Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
10
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
5%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 44
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.03.27. 14:58:20

Minden rosszindulat nélkül, Xhaka jó játékos, de nem eléggé. Megint egy olyan futballista, akivel komoly címekért nem lehet harcba menni.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.03.27. 14:22:49

"Leaving Everton? Maybe, yes. You never know. I become 23 & would like to play in the UCL." - Romelu Lukaku. (Source: @HLNinEngeland)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.03.26. 09:01:23

palesz77 írta:Hááát.. Fejben szerintem nem elég erős, sok a piros lapja, és egész sűrűn szokott hülye helyen labdát veszíteni. Amúgy én kedvelem, de ezt sokallom érte azért. Abba szinte biztos vagyok, hogy lesz olyan meccs, hogy szidod majd mint a bokrot, mert fejben nem volt ott eléggé, de összességében azért - ártól eltekintve - szerintem jól jár vele az Arsenal.
Pirosból hátha kevesebb lesz neki a PL-ben, de a labdavesztések aggasztóak... Na mindegy, először igazoljuk le, aztán majd visszatérünk rá :D
visca el barca írta:ezzel ne foglalkozz, a szezon nagy részében úgyis sérült lesz :mrgreen:
:mrgreen: :twisted:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.25. 18:22:12

PCsabi írta:Arsenal agree £33m deal to sign Granit Xhaka on a 5-year contract worth £120k per week! [Sky Germany]

Tud ő ennyit? :D
ezzel ne foglalkozz, a szezon nagy részében úgyis sérült lesz :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.25. 18:14:18

PCsabi írta:Arsenal agree £33m deal to sign Granit Xhaka on a 5-year contract worth £120k per week! [Sky Germany]

Tud ő ennyit? :D
Hááát.. Fejben szerintem nem elég erős, sok a piros lapja, és egész sűrűn szokott hülye helyen labdát veszíteni. Amúgy én kedvelem, de ezt sokallom érte azért. Abba szinte biztos vagyok, hogy lesz olyan meccs, hogy szidod majd mint a bokrot, mert fejben nem volt ott eléggé, de összességében azért - ártól eltekintve - szerintem jól jár vele az Arsenal.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.03.25. 18:06:25

palesz77 írta:Na róla tudok írni, őt külön figyelem mindig.. :D Bár őt lehet te is ismered, felkapottabb névnek számít - videó topicban van is róla friss anyagom. :mrgreen:
Arsenal agree £33m deal to sign Granit Xhaka on a 5-year contract worth £120k per week! [Sky Germany]

Tud ő ennyit? :D
palesz77 írta:A másik csávót meg - akinek elfelejtettem a nevét - múltkor direkt néztem. Hát nem egy szélvész, és védőként elég könnyen zavarba jött a múltkor a Schalke ellen. A gólt is az ő hibájából kapták, és Sané nem egyszer forgatta be, pedig ő is elég halovány volt. Középpályán emlékeim szerint jobban teljesített, védőként flop volt a múltkor, de lehet csak rossz meccse volt.
Nordtveit :P Köszi, ha jön, akkor szerintem nálunk is a középpályán fog szerepelni.


A minap egy érdekes kis sztori került elő Kolo Touré első Arsenalos edzéséről.

"Emlékszem, hogy a labdát Thierry Henry kapta meg, és Kolo Toure a semmiből érkezve kaszálta el hátulról. Szörnyű belépő volt, piros lapos megmozdulás egy meccsen, ráadásul a legjobb játékosunk a földön feküdt.

Wenger tajtékzott: - Kolo, mit csinálsz? Nincs becsúszás!

A következő percben Dennis Bergkamp kapta meg a labdát, és Kolo eljátszotta ugyanazt. Ott álltunk és arra gondoltunk: éppen a bajnokságot próbáljuk megnyerni, erre egy próbajátékos kiiktatja a két legjobb focistánkat.

Mindenesetre Wenger csak ennyit mondott: - Nincs több becsúszás!
Újra játék, ezúttal Kolo nagyszerűen szerelt, a labda felrepült az égbe és pont Arséne Wenger lábánál pattant le, aki a pályán volt, mivel figyelte az edzést. A következő pillanatban Kolo kivette őt is a játékból egy páros lábas becsúszással. Csak annyit hallottunk, hogy Wenger ordít. Be kellett mennie az orvosi szobába, mert a próbajátékosunk lerúgta Henryt, Bergkampot és az edzőt is.

Kolo könnyek közt volt, a nagy napja tönkrement. Bementem az orvosi szobába, Arséne ott feküdt egy csomag jéggel a bokáján. Annyit mondtam neki:
- Nem hiszem, hogy komolyan gondolta. Ő így válaszolt:
- Holnap leigazoljuk. Tetszik a hozzáállása."
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Tromort77

2016.03.24. 23:16:57

palesz77 írta:Rashford...
Nagyon korai még véleményt formálni. Gyors és jól tud helyezkedni a 16oson belül, nekem eddig ennyi jött le belőle. De Angliában szeretik túl hype-olni az ilyen tehetségeket. De kíváncsi leszek rá én is.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.24. 18:11:44

PCsabi írta:A német Sky Sports szerint az Arsenal és Granit Xhaka képviselői az elmúlt napokban tárgyaltak, az angol csapat 43 millió eurót ajánlhat a Borussia Mönchengladbach box-to-box/védekező középpályásáért, akinek a szerződése 2019-ig szól.
Na róla tudok írni, őt külön figyelem mindig.. :D Bár őt lehet te is ismered, felkapottabb névnek számít - videó topicban van is róla friss anyagom. :mrgreen:

A másik csávót meg - akinek elfelejtettem a nevét - múltkor direkt néztem. Hát nem egy szélvész, és védőként elég könnyen zavarba jött a múltkor a Schalke ellen. A gólt is az ő hibájából kapták, és Sané nem egyszer forgatta be, pedig ő is elég halovány volt. Középpályán emlékeim szerint jobban teljesített, védőként flop volt a múltkor, de lehet csak rossz meccse volt.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.03.24. 17:57:56

Az igen, ez nagyon sok. Még ha megerőszakolta volna, de így...

Ez meg a legnagyobb vicc: Jonathan Rose bíró elmondta, hogy a 15 éves lány "pszichológiai sérülést szenvedett".


Így csúszott félre az Arsenal szezonja:
KATT

A német Sky Sports szerint az Arsenal és Granit Xhaka képviselői az elmúlt napokban tárgyaltak, az angol csapat 43 millió eurót ajánlhat a Borussia Mönchengladbach box-to-box/védekező középpályásáért, akinek a szerződése 2019-ig szól.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.03.24. 17:09:55

Nero. írta:
visca el barca írta:a tinilányok csúnyáját lelkesen hajkurászó adam johnsont 6 év letöltendő szabadságvesztésre ítélték.

http://444.hu/2016/03/24/hateves-borton ... tt-focista" target="_blank
Elvitte a nép haragja meg a felhajtás amit a média csinált ennek az ügynek. 6 év ezért közröhej, sokkal komolyabb bűncselekményeket lazán úsznak meg felfüggesztettel egyszerű kispolgárok háttér nélkül.
Nevetséges az egész, ráadásul szó sem volt semmiféle erőszakról, a kiscsaj is akarta a dolgot... Szerencsétlen Johnson, szexuális ragadozóknak nem adnak ennyit. Nem érdemli meg ezt a büntetést.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.03.24. 15:52:12

visca el barca írta:a tinilányok csúnyáját lelkesen hajkurászó adam johnsont 6 év letöltendő szabadságvesztésre ítélték.

http://444.hu/2016/03/24/hateves-borton ... tt-focista" target="_blank
Elvitte a nép haragja meg a felhajtás amit a média csinált ennek az ügynek. 6 év ezért közröhej, sokkal komolyabb bűncselekményeket lazán úsznak meg felfüggesztettel egyszerű kispolgárok háttér nélkül.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.24. 15:44:12

a tinilányok csúnyáját lelkesen hajkurászó adam johnsont 6 év letöltendő szabadságvesztésre ítélték.

http://444.hu/2016/03/24/hateves-borton ... tt-focista" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.22. 14:01:25

TripleH írta:MU-nál ha a Martial-Rashford-Depay 3as tud robbantani, jövőre ők is tényezők lesznek újra. RvP óta nincs egy rendes befejezőjük. (Vagyis mostmár ha minden igaz lesz 2 is, de nem kiabálom el!)
Ez a Rashford gyerek felkeltette az érdeklődésem. Igazából 1 nem is góllal befejeződött momenutma miatt csak, de az úgy hirtelen nagyon megtetszett, megláttam benne a szikrát.. :D A West Ham ellen volt egy szép perdítése magának, tojáshéjjal a seggén ilyenre nem számítottam tőle. Nyilván a City elleni gólja is szép volt, de ha nem Demichelis van ott, ki tudja mi történik - persze fociban nincs ha.. Aki nézte többet az elmúlt hetekben, tényleg van benne valami, vagy Wellbeck szint lesz csak szerintetek? Vagy esetleg még annyi se, hanem csak egy újabb Macheda, aki totál eltűnt a nagy robbanása után? Azt tudom, hogy az angolok most istenítik, de ők minden hazai játékossal ezt csinálják, aki hirtelen 2 egyeneset rúg a labdába, szóval az nem meggyőző számomra.. :D Tromort, esetleg vélemény? :mrgreen:
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.03.22. 12:18:55

Bob_Marley írta:Szerintem nem várja senki a bukásukat, sőt. Csak én pl nem hiszek a "mesékben" és láttam pár ilyen csodát ami végén második lett a Sociedad, Norwich harmadik, Chievo nem tudom hányadik stb stb. Persze volt Nantes meg Vác is ami eszembe jut, csak hogy írjak ilyet is. :D
Igazából a Leszter de adott esetben a Spurs bajnoki győzelme sem lenne olyan természetes dolog. :D 2 közül bármelyik nyeri, sokáig emlékezni fognak rá a szurkolók. :)

Az Arsenal meg olyan mint egy Parabola pályán mozgó kő, bajnokság közepére elérik a csúcspontot és onnan szép lassan visszaesnek a kiindulási mélységbe. :D

City az meg már Pepet várja, ez érezhető, nem lepne meg ha a MU és WHU is előzné őket, mert rettentő hektikusak.

Pool igazából jövőre lesz igazán tényező, miután Klopp igazolhat, első sorban kell neki egy kapus.

MU-nál ha a Martial-Rashford-Depay 3as tud robbantani, jövőre ők is tényezők lesznek újra. RvP óta nincs egy rendes befejezőjük. (Vagyis mostmár ha minden igaz lesz 2 is, de nem kiabálom el!)

Chelseanek meg szerintem kell egy szezon, hogy Conte helyrerakja a fejeket, és a fiatalokat be kell építeniük, plusz ki kell dobálni a felesleges ballasztot és feltölteni a keretet, hogy legyen mélysége és minősége is.

Egyébként 11 pont az Arsenal hátránya, egy meccsel kevesebbet játszottak, de így 8 fordulóval a vége előtt (ami nekik 8) egyébként 7 erősen kétlem, hogy abszolválni tudnák a dolgot.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.03.22. 11:51:50

Rezgett, de behúzták, és kb. ez a lényeg. Önbizalom szempontból sem tett nekik rosszat ez szerintem.
Az Arsenaltól pedig hatalmas extra kellene, nyolc meccsen 20 pont felett kéne hozzanak - ha igaz, amit írsz és 75 pont körül, felett kell a bajnoki címhez. A Leicesternek meg van 66 pontja, és hátravan még 7 meccse.
Na, de meglátjuk. De simán mernék fogadni, hogy az Arsenal a végén nem kerül oda.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Tromort77

2016.03.22. 11:16:02

kanty írta: Mintha néhány hete is ezt írtad volna. Aztán az utolsó 5 meccsen 6 ponttal szereztek többet, mint az Arsenal, hárommal, mint a jó formában levő Spurs.
Az Arsenal meg szerezhet 75 pontot, csak ahhoz - ahogy te is említteted - jó forma kell, ami azért nem igazán van meg Wengeréknél.

Kicsit az az érzésem - és ezt most nem feltétlen neked szánom -, hogy mindenki azért várja a Leicester botlását, mert kiscsapat. Ha a City, MU menne ennyivel, akkor kb. mindenki azt mondaná, hogy rég eldőlt az egész sztori.
Én arra alapozom, hogy láttam az utóbbi pár meccsüket és nagyon rezgett a léc. Persze az ilyen meccseket kell behúzni egy bajnoki címhez, de olyan erős ellenfeleik lesznek még, hogy szerintem ez kevés lesz.

Egyébként én közhangulatban meg pont azt látom, hogy a többségnél már egyértelműen bajnok a Leicester.

Arsenalnak pedig jót tett, akármennyire is furcsa is, hogy leírta már őket mindenki. Ők mindig fekete lovak és akkor tudnak telejsíteni ha kevesebb a nyomás ami most könnyen egy jó szériát eredményezhet illetve a PL-ben gyorsan változhatnak a dolgok.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.22. 10:54:35

Szerintem nem várja senki a bukásukat, sőt. Csak én pl nem hiszek a "mesékben" és láttam pár ilyen csodát ami végén második lett a Sociedad, Norwich harmadik, Chievo nem tudom hányadik stb stb. Persze volt Nantes meg Vác is ami eszembe jut, csak hogy írjak ilyet is. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.03.22. 10:49:37

Tromort77 írta:
Én még mindig nemhiszek a Leicester bajnoki címében. Már nagyon régóta rezeg a léc, az utóbbi meccseikből az jön le, hogy totál kivannak. A sorsulásuk pedig baromi nehéz, nem is feltétlen az ellenfelek miatt, hanem sokkal inkább az ellenfelek stílusa miatt. Elég kreatív csapatokkal játszanak és az nem fekszik nekik mostanában.
Mintha néhány hete is ezt írtad volna. Aztán az utolsó 5 meccsen 6 ponttal szereztek többet, mint az Arsenal, hárommal, mint a jó formában levő Spurs.
Az Arsenal meg szerezhet 75 pontot, csak ahhoz - ahogy te is említteted - jó forma kell, ami azért nem igazán van meg Wengeréknél.

Kicsit az az érzésem - és ezt most nem feltétlen neked szánom -, hogy mindenki azért várja a Leicester botlását, mert kiscsapat. Ha a City, MU menne ennyivel, akkor kb. mindenki azt mondaná, hogy rég eldőlt az egész sztori.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Tromort77

2016.03.22. 10:23:05

Kane szerintem biztosan marad. Spurs remekül építkezik, Pochettino-val hosszútávra terveznek. Bl hely megvan, készül lassan az új stadion, nem nagyon lenne oka elmenni.

Én még mindig nemhiszek a Leicester bajnoki címében. Már nagyon régóta rezeg a léc, az utóbbi meccseikből az jön le, hogy totál kivannak. A sorsulásuk pedig baromi nehéz, nem is feltétlen az ellenfelek miatt, hanem sokkal inkább az ellenfelek stílusa miatt. Elég kreatív csapatokkal játszanak és az nem fekszik nekik mostanában.

Én még mindig hiszek az Arsenal bajnoki címében. 75-77 pont körül lesz a bajnoki cím és egy jó formával hozhatják mert a játékukhoz ideális ellenfelek várnak rájuk.

Ugyanakkor szerintem a Spurs a legesélyesebb. Jó formában vannak és fizikálisan az egyik legerősebbek, de ugyanakkor elég rutinos is már a keret.

Mindenesetre nagyon hektikus eredmények lesznek itt a végén és izgalmas lesz a vége. Én mindháromnak tudok majd örülni mert mindhárom szimpatikus a maga módján.

De szurkolok még a West Ham-nek is nagyon, hogy maradjon a Mu előtt, egy ilyen szezon kupa szereplést érdemel.

palesz77!
Ha gondod lenne a streamekkel: https://www.reddit.com/r/soccerstreams
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.03.22. 09:29:40

Viszont Kane úgy látszik, mégsem egyszezonos csoda volt tavaly, nagyon erősen kétlem, hogy nyáron a Spurs megfogja tudni tartani, ugyan ez van a Leicester oldalon is, szét lesznek szedve teljesen, onnan sztem akit vihetnek, az Kanté, Mahrez, Vardy, Huth, Drinkwater ez azért eléggé sok ember, de talán még Schmeichelnek is lesz kérője.

De maradjunk ennél a szezonnál, ha tudják magukat tartani és a végéig szoros lesz a különbség, akkor épp a tavalyi bajnokok ellen, válhatnak bajnokká. :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.03.22. 07:24:51

Nézegettem itt a sorsolást. Ugye mindenki várja a Leicester összeomlását(már 31 forduló óta :lol: ), de a Spurs se olyan veszett erős, a sorsolás pedig kimondottan nehéz mindkét csapatnak. Az Arsenallal nem számolok. Ők akkor se lennének bajnokok, ha 8 fordulóval a vége előtt vezetnének 23 ponttal. Tipikusan olyan meccsei lesznek mind2 csapatnak, amik háromesélyesek. Kaotikus eredményeket várok mind2 csapat részéről, viszont a káosz általában igazságos. Az az 5 pont előny pedig nagyon sok ezen a ponton. Ranieri stílusa miatt is bírhatják idegileg. Őt nem érdekli. Remek szezont futott a csapata és ez akkor is úgy marad ha minden meccsen kikapnak mostantól. Látszólag a játékosok is ezt a mentalitást vallják. Ilyen kevéssel a vége előtt nem görcsösek.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.22. 02:38:40

Nagy eredmény lenne, de én úgy gondolom, hogy egész egyszerűen nem olyan érett ez a csapat, hogy ne roppanjon össze. Egy Tottenham sem feltétlen, de legalább válogatott focisták nemzetközi kupákat megélt focisták. Szerintem itt Ranierin sok múlhat. :D Ő lenne az angol Csank és a Leicester pedig az angol Vác, megtiszteltetés. :lol:

Szerintem is innen Leicester vagy Tottenham lesz már a befutó.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.03.22. 00:38:05

recrea írta:Amikor ennyire "fent" van egy csapat, akkor általában be is húzza, fáradtság, nevek, sérülés, semmi nem számít, Leicester meg fogja nyerni.
NAGYON szorítok nekik, de félek attól, hogy becsúszik egy olyan meccs/eredmény ami összezavarja a fejeket és kicsúszik a bajnoki cím a kezükből.
Ha nagy csapatról lenne szó akkor nem félnék ettől, de szerintem pillanatnyilag ők sem hiszik el hogy minek a küszöbén állnak jelenleg.
Nem nézek angol focid, de ha összejönne nekik a győzelem arra még évtizedek után is emlékeznék.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.03.21. 23:45:10

recrea írta:Szép dolog a remény, de ugye senki nem gondolja, h az Arsenal innen behúzza? :) Márhogy a matematikai esélyen kívül semmilyen érv nem szól mellettük.
1:55-től:
https://youtu.be/ofl2XZ8VNx0" target="_blank
:D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.03.21. 22:45:48

Leicesternek az utolsó három forduló azért elég húzós lesz, de szerintem is behúzzák, max. a Spursben érzem, hogy lehet még esélye, az Arsenal szerintem teljesen sansztalan.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése