Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
BrassBarca
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.09.19. 22:51:52
Tartózkodási hely: Szeged

2010.11.06. 18:54:28

Deszka,akkor helyesbítek...az ISMERT edzők közül a legjobb edző Pep a Barcelonának!Így elfogadható? :)
VISCA EL BARCA!!!
Avatar
BrassBarca
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.09.19. 22:51:52
Tartózkodási hely: Szeged

2010.11.06. 18:50:50

Nem feltétlenül,mert ugyan szép lenne,de ha lenne olyan edző aki olyan mint Pep,csak a hibái nélkül,akkor az az ember lenne "AZ edző"!Mindenkinek vannak hibái...Jó,ok,ezt a játékot amiben Guardiola nagyot tud és tudott alkotni más,gyengébb csapatok aligha lennének képesek megvalósítani,ebből következően ő sem lenne máshol ilyen sikeres mint a Barcában,viszont erre írtam én azt,hogy ENNEK a Barcelonának nem lenne senki jobb edzője! :)
Én személy szerint azért favorizálom Pep-et,mert bár nem lehet mindig egy felfogással hosszútávon mindenkit legyőzni,de ő és a csapat is(Piqué nyilatkozata,arról,hogy vagy ezzel a játékkal nyernek,vagy meghalnak...) abban hisz,hogy ez az amit tud és kell hogy játsszon a csapat,mindegy ki mit mond és gondol,ők ezen nem változtatnak,ezzel akarnak sikereket elérni,és ez én nagyon lájkolom...XD
VISCA EL BARCA!!!
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.06. 18:49:33

Most vagy nem érted meg és érzed át a mi játékunkat, vagy szimplán csak indulatokat akarsz gerjeszteni- mondjuk én mindkettőt szankcionálnám- de adhatnál neki kis tartalmat.

Mert ennyi hogy "hülyeség" nem cáfolja a kijelentést, nem teszi igazzá az állításod. De megelőlegezek neked ennyi észt hogy ezt te is tudtad viszont akkor direkt provokálsz.
Adok tartalmat:

Honnan lehet eldönteni azt, hogy ki a Barcelona számára a legjobb edző, amikor még van 2-300 edző az európai ligákban, aki nincs kipróbálva és nem is lesz. Honnan tudod, hogy bárki más nem irányítaná jobban a csapatot? Azt sem lehet mondani, hogy José Mourinho lenne a legideálisabb edző a Real számára, mivel nem lehet megmondani. Ennyi. Most ő van, el lehet mondani, hogy jó, de hogy a legideálisabb lenne az nem biztos.

Vissza lehet olvasni a hozzászólásaimat. Kulturáltak. Nem Margitozok, nem Műrinygyózok, nem szólok le senkit, hogy pont nekik való. (mármint Mourinho a Real kispadjára, elég pejoratív volt a hozzászólás) Elmondom a véleményem. Még egy példa: Én azt mondom, hogy a legideálisabb védő a Real számára Carvalho. A LEG szó nem helyénvaló, mert honnan lehet tudni, hogy más jobb lenne-e a helyén. Nem lehet. Azt lehet kijelenteni, hogy jó védő a Real számára. De hogy a legjobb lenne azt kétlem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsírosdeszka 2010.11.06. 18:55:04-kor.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.06. 18:41:38

Fernando írta:Ha van olyan ember aki ugyanazt csinálja, mint Pep csak a hibái nélkül, akkor van. Amúgy nincs. Nem nagyon jut eszembe ilyen. (bár az álmom, hogy egyszer Hiddink üljön itt... de ez nagyon halk megjegyzés (nekem ő a No.1).
pep szerintem azért nagyon jó edző nálatok,mert a barca "nevelése",ott töltötte a fél életét és bele van nevelve az a szellemiség,melyben játszatnia kell a csapatot és amit tovább kell adnia. ezek miatt lehet nagyon értékes a csapat számára,főleg,ha megtanulja levetkőzni néhány hibáját.
Avatar
D.Villa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.08.04. 13:35:17
Tartózkodási hely: Jászberény

2010.11.06. 18:40:12

Fernando írta:Ha van olyan ember aki ugyanazt csinálja, mint Pep csak a hibái nélkül, akkor van. Amúgy nincs. Nem nagyon jut eszembe ilyen. (bár az álmom, hogy egyszer Hiddink üljön itt... de ez nagyon halk megjegyzés (nekem ő a No.1).
Ezt most nem igazán értem :oops:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.06. 18:29:54

Ha van olyan ember aki ugyanazt csinálja, mint Pep csak a hibái nélkül, akkor van. Amúgy nincs. Nem nagyon jut eszembe ilyen. (bár az álmom, hogy egyszer Hiddink üljön itt... de ez nagyon halk megjegyzés (nekem ő a No.1).
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
BrassBarca
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.09.19. 22:51:52
Tartózkodási hely: Szeged

2010.11.06. 18:29:19

Persze,az összeset láttam!Tudni kell mit csinál a másik oldal... :D De ha jobban megnézed,valami hasonlót írtam én is,a fegyelem hiánya abból is adódhat,hogy "csak úgy" küldték őket a pályára,viszont ilyen képzett játékosoknál már nem mindig számít annyit,mint máshol.Mármint az,hogy hogyan küldik őket pályára(főleg egy olyan technikára épülő bajnokságban,mint a La Liga).Tény,hogy láthatóan szebb a játékuk,mint tavaly,de szerintem ez a fegyelem kérdésen múlik,ezért írtam,hogy a Classicó-kon lesz a hangsúly,mert ha valahol,ott le lehet mérni a fegyelmet...
VISCA EL BARCA!!!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.11.06. 18:26:46

.Ennek a Barcelonának jelen pillanatban senki nem lenne jobb edzője mint Pep.
zsírosdeszka írta:Ez hülyeség. Nem lehet megmondani.
Most vagy nem érted meg és érzed át a mi játékunkat, vagy szimplán csak indulatokat akarsz gerjeszteni- mondjuk én mindkettőt szankcionálnám- de adhatnál neki kis tartalmat.

Mert ennyi hogy "hülyeség" nem cáfolja a kijelentést, nem teszi igazzá az állításod. De megelőlegezek neked ennyi észt hogy ezt te is tudtad viszont akkor direkt provokálsz.

De miért?
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.06. 18:12:41

.Ennek a Barcelonának jelen pillanatban senki nem lenne jobb edzője mint Pep.
Ez hülyeség. Nem lehet megmondani.

Andrisnak: jelentem csökkentettem! :lol:
Míg tavaly Pellegrini alatt is játszott így a csapat
Láttál már az éven Real meccset? Közelébe nincsen a tavalyi csapatnak szervezettségben. Van stílus, lehet, hogy nem a legszebb de van. Tavaly csak felküldték őket a pályára és ennyi. Az éven van tudatosság. Ez lényeges.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
BrassBarca
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.09.19. 22:51:52
Tartózkodási hely: Szeged

2010.11.06. 17:53:48

Egyetértek!Felesleges a két edzőt összehasonlítani,mert mind emberileg,mind szakmailag totális ellentétei egymásnak.Ennek a Barcelonának jelen pillanatban senki nem lenne jobb edzője mint Pep.Amit meg lehet tenni a csapat védelme érdekében,azt ő meg is teszi,a kritika sokkal többet ártana,mint használna.Az eredményességről meg csak annyit,hogy bár tény,változtathatna sűrűbben a kezdőcsapaton(főleg ha kisebb tétje van egy meccsnek),de azt senki nem vette eddig figyelembe,ezek a fiúk a 3.szezont kezdik meg úgy,hogy minden fronton a legesélyesebbek és ezt mindenki természetesnek veszi!Jó,mint sok "topcsapat" kötelezőek a címek,de azért ez már túlzás egy picit.Elég nehéz(ilyen szinten) egy 6 kupás szezon,egy kiélezett bajnoki cím és egy olyan világbajnokság után,ahol a vb-győztes csapat magja javarészt Barca játékos,maximális motivációval pályára lépni(bár annyi pénzért valamilyen szinten ez elvárható lenne),nem beszélve arról,hogy minden meccsen téged akarnak elverni,mert te vagy a legjobb !Ám ennek ellenére akárki akármit mond,hétről-hétre bizonyítják,ez a foci az ami miatt érdemes ezt a sportágat szeretni!A helyzetkihasználás meg koncentráció kérdése,és ha valaki akkor ők tudják mikor kell!
Mourinho meg egy "pszihoterrorista"!Őt az ilyen csapatokhoz kell vinni,mint a Real.Gyakorlatilag csak Perez nem a beosztottja,egy diktátor,a szó legjobb értelmében(ha van egyáltalán olyan),ha ő nem tesz rendet,akkor senki nem fog.Sajnos el is kell ismerni,hogy eddig elég jó munkát végzett,nem kell csak CR teljesítményét megnézni.Míg tavaly Pellegrini alatt is játszott így a csapat,hiányzott a bajnoki címhez az,ami most Mou-mál megvan...a fegyelem!A mostani szezon elején Ronaldo azt se tudta hol van,nemhogy gólt szerezzen,mert bár Mourinho érinthetetlenné tette,őt is beállította(a többi úgynevezett sztárral egyetemben) a sorba,ennyi idő kellett neki ahhoz,hogy elfogadja az új feladatkört,lásd csak októberben 13 gól...
Egy szó,mint száz,megint harcos szezon van kilátásban!A Classicó-k fognak dönteni szerintem,és mind a két csapatnak az lesz a mérce,hogy hol tart éppen!

BARCAAAAAAA!!!
VISCA EL BARCA!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.06. 16:58:10

deszka, az aláírásod magasságát kicsit csökkentsd, légyszi.
Tömörítsd kevesebb sorba, vedd ki a madridista.hu-t (itt úgyis mindenki ismeri), ilyesmi.

btw, nemtudom hogy lehet ennyi ideig téma a két edző.
Persze mindenkinél fel lehet sorakoztatni mindent, de összességében semmit sem fog változni a végeredmény:
José egy emberi-erkölcsi nulla, ocsmány vacak focival baromi eredményes, jó edző és az is marad.
Pep egy végtelenül szimpatikus, jó stílusú gyerek, aki tartani kívánja és 3 éve tudja azt a játékot, amit a világ a foci csúcsának tart, eddig baromi eredményes is, valamint kérődjeles hogy milyenek és mennyire tarthatóak az edzői kvalitásából adódó eredmények.

Azt teljesen felesleges feszegetni, hogy kinek mekkora része volt az adott eredményekben, mert Pep a világ legjobb keretével dolgozik, José pedig mindig is azt vett meg, akit csak akart, olyan kerettel dolgozott tehát, amilyennel akart. A Porto győzelmét én úgy emlékszem akkoriban is mindenki a minden téren összehangolt jószerencse ajándékának tartotta, mostanra ez csak azért változott mert Mou máshol is eredményes, de ez még nem jelenti h bármely féligmeddig alkalmas csapattal BLt nyerhet, meg bajnokságokat. Lásd Chelsea.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.06. 16:57:26

Raúl egyik személyes kedvencem, így Zsolt kollégámmal értek egyet természetesen ;)
Raúl-féle személyiséggel rendelkezik sztem Del Piero is... ;) (de persze azért lehet még pár embert mondani...)
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.06. 16:54:59

Ennek a mondatnak egy részével sem értek egyet. Hatalmas játékos (volt) és nem terem minden fán ilyen, viszont hála az égnek nem csak ő olyan emberileg, mint amilyen. (de sajnos nem ez a mentalitás a jellemző, ez tény...)
Én azt mondom, hogy nagyon sok tehetségesebb játékos negyed annyit nem ért el, mint ő. De ő ezt akarással, nagyon sok munkával kompenzálni tudta. Mert be kell vallani, hogy pl. Ronaldinho az ő akarásával messze nem ott tartana. Nekem abszolút ő volt a kedvencem a 94-es szezon óta.

Sajnos egyre kevesebb az olyan játékos. 2-3 talán.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.11.06. 16:52:10

zsírosdeszka írta:Száz meg száz tehetségesebb játékos van, mint ő, de emberileg egy sincs ott.
Ennek a mondatnak egy részével sem értek egyet. Hatalmas játékos (volt) és nem terem minden fán ilyen, viszont hála az égnek nem csak ő olyan emberileg, mint amilyen. (de sajnos nem ez a mentalitás a jellemző, ez tény...)
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.06. 16:47:37

Arra én is emlékszem. Szegénységi bizonyítvány. Míg pl Raúl korrektül fogadta a sorfalat (kézfogás Puyollal), addig ez a maki úgy lépkedett ott, mint egy primadonna. Azóta látjuk, hogy a fasorban sincs a csóka.
Raul az Raul. Ő az összes lejátszott meccsén soha nem kapott még piros lapot, legyen az válogatott, bajnoki, kupa, Bl vagy akármilyen meccs. Soha nem láthatta senki állni a pályán, reklamálni, bírót szidni vagy a közönséget hergelni, másokon kárörvendeni így a Barcelona játékosain sem. Mindig profi módon nyilatkoz(ott)ik, soha nem élcelődött, nem sértett meg senkit. Száz meg száz tehetségesebb játékos van, mint ő, de emberileg egy sincs ott.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.11.06. 16:43:16

jelwaz írta:
gergo9 írta:Persze :lol:
Szerencsére a béel történetébe most először fordult elő hogy a kevésbé esélyes csapat ment tovább és pont mind1ikre rá lehetett húzni hogy az edzők közti kvalitásbeli különbségek döntöttek.
Ne bohóckodjunk már.
A többi meg megint teljsen felesleges feltételezés, egyenlőre szerencsére itt van.
Én lényegében egyetértek veled, kivéve ezt. Szerintem az Pep hibája volt, hogy az előző szezonban nem húztuk be a BL-t. Simán hozni kellett volna, annyival jobbak voltunk mindenkinél. Murinho a maximumot hozta ki a csapatából, Pep a negyedét sem. Márpedig ilyenkor jól kell teljesíteni. Nagyon elszúrta, és szerintem ezen a mentalitásán nem tud változtatni. Másodedzőnek biztosan zseni lenne, de én nem bízom benne egyáltalán, hogy mondjuk olyan lehet, mint SAF, sőt...
A BL-t illetően egyetértek. Ha valamikor, most nagyon elérhető közelségben volt egy BL címvédés. Sajnos el lett basszintva, és egy szintelen, szagtalan csapat nyert. Idén sokkal kevesebb sanszot látok, hogy sikerülne.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2010.11.06. 16:40:08

gergo9 írta:Persze :lol:
Szerencsére a béel történetébe most először fordult elő hogy a kevésbé esélyes csapat ment tovább és pont mind1ikre rá lehetett húzni hogy az edzők közti kvalitásbeli különbségek döntöttek.
Ne bohóckodjunk már.
A többi meg megint teljsen felesleges feltételezés, egyenlőre szerencsére itt van.
Én lényegében egyetértek veled, kivéve ezt. Szerintem az Pep hibája volt, hogy az előző szezonban nem húztuk be a BL-t. Simán hozni kellett volna, annyival jobbak voltunk mindenkinél. Murinho a maximumot hozta ki a csapatából, Pep a negyedét sem. Márpedig ilyenkor jól kell teljesíteni. Nagyon elszúrta, és szerintem ezen a mentalitásán nem tud változtatni. Másodedzőnek biztosan zseni lenne, de én nem bízom benne egyáltalán, hogy mondjuk olyan lehet, mint SAF, sőt...
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.06. 16:39:41

Azért azt ne felejtsük el h ők 3an még mindig a Barca játékosai
Hát nem hiszem, hogy köztük van az új Messi...:D
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.11.06. 16:28:32

Lionel85 írta:
sjd írta:
Lionel85 írta: Mert az is fura, hogy pl. mindig novemberben van az első meccs. Lehetne változatosabb is a sorsolás.
Ezzel egyetértek. Mindig túl korán van a visszavágó a sorfalhoz :twisted: (idén is 22 ponttal kéne vezetnünk addigra)
Aztán nemrég mégis mi álltunk nekik sorfalat... Emlékszem Gago megvető fejére, amikor vonultak végig. A válláról magasan nézett le Puyolékra, amikor vonult. Tiszta madridi mentalitás. :D Már bocs az itten Real-fanoktól.
Arra én is emlékszem. Szegénységi bizonyítvány. Míg pl Raúl korrektül fogadta a sorfalat (kézfogás Puyollal), addig ez a maki úgy lépkedett ott, mint egy primadonna. Azóta látjuk, hogy a fasorban sincs a csóka.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.11.06. 16:01:19

sjd írta:
P.U.Y.O.L. írta: (Keirrson, Casares, Henrique...)
Azért azt ne felejtsük el h ők 3an még mindig a Barca játékosai
Bár nem sok esélyt látok arra h ők még feltűnjenek gránátvörös-kékben, de nem tudhatjuk mi Pep terve velük, és aztán még lehet h pár év múlva mondjuk egy Henrique-Pique védőpárost nézhetünk
(valamint jelen helyzetben Keirrison tudna annyit tenni, mint Bojan)
Szerintem erősen valószínű, hogy a Sevilla él az opciós jogával és 5 misiért vinni fogja Martint. A Keirrison-Henrique kettőst pedig azért nem értem, mert a fiatalok között bőven találunk tehetségeket, így felesleges egy halom pénzért igazolni olyat, aki talán, esetleg beválhat majd a jövőben. Ezeket az embereket bőven kineveljük saját erőből. Főleg most, mert igen erős a jelenlegi Barca B is. Mivel Pep is nagyon bízik a saját fiataljainkban, így elég valószínű, hogy a 2 brazil is megy tovább innen. Minden esetre az pozitívum, hogy idén már nem volt rossz igazolása. (legalább is szerintem...) Azok közl pedig, akik távoztak, egyedül Marquezt sajnáltam, de hát ő már túl van pályafutása csúcsán. Ennek ellenére szerintem még segíthetett volna a csapatnak, de megértem, hogy nem akar ennyire epizód szerepet vállalni úgy, hogy még nem járókerettel lép ki a gyepre. A klub és Pep szemszögéből pedig egyértelmű, hogy több játékperc nem nagyon juthatott volna neki...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.06. 15:52:05

P.U.Y.O.L. írta: (Keirrson, Casares, Henrique...)
Azért azt ne felejtsük el h ők 3an még mindig a Barca játékosai
Bár nem sok esélyt látok arra h ők még feltűnjenek gránátvörös-kékben, de nem tudhatjuk mi Pep terve velük, és aztán még lehet h pár év múlva mondjuk egy Henrique-Pique védőpárost nézhetünk
(valamint jelen helyzetben Keirrison tudna annyit tenni, mint Bojan)
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.11.06. 15:38:29

Csoda , hogy Mu papa meg le tud ulni. A szurkoloi fenyesre nyaltak a hatsojat.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.11.06. 15:32:00

Perrero írta:Igazolásoknál azért ne felejtsük már el az Adriano, Maxwell, Piqué féle igazolásokat... és Busquets is ide vehető szerintem
+ Dani Alves, Pedro (aki neki köszönheti azt is, hogy a Barca B-ből nem lett elküldve) Villa, Mascherano (bár még kevésszer lépett pályára, de igen pozitív, amit letett az asztalra. Én nem gondoltam volna, hogy jó igazolás lesz.) Az igazán rossz igazolásai pedig inkább a jó sok pénzért megvásárolt, ám lehetőséghez nem nagyon jutott "névtelen" emberkék voltak. (Keirrson, Casares, Henrique...) A cserélés nem erőssége, (egyelőre) de az nagyon nem igaz, hogy mindig ugyanúgy lépünk pályára. (egyedül a felfogás nem változik, de a felállás és a taktika rengetegszer. Jó példa erre a tavalyi 2-0ás Classicó)

Minden esetre Pep hiányosságai abszolút olyanok, amik tanulhatóak és a rutinnal meglesznek. Amit meg jól csinál, azt meg nagyon nehéz lenne tanítani. Én így látom. Azzal egyetértek, hogy jelenleg nincs a Top 5 edző között, (talán 10-ben sem) de a potenciál mindenképp megvan benne. Amúgy szerintem is Ferguson az egyik legjobb, de én nem nagyon tudnék közte és Hiddink között dönteni...
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.06. 15:22:42

Igazolásoknál azért ne felejtsük már el az Adriano, Maxwell, Piqué féle igazolásokat... és Busquets is ide vehető szerintem
Piqué tiszta dolog, aláírom. Maxwellel sincs meg Adrianoval sincs különösebb gond, de azt, hogy beváltak volna még nagy merészség lenne kijelenteni. Majd talán tavasszal. De Csiga, Zlatan, Eto'o eladása igen-igen sokba fájt a Barcának, és ezt a 2 játékost közel sem lehet velük egy lapon említeni.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Válasz küldése