vették komolyan. Épp azért profi a játékos, hogy ne azért játsszon és hajtson, mert a Real Madrid legutáltabb játékosa ellen játszik. Ha csak ez érdekelné, akkor nem lenne profi, ezért szerintem nem igaz, amit te írsz. _Valószínűleg a spanyol csapatnak a háta közepére sem kellett ez a meccs. Nekik nem kell bizonyítaniuk senkinek, ők az eb és vb címvédők, a tétmeccsek hozzák lázba őket. Ellentétben mondjuk a portugálokkal.
Azért az sem biztos, hogy tavaly nem volt taktikája a Madridnak. Maximum nem jött be és a barca kényszerítette rájuk a játékát, hiszen mindenki annyit játszik amennyit hagynak neki. Eszembe sem jutott, hogy Pelle jobb edző, mint Mou, de azért ismerjük már el, hogy a taktikus foci nem csak a Mou féle taktikus foci. A Barcelona is taktikus futballt játszik. Ettől függetlenül abban igazad van, hogy a mostani Classicon egy más szintet képviselő Madridot láthatunk, viszont mi pedig a tavaly őszitől jobbak vagyunk ( tavaszitól nem biztos, ott lejátszottuk a Madridot a pályáról). Ezért lesz roppant érdekes.
Attól, hogy Piqué nem volt lázban elég nagyot csúszott. Ha nem akart volna nem ment volna akkora lendülettel. Ezen nincs mit szépíteni.
Volt "valamiféle" taktika, csak az kevés volt, nem kell magyarázni ezt. Nem volt jó választás. Ez szerintem (remélem) máshogy lesz.
_Valószínűleg a spanyol csapatnak a háta közepére sem kellett ez a meccs. Nekik nem kell bizonyítaniuk senkinek, ők az eb és vb címvédők, a tétmeccsek hozzák lázba őket. Ellentétben mondjuk a portugálokkal.
Ne haragudj meg basszus, de ez mi ha nem mentség?
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.19. 08:45:09

zsírosdeszka írta:
Azért az elég szomorú hogy Piquét így beültette a hintába cé meg Puyol sem tudott menteni utána. Meg az is rossz hogy a spanyolokat így elverték.. kb ez a spanyol megint barcás spanyolország volt aztán így a classico előtt ez nem valami jó.. nagyon oda kell majd figyelnünk a real ellen.

Igen,mert Puyol is 1 ilyen meccsen fog megszakadni. Illetve egy ilyen időszakban... Ne viccelj már.
A hinta az hinta. Egy profi Barcás védőnek ha nem motiváció, hogy a Real Madrid legjobban utált játékosa ellen küzd akkor szomorú...Szerintem nem kell túlmagyarázni. Most ez volt, lehet legközelebb CR-nek sem megy úgy, Piqué jobban koncentrál stb. Sok összetevője van. Akkor ott megetette, de lehet, hogy legközelebb nem fogja ennyi. Mindenkinek vannak jobb és roszabb napjai. Az igaz, hogy barátságos meccs volt. Jó hogy azt nem mondod, hogy direkt volt, meg hogy rá sem mozdult. Olyan lendülettel csúszott mellé, hogy mondanom sem kell, nézd meg a videót. De Puyolt meg Casillast is megetette. Ez van. Nem kell mentségeket, kifogásokat keresni.
Pont erre gondoltam én is. Nem hiszem, hogy agyon hajtották volna magukat. Úgy hogy közben meg látjuk, hogy milyen szinten tudnak játszani hétről hétre. Azért érdekes akkor is, hogy így kikaptak. Azért azt se felejtsük, hogy egy éve Piqué megette CR-t. Nem tartok ettől a meccstől annyira nagyon, de rangadó lesz, tisztán három lehetséges kimenettel. De addig még van egy meccs a hétvégén. Wink
A legutóbbi meccseken a Madrid szinte semmiféle taktika nélkül ment fel a pályára. Bármi lesz is, egy nagyon lényeges dolog, hogy van taktikája a csapatnak. Lehet akkor is Barcelona győzelem lesz, simán benne van, de most látom az elmúlt 2 évben a legnagyobb esélyt a győzelemre. Lehet majd azt a taktikát szeretni vagy nem de lesz. 8-9 évvel ezelőtt meg láttam Puyolt csúszni mászni, számtalan hintába beülni és mégis nagyon jó védő. Sok múlik a taktikán, a társakon, amit akkor nem kapott meg. Láttam CR-t sokszor tehetetlenül dühöngeni, mert nem volt segítsége, nem volt mellette csapat. Ne ragozzuk, egy biztos: én élvezetes, szoros meccset, nagy harcot várok, kiváló tudású játékosoktól.
Szerintem nem keres senki sem mentséget a konkrét eset kapcsán. Viszont a meccset biztosan nem vették komolyan. Épp azért profi a játékos, hogy ne azért játsszon és hajtson, mert a Real Madrid legutáltabb játékosa ellen játszik. Ha csak ez érdekelné, akkor nem lenne profi, ezért szerintem nem igaz, amit te írsz. _Valószínűleg a spanyol csapatnak a háta közepére sem kellett ez a meccs. Nekik nem kell bizonyítaniuk senkinek, ők az eb és vb címvédők, a tétmeccsek hozzák lázba őket. Ellentétben mondjuk a portugálokkal.
Azért az sem biztos, hogy tavaly nem volt taktikája a Madridnak. Maximum nem jött be és a barca kényszerítette rájuk a játékát, hiszen mindenki annyit játszik amennyit hagynak neki. Eszembe sem jutott, hogy Pelle jobb edző, mint Mou, de azért ismerjük már el, hogy a taktikus foci nem csak a Mou féle taktikus foci. A Barcelona is taktikus futballt játszik. Ettől függetlenül abban igazad van, hogy a mostani Classicon egy más szintet képviselő Madridot láthatunk, viszont mi pedig a tavaly őszitől jobbak vagyunk ( tavaszitól nem biztos, ott lejátszottuk a Madridot a pályáról). Ezért lesz roppant érdekes.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.19. 08:08:37

Azért az elég szomorú hogy Piquét így beültette a hintába cé meg Puyol sem tudott menteni utána. Meg az is rossz hogy a spanyolokat így elverték.. kb ez a spanyol megint barcás spanyolország volt aztán így a classico előtt ez nem valami jó.. nagyon oda kell majd figyelnünk a real ellen.

Igen,mert Puyol is 1 ilyen meccsen fog megszakadni. Illetve egy ilyen időszakban... Ne viccelj már.
A hinta az hinta. Egy profi Barcás védőnek ha nem motiváció, hogy a Real Madrid legjobban utált játékosa ellen küzd akkor szomorú...Szerintem nem kell túlmagyarázni. Most ez volt, lehet legközelebb CR-nek sem megy úgy, Piqué jobban koncentrál stb. Sok összetevője van. Akkor ott megetette, de lehet, hogy legközelebb nem fogja ennyi. Mindenkinek vannak jobb és roszabb napjai. Az igaz, hogy barátságos meccs volt. Jó hogy azt nem mondod, hogy direkt volt, meg hogy rá sem mozdult. Olyan lendülettel csúszott mellé, hogy mondanom sem kell, nézd meg a videót. De Puyolt meg Casillast is megetette. Ez van. Nem kell mentségeket, kifogásokat keresni.
Pont erre gondoltam én is. Nem hiszem, hogy agyon hajtották volna magukat. Úgy hogy közben meg látjuk, hogy milyen szinten tudnak játszani hétről hétre. Azért érdekes akkor is, hogy így kikaptak. Azért azt se felejtsük, hogy egy éve Piqué megette CR-t. Nem tartok ettől a meccstől annyira nagyon, de rangadó lesz, tisztán három lehetséges kimenettel. De addig még van egy meccs a hétvégén. Wink
A legutóbbi meccseken a Madrid szinte semmiféle taktika nélkül ment fel a pályára. Bármi lesz is, egy nagyon lényeges dolog, hogy van taktikája a csapatnak. Lehet akkor is Barcelona győzelem lesz, simán benne van, de most látom az elmúlt 2 évben a legnagyobb esélyt a győzelemre. Lehet majd azt a taktikát szeretni vagy nem de lesz. 8-9 évvel ezelőtt meg láttam Puyolt csúszni mászni, számtalan hintába beülni és mégis nagyon jó védő. Sok múlik a taktikán, a társakon, amit akkor nem kapott meg. Láttam CR-t sokszor tehetetlenül dühöngeni, mert nem volt segítsége, nem volt mellette csapat. Ne ragozzuk, egy biztos: én élvezetes, szoros meccset, nagy harcot várok, kiváló tudású játékosoktól.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.11.19. 00:53:30

Richi írta:
Mental_Theo írta:Én mindkettőnek a döntőt kívánom
hát Én konkrétan nem tudok szurkolni a madridnak...minden meccsen ellenük szurkolok bárkivel játszanak!
üdvözöllek a klubban:D
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.18. 20:38:36

Sanama írta:
ronaldinho89 írta:Azért az elég szomorú hogy Piquét így beültette a hintába cé meg Puyol sem tudott menteni utána. Meg az is rossz hogy a spanyolokat így elverték.. kb ez a spanyol megint barcás spanyolország volt aztán így a classico előtt ez nem valami jó.. nagyon oda kell majd figyelnünk a real ellen.
Igen,mert Puyol is 1 ilyen meccsen fog megszakadni. Illetve egy ilyen időszakban... Ne viccelj már.
Pont erre gondoltam én is. Nem hiszem, hogy agyon hajtották volna magukat. Úgy hogy közben meg látjuk, hogy milyen szinten tudnak játszani hétről hétre. Azért érdekes akkor is, hogy így kikaptak. Azért azt se felejtsük, hogy egy éve Piqué megette CR-t. Nem tartok ettől a meccstől annyira nagyon, de rangadó lesz, tisztán három lehetséges kimenettel. De addig még van egy meccs a hétvégén. ;)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.11.18. 20:19:51

ronaldinho89 írta:Azért az elég szomorú hogy Piquét így beültette a hintába cé meg Puyol sem tudott menteni utána. Meg az is rossz hogy a spanyolokat így elverték.. kb ez a spanyol megint barcás spanyolország volt aztán így a classico előtt ez nem valami jó.. nagyon oda kell majd figyelnünk a real ellen.
Igen,mert Puyol is 1 ilyen meccsen fog megszakadni. Illetve egy ilyen időszakban... Ne viccelj már.
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2010.11.18. 20:15:25

Mental_Theo írta:Én mindkettőnek a döntőt kívánom
hát Én konkrétan nem tudok szurkolni a madridnak...minden meccsen ellenük szurkolok bárkivel játszanak!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.18. 20:01:53

Mikaos írta:Ha már szóba került a piszkálódás, ezen nagyon jót nevettem:
http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... anyol.html
Vicces jelenet. Nyilatkozata óta tényleg egoista lett Nani is, ez ennek az egyik hozadéka. Viszont csak magával tolt ki, mert a meccs után így elmaradt az ingyen fanszőr-vágás CR-től. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2010.11.18. 19:45:41

Én mindkettőnek a döntőt kívánom
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.11.18. 19:45:33

Azért az elég szomorú hogy Piquét így beültette a hintába cé meg Puyol sem tudott menteni utána. Meg az is rossz hogy a spanyolokat így elverték.. kb ez a spanyol megint barcás spanyolország volt aztán így a classico előtt ez nem valami jó.. nagyon oda kell majd figyelnünk a real ellen.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.11.18. 19:34:34

Mikaos írta:
fcbarca0827 írta:
Mikaos írta:Spanyol kupa
A Real borzasztó könnyű ágra került, és nincs már az Alcorcón sem... :) Mourinho-t ismerve a kupában is a legjobb 11 (az állandó 11) fog játszani kezdőként, esetleg motiválási probléma okozhat gondot.
Na igen, te is beleszaladtál abba, amibe én. :D Nézd meg mégegyszer azt a táblázatot. :wink: Mi vagyunk a borzasztó könnyű ágon. :)
Valóban, elnéztem az oldalt, nem valami logikusan van megszerkesztve :)
Ettől függetlenül fenntartom, hogy a Madridé a könnyebb ág, ő nekik sosem volt ellenfél az Atlético/Espanyol, teljesen biztos Madrid győzelemre számíthatunk. Az elődöntőben LEHET az első komoly ellenfelük.
Nekünk már rögtön az első fordulóban egy mini-kupadöntőt kell játszani.
majd a dontoben talalkozunk ha jo isten megsegit minket...remelem BL-BEN is madridot kapunk...manapság mindenhol azt hallom hogy madrid hany 0-ra nyer camp nouba...ahoyg xavi es messi mondta majd száj háboru helyett foci háboru
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.11.18. 16:53:55

fcbarca0827 írta:
Mikaos írta:Spanyol kupa
A Real borzasztó könnyű ágra került, és nincs már az Alcorcón sem... :) Mourinho-t ismerve a kupában is a legjobb 11 (az állandó 11) fog játszani kezdőként, esetleg motiválási probléma okozhat gondot.
Na igen, te is beleszaladtál abba, amibe én. :D Nézd meg mégegyszer azt a táblázatot. :wink: Mi vagyunk a borzasztó könnyű ágon. :)
Valóban, elnéztem az oldalt, nem valami logikusan van megszerkesztve :)
Ettől függetlenül fenntartom, hogy a Madridé a könnyebb ág, ő nekik sosem volt ellenfél az Atlético/Espanyol, teljesen biztos Madrid győzelemre számíthatunk. Az elődöntőben LEHET az első komoly ellenfelük.
Nekünk már rögtön az első fordulóban egy mini-kupadöntőt kell játszani.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.11.18. 16:48:47

Mikaos írta:Spanyol kupa
A Real borzasztó könnyű ágra került, és nincs már az Alcorcón sem... :) Mourinho-t ismerve a kupában is a legjobb 11 (az állandó 11) fog játszani kezdőként, esetleg motiválási probléma okozhat gondot.
Na igen, te is beleszaladtál abba, amibe én. :D Nézd meg mégegyszer azt a táblázatot. :wink: Mi vagyunk a borzasztó könnyű ágon. :)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.11.18. 16:42:38

Bíró téma:Iturralde szerintem az egyik legjobb játékvezető, HA jó napot fog ki. A szimulálásokat is észreveszi, abszolút korrekt.
HA nincs jó napja...akkor egészen elképesztő dolgokra képes, de általában akkor is azt érzem nála, hogy mindig próbálja kiegyenlíteni a dolgokat. Szóval nem mondanám, hogy rossz bíró, csak néha kiszámíthatatlanná válik. Gondolom, madridi oldalon azért nem szeretik, mert észreveszi a szimulálásokat :) - sajnos ez kevés bíróra jellemző.

Spanyol kupa
A Real borzasztó könnyű ágra került, és nincs már az Alcorcón sem... :) Mourinho-t ismerve a kupában is a legjobb 11 (az állandó 11) fog játszani kezdőként, esetleg motiválási probléma okozhat gondot.
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2010.11.18. 16:11:13

véleményem szerint mi könnyebb ágon vagyunk mint a madrid! a bilbao kemény lesz nagyon de ha ezen túl vagyunk sztem nagy eséllyel döntőt játszhat a csapat! 8)
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.11.18. 16:00:34

Tényleg érdekel,h mi a vélemény róla mert én nem nagyon ismerem a sporikat.Mejuto Gonzaleztől mondjuk kivagyok meg a Perez Burrultól szóval jó,h őket elkerültük.
az általánosan elfogadott vélemény az, hogy egy idióta. összevissza fujkál, lapokat oszt, piros helyett sárgát, sárga helyett pirosat, semmi helyett pirosat. én nem hinném hogy katalán érdekeltségü lenne, csak szimplán nyomi. ha rajta múlik, akkor biztos lesz botrány. amellett azt hiszem ö volt az, aki felmutatta a sárgát és lefagyott vagy 1 percre. ugy állt ott mint egy szobor. félelmetes pali. a lehető legrosszabb. a többit akiket emlitettélugy emlékszem számüzték az első osztálybol
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.11.18. 15:56:08

zsírosdeszka írta:
Kedves Emese! Egy Barca honlapon ilyenekkel előhozakodni, kicsit játszani a naívat elég nagy tudatlanságra vall. Talán mostmár képed van arról, miért is olyan mély az ellentét.... Szerintem ne erőltesd a témát.
Nem a naívat játszom. Tudom mi volt régen, sok évvel ezelőtt utánanéztem. Épp azt mondom, hogy ezt akkoriban a katalán érzelmű embereknek nehéz volt megemészteni. Nem bántani akartam, hanem épp ellenkezőleg, hogy mennyire nem fért ez bele a sportba. De ezt hiába magyarázom neked. Elgondolkozom, hogy kettőnk között ki is az Emese...

Ronaldo egyébként kimondottan jól játszott a spanyolok ellen. De nem csak ő, hanem az egész csapat. Messi gólja is kellett, pedig már elkönyveltem az x-et.


Most szerencsésebb vol a Real sorsolása:

1. Valencia - Villarreal
2. Barcelona - Athletic Club
3. Córdoba - Deportivo
4. Betis - Getafe
5. Almería - Mallorca
6. Sevilla - Málaga
7. Real Madrid - Levante
8. Atlético de Madrid - Espanyol.
A nyolcaddöntőben szerencsésebb volt a Madrid, viszont utána kemény menetelést kell bemutatniuk, ha döntőig akarnak menni. Amúgy a bíró témához hozzászólva, azt túlzásnak érzem, hogy Itturalde González-el előre megvan nyerve a Clásico, én úgy emlékszem rá, hogy egy nagyon korrekt bíró, ide is ítél, oda is, nem kedvezett nekünk szerintem osha, én egy jó sporit ismertem meg benne. Azért Perez Burull-ról remélem a túloldalon nem feledkeztek el, ha már ennyire ismerik Iturralde-t. :wink: :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2010.11.18. 16:01:57-kor.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.18. 15:46:04

Kedves Emese! Egy Barca honlapon ilyenekkel előhozakodni, kicsit játszani a naívat elég nagy tudatlanságra vall. Talán mostmár képed van arról, miért is olyan mély az ellentét.... Szerintem ne erőltesd a témát.
Nem a naívat játszom. Tudom mi volt régen, sok évvel ezelőtt utánanéztem. Épp azt mondom, hogy ezt akkoriban a katalán érzelmű embereknek nehéz volt megemészteni. Nem bántani akartam, hanem épp ellenkezőleg, hogy mennyire nem fért ez bele a sportba. De ezt hiába magyarázom neked. Elgondolkozom, hogy kettőnk között ki is az Emese...

Ronaldo egyébként kimondottan jól játszott a spanyolok ellen. De nem csak ő, hanem az egész csapat. Messi gólja is kellett, pedig már elkönyveltem az x-et.

Most szerencsésebb vol a Real sorsolása:

1. Valencia - Villarreal
2. Barcelona - Athletic Club
3. Córdoba - Deportivo
4. Betis - Getafe
5. Almería - Mallorca
6. Sevilla - Málaga
7. Real Madrid - Levante
8. Atlético de Madrid - Espanyol.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.18. 15:32:47

Bányász írta:Mejuto Gonzaleztől mondjuk kivagyok meg a Perez Burrultól szóval jó,h őket elkerültük.
Teixera Vitienes-ről se feledkezzünk meg
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.11.18. 14:39:48

szerk: zsuni! Iturralde González vezeti a meccset
Mit tudunk Itturade úrról?

Csak mert a másik oldalt olvasva azt veszem észre,h egy erősen Barca érzelmű játékvezetőről van szó(bár ez nem tudom,h lehet ilyen nyilvánvaló dolog) és már előre el van könyvelve,h nekünk szerencsénk van a palival.

Tényleg érdekel,h mi a vélemény róla mert én nem nagyon ismerem a sporikat.Mejuto Gonzaleztől mondjuk kivagyok meg a Perez Burrultól szóval jó,h őket elkerültük.

Ez az Itturade úr az aki rengeteg sok lapot kiosztott nem is olyan rég valamelyik Valencia meccsen?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.18. 13:50:52

LG írta:Sztem jogosan csinálunk ekkora ügyet belőle. Az európai klubfoci legnagyobb rangadója az El Clasico. Igy, pedig, h mind2 csapat nagyon meggyőző formában, és csak 1 pont a különbség, és mint tavaly is láthattuk, az El Clasico-k a bajnokság "döntői", így sztem jogosan várjuk már régóta, és égünk lázba. Tegyük hozzá, h mind2 csapatnak ez az első igazán nagy erőpróba, majd most tudjuk meg, h ki hol áll.
Úgy gondolom, h számunkra ez az év meccse, legalábbis a fontossága miatt. A játék, az lehet nem lesz méltó a megnevezéshez, ez nagyban a Madridtól függ, h mennyire akarnak majd játszani, vagy mennyire törekednek a játék rombolására.
Sokan számítanak kevés, max 1-2 gólra. Igen, mivel Mourinhot ismerve valószínűleg a védekező taktikát fog a Real alkalmazni, és így nem lesz valszeg sok gól. De én nagyon bízok benne, h vhogy mégiscsak egy remek színvonalú, sok gólos, izgalmas derbi lesz, remélhetőleg hazai győzelemmel. A klasszis támadók és középpályások ehhez adottak mind2 oldalon.
Ez is jogos amit te írtál!Én abból szemszögből közelítettem meg, hogy még a harmada sem ment le a bajnokságnak, így nem akkorra mérföldkő a mérkőzés!Persze Barca Real és rangadó, de idén azért szerintem a Villareal vagy épp az Atletico ellen, vagy Valencia már bizonyított a csapat, s ezek szerintem azok a meccsek ahol eldőlhet a Liga!Oké oda vissza a Real ellen nagy várakozás meg rivális csapat, de még hosszú nagyon a szezon!!!!Ezért is gondolom, hogy „békés” 1:1 lesz, mert nagyon egyik csapatnak sem fontos kockáztatni!4 pontos különbség már azért 2 meccs, s nem ledolgozhatatlan, de mégis csak 2 meccs fór!Nekik nem kell „focizni”, mert vezetik a tabellát, nekünk is jó sztem az iksz!Ne így legyen persze, hanem nyerjünk, de egy döntetlennel abszolút nem lennék csalódott!Én általában óvatosabban szoktam minden meccshez viszonyulni…..Legyen jó meccs, s sok gól, de ha „taktikus” szervezett futball lesz az se baj, mert abból is sokat lehet tanulni, s ugyanolyan élvezet van benne!1 biztos én nem égek akkora lázban, örömteli, hogy mások már tűkön ülnek a meccs miatt :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.18. 13:12:10

Bob_Marley írta:Huh már sokan lázban égnek, pedig hol van még a meccs…..LOL!Annyira szerintem nem kell nagy feneket keríteni a dolgoknak, mert még az elején járunk, majd a visszavágó lesz nagyon érdekes, a 30ik forduló tájékán!
Sztem jogosan csinálunk ekkora ügyet belőle. Az európai klubfoci legnagyobb rangadója az El Clasico. Igy, pedig, h mind2 csapat nagyon meggyőző formában, és csak 1 pont a különbség, és mint tavaly is láthattuk, az El Clasico-k a bajnokság "döntői", így sztem jogosan várjuk már régóta, és égünk lázba. Tegyük hozzá, h mind2 csapatnak ez az első igazán nagy erőpróba, majd most tudjuk meg, h ki hol áll.
Úgy gondolom, h számunkra ez az év meccse, legalábbis a fontossága miatt. A játék, az lehet nem lesz méltó a megnevezéshez, ez nagyban a Madridtól függ, h mennyire akarnak majd játszani, vagy mennyire törekednek a játék rombolására.
Sokan számítanak kevés, max 1-2 gólra. Igen, mivel Mourinhot ismerve valószínűleg a védekező taktikát fog a Real alkalmazni, és így nem lesz valszeg sok gól. De én nagyon bízok benne, h vhogy mégiscsak egy remek színvonalú, sok gólos, izgalmas derbi lesz, remélhetőleg hazai győzelemmel. A klasszis támadók és középpályások ehhez adottak mind2 oldalon.
Válasz küldése